Atletas

Prieš NKL komandų pasiskirstymą į dvi grupes – paskutinės intrigos
Per artimiausią savaitę „7bet-NKL“ komandos baigs reguliariojo sezono antrąjį ratą, o tuomet paaiškės, kuriose grupėse jos pratęs kovas iki atkrintamųjų.Po 26 rungtynių 14 klubų
NKL: dvi "Atleto" pergalės, monstras Joniškyje, kovingieji palangiškiai ir taškų mašiną užkūręs "Vytis"
Praėjusią savaitę po šventinės pertraukos sugrįžo „7bet-NKL“ dvikovos, o pirmąją 2022 metų savaitę įvyko daug įdomybių, kurias skubame jums nušviesti.Tinklalapis
NKL: "Atletas" nutraukė "Vyčio" pergalių seriją, žalgiriečiai nepagailėjo varžovų (rezultatai)
Penkioliktą pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse iškovojo Kauno „Žalgiris-2“ (15-9).Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 82:55 (19:18, 20:6, 24:17, 19:14) sutriuškino
"Ryto" dubleriai išplėšė pratęsimą, bet nusileido "Atletui", žalgiriečiai taip pat pralaimėjo (rezultatai)
„7bet-NKL“ čempionate dramatišką pergalę pratęsime iškovojo Kauno r. „Atletas“ (12-11)Kauno r. klubas išvykoje 87:81 (19:10, 17:26, 19:26, 19:12) per pridėtą
Garliavoje – spurtu smogusios "Kretingos" triumfas, "Vytis" atlaikė "Perlo" šturmą
Septintąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse iškovojo „Kretinga“ (7-15).Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 74:68 (23:15, 22:21, 8:14, 21:18) nugalėjo Kauno
Žalgiriečiai Telšiuose išbarstė dviženklį pranašumą, "Atletas" negali be dramų (rezultatai)
„Telšiai“ (17-4) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namuose 71:65 (21:20, 8:19, 24:12, 18:14) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“
Trenerio duonos paragavęs Alijevas grįžta į aikštelę – papildė "Atleto" gretas
Kauno r. „Atletas“ į savo sudėtį įregistravo 36-erių 192 cm ūgio gynėją Rolandą Alijevą.Pernai sezono pradžioje jis treniravo Molėtų „Ežerūną-Atletą“.R. Alijevas
NKL: iš pelenų pakilę vilniečiai, nesustabdomi kauniečiai bei dramatiška "Atleto" pergalė
Dešimtąją „7bet-NKL“ sezono savaitę buvo sužaista 14 susitikimų, o per ją nutiko daug įdomybių, kurias skubame jums nušviesti.Tinklalapis nklyga.lt pristato savaitės
Žalgiriečiai pratęsė pergalių seriją, "Atletas" vėl žaidė pratęsimą, lyderių dvikovą laimėjo "Gargždai"
Motiejus Krivas surinko dvigubą dublį, jo vedamas Kauno „Žalgiris-2“ (13-6) iškovojo tryliktąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate.Kauno klubas išvykoje 78:63 (18:15,
"Atleto" gretose – RKL siautėjęs 19-metis talentas, "Šilutė" paskolino "Delikatesui" Mineikį
„Delikatesas“ komanda sulaukė papildymo – į Joniškį keliasi Ugnius Mineikis.21-erių 190 cm ūgio krepšininką paskolino „Delikatesui“ paskolino „Šilutė“.Klaipėdietis
NKL: "Ryto" dubleriai per pratęsimą nutraukė 11 nesėkmių seriją, "Atletas" laimėjo taip pat per papildomą laiką
„7bet-NKL“ čempionate – pratęsimo pareikalavęs trileris.Vilniaus „Perlas Energija“ (4-12) smeigė 14 tritaškių ir savo aikštėje per pratęsimą 99:94 (29:23,
"Atletas" nutraukė įspūdingą "Gargždų" seriją, laimėjo ir "Žalgirio" bei "Neptūno" dubleriai
Nutrūko dvylikos „Gargždų“ (14-2) pergalių serija „7bet-NKL“ čempionate.Eriko Kubiliaus auklėtiniai namuose 77:82 (19:10, 17:26, 18:23, 23:23) nusileido Kauno raj. „Atleto“
Stebuklingas "Atleto" puolėjo metimas bei įspūdinga "Kuršių" ataka – NKL Top 10 viršūnėje
Lietuvos nacionalinė krepšinio lyga ("7bet-NKL) pristatė septintosios savaitės gražiausių epizodų dešimtuką.Antroje pozicijoje atsidūrė tiesiog stebuklingas Kauno raj. "Atleto"
Dimšos traukiamas "Atletas" įveikė vilniečius, žalgiriečiai laimėjo Šilutėje (rezultatai)
Egidijus Dimša pelnė 27 taškus, o jo vedama Kauno r. „Atleto“ (4-5) komanda iškovojo ketvirtąją pergalę „7bet-NKL“. Kauno r. klubas savo aikštėje
NKL savaitės dvikovos trileryje – dramatiškas "Atleto" pralaimėjimas lyderiams
Septintąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo „Gargždų“ (7-1) ekipa.Eriko Kubiliaus dramatiškoje kovoje išvykoje 97:94 (22:18, 29:23, 22:29, 24:24)
Žalgiriečiai laimėjo Klaipėdoje, "Atletas" – Joniškyje, "Ryto" dubleriai sutriuškinti Telšiuose
Titas Sargiūnas užfiksavo geriausią asmeninį pasirodymą žaidžiant „7bet-NKL“, o jo vedamas Kauno „Žalgiris-2“ (3-4) pasiekė pergalę.Vytauto Pliaugos auklėtiniai išvykoje
"Atletas" pralaimėjo dramą Mažeikiuose, Kumpio tritaškis išplėšė pergalę "Kuršiams" (rezultatai)
Antrą pergalę „7bet-NKL“ iškovojo „Mažeikiai“ (2-4). Namie žaidę mažeikiškiai 72:67 (25:19, 21:19, 14:17, 12:12) palaužė Kauno r. „Atletą“ (2-4).Pirmoje
NKL: žalgiriečiai įveikė "Atletą", "Ryto" ir "Neptūno" dubleriai pralaimėjo  (rezultatai)
NKL: žalgiriečiai įveikė "Atletą", "Ryto" ir "Neptūno" dubleriai pralaimėjo (rezultatai)
Antrą pergalę „7bet-NKL“ iškovojo Kauno „Žalgiris-2“ (2-3), išvykoje 91:78 (23:24, 19:18, 24:17, 25:19) nugalėjęs Kauno r. „Atletą“ (2-3).Kauno ekipa
NKL: "Ryto" dubleriai nusileido debiutantams; sublizgėjo Pukelis, Galdikas ir Ruikis
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (4-0) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai svečiuose 99:63 (33:11, 21:9, 21:17, 24:26) nugalėjo Kauno r.
NKL: žalgiriečiai nusileido "Perlui", "Atletas" patyrė pirmą nesėkmę (rezultatai)
Vytauto Pliaugos treniruojamas Kauno „Žalgiris-2“ (0-3) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse kol kas lieka be pergalių. Jaunieji žalgiriečiai namų aikštėje rezultatu
NKL apžvalga: naujokus pakrikštijęs "Atletas", dublerių akistata ir snaiperio tritaškiai
Spalio 2-ąją startavo naujasis „7bet-NKL“ sezonas, o praėjusį ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį Nacionalinėje krepšinio lygoje buvo sužaisti dar 14-a susitikimų.Tinklalapis
NKL: žalgiriečių nesėkmė bei "Ryto" dublerių pergalė, "Atletas" įveikė neptūniečius
Antrąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse iškovojo Šakių „Vytis“ (2-0).Eriko Kučiausko auklėtiniai išvykoje 70:60 (22:9, 13:13, 21:14, 14:24) nugalėjo
"Atletas" sutriuškino debiutantus, Pukelio vedamas "Vytis" – "Neptūno" dublerius (rezultatai)
Triuškinančia pergale „7bet-NKL“ sezoną pradėjo 2020-2021 m. pirmenybių trečiosios vietos laimėtojai – Šakių „Vyčio“ (1-0) krepšininkai.Eriko
Legendinio vardo komanda NKL kovos padedama veteranų Dimšos ir Sirutavičiaus
Praėjusį šeštadienį nuleidus sezono uždangą atidarymo rungtynėse, šiandien „7bet-NKL“ čempionate įvyks dar šešios dvikovos. Vienas iš susitikimų
Marijampoliečiai pasirengimą sezonui užbaigė pergalėmis prieš "Atletą" ir "Vytį"
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ kontrolinių rungtynių ciklą baigė dvejomis pergalėmis.Ketvirtadienį Šakiuose buvo įveiktas „Vytis“ rezultatu 87:72 (24:22, 20:17,
"Žalgirio" dubleriai draugiškas rungtynes baigė draugiškai
Kauno „Žalgiris-2“ sužaidė dar vieną kontrolinį susitikimą. Šį kartą rungtynės su Kauno rajono „Atleto“ komanda baigėsi lygiosiomis 77:77 (23:15, 15:20, 18:19,
"Atletas" per tris dienas suformavo sudėtį, paskutiniai pristatyti Dimša ir dar trys žaidėjai
„7bet-NKL“ sezonui besiruošianti Kauno rajono „Atleto“ komanda pristatė dar vieną žaidėjų ketvertuką, kuris gins klubo garbę.Klubas feisbuke skelbia, jog „Atlete“
38-erių Sirutavičius dar pažais – kartu su dar 3 jaunais žaidėjais papildė "Atleto" gretas
Kauno r. „Atletas“ paskelbė apie dar keturis krepšininkus, kurie artėjantį sezoną „7bet-NKL“ gins komandos garbę.Tai – Gytis Sirutavičius (38 m., 196 cm),