"Jurbarkas-Karys" – užtikrintas lyderis - RKL A diviziono apžvalga

Sausio 21 dieną Nostra.lt-RKL A divizione 14 ekipų susirungė 7-eriose varžybose. Diviziono lyderių dvikovą laimėjo jurbarkiečiai, „Omega-Tauras“ palaužė „Biržus“, o du turnyrinės lentelės kaimynai susirėmė Naujojoje Akmenėje.

Antrojoje lyderių akistatoje – „Jurbarko-Kario“ triumfas

Jurbarko „Jurbarkas-Karys“ (16-2) išvykoje rezultatu 76:65 (21:19, 16:17, 17:15, 22:14) nugalėjo Kazlų Rūdos SC-„Ataką“ (14-3) ir įsitvirtino A diviziono turnyrinės lentelės viršuje.

Net tris kėlinius varžovai kovojo taškas į tašką: jurbarkiečiai pirmavo beveik visą laiką, bet „Atakos“ krepšininkai kvėpavo jiems į nugarą. Paskutiniojo ketvirčio pradžia buvo labai sėkminga „Jurbarkui-Kariui“, ir šis per kiek daugiau nei 3 minutes įgavo 12 taškų persvarą (65:53). Susiėmę kazlų rūdiškiai spurtavo 1:10 ir prisivijo priešininkus, bet aikštelės šeimininkai greitai įmetė 7 taškus ir šventė pergalę.

Nugalėtojų komandoje vėl žibėjo naudingiausias A diviziono žaidėjas Ignas Juškevičius, per 22 minutes pelnęs 15 taškų (5/6 dvit., 5/5 baud.), atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą ir surinkęs 25 naudingumo balus.

„Atakoje“ rezultatyviausiai rungtynes sužaidė Gytis Asačiovas. Gytis aikštelėje praleido 29 minutes ir įmetė 15 taškų (4/9 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir uždirbo 12 naudingumo balų.

„Omega-Tauras“ atrėmė „Biržų“ puolimą

Kauno r. „Omega-Tauras“ (13-3) namuose rezultatu 98:91 (29:27, 20:26, 24:16, 25:22) palaužė BC „Biržai“ krepšininkus (10-8). Po šios nesėkmės biržiškiai turnyrinėje lentelėje nukrito iš 5-os į 6-ą vietą.

Susirungusios komandos žaidė labai panašiu pajėgumu – didžiausias skirtumas per visą rungtynių laiką tebuvo 9 taškai. Pirmajame kėlinyje Kauno rajono ekipa mėgino atsiplėšti ir spėjo susikurti 7 taškų persvarą (22:15), bet biržiškiai laiku sureagavo ir perėmė situacijos kontrolę į savo rankas. Didžiąją antrojo ketvirčio dalį pirmavę „Biržai“ kėlinio gale turėjo 7 taškų pranašumą (46:53).

Po ilgosios pertraukos „Omega-Tauras“ greitai grįžo į rungtynių ritmą ir pasivijo svečius – prasidėjo artima dvikova taškas į tašką. Trečiojo ir ketvirtojo kėlinių sandūroje kauniečiai sužaidė epizodą 12:1 ir išsiveržė į priekį (78:70). Biržiškiai varžovams nutolti neleido, bet skirtumo panaikinti nesugebėjo.

Net 28 taškus į „Omega-Tauro“ sąskaitą įrašė Ovidijus Varanauskas. Žaidėjas pataikė visus 7 mestus dvitaškius, taip pat pridėjo 4 tritaškius ir 2 baudų metimus, atkovojo 3 kamuolius, atliko net 11 rezultatyvių perdavimų ir uždirbo 31 naudingumo balą.

Efektyviausias „Biržų“ ir viso susitikimo žaidėjas buvo komandos kapitonas Kipras Urbanavičius, pelnęs 19 taškų (2-3 dvit., 2/4 trit., 9/10 baud.), atkovojęs 7 kamuolius, atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus, išprovokavęs net 10 varžovų pražangų ir surinkęs 35 naudingumo balus.

„Patriots“ namuose įveikė turnyrinės lentelės kaimynus

Akmenės r. „Patriots“ (8-10) namų aikštelėje 88:81 (26:28, 23:18, 22:22, 17:13) įveikė Šiaulių r. Kuršėnų SM-„Grafų Furniture“ ekipą (7-10) ir aplenkė ją turnyrinėje lentelėje – pakilo į 10-ą poziciją.

Pirmojoje rungtynių pusėje komandos artimai kovojo, tačiau didesnę dalį laiko pirmavo kuršėniškiai. Tik trečiojo kėlinio viduryje „Patriots“ įgijo rimtesnę 7 taškų persvarą (59:52). Ją ketvirtojo kėlinio pradžioje „Grafų Furniture“ krepšininkai panaikino ir išlygino rezultatą (71:71). Vis dėlto paskutinėmis minutėmis akmeniškiai buvo pranašesni ir rungtynėms artėjant link pabaigos turėjo 8 taškų pranašumą (82:74), kuris varžovams buvo neįveikiamas.

Itin komandiškai žaidusioje „Patriots“ ekipoje naudingiausiojo vardas atiteko dviem 18 naudingumo balų surinkusiems krepšininkams – Deividui Visockiui ir komandos kapitonui Martynui Valters. Deividas per 30 minučių pelnė 11 taškų (2/5 dvit., 2/5 trit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, o Martynas per 26 minutes įmetė 13 taškų (3/5 dvit., 1/3 trit., 4/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Grafų Furniture“ gretose geriausiai pasirodė Kajus Leliukas, per 32 minutes pelnęs 20 taškų (8/12 dvit., 0/4 trit., 4/7 baud.), atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavęs 8 varžovų pražangas ir uždirbęs 22 naudingumo balus.

KTU (5-13) – Plungės „Olimpas“ (9-9) 63:71 (11:24, 17:12, 17:21, 18:14);

Raseinių „Raseiniai“ (11-8) – Prienų „Labas GAS-KKSC“ (4-14) 87:64 (27:13, 28:13, 13:27, 19:11);

Kėdainių SC (9-8) – VDU (5-11) 69:62 (20:11, 13:18, 17:8, 19:25);

Tauragės „Tauragė“ (12-5) – Šilalės „Lūšis“ (3-13) 91:74 (26:17, 22:28, 23:11, 20:18).

B divizionas: finalo ketverto apžvalga ir lygos geriausiųjų apdovanojimai
Balandžio 19-20 dienomis, Utenoje įvyks 2023/2024 metų sezono Nostra.lt-RKL B diviziono finalo ketvertas.Į lemiamų rungtynių etapą šiemet iškopė Birštono „Milasta“,
Jurbarke vos neprisižaidusi "Kretinga" finalą pradėjo pergale
Prasidėjusiame „7bet-NKL“ didžiajame finale plonu ledu vaikščiojusi „Kretinga“ įsirašė pirmąją pergalę. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 87:78
Žalgiriečiai pirmajame ketvirtfinalio mače skaudžiai nusvilo Kėdainiuose
Balandžio 16 dieną Nostra.lt-RKL pirmenybėse prasidėjo dar viena A diviziono ketvirtfinalio serija, kurioje pirmąją pergalę pasiekė Kėdainių sporto centras.Gedimino Butkaus auklėtiniai namuose
RKL ketvirtfinalio starte – favoritų nesėkmės
Balandžio 13 dieną Nostra.lt-RKL čempionate įvyko trys atkrintamųjų susitikimai bei startavo A diviziono ketvirtfinalio etapas.A divizionas„Tauragė“ parklupdė reguliaraus sezono nugalėtojusSkambia
Principiniame derbyje – išskirtinė atmosfera, lankomumo rekordas ir žalgiriečių triumfas
Balandžio 12 dieną Nostra.lt-RKL pirmenybėse įvyko du atkrintamųjų susitikimai.A divizione santykius išsiaiškino Kauno „Žalgirio-3“ ir Vilniaus „Ryto-MRU“ ekipos.
RKL: žalgiriečiai sutriuškino "Ryto" jaunimą, Prienuose – Šeškaus benefisas ir drama su pratęsimu
Balandžio 10 dieną Nostra.lt-RKL pirmenybėse įvyko trys atkrintamųjų susitikimaiA divizionasDramatiškai triumfavęs Prienų klubas – A diviziono ketvirtfinalyjeDidelę intrigą serijoje
Fenomenaliai žaidęs Delininkaitis nužudė "Olimpą" – į finalą žengė "Jurbarkas"
Fenomenalus Tomo Delininkaičio pasirodymas nukalė „Jurbarkui-Kariui“ bilietą į „7bet-NKL“ finalą. Povilo Valaičio auklėtiniai išvykoje 87:78 (20:19, 14:13,
Delininkaitis – apie Jurbarko spartiečius, didžiausią motyvatorių ir varžovą Seibutį
Antrąjį sezoną „Jurbarko-Kario“ marškinėlius vilkintis Tomas Delininkaitis krepšinio aikštelėje puikiai atspindi antrąją komandos pavadinimo dalį. Už kelių
RKL: "Raseiniai" ir "Tauragė" – ketvirtfinalyje, Prienų klubas išplėšė lemiamas rungtynes
Balandžio 6 dieną Nostra.lt-RKL čempionate įvyko šeši atkrintamųjų susitikimai.A divizionas„Raseiniai“ ir „Tauragė“ įveikė aštuntfinalio barjerąTrečiąją
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs "Olimpas" – per žingsnį nuo finalo
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo. Palangiškiai namie 92:63 (28:20, 23:18, 24:13, 17:12) be
Pabaigoje išsigelbėjęs "Olimpas" Jurbarke dramatiškai išlygino pusfinalio seriją
Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilęs Palangos „Olimpas“ triumfavo dramatišku stiliumi. Sandžio Buškevico auklėtiniai išvykoje 95:89 (20:16, 20:21,
Žalgiriečiai aštuntfinalio starte sutriuškino "Ryto" jaunimą
Nostra.lt-RKL čempionate tęsiasi aštuntfinalio etapas. Kovo 28 dieną pirmenybėse įvyko pirmoji Kauno „Žalgirio-3“ ir Vilniaus „Ryto-MRU“ atkrintamųjų akistata bei
Runkausko tritaškių fiestą atlaikę jurbarkiečiai atėmė namų pranašumą iš "Olimpo"
Intriguojantis „7bet-NKL“ pusfinalio startas prasidėjo taškų lenktynėmis, kuriose pranašesnis buvo „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio auklėtiniai 100:94 (25:24,
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Dramoje su pratęsimu "Olimpas" laimėjo reguliarųjį sezoną (rezultatai)
Plonu ledu vaikščiojęs Palangos „Olimpas“ (31-5) dramatiškai pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Pajūrio komanda namuose 95:92 (26:15, 18:24, 14:18,
Žalgiriečiai laimėjo išvykoje ir be pagrindinių žaidėjų, lyderių dvikovą laimėjo "Telšiai"
10 pergalę „7bet-NKL“ sezone pasiekė Kauno „Žalgiris-2“ (10-6), kuris išvykoje 79:68 (15:23, 18:13, 19:15, 27:17) įveikė „Jurbarką-Karį“ (10-7).Kauniečių
NKL debiutuosiantis 44-erių Lukauskis: man tai – naujas iššūkis
Laikui nepaklūstančiam ir dar į vienerius krepšinio metus neriančiam 44-erių Mindaugui Lukauskiui tai bus net 28-asis profesionalios karjeros sezonas, tačiau tik pirmasis „7bet-NKL“
"Ryto" jaunimo programa turi naują vadovą
Sostinėje – atsinaujinimas: „Ryto“ jaunimo programa turi naują vadovą. Šias pareigas pastaruosius metus užėmusį Mindaugą Noreiką keičia Matas Urbonas.Dvejus pastaruosius
Visus varžovus įveikęs "Žalgirio" jaunimas laimėjo turnyrą Londone
Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda triumfavo Londone vykusiame „Future Stars 2023“ turnyre. Jaunieji žalgiriečiai dviženklėmis persvaromis įveikė visas turnyre dalyvavusias
"Žalgirio" jaunimas dalyvaus Londone vyksiančiame "Future Stars 2023" turnyre
Kauno „Žalgirio“ aštuoniolikmečių komanda išvyko į Londoną, kur dalyvaus prestižiniame „Future Stars 2023“ turnyre.Kasmet vykdavusį turnyrą pastaruoju metu
"Žalgiris" suformavo jaunimo komandų trenerių štabus
Kauno „Žalgirio“ dubleriai pradėjo pasirengimą artėjančiam sezonui. „Žalgiris-2“ ir „Žalgiris-3“ ekipų krepšininkai šiuo metu pluša fizinio
Netrukus 40-metį švęsiantis Vasylius nekabina sportbačių ant vinies
„7bet-NKL“ naujokė „Jurbarko-Kario“ ekipa pasipildė iš Islandijos lygos grįžtančiu veteranu Valdu Vasyliumi, pranešė klubas.Vasylius praėjusį
Sirtautas jaunesnysis iš "Žalgirio" sistemos keliasi į NCAA
Garsiojo buvusio žalgiriečio, o dabar trenerio Dariaus Sirtauto sūnus keliasi už atlanto ir jėgas išbandys NCAA čempionate.Kauno "Žalgirio" sistemoje tobulėjęs jaunuolis studijuos
"Jurbarkas-Karys" išsaugojo lyderį, iš Telšių į Šilutę keliasi amerikietis
„Jurbarkas-Karys“ tęsia komplektaciją kitam „7bet-NKL“ sezonui. Oficialiai paskelbta, kad ekipa išsaugojo lyderį Igną Juškevičių.Praėjusiame Regionų krepšinio
Tauragėje duotas startas LKL reikalavimus atitinkančios arenos statybai
Naujos sporto ir kultūros renginių vietos atsiradimui Tauragėje duotas startas – pasirašyta statybų sutartis su konkursą laimėjusia įmone. Darbus pradėti planuojama jau šiais

Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07