"Clippers" savininkas kovai su koronavirusu skyrė 25 mln. dolerių bei atskleidė klubo nuostolius

Vienos pajėgiausių NBA komandų Los Andželo „Clippers“ savininkas Steve‘as Ballmeris atvėrė piniginę medikams – milijardierius skyrė 25 mln. JAV dolerių kovai su koronavirusu.

Pasak pranešimų, S. Ballmeris pinigus paskirstė Sietlo, Mičigano, Los Andželo ir Vašingtono mokslo bei medicinos centrams, kurie ne tik padidins testų skaičių bei priežiūrą susirgusiems, bet ir atliks vakcinų bei infekcijos kontrolės tyrimus, rašo Krepšinis.lt.

JAV penktadienį tapo labiausiai koronaviruso paveikta pasaulio valstybe. Šiuo metu koronavirusu šalyje yra užsikrėtę apie 105 tūkst. žmonių. Italijoje serga beveik 87 tūkst., o Kinijoje – 82 tūkst.

S. Ballmeris taip pat atskleidė, kokius nuostolius dėl sustabdyto NBA sezono patirs „Clippers“. Anot 64-erių amerikiečio, jo komanda praras bent 10 mln. dolerių.

Nepaisant to, jog sezonas sustabdytas, „Clippers“ toliau moka komandos ir arenos darbuotojams atlyginimus, o klubo savininkas dėl prarandamų pinigų galvos nesuka: „Taip, mes prarandame pinigų, tačiau su tuo susitaikyti turės dauguma verslų.“

S. Ballmeris 2014 metais įsigijo „Clippers“ už 2 milijardus dolerių. Ilgametis „Microsoft“ vadovas ir Billo Gateso verslo partneris yra pats turtingiausias savininkas NBA lygoje – jo turto vertė siekia apie 55 milijardus dolerių.

Irvingas neįtikėtinu dvitaškiu per Jokičių su sirena išplėšė "Mavs" pergalę (rezultatai)
Įspūdingą pergalę NBA pirmenybėse įsirašė Dalaso „Mavericks“ (39-29), kuri namie po Kyrie Irvingo metimo su sirena 107:105 (30:34, 28:27, 26:18, 23:26) palaužę lygos čempionę
Belgo dėjimas per Valančiūną – tarp įspūdingiausių NBA momentų
Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) šeštadienį įvyko aštuoni susitikimai, penkiuose iš jų pegales šventė svečiai.Lyga paskelbė kovo 16 dienos gražiausių
"Pelicans" su Valančiūnu pratęsė sėkmingą atkarpą, "Lakers" prarado Davisą ir pralaimėjo (rezultatai)
Jono Valančiūno atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ (41-26) klubas pasiekė dar vieną pergalę. Lietuvio ekipa namuose 126:107 (36:33, 37:35, 29:24, 24:15) pranoko Portlando „Trail
Sabonis priartėjo prie NBA rekordo, bet gynėjo nesulaikę "Kings" krito namuose
Domantas Sabonis surinko dar vieną dvigubą dublį, bet jo atstovaujamas Sakramento „Kings“ (38-28) 91:98 (22:21, 26:32, 26:22, 17:22) nusileido Niujorko „Knicks“ (40-27), rašo
"Pelikanai" ir be svaraus Valančiūno indėlio šventė svarbią pergalę (rezultatai)
Svarbią pergalę NBA čempionate įsirašė dėl tiesioginės vietos atkrintamosiose kovojantys Naujojo Orleano „Pelicans“ (40-26) krepšininkai, kurie namuose 112:104 (20:22,
Lietuviškiems klubams – parankios Dalaso ir Finikso ekipų nesėkmės (rezultatai)
Nors naktį iš ketvirtadienio į penktadienį lietuviškieji NBA klubai Naujojo Orleano „Pelicans“ (39-26) ir Sakramento „Kings“ (38-27) nežaidė, jie sulaukė palankių
"Nuggets" strategas: turiu 12 sūnų ir 2 dukteris
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionės Denverio "Nuggets" komandos vyriausiasis treneris Michaelas Malone'as papasakojo apie savo santykius u žaidėjais."Tėvas
Jokio gailesčio: Sabonis dešimtą kartą iš eilės nuskriaudė Davisą ir  "Lakers"
Jokio gailesčio: Sabonis dešimtą kartą iš eilės nuskriaudė Davisą ir "Lakers"
Dešimt – nulis. Tokį rezultatą naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį akistatose prieš Anthony Davisą užfiksavo Domantas Sabonis, per savo karjerą dar nė sykio taip
Beveik tobulai pataikęs Micičius sužaidė rezultatyviausiią mačą NBA (rezultatai)
Buvęs Kauno "Žalgirio" įžaidėjas bei Eurolygos žvaigždė Vasilije Micičius sužaidė savo rzultatyviausią mačą Nacionalinės krpšinio asociacijos (NBA) lygos debiutiniam sezone.Jo
Jordanišką režimą įjungęs DeRozanas aidint sirenai išplėšė pratęsimą, o vėliau ir pergalę
Dramatišką pergalę NBA lygoje iškovojo Čikagos „Bulls“ (32-34) krepšininkai, kurie išvykoje per pratęsimą 132:129 (30:28, 28:34, 34:23, 24:32; 15:12) palaužė
Ant suolo nugrūstas Valančiūnas stebėjo, kaip "Pelicans" smigo žemyn
Trijų pergalių iš eilės serijos NBA čempionate nepavyko pratęsti Naujojo Orleano „Pelicans“ (39-26) vyrams, rašo Krepšinis.lt.Luizianos valstijos atstovai namuose
Sabonio dėjimas per Brooksą – tarp įspūdingiausių NBA momentų
Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NA) antradienį įvyko septyni susitikimai, keturiuose iš jų pergales šventė svečiai.Lyga pristatė kovo 12 dieną sužaistų rungtynių gražiausiš
Sabonis pagerino "Kings" rekordą ir padėjo po aštuonerių metų įveikti "Bucks"
Domantas Sabonis užfiksavo Sakramento „Kings“ (37-27) klubo rekordą ir padėjo po aštuonerių metų pertraukos nugalėti Milvokio „Bucks“ (42-24).Karaliai varžovus savo
Pamoka Wembanyamai – pažadą išpildęs varžovas įspūdingai sugrūdo kamuolį per prancūzą
Prancūzijos talentas Victoras Wembanyama atsidūrė įspūdingame varžovo plakate ir su San Antonijaus „Spurs“ (14-51) patyrė nesėkmę NBA pirmenybėse, rašo Krepšinis.lt.Teksaso
Solidžią karjerą turėjęs vos 30-ies NBA čempionas kabina sportbačius ant vinies
Solidžią karjerą Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA lygoje turėjęs Otto Porteris kabina sportbačius ant vinies būdamas vos 30-ies.Šį sezoną amerikietis pradėjo Toronto "Raptors",
Po susidūrimo su Saboniu aikštę vežimėlyje palikęs turkas išvengė rimtos traumos
Jaunasis Turkijos talentas Alperenas Šengunas išvengė rimtos traumos po susidūrimo su lietuviu Domantu Saboniu, rašo Krepšinis.lt.Skelbiama, kad Hiustono „Rockets“
Dončičius ir Jokičius fiksavo trigubus dublius,, "Mavs" puolėjas pratęsė įspūdingą seriją (rezultatai)
Luka Dončičius ir Nikola Jokičius surinko trigubus dublius, o tai padėjo jų atstovaujamiems klubams iškovoti pergales NBA pirmenybėse, rašo Krepšinis.lt.Dalaso „Mavericks“
Arenasas: Iversonas – tai Westbrooko ir Antetokoumpo mišinys
Buvusi Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždė Gilbertas Arenasas teigia, kad Filadelfijos "76ers" legendos Alleno Iversono būtų neįmanoma sustabdyti dabartinėje NBA
Lillardas itr Davisas įsitikinę, kad jų atstovaujamos komandos žaidžia vis geriau
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždės – Milvokio "Bucks"gynėjas Damianas Lillardas ir Los Andželo "Lakers" aukštaūgis Anthony Davisas –
"Kings" su kone idealiai atakavusiu Saboniu vėl palaimėjo, šiurpią traumą po susidurimu su lietuviu patyrė turkas
Pagerinti savo pozicijų NBA Vakarų konferencijos turnyro lentelėje ir toliau nesiseka Sakramento „Kings“ (36-27) klubui, rašo Krepšinis.lt.Kalifornijos atstovai namuose trečią
Valančiūnas žaidė tik trečdalį laiko, "Pelicans" laimėjo pabaigoje (rezultatai)
Trečią iš eilės pergalę NBA čempionate užtikrintai įsirašė Naujojo Orleano „Pelicans“ (39-25) krepšininkai, rašo Krepšinis.lt.Luizianos valstijos
Pirmasis toks NBA: Dončičiaus šou užtemdė italo karjeros vakarą, Micičius surinko dublį
Luka Dončičius tapo pirmuoju NBA žaidėju istorijoje, kuris šešiose rungtynėse iš eilės surinko trigubą dublį pelnydamas bent 30 taškų. Toks slovėno pasirodymas užtemdė
"Celtics" nutraukė nesėkmių seriją nepaisant žvėriško Duranto šou, taškų lenktynes laimėjo "Nuggets"
Absoliuti NBA lyderė Bostono „Celtics“ (49-14) nutraukė dviejų iš eilės nesėkmių seriją, o tam nesutrukdė ir įspūdingas Kevino Duranto pasirodymas, rašo Krepšinis.lt.Bostono
Valančiūnas ir "Pelicans" mėgavosi triuškinimu, tačiau pabaigoje vos neprisižaidė
Vienu metu 35 taškų persvarą turėjusi Naujojo Orleano „Pelicans“ (38-25) komanda penktadienį išvykoje 103:95 (36:15, 27:19, 21:27, 19:34) nugalėjo Filadelfijos „76ers“
Micičius pratęsė savo rezultatyvių pasirodymų NBA lygoje ruožą
Buvęs Kauno "Žalgirio" atakų organizatorius Vasilije Micičius pratęsė savo rezultatyvių pasirodymų NBA lygoje atkarpą.Serbo atstovaujamas Šarlotės "Hornets" (15-48)
Russelo dvitaškis ir Dinwiddie blokas Lillardui išplėšė dramatišką "Lakers" pergalę prieš "Bucks"
Dramatišką pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygoje iškovojo Los Andželo "Lakers" (35-30).Kalifornijos klubas savo gerbėjų akivaizdoje 123:122 (27:30,
Pergalingas Sabonio dėjimas – NBA gražiausių epizodų dešimtuke
Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ketvirtadienį įvyko 7 susitikimai, 5 iš jų pergales šventė šeimininkai.Lyga pristatė kovo 7 diną sužaistų rungtynių gražiausių
Sabonis tapo herojumi, lemiamu metu apšvarinęs varžovus ir dėjimu išplėšęs pergalę
Šalia trigubo dublio likęs Domantas Sabonis ne tik sužaidė dar vienas monstriškas rungtynes NBA pirmenybėse, bet ir perėmęs kamuolį dėjimu paskutinėmis sekundėmis išplėšė