Šimonis išgelbėjo "Ryto" dublerius; lyderių dvikovoje – triuškinanti marijampoliečių pergalė

Mato Baranausko nuotr.
Adas Šimonis pelnė 25 taškus ir jo vedama Vilniaus „Perlas Energija“ (8-20) iškovojo sunkią pergalę „7bet-NKL“.

Vilniaus klubas išvykoje 67:63 (23:13, 21:19, 8:19, 15:12) paskutiniame kėlinyje palaužė „Mažeikių“ (9-19) ekipą.

Galingai rungtynes pradėję „Ryto“ dubleriai neleido varžovams 4 minutes pelnyti pirmųjų taškų, tačiau taškų sausrą namų komanda galiausiai nutraukė po Mindaugo Motuzo dvitaškio (2:12).

Svečiai iš Vilniaus dviženklę persvarą išsaugojo iki ilgosios pertraukos (44:32), bet trečiajame kėlinyje viskas apsivertė aukštyn kojomis – „Mažeikiai“ supančiojo varžovus gynybos gniaužtuose, laimėdami ketvirtį 19:8 (51:52).

Lemiamame kėlinyje Karolis Babušis persvėrė rezultatą (54:42), o Ja'wanas Davisas tritaškiu padidino namų komandos persvarą (57:52). Visgi „Perlas Energija“ netrukus atsakė spurtu 6:0 ir išlygino rezultatą (62:62).

Tiksint paskutinei minutei Adas Šimonis baudų metimais išvedė vilniečius į priekį (64:62), o tolimu metimu ir padėjo rungtynėse tašką (67:63).

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Šimonis, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 25 taškai (3/7 dvit., 5/11 trit., 4/6 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 17 naudingumo balų.

Mažeikių komandai Modestas Žaunieriūnas per 34 minutes pelnė 18 taškų (2/5 dvit., 4/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 naudingumo balų.

„Mažeikiai“: Modestas Žaunieriūnas 18 (4/8 trit., 5 atk. kam.), Moussa Mayaki 9, Karolis Babušis 8 (1/7 dvit., 1/6 trit.).

„Perlas Energija“: Adas Šimonis 25 (3/7 dvit., 5/11 trit.), Rokas Jocius 16 (5/7 dvit., 2/2 trit., 5 atk. kam.), Andreas Kalogiros (1/6 trit., 5 atk. kam., 8 rez. perd.), Erikas Jermolajevas ir Modestas Babraitis (4 kld.) po 7.

Uraganinį kėlinį puolime sužaidusi „Sūduva-Mantinga“ sutriuškino „Gargždus“

Galingai po ilgosios pertraukos žaidusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (25-3) įsirašė dar vieną pergalę.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namuose 95:73 (16:13, 24:22, 37:28, 18:10) pranoko Gargždų „Gargždus“ (22-6) ir pasiekė vienuoliktąją pergalę paeiliui.

Prieš prasidedant trečiajam ketvirčiui „Sūduva-Mantinga“ turėjo 5 taškų persvarą (40:35), tačiau kėlinio pabaigoje surengė galingą spurtą.

Žygimantas Šimonis ir Edvinas Jezukevičius atseikėjo po tritaškį, dar po vieną tolimą metimą pridėjo Evaldas Džiaugys bei Justas Nausėdas ir po atkarpos 16:6 šeimininkai įgijo dviženklę persvarą – 77:63.

Per trečiąjį kėlinį „Sūduva-Mantinga“ pelnė 37 taškus ir apsukų nemažino lemiamame ketvirtyje.

E. Jezukevičius bei E. Džiaugys pridėjo 5 taškus paeiliui, o Marijampolės klubas laimėjo atkarpą 9:0 ir dvikovos nugalėtojas tapo aiškus – „Sūduva-Mantinga“ pirmavo 86:63.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs Evaldas Džiaugys per 30 minučių surinko 22 taškus (6/8 dvit., 3/7 trit., 1/1 baud.), 8 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 1 bloką, 2 klaidas bei 27 naudingumo balus.

„Sūduva-Mantinga“: Evaldas Džiaugys 22 (6/8 dvit., 3/7 trit., 8 atk. kam.), Aurimas Urbonas 17 (4/4 trit., 9 rez. perd.), Šarūnaas Beniušis 14 (7/10 dvit., 10 atk. kam.), Edvinas Jezukevičius 13 (4/5 dvit.).

„Gargždai“: Mantas Ruikis 23 (4/7 dvit., 4/8 tritt.), Marius Runkauskas 18 (3/9 trit.), Dovydas Romančenko 16 (4/5 dvit., 7 atk. kam.), Mindaugas Stašys 12 (8 rez. perd.).

Be tritaškių atvykę „Telšiai“ suklupo prieš „Šilutę“

„7bet-NKL“ čempionate trečiąją pergalę paeiliui iškovojo „Šilutė“ (15-12).

Kęstučio Mačijausko auklėtiniai namie 92:81 (20:19, 32:19, 18:29, 22:14) nugalėjo „Telšius“ (21-6).

Antrajame kėlinyje „Šilutė“ pataikė 5 iš 8 tritaškius ir 6 iš 10 dvitaškius bei susikrovė 14 taškų pranašumą (52:38), nes svečiai iš „Telšių“ prametė visus 9 tolimus metimus.

Po ilgosios pertraukos „Telšių“ ekipa kilo į šturmą – Edgaro Stanionio 5 taškai paeiliui inicijavo spurtą 12:0, kuris padėjo svečiams prisivyti varžovus (55:57), tačiau iki ketvirčio pabaigos nesugebėjo rezultato persverti savo naudai (67:70).

Vis tik „Šilutė“ ketvirtąjį kėlinį pradėjo su 9 taškais be atsako (79:69), tad telšiškiams ir vėl teko vytis varžovus. Svečiai bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau taikikliai šįvakar buvo užsikirtę – jie prametė visus 6 tritaškius paeiliui ir patyrė apmaudų pralaimėjimą.

„Telšių“ komanda pataikė vos 3 tritaškius iš 22 bandymų (13,6 proc.). Tuo metu „Šilutė“ susmeigė 12 tolimų metimų iš 21 (57,1 proc.).

Šilutės komandai Rokas Mačiulis per 33 minutes pelnė 14 taškų (1/2 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Valdas Vasylius, per 27 minutes pelnęs 15 taškų (3/9 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai). Jis taip pat atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Telšiai ekipos gretose išsiskyrė Ovidijus Kaminskis, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 23 taškai (10/11 dvitaškiai, 3/5 baudų metimai), 5 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 26 naudingumo balai.

„Šilutė“: Valdas Vasylius 15 (3/9 dvit., 3/5 trit., 9 atk. kam.), Rokas Mačiulis (4/5 trit., 7 atk. kam.) ir Andrius Gaidys (5/8 dvit.) po 14, Tadas Poška (2/3 trit.) ir Ibrahima Sylla (4/4 dvit., 5 atk. kam., 3 per. kam.) po 12, Linas Lekavičius 9 (2/7 dvit., 5/6 baud., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.).

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 23 (10/11 dvit., 5 atk. kam., 26 naud.), Edgaras Stanionis 20 (5/6 dvit., 2/8 trit.), Deividas Rasys 10 (4/12 dvit.), Mindaugas Norkus 8 (4/8 dvit.).

Atlaikęs „Neptūno“ dublerių šturmą „Vytis“ iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui

Šakių „Vytis“ (16-12) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“ čempionate.

Eriko Kučiausko auklėtiniai svečiuose 77:70 (20:21, 28:19, 19:20, 10:10) po atkaklios kovos nugalėjo Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (5-22) krepšininkus ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

Antrajame kėlinyje Paulius Semaška pataikė dvitaškį, Simonas Kriaučiūnas smeigė tritaškį ir Karolis Kokoška pridėjo 2 tolimus metimus, o „Vyčio“ komanda išsiveržė į priekį (31:21).

Po ilgosios pertraukos „Neptūno“ dubleriai susitvarkė gynybą ir apkarpė deficitą (60:64) ir po Oskaro Pleikio dvitaškio lemiamame ketvirtyje mėgino perlaužti rungtynes (70:72).

Visgi tiksint paskutinėms 2 minutėms Klaipėdos komandos metimai skriejo pro šalį, o „Vyčio“ ekipoje lyderio vaidmens ėmėsi Aurelijus Pukelis, kuris pelnė dvitaškį ir baudos metimą (75:70), o Paulius Beliavičius netrukus Šakių pergalę įtvirtino (77:70).

„Neptūno“ dubleriai pranoko savo varžovus kovoje po lenta – puolime sugriebė 15 kamuolių, kai Šakių komanda vos 4.

Šakių ekipos gretose išsiskyrė A. Pukelis, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 21 taškas (6/8 dvit., 2/4 trit., 3/4 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 35 naudingumo balai.

Klaipėdos komandai O. Pleikys per 32 minutes pelnė 17 taškų (7/14 dvit., 3/8 baud.), atkovojo 17 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 29 naudingumo balus.

„Neptūnas“: Gabrielius Mažeika 23 (4/10 dvit., 4/7 trit.), Oskaras Pleikys 17 (7/14 dvit., 3/8 baud., 17 atk. kam., 4 rez. perd., 29 naud.), Matas Vaitkus 11 (3/7 trit.), Radvilas Kneižys 8 (2/5 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 21 (6/8 dvit., 2/4 trit., 10 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam., 35 naud.), Marijus Užupis 18 (3/7 dvit., 3/5 trit., 6 atk. kam.), Karolis Kokoška 11 (3/4 trit.), Paulius Semaška 10 (4/6 dvit., 0/5 trit., 5 rez. perd.).

PILDOMA

Žalgiriečius įveikę "Telšiai" užsitikrino antrą vietą, "Ryto" ir Neptūno" dubleriai patyrė nesėkmes
30 pergalė „Telšiams“ (30-8) užtikrino antrąją vietą „7bet-NKL“ reguliariajame sezone. Povilo Šakinio kariauna išvykoje 79:65 (16:18, 22:16, 21:16, 20:15)
"Sūduva-Mantinga" nutraukė fantastinę "Olimpo" seriją
„7bet-NKL“ sezono finišo tiesiojoje pergalę pasiekė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29-8), kuri namų tvirtovėje 80:76 (9:19, 21:17, 24:19, 26:21) parklupdė Palangos
Antetokounmpo puikiai debiutavo Mažeikių komandoje
Mažeikių „M Basket-DELAMODE“ krepšininkai sužaidė draugiškas rungtynes Mažeikiuose, kuriose 88:102 (16:24, 27:22, 31:22, 14:34) neatsilaikė prieš svečius iš
Dramoje su pratęsimu "Olimpas" laimėjo reguliarųjį sezoną (rezultatai)
Plonu ledu vaikščiojęs Palangos „Olimpas“ (31-5) dramatiškai pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Pajūrio komanda namuose 95:92 (26:15, 18:24, 14:18,
Žalgiriečiai nusileido marijampoliečiams, "Ryto" jaunimas nukovė autsaiderius
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (28-7) ekipa, vedama Egidijaus Dimšos, laimėjo 28 kartą šiame „7bet-NKL“ sezone. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje
Žalgiriečiai dramatiškai pralaimėjo, "Ryto" ir "Neptūno" dublerių mūšyje triumfavo klaipėdiečiai
5 pralaimėjimų seriją „7bet-NKL“ sezone nutraukęs Vilkaviškio „Perlas“ (17-18) namie 73:70 (21:22, 13:20, 18:13, 21:15) dramatiškai palaužė Kauno „Žalgirį-2“
į Mažeikius atvyksta Antetokounmpo brolis
Mažeikių „M Basket-Delamode“ iki sezono pabaigos sudarė sutartį su universaliu 203 cm ūgio puolėju Alexu Antetokounmpo. 22-iejų Alexas yra jauniausias NBA superžvaigždės Giannio,
Žalgiriečiai pratęsė "Vyčio-VDU" nesėkmių seriją
Š akių „Vytis-VDU“ (15-17) toliau neišbrenda iš nesėkmių ruožo. „7bet-NKL“ čempionate šakiškiai išvykoje 87:94 (16:25, 26:22, 17:22,
Šeškaus kariauną papildė jau trečias bankrutavusių "Gargždų" žaidėjas
Į Jonavos „CBet“ atvyksta Gargžduose sezoną pradėjęs gynėjas – Ryanas Larsonas.23 metų 185 cm ūgio gynėjas „Betsafe-LKL“ per beveik 31 minutę pelnė 11,8 taško,
Žalgiriečiai nusileido NKL lyderiams, "Ryto" dubleriai įveikė absoliučius autsaiderius
Aštuoniese žaidusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (26-6) išvykoje 64:61 (17:15, 14:14, 13:9, 20:23) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (14-17).Šią akistatą
Vėl itin skurdžia sudėtimi rėmęsis Šeškus nusileido mažikiškiams su debiutavusiu Tubučiu
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) turnyro lentelėje vietomis apsikeitė Mažeikių „M Basket-Delamode“ (6-10) ir Jonavos „CBet“ (6-11) ekipos. Mažeikiškiai
Legionieriaus duonos paragavęs Adomavičius grįžo į "Rytą"
Arnas Adomavičius grįžta į Lietuvą, gynėjas vėl apsivilks Vilniaus „Ryto-2“ marškinėlius, oficialiai pranešė sostinės klubas. 24-ąjį gimtadienį šiandien
"Gargždų" bankrotą pakomentavusi LKL vadovybė įsitikinusi, kad lygai reikia 12 komandų
Trečiadienį buvo surengta Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vadovų spaudos konferencija, kurioje buvo pakomentuota pastarąją savaitę spręsta „Gargždų“ pasitraukimo iš lygos situacija
"Žalgiris" neturėjo vago su svečiais iš Mažeikių
Kauno „Žalgiris“ (16-2) sekmadienio vakarą be didesnio vargo įsirašė sau šešioliktąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Andrea Trinchieri treniruojama
Politikai sureagavo į bankrutuojančių "Gargždų" savininko kaltinimus: teigia, kad slepiamas skolų dydis
Klaipėdos rajono savivaldybė išplatino pranešimą, kuriame neigia iš Lietuvos krepšinio lygos (LKL) dėl skolų besitraukiančio „Gargždų“ klubo savininko išplatintą
"Gargždai" pasitraukė iš LKL
2024 m. sausio 25 d. Lietuvos krepšinio lyga (LKL) gavo oficialų VšĮ „Gargždų sportas“ raštą, kuriame BC „Gargždai“ direktorius Ovidijus
Žalgiriečiai krito namie, "Ryto" ir "Neptūno" dublerių mūšį laimėjo klaipėdiečiai
Pergalingai trečiajame „7bet-NKL“ rate žygiuojantis Vilkaviškio „Perlas“ (15-13) išvykoje 67:63 (16:13, 17:15, 20:18, 14:17) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“
D.Sabeckis grįžo į "Atletą"
Prieš trečiąjį Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) rato startą Kauno r. „Atletas“ sulaukė papildymo. Į komandą sugrįžta 32-ejų Deividas Sabeckis. 190 cm ūgio
Vilniaus "Stekas" keliasi į Ukmergę ir keičia pavadinimą
Nacionalinėje krepšinio lygoje (7bet-NKL) besivaržantis Vilniaus „Stekas“ iš sostinės keliasi į Ukmergę ir keičia pavadinimą – klubas nuo šiol vadinsis Ukmergės
Permainingoje kovoje – tvirtas mažeikiškių revanšas "Pieno žvaigždėms"
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) svarbią pergalę iškovojo Mažeikių „M Basket-Delamode“ (7-9) komanda, kuri namuose 100:74 (14:18, 23:20, 34:22, 29:14)
Solidumo garantu tapęs Staniulis – apie potencialo turintį Jomantą ir išbalansavusius pokyčius Mažeikiuose
Naujuosius metus Mažeikių „M Basket-Delamode“ (6­­-9) ekipa pasitiko būdama visai kitokio veido nei projektuota vasarą.Jei komplektuojant komandą pirmaisiais akcentais tapo Vaido
Pajūrio komandų akistatoje – triuškinanti "Neptūno" pergalė
Pajūrio komandų akistatoje Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pergalę įsirašė Klaipėdos „Neptūnas“ (8-9), kuris namie 100:81 (17:28, 30:12, 29:22, 24:19)
Svajonių debiutas: Andersonas lemiamu šūviu nukovė žalgiriečius
Pergalingai 2024-uosius metus „7bet-NKL“ čempionate pradėjęs Vilkaviškio „Perlas“ (13-12) namuose 66:63 (21:18, 18:16, 10:14, 17:15) dramatiškai įveikė Kauno
Į LKL grįžęs Urbonas atvedė "Šiaulius" į pergalę prieš Mažeikių klubą
Į Lietuvos krepšinio lygą („Betsafe-LKL“) sugrįžo treneris Žydrūnas Urbonas, o darbo rezultatus iliustravo pergalė.„Šiauliai“ (3-12) išvykoje 78:73 (21:13,
"Žalgirio" ir "Ryto" dubleriai nusileido NKL lyderiams
„Telšiai“ (20-4) tęsia sėkmingą atkarpą „7bet-NKL“ sezone. Povilo Šakinio kariauna namuose 73:66 (24:18, 16:11, 24:17, 9:20) įrodė pranašumą prieš
Žalgiriečiai itin dramatiškai nusileido "Vyčiui-VDU", marijampoliečiai pagerino rekordą
Evaldas Džiaugys sužaidė geriausią sezono mačą, o Šakių „Vytis-VDU“ (12-9) pasiekė sunkią pergalę „7bet-NKL“ sezone. Eriko Kučiausko kariauna išvykoje 65:64
Prie dublerių vairo debiutavęs Šležas: "Žalgiris" yra kitas vardas, kai turi jį ant savo krūtinės
Praėjusią Nacionalinės krepšinio lygos „7bet-NKL“ savaitę traumų ir ligų išretintas Kauno „Žalgiris-2“ sprendė įvairius galvosūkius dar prieš žengiant
Paskutinis šokis: Jomanto atsisveikinimo mače – neįtikėtina pergalė prieš "Neptūną"
Artūras Jomantas sekmadienio vakarą tarė „sudie“ krepšininko karjerai bei atsisveikino su Mažeikių „M Basket-Delamode“ (5-8) klubu.Tuo tarpu veterano ekipa namuose fantastiškai

Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07