Perlas

"Neptūno" dubleriai sutriuškino "Ryto" jaunimą, lyderių mūšyje triumfavo "Telšiai"
Nuo rungtynių pradžios dominavę Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (18-9) krepšininkai Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) iškovojo užtikrintą
"Ryto" dubleriai namie nusileido ketvirtajame kėlinyje spurtavusiems gargždiečiams
Puikiai ketvirtąjį kėlinį sužaidę Gargždų „Gargždai“ (12-15) šventė pergalę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse.Alberto Vilimo auklėtiniai svečiuose 100:93 (25:21, 13:24, 24:18,
"Žalgiriečiai" įveikė "Neptūno" dublerius, "Ryto" jaunimas krito Telšiuose (rezultatai)
Šeštadienio vakarą Kauno „Žalgiris-2“ (13/13) svarbiose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse 93:80 (28:19, 28:23, 17:25, 20:13) parklupdė Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“
Po užpuolimo atsigaunantis E.Tubutis: tikiu, kad teisingumas bus įvykdytas
Vilniaus „Perlo“ puolėjas Einaras Tubutis aikštėje įspūdingai baigė 2019 metus, tačiau tarpušvenčiu nutikę įvykiai jam neleido sėkmingai pradėti 2020 metų.Gruodžio
Fantastiškas A.Marčiulionio pasirodymas lėmė "Perlo" pergalę, žalgiriečiai krito paskutinę sekundę
17-metis 192 cm ūgio Augustas Marčiulionis surinko trigubą dublį, o Vilniaus „Perlas“ (13-11) VIKINGLOTTO-NKL pasiekė pergalę per pratęsimą. Edvino Justos kariauna namuose 103:99 (24:26,
"Ryto" dubleriai nesulaikė palangiškių amerikiečio
Quincy Tayloro vedami „Palangos Kuršiai“ (11-13) iškovojo užtikrintą pergalę VIKINGLOTTO-NKL savaitės rungtynėse.Palangoje vykusiame mače šeimininkai 95:80 (28:16,
Kalėdų naktį užpultas "Ryto" dublerių lyderis - vis dar ligoninėje
Kaip jau skelbėme, Kalėdų naktį Klaipėdoje nuo užpuolikų nukentėjo vienas iš Vilniaus "Perlo" lyderių Einaras Tubutis. Krepšininkas su žandikaulio ir akiduobės kaulo
Per Kalėdas Klaipėdoje užpultas "Ryto" dublerių lyderis gydomas ligoninėje
Kalėdų naktį Klaipėdoje nuo užpuolikų nukentėjo vienas iš Vilniaus „Perlo“ lyderių Einaras Tubutis. Krepšininkas gydomas ligoninėje.„Nežinau visų įvykio aplinkybių,
"Ryto" dublerių lyderio E.Tubučio benefisas leido sutriuškinti svečius iš Mažeikių
Namuose žaidusi Vilniaus „Perlo“ (12/10) komanda „VIKINGLOTTO–NKL“ rungtynėse įveikė Mažeikių „Erelius“ (9/13) 106:81 (27:15, 18:29, 32:17, 29:20).Sostinės
NKL: apmaudi žalgiriečių nesėkmė ir "Perlo" lyderio E.Tubučio karjeros rungtynės
Šį vakarą Jonavoje vyko dramatiškas trileris, kurio pabaigoje džiaugėsi namuose žaidusi „Jonavos“ (7-16) ekipa.Nerijaus Zabarausko auklėtiniai namuose 84:83 (23:11, 23:32,
Žalgiriečiai ir neptūniečiai triuškino varžovus, "Ryto" dubleriai įveikė "Vytį"
Šeštadienio vakare Joniškyje vykusiose VIKIGLOTTO – NKL rungtynėse tarp vietos  „Delikateso“ (10-11) ir Kauno „Žalgirio-2“ (10-10) komandų 95:76 (17:15,
NKL: "Ryto" dubleriai tik per pratęsimą nusileido čempionams, "Ereliai" pelnė 123 taškus
Kai jau atrodė, kad Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (16-3) pergalių serija VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse nutrūks, Povilo Šakinio auklėtiniai pademonstravo puikią kovinę dvasią.Marijampoliečiai
Žalgiriečiai nusileido debiutantams, "Ryto" ir "Neptūno" dubleriai iškovojo sunkias pergales
Pergalę Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO-NKL“) susitikime pasiekė Šilalės „Lūšies“ (5-14) krepšininkai, kurie namų aikštėje Rietave
A.Marčiulionis - apie tėčio įtaką, "Ryto" reikšmę, "B Tribūną" ir kita
Šeštajame RYTO podkasto epizode prie mikrofonų atsisėdome su jaunuoju Augustu Marčiulioniu. Legendinio krepšininko Šarūno Marčiulionio sūnus ir Vilniaus „Perlo“
"Ryto" dubleriai" įveikė baltarusius
Pergalę „VIKINGLOTTO-NKL“ ir Baltarusijos turnyre iškovojo Vilniaus „Perlo“ krepšininkai, kurie namuose 99:83 (32:14, 18:22, 25:18, 24:29) nugalėjo Minsko „Cmoki-2“
"Rytas" nutraukė sutartį su dublerių treneriu G.Vileita
Vilniaus „Perlas“ abipusiu sutarimu nutraukė sutartį su vyriausiuoju komandos treneriu Gintautu Vileita. Penktadienį vyksiančiose „Perlo“ rungtynėse prieš Minsko „Tsmoki-2“
NKL apžvalga: 2 tūkst. sirgalių, dvitaškių rekordas ir finalo pakartojimas
VIKINGLOTTO-NKL sužaista devintoji savaitė, per kurią buvo pasiektas dvitaškių rekordas ir užfiksuotas sezono naudingumo balų antirekordas, pataikytas pergalingas metimas paskutinę sekundę
Įspūdingo palaikymo sulaukę "Ryto" dubleriai nusileido žalgiriečiams
Įspūdingo sirgalių palaikymo sulaukęs Vilniaus „Perlo“ (8-9) klubas VIKINGLOTTO-NKL patyrė nesėkmę per pratęsimą.Principiniame stipriausių Lietuvos dublerių komandų derbyje „Perlas“
"Ryto" kapitonas E.Bendžius: labai gerai prisimenu laikotarpį "Perle"
Vilniaus „Ryto“ kapitonas Eimantas Bendžius pats vilkėjo sostinės „Perlo“ marškinėlius. Krepšininkas sako iki šiol sekantis savo buvusios komandos rezultatus,
Žalgiriečiai palaužė palangiškius, "Ryto" dubleriai krito Joniškyje (rezultatai)
Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) pasiekė Kauno „Žalgirio-2“ (8-8) ekipa, kuri namuose 90:82 (28:14, 28:23, 15:26, 19:19) nugalėjo „Palangos
A.Marčiulionis prieš dublerių derbį: "B Tribūna" organizuoja palaikymą, bus įspūdingas renginys
Šeštadienį „Jeep“ arenoje Vilniuje vyks antroji šio NKL sezono dvikova tarp Vilniaus „Perlo“ ir „Žalgirio-2“. Akivaizdu, kad nemažai įtakos
"Ryto" jaunimas šventė pergalę Jonavoje, "Neptūno" dublerius sutriuškino baltarusiai
„Jonava“ (3-12) VIKINGLOTTO-NKL rungtynėse savų žiūrovų akivaizdoje 73:80 (19:25, 18:17, 22:15, 14:23) patyrė dar vieną pralaimėjimą  Vilniaus „Perlo“ (8-7) krepšininkams.Svečių
NKL šiandien grįžta į TV ekranus - "Ryto" dubleriai kausis Jonavoje
VIKINGLOTTO-NKL grįžta į televizijos ekranus – nuo šiandienos Info TV kiekvieną savaitę lygos rungtynes transliuos šeštadieniais nuo 19.30 val.Pirmoji dvikova, kurią rodys
Žalgiriečiai krito Molėtuose, "Perlas" sutriuškino "Jonavą", lyderiams prireikė pratęsimo
Molėtų „Ežerūnas“ (7-7) išlygino savo pergalių ir pralaimėjimų balansą. Molėtiškiai savo aikštėje 96:79 (22:21, 29:17, 19:23, 26:18) įveikė Kauno „Žalgirį-2“
NKL: žalgiriečių tritaškių liūtis Tauragėje ir "Neptūno" dublerių pergalė prieš "Ryto" jaunimą
Užtikrintą pergalę VIKINGLOTTO-NKL pasiekė įspūdingai tritaškius pataikiusi Kauno „Žalgirio-2“ (7-5) ekipa. Ji išvykoje 98:73 (28:22, 26:15, 25:15, 19:21) nugalėjo Tauragės
Žalgiriečiai laimėjo ir atsisveikinę su lyderiu, "Ryto" dubleriai sutriuškinti Šilutėje (rezultatai)
Dvikovos pabaigoje spurtavusi Kauno „Žalgirio-2“ (6-4) komanda VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse iškovojo nelengvą pergalę. Pusantros minutės atkarpą 8:0 laimėjusi Arvydo Gronskio vadovaujama
NKL: žalgiriečių pergalė, čempionų bei "Ryto" ir "Neptūno" dublerių nesėkmės
Ketvirtojo kėlinio pradžioje 8 taškais atsilikinėjęs Kauno „Žalgiris-2“ (5-4) po galingo spurto nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją. Kauniečiai ketvirčio viduryje laimėjo
NKL pergales šventė "Žalgirio", "Ryto", "Neptūno" ir "Šiaulių" dubleriai
Dramatišką pergalę Kauno „Žalgirio-2“ (4-2) komandai Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO“) namų rungtynėse atnešė Nedo Kanclerio dvitaškis.Likus