Permainos tęsiasi: "Lietkabelio" vidurio puolėjo pozicijoje - žaidėjų rokiruotė

Panevėžio „Lietkabelio“ komandoje – rokiruotė vidurio puolėjo pozicijoje –Michaelą Morrisoną keičia Žiga Dimecas.

Slovėnijos rinktinės narys į Lietuvą atvyks šeštadienį ir kartu su komandos draugais sportuos stovykloje Druskininkuose. Savaitgalį jau prakaitą turėtų lieti ir naujokas, kuris užims lengvojo krašto puolėjo poziciją. Tuo tarpu M.Morrisonas netrukus bus paskolintas kitai ekipai.

29 metų 206 cm ūgio M.Morrisonas „Betsafe–LKL“ pirmenybėse per 22 minutes įmesdavo 10,7 taško, atkovodavo 5,5 kamuolio, atlikdavo 1,5 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 12,4 naudingumo balo.

FIBA Čempionų lygoje amerikiečio statistika siekė 7 taškus, 4,6 atkovoto kamuolio, 2,1 rezultatyvaus perdavimo ir 9,1 naudingumo balo per 22 minutes.

Ž.Dimecas pernai gynė Slovėnijos rinktinės garbę, su kuria tapo Europos čempionu. Šiame turnyre „centras“ per 9 minutes įmesdavo 2,1 taško ir sugriebdavo po 2 kamuolius. Geriausią mačą jis sužaidė prieš prancūzus, kai per 17 minučių pelnė 6 taškus, sugriebė 5 kamuolius ir surinko 11 naudingumo balų.

Šį sezoną 25 metų 211 cm ūgio Ž.Dimecas pradėjo pasirašęs trumpalaikę sutartį su Bairoito „Medi“ ekipa, kurioje pavadavo traumuotą Hassaną Martiną.

Pastaruosius trejus metus Ž.Dimecas gynė Novo Mesto KRKA spalvas. Praėjusiame Adrijos lygos sezone jo vidurkiai buvo 8,4 taško ir 4,9 atkovoto kamuolio per 20 minučių. Slovėnijos lygoje „centras“ fiksavo 10,1 taško ir 5,6 atkovoto kamuolio per 21 minutę statistiką.

P.Valinskas: apie būsimą dvikovą su "Neptūnu", "Žalgirio" žaidimą ir kita (interviu)
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda pirmadienį, antrąją Velykų dieną, „Betsafe–LKL“ rungtynėse namuose susitiks su Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkais.Šiame
V.Verbickas: apie tris "Lietkabelio" kvietimus ir daugiausiai besitreniruojantį žaidėją
Panevėžio „Lietkabelio“ klubo fizinio rengimo treneris Vaidas Verbickas apsilankė radijo stoties „Pulsas“ laidoje „Lietkabelio pulsas“.V.Verbickas atskleidė, kad
"Lietkabelis" nesulaukė rimto pasipriešinimo Šiauliuose
Užtikrintą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) į savo sąskaitą įsirašė Panevėžio „Lietkabelio“ (20/11) klubas, kuris išvykoje
"Lietkabelį" priimantys "Šiauliai" nenustoja tikėtis atkrintamųjų
Kai „Šiauliai“ savaitgalį pasiekė „Betsafe–LKL“ sezono rezultatyvumo rekordą ir nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“, komandoje sugrįžo tikėjimas.„Šiaulių“
Didžiausią pergalę iškovojęs "Lietkabelis" pratęsė "Nevėžio" nesėkmių seriją (komentarai)
Panevėžio „Lietkabelio“ (19/11) komanda pasiekė didžiausią sezono pergalę, namuose 101:60 (23:23, 24:17, 27:13, 27:7) nepalikdama vilčių Kėdainių „Nevėžiui“ (4/26).Tuo
Nukraujavęs, bet kovingas  "Lietkabelis" per pratęsimą laimėjo Alytuje
Nukraujavęs, bet kovingas "Lietkabelis" per pratęsimą laimėjo Alytuje
Vos aštuoniese rungtyniavęs Panevėžio „Lietkabelis“ (1/11) po atkaklios kovos 87:84 (21:19, 15:24, 16:17, 22:14, 13:10) įveikė jau ketvirtąjį pratęsimą per paskutines aštuonerias
V.Chomičius prieš dvikovą su traumų išretintu "Lietkabeliu: reikia laimėti praktiškai viską
Alytaus „Dzūkijos“ šią savaitę laukia dvejos žūtbūtinės rungtynės siekiant pakilti iš aštuntosios vietos „Betsafe–LKL“ reguliariajame sezone.„Dzūkija“
Septyniese žaidęs "Lietkabelis"  triumfavo Utenoje (video komentarai)
Septyniese žaidęs "Lietkabelis" triumfavo Utenoje (video komentarai)
Užtikrintą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ (17/11) klubas, kuris išvykoje 96:78 (22:23, 20:20, 30:13,
"Žalgiris" vargo tris kėlinius, o paskutiniame sutriuškino "Lietkabelį"
Sekmadienį „Betsafe–LKL“ 27-ojo turo akistatoje ketvirtajame kėlinyje Artūro Milaknio tritaškių įkvėpti Kauno „Žalgirio“ (24/3) krepšininkai 85:63 (19:18,
Šiandien "Žalgirio" arenoje sirgalių laukia neeilinės pramogos
Po pergalės Eurolygos išvykos rungtynėse Kauno „Žalgirio“ krepšininkai sugrįžta namo ir sekmadienio vakarą 17.00 val. „Žalgirio“ arenoje priims Panevėžio
"Rytas" įveiks "Neptūną" ir įsitvirtins antroje vietoje? (visos prognozės)
Iki reguliaraus sezono pabaigos liko 10 rungtynių, o lenktynės dėl antrosios vietos čempionate bei namų aikštės pranašumo atkrintamosiose tarp Vilniaus „Ryto“ ir Klaipėdos
"Lietkabelis" namie palaužė "Dzūkiją" ir nesitraukia iš ketvertuko (video komentarai)
Dar vieną svarbią pergalę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse iškovojo dėl vietos pirmame ketverte kovojantys Panevėžio „Lietkabelio“ (16/10) krepšininkai.Du kėlinius
"Žalgirio" sirgaliams - ypatingas LKL šeimadienio pasiūlymas
Kauno „Žalgirio“ sirgaliai prisideda prie kiekvienos komandos pergalės. Lietuvos čempionai jaučia didžiulį savo gerbėjų palaikymą per kiekvienas Eurolygos rungtynes, į kurias susirenka
"Neptūnas" Klaipėdoje pralaimėjo trilerį "Lietkabeliui"
Nutrūko Klaipėdos „Neptūno“ (19-6) trijų pergalių serija „Betsafe–LKL“ čempionate. Kazio Maksvyčio auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje 72:74 (22:22, 21:19, 16:19,
Rungtynes Klaipėdoje buvo nutraukęs netikėtas įsibrovėlis
Sekmadienį Lietuvos krepšinio lygos dvikovoje tarp Klaipėdos "Neptūno" ir Panevėžio "Lietkabelio" įvyko kurioziškas nutikimas.Antrajame kėlinyje "Švyturio"
"Neptūnas" pratęs "Lietkabelio" nesėkmių seriją? Favoritai savaitgalį neturės problemų?
Panevėžio „Lietkabelis“ sekmadienį vyks į uostamiestį, kur bandys nutraukti dviejų pralaimėjimų seriją. Nenado Čanako laukia pasirodymą Čempionų lygoje baigusio Klaipėdos „Neptūno“
Aukštaitijos derbyje "Pieno žvaigždės" nubloškė "Lietkabelį" į penktą vietą
Aukštaitijos derbyje – itin saldi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (14-10) komandos pergalė. Tarsi ant sparnų žaidę Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose 104:99 (29:16, 29:23,
N.Čanakas džiaugiasi atsigavusiais žaidėjais, bet į svarbų mūšį stos be S.Jasaičio
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda laižosi žaizdas, bet šį vakarą į kovą su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ stos vis dar ne stipriausios sudėties.„Lietkabelis“
Gražiausio LKL savaitės epizodo autorius - D.Tarolis
Po rinktinių pertraukos ir „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės pailsėjusios „Betsafe–LKL“ komandos grįžo į kovas dėl aukščiausių pozicijų šalies
LKL savaitės apžvalga: įspūdingas "Neptūno" pasiekimas ir G.Petrausko išvarymas
Klaipėdos „Neptūno“ trečias sprigtas Kauno „Žalgiriui“ bei užfiksuotas 17 metų lygoje nematytas pasiekimas, emocijos Pasvalyje bei staigus Gedimino Petrausko išvarymas,
Tvirtai iniciatyvą laikiusi "Juventus" laimėjo Panevėžyje (komentarai)
Utenos „Juventus“ (9/14) komanda „Betsafe–LKL“ čempionate parodė užtikrintą žaidimą ir svečiuose 89:74 (18:20, 30:16, 26:22, 15:16) įveikė Panevėžio „Lietkabelį“
Septyniese žaidęs "Lietkabelis" laimėjo Kėdainiuose
Po daugiau negu dviejų savaičių pertraukos sugrįžusiose „Betsafe–LKL“ kovose – sudėtinga Panevėžio „Lietkabelio“ pergalė (14/8).Traumų išretinti panevėžiečiai
"Lietkabelį" papildė 19 -metis panevėžietis
Panevėžio „Lietkabelis“ gretas papildė dar vienas jaunas krepšininkas – į paraišką „Betsafe–LKL“ kovoms įtrauktas Ginas Mulevičius.Kovo
KTM bronzą iškovojusiam "Lietkabeliui" - solidi savivaldybės premija
Antradienį Panevėžio miesto savivaldybė pasveikino „Lietkabelio“ komandos žaidėjus ir trenerius, kurie „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės turnyre iškovojo trečiąją
Kovoje dėl "bronzos" "Lietkabelis" sumindė "Neptūną"
Penkis tritaškius smeigęs ir karjeros rekordą pakartojęs Saulius Kulvietis padėjo Panevėžio „Lietkabelio“ ekipai iškovoti „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės
"Žalgiris" neturėjo jokio vargo su "Lietkabeliu"
Šeštadienį Vilniuje prasidėjusiame „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverte pirmasis į finalą užtikrintai žengė Kauno „Žalgiris“. Pusfinalio
Savaitgalis, dėl kurio gyvena komandos
„Komandos gyvena dėl tokių momentų, kaip šis savaitgalis“, – „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverto išvakarėse sakė Klaipėdos „Neptūno“
"Žalgirio" nebijantis "Lietkabelis": esame užsigrūdinę, mūsų akys dega
Kai Panevėžio „Lietkabelis“ prieš mėnesį savo tvirtovėje priėmė Kauno „Žalgirį“, kova vyko taškas į tašką visas rungtynes ir tik paskutinę minutę