Naujienos kraunasi...

Sargiūnas – apie pusmetį su Braziu ir naująjį "Neptūno" strategąKlaipėdos „Neptūnas“ šiuo metu „Betsafe-LKL“ yra ilgiausiai nelaiminti komanda. Iš krepšinio žemėlapio išnykus „Gargždams“, klaipėdiečiai neteko sausio 14-ąją pasiektos pergalės pajūrio derbyje.

Paskutinį sykį turnyrinėje lentelėje atsispindintį pergalės skonį „Neptūnas“ pajautė beveik prieš tris mėnesius, dar gruodžio 10-ąją, kuomet namuose patiesė Jonavos „CBet“.

Po to sekė septyni pralaimėjimai  „Betsafe-LKL“ bei įspūdingai, tačiau nesėkmingai pasibaigusi Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) ketvirtfinalio serija su Panevėžio „7bet-Lietkabeliu“. Igno Sargiūno dvitaškis paskutinėmis sekundėmis galėjo jo komandai padovanoti vietą finalo ketverte. Visgi metimas skriejo pro šalį ir uostamiesčio ekipa namo grįžo nuleistomis galvomis.

„Buvo apmaudas kokias geras 10-15 minučių, – portalui LKL.lt sakė I. Sargiūnas. – Paskui pasakiau sau, kad reikia ir tokių momentų. Aišku, nepatenki, būni liūdnas ir piktas, bet reikia ir tokių momentų, kad kažką išmoktum ir žiūrėtum kitaip į įvykius rungtynėse, stiprėtum ir individualiai, ir komandiškai.“

24-erių gynėjas šiemet yra vienas svarbiausių „Neptūno“ ramsčių. Jis ant parketo išbūna ilgiausiai komandoje, 27 minutes, o per šį laiką vidutiniškai pelno 13,5 taško (39,6 proc. trit.), atkovoja 2,5 kamuolio, atlieka 1,9 rezultatyvaus perdavimo ir renka 12,1 naudingumo balo.

Dabar tiek I. Sargiūnas, tiek jo komandos draugai taikosi prie naujo specialisto taktinių schemų. Bene savaitę klaipėdiečiams nurodymus dalina naujas strategas – 47-erių graikas Georgios Vovoras, anksčiau vadovavęs ir Atėnų „Panathinaikos“ klubui.

„Geras įspūdis. Didelis intensyvumas, aukšta energija treniruotėse. Žinoma, kaip ir kiekvienos permainos, atneša taktinių manevrų, požiūrį į tam tikras detales, žaidybinių veiksmų akcentavimą. Mokymosi laikotarpis visiems žaidėjams, bet visi greitai įsilies, tai vyksta su kiekviena diena. Smagu matyti energiją ir intensyvumą, kurį rodome per treniruotes“, – pozityviai į pokyčius žvelgė „Neptūno“ snaiperis.

Jau pirmadienio vakarą G. Vovoras mėgins pergalingai debiutuoti „Betsafe-LKL“. Panevėžyje laukia ketvirtoji šiame sezone „Neptūno“ ir „7bet-Lietkabelio“ dvikova. Ją tiesiogiai nuo 18.30 val. stebėkite per BTV televiziją ir Go3.

Rungtynių dieną – LKL.lt pokalbis su I. Sargiūnu.

– Rinktinių pertrauka baigėsi, praleidote kelias savaites be oficialių rungtynių. Kaip komanda išnaudojo šį laiką?

– Prieš pertrauką gavome kažkiek laisvo laiko atsipūsti. Paskui kibome į darbus. Latvijoje žaidėme draugiškas rungtynes prieš Liepojos komandą. Paskutinę savaitę prisijungė naujas treneris, su juo mokėmės naujos sistemos, kibome į darbus.

– Šiuo metu esate ilgiausiai pergalių neiškovojanti „Betsafe-LKL“ komanda. Kiek reikalinga buvo pertrauka, kad atsišviežintumėte galvas?

– Pertrauka visiems naudinga. Pailsėti truputį, susikaupti artėjančiam darbui. Jau pirmadienį tikimės kabintis į pergalę, kurį laiką neturime jų „Betsafe-LKL“. Viską vertiname ambicingai, žiūrime į priekį. Dirbame su nauju treneriu ir mėginsime pergalę iškovoti jau pirmadienį.

– Dar iki tol sudalyvavote „Betsafe Casino“ snaiperių konkurse. Jums nepavyko ten patriukšmauti (I. Sargiūnas surinko 13 taškų). Ar dėl to buvo apmaudo?

– Grynai su ta idėja ir ėjau – norėjau gerai praleisti laiką, pabandyti, nes progos sudalyvauti tokiame konkurse gali ir nebūti. Buvo smagu sudalyvauti tokiame renginyje. Bandžiau pasimėgauti.

– Prieš pertrauką komandą sudrebino pokyčiai vyr. trenerio poste. Kaip pats reagavote į šią žinią ir kaip prisiminsite pusmetį su M. Braziu?

– Pusmetis buvo permainingas. Buvo ir geresnių, ir sunkesnių momentų. Pralaimėjome keliose rungtynėse, kur turėjome pasiimti pergalę. Bet nugalėjome „Žalgirį“, Citadele KMT gerai sudalyvavome, išskyrus paskutinį etapą, kuomet galėjome patekti į ketveriukę. Buvo, ko išmokti.

Treneris buvo pavadinęs jus svajonių žaidėju. Galbūt tarp jūsų buvo užsimezgęs stiprus ryšys?

– Visąlaik malonu, kai taip pasako. Bandau daryti savo darbą ir įsiklausyti į pastabas, reaguoti į pokyčius, sistemas, daryti, ką prašo treneris. Jaučiau pasitikėjimą iš trenerio, pasitikiu ir pats savimi. Tas man asmeniškai buvo naudinga.

– Daug kas kaltę verčia ant komandos senbuvių – Mindaugo Girdžiūno ir Deivido Gailiaus, kurie nebėra tokie efektyvūs kaip anksčiau. Ar komandoje taip pat nebuvo prasidėjęs kaltų ieškojimas?

– Ne, kaltų tikrai neieškome komandoje. Tai krepšinis, vienas rungtynes gerai žaidžia vieni, kitas – kiti. Sunku būti pastoviam ir išlaikyti tuos rodiklius. Bandydavome kiekvienas įnešti savo indėlį į komandos visumą.

– Tikriausiai viską gerokai apsunkino Sterlingo Gibbso išvykimas, jam vis dar nėra pamainos, o didesnį krūvį gauna Žygimantas Janavičius. Kiek reikalingas jums dar vienas atakų organizatorius?

– Po jo išvykimo automatiškai Žygiui ir krūvis didesnis. Jis nerealus įžaidėjas, labai gerai kontroliuoja žaidimą ir komandą. Bet kai vidury sezono išvažiuoja vienas pagrindinių žaidėjų, įžaidėjas, automatiškai tai apsunkina visų krūvį ir braižą. Sutinku su tuo, kad galbūt nepamaišytų ir kitas žaidėjas, kontroliuojantis žaidimą.

– M. Brazį pakeitė G. Vovoras. Kaip prabėgo pirmoji savaitė su šiuo treneriu?

– Geras įspūdis. Didelis intensyvumas, aukšta energija treniruotėse. Žinoma, kaip ir kiekvienos permainos, atneša taktinių manevrų, požiūrį į tam tikras detales, žaidybinių veiksmų akcentavimą. Mokymosi laikotarpis visiems žaidėjams, bet visi greitai įsilies, tai vyksta su kiekviena diena. Smagu matyti energiją ir intensyvumą, kurį rodome per treniruotes.

– Iki šiol M. Braziui priekaištauta dėl charizmos nebuvimo. Ar G. Vovoras yra kardinalus pokytis, lyginant su buvusiu treneriu, ar tai daugiau to paties braižo specialistas?

– Iš žaidybinės pusės skiriasi gynybinės sistemos, tai pirmieji dalykai, kuriuos keitėme. Jis turi savo taisykles. Puolime irgi turime pokyčių. Kiekvienas treneris turi savus metodus ir taktikas. Automatiškai, kaip žaidėjai, turime perprasti viską ir priimti.

– Ar pats irgi jaučiate, kad iš jūsų bus reikalaujama kažko kito nei anksčiau?

– Aš manau, kad treneris mato kiekvieno žaidėjo stiprybes, bando jas išnaudoti. Kaip ir prie Brazio, taip ir prie šio trenerio, jis atsižvelgia į kiekvieno žaidėjo savybes ir paruošia tam derinius ar gynybos sistemas. Abipusis ryšys, su kiekvienu žaidėju ir treneriu taip būna.

– Atsiribojant nuo komandinių rezultatų, jums tai – sėkmingas sezonas. Esate vienas komandos lyderių, dažnai kamuolį turite svarbiausiais momentais. Kiek pats tikėjotės tokio asmeniškai solidaus sezono?

– Apart komandinių rezultatų, visada tikiu savimi. Jei netikėsi – tai ir nesigaus. Tikiu savo ir komandos draugų galimybėmis padėti vienas kitam. Manau, tas tikėjimas duoda daug. Norisi su kiekvienais metais tobulėti ir būti vis geresniu.

– Ar nustebinote pats save?

– Ne.

– Galbūt yra aspektų, kuriais savo žaidime nesate iki galo patenkintas?

– Visą laiką yra dalykų, kuriuos gali daryti geriau. Tam tikrų sprendimų priėmimas tiek gynyboje, tiek puolime, reagavimas į aplinkybes. Tai turėčiau akcentuoti labiau.

– Jūsų laukia išvyka į Panevėžį. Su šia komanda šiemet jau turėjote kelias įsimintinas akistatas. Kiek tai ypatinga priešprieša bent jau šio sezono kontekste?

– Aš manau, kad tai gera akistata, gera dvikova. Visos rungtynės su jais buvo įtemptos ir smagios tiek žaidėjams, tiek žiūrovams. Yra apmaudas dėl to nepatekimo į finalinį ketvertą per vieną metimą, bet tai mes jau esame seniausiai pamiršę. Reikia žiūrėti į pirmadienį. Kovoti ir parodyti, kad galime laimėti. Tai jau esame padarę, bet bandysime parodyti dar kartą.

– Sugrįžtant prie jūsų pramesto metimo, kiek greitai pavyko jį užmiršti ir neįsileisti į galvą, turint omenyje, kad metimo kaina tikrai buvo didelė?

– Buvo apmaudas kokias geras 10-15 minučių. Paskui pasakiau sau, kad reikia ir tokių momentų. Aišku, nepatenki, būni liūdnas ir piktas, bet reikia ir tokių momentų, kad kažką išmoktum ir žiūrėtum kitaip į įvykius rungtynėse, stiprėtum ir individualiai, ir komandiškai. Taip, apmaudu, kad pramečiau, bet tai priimu kaip pamoką.

– Panevėžiečiai nuo tos serijos pasipildė Džordže Gagičiumi bei Diante Baldwinu, į rikiuotę sugrįžo visi traumuoti žaidėjai. Jūs turite naują trenerį. Ar realu, jog laukia visai kitokios rungtynės nei buvo iki šiol?

– Natūraliai gausis truputį kitokios rungtynės iš to, kaip komandos sudėtos, su papildymais. Pas mus visa sistema, galima sakyti, kitokia. Pas juos prisidėjo gerai atrodantis Gagičius. Bus pokyčių nuo praeitų dvikovų, bet idėja lieka ta pati. Tie patys žaidėjai. Kibsime į kovą ir žiūrėsime.

– Artėja paskutinis reguliariojo sezono ratas. Šiuo metu žengiate aštunti, tačiau už atkrintamųjų ribos esančios ekipos kėsinasi išstumti kažką iš aštuntuko. Realu, kad pirmaujantis penketukas irgi nesikeis. Šalia dar žengia Jonavos ir Mažeikių klubai. Kaip manote, koks finišas „Neptūnui“ būtų geras, kur norėtumėte būti gegužę?

– Manau, vienintelis tikslas yra iš kuo aukštesnės vietos žengti į atkrintamąsias. Šiuos du tiesioginius konkurentus reikia aplenkti, o norint tai padaryti, reikia laimėti ir prieš juos, ir prieš kitas komandas pasiimti pergales. Kiekvienos rungtynės yra svarbios ir privalome į jas ateiti rimtai, už kiekvieną poziciją aikštelėje kovoti kiekviename momente. Svarbiausia atsinešti energiją, padaryti tai, ką galime. Manau, tai mūsų trumpalaikis tikslas – į kiekvienas rungtynes kiekvienam įnešti tiek, kiek gali. Ilgalaikis tikslas – aplenkti šias komandas, kurios yra šalia turnyrinėje lentelėje.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
"Neptūnas" nestabdo: darsyk patiesęs panevėžiečius kyla į penktąją vietą
"Neptūnas" nestabdo: darsyk patiesęs panevėžiečius kyla į penktąją vietą
Klaipėdos „Neptūno“ (13-12) pasaka su Georgios Vovoru tęsiasi.Klaipėdiečiai savo namų tvirtovėje 88:84 (20:27, 23:14, 31:22, 14:21) patiesė Panevėžio „7bet-Lietkabelį“
Legionieriaus vedami uteniškiai pratęsė tragišką "Pieno žvaigždžių" seriją
Legionieriaus vedami uteniškiai pratęsė tragišką "Pieno žvaigždžių" seriją
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) intrigos nepašykštėjo dar vienas Aukštaitijos derbis. Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (4-21) savo arenoje
Įspūdinga Ulanovo ir Hayeso ataka – tarp gražiausių Eurolygos momentų
Įspūdinga Ulanovo ir Hayeso ataka – tarp gražiausių Eurolygos momentų
Eurolyga paskelbė paskutinio reguliariojo sezono turo gražiausių epizodų dešimtuką, į kurį pateko ir du momentai iš Kauno "Žalgirio" dvikovos su Madrido "Real".Edgaro
Jaiskevičius įvertino palaimėjimą Pirėjuje – išpešė nemažai naudos
Jaiskevičius įvertino palaimėjimą Pirėjuje – išpešė nemažai naudos
Po pralaimėjimo Pirėjo „Olympiakos“ komandai Stambulo „Fenerbahče“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius džiaugėsi gera repeticija prieš atkrintamąsias
Vovoro pakylėtas "Neptūnas": jausti spaudimą yra privilegija (įvertino grandų galimybes)
Vovoro pakylėtas "Neptūnas": jausti spaudimą yra privilegija (įvertino grandų galimybes)
Krepšinio sirgaliai uostamiestyje primiršo pralaimėjimo skonį. Paskutinį sykį Klaipėdos „Neptūnas“ aikštelę nuleista galva paliko dar vasario 12-ąją, kuomet Vido
Po Sabonio ir Foxo klaidų "Kings" apmaudžiai paleido pergalę ir dar labiau komplikavo savo situaciją (rezultatai)
Po Sabonio ir Foxo klaidų "Kings" apmaudžiai paleido pergalę ir dar labiau komplikavo savo situaciją (rezultatai)
Domantas Sabonis surengė fantastišką pasirodymą, liko per plauką nuo trigubo dublio, tačiau Sakramento „Kings“ po dramatiškos kovos paskutinę minutę 107:108 (27:22, 27:23,
Valančiūnas su "Pelicans" nuginklavo "Warriors" (rezultatai)
Valančiūnas su "Pelicans" nuginklavo "Warriors" (rezultatai)
Naujojo Orleano „Pelicans“ su Jonu Valančiūnu penktadienį svečiuose 114:109 (17:26, 45:22, 26:27, 26:34) įveikė „Golden State Warriors“ krepšininkus ir iškovojo
Wembanyama su "Spurs" paskutinę sekundę sensacingai patiesė NBA čempionus
Wembanyama su "Spurs" paskutinę sekundę sensacingai patiesė NBA čempionus
Victoras Wembanyama ir Vakarų konferencijos autsaiderė San Antonijaus „Spurs“ komanda tėškė nelauktą antausį NBA čempionų titulą ginantiems Denverio „Nuggets“ krepšininkams,
Sedekerskio ekipa pasigerino poziciją, Jokubaitis prametė lemiamą metimą (aiškios įkrintamųjų poros)
Sedekerskio ekipa pasigerino poziciją, Jokubaitis prametė lemiamą metimą (aiškios įkrintamųjų poros)
Nors Vitorijos „Baskonia“ (18-16) prieš lemiamą Eurolygos turą buvo ramūs dėl vietos įkrintamosiose, bet Bolonijoje pasiekta pergalę sustiprino pastarųjų šansus įveikti
Buzelis pateikė paraišką dalyvauti NBA naujokų biržoje
Buzelis pateikė paraišką dalyvauti NBA naujokų biržoje
Didžiausias Lietuvos krepšinio talentas Matas Buzelis oficialiai paskelbė dalyvausiantis NBA naujokų biržoje, rašo Krepšinis.lt.Šią informaciją paskelbė ESPN žurnalistas
"Žalgirio" arenoje – Eurolygos išlydėtuvės, fanų favoritai ir atlikėjų komentarai
"Žalgirio" arenoje – Eurolygos išlydėtuvės, fanų favoritai ir atlikėjų komentarai
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai rungtynėmis su Madrido „Real“ sausakimšoje „Žalgirio“ arenoje užbaigė 2023-2024 m. Eurolygos sezoną.Kaip jau įprasta,
Shaqas pergyvena dėl olimpiados: atotrūkis tarp JAV ir Europos tapo labai mažu
Shaqas pergyvena dėl olimpiados: atotrūkis tarp JAV ir Europos tapo labai mažu
Šlovės muziejus narys, legendinis NBA vidurio puolėjas Shaquille'as O'Nealas pareiškė, kad 1994-ųjų JAV rinktinė buvo pajėgesnė už 1992-ųjų "Svajonių komandą"."Turėjaubūti
Sirgalių meile besimėgaujantis Evansas po klausimo apie ateitį pažvelgė į artimiausius tikslus
Sirgalių meile besimėgaujantis Evansas po klausimo apie ateitį pažvelgė į artimiausius tikslus
Galimai paskutines rungtynes su „Žalgirio“ marškinėliais Eurolygoje sužaidęs Keenanas Evansas apie savo ateitį dar negalvoja ir teigia, jog liko dar nenuveiktų darbų likusioje
Dar vieną saldžią patirtį iš Kauno išsivežęs "Real" strategas įvertino ir Hayeso, ir Decko metimus
Dar vieną saldžią patirtį iš Kauno išsivežęs "Real" strategas įvertino ir Hayeso, ir Decko metimus
Rezultatyviausias Eurolygos ir šio reguliariojo sezono nugalėtojas Madrido „Real“ klubas ketvirtadienio vakarą Kaune tesukrapštė mažiausiai šiais metais – tik
Metus į dvi dalis skėlęs Ulanovas – apie trenerių kaitą, rinktinę ir "Žalgirio" va bank planą prieš "Real"
Metus į dvi dalis skėlęs Ulanovas – apie trenerių kaitą, rinktinę ir "Žalgirio" va bank planą prieš "Real"
Kauno „Žalgirio“ vyrai Eurolygos reguliariojo sezono finiše namuose vos per plauką neįkando titulą ginantiems čempionams Madrido „Real“ krepšininkams –
Lietuvos bokštų akistatoje Sabonis žaidė rezultatyviau, bet pergale džiaugėsi Valančiūnas
Lietuvos bokštų akistatoje Sabonis žaidė rezultatyviau, bet pergale džiaugėsi Valančiūnas
Ketvirtadienį naktį NBA pirmenybėse Sakramento „Kings“ (45-34) namuose priėmė Naujojo Orleano „Pelicans“ (48-32) ir jai nusileido 123:135 (23:34, 35:30, 31:34, 34:37) bei patyrė
Sezoną reziumavęs Trinchieri atidavė pagarbą sirgaliams, lyderiui ir savo pirmtakui
Sezoną reziumavęs Trinchieri atidavė pagarbą sirgaliams, lyderiui ir savo pirmtakui
Po rungtynių Kauno „Žalgirio“ strategas Andrea Trinchieri kalbėjo apie sirgalių atsidavimą, neįtikėtiną lyderį ir žvelgė į likusią sezono dalį, rašo Krepšinis.lt.Kauno
"Žalgiriui" nepavyko trinktelėti durimis – paskutinę sekundę nusileista Eurolygos čempionams
"Žalgiriui" nepavyko trinktelėti durimis – paskutinę sekundę nusileista Eurolygos čempionams
Kauno „Žalgirio“ (14-20) krepšininkai pralaimėjimu užbaigė Eurolygos sezoną. Andrea Trinchieri auklėtiniai namuose rezultatu 62:64 (9:16, 16:15, 17:13, 20:20) nusileido Madrido
Lietuvos krepšinio ateitis? LKL rekordų knygą atsivertęs Tubelis įrašė savo vardą šalia Ilgausko
Lietuvos krepšinio ateitis? LKL rekordų knygą atsivertęs Tubelis įrašė savo vardą šalia Ilgausko
NBA lygoje bent jau kol kas neįsitvirtinęs Ąžuolas Tubelis siautėja Europos krepšinyje, rašo Krepšinis.lt.Po to, kai rudens viduryje Filadelfijos „76ers“ paskelbė,
Kuzminsko klube vėluoja algos: žaidėjai boikotuoja treniruotes, vienas jau pabėgo
Kuzminsko klube vėluoja algos: žaidėjai boikotuoja treniruotes, vienas jau pabėgo
Mindaugo Kuzminsko ekipoje – liūdnos dienos. Graikijos žiniasklaida praneša, kad Atėnų AEK dėl vėluojančių atlyginimų žaidėjai atsisako treniruotis, o vienas lyderių nieko nepranešęs
Buvusiam "Lietkabelio" direktoriui – prasta žinia iš Aukščiausiojo Teismo
Buvusiam "Lietkabelio" direktoriui – prasta žinia iš Aukščiausiojo Teismo
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) patvirtino, kad buvęs krepšinio klubo „Lietkabelis“ direktorius Mantas Ignatavičius pagrįstai nuteistas dėl šio klubo lėšų
33-ejų NBA lyderių veteranas pratęsė sutartį ketveriems metams
33-ejų NBA lyderių veteranas pratęsė sutartį ketveriems metams
Praėjusį rugsėjį po mainų karuselės iš Milvokio 'Bucks" Finikso "Suns", o po kelių dienų – "Celtics" atsidūręs Jrue Holiday Bostone liks ilgam.Nors veteranas
"Wolves" pristatė naują klubo bei arenos pavadinimą ir rėmėją – gaus milijonus eurų
"Wolves" pristatė naują klubo bei arenos pavadinimą ir rėmėją – gaus milijonus eurų
Tik antrus metus gyvuojantis ir jokių skambių pergalių dar neiškovojęs Vilniaus „Wolves“ klubas rado generalinį rėmėją ir nuo šiol bus pavadintas „Wolves Twinsbet“,
"Wolves Twinsbet" sutriuškino lyderio neturėjusius mažeikiškius
"Wolves Twinsbet" sutriuškino lyderio neturėjusius mažeikiškius
Vilniaus „Wolves Twinsbet“ (18-8) pergalingai pašventino savo naująjį pavadinimą bei namų arenos parketą.Nedo Pacevičiaus ekipa sostinėje 104:78 (26:21, 30:23,
Ulanovas pasisako prieš įkrintamąsias bei nori gražiai užbaigti sezoną
Ulanovas pasisako prieš įkrintamąsias bei nori gražiai užbaigti sezoną
Kauno „Žalgirio“ komanda ketvirtadienį namų arenoje žais paskutines šio sezono Eurolygos rungtynes. Žalgiriečiai sezono uždangą nuleis susitikdami su praėjusio sezono čempionais
Trinchieri: esu laimingas dėl Biro, o Butkevičius yra svarbesnis, nei pats mano
Trinchieri: esu laimingas dėl Biro, o Butkevičius yra svarbesnis, nei pats mano
Kauno „Žalgiris“ (14-19) ketvirtadienį Nemuno saloje dvikova su Madrido „Real“ (26-7) užbaigs pasirodymą šiame Eurolygos sezone, rašo Krepšinis.lt.Prieš
Dviguba nesėkmė: nutrūko rekordinė Sabonio serija, o "Kings" išbarstė 20 taškų persvarą
Dviguba nesėkmė: nutrūko rekordinė Sabonio serija, o "Kings" išbarstė 20 taškų persvarą
Trečią niuksą per ketverias paskutines rungtynes NBA reguliariojo sezono finiše gavo dėl vietos atkrintamosiose besikaunantys Sakramento „Kings“ (45-34) krepšininkai, rašo
"Pelicans" su Valančiūnu skrieja į atkrintamąsias: laimėjo patys ir sulaukė palankių rezultatų
"Pelicans" su Valančiūnu skrieja į atkrintamąsias: laimėjo patys ir sulaukė palankių rezultatų
Naujojo Orleano „Pelicans“ (47-32) krepšininkai net ir be traumuoto vieno komandos lyderių Brandono Ingramo gerina savo pozicijas kovoje dėl tiesioginio bilieto į NBA atkrintamąsias

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime