Naujienos kraunasi...

Čanakui liaupsių negailėjęs Maskoliūnas: mums nereikia priminti dvikovos su "Lietkabeliu"

Čanakui liaupsių negailėjęs Maskoliūnas: mums nereikia priminti dvikovos su "Lietkabeliu"
LKL nuotr.
„Betsafe-LKL“ čempionate artėja lemiamų reguliariojo sezono kovų metas. Nors kol kas daugiausiai nežinomybės galima įžvelgti turnyrinės lentelės viduryje, ne viskas baigta ir pirmojo trejeto lenktynėse.

Po vakar Jonavoje patirtos nesėkmės Kauno „Žalgiris“ (22-3) užleido pirmąją poziciją tarpusavio pranašumą turinčiam Vilniaus „Rytui“ (22-3). Vis tik pirmaujančiam duetui kortas sumaišyti dar kėsinasi Panevėžio „Lietkabelis“ (20-5). Vilniečiams siekiant pirmosios vietos svarbu neklysti ir patiems, kadangi prastesnė atkarpa vis dar gali kainuoti ne tik pirmąją, bet ir antrąją vietą.

Būtent todėl kertine dvikova reguliaraus sezono finiše galima vadinti pirmadienio vakarą Panevėžyje laukiančią akistatą tarp „Lietkabelio“ ir „Ryto“. Šių ekipų mūšį nuo 18:30 val. stebėkite per BTV ir naujos kartos televiziją Go3.

Pergalės kaina – didžiulė. Sostinės krepšininkų sėkmės atveju, būtų ne tik išlaikyta pirmoji pozicija, bet ir atimtas taškas bei pačiuptas tarpusavio pranašumas su panevėžiečiais, o tai, ko gero, nebeleistų Nenado Čanako kariaunai rimčiau pakovoti dėl namų pranašumo pusfinalio serijoje.

Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverte abi komandos turėjo nuostolių – „Rytui“ nepadėjo Speedy Smithas, o „Lietkabelis“ vertėsi be Džordže Gagičiaus – tačiau šįkart ant „Cido“ arenos parketo žengti turėtų būti pasiruošę visi ekipų žaidėjai. Po paskutinių sostinės klubo rungtynių su „Šiauliais-7bet“, kuomet nerungtyniavo Ivanas Buva, Jarvis Williamsas ir Margiris Normantas, visi trys žaidėjai sugrįžo į rikiuotę.

Šiame sezone abi komandos ietis spėjo suremti jau tris kartus. Pirmajame mače namie pergale džiaugėsi Giedriaus Žibėno auklėtiniai, tačiau kitose dvejose rungtynėse sėkmė šypsojosi jau jų varžovams. Ypatingai vilniečiai turėtų prisiminti paskutinį tarpusavio susitikimą, kuomet Citadele KMT pusfinalyje teko savų sirgalių akivaizdoje pripažinti priešininkų pranašumą. Apie tai portalą LKL.lt patikino ir „Ryto“ trenerių štabo narys Gustas Maskoliūnas.

„Tikrai mūsų žaidėjams nereikės priminti paskutinės akistatos su „Lietkabeliu“. Mes visi žinome, ką mums ta akistata reiškė – nepatekimą į finalą, nepasiekėme vieno iš sezono tikslų. Žaidėjai žais su didele motyvacija. „Lietkabelis“ yra gera komanda, bet mes jiems būsime pasiruošę“, – teigė specialistas.

LKL.lt pokalbyje su G. Maskoliūnu – trenerio asistento mintys ne tik apie rungtynes Panevėžyje, bet ir apie dabartinę sezono stadiją, praėjusią žaidybinę duobę, mėsmalę turnyro lentelės viduryje ir sunkiai išanalizuojamas N. Čanako žaidimo schemas.

– Gustai, liko kelios savaitės iki „Betsafe-LKL“ reguliaraus sezono pabaigos. Kokiomis nuotaikomis dabar gyvena komanda, atėjus pavasariui ir artėjant jau galutinei sezono fazei? Galbūt jau jaučiasi nuovargis ir vasaros laukimas?

– Sakyčiau, kad nuovargio nelabai turėtų jaustis, kadangi liko tik vienas turnyras ir yra pakankamai gerai išdėliotas planas tiek atsigauti, tiek pasiruošti svarbiausioms artėjančioms kovoms. Apie vasarą pas mus niekas negalvoja, esame visi profesionalai ir žiūrime po vienerias rungtynes į priekį – taip ir žygiuojame iki atkrintamųjų.

– Sakoma, kad per sezoną neįmanoma išvengti duobelių. Duobelė jus užklupo sausio-kovo mėnesiais. Kiek apmaudu, kad prastesnė atkarpa atėjo lemiamų kovų Citadele KMT ir Čempionų lygoje metu? Ko iš to laikotarpio galima pasimokyti?

– Sutikčiau, kad mūsų duobelė buvo vienu iš netinkamiausių momentų šį sezoną. Buvo daug skaudžių pralaimėjimų, iš kurių tikrai daug ko išmokome tiek mes, treneriai, tiek mūsų žaidėjai, kurie įgavo daugiau patirties ir išgyveno sunkių epizodų. Sakyčiau, kad tai mus užgrūdino, mes atradome savo tikrą veidą būtent duobėje, kas mums padės iškilti į viršų.

– Sulig pergale prieš „Žalgirį“ tikriausiai galima žymėti tos duobelės pabaigą. Treneris G. Žibėnas išliko kuklus, nesureikšmino laimėjimo, bet turbūt jo svarba, lipant iš duobės ir žaidžiant prieš principinį varžovą, pasitikėjimo savimi prasme, vis tiek yra didelė?

– Aš sutikčiau, kad pasitikėjimo mums ta pergalė prieš „Žalgirį“ įpūtė, bet mes jos tikrai nesureikšminame, kadangi tai vis tiek yra reguliaraus sezono rungtynės. Taip, jos buvo prieš principinį varžovą, taip, „Žalgiris“ žaidė be Lekavičiaus, mes patys matome, kiek jis jiems daug reiškia tiek Eurolygoje, tiek mūsų tarpusavio rungtynėse. Aišku, negalima lyginti „Žalgirio“, kai juos įveikėme pirmą kartą ir dabar. Ta pergalė kažkiek yra saldesnė, bet ji tik uždarė mūsų duobę ir mes jos nesureikšminame, einame ir kaunamės toliau.

– Kiek pasikeitė komandos gyvenimo ritmas, kai visa koncentracija jau yra sutelkta tik į vieną turnyrą, nėra jokių ilgesnių kelionių, rungtynės rečiau, bet jų svarba po truputį didėja?

– Pats treniruočių grafikas yra kažkiek pasikeitęs, nes turime daugiau laiko tiek pasiruošti varžovams, tiek atsigauti, susitvarkyti mikrotraumeles, kas jas turi. Visi mūsų varžovai dabar yra mums svarbūs. Reikia laimėti ir laimėti prieš visus, kad užsiimtume kuo geresnę poziciją reguliariajame sezone. Stebint situaciją žemiau trečios vietos – daug skirtingų komandų gali užimti tam tikras pozicijas. Mūsų tikslas nesikeičia, mūsų rungtynės yra mums svarbiausios ir į kiekvieną varžovą žiūrime labai atsakingai.

– Vis dar kovojate dėl pirmosios vietos ir namų aikštelės pranašumo visose atkrintamosiose varžybose. Kiek patys stebite „Žalgirio“ žaidimą su noru, kad kauniečiams nepasisektų? Ar pernelyg didelių vilčių į tai nededate ir koncentruojatės visiškai tik į savo reikalus? (pokalbis vyko dar iki „CBet“ ir „Žalgirio“ rungtynių, – aut. past.)

– Mes koncentruojamės tik į save. Stengiamės kontroliuoti tai, ką galime kontroliuoti. Kaip „Žalgiris“ sužais, taip sužais. Mes negalime kontroliuoti jų ar priešininkų, su kuriais jie žaidžia. Stebime situaciją, žiūrime rungtynes, bet nieko nesitikime, koncentruojamės į savo rungtynes.

– „Betsafe-LKL“ turnyrinėje lentelėje matome įnirtingą kovą nuo 4 iki 8 vietos, kur viskas spręsis per artimiausias savaites. Jūsų akimis, kurios iš tų komandų turi daugiausiai potencialo stipriai pabaigti reguliarųjį sezoną?

– Į visas komandas žiūrime kaip į lygius priešininkus. Reikia labai gerai išsinagrinėti, kas turi tarpusavio pranašumus. Dabar matome, kad Šiauliams nepasisekė, nes iš rikiuotės iki reguliariojo sezono galo iškrito Elmore‘as, todėl jie tampa pažeidžiama komanda. Jonava demonstruoja gerą krepšinį, žaidžia gerai. „Neptūnas“ irgi turėtų atsigauti ir rodyti gerus rezultatus. Utenos sukrėtimas irgi gali kažkiek pakeisti jų tolimesnę eigą. Yra labai sunku kažką prognozuoti.

– Iš kitos pusės, dar nėra visiškai aišku ir dėl antrosios vietos, dėl to kertine dvikova gali tapti jūsų rungtynės Panevėžyje pirmadienį. Šiemet jėgos tarp abiejų komandų atrodo kaip niekad lygios, bet Citadele KMT pusfinalyje teko pripažinti panevėžiečių pranašumą. Ar žaidėjams pirmadienį turėtų suveikti revanšo faktorius, ar reikia tokius dalykus priminti prieš rungtynes?

– Tikrai mūsų žaidėjams nereikės priminti paskutinės akistatos su „Lietkabeliu“. Mes visi žinome, ką mums ta akistata reiškė – nepatekimą į finalą, nepasiekėme vieno iš sezono tikslų. Žaidėjai žais su didele motyvacija. „Lietkabelis“ yra gera komanda, bet mes jiems būsime pasiruošę.

– Citadele KMT pusfinalyje neturėjote K. Smitho, „Lietkabelis“ – Dž. Gagičiaus. Šįkart jau turėtų žaisti abu. Kiek tai keičia visą rungtynių dinamiką, ką abiem komandoms duoda šie žaidėjai?

– Sakyčiau, kad „Lietkabelis“ su Gagičiumi yra vienokia kitokia, mes su Speedy esame irgi kitokia komanda. Gagičius yra pagrindinis „centras“, pas mus Speedy yra vienas pagrindinių žaidėjų. Keičiasi pats rungtynių planas ruošiantis žaisti su „Lietkabeliu“, keičiasi gynybinės ir puolimo taktikos. Jų buvimas aikštėje daug ką keičia. Bus tikrai gera dvikova.

– Žaisite su „Lietkabeliu“, kuris šiemet pasižymi lygiaverte sudėtimi, daug komandų net Europos taurėje turi su panevėžiečiais problemų. Kur yra pagrindinės jų žaidimo gijos, kurias nutraukus, kelias į pergalę tampa atviras?

– Šiais metais „Lietkabelis“ yra tikrai labai gerai treniruojama komanda. Nuopelnai treneriui Čanakui – jie turi tikrai daug sudėtingų taktikų, kurias yra sunku išanalizuoti. Daug skirtingų veiksmų skirtingose pusėse. Kalbant iš taktinės pusės, jų pagrindiniai žaidėjai yra akivaizdūs, bet tuo pačiu gali iššauti bet kas. Bandant išskirti tuos kertinius žaidėjus, tai – Kalaitzakis, Lipkevičius ir Gagičius. Tai žaidėjai, kurie gali pakeisti rungtynių eigą, tad tvarkymasis su jais bus viena pagrindinių užduočių.

– Lyginant varžovus, kuriuos tenka analizuoti, į kurią lentyną būtų galima dėti trenerio N. Čanako žaidimo schemas?

– Norėčiau tikrai pagirti trenerį Čanaką, nes jis yra vienas iš sunkiai išanalizuojamų trenerių, kadangi tų schemų yra daug ir jos sudėtingos. Bet kaip žaidėjai jas išpildo, jau yra kita, ko gali norėti treneris. Jie pelno daug taškų iš savo taktikų. Kaip trenerį jį dėčiau į aukštą lentyną vien pagal strategijų taktiškumą ir sudėtingumą, bet kad jis būtų labai geras slepiant taktikas – taip nėra. Yra trenerių, kurie moka užslėpti, keisti pavadinimus ir pan., Čanakas tuo neužsiima.

– Kalbant apie jūsų ekipą, kur galėtumėte įžvelgti jūsų pranašumus prieš „Lietkabelį“?

– Mūsų pagrindinis variklis bus kaip mes būsime fiziškai pasiruošę atlaikyti jų kontaktą, išlaikyti susikaupimą visas 40 minučių ir laikytis tiek puolimo, tiek gynybos plano. Naujo dviračio mes neišrasime, kaip dirbome, taip ir dirbsime. Svarbiausia, kad žaidėjai būtų susikaupę, pasiruošę. Mes įsitikinę – motyvacijos prieš „Lietkabelį“ netrūks.

– Pastaruoju metu atrodo, kad Tanneris Leissneris yra gerame ritme. Kiek daug žaidimo dabar galima „statyti“ ant jo?

– Tanneris eina vis į geresnę formą, kadangi pagaliau grįžo į savo poziciją, nes stebint visą sezoną jis turėjo žaisti sau nepalankioje pozicijoje. Jarvis buvo traumuotas, Maurice‘as išvyko, tada pagaliau atvyko Evaldas ir mes jį pagaliau galime įdėti į jam būdingą poziciją. Jis atranda, kur yra jo privalumai. Kiekvienas žaidėjas mums yra labai svarbus. Dabar geriau atrodo Tanneris, bet rungtynėse galbūt iššaus kažkas kitas ir mes kaip komanda visi esame pasiruošę, kaip sakoma, eiti ant to. Ar Tanneris, ar Buva, ar Arnas, ar Mindaugas – visi jau įeina į atkrintamųjų režimą ir kiekvienas žaidėjas turi būti optimaliausioje savo formoje. Tikėkimės, kuo daugiau tokių žaidėjų turėsime.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Mažeikių klubas išlaikė naudingiausią žaidėją
Mažeikių klubas išlaikė naudingiausią žaidėją
Naudingiausias šio sezono Mažeikių „M Basket-Delamode“ komandos krepšininkas Giedrius Staniulis ekipos marškinėlius vilkės ir toliau. 33-ejų aukštaūgis ir
"Žalgirį" tritaškiais Kaune baudęs Orelikas: svarbu, atsirado supratimas
"Žalgirį" tritaškiais Kaune baudęs Orelikas: svarbu, atsirado supratimas
Šį vakarą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) vyks antrosios pusfinalio serijos rungtynės tarp Kauno „Žalgirio“ ir Panevėžio „7bet-Lietkabelio“
"Vilkų" lyderio atsiprašymą priėmęs Žibėnas pasigedo saviškių reakcijos
"Vilkų" lyderio atsiprašymą priėmęs Žibėnas pasigedo saviškių reakcijos
Po pralaimėjimu pradėtos „Betsafe-LKL“ pusfinalio serijos „Ryto“ strategas Giedrius Žibėnas netiesiogiai turėjo priekaištų savo auklėtiniams dėl netinkamo požiūrio
Pusfinalio kontrolę į savo rankas perėmusių "Vilkų" treneris: mes kovėmės kaip išprotėję
Pusfinalio kontrolę į savo rankas perėmusių "Vilkų" treneris: mes kovėmės kaip išprotėję
Praėjusį LKL sezoną fiasko patyrę ir net ketvirtfinalio barjero neįveikę Vilniaus „Wolves“ šiemet pasitenkinti patekimu į pirmąjį ketvertą neketina, rašo Krepšinis.lt.Tai
Nervingame Vilniaus derbyje triumfavo "Wolves"
Nervingame Vilniaus derbyje triumfavo "Wolves"
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) startavo vilnietiška pusfinalio serija, kurioje pirmąją pergalę pasiekė „Wolves Twinsbet“.Teoriniai aikštės svečiai
Evansas ar Manekas – kuris Kauno aikštelių karalius?
Evansas ar Manekas – kuris Kauno aikštelių karalius?
Brady Manekas ir Keenanas Evansas šį sezoną nekart draskė „Žalgirio“ arenos krepšio tinklelius. Prieš „Betsafe-LKL“ pusfinalio seriją žalgiriečiai nusprendė
 "Ryto" treneris – apie džiuginančią tendeciją ir pusfinalio unikalumą
"Ryto" treneris – apie džiuginančią tendeciją ir pusfinalio unikalumą
Pastarieji keli metai parodė – net jei Vilniaus „Rytas“ buksuoja Čempionų lygoje ar nuleistomis galvomis palieka Citadele KMT finalo ketvertus, sostinės ekipa galingai finišuoja
Trinchieri pasidžiaugė išsitrauktu koziriu, Čanakas žvelgė į traumuotų žaidėjų lazaretą
Trinchieri pasidžiaugė išsitrauktu koziriu, Čanakas žvelgė į traumuotų žaidėjų lazaretą
Kauno „Žalgirio“ strategas dvejopai Andrea Trinchieri žvelgė į kauniečių pergalę pirmosiose LKL pusfinalio rungtynėse, bet teigė, jog šioje sezono stadijoje svarbiausia yra
Banguotai žaidęs "Žalgiris" sutriuškino "Lietkabelį" pirmajame pusfinalio mače
Banguotai žaidęs "Žalgiris" sutriuškino "Lietkabelį" pirmajame pusfinalio mače
Nuostabiai pusfinalį pradėjęs Kauno „Žalgiris“ leido oponentams sugrąžinti intrigą, tačiau galiausiai iškovojo užtikrintą pergalę.Andrea Trinchieri auklėtiniai namuose 93:72 (33:14,
Urbonas ilgam lieka Vilniuje, "Rytas" jame mato didelį potencialą
Urbonas ilgam lieka Vilniuje, "Rytas" jame mato didelį potencialą
Šių metų balandžio mėnesį prie pagrindinės Vilniaus „Ryto“ sudėties prisijungęs jaunasis talentas Ignas Urbonas lieka Vilniuje. FIBA jaunimo Čempionų lygos MVP su „Rytu“
Kurčiui nuotaiką pakėlė "Wolves" lyderio pareiškimas: kartais taip kalbi iš baimės
Kurčiui nuotaiką pakėlė "Wolves" lyderio pareiškimas: kartais taip kalbi iš baimės
Antradienį startuoja „Betsafe-LKL“ pusfinalio etapas: Kauno „Žalgiris“ namie priims Panevėžio „7bet-Lietkabelį“, o trečiadienį serijoje iki 3 pergalių kovą
LKL "Fair Play" apdovanojimas – Mažeikių klubui
LKL "Fair Play" apdovanojimas – Mažeikių klubui
Šiemet „Volfas Engelman“ bravoro įsteigtų „Fair Play“ apdovanojimų už džentelmeniškumą sporte ir gyvenime serijoje atėjo metas paskelbti dar vieną laimėtoją.Iki
Pusfinalių apžvalga: panevėžiečių misija (ne)įmanoma ir krepšiniu alsuosianti sostinė
Pusfinalių apžvalga: panevėžiečių misija (ne)įmanoma ir krepšiniu alsuosianti sostinė
Daug aistrų, atkaklios kovos bei įspūdingų momentų paserviravę Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) ketvirtfinaliai baigėsi. Liko tik keturios komandos, kurios tęs kovą
"Tarp Vilkų" epizode – istorinė pergalė, Šalengos bei Merūno komentarai
"Tarp Vilkų" epizode – istorinė pergalė, Šalengos bei Merūno komentarai
Antrąjį savo sezoną skaičiuojantis Vilniaus „Wolves Twinsbet“ klubas praėjusį savaitgalį atvertė naują savo istorijos lapą. Sostinės komanda trečiosiose serijos rungtynėse 91:80
Kurtis prabilo apie kitą sezoną – liks Baku, turės milijoninį biudžetą ir vilios garsius LKL žaidėjus
Kurtis prabilo apie kitą sezoną – liks Baku, turės milijoninį biudžetą ir vilios garsius LKL žaidėjus
Azerbaidžano lygos (ABL) čempionų titulą ginantys Baku „Sabah“ krepšininkai įspūdingai atsitiesė po skaudžios nesėkmės pirmose finalo serijos iki trijų pergalių rungtynėse,
Žalgiriečių treniruotėje – daugiau nei 100 sirgalių vizitas (komentarai)
Žalgiriečių treniruotėje – daugiau nei 100 sirgalių vizitas (komentarai)
Praėjusį sekmadienį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai turėjo neeilinę treniruotę. „Betsafe-LKL“ pusfinalio serijai su Panevėžio „7bet-Lietkabeliu“ besiruošiančių
"Rytas" sukirto rankomis su 16-mečiu aukštaūgiu iš Panevėžio
"Rytas" sukirto rankomis su 16-mečiu aukštaūgiu iš Panevėžio
Vilniaus „Rytas“ praneša sukirtęs rankomis su Vilniaus krepšinio mokyklos (VKM) auklėtiniu, 204 cm ūgio puolėju – Grantu Strelčiūnu. Su panevėžiečiu sudaryta ilgalaikė
"Neptūno" veteranas žino, ko nori pats, o Tubeliui nesufleruoja
"Neptūno" veteranas žino, ko nori pats, o Tubeliui nesufleruoja
„Šiek tiek pikta, kad nepasinaudojome šansu pirmose serijos rungtynėse, nes tikrai galėjome laimėti“, – atsiduso Mindaugas Girdžiūnas. Jo atstovaujamas Klaipėdos „Neptūnas“
Evansas – apie projekto nugalėtojus: matosi, kad šie moksleiviai yra tikri "Žalgirio" gerbėjai
Evansas – apie projekto nugalėtojus: matosi, kad šie moksleiviai yra tikri "Žalgirio" gerbėjai
Savaitės pertrauka tarp „Betsafe-LKL“ rungtynių pasinaudoję Kauno „Žalgirio“ krepšininkai atidavė duoklę savo vieniems ištikimiausių sirgalių. Žalgiriečiai
Ketvirtfinalių finiše – nukritęs akmenukas, priekaištas Tubeliui ir žinutės Vilniui bei Graikijai
Ketvirtfinalių finiše – nukritęs akmenukas, priekaištas Tubeliui ir žinutės Vilniui bei Graikijai
Pirmą kartą stipriausių Lietuvos komandų ketvertą pasiekusio Vilniaus „Wolves“ treneris Nedas Pacevičius dėkojo oponentams iš Klaipėdos „Neptūno“ už nuožmų pasipriešinimą
Žemaičio vedami "Wolves" laimėjo išgyvenimo mūšį ir pateko į vilnietišką pusfinalį
Žemaičio vedami "Wolves" laimėjo išgyvenimo mūšį ir pateko į vilnietišką pusfinalį
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) nusileido ketvirtfinalių uždanga – kovoje dėl vietos tarp keturių geriausių komandų santykius išsiaiškino Vilniaus
Naujos "Žalgiris Shop" parduotuvės atidaryme – džiaugsmingos nuotaikos
Naujos "Žalgiris Shop" parduotuvės atidaryme – džiaugsmingos nuotaikos
Penktadienį šalia Dariaus ir Girėno stadiono bei Kauno sporto halės šurmuliavo Kauno „Žalgirio“ gerbėjai. Šį kartą jie čia susirinko ne į futbolo ar krepšinio
Blogiausias scenarijus: "Wolves" aukštaūgiui sezonas - baigtas
Blogiausias scenarijus: "Wolves" aukštaūgiui sezonas - baigtas
Vilniaus „Wolves Twinsbet“ vidurio puolėjas Garrisonas Brooksas šį sezoną nebežais. Pirmųjų „Betsafe-LKL“ ketvirtfinalio rungtynių su Klaipėdos „Neptūnu“
Gailius – prieš išgyvenimo mūšį Vilniuje: ne deriniai žais, o nusiteikimas, kova
Gailius – prieš išgyvenimo mūšį Vilniuje: ne deriniai žais, o nusiteikimas, kova
Šį šeštadienį paaiškės, kaip atrodys visos Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) pusfinalio dalyvės.Kol kas vietą šiame etape turi Kauno „Žalgiris“
Triumfuojantis Čanakas: "Žalgiris" yra geriausia komanda Lietuvoje, bet žaisime be spaudimo
Triumfuojantis Čanakas: "Žalgiris" yra geriausia komanda Lietuvoje, bet žaisime be spaudimo
Nenadas Čanakas po dramatiško triumfo Utenoje sakė, kad tai – didžiausia pergalė jam vadovaujant Panevėžio „7bet-Lietkabeliui“, o Oliveris Kostičius uteniškių sezonui
"Lietkabelis" pateko į pusfinalį itin įspūdingame trileryje su pratęsimu
"Lietkabelis" pateko į pusfinalį itin įspūdingame trileryje su pratęsimu
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ dramatiškai žengė į Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) pusfinalį.Trečiose ketvirtfinalio rungtynėse svečiuose po pratęsimo
"Rytas" džiaugiasi: vienas lyderių lieka Vilniuje (žaidėjo ir Jomanto komentarai)
"Rytas" džiaugiasi: vienas lyderių lieka Vilniuje (žaidėjo ir Jomanto komentarai)
Lemiamoms „Betsafe-LKL“ kovoms įsibėgėjus, Vilniaus „Rytas“ praneša kitam sezonui išsaugojęs vieną iš ekipos lyderių – Gytį Radzevičių. Sostinės
Kuzminskas – apie Brazdeikio padėtį, nustebinusį Tubelį bei karjeros pabaigą Lietuvoje
Kuzminskas – apie Brazdeikio padėtį, nustebinusį Tubelį bei karjeros pabaigą Lietuvoje
Visoje Europoje į krepšinio lygas atėjo lemiamų kovų metas. Komandos skina nuo pat rudens įdėto darbo vaisius ir kaunasi dėl nacionalinių trofėjų.Paskutiniąsias savaites ar net dienas

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (228) 05.16 00:00
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime