"Rytu" dublerių gretose - dar du talentai, vieną jų treneris sulygino su Dončičiumi
Prie sostinės klubo jaunimo sistemos prisijungia dar du perspektyvūs žaidėjai – Vilius Valuntonis bei Robert Subotkevič. Jaunuoliai ateinantį sezoną gins Vilniaus „Perlo“ komandos
"Ryto" dublerių gretas papildė du jaunučių rinktinės aukštaūgiai
Vilniaus „Ryto“ piramidę papildė du Lietuvos šešiolikmečių rinktinės nariai – Rokas Jocius ir Tautvydas Baltrušaitis.Abu aukštaūgiai pateko į praėjusių
Žalgiriečiai įveikė čempionus, "Ryto" jaunimas patyrė dar vieną nesėkmę, "Neptūno" dubleriai laimėjo per pratęsimą
VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse nutrūko Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (30-7) pergalių serija.Povilo Šakinio auklėtiniai Kaune 74:86 (14:27, 21:22, 15:17, 24:20) nusileido vietos
NKL: D.Lavrinovičius nukalė pergalę, "Žalgirio" jaunimas nusileido lyderiams, "Ryto" - "Neptūno" dubleriams
Šilutės „Šilutė“ (23-11) VIKINGLOTTO-NKL pirmosios grupės rungtynėse po pratęsimo patyrė pralaimėjimą 71:78 (10:20, 17:14, 19:10, 18:20, 7:14) Darjušo Lavrinovičiaus
Žalgiriečiai pratęsė pergalių, "Ryto" jaunimas - nesėkmių serijas
Kauno „Žalgirio-2“ (18-15) krepšininkai VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse iškovojo dramatišką pergalę, kuri jiems buvo ketvirtoji paeiliui.Arvydo Gronskio auklėtiniai po
NKL: žalgiriečių pergalė, "Ryto" jaunimo nesėkmė ir čempionų bei lyderių akistata
Erikas Venskus ir Vitalijus Kozys kartu surinko beveik pusę Kauno „Žalgirio-2“ (17-16)  taškų ir atvedė komandą į trečiąją pergalę paeiliui.Arvydo Gronskio vadovaujama
"Ryto" jaunimo treneris įvardijo žaidėjus, kurie jau pasirengę kilti į aukštesnį lygį
Vilniaus „Ryto“ jaunimo komandos žaidėjų ir trenerių emocijos po Kaune laimėto  Eurolygos jaunimo atrankos turnyro jau nurimo. Už komandos vairo stovintis vyriausiasis treneris
"Ryto" dubleriai namie nusileido "Vyčiui" su 14 perdavimų atlikusiu P.Semaška
Puikiai ketvirtąjį kėlinį sužaidęs Šakių „Vytis“ (17-16) VIKINGLOTTO-NKL svečiuose 95:82 (26:20, 19:33, 24:21, 26:8) įveikė Vilniaus „Perlą“ (14-18.).Prasidėjus
"Žalgirio" ir "Ryto" dublerių dvikovoje - užtikrinta kauniečių pergalė
VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse šį vakarą vyko dvejos rungtynės, o vienose iš jų pergalę šventė Kauno „Žalgiris-2“ (16-16).Arvydo Gronskio auklėtiniai namuose 88:72
Pasikeitė "Ryto" planai: Ą.Tubelis taip pat išvyko į NBA stovyklą ir KMT finalo ketverte nežais
Naudingiausias Eurolygos jaunimo atrankos turnyro Kaune žaidėjas Ąžuolas Tubelis taip pat išvyko į Čikagą, kur savaitgalį dalyvaus NBA organizuojamoje „Basketball Without Borders“
"Ryto" dubleriai į dvikovą su žalgiriečiais Kaune vyks be trijų lyderių
Vilniaus „Perlas“ ketvirtadienį į „NKL-Viking Lotto“ čempionato dvikovą prieš Kauno „Žalgirį 2“ vyks be trijų lyderių: Ąžuolo Tubelio, Augusto Marčiulionio
Žalgiriečius nužudė S.Serapinas, "Ryto" dubleriai nusileido čempionams
Kauno „Žalgirio-2“ (14-16) krepšininkai VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse patyrė triuškinantį pralaimėjimą, namuose 64:86 (11:21, 21:24, 17:21, 17:20) nusileidę „Šilutės“
NKL paaiškėjo visos aštuonios komandos, kovas pratęsiančios stipresniųjų grupėje
Paaiškėjo visos aštuonios VIKINGLOTTO-Nacionalinės krepšinio lygos komandos, kurios po dviejų ratų persikels į stipresniųjų ekipų grupę ir užsitikrins vietą atkrintamosiose.Stipresniame
A.Marčiulionis: apie treniruotes su tėčiu ir pasirinkimą tarp Europos ir JAV
Lietuvos krepšinio legendos Šarūno Marčiulionio sūnus septyniolikmetis Augustas Marčiulionis seka tėvo pėdomis ir šį sezoną VIKINGLOTTO Nacionalinėje krepšinio lygoje
"Neptūno" dubleriai sutriuškino "Ryto" jaunimą, lyderių mūšyje triumfavo "Telšiai"
Nuo rungtynių pradžios dominavę Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (18-9) krepšininkai Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) iškovojo užtikrintą
"Ryto" dubleriai namie nusileido ketvirtajame kėlinyje spurtavusiems gargždiečiams
Puikiai ketvirtąjį kėlinį sužaidę Gargždų „Gargždai“ (12-15) šventė pergalę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse.Alberto Vilimo auklėtiniai svečiuose 100:93 (25:21, 13:24, 24:18,
"Žalgiriečiai" įveikė "Neptūno" dublerius, "Ryto" jaunimas krito Telšiuose (rezultatai)
Šeštadienio vakarą Kauno „Žalgiris-2“ (13/13) svarbiose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse 93:80 (28:19, 28:23, 17:25, 20:13) parklupdė Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“
Po užpuolimo atsigaunantis E.Tubutis: tikiu, kad teisingumas bus įvykdytas
Vilniaus „Perlo“ puolėjas Einaras Tubutis aikštėje įspūdingai baigė 2019 metus, tačiau tarpušvenčiu nutikę įvykiai jam neleido sėkmingai pradėti 2020 metų.Gruodžio
Fantastiškas A.Marčiulionio pasirodymas lėmė "Perlo" pergalę, žalgiriečiai krito paskutinę sekundę
17-metis 192 cm ūgio Augustas Marčiulionis surinko trigubą dublį, o Vilniaus „Perlas“ (13-11) VIKINGLOTTO-NKL pasiekė pergalę per pratęsimą. Edvino Justos kariauna namuose 103:99 (24:26,
"Ryto" dubleriai nesulaikė palangiškių amerikiečio
Quincy Tayloro vedami „Palangos Kuršiai“ (11-13) iškovojo užtikrintą pergalę VIKINGLOTTO-NKL savaitės rungtynėse.Palangoje vykusiame mače šeimininkai 95:80 (28:16,
Kalėdų naktį užpultas "Ryto" dublerių lyderis - vis dar ligoninėje
Kaip jau skelbėme, Kalėdų naktį Klaipėdoje nuo užpuolikų nukentėjo vienas iš Vilniaus "Perlo" lyderių Einaras Tubutis. Krepšininkas su žandikaulio ir akiduobės kaulo
Per Kalėdas Klaipėdoje užpultas "Ryto" dublerių lyderis gydomas ligoninėje
Kalėdų naktį Klaipėdoje nuo užpuolikų nukentėjo vienas iš Vilniaus „Perlo“ lyderių Einaras Tubutis. Krepšininkas gydomas ligoninėje.„Nežinau visų įvykio aplinkybių,
"Ryto" dublerių lyderio E.Tubučio benefisas leido sutriuškinti svečius iš Mažeikių
Namuose žaidusi Vilniaus „Perlo“ (12/10) komanda „VIKINGLOTTO–NKL“ rungtynėse įveikė Mažeikių „Erelius“ (9/13) 106:81 (27:15, 18:29, 32:17, 29:20).Sostinės
NKL: apmaudi žalgiriečių nesėkmė ir "Perlo" lyderio E.Tubučio karjeros rungtynės
Šį vakarą Jonavoje vyko dramatiškas trileris, kurio pabaigoje džiaugėsi namuose žaidusi „Jonavos“ (7-16) ekipa.Nerijaus Zabarausko auklėtiniai namuose 84:83 (23:11, 23:32,
Žalgiriečiai ir neptūniečiai triuškino varžovus, "Ryto" dubleriai įveikė "Vytį"
Šeštadienio vakare Joniškyje vykusiose VIKIGLOTTO – NKL rungtynėse tarp vietos  „Delikateso“ (10-11) ir Kauno „Žalgirio-2“ (10-10) komandų 95:76 (17:15,
NKL: "Ryto" dubleriai tik per pratęsimą nusileido čempionams, "Ereliai" pelnė 123 taškus
Kai jau atrodė, kad Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (16-3) pergalių serija VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse nutrūks, Povilo Šakinio auklėtiniai pademonstravo puikią kovinę dvasią.Marijampoliečiai
Žalgiriečiai nusileido debiutantams, "Ryto" ir "Neptūno" dubleriai iškovojo sunkias pergales
Pergalę Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO-NKL“) susitikime pasiekė Šilalės „Lūšies“ (5-14) krepšininkai, kurie namų aikštėje Rietave