"Juventus" namuose įveikė svečius iš Rusijos

Trečiąją pergalę šio sezono FIBA Čempionų lygos turnyre iškovojo Utenos „Juventus“ (3/8) klubas. Žydrūno Urbono auklėtiniai savo aikštelėje 81:73 (18:10, 17:27, 23:19, 23:17) įveikė Krasnojarsko „Jenisej“ (2/9) ekipą.

Ši pergalė išsaugojo uteniškių galimybes patekti į kitą turnyro etapą bei, blogiausiu atveju, priartino prie kelialapio į FIBA Europos taurės turnyro atkrintamąsias varžybas.

Mindaugo Kupšo vedini uteniškiai sėkmingiau pradėjo susitikimą ir per pirmąsias penkias minutes į savo krepšį pataikę vos vieną metimą pabėgo į priekį – 12:3. Likus žaisti keturias minutes po galingo LaRono Dendy dėjimo skirtumas pirmą kartą tapo dviženklis (14:3), o netrukus dar šiek tiek padidėjo – 15:3. Keturi Vitalijaus Liutyčiaus taškais leido svečiams kiek sumažinti deficitą (7:15), o netrukus jau Ž.Urbonas buvo priverstas prašyti pasitarimo – 15:9. Per likusį laiką Jonte Flowersas pataikė tritaškį, o varžovai į tai atsakė vienu baudos metimu –  18:10.

Antrojo kėlinio pradžioje Dovis Bičkauskis ir Anthony Irelandas pataikė tolimus metimus, o „Juventus“ pranašumas vėl tapo dviženklis (24:14). Visgi Anthony Hilliardo tikslių atakų dėka svečiai vėl priartėjo (24:30), o likus žaisti tris minutes komandas jau skyrė vos du taškai – 32:30. Negana to, Krasnojarsko klubas pelnė dar penkis taškus be atsako ir prasidėjus priešpaskutinei ketvirčio minutei jau „Janisej“ buvo priekyje – 35:32. Per likusį laiką „Juventus“ komandai pavyko kiek priartėti, tačiau įpusėjus mačui svečiai vis tiek buvo priekyje – 37:35.

Trečiąjį kėlinį keturias taškais iš eilės pradėjęs M.Kupšas vėl sugrąžino pranašumą „Juventus“ klubui (39:37), bet Martino Meierio dvitaškis su pražanga netruko grąžinti persvarą Krasnojarsko komandai – 45:42. Įpusėjus kėliniui priekyje vėl buvo uteniškiai (47:45), o po Maksymo Korniienko tritaškio skirtumas šoktelėjo iki penkių taškų ribos – 56:51. Nors per likusį laiką svečiai sumažino atsilikimą, prieš lemiamas dešimt minučių „Juventus“ buvo priekyje – 58:56.

Keturis taškus iš eilės pelnės Karolis Guščikas ketvirtajame kėlinyje sužaidus keturias minutes dar sykį sugrąžino persvarą uteniškiams (65:62), o A.Irelandas ją dar šiek tiek padidino – 69:65. Likus žaisti keturias minutes L.Dendy pataikė iš toli (72:65), bet tuo pačiu atsakė V.Liutyčius – 72:68. Likus žaisti pusantros minutės „Juventus“ įgijo šešių taškų persvarą (74:68), o po A.Irelando ir L.Dendy tritaškių prasidėjus paskutinei minutei skirtumas tapo dviženklis – 80:70. Per likusį laiką svečiai jau neišsigelbėjo ir „Juventus“ iškovojo pergalę rezultatu 81:73.

„Juventus“ klubui 18 taškų pelnė Anthony Irelandas (dvitaškiai 4/8, tritaškiai 2/5, baudos 4/4, 7 rez. perd.), 15 – Mindaugas Kupšas (dvitaškiai 4/5, baudos 7/8, 10 atk. kam.), 13 – LaRonas Dendy (tritaškiai 2/6), 12 – Arvydas Šikšnius, 10 – Dovis Bičkauskis (tritaškiai 3/5, 4 rez. perd.), 6 – Karolis Guščikas (7 atk. kam.), 4 – Jonte Flowersas, 3 – Maksymas Korniienko.

Svečių gretose išsiskyrė Anthony Hilliardas (17 tšk., tritaškiai 3/10), Suleimanas Braimohas (16 tšk., 6 atk. kam.), Vitalijus Liutyčius (12 tšk.) bei Martinas Meieris (11 tšk., 11 atk. kam.).

"Juventus" pasiruošimo etapą baigė pralaimėjimu Rusijos klubui
Utenos „Juventus“ ekipa pasiruošimo etapo finiše 83:91 (21:22, 23:17, 13:27, 26:25) nusileido Krasnojarsko „Jenisej“ krepšininkams.Utenos klubui tai buvo pirmoji
Snaiperis C.Burchfieldas nepritapo "Juventus" komandoje (komentaras)
Utenos „Juventus“ gretose oficialiose rungtynėse debiutuoti taip ir nespėjęs Connoras Burchfieldas palieka Lietuvą. Net nesibaigus peržiūros laikotarpiui buvo nuspręsta, kad legionieriaus
Apžvelgia V.Čeponis. Elitinėje lygoje - panašaus pajėgumo vidutiniokai
Krepšinio sirgaliai nekantriai laukia greitai startuosiančio naujojo „Betsafe–LKL“ sezono. Komandos derina stygas: krepšininkai lieja prakaitą treniruotėse, žaidžia
A.Beručkos metimas atvedė "Juventus" į pergalę turnyro Druskininkuose finale
Utenos „Juventus“ krepšininkai draugiško turnyro Druskininkuose finale 84:82 (21:29, 27:16, 12:18, 24:19) paskutinę akimirką patiesė Alytaus „Dzūkijos“ komandą
Įspūdingai "Juventus" gretose debiutavęs žalgirietis M.Gebenas vedė ekipą į pergalę
Utenos „Juventus“ komanda tęsia pasiruošimą Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) pirmenybėms. Žydrūno Urbono auklėtiniai Druskininkuose vykusiose kontrolinėse
Pirmąkart atvirą treniruotę surengęs "Juventus" sulaukė didžiulio dėmesio
Pirmadienį Utenos „Juventus“ klubas vietiniams krepšinio sirgaliams surengė atvirą komandos treniruotę. Joje netrūko geros nuotaikos tiek susirinkusiems žmonėms, tiek krepšininkams.Į
Oficialu: "Žalgiris" M.Gebeną paskolino "Juventus" klubui
Kauno „Žalgiriui“ priklausantis vidurio puolėjas Martinas Gebenas artėjančiame sezone rungtyniaus Utenos „Juventus“ komandoje. Lietuvos čempionai šios vasaros pradžioje
A.Hamiltono debiutą "Juventus" pažymėjo palauždama "Lietkabelį"
Trečiąją pergalę iš eilės kontrolinėse rungtynėse iškovojo Utenos „Juventus“ klubas. Naujas sezonui besirengiantys uteniškiai Anykščiuose 86:80 (18:17, 25:21,
"Juventus" papildė sutartį su NBA čempionais turėjęs amerikietis
Utenos „Juventus“ po ilgai trukusių paieškų pagaliau gali pristatyti antrąjį atakų organizatorių, juo tapo Alexas Hamiltonas. Su įžaidėju pasirašyta dvejų metų sutartis
Kontrolinių rungtynių ciklą „Juventus“ pradėjo triuškinančia pergale
Įtikinama pergale kontrolinių rungtynių ciklą pradėjo naujam sezonui besirengianti Utenos „Juventus“ ekipa. Žydrūno Urbono auklėtiniai Anykščiuose 81:59 (13:8, 23:9, 27:18,
A.Beručka: Utenoje sunku žaisti ir Lietuvos grandams
Iš Vilniaus „Perlo“ į Utenos „Juventus“ ekipos gretas persikėlęs Arnas Beručka pasidalino pirmaisiais įspūdžiais apie komandos draugus, Utenos miestą, sirgalius ir
Į "Juventus" persikėlęs G.Radzevičius: Utena - labai gražus miestas
Kartu su Utenos „Juventus“ komanda krepšinio aikštelėje plušantis Gytis Radzevičius ruošiasi žengti labai svarbų žingsnį – debiutuoti Lietuvos krepšinio
V.Ginevičius: darbas "Juventus" klube - milžiniška patirtis
Sekmadienį Utenos „Juventus“ ekipa persikėlė į areną ir pratęsė pasiruošimą naujajam sezonui. Krepšininkų darbą arenoje apžvelgė ir mintimis apie prisijungimą prie
Pasirengimo cikle "Juventus" sužais septynis kontrolinius mačus
Fizinio parengimo treniruočių stovyklą Dubingiuose baigusi Utenos „Juventus“ ekipa jau sekmadienį surengs pirmąją treniruotę Utenos arenoje. Darbą iš fizinio parengimo trenerio
D.Bičkauskis: tikiuosi, kad sezono eigoje sutarsime taip pat gerai (VIDEO)
Utenos „Juventus“ krepšininkai jau šį savaitgalį krausis daiktus į lagaminus ir kelsis iš Dubingių į Uteną, kurioje pratęs pasiruošimą Lietuvos krepšinio
"Juventus" susiejo ateitį su perspektyviu devyniolikmečiu
Ateities planus kuriantis Utenos „Juventus“ klubas sudarė ilgalaikę sutartį su 19 metų 205 cm ūgio Arminu Kleišiu. Su aukštaūgiu pasirašytas penkerių metų kontraktas
„Juventus“ fizinio rengimo treneris: „Visa komanda po truputį eina į priekį“
Dubingiuose vykstančioje stovykloje Utenos „Juventus“ krepšininkų fiziniu pasiruošimu rūpinasi šią vasarą prie klubo prisijungęs Mindaugas Saulevičius.Naujasis „Juventus“
"Juventus" testai parodė, kad geriausiai pasiruošęs yra A.Šikšnius
Utenos „Juventus“ krepšininkai rugpjūčio 15 dieną susirinko į pirmąją fizinio parengimo stovyklą, kuri kaip ir kiekvienais metais vyksta Dubingiuose.Į stovyklą atvyko beveik
Iš NKL į "Juventus" atėjęs G.Radzevičius: psichologinė našta neslegia
Iš Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujančio Šakių „Vyčio“ klubo į Utenos „Juventus“ ekipą persikėlęs Gytis Radzevičius su nekantrumu laukia
"Juventus" kapitonas A.Šikšnius: apsisprendimą likti lėmė ir trenerio strategija
Prieš daugiau nei dvi savaites su Utenos „Juventus“ ekipa sutartį pratęsęs Arvydas Šikšnius intensyviai treniruodamasis jau ruošiasi artėjančioms „Betsafe–LKL“
Likti Panevėžyje nenorėjęs V.Čepukaitis: paskutinius mėnesius nejaučiau malonumo žaisti
Praėjęs Vaido Čepukaičio sezonas Panevėžio „Lietkabelyje“ priminė amerikietiškus kalnelius. Solidžiai startavęs 29-erių aukštaūgis lapkritį sulaukė svajonės išsipildymui
"Juventus" iš "Lietkabelio" susigrąžino V.Čepukaitį
Utenos „Juventus“ į savo gretas susigrąžino praėjusį sezoną Panevėžio „Lietkabelyje“ praleidusį Vaidą Čepukaitį. Su vidurio puolėju pasirašyta vienerių metų
"Juventus" emocingu klipu pristatė jubiliejinį sezoną
Tarpsezonio darbus dirbančiam Utenos „Juventus“ klubui artėjantis sezonas bus ypatingas. Uteniškiams šis sezonas aukščiausioje Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“)
A.Beručka susiejo ateitį su "Juventus"
Utenos „Juventus“ komandą papildė jaunasis gynėjas Arnas Beručka. Su atakuojančio gynėjo pozicijoje žaidžiančiu vilniečiu pasirašyta ketverių metų sutartis pagal formulę
"Juventus" gretose -  snaiperis iš NCAA
"Juventus" gretose - snaiperis iš NCAA
Utenos „Juventus“ komanda pasipildė trečiuoju užsieniečiu, juo tapo Nacionalinėje koledžų atletų asociacijoje (NCAA) rungtyniavęs Connoras Burchfieldas. Su amerikiečiu gynėju pasirašyta
"Juventus" prisiviliojo naudingiausią NKL žaidėją
Antruoju Utenos „Juventus“ klubo naujoku tapo iš Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) atvykęs Gytis Radzevičius. Su atakuojančio gynėjo ir lengvojo krašto puolėjo pozicijose
LKL apžvalga: "Neptūną" palikę lyderiai ir pilnėjantys "Juventus" bei "Šiauliai"
„Šiaulių“ komanda ilgai nedelsė po liepos 15-osios termino, kad pakeistų išvykusį lyderį – tam neprireikė nė savaitės.Intensyviai vasaros turguje pastaruoju metu
"Juventus" gretose lieka ir A.Šikšnius
Utenos „Juventus“ klubas pasiekė dar vieną tarpsezonio laimėjimą – išsaugotas komandos kapitonas Arvydas Šikšnius, kuris Utenoje lieka dar mažiausiai sezonui.30

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08