Naujienos kraunasi...

Čanakui liaupsių negailėjęs Maskoliūnas: mums nereikia priminti dvikovos su "Lietkabeliu"

Čanakui liaupsių negailėjęs Maskoliūnas: mums nereikia priminti dvikovos su "Lietkabeliu"
LKL nuotr.
„Betsafe-LKL“ čempionate artėja lemiamų reguliariojo sezono kovų metas. Nors kol kas daugiausiai nežinomybės galima įžvelgti turnyrinės lentelės viduryje, ne viskas baigta ir pirmojo trejeto lenktynėse.

Po vakar Jonavoje patirtos nesėkmės Kauno „Žalgiris“ (22-3) užleido pirmąją poziciją tarpusavio pranašumą turinčiam Vilniaus „Rytui“ (22-3). Vis tik pirmaujančiam duetui kortas sumaišyti dar kėsinasi Panevėžio „Lietkabelis“ (20-5). Vilniečiams siekiant pirmosios vietos svarbu neklysti ir patiems, kadangi prastesnė atkarpa vis dar gali kainuoti ne tik pirmąją, bet ir antrąją vietą.

Būtent todėl kertine dvikova reguliaraus sezono finiše galima vadinti pirmadienio vakarą Panevėžyje laukiančią akistatą tarp „Lietkabelio“ ir „Ryto“. Šių ekipų mūšį nuo 18:30 val. stebėkite per BTV ir naujos kartos televiziją Go3.

Pergalės kaina – didžiulė. Sostinės krepšininkų sėkmės atveju, būtų ne tik išlaikyta pirmoji pozicija, bet ir atimtas taškas bei pačiuptas tarpusavio pranašumas su panevėžiečiais, o tai, ko gero, nebeleistų Nenado Čanako kariaunai rimčiau pakovoti dėl namų pranašumo pusfinalio serijoje.

Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverte abi komandos turėjo nuostolių – „Rytui“ nepadėjo Speedy Smithas, o „Lietkabelis“ vertėsi be Džordže Gagičiaus – tačiau šįkart ant „Cido“ arenos parketo žengti turėtų būti pasiruošę visi ekipų žaidėjai. Po paskutinių sostinės klubo rungtynių su „Šiauliais-7bet“, kuomet nerungtyniavo Ivanas Buva, Jarvis Williamsas ir Margiris Normantas, visi trys žaidėjai sugrįžo į rikiuotę.

Šiame sezone abi komandos ietis spėjo suremti jau tris kartus. Pirmajame mače namie pergale džiaugėsi Giedriaus Žibėno auklėtiniai, tačiau kitose dvejose rungtynėse sėkmė šypsojosi jau jų varžovams. Ypatingai vilniečiai turėtų prisiminti paskutinį tarpusavio susitikimą, kuomet Citadele KMT pusfinalyje teko savų sirgalių akivaizdoje pripažinti priešininkų pranašumą. Apie tai portalą LKL.lt patikino ir „Ryto“ trenerių štabo narys Gustas Maskoliūnas.

„Tikrai mūsų žaidėjams nereikės priminti paskutinės akistatos su „Lietkabeliu“. Mes visi žinome, ką mums ta akistata reiškė – nepatekimą į finalą, nepasiekėme vieno iš sezono tikslų. Žaidėjai žais su didele motyvacija. „Lietkabelis“ yra gera komanda, bet mes jiems būsime pasiruošę“, – teigė specialistas.

LKL.lt pokalbyje su G. Maskoliūnu – trenerio asistento mintys ne tik apie rungtynes Panevėžyje, bet ir apie dabartinę sezono stadiją, praėjusią žaidybinę duobę, mėsmalę turnyro lentelės viduryje ir sunkiai išanalizuojamas N. Čanako žaidimo schemas.

– Gustai, liko kelios savaitės iki „Betsafe-LKL“ reguliaraus sezono pabaigos. Kokiomis nuotaikomis dabar gyvena komanda, atėjus pavasariui ir artėjant jau galutinei sezono fazei? Galbūt jau jaučiasi nuovargis ir vasaros laukimas?

– Sakyčiau, kad nuovargio nelabai turėtų jaustis, kadangi liko tik vienas turnyras ir yra pakankamai gerai išdėliotas planas tiek atsigauti, tiek pasiruošti svarbiausioms artėjančioms kovoms. Apie vasarą pas mus niekas negalvoja, esame visi profesionalai ir žiūrime po vienerias rungtynes į priekį – taip ir žygiuojame iki atkrintamųjų.

– Sakoma, kad per sezoną neįmanoma išvengti duobelių. Duobelė jus užklupo sausio-kovo mėnesiais. Kiek apmaudu, kad prastesnė atkarpa atėjo lemiamų kovų Citadele KMT ir Čempionų lygoje metu? Ko iš to laikotarpio galima pasimokyti?

– Sutikčiau, kad mūsų duobelė buvo vienu iš netinkamiausių momentų šį sezoną. Buvo daug skaudžių pralaimėjimų, iš kurių tikrai daug ko išmokome tiek mes, treneriai, tiek mūsų žaidėjai, kurie įgavo daugiau patirties ir išgyveno sunkių epizodų. Sakyčiau, kad tai mus užgrūdino, mes atradome savo tikrą veidą būtent duobėje, kas mums padės iškilti į viršų.

– Sulig pergale prieš „Žalgirį“ tikriausiai galima žymėti tos duobelės pabaigą. Treneris G. Žibėnas išliko kuklus, nesureikšmino laimėjimo, bet turbūt jo svarba, lipant iš duobės ir žaidžiant prieš principinį varžovą, pasitikėjimo savimi prasme, vis tiek yra didelė?

– Aš sutikčiau, kad pasitikėjimo mums ta pergalė prieš „Žalgirį“ įpūtė, bet mes jos tikrai nesureikšminame, kadangi tai vis tiek yra reguliaraus sezono rungtynės. Taip, jos buvo prieš principinį varžovą, taip, „Žalgiris“ žaidė be Lekavičiaus, mes patys matome, kiek jis jiems daug reiškia tiek Eurolygoje, tiek mūsų tarpusavio rungtynėse. Aišku, negalima lyginti „Žalgirio“, kai juos įveikėme pirmą kartą ir dabar. Ta pergalė kažkiek yra saldesnė, bet ji tik uždarė mūsų duobę ir mes jos nesureikšminame, einame ir kaunamės toliau.

– Kiek pasikeitė komandos gyvenimo ritmas, kai visa koncentracija jau yra sutelkta tik į vieną turnyrą, nėra jokių ilgesnių kelionių, rungtynės rečiau, bet jų svarba po truputį didėja?

– Pats treniruočių grafikas yra kažkiek pasikeitęs, nes turime daugiau laiko tiek pasiruošti varžovams, tiek atsigauti, susitvarkyti mikrotraumeles, kas jas turi. Visi mūsų varžovai dabar yra mums svarbūs. Reikia laimėti ir laimėti prieš visus, kad užsiimtume kuo geresnę poziciją reguliariajame sezone. Stebint situaciją žemiau trečios vietos – daug skirtingų komandų gali užimti tam tikras pozicijas. Mūsų tikslas nesikeičia, mūsų rungtynės yra mums svarbiausios ir į kiekvieną varžovą žiūrime labai atsakingai.

– Vis dar kovojate dėl pirmosios vietos ir namų aikštelės pranašumo visose atkrintamosiose varžybose. Kiek patys stebite „Žalgirio“ žaidimą su noru, kad kauniečiams nepasisektų? Ar pernelyg didelių vilčių į tai nededate ir koncentruojatės visiškai tik į savo reikalus? (pokalbis vyko dar iki „CBet“ ir „Žalgirio“ rungtynių, – aut. past.)

– Mes koncentruojamės tik į save. Stengiamės kontroliuoti tai, ką galime kontroliuoti. Kaip „Žalgiris“ sužais, taip sužais. Mes negalime kontroliuoti jų ar priešininkų, su kuriais jie žaidžia. Stebime situaciją, žiūrime rungtynes, bet nieko nesitikime, koncentruojamės į savo rungtynes.

– „Betsafe-LKL“ turnyrinėje lentelėje matome įnirtingą kovą nuo 4 iki 8 vietos, kur viskas spręsis per artimiausias savaites. Jūsų akimis, kurios iš tų komandų turi daugiausiai potencialo stipriai pabaigti reguliarųjį sezoną?

– Į visas komandas žiūrime kaip į lygius priešininkus. Reikia labai gerai išsinagrinėti, kas turi tarpusavio pranašumus. Dabar matome, kad Šiauliams nepasisekė, nes iš rikiuotės iki reguliariojo sezono galo iškrito Elmore‘as, todėl jie tampa pažeidžiama komanda. Jonava demonstruoja gerą krepšinį, žaidžia gerai. „Neptūnas“ irgi turėtų atsigauti ir rodyti gerus rezultatus. Utenos sukrėtimas irgi gali kažkiek pakeisti jų tolimesnę eigą. Yra labai sunku kažką prognozuoti.

– Iš kitos pusės, dar nėra visiškai aišku ir dėl antrosios vietos, dėl to kertine dvikova gali tapti jūsų rungtynės Panevėžyje pirmadienį. Šiemet jėgos tarp abiejų komandų atrodo kaip niekad lygios, bet Citadele KMT pusfinalyje teko pripažinti panevėžiečių pranašumą. Ar žaidėjams pirmadienį turėtų suveikti revanšo faktorius, ar reikia tokius dalykus priminti prieš rungtynes?

– Tikrai mūsų žaidėjams nereikės priminti paskutinės akistatos su „Lietkabeliu“. Mes visi žinome, ką mums ta akistata reiškė – nepatekimą į finalą, nepasiekėme vieno iš sezono tikslų. Žaidėjai žais su didele motyvacija. „Lietkabelis“ yra gera komanda, bet mes jiems būsime pasiruošę.

– Citadele KMT pusfinalyje neturėjote K. Smitho, „Lietkabelis“ – Dž. Gagičiaus. Šįkart jau turėtų žaisti abu. Kiek tai keičia visą rungtynių dinamiką, ką abiem komandoms duoda šie žaidėjai?

– Sakyčiau, kad „Lietkabelis“ su Gagičiumi yra vienokia kitokia, mes su Speedy esame irgi kitokia komanda. Gagičius yra pagrindinis „centras“, pas mus Speedy yra vienas pagrindinių žaidėjų. Keičiasi pats rungtynių planas ruošiantis žaisti su „Lietkabeliu“, keičiasi gynybinės ir puolimo taktikos. Jų buvimas aikštėje daug ką keičia. Bus tikrai gera dvikova.

– Žaisite su „Lietkabeliu“, kuris šiemet pasižymi lygiaverte sudėtimi, daug komandų net Europos taurėje turi su panevėžiečiais problemų. Kur yra pagrindinės jų žaidimo gijos, kurias nutraukus, kelias į pergalę tampa atviras?

– Šiais metais „Lietkabelis“ yra tikrai labai gerai treniruojama komanda. Nuopelnai treneriui Čanakui – jie turi tikrai daug sudėtingų taktikų, kurias yra sunku išanalizuoti. Daug skirtingų veiksmų skirtingose pusėse. Kalbant iš taktinės pusės, jų pagrindiniai žaidėjai yra akivaizdūs, bet tuo pačiu gali iššauti bet kas. Bandant išskirti tuos kertinius žaidėjus, tai – Kalaitzakis, Lipkevičius ir Gagičius. Tai žaidėjai, kurie gali pakeisti rungtynių eigą, tad tvarkymasis su jais bus viena pagrindinių užduočių.

– Lyginant varžovus, kuriuos tenka analizuoti, į kurią lentyną būtų galima dėti trenerio N. Čanako žaidimo schemas?

– Norėčiau tikrai pagirti trenerį Čanaką, nes jis yra vienas iš sunkiai išanalizuojamų trenerių, kadangi tų schemų yra daug ir jos sudėtingos. Bet kaip žaidėjai jas išpildo, jau yra kita, ko gali norėti treneris. Jie pelno daug taškų iš savo taktikų. Kaip trenerį jį dėčiau į aukštą lentyną vien pagal strategijų taktiškumą ir sudėtingumą, bet kad jis būtų labai geras slepiant taktikas – taip nėra. Yra trenerių, kurie moka užslėpti, keisti pavadinimus ir pan., Čanakas tuo neužsiima.

– Kalbant apie jūsų ekipą, kur galėtumėte įžvelgti jūsų pranašumus prieš „Lietkabelį“?

– Mūsų pagrindinis variklis bus kaip mes būsime fiziškai pasiruošę atlaikyti jų kontaktą, išlaikyti susikaupimą visas 40 minučių ir laikytis tiek puolimo, tiek gynybos plano. Naujo dviračio mes neišrasime, kaip dirbome, taip ir dirbsime. Svarbiausia, kad žaidėjai būtų susikaupę, pasiruošę. Mes įsitikinę – motyvacijos prieš „Lietkabelį“ netrūks.

– Pastaruoju metu atrodo, kad Tanneris Leissneris yra gerame ritme. Kiek daug žaidimo dabar galima „statyti“ ant jo?

– Tanneris eina vis į geresnę formą, kadangi pagaliau grįžo į savo poziciją, nes stebint visą sezoną jis turėjo žaisti sau nepalankioje pozicijoje. Jarvis buvo traumuotas, Maurice‘as išvyko, tada pagaliau atvyko Evaldas ir mes jį pagaliau galime įdėti į jam būdingą poziciją. Jis atranda, kur yra jo privalumai. Kiekvienas žaidėjas mums yra labai svarbus. Dabar geriau atrodo Tanneris, bet rungtynėse galbūt iššaus kažkas kitas ir mes kaip komanda visi esame pasiruošę, kaip sakoma, eiti ant to. Ar Tanneris, ar Buva, ar Arnas, ar Mindaugas – visi jau įeina į atkrintamųjų režimą ir kiekvienas žaidėjas turi būti optimaliausioje savo formoje. Tikėkimės, kuo daugiau tokių žaidėjų turėsime.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
"Žalgirio" aistruoliams – unikali galimybė rungtynes stebėti šalia Jankūno
"Žalgirio" aistruoliams – unikali galimybė rungtynes stebėti šalia Jankūno
Kauno „Žalgirio“ organizacija nusprendė į „Žalgirio“ areną plūstantiems aistruoliams suteikti unikalią galimybę – stebėti rungtynes kartu su Pauliumi Jankūnu sėdint
"Rytas" pasitinka grupės lyderius – Žibėnas žvalgosi į sirgalius
"Rytas" pasitinka grupės lyderius – Žibėnas žvalgosi į sirgalius
Vilniaus „Ryto“ (1/1) trečiadienio vakarą namie priims FIBA Čempionų grupės lyderius – Bonos „Telekom Baskets“ (2/0) krepšininkus. Rungtynių išvakarėse
LKL svarstė trenerių peržiūras, sirgalių grupių elgesio taisykles, svarstys ir galimybę žaisti užsienyje
LKL svarstė trenerių peržiūras, sirgalių grupių elgesio taisykles, svarstys ir galimybę žaisti užsienyje
Pirmadienį įvykus LKL valdybos posėdžiui, lyga praneša apie posėdyje priimtus nutarimus.Keičiasi trenerių iššūkio taisyklės tvarka – nuo artėjančio turo(vasario
Pergalę prieš "Žalgirį" nuskynęs Kurtinaitis: pusmetis darbo davė savo vaisių
Pergalę prieš "Žalgirį" nuskynęs Kurtinaitis: pusmetis darbo davė savo vaisių
Alytaus „Wolves“ (13-5) komanda pradžiugino savo sirgalius skambiausia šio sezono pergale „Betsafe-LKL“. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai pirmadienį vakare 80:75 (23:17,
Penktą nesėkmę iš eilės sugėręs Maksvytis: nenoriu savęs teisinti, "Vilkai" buvo stipresni
Penktą nesėkmę iš eilės sugėręs Maksvytis: nenoriu savęs teisinti, "Vilkai" buvo stipresni
Kazys Maksvytis turėjo priekaištų savo auklėtiniams, kurie Alytuje 75:80 (17:23, 16:16, 19:19, 23:22) nusileido „Wolves“ krepšininkams. Iš savo auklėtinių „Žalgirio“
Į save nepanašus "Žalgiris" pralaimėjo ir Alytuje
Į save nepanašus "Žalgiris" pralaimėjo ir Alytuje
Alytaus „Wolves“ (13-5) komanda pradžiugino savo sirgalius skambiausia šio sezono pergale „Betsafe-LKL“. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai 80:75 (23:17, 16:16, 19:19, 22:23)
"Gargždų" charakterį palaužę uteniškiai išgyveno dramą
"Gargždų" charakterį palaužę uteniškiai išgyveno dramą
Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (13-5) komanda išbarstė solidų pranašumą, bet išgyveno dramą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Donaldo
Čeponis: "Žalgirio" ir "Litekabelio" pusfinalio mače itin svarbus tritaškių faktorius
Čeponis: "Žalgirio" ir "Litekabelio" pusfinalio mače itin svarbus tritaškių faktorius
Likus mažiau nei dviems savaitėms iki didžiausios krepšinio šventės, komentatorius Vaidas Čeponis apžvelgia antrąjį Citadele KMT pusfinalį, kuriame susitiks Panevėžio „7bet-Lietkabelis“
"Pieno žvaigždės" dešimties nesėkmių seriją nutraukė prieš "Neptūną"
"Pieno žvaigždės" dešimties nesėkmių seriją nutraukė prieš "Neptūną"
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įvyko intriguojanti dviejų apatinės turnyro lentelės dalies klubų akistata.Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (4-13) savo žiūrovų
"Lietkabelio" krizė? Namie nusileidę "Šiauliams" panevėžiečiai pralaimėjo trečiąkart iš eilės
"Lietkabelio" krizė? Namie nusileidę "Šiauliams" panevėžiečiai pralaimėjo trečiąkart iš eilės
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) prastos atkarpos neatsikrato Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (10-8). Pirmenybių vicečempionai savo arenoje 94:103 (15:26,
Neveikiančias galvas išskyręs Šeškus kalbėjo apie baigtą pasakėlę, Žibėnas – apie gerus darbus
Neveikiančias galvas išskyręs Šeškus kalbėjo apie baigtą pasakėlę, Žibėnas – apie gerus darbus
„Lengva pasakėlė baigėsi. Tris su puse kėlinio žaidėme tikrai neblogai ir visiems buvo į ką pažiūrėti. Po to fiziškumas atsiliepė – neveikė galvos“, – pralaimėjimo
"Rytas" revanšavosi pabaigoje jėgų netekusiems bei septyniese žaidusiam "CBet"
"Rytas" revanšavosi pabaigoje jėgų netekusiems bei septyniese žaidusiam "CBet"
Vilniaus „Ryto“ (13-4) komanda turėjo daugiau jėgų rungtynių pabaigoje ir taip išsivežė pergalę iš Jonavos.Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) mače
Be lyderio žaidęs "Nevėžis" išsivežė sunkią pergalę iš Prienų
Be lyderio žaidęs "Nevėžis" išsivežė sunkią pergalę iš Prienų
Prienų „Labas GAS“ (1-17) komanda metė rimtą iššūkį Kėdainių „Nevėžiui-Optibet“ (8-10), tačiau nesugebėjo papildyti kuklios pergalių sąskaitos Lietuvos
Čeponis: ar Šeškus pergudraus Žibėną KMT pusfinalyje?
Čeponis: ar Šeškus pergudraus Žibėną KMT pusfinalyje?
Nenumaldomai artėja kvapą gniaužiančios Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto varžybos. Jos vyks vasario 18-19 dienomis Šiauliuose.Likus dviems savaitėms iki didžiausios
Bezbradicą "Šiauliuose" pakeis Lietuvoje jau rungtyniavęs jo tautietis
Bezbradicą "Šiauliuose" pakeis Lietuvoje jau rungtyniavęs jo tautietis
Paaiškėjus, kad „Šiaulių“ komandai likusią sezono dalį nebepadės Nemanja Bezbradica, į jo vietą atvyksta aukštaūgis Radoslavas Pekovičius. Su 28-erių metų 216
LKL sausio MVP tapęs Echodas – apie ir NBA bokštų patarimus bei dviprasmišką "Ryto" mėnesį
LKL sausio MVP tapęs Echodas – apie ir NBA bokštų patarimus bei dviprasmišką "Ryto" mėnesį
„Betsafe-LKL“ čempionate prabėgus sausiui, paaiškėjo, kad naudingiausio mėnesio žaidėjo apdovanojimas ir vėl keliauja į sostinę.Geriausiu gruodžio žaidėju buvo pripažintas
Peno: LKL mes negalime daryti klaidų
Peno: LKL mes negalime daryti klaidų
„7bet-Lietkabelio“ krepšininkai jau šį sekmadienį stoja į kovą Kalnapilio arenos atidarymo rungtynėse su Šiaulių klubu, o kitos savaitės viduryje (trečiadienį)
Kiltinavičius – apie išgarsėjusį emocijų pliūpsnį: nesididžiuoju, bet ir nesigailiu
Kiltinavičius – apie išgarsėjusį emocijų pliūpsnį: nesididžiuoju, bet ir nesigailiu
Prienų „Labas GAS“ ekipą ilgą laiką slėgė pralaimėjimų akmuo. „Betsafe-LKL“ čempionate sekė šešiolika iš eilės nesėkmių ir tik prieš Panevėžio
Snaiperių konkurse "Lietkabelis" turės du atstovus, "Žalgiris" siunčia Lukošiūną, "Rytas" – vengrą
Snaiperių konkurse "Lietkabelis" turės du atstovus, "Žalgiris" siunčia Lukošiūną, "Rytas" – vengrą
Paaiškėjo visi krepšininkai, dalyvausiantys Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto metu vyksiančiame „Betsafe Casino“ snaiperio konkurse.Taikliarankių
Aukštesnę pavarą ketvirtame kėlinyje įjungęs "CBet" palaužė "Neptūną"
Aukštesnę pavarą ketvirtame kėlinyje įjungęs "CBet" palaužė "Neptūną"
Trys kėliniai buvo visiškai lygūs, tačiau ketvirtajame Jonavos „CBet“ (11-6) surakino varžovų puolimą ir įsirašė pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).
"Lietkabelis" iškovojo dramatišką pergalę Europos taurėje
"Lietkabelis" iškovojo dramatišką pergalę Europos taurėje
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ stojo į dar vieną kovą Europos taurėje. Antradienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 75:77 (19:19, 20:22, 15:23, 21:13) išvykos rungtynėse Rumunijoje,
"Rytas" išbarstė triuškinančią persvarą, tačiau nukovė svečius iš Turkijos
"Rytas" išbarstė triuškinančią persvarą, tačiau nukovė svečius iš Turkijos
Villniaus „Rytas“ (1-1) pasiekė pirmąją pergalę Čempionų lygos „Top 16“ grupėje. G. Žibėno treniruojama ekipa namų tvirtovėje 95:88 (26:14, 22:17, 22:26, 25:31) įveikė
Dar vieno iššūkio išvakarėse Žibėnas pripažino, kad "Rytas" ieško net kelių naujų žaidėjų
Dar vieno iššūkio išvakarėse Žibėnas pripažino, kad "Rytas" ieško net kelių naujų žaidėjų
Vilniaus „Ryto“ komanda antradienio vakarą namie FIBA Čempionų lygos „Top-16” etapo rungtynėse priims Stambulo „Bahčešehir“ krepšininkus, J grupės
Europos čempiono Žukausko sūnus – apie tėtį, debiutą LKL prieš "Žalgirį" bei siekį laimėti MKL
Europos čempiono Žukausko sūnus – apie tėtį, debiutą LKL prieš "Žalgirį" bei siekį laimėti MKL
Moksleivių krepšinio lyga („LIDL–MKL“) savo tinklalaidėje „MKL Inside“ vėl kviečia pažvelgti į būsimąsias Lietuvos krepšinio žvaigždes.Šįkart
Įspūdingai rungtynes pradėjęs "Juventus" vos neprisižaidė Šiauliuose
Įspūdingai rungtynes pradėjęs "Juventus" vos neprisižaidė Šiauliuose
Pirmadienį į pergalių kelią „Betsafe-LKL“ čempionate dramatiškai sugrįžo Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (12-5) ekipa.Nė akimirkos varžovams pirmauti
Svarbią pergalę pasiekę "Gargždai" įklampino "Pieno žvaigždes" į dar gilesnį liūną
Svarbią pergalę pasiekę "Gargždai" įklampino "Pieno žvaigždes" į dar gilesnį liūną
„Gargždų“ (3-14) ekipa pavyzdingai uždarė trečią kėlinį, vėliau sulaukė Aurimo Urbono lyderystės ir taip dėjo pamatus retai pergalei Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Namuose
"Wolves" naujokas Buckneris – apie norą grįžti į aukštesnį lygį, vaikystės idealus bei repą
"Wolves" naujokas Buckneris – apie norą grįžti į aukštesnį lygį, vaikystės idealus bei repą
Po Naujųjų į Lietuvą atvykęs amerikietis Ericas Buckneris tapo paskutine trūkstama „Wolves“ krepšinio komandos priekinės linijos dalimi. Stokojęs jėgos po krepšiu Alytaus
"Šiaulių" gretose – RKL siautėjęs gynėjas (Sireikos komentaras)
"Šiaulių" gretose – RKL siautėjęs gynėjas (Sireikos komentaras)
Į pagrindinę „Šiaulių“ krepšinio klubo vyrų komandos sudėtį įtraukiamas 18-metis gynėjas Jokūbas Stropus.197 cm ūgio plungiškis rungtyniauja Regionų krepšinio

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (166) 02.07 06:03
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime