"Juventus" namuose įveikė svečius iš Rusijos

Trečiąją pergalę šio sezono FIBA Čempionų lygos turnyre iškovojo Utenos „Juventus“ (3/8) klubas. Žydrūno Urbono auklėtiniai savo aikštelėje 81:73 (18:10, 17:27, 23:19, 23:17) įveikė Krasnojarsko „Jenisej“ (2/9) ekipą.

Ši pergalė išsaugojo uteniškių galimybes patekti į kitą turnyro etapą bei, blogiausiu atveju, priartino prie kelialapio į FIBA Europos taurės turnyro atkrintamąsias varžybas.

Mindaugo Kupšo vedini uteniškiai sėkmingiau pradėjo susitikimą ir per pirmąsias penkias minutes į savo krepšį pataikę vos vieną metimą pabėgo į priekį – 12:3. Likus žaisti keturias minutes po galingo LaRono Dendy dėjimo skirtumas pirmą kartą tapo dviženklis (14:3), o netrukus dar šiek tiek padidėjo – 15:3. Keturi Vitalijaus Liutyčiaus taškais leido svečiams kiek sumažinti deficitą (7:15), o netrukus jau Ž.Urbonas buvo priverstas prašyti pasitarimo – 15:9. Per likusį laiką Jonte Flowersas pataikė tritaškį, o varžovai į tai atsakė vienu baudos metimu –  18:10.

Antrojo kėlinio pradžioje Dovis Bičkauskis ir Anthony Irelandas pataikė tolimus metimus, o „Juventus“ pranašumas vėl tapo dviženklis (24:14). Visgi Anthony Hilliardo tikslių atakų dėka svečiai vėl priartėjo (24:30), o likus žaisti tris minutes komandas jau skyrė vos du taškai – 32:30. Negana to, Krasnojarsko klubas pelnė dar penkis taškus be atsako ir prasidėjus priešpaskutinei ketvirčio minutei jau „Janisej“ buvo priekyje – 35:32. Per likusį laiką „Juventus“ komandai pavyko kiek priartėti, tačiau įpusėjus mačui svečiai vis tiek buvo priekyje – 37:35.

Trečiąjį kėlinį keturias taškais iš eilės pradėjęs M.Kupšas vėl sugrąžino pranašumą „Juventus“ klubui (39:37), bet Martino Meierio dvitaškis su pražanga netruko grąžinti persvarą Krasnojarsko komandai – 45:42. Įpusėjus kėliniui priekyje vėl buvo uteniškiai (47:45), o po Maksymo Korniienko tritaškio skirtumas šoktelėjo iki penkių taškų ribos – 56:51. Nors per likusį laiką svečiai sumažino atsilikimą, prieš lemiamas dešimt minučių „Juventus“ buvo priekyje – 58:56.

Keturis taškus iš eilės pelnės Karolis Guščikas ketvirtajame kėlinyje sužaidus keturias minutes dar sykį sugrąžino persvarą uteniškiams (65:62), o A.Irelandas ją dar šiek tiek padidino – 69:65. Likus žaisti keturias minutes L.Dendy pataikė iš toli (72:65), bet tuo pačiu atsakė V.Liutyčius – 72:68. Likus žaisti pusantros minutės „Juventus“ įgijo šešių taškų persvarą (74:68), o po A.Irelando ir L.Dendy tritaškių prasidėjus paskutinei minutei skirtumas tapo dviženklis – 80:70. Per likusį laiką svečiai jau neišsigelbėjo ir „Juventus“ iškovojo pergalę rezultatu 81:73.

„Juventus“ klubui 18 taškų pelnė Anthony Irelandas (dvitaškiai 4/8, tritaškiai 2/5, baudos 4/4, 7 rez. perd.), 15 – Mindaugas Kupšas (dvitaškiai 4/5, baudos 7/8, 10 atk. kam.), 13 – LaRonas Dendy (tritaškiai 2/6), 12 – Arvydas Šikšnius, 10 – Dovis Bičkauskis (tritaškiai 3/5, 4 rez. perd.), 6 – Karolis Guščikas (7 atk. kam.), 4 – Jonte Flowersas, 3 – Maksymas Korniienko.

Svečių gretose išsiskyrė Anthony Hilliardas (17 tšk., tritaškiai 3/10), Suleimanas Braimohas (16 tšk., 6 atk. kam.), Vitalijus Liutyčius (12 tšk.) bei Martinas Meieris (11 tšk., 11 atk. kam.).

"Juventus" amerikietis K.Gainesas neatsigavo po traumos - išvyksta į JAV
Utenos „Juventus“ klubas ir toliau bus priverstas rungtyniauti be legionieriaus Kenny Gaineso. Po Achilo sausgyslės traumos niekaip neatsigaunantis amerikietis ketvirtadienį ryte išvyks
G.Radzevičius: sunku parodyti ką galiu, kai gaunu labai mažai laiko aikštėje
Gytis Radzevičius, palikęs Nacionalinę krepšinio lygą (NKL) ir pasirašydamas sutartį su Utenos „Juventus“ klubu, gavo raktą į aukštesnį lygį. Pirmąjį sezoną
"Rytas" draugiškose rungtynėse sunkiai įveikė "Juventus"
Iš rinktinės paskutinę minutę išbrauktas Evaldas Kairys pelnė 20 taškų ir vedė Vilniaus „Ryto“ komandą į pergalę draugiškose rungtynėse prieš Utenos
Karjeros rungtynes LKL sužaidęs A.Hamiltonas - LKL savaitės MVP
Utenos „Juventus“ į pergalę Alytuje vedęs Alexanderis Hamiltonas tapo naudingiausiu „Betsafe–LKL“ savaitės krepšininku.Amerikietis išvykos rungtynėse
"Šiauliai" pirmosios pergalės proga dovanoja akciją sirgaliams
Nutraukę pralaimėjimų seriją ir pirmąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate iškovoję „Šiauliai“ dėkoja savo gerbėjams, nenusisukusiems nuo komandos sunkiausiu
Dramą Alytuje išgyvenęs "Juventus" išsigelbėjo per pratęsimą
Utenos „Juventus“ (6/6) ir Alytaus „Dzūkijos“ (5/7) komandoms antrąkart šį mėnesį prireikė pratęsimo, kad išsiaiškintų santykius. Šįkart „Betsafe–LKL“
A.Juškevičiaus rezultatyvumo Nantero klubo pergalei buvo per maža
Nantero JSF (3/4) komanda, kurios aprangą vilki Adas Juškevičius patyrė ketvirtą pralaimėjimą FIBA Čempionų lygos B grupėje.Prancūzijos ekipa namie 70:82 (19:20, 8:20, 17:22,
Svarus D.Sabeckio indėlis į komandos pergalę FIBA Čempionų lygoje
Sudėtingą pergalę FIBA Čempionų lygos turnyre pasiekė Donato Sabeckio atstovaujama Liudvigsburgo "MHP Riesen" (2/5) komanda.Vokiečiai A grupės rungtynėse svečiuose 76:74 (25:19,
"Juventus" - Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalyje
Utenos „Juventus“ pratęsė tradiciją ir ketvirtus metus iš eilės pateko į Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalį.Aleksandras Zacharovas sužaidė geriausias rungtynes
"Lietkabelis" pirmą FIBA Čempionų lygos ratą baigė pergale prieš ispanus
Trečią pergalę FIBA Čempionų lygos C grupės varžybose iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ (3/4) krepšininkai.Nenado Čanako kariauna namuose užtikrintai kontroliavo rungtynių
J.Mačiulis su AEK šventė pergalę Belgijoje
Atėnų AEK (6/1) klubas, kurio garbę gina Jonas Mačiulis, pratęsė pergalių seriją FIBA Čempionų lygos turnyre.Graikai išvykoje C grupės rungtynėse 71:64 (20:24, 8:14, 23:11, 20:15) pranoko
"Neptūno" kelyje - legendinio NBA žaidėjo sūnaus vedama "Medi"
Du pralaimėjimus praėjusią savaitę patyręs Klaipėdos „Neptūnas“ šiandien atsitiesti mėgins Vokietijoje, kuomet septintajame FIBA Čempionų lygos ture susikaus su „Medi“
"Juventus" namie palaužė "Skycop" krepšininkus (spaudos konferencijos video)
„Betsafe-LKL“ turnyrinės lentelės kaimynų akistatoje – Utenos „Juventus“ (5-6) pergalė. Žydrūno Urbono auklėtiniai namie 78:67 (22:13, 19:21, 21:26, 16:17) nugalėjo
A.Kulboka žaidė nedaug, o "Brose" patyrė nesėkmę namuose
Arnoldas Kulboka didelio trenerio pasitikėjimo nesulaukė, o jo atstovaujama Bambergo "Brose" (3/3) ekipa patyrė trečiąjį pralaimėjimą FIBA Čempionų lygoje.C grupės susitikime, kurioje
"Juventus" žengė didelį žingsnį KMT ketvirtfinalio link (komentarai)
Karaliaus Mindaugo taurės antrasis etapas startavo Utenos „Juventus“ komandos pergale. Žydrūno Urbono auklėtiniai po puikaus paskutinio ketvirčio svečiuose 77:56 (21:17, 14:14, 19:15,
KMT grįžta: prieš akistatą su uteniškiais "Nevėžis" atsisakė amerikiečio
Šį vakarą bus duotas startas antram Karaliaus Mindaugo taurės turnyro etapui. Kėdainių „Nevėžis“ savo aikštėje priims Utenos „Juventus“ ir pradės kovą dėl
Lemiamu metu palūžęs "Lietkabelis" pergale leido džiaugtis J.Mačiuliui
Nesėkmę FIBA Čempionų lygoje patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (2/4) klubas, kuris išvykoje 59:65 (13:17, 18:14, 20:16, 8:18) po atkaklios kovos nusileido titulą ginančiai
Įspūdingą pasirodymą surengęs A.Juškevičius vedė komandą į pergalę
Fantastišką pasirodymą FIBA Čempionų lygoje surengė Adas Juškevičius, o jo vedama Nantero JSF (3/3) iškovojo gražią pergalę.Prancūzijos klubas B grupės susitikime išvykoje
"Neptūnas" savo sirgalių akivaizdoje nusileido Graikijos klubui
Klaipėdos „Neptūnas“ (3-3) FIBA Čempionų lygos rungtynėse įsirašė pirmąjį pralaimėjimą „Švyturio“ arenoje.Kazio Maksvyčio auklėtiniai ketvirtojo kėlinio
"Lietkabelis" iššūkį mes FIBA Čempionų lygos nugalėtojams su J.Mačiuliu
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda antradienį FIBA Čempionų lygos C grupės rungtynėse Atėnuose susitiks su AEK krepšininkais.Čempionų titulą ginantys graikai turnyrą pradėjo
Po pertraukos Pasvalyje audrą surengę šeimininkai nubloškė "Juventus" (komentarai)
Ketvirtąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai (4/6), namų arenoje 90:71 (22:23;
V.Čepukaitis apie M.Gebeną: kitą sezoną jis žais "Žalgiryje"
„Taip, tai vienas geriausių mano karjeros sezonų“, – neabejojo po metų pertraukos vėl į Uteną sugrįžęs bei greitai savo vietą po saule suradęs Vaidas Čepukaitis.Praėjusį
K.Maksvytis: emociškai tai labai svarbi pergalė
Klaipėdos „Neptūnas“ nutraukė svečių arenų užkeikimą. Bolonijoje ir Ostendėje arti pergalės buvę, bet skaudžiai pralaimėję uostamiesčio krepšininkai pirmąjį kartą šiame
"Neptūno" puolimo banga nuplovė "Petrol Olimpija"
Klaipėdos „Neptūnas“ (3-2) pasiekė pirmąją pergalę išvykoje šiame FIBA Čempionų lygos sezone. Kazio Maksvyčio kariauna Slovėnijoje 97:88 (24:17, 32:30, 24:21, 17:20)
J.Mačiulis buvo menkai pastebimas, bet AEK pratęsė pergalių seriją
Pergalingą seriją FIBA Čempionų lygoje pratęsė Atėnų AEK (4/1) komanda, kurios garbę gina Jonas Mačiulis.Graikų ekipa C grupėje namie 78:71 (24:19, 17:15, 18:20, 19:17) pranoko Fuenlabrados
"Lietkabelis" užtikrintai įveikė Dižono klubą
Panevėžio „Lietkabelio“ (2/3) komanda įsirašė pergalę FIBA Čempionų lygos turnyre. Ji namuose 78:62 (13:10, 16:12, 21:22, 28:18) įveikė Dižono JDA (1/4) krepšininkus.Praėjusią
"Neptūno" kelyje - legendinės Slovėnijos komandos egzaminas
Praėjusi Klaipėdos „Neptūno“ savaitė paženklinta dvejomis skambiomis pergalėmis – FIBA Čempionų lygos rungtynėse namuose pranokta viena turnyro favoričių Strasbūro SIG ekipa,
LKL savaitės žaidėjas - "Juventus" į pergales vedęs V.Čepukaitis
Solidžias rungtynes „Betsafe–LKL“ pirmenybėse sužaidęs Utenos „Juventus“ aukštaūgis Vaidas Čepukaitis pelnė naudingiausio savaitės žaidėjo titulą.Centras surinko

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08