Permainos tęsiasi: "Lietkabelio" vidurio puolėjo pozicijoje - žaidėjų rokiruotė

Panevėžio „Lietkabelio“ komandoje – rokiruotė vidurio puolėjo pozicijoje –Michaelą Morrisoną keičia Žiga Dimecas.

Slovėnijos rinktinės narys į Lietuvą atvyks šeštadienį ir kartu su komandos draugais sportuos stovykloje Druskininkuose. Savaitgalį jau prakaitą turėtų lieti ir naujokas, kuris užims lengvojo krašto puolėjo poziciją. Tuo tarpu M.Morrisonas netrukus bus paskolintas kitai ekipai.

29 metų 206 cm ūgio M.Morrisonas „Betsafe–LKL“ pirmenybėse per 22 minutes įmesdavo 10,7 taško, atkovodavo 5,5 kamuolio, atlikdavo 1,5 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 12,4 naudingumo balo.

FIBA Čempionų lygoje amerikiečio statistika siekė 7 taškus, 4,6 atkovoto kamuolio, 2,1 rezultatyvaus perdavimo ir 9,1 naudingumo balo per 22 minutes.

Ž.Dimecas pernai gynė Slovėnijos rinktinės garbę, su kuria tapo Europos čempionu. Šiame turnyre „centras“ per 9 minutes įmesdavo 2,1 taško ir sugriebdavo po 2 kamuolius. Geriausią mačą jis sužaidė prieš prancūzus, kai per 17 minučių pelnė 6 taškus, sugriebė 5 kamuolius ir surinko 11 naudingumo balų.

Šį sezoną 25 metų 211 cm ūgio Ž.Dimecas pradėjo pasirašęs trumpalaikę sutartį su Bairoito „Medi“ ekipa, kurioje pavadavo traumuotą Hassaną Martiną.

Pastaruosius trejus metus Ž.Dimecas gynė Novo Mesto KRKA spalvas. Praėjusiame Adrijos lygos sezone jo vidurkiai buvo 8,4 taško ir 4,9 atkovoto kamuolio per 20 minučių. Slovėnijos lygoje „centras“ fiksavo 10,1 taško ir 5,6 atkovoto kamuolio per 21 minutę statistiką.

Savaitgalis, dėl kurio gyvena komandos
„Komandos gyvena dėl tokių momentų, kaip šis savaitgalis“, – „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverto išvakarėse sakė Klaipėdos „Neptūno“
"Žalgirio" nebijantis "Lietkabelis": esame užsigrūdinę, mūsų akys dega
Kai Panevėžio „Lietkabelis“ prieš mėnesį savo tvirtovėje priėmė Kauno „Žalgirį“, kova vyko taškas į tašką visas rungtynes ir tik paskutinę minutę
N.Čanakas: mūsų laukia aukščiausio lygio varžovas
Panevėžio „Lietkabelis“ užtikrintai žengė į „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės pusfinalį, kai 104:79 pranoko Pasvalio „Pieno žvaigždes“.Panevėžiečių
"Lietkabelis" tapo paskutiniuoju KMT finalo ketverto dalyviu
Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa atsakomajame „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio mače dar kartą įrodė pranašumą prieš Pasvsalio „Pieno
"Žalgiris" oficialiai atsisveikino su D.Waltonu
Kauno „Žalgiris“ abipusiu susitarimu atsisveikino su 23-metų 185 cm ūgio Derricku Waltonu.Spalį į Lietuvą atvykęs ir keturis mėnesius Kaune praleidęs atakų organizatorius „Betsafe–LKL“
10 įdomių faktų apie "Lietkabelio" naujoką I.Iroegbu
Panevėžio „Lietkabelio“ komandoje sėkmingai debiutavo naujokas Ike‘as Iroegbu, kuris per pirmąsias dvejas „Betsafe–LKL“ rungtynes spėjo užkariauti ir
"Lietkabelis" neturėjo problemų su "Skycop" (komentarai)
Užtikrintai rungtyniavęs ir tritaškių ginklą naudojęs Panevėžio „Lietkabelis“ (13/8) pasiekė trečią pergalę iš eilės „Betsafe–LKL“.Nenado Čanako
"Pieno žvaigždės" po pertraukos "surakino" šiauliečius
Nesulaikomai rungtyniaujančios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (13/9) iškovojo jau šeštąją pergalę paeiliui. Dviženklį deficitą prieš „Šiaulių“
"Lietkabelis" laimėjo Ispanijoje, bet FIBA Europos taurėje kovų netęs
Pergalingai FIBA Čempionų lygos C grupės kovas baigė Panevėžio „Lietkabelio“ (5/9) klubas, kuris išvykoje 85:78 (19:26, 22:22, 22:19, 22:11) palaužė Fuenlabrados „Montakit“
Savaitės apžvalga: galingi debiutai bei tritaškių rekordas
Sezono tritaškių rekordą pagerinusios bei Klaipėdos „Neptūną“ paskandinusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“, į rikuotę sugrįžęs Leo Westermannas,
Po ilgosios pertraukos spurtavęs "Lietkabelis" įveikė nukraujavusius "Šiaulius"
Pastaruoju metu Panevėžio „Lietkabelio“ klube vykstančios permainos didelės įtakos komandos pasirodymams nepadarė – „Betsafe-LKL“ pirmenybėse buvo iškovota
"Lietkabelį" sustiprino Nigerijos rinktinės įžaidėjas
Panevėžio „Lietkabelio“ klubas rado naują įžaidėją – į Lietuvą jau penktadienį vakare atvyks 23 metų 188 cm ūgio Ikenna Iroegbu.Tiesiog Ike‘u vadinamas įžaidėjas
"Lietkabelis" išsiskyrė su į lažybų skandalą patekusiu V.Kariniausku
Panevėžio „Lietkabelis“ abipusiu susitarimu nutraukė kontraktą su Vaidu Kariniausku, kuris komandos garbę gynė nuo praėjusių metų lapkričio vidurio.„Dėl abipusiai turėtų
"Lietkabelis" rimčiau nepasipriešino J.Mačiulio vedamai AEK
Devintą nesėkmę FIBA Čempionų lygos C grupės varžybose patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (4/9) komanda.Lietuvos klubas namuose neturėjo šansų ir namuose 65:84 (22:18,
Gražiausio LKL savaitės epizodo autorius - virš lankų skrajojęs A.White'as
Kauno „Žalgiris“ savaitgalį Utenoje su vietos „Juventus“ du kėlinius vargo, tačiau vėliau įjungė aukštesnę pavarą ir iškovojo dar vieną pergalę „Betsafe-LKL“
R.Kuncaitis iš "Lietkabelio" persikėlė į Eurolygos klubą
Panevėžio „Lietkabelio“ komandos trenerių štabe lieka vienu nariu mažiau – išvyko Robertas Kuncaitis.55 metų šilutiškis gavo pasiūlymą iš
"Lietkabelis" S.Sinoveco ir N.Čanako išvarymu pažymėtame mače prarado šansus žengti toliau
FIBA Čempionų lygos C grupės rungtynėse skaudų pralaimėjimą patyrė Panevėžio „Lietkabelis“ (4/8), kuris svečiuose 91:99 (25:20, 19:17, 20:31, 27:31) nusileido pagal pergalių skaičių
Permainas ir pralaimėjimus išgyvenęs "Lietkabelis": "Komandai reikėjo laiko"
Permainų ir pralaimėjimų klupdytas Panevėžio „Lietkabelis“ stojasi ant kojų. Sudėtingą ruožą išgyvenusiame Aukštaitijos klube dabar tvyro darbinės nuotaikos, o tikėjimą
"Lietkabelis" išregistravo pirmus taškus savaitgalį pelniusį 16-metį
Mantas Rubštavičius šeštadienį sužaidė istorines rungtynes – 16-metis pelnė pirmuosius taškus „Betsafe–LKL“ čempionate.Tačiau po šio susitikimo
"Lietkabelis" ir antrą kartą Vilniuje pamokė "Rytą" (komentarai)
Panevėžio „Lietkabelis“ (11-8) įspūdingai nutraukė keturių pralaimėjimų seriją „Betsafe-LKL“ čempionate.Nenado Čanako auklėtiniai išvykoje 96:75 (32:21,
"Rytas" sudoros "Lietkabelį", o lyderių trejetas atitols? (visos prognozės, komentarai)
Trečiojo „Betsafe–LKL“ čempionato rato starte – trečioji Vilniaus „Ryto“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ dvikova per pastarąsias šešias savaites.LKL.LT
"Rytas" jaunąjį talentą skolina "Lietkabeliui"
Vilniaus „Ryto“ klubas pratęsė sutartį su vienu perspektyviausių savo jaunimo komandos krepšininkų Karoliu Giedraičiu. 194 centimetrų ūgio 20-metis likusiai sezono daliai bus
V.Čeponio LKL reitingas: lyderiai nesikeičia, bet "Pieno žvaigždės" aplenkė "Lietkabelį"
Puikus Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ žaidimas – šiuo metu didžiausia „Betsafe–LKL“ čempionato staigmena.Lygos komentatorius Vaidas Čeponis toliau sudarinėja
"Lietkabelis" užtikrintai įveikė Bambergo klubą su A.Kulboka
FIBA Čempionų lygos C grupėje pergalę iškovojo Panevėžio „Lietkabelis“ (4/7), namie 84:67 (22:10, 23:22, 15:23, 24:12) nugalėjęs Bambergo „Brose Bamberg“
N.Čanakas džiaugiasi, kad "Lietkabelis" išliko kovoje dėl aštuntfinalio: išgyvenome labai sunkų laikotarpį
Panevėžio „Lietkabelio“ klubas FIBA Čempionų lygoje pasiekė itin svarbią pergalę, kai 84:67 pranoko Bambergo „Brose Bamberg“ ekipą.Vyriausiasis treneris Nenadas Čanakas
Į Panevėžį atvyksta trenerius atleidusi Bambergo komanda su A.Kulboka
Panevėžio „Lietkabelis“ FIBA Čempionų lygos žūtbūtiniame mače trečiadienį priims dar praėjusiame sezone Eurolygoje žaidusius Bambergo „Brose Bamberg“ krepšininkus.Abi
"Lietkabelio" krepšinio kovos persikėlė į teismą (straipsnis)
Šimtatūkstantines dotacijas iš Panevėžio biudžeto gaunantis ir akivaizdžią krizę išgyvenantis krepšinio klubas „Lietkabelis“ įdomus tampa jau nebe dėl žaidimo
S.Jasaičio lūpoje - 7 siūlės
Panevėžio „Lietkabelio“ komandos puolėjas Simas Jasaitis sekmadienio „Betsafe–LKL“ rungtynėse parodė kovotojo charakterį.Antrojo kėlinio pradžioje Aaronas