Žalgiriečiai įveikė reguliariojo sezono nugalėtojus; aiškios aštuntfinalio poros poros (rezultatai)

Vytauto Kuralavičiaus nuotr.
„7bet-NKL“ reguliarusis sezonas pasiekė finišo tiesiąją, po kurios paaiškėjo visos aštuntfinalio poros.

Turnyre buvo sužaistos paskutinės šešerios reguliariojo sezono rungtynės, o per paskutinį turą vienintelis Joniškio „Delikatesas“ pasigerino poziciją galutinėje rikiuotėje.

Joniškio krepšininkams pavyko aplenkti Vilkaviškio „Perlą“ ir iškopti į 10-ą vietą.

Tuo metu dėl paskutinio aštuntfinalio bilieto kovojusi „Kretinga-VR Servisas“ liko už atkrintamųjų borto.

Aštuntfinalio ir ketvirtfinalio rungtynės vyks iki trijų pergalių. Atkrintamųjų medį galite rasti paspaudę čia.

Aštuntfinalio poros:

„Vytis-VDU“ – Palangos „Kuršiai“

„Šilutė“ – Vilkaviškio „Perlas“

Kauno r. „Atletas“ – Joniškio „Delikatesas“

Vilniaus „Stekas“ – Vilniaus „Rytas“

Ketvirtfinalio poros:

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ – Vilniaus „Stekas“ ir Vilniaus „Ryto“ poros nugalėtoja

„Telšiai“ – Kauno r. „Atleto“ ir Joniškio „Delikateso“ poros nugalėtoja

Kauno „Žalgiris“ – „Šilutės“ ir Vilkaviškio „Perlo“ poros nugalėtoja

Mažeikių „M Basket“ – „Vytis-VDU“ ir Palangos „Kuršių“ poros nugalėtoja

„Žalgiris-2“ įveikė reguliariojo sezono nugalėtojus

Kauno „Žalgiris-2“ (27-11) su trenksmu užbaigė reguliarųjį „7bet-NKL“ sezoną. Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 77:72 (23:19, 15:16, 19:23, 20:14) nugalėjo lygos lyderę Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ (31-7) ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

Šios rungtynės turnyrinės lentelės atžvilgiu nieko nebelėmė, tačiau vyko nuožmi kova iki pat pabaigos.

Tiksint paskutinėms 37 sekundėms Evaldas Džiaugys tritaškiu mažino marijampoliečių atsilikimą iki vieno taiklaus metimo (72:75), tačiau kitoje aikštės pusėje Liutauras Lelevičius išprovokavo pražangą ir sumetė baudas (77:72).

Likus 17 sekundžių Paulius Beliavičius tolimu metimu dar bandė gaivinti svečių iš Marijampolės viltis, bet jo metimas tikslo nepasiekė ir žalgiriečiai išsaugojo pergalę savo rankose.

Kauno komandai Motiejus Krivas per 26 minutes pelnė 19 taškų (6/10 dvit., 0/1 trit., 7/7 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

Lelevičius per 32 minutes surinko 18 taškų (2/4 dvit., 3/8 trit., 5/5 baud.), 6 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, bloką bei 24 naudingumo balus.

Marijampolės ekipos gretose išsiskyrė Tautvydas Kliučinykas, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 18 taškų (1/5 dvit., 3/6 trit., 7/8 baud.), atkovotas kamuolys, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 16 naudingumo balų.

Nesėkmingai mačas susiklostė Aurelijui Pukeliui, kuris per 19 minučių įmetė 6 taškus (1/7 dvit., 0/1 trit., 4/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir triskart suklydo.

„Žalgiris-2“: Motiejus Krivas 19 (6/10 dvit., 7/7 baud., 8 atk. kam., 2 blok., 25 naud.), Liutauras Lelevičius 18 (3/8 trit., 5/5 baud., 6 atk. kam.), Gytis Nemeikša 14 (4/5 dvit., 1/5 trit., 6 atk. kam., 3 per. kam.), Kajus Kublickas 9 (3/9 dvit., 7 rez. perd.), Nedas Montvila 8.

„Sūduva-Mantinga“: Tautvydas Kliučinykas 18 (3/6 trit., 7/8 baud.), Viktors Iljins 14 (4/4 dvit., 2/2 trit.), Evaldas Džiaugys 12 (4/7 dvit.), Aidas Kavaliauskas 8 (5 rez. perd.).

Rungtynių pradžioje spurtavęs „Atletas“ patiesė „Vytį-VDU“

Paskutiniajame „7bet-NKL“ reguliariojo sezono ture pergalę iškovojo Kauno r. „Atletas“ (15-23). Remigijaus Bardausko auklėtiniai varžovų aikštelėje 96:80 (31:21, 19:17, 20:19, 26:23) pranoko „Vyčio-VDU“ (21-17) krepšininkus.

Abi komandos jau prieš rungtynes buvo ramios dėl savo galutinės vietos reguliariajame sezone, „Vytis-VDU“ neturėjo šansų nei pakilti, nei nukristi iš penktosios vietos, „Atletas“ – iš septintosios.

Pasibaigus visiems susitikimams paaiškėjo, kad Eriko Kučiausko auklėtinių aštuntfinalio serijoje laukia Palangos „Kuršių“ iššūkis, tuo metu „Ateltas“ susikaus su Joniškio „Delikatesu“.

Svečiai aikštėje dominavo nuo pirmųjų mačo akimirkų. Rungtynes „Atletas“ pradėjo atkarpa 7:0, o pirmojo kėlinio pabaigoje, po Tomo Kuzminsko dvitaškio, pranašumas pasiekė ir dviženklį – 29:18.

Šaltą dušą mačo pradžioje gavusiems šeimininkams atsitiesti nebepavyko. Visą susitikimą besivejančių vaidmenyje buvęs „Vytis-VDU“ prie varžovų priartėti nebesugebėjo bei reguliarųjį sezoną baigė nesėkme.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Deividas Sabeckis, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 17 taškų (1/2 dvit., 4/5 trit., 3/3 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 9 rezultatyvūs perdavimai bei 25 naudingumo balai.

Šeimininkų komandai Augustinas Mikštas per 30 minučių pelnė 21 tašką (6/10 dvit., 2/5 trit., 3/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius bei surinko 26 naudingumo balus.

„Vytis-VDU“: Augustinas Mikštas 21 (6/10 dvit., 2/5 trit., 8 atk. kam., 26 naud.), Titas Januševičius 16 (5/9 dvit., 1/5 trit.), Domas Uosis 10 (0/6 trit., 6/6 baud., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Eimantas Žilius 9 (1/5 trit., 2 blok.), Gabrielius Čelka 8 (4/5 dvit., 11 atk. kam., 5 rez. perd.), Ernestas Jonkus 7.

„Atletas“: Deividas Sabeckis 17 (4/5 trit., 6 atk. kam., 9 rez. perd., 5 kld., 25 naud.), Edas Valenta 16 (4/4 dvit., 2/2 trit.), Egidijus Dimša (8 atk. kam.) ir Tautvydas Baltrušaitis (2/4 trit.) po 12, Paulius Danisevičius 11 (2/4 trit.), Tomas Kuzminskas 10 (4/8 dvit.), Gytis Sirutavičius 7 (6 atk. kam., 7 rez. perd., 2 blok.).

Pergalę pačiupęs „Delikatesas“ pralenkė turnyrinės lentelės kaimyną

Triumfavęs Joniškio „Delikatesas“ (17-21) iškovojo septynioliktą pergalę „7bet-NKL“ ir užėmė 10-ą vietą reguliariajame sezone. Žilvino Petraičio auklėtiniai savo aikštėje 86:77 (18:27, 25:23, 18:16, 25:11) įveikė Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (8-30).

Po šios pergalės „Delikateso“ krepšininkai pasigerino poziciją galutinėje reguliariojo sezono rikiuotėje, kurioje jie aplenkė Vilkaviškio „Perlą“ ir pastūmė jį į 11-ą poziciją.

Aštuntfinalyje iki trijų pergalių Joniškio ekipa susitiks su Kauno r. „Atletu“.

Dar prieš rungtynes buvo aišku, kad klaipėdiečiai nebeturi šansų žengti į kitą etapą.

Joniškio komandai Corey Boydas per 39 minutes pelnė 26 taškus (8/13 dvit., 1/4 trit., 7/11 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 29 naudingumo balus.

Darionas Rackley per 28 minutes pridėjo 6 rezultatyvius perdavimus ir 5 perimtus kamuolius, o be keitimų žaidęs Fernando Salsamendi – 16 taškų (6/8 dvit., 1/3 trit., 1/1 baud.), 9 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Matas Repšys, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 27 taškai (8/14 dvit., 2/5 trit., 5/6 baud.), 10 atkovotų kamuolių, rezultatyvus perdavimas bei 31 naudingumo balas.

„Delikatesas“: Corey Boydas 26 (8/13 dvit., 7/11 baud., 7 atk. kam., 29 naud.), Fernando Salsamendi 16 (6/8 dvit., 9 atk. kam., 7 rez. perd., 26 naud.), Ugnius Mineikis (2/5 trit.) ir Vilius Akučka (4/6 trit.) po 12, Vilius Valuntonis 10 (2/4 trit.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Repšys 27 (8/14 dvit., 2/5 trit., 5/6 baud., 10 atk. kam., 31 naud.), Aringas Brazauskas 13 (8 atk. kam.), Kristupas Keinys 11 (1/6 trit.), Gediminas Leščiauskas 9 (1/7 trit., 4 kld.), Kristupas Leščiauskas 8 (2/4 trit., 5 rez. perd.).

Kretingiškius įveikęs „Stekas“ įsitvirtino 8-oje vietoje

Pergalingai reguliarųjį sezoną užbaigęs Vilniaus „Stekas“ (18-20) įsitvirtino 8-oje pozicijoje. Tomo Purlio auklėtiniai išvykoje 90:63 (26:22, 19:10, 20:19, 25:12) pranoko „Kretingą-VR Servisas“ (13-25).

Vilniečiai keliauja į aštuntfinalį, kur susitiks su Vilniaus „Rytu-2“. Tuo metu kretingiškiai liko už atkrintamųjų ribos.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė dvigubą dublį surinkęs Karolis Brusokas, kurio sąskaitoje per 17 minučių buvo 10 taškų (5/7 dvit., 0/2 baud.), 10 atkovotų kamuolių, rezultatyvus perdavimas bei 20 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Gediminas Povilauskas, per 22 minutes pelnęs 14 taškų (7/7 dvit.). Jis taip pat atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 19 naudingumo balų.

Tadas Rinkūnas pridėjo 9 rezultatyvius perdavimus, o Paulius Semaška – 5.

Kretingos komandai Modestas Jurkaitis per 34 minutes pelnė 11 taškų (4/6 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 13 naudingumo balų.

„Kretinga-VR Servisas“: Maksymas Lutsenko 13 (3/8 dvit., 2/8 trit.), Raidas Nacius 12 (2/5 trit.), Modestas Jurkaitis 11 (4/6 dvit., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Rytis Zabita 9 (3/7 dvit., 6 atk. kam.), Valerijus Anisimovas 8 (3/11 dvit., 8 atk. kam.).

„Stekas“: Gediminas Povilauskas 14 (7/7 dvit., 8 atk. kam.), Justas Sinica 13 (3/6 trit.), Steponas Žilakauskis (2/3 trit.) ir Karolis Brusokas (5/7 dvit., 10 atk. kam.) po 10, Augustas Šuliauskas 9 (2/5 trit.), Matas Buteliauskas 8 (2/5 trit.), Tadas Rinkūnas 7 (2/8 dvit., 9 rez. perd.).

„Perlą“ įveikę palangiškiai įšoko į atkrintamųjų traukinį

Pergalę iškovoję Palangos „Kuršiai“ (15-23) užsitikrino paskutinę vietą „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Pajūrio ekipa išvykoje 102:84 (28:27, 29:22, 24:10, 21:25) įveikė Vilkaviškio „Perlą“ (16-22).

Palangiškiai galutinėje rikiuotėje užėmė dvyliktą vietą bei aštuntfinalio serijoje kovos su „Vyčiu-VDU“. Tuo metu vienuoliktoje pozcijoje finišavęs Vilkaviškio klubas susikaus su „Šilute“.

Pirmoji susitikimo pusė klostėsi atkakliai, tačiau sėkmingiau jos pabaigą sužaidė svečiai, kurie į ilgąją rungtynių pertrauką išsinešė 8 taškų pranašumą – 57:49.

Mačo lūžis įvyko iš karto po pertraukos. „Kuršiai“ trečiąjį ketvirtį pradėjo spurtu 17:3 bei nutolo triuškinamu atstumu – 74:52. Smūgį gavę šeimininkai nebeatsitiesė, Palangos ekipa iki rungtynių pabaigos užtikrintai pirmavo bei šventė užtikrintą pergalę.

Palangos ekipos gretose išsiskyrė Tadas Budrys, kurio sąskaitoje per 20 minučių buvo 16 taškų (8/12 dvit., 0/1 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 27 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Tadas Kymantas, per 14 minučių pelnęs 17 taškų (4/4 dvit., 2/4 trit.). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 naudingumo balų.

Vilkaviškio komandai Mantvydas Žukauskas per 33 minutes pelnė 17 taškų (4/4 dvit., 2/5 trit., 3/5 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

„Perlas“: Mantvydas Žukauskas (4/4 dvit., 2/5 trit., 6 rez. perd., 4 per. kam., 26 naud.) ir Eduards Hazners (5/12 trit.) po 17, Augustine Ejike Ene Jr 15 (3/7 trit., 5 kld.), Gytis Mačionis 12 (2/5 trit., 6 atk. kam.), Amandas Urkis 11 (10 atk. kam.), Klaidas Metrikis 7 (1/5 trit.).

„Kuršiai“: Tadas Kymantas 17 (4/4 dvit., 2/4 trit.), Tadas Budrys (8/12 dvit., 11 atk. kam., 3 per. kam., 27 naud.) ir Dareial Corrione Franklin (6/9 dvit., 6 atk. kam.) po 16, Martynas Pocevičius 15 (4/4 dvit., 2/3 trit.), Zacáree Arnett Owens 11 (4/11 dvit., 4 rez. perd.), Ernestas Jaškus 9, Danilo Sokolenko 7.

Tritaškiais prapliupęs S. Jasaitis vedė „M Basket“ į pergalę prieš „Šilutę“

Simas Jasaitis pataikė 4 tolimus metimus, o Mažeikių „M Basket“ (23-15) namuose 70:60 (21:13, 20:16, 14:15, 15:16) įveikė „Šilutės“ (17-21) krepšininkus.

Abu klubai dar prieš rungtynes žinojo savo galutinę vietą reguliariojo sezono rikiuotėje, tačiau pasibaigus paskutiniajam turui sužinojo savo varžovus atkrintamosiose.

Šilutės klubas aštuntfinalio serijoje iki trijų pergalių susitiks su Vilkaviškio „Perlu“.

Tuo metu mažeikiškiai aštuntfinalio barjero išvengs dėl užimtos ketvirtosios vietos, tačiau paaiškėjo, kad ketvirtfinalyje Dariaus Dimavičiaus auklėtinių lauks „Vyčio-VDU“ ir Palangos „Kuršių“ poros nugalėtojas.

Šeimininkai iniciatyvą savose rankose laikė nuo pat mačo pradžios. „M Basket“ po pirmojo kėlinio turėjo 8 taškų pranašumą (21:13), o po pirmosios susitikimo pusės persvara jau buvo dviženklė – 41:29.

Visgi šilutiškiai antroje rungtynių pusėje parodė charakterį ir smarkiai priešinosi varžovams. Visgi patyrusi Mažeikių ekipa atlaikė varžovų šturmus ir šventė pergalę.

Mažeikių komandai Simas Jasaitis per 18 minučių pelnė 15 taškų (1/1 dvit., 4/5 trit., 1/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

Šilutės ekipos gretose išsiskyrė Jalenas Warrenas, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 18 taškų (5/9 dvit., 2/5 trit., 2/3 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 21 naudingumo balas.

„M Basket“: Simas Jasaitis 15 (4/5 trit., 5 atk. kam.), Karolis Babušis (3/6 trit.) ir Artūras Jomantas (5/5 dvit.) po 13, Jokūbas Rubinas 9, Šarūnas Valunta 7 (5 rez. perd., 5 kld.).

„Šilutė“: Jalenas Warrenas 18 (5/9 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam.), Arminas Bergaudas 8 (2/2 trit.), Povilas Gaidys , Julius Liesis ir Karolis Sapiega (2/5 trit.) po 7.

19 metų "Žalgirio" balsu buvusį Žiurauską keičia žinomas žalgirinis
Naujajame sezone Kauno „Žalgirio“ namų rungtynėse sirgalius užkūrinės ir energiją „Žalgirio“ arenoje palaikys nauji vedėjai.19 metų „Žalgirio“ rungtynių
Su Vainauskais išsiskyręs "Olimpas" lieka Palangoje, turi naujus savininkus bei strategą
Palangos krepšinio klubas „Olimpas“ išlieka „7bet-NKL“ žėmėlapyje ir praneša, kad keičia savininkus, bet ne lokaciją.Ketvirtadienį Palangos savivaldybėje
Ar Marcusas Fosteris tiktų "Žalgiriui"?
Tokio klausimo sulaukė Rimas Kurtinaitis ir olimpinis čempionas turėjo tvirtą nuomonę šia tema, rašo Krepšinis.lt.Marcusas Fosteris žydėjo „Betsafe-LKL“ finalo serijos
"Žalgirio" duris pravėręs Sirvydis – apie nuostabius jausmus ir pokalbį su Trinchieri
Kauno „Žalgirio“ klubas šią savaitę oficialiai paskelbė sudaręs ilgalaikį kontraktą su praėjusį sezoną Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ klube sėkmingai žaidusiu
Sirvydis po turo "Žalgirio" arenoje: kelis metus praleidau treniruoklių salėje, nes buvau 0
Kontraktą su Kauno „Žalgiriu“ pasirašęs Deividas Sirvydis jau spėjo užsukti į „Žalgirio“ areną kaip šviežiai iškeptas klubo žaidėjas.Krepšininkui
Pirmasis "Žalgirio" naujokas – įspūdingą sezoną turėjęs Sirvydis
Kauno „Žalgirio“ klubas pasipildė vienu talentingiausių savo kartos Lietuvos krepšininkų. Žaliai baltus marškinėlius nuo artėjančio sezono vilkės Deividas Sirvydis, su
Pokalbio su nauju "Barcos" strategu laukiantis Jokubaitis neatmeta "Žalgirio" varianto
„Neįprasta sezono pabaiga, turėjau daug laiko atsipūsti, nes įprastai krepšinio metus užbaigdavau birželio viduryje“, – kalbėjo į Palangą atvykęs „Barcelonos“
NKL inicijavo pokyčius klubų licencijavimo tvarkoje, keičiasi lygos vadovybė
Pirmadienį, birželio 17 d., vykusiame Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) vykdomojo komiteto posėdyje priimti sprendimai sprendžiant susidariusią situaciją po Lietuvos krepšinio
"Žalgirio" taikiklyje – rezultatyviausias Italijos lygos žaidėjas su NBA ir Eurolygos patirtimi
Kauno "Žalgirio" akiratyje atsidūrė NBA bei Eurolygos patirties jau sukaupęs Italijos talentas Niccolo Mannionas.Graikijos žiniasklaida skelbia, kad be Lietuvos grandų krepšininku
"Žalgirio" esmines bėdas kartojęs Kurtinaitis: kaip kauniečiui, nemalonu ir sunku
Savaitės pradžioje Rimas Kurtinaitis prisiminė 1996-ųjų „Žalgirio“ išsigelbėjimą atsiliekant finalo serijoje 0-2. Žinomas krepšinio specialistas tikėjo, kad dabartinė
Balčiūnas paaiškina ryžtingą LKF ėjimą: NKL eilę metų – problematiškiausia sutartų rungtynių prasme
Lietuvos krepšinio federacija trečiadienį išplatino pranešimą dėl Lietuvos antrosios vyrų krepšinio lygos nacionalinio čempionato organizatoriaus teisių panaikinimo asociacijai
Žvilgsnis į pirmąją finalo dvikovą su teisėjams prisegtais mikrofonais
Nuslūgus didžiojo finalo emocijoms, Betsafe-LKL TV komanda siūlo prisiminti pirmąsias serijos rungtynes tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“ bei į jas pažvelgti teisėjų
1 tašku laimėjęs "Rytas" po 14 metų pertraukos palaužė "Žalgirį" ir triumfavo LKL
Vilnius šį vakarą švenčia. „Ryto“ komanda namuose 88:87 (23:24, 28:24, 19:17, 18:22) palaužė Kauno „Žalgirį“ ir tapo Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“)
Netikėta: LKF nutarė reorganizuoti NKL, nori atimti iš lygos turnyro organizavimą
Netikėtą pranešimą trečiadienį išplatino Lietuvos krepšinio federacija (LKF).Nors antradienį "Krepšinio namuose" vykusioje Nacionalinės krepšinio lygos
NKL išrinko naują prezidentą, į čempionatą grįžta Plungės "Olimpas"
Antradienį, birželio 11 d., „Krepšinio namuose“ vykusioje Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) neeilinėje rinkiminėje konferencijoje buvo išrinktas naujasis lygos
"Žalgiris" Eurolygoje žais dar 15 metų, A licenciją išlaikė ir CSKA
Kauno „Žalgiris“ ir kiti 12 A licenciją turintys klubai pasirašė naują kontraktą su Eurolyga, skelbia eurohoops.net žurnalistas Aris Barkas. Tarp 13 branduolį sudarančių klubų
Visas rungtynes kontroliavęs "Žalgiris" sušvelnino serijos rezultatą
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) finalas nesibaigia – Kauno „Žalgiris“ dar bent vienam mačui pratęsė kovą dėl trofėjaus.Andrea Trinchieri auklėtiniai
Vėl dviženklį pranašumą išbarstęs "Žalgiris" vėl krito per pratęsimą
Dar vienoje pratęsimo pareikalavusioje dramoje Vilniaus „Rytas“ didžiojo finalo serijoje nustūmė amžinus varžovus ant prarajos krašto.Giedriaus Žibėno kariauna namuose 104:94 (19:30,
Po incidentų pirmajame LKL finalo mače – dėmesys saugumui
„Betsafe-LKL“ čempionatas pasiekė aukščiausią įtampos tašką. Dvikovų seriją dėl „Betsafe-LKL“ čempionų žiedų ir taurės pradėjo Kauno „Žalgiris“
LKL išrinko bendruomeniškiausias komandas
Lietuvos krepšinio lyga („Betsafe-LKL“) kartu su parduotuvių tinklu „Rimi“ šiemet rinko bendruomeniškiausią lygos komandą.Klubai teikė paraiškas,
Pirmajame finalo mače – dramatiška "Ryto" pergalė per pratęsimą
„Betsafe-LKL“ finalo serijos starte Vilniaus „Rytas“ per papildomas penkias minutes parbloškė principinius varžovus ir perėmė namų aikštės pranašumą.Giedriaus
Iš arti: 5 įdomūs faktai apie "Žalgirio" ir "Ryto" kovą dėl titulo
„Betsafe-LKL“ čempionato finale ir vėl susitinka amžini priešai – Kauno „Žalgiris“ prieš Vilniaus „Rytą“. Pirmoji finalinė tarpusavio
Žiniasklaida: "Žalgirio" radare – Venecijoje spindėjęs gynėjas, italai žvalgosi į žalgirietį
Tarp kandidatų tarpsezonyje papildyti Kauno „Žalgirio“ gretas – nauja pavardė. Lietuvos čempionai aktyviai naršo gynėjų rinką bei nusitaikė į Italijoje rungtyniavusį
LKF: sutartų varžybų problematikos sprendimui – maksimalus dėmesys ir jungtinės pastangos
Lietuvos krepšinio federacijos, FIBA, Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros ir kitų atsakingų institucijų veiksmai sprendžiant egzistuojančias sutartų varžybų problemas ir vykdant
Trys "Žalgirio" talentai dalyvaus NBA stovykloje Malagoje
Net trys Kauno „Žalgirio“ sistemos auklėtiniai sulaukė kvietimo į prestižinę „NBA Basketball Without Borders“ stovyklą. Dovydas Buika, Majus Bulanovas ir Avtandilas Bakhtadze
Surengtas "Žalgirio" auklėtinių įvairių kartų susitikimas
Trečiadienį „Žalgirio“ arenoje įvyko ne tik „Betsafe-LKL“ finalo serijai besiruošiančių žalgiriečių treniruotė, bet ir kiek neįprastos rungtynės. Jose susitiko
Paaiškėjo LKL finalų tvarkaraštis
„Betsafe-LKL“ pusfinaliuose likus daugiausiai dviem mačams, paaiškėjo, kokiu tvarkaraščiu vyks abiejų finalų serijos, priklausomai nuo pusfinalių baigties.Kol didžiajame