Perlas

NKL: "Atletas" nutraukė "Vyčio" pergalių seriją, žalgiriečiai nepagailėjo varžovų (rezultatai)
Penkioliktą pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse iškovojo Kauno „Žalgiris-2“ (15-9).Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 82:55 (19:18, 20:6, 24:17, 19:14) sutriuškino
"Ryto" dubleriai išplėšė pratęsimą, bet nusileido "Atletui", žalgiriečiai taip pat pralaimėjo (rezultatai)
„7bet-NKL“ čempionate dramatišką pergalę pratęsime iškovojo Kauno r. „Atletas“ (12-11)Kauno r. klubas išvykoje 87:81 (19:10, 17:26, 19:26, 19:12) per pridėtą
"Ryto" dubleriai tik po permainingos kovos nusileido NKL lyderiams (savaitės Top 10)
„Telšiai“ (18-4) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“ čempionate bei paklilo į pirmą turnyrinės lentelės vietą.Ryčio Vaišvilos auklėtiniai svečiuose 90:73
Žalgiriečių serija nutrūko Marijampolėje, "Vytis" įveikė  "Ryto", "Šilutė" – "Neptūno" dubleriais
Žalgiriečių serija nutrūko Marijampolėje, "Vytis" įveikė "Ryto", "Šilutė" – "Neptūno" dubleriais
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (17-3) pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse.Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namuose 87:62 (17:10, 26:16, 22:19, 22:17)
Pergalingas "Ryto" dublerių žygis baigėsi triuškinamu pralaimėjimu Marijampolėje
Nuo pirmųjų minučių rungtynių kontrolę savo rankose laikiusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (16-3) „7bet-NKL“ pirmenybėse iškovojo užtikrintą pergalę.Mariaus
"Ryto" dubleriai iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės
Vilniaus „Perlas Energija“ (7-12) kyla iš pelenų „7bet-NKL“ batalijose.Įsismaginę Edvino Justos auklėtiniai namuose 90:78 (25:14, 12:24, 32:22, 21:18) nugalėjo Joniškio
NKL: iš pelenų pakilę vilniečiai, nesustabdomi kauniečiai bei dramatiška "Atleto" pergalė
Dešimtąją „7bet-NKL“ sezono savaitę buvo sužaista 14 susitikimų, o per ją nutiko daug įdomybių, kurias skubame jums nušviesti.Tinklalapis nklyga.lt pristato savaitės
Žalgiriečiai iškovojo septintą pergalę paeiliui, "Ryto" dubleriai palaužė debiutantus (rezultatai)
Kauno „Žalgiris-2“ (14-6) tęsia pergalingą žygį „7bet-NKL“ čempionate.Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 76:63 (22:14, 22:19, 14:13, 18:17) nugalėjo Palangos „Kuršius“
Žalgiriečiai pratęsė pergalių seriją, "Atletas" vėl žaidė pratęsimą, lyderių dvikovą laimėjo "Gargždai"
Motiejus Krivas surinko dvigubą dublį, jo vedamas Kauno „Žalgiris-2“ (13-6) iškovojo tryliktąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate.Kauno klubas išvykoje 78:63 (18:15,
NKL: "Ryto" dubleriai per pratęsimą nutraukė 11 nesėkmių seriją, "Atletas" laimėjo taip pat per papildomą laiką
„7bet-NKL“ čempionate – pratęsimo pareikalavęs trileris.Vilniaus „Perlas Energija“ (4-12) smeigė 14 tritaškių ir savo aikštėje per pratęsimą 99:94 (29:23,
Paskutinę ataką nugesinę žalgiriečiai įveikė "Ryto" dublerius
„7bet-NKL“ čempionate paskutinių sekundžių trileryje pergalę iškovojo Kauno „Žalgiris-2“ (10-6).Vytauto Pliaugos auklėtiniai namie 78:75 (17:15, 19:22, 18:14, 24:24)
Koronavirusas užpuolė "Ryto" dublerius
Dėl užfiksuoto COVID-19 viruso Vilniaus „Perlo Energijos“ komandoje nukeliamos ekipos šio ketvirtadienio (lapkričio 25 d.) rungtynės namuose su „Telšiais“.Nauja
Dimšos traukiamas "Atletas" įveikė vilniečius, žalgiriečiai laimėjo Šilutėje (rezultatai)
Egidijus Dimša pelnė 27 taškus, o jo vedama Kauno r. „Atleto“ (4-5) komanda iškovojo ketvirtąją pergalę „7bet-NKL“. Kauno r. klubas savo aikštėje
NKL: žalgiriečiai įveikė "Atletą", "Ryto" ir "Neptūno" dubleriai pralaimėjo  (rezultatai)
NKL: žalgiriečiai įveikė "Atletą", "Ryto" ir "Neptūno" dubleriai pralaimėjo (rezultatai)
Antrą pergalę „7bet-NKL“ iškovojo Kauno „Žalgiris-2“ (2-3), išvykoje 91:78 (23:24, 19:18, 24:17, 25:19) nugalėjęs Kauno r. „Atletą“ (2-3).Kauno ekipa
NKL: "Ryto" dubleriai nusileido debiutantams; sublizgėjo Pukelis, Galdikas ir Ruikis
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (4-0) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai svečiuose 99:63 (33:11, 21:9, 21:17, 24:26) nugalėjo Kauno r.
Leščiausko šou neužteko: galingai spurtavę vilniečiai palaužė "Neptūno" dublerius
Sunkią pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo Vilniaus „Perlo Energijos“ (3-1) krepšininkai.Edvino Justos auklėtiniai išvykoje 89:86 (21:26, 19:20, 24:21,
NKL apžvalga: naujokus pakrikštijęs "Atletas", dublerių akistata ir snaiperio tritaškiai
Spalio 2-ąją startavo naujasis „7bet-NKL“ sezonas, o praėjusį ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį Nacionalinėje krepšinio lygoje buvo sužaisti dar 14-a susitikimų.Tinklalapis
Dramatiškoje "Žalgirio" ir "Ryto" dublerių dvikovoje triumfavo vilniečiai
Dramatišką pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo Vilniaus „Perlo Energijos“ (1-1) krepšininkai.Edvino Justos auklėtiniai principiniame derbyje namuose
NKL sezono atidarymo rungtynėse Vilkaviškio klubas įveikė "Ryto" dublerius
„7bet-NKL“ 2021-2022 metų sezonas startavo Vilkaviškyje, kur įvyko ir naujos arenos atidarymas.Vietos „Perlas“ (1-0) nesugadino miesto šventės ir sezoną pradėjo
Branduolį išsaugoję "Ryto" dubleriai su nauja energija stoja prie starto linijos
Naujasis „7bet-NKL“ sezonas startuos jau šį šeštadienį, o atidarymo rungtynėse susikaus Vilkaviškio „Perlo“ ir Vilniaus „Perlo Energijos“
Prieniškiai nepasigailėjo "Ryto" dublerių
Triuškinančią pergalę antrosiose ikisezoninėse rungtynėse iškovojo Vilniaus "Ryto" dublerių nepasigailėjęs Prienų "Labas Gas" klubas.Mariaus Leonavičiaus auklėtiniai
Žalgiriečiai bei "Ryto" jaunimą eliminavę "Gargždai" – NKL ketvirtfinalyje
Justinas Ramanauskas rungtynių pabaigoje surengė solo pasirodymą, o jo vedamas Kauno „Žalgiris-2“ iškopė į NKL – VIKINGLOTTO pirmenybių ketvirtfinalį.Arvydo Gronskio auklėtiniai
"Ryto" dubleriai atkrintamąsias pradėjo triuškinama nesėkme Gargžduose
Mantas Ruikis pelnė 30 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir jo vedama „Gargždų“ iškovojo pergalingai pradėjo NKL VIKINGLOTTO atkrintamąsias. Gargždų klubas savo aikštėje
Paaiškėjo visos NKL aštuntfinalio poros
Antradienio vakare baigėsi NKL – VIKINGLOTTO reguliariojo sezono kovos, po kurių paaiškėjo atkrintamųjų poros.Pirmą vietą turnyrinėje lentelėje užėmusi Jonavos „CBet“
"Ryto" jaunimas krito Vilkaviškyje, "Telšiai" galingai spurtavo lemiamame kėlinyje
Tryliktąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Vilkaviškio „Perlas“ (13-15).Karolio Abramavičiaus auklėtiniai 108:93 (25:24, 25:13, 31:26, 28:29) susitvarkė
"Ryto" ir "Neptūno" dublerių mūšį vėl laimėjo klaipėdiečiai, naudingas Darjušas neišgelbėjo "Vyčio"
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (10-16) NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse išvykoje rezultatu 72:67 (16:19, 23:17, 13:13, 20:16) antrą kartą šiame sezone nugalėjo Vilniaus
NKL: stulbinantis "Vyčio" rekordas, "Žalgirio", "Ryto" ir "Neptūno" dublerių nesėkmės
Jonavos „CBet“ (20-2) tęsia pergalių seriją NKL – VIKINGLOTTO. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 99:71 (20:23, 31:18, 25:15, 23:15) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“
NKL: skirtingi "Ryto" ir "Žalgirio" jaunimo pasirodymai bei pergalė 63 taškų skirtumu
NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse į pergalių kelią grįžo Vilniaus „Perlas Energija“ (10-14).Edvino Justos auklėtiniai savo aikštėje 103:81 (18:13, 35:20, 25:20, 25:28) sutriuškino