Turkijos atkrintamųjų starte - E.Kairio ekipa nepasipriešino Eurolygos vicečempionams

Triuškinančiu pralaimėjimu Turkijos krepšinio lygos atkrintamąsias varžybas pradėjo Evaldo Kairio atstovaujama Ušako "Sportif" komanda.

Ji išvykoje 60:79 (12:20, 14:18, 14:22, 20:19) neprilygo Eurolygos vicečempionais praėjusią savaitę tapusiems Stambulo "Fenerbahce" krepšininkams ir serijoje iki dviejų pergalių atsilieka 0:1.

E.Kairys per 18 žaidimo minučių pelnė 1 tašką (0/4 dvit., 1/2 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, 2 sykius suklydo, blokavo 2 varžovo metimus bei tiek pat kartų prasižengė.

Nugalėtojams Ekpe Udohas įmetė 13, Kostas Sloukas ir Luigi Datome pridėjo po 12.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Paulas Harrisas pelnęs 20 taškų.

Atsakomoji dvikova Ušako mieste vyks gegužės 20 dieną.

"Fenerbahce" Š.Vasiliausko klubui atseikėjo 119 taškų
Kone kiekvieną ataką - taškai. Štai tokį košmarą turėjo išgyventi Trabzonsporo "Trabzonspor" (3/6) komandos strategas.Lietuvio Šarūno Vasiliausko atstovaujama
Antrajame kėlinyje mačo eigą perlaužę Eurolygos čempionai išsivežė pergalę iš Vitorijos
Užtikrintą pergalę Eurolygos reguliaraus sezono dešimto turo rungtynėse iškovojo čempionų titulą ginanti Stambulo "Fenerbahce" (7/3) komanda.Željko Obradovičiaus kariauna
Iš rinktinės į Turkiją grįžęs E.Kairys prieš čempionus pasirodė kukliai
Evaldas Kairys su Lietuvos nacionaline vyrų krepšinio rinktine atrankoje į 2019 metų Pasaulio čempionatą pasiekė dvi pergales, tačiau tik grįžęs į Turkiją turėjo praryti ir karčią
"Fenerbahce" turėjo pavargti su Rusijos klubu
Šeštą pergalę Eurolygos reguliaraus sezono rungtynėse iškovojo čempionės titulą ginanti Stambulo "Fenerbahce" (6/3) komanda.Željko Obradovičiaus auklėtiniai savo
Prieš dvikovą su "Žalgiriu" Stambulo klubas pralaimėjo Turkijoje
Prieš ketvirtadienį Kaune vyksiančią Eurolygos dvikovą su "Žalgiriu" Turkijos pirmenybėse suklupo Stambulo "Anadolu Efes" (5/2) klubas.Sekmadienį Velimiro Perasovičiaus
Š.Vasiliausko ekipa sutriuškino "Galatasaray", lietuvis žaidė naudingai
Triuškinančią pergalę Turkijos krepšinio lygos čempionate iškovojo Šarūno Vasiliausko atstovaujama Trabzono "Trabzonspor" (3/4) komanda.Ji savo aikštėje
Maskvoje - neįtikėtina dvikova ir čempionų pergalė paskutinę pratęsimo sekundę
Eurolygos aštuntajame ture susitiko dvi komandos, kurios vadinamos vienomis favoričių laimėti turnyrą.Čempionų titulą ginantys Stambulo "Fenerbahce" (5/3) krepšininkai Rusijoje
Rezultatyvus E.Kairio žaidimas nuo sutriuškinimo komandos neišgelbėjo
Evaldas Kairys Turkijos krepšinio lygoje sužaidė vieną sėkmingiausių mačų šiame sezone, tačiau lietuvio pasirodymas nublanko komandos pralaimėjimo kartėlyje.Lietuvio atstovaujama
Š.Vasiliauskas svariai prisidėjo prie komandos pergalės Turkijoje
Pergalę Turkijos krepšinio lygos čempionate iškovojo Šarūno Vasiliausko atstovaujama Trabzono "Trabzonspor" (2/4) komanda, o lietuvis buvo vienas rezultatyviausių.Antrą
Eurolygos čempionai neturėjo vargo Vokietijoje
Eurolygos čempionai Stambulo "Fenerbahce" (4/2) krepšininkai įsibėgėja.Željko Obradovičiuas auklėtiniai išvykoje 80:57 (21:16, 22:17, 11:13, 26:11) sutriuškino Vokietijos
Rezultatyviai žaidusio Š.Vasiliausko ekipa "Anadolu Efes" nusileido tik po pratęsimo
Šarūnas Vasiliauskas buvo vienas rezultatyviausių savo komandoje, tačiau jo atstovaujama Trabzono "Trabzonspor" (1/4) ekipa namuose po pratęsimo 89:96 (23:21, 20:19, 15:19, 26:25,
D.Dulkys ilgam iškrito iš rikiuotės (rinktinei tikrai neatstovaus)
Stambulo „Buyuksehir Belediyesi“ klubo garbę šį sezoną ginantis Deividas Dulkys bus priverstas kurį laiką praleisti be krepšinio.Į Lietuvos nacionalinės vyrų krepšinio
"Fenerbahce" užtikrintai pranoko Ispanijos čempionus
Įtikinamą pergalę Eurolygos reguliaraus sezono penkto turo rungtynėse iškovojo čempionų titulą ginanti Stambulo "Fenerbahce" (3/2) ekipa.Per penkis turus du sykius suklupę Turkijos
E.Kairio ekipa Turkijoje nusileido rezultatyviai žaidusio B.Motumu klubui
Evaldo Kairio atstovaujama Stambulo "Demin Insaat Buyukcekmece" (1/3) subyrėjo trečiajame kėlinyje ir patyrė dar vieną nesėkmę Turkijoje.Ekipa išvykoje 75:94 (21:22, 24:24, 12:31,
Turkijos grandų dvikovoje Eurolygoje triumfavo čempionai
Trečiadienį Eurolygoje įvyko principinė Turkijos krepšinio grandų iš Stambulo dvikova.Čempiono titulą ginantis "Fenerbahce" (2/1) klubas savo žiūrovų akivaizdoje 81:70
"Lietuviškoje" akistatoje Turkijoje - Š.Vasiliausko dominavimas
Turkijos krepšinio lygos čempionate akis į akį susidūrė du "lietuviški" klubai. Šarūno Vasiliausko atstovaujama Trabzonsporo "Trabzonspor" (1/2) iškovojo
E.Kairys Turkijoje per 14 minučių išnaudojo pražangų limitą
Apmaudų pralaimėjimą Turkijos krepšinio lygos čempionate patyrė Evaldo Kairio atstovaujama Stambulo "Demin Insaat Buyukcekmece" (1/2) komanda. Ji savo aikštėje po dramatiškos
A.Gudaitis taškus rinko baudų metimais, o "AX Armani" išplėšė pratęsimą, bet ne pergalę
Artūro Gudaičio ir Manto Kalniečio atstovaujama Milano "AX Armani" (0/2) ekipa patyrė apmaudžią nesėkmę Eurlygoje."Dizaineriai" savo aikštėje po dramatiškos 45
E.Kairys naudingu žaidimu prisidėjo prie komandos pergalės Ukrainoje
Evaldas Kairys žaidė naudingai, o jo atstovaujama Stambulo "Buyukcekmece Demin Insaat" (1/0) komanda pergale pradėjo FIBA Europos taurės turnyrą.Turkijos ekipa G grupėje išvykoje
Turkijos grandų dvikovoje "Anadolu Efes" nukovė Eurolygos čempionus
Turkijos pirmenybėse sekmadienį įvyko dviejų krepšinio milžinų ir amžinų varžovų dvikova.Stambulo komandų derbyje "Anadolu Efes" (1/1) klubas savo žiūrovų akivaizdoje 84:80
Sėkmingo Š.Vasiliausko pasirodymo komandos pergalei nepakako
Šarūnas Vasiliauskas Turkijos krepšinio lygoje sužaidė dar vieną solidų mačą, tačiau komandos pergalei to buvo per maža.Lietuvio atstovaujama Trabzonsporo "Trabzonspor"
Lietuvių akistatoje Turkijoje pranašesnis buvo E.Kairys, bet pergale džiaugėsi D.Dulkys
Pirmą pergalę į savo sąskaitą šiame sezone Turkijos krepšinio lygoje įsirašė Deivido Dulkio atstovaujama Stambulo "Belediyespor" (1/1) komanda.Ji savo aikštėje
Eurolygos čempionai sezono starte krito Malagoje (video)
Naujo Eurolygos sezono starte susitiko du praėjusio sezono čempionai - Europos taurės turnyre tiumfavusi Malagos "Unicaja" (1/0) bei elitinio Senojo žemyno turnyro Eurolygos trofėjų ginanti
Dėl FIBA Europos taurės kovos "Nevėžis" ir du lietuviai kituose klubuose
Naujajame FIBA Europos taurės turnyro sezone matysime tris lietuviškus akcentus. Atranką įveikė Kėdainių „Nevėžis“ ir du klubai su Lietuvos krepšininkais.Kėdainiečiai
D.Dulkio indėlio pergalingam Turkijos čempionato startui nepakako
Apmaudžia nesėkme Turkijos krepšinio lygos čempionatą pradėjo Deivido Dulkio atstovaujama Stambulo "Buyuksehir Beledyiesi" (0/1) komanda, kuri išvykoje po atkaklios kovos 76:80 (18:20,
V.Čižauskas siautėjo, tačiau stipresnė buvo E.Kairio komanda
FIBA Europos taurės atrankos turnyro antrajame etape susitiko dvi komandos, kuriose rungtyniauja krepšininkai iš Lietuvos.Vytenio Čižausko atstovaujamas Tartu "Ulikool" (Estija)
R.Vyšniauskas. Eurolygos komandų reitingas (1-8 vietos)
R.Vyšniauskas. Eurolygos komandų reitingas (1-8 vietos) (1)
Jau atslūgus emocijoms po Europos krepšinio čempionato, pradedu ruoštis klubinio krepšinio sezonui. Po truputį startuoja nacionaliniai čempionatai, o aš skirsiu dėmesį
Buvęs "Žalgirio" legionierius rungtyniaus antroje Turkijos lygoje
Besibaigiant 2015 - 2016 metų sezonui prie Kauno "Žalgirio" komandos prisijungęs ir Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionu tapęs Ukrainos natūralizuotas amerikietis Jerome'as

Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45