Kauno "Žalgirio" komanda vos šiandien oficialiai palikęs 28 -erių metų gynėjas Dee Bostas jau tą pačią dieną rado, kur tęs savo karjerą.Skelbiama, kad laikinosios sostinės
Italiją palikęs buvęs "Lietuvos ryto" lyderis D.Loganas ilgai be darbo nebuvo
Kaip jau rašėme, buvęs Vilniaus "Lietuvos ryto" lyderis Davidas Loganas buvo priverstas ieškoti naujos darbovietės. Krepšininko agentas Johny Fosteris tuomet pranešė,
Baigėsi Europos klubinis sezonas - paaiškėjo Prancūzijos čempionai
Kartu su paskutinėmis Prancūzijos pirmenybių rungtynėmis baigėsi ir Europos klubinio krepšinio sezonas.Penktadienį Šalono "Elan" krepšininkai savo žiūrovų akivaizdoje
"Juventus" antrą kartą neperkando Prancūzijos vicečempionų riešuto
Skausmingiausią nesėkmę šio sezono FIBA Čempionų lygos D grupėje patyrė Utenos „Juventus“ (5/3) krepšininkai. Be Vaido Čepukaičio ir Dovio Bičkauskio žaidę Antano
"Juventus" kelyje - trenerį pakeitusi ir iš duobės lipanti Strasbūro ekipa
Labai nesėkmingai sezoną pradėjusi ir jau po pirmojo mėnesio permainų trenerių štabe ėmusis Strasbūro SIG ekipa grįžta ten, kur ir tikėjosi būti. Vincento Collet auklėtiniai pastaruoju
G.Sirutavičiaus vedamas "Juventus" FIBA Čempionų lygoje debiutavo sunkia pergale
FIBA Čempionų lygos krepšinio turnyro pirmo turo rungtynėse Utenos „Juventus“ klubas savo aikštėje susitiko su „Strasbourg“ komanda iš Prancūzijos ir nugalėjo
"Juventus" kelyje - amžinai antras Prancūzijos klubas
Pastaruosius ketverius metus per žingsnį nuo Prancūzijos čempiono vis  likęs, o pernai lemiamose serijos rungtynėse Liono „Asvel“ komandai nusileidęs Strasbūro SIG klubas net negalėjo
"Galatasaray" krepšininkai - Europos taurės ir bilieto į Eurolygą laimėtojai!
"Galatasaray" krepšininkai - Europos taurės ir bilieto į Eurolygą laimėtojai! (1)
Pirmą kartą komandos istorijoje Europos taurę iškovojo ir teisę dalyvauti Eurolygos 2016-2017 metų sezone iškovojo Stambulo "Galatasaray" krepšininkai.Trečiadienį
Pirmajame Europos taurės finalo mače Strasbūro klubas palaužė "Galatasaray"
Pirmajame Europos taurės  turnyro finalo mače Prancūzijoje vietos Strasbūro SIG klubas po atkaklios kovos 66:62 (7:8, 16:16, 20:21, 23:17) įveikė Stambulo "Galatasaray" krepšininkus.Atsakomojoje
Dramatiškoje serijoje italų barjerą peržengęs Strasbūro klubas - Europos taurės finale (1)
Pirmąja Europos taurės turnyro finalo dalyve tapo Strasbūro SIG komanda. Prancūzijos čempionai atsakomose pusfinalio serijos rungtynėse išvykoje panaikino turėtą 6 taškų deficitą
Trento klubas mažu žingsneliu priartėjo prie Europos taurės finalo
Italijos krepšinio lygos vidutiniokė Trento "Dolomiti Enegia" komanda atsidūrė ties Europos taurės turnyro finalo slenksčiu.Pasakišką žygį Europoje tęsiantys Trento krepšininkai
Dviejų pratęsimų dramą išgyvenęs SIG klubas žengė į Europos taurės pusfinalį
Dar vienu Europos taurės turnyro pusfinalio dalyviu tapo Strasbūro SIG klubas. Prancūzijos čempionai atsakomose ketvirtfinalio serijos rungtynėse savo aikštėje po dviejų pratęsimų 91:91
Europos taurės ketvirtfinalio mače SIG išsivežė užtikrintą pergalę iš Rusijos
Įtikinamai Europos taurės ketvirtfinalį pradėjo Strasbūro SIG komanda. Trečiadienį Prancūzijos klubas Rusijoje 94:85 (25:28, 25:20, 25:19, 19:18) įveikė Žemutinio Naugardo "Nižnij Novgorod"
"Real" atsirevanšavo prancūzams ir pateko į TOP 16, J.Mačiulis žaidė naudingai
Keblioje situacijoje prieš likusius paskutinius tris Eurolygos reguliaraus sezono turus atsidūrusi Madrido "Real" (5/5) komanda su Jonu Mačiuliu pademonstravo čempionišką žaidimą
Eurolygos A grupėje - svarbi "Bayern" pergalė
Užtikrintą pergalę Eurolygos reguliariojo sezono aštuntajame ture iškovojo Miuncheno "Bayern" (4/4) komanda. Vokietijos klubas A grupės rungtynėse išvykoje 82:69 (21:15,
"Fenerbahce" namuose lengvai įveikė Prancūzijos vicečempionus
Ketvirtadienį Eurolygos A grupės rungtynėse Stambulo "Fenerbahce" (6/1) komanda namuose 81:64 (22:14, 18:20, 21:13, 20:17) nugalėjo Strasbūro SIG (3/4) krepšininkus.Turkijos klubas
Po nokdauno pakilusi Strasbūro ekipa į nokautą pasiuntė "Crvena Zvezda"
Svarbią pergalę kovoje dėl patekimo į Eurolygos TOP 16 etapą iškovojo Strasbūro SIG (3/3) komanda. Prancūzijos ekipa A grupės rungtynėse namuose po ilgosios pertraukos 78:75 (19:30,
"Real" su J.Mačiuliu netikėtai pralaimėjo Prancūzijoje
Netikėtai penktadienį baigėsi Eurolygos rungtynės A grupėje, kurioje nesėkmę patyrė Madrido "Real" (2/3) komanda su Jonu Mačiuliu.Eurolygos ir Ispanijos čempionus savo žiūrovų akivaizdoje
R.Kurtinaičio auklėtiniai tiesiog sumindžiojo Prancūzijos vicečempionus
Triuškinančią pergalę ketvirtajame Eurolygos ture A grupėje iškovojo Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities "Chimki" (3/1) komanda.Ketvirtadienį Rusijos klubas savo
Vokiečiai neturėjo vargo su Prancūzijos vicečempionais
Eurolygos trečiajame ture A grupėje penktadienį susitiko Vokietijos ir Prancūzijos krepšinio lygų vicečempionai.Miuncheno "Bayern" (2/1) klubas savo žiūrovų akivaizdoje be didesnio
Siurprizas: Strasbūro klubas sutriuškino "Fenerbahce"
Skaudų antausį antrajame Eurolygos reguliariojo sezono ture gavo Stambulo "Fenerbahce" (1/1) klubas. Željko Obradovičiaus kariauna A grupės rungtynėse išvykoje 70:91
Serbijos čempionai daug vargo su Strasbūro ekipa neturėjo
Lengva pergale naująjį Eurolygos sezoną pradėjo Belgrado "Crvena Zvezda" (1/0) komanda. Serbijos čempionai A grupės rungtynėse, palaikant beveik 15 tūkstančių "raudonųjų"
"Centras" M.Golubovičius iš "Unicaja" perėjo į taip pat Eurolygoje žaisiančią SIG
Pasirodymui Eurolygoje besiruošiantis Prancūzijos vicečempionas Strasbūro SIG klubas sudarė sutartį su patyrusiu "centru" Vladimiru Golubovičiumi.Praėjusiame sezone Serbijos ir
Limožo klubas apgynė Prancūzijos čempionų titulą
Antrus metus iš eilės Prancūzijos krepšinio lygos čempionais tapo Limožo CSP klubo krepšininkai. Finalo serijoje, kaip ir praėjusį sezoną CSP įveikė Strasbūro SIG komandą.
VEF nepasipriešino Stasbūro ekipai ir pasitraukė iš kovos dėl kelialapio į Eurolygą
Rygos VEF ekipa šį sezoną Eurolygoje nerungtyniaus. Tai, tapo aišku po Eurolygos kvalifikacinio turnyro ketvirtfinalio rungtynių, kuriose Latvijos klubas 53:82 (19:22, 13:20, 10:23, 11:17)
SIG pateikė pasiūlymą D.Andersenui
Strasbūro SIG (Prancūzija) toliau aktyviai ruošiasi artėjančiam sezonui ir kovoms Eurolygos atrankos turnyre. Prancūzai pateikė pasiūlymą laisvajam agentui Davidui Andersenui.Australijos