"Neptūno" puolimo mašina sutaršė Turkijos klubą

bcneptunas.lt
Klaipėdos „Neptūnas“ (3/1) FIBA Čempionų lygos turnyre iškovojo didžiausią pergalę – įspūdingą puolimo bangą pademontravę Kazio Maksvyčio auklėtiniai Klaipėdoje net 41 taško skirtumu 114:73 (30:24, 28:20, 28:15, 28:14) nukovė svečius iš Turkijos - Gaziantepo „Royal Hali” (2/2) krepšininkus.

Klaipėdos sirgaliai džiūgauja – FIBA Čempionų lygos turnyre iškovota trečioji pergalė, padėjusi prasibrauti į turnyro lyderių gretas.

Dvikova prasidėjo taškų lenktynėmis – vyko greitas ir daugiau puolimu paremtas krepšinis. Nors pirmuosius taškus tolimu metimu pelnė ir į priekį išsiveržė svečiai (Erol Can Cinko), tačiau neptūniečiai jau trečiąją susitikimo minutę po trijų iš eilės Edgaro Želionio rezultatyvių atakų persverė rezultatą – 9:8.

Dar po kelių akimirkų po Renaldo Seibučio, E. Želionio reidų ir Mindaugo Girdžiūno tritaškio „Neptūno“ pranašumas išaugo iki 6 taškų - 22:16.

Tokiu pat atotrūkiu baigėsi ir pirmasis kėlinys – 30:24.

Antrajame kėlinyje toliau tęsėsi puolimo banga – neptūniečiai žaidė lyg ant bangos – šaudė tritaškius ir kaskart varžovus priblokšdavo greitomis atakomis. Tai davė vaisių – vienu metu po Renaldo Seibučio dviejų taškų su pražanga ir Lauryno Beliausko tritaškio komandas jau skyrė rekordinė 17 taškų persvara - 58:41.

Komandos į didžiąją pertraką iškeliavo „Neptūnui“ pirmaujant 58:44.

Trečiajame kėlinyje klaipėdiečiai toliau kontroliavo žaidimo ritmą – 23 rungtynių minutę po Renalddo Seibučio atakos su bauda ir Mindaugo Girdžiūno tritaškio komandas jau skyrė 22 taškai – 70:48.

„Neptūno“ sėkmingų atakų šou tęsiasi – R. Seibutis ir A. Butkevičius metimais iš po krepšio padidino pranašumą iki 24 taškų – 74:50.

Po trijų kėlinių komandas jau skyrė 27 taškai – 86:59 ir likusi rungtynių dalis buvo daugiau formalumas.

"Neptūnas": E.Želionis (8/9 dvit.) - 20, M.Girdžiūnas (3/5 trit.) ir A.Butkevičius (8 atk. kam., 6 rez. perd.) po 17, R.Seibutis - 16, T.Delininkaitis (4/8 trit.) - 14, S.Galdikas ir L.Beliauskas po 8 taškus.

"Royal Hali": D.White'as - 21, S.Armandas (3/6 trit.) - 14, M.Lyonsas - 11 taškų.

Komentuoti
aahulemuh2017-12-05 16:39:09 Cituoti
http://price-of-levitra-20mg.mobi/ - price-of-levitra-20mg.mobi.ankor <a href="http://buyventolin-online.mobi/"&g t;buyventolin-online.mobi.ankor</a> http://buylevitrageneric.mobi/

"Ventspils" su J.Juciku patyrė sutriuškinimą ir kovą tęs FIBA Europos taurėje
Triuškinančiu pralaimėjimu savo sirgalių akivaizdoje pasirodymą FIBA Čempionų lygoje baigė Juliaus Juciko atstovaujama Ventspilio "Ventspils" (6/8) komanda.Latvijos vicečempionai
K.Maksvytis prieš dvikovą su čempionais: mūsų tikslas - trečia vieta (video)
Jau antradienį 21.30 val. „Švyturio“ arenoje Klaipėdos „Neptūnas“ susikaus su praėjusio sezono FIBA Čempionų lygos turnyro nugalėtoja Tenerifės „Iberostar“
"Pieno žvaigždės" palaužė be vyriausiojo trenerio žaidusį "Neptūną"
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (8/14) iškovojo 8-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate ir įsitvirtino šeštoje turnyrinės lentelės vietoje.Beveik visą
R.Seibutis - LKL sausio naudingiausias žaidėjas
Klaipėdos „Neptūno“ žaidėjas ir vėl pripažintas naudingiausiu „Betsafe–LKL“ mėnesio krepšininku.Šį kartą toks titulas atitenka Renaldui Seibučiui –
M.Gecevičius svariai prisidėjo prie itin svarbios pergalės Čempionų lygoje
Martynas Gecevičius buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių, o lietuvio atstovaujama Zielionos Guros "Stelmet" (6/7) iškovojo kol kas vieną svarbiausių pergalių šiame sezone.FIBA
"Iš arti": "Neptūno" žaidėjai apsilankė laivų statykloje (video)
„Betsafe–LKL” kūrybinė grupė siūlo įkelti koją ten, kur retai kam pavyksta pabuvoti.Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai Simas Galdikas, Renaldas Seibutis ir Tomas
R.Seibučio ir E.Želionio duetas nukalė pergalę "Neptūnui" (trenerių komentarai)
Įtemptą trilerį namuose laimėjęs Klaipėdos „Neptūnas“ (16-4) reabilitavosi po pralaimėjimo Kauno „Žalgiriui“ bei grįžo į pergalių kelią „Betsafe–LKL“
Puikus J.Juciko žaidimas nepadėjo "Ventspils" išvengti pralaimėjimo
Skaudų pralaimėjimą namuose FIBA Čempionų lygoje patyrė Ventspilio "Ventspils" (5/7) komanda su Juliumi Juciku.Latvijos vicečempionai B grupėje 91:103 (21:28, 21:19, 26:31, 23:25)
M.Gecevičius ženkliai prisidėjo prie triuškinančios pergalės
Lengvą pergalę FIBA Čempionų lygoje iškovojo Martyno Gecevičiaus atstovaujama Zielionos Guros "Stelmet" (5/7) komanda.Lenkijos klubas D grupės rungtynėse savo aikštėje 98:68
LKL prognozė: "Neptūnui" gresia pirmas pralaimėjimas namuose
Sekmadienį vyksiančiame krepšinio deserte – pirmenybių lyderių Klaipėdos „Neptūno“ ir Kauno „Žalgirio“ akistata. Dvikova vyks Klaipėdoje – Kazio Maksvyčio
"Neptūnas" Turkijoje po pratęsimo nusileido grupės autsaideriams
Klaipėdos „Neptūnas“ Turkijoje sugebėjo panaikinti 16 taškų persvarą ir net ketvirtajame kėlinyje pirmauti prieš būrį amerikiečių turinčią "Gaziantep" ekipą,
"Juventus" namuose įveikė svečius iš Rusijos
Trečiąją pergalę šio sezono FIBA Čempionų lygos turnyre iškovojo Utenos „Juventus“ (3/8) klubas. Žydrūno Urbono auklėtiniai savo aikštelėje 81:73 (18:10, 17:27,
"Neptūno" pergalių seriją Klaipėdoje nutraukė vokiečiai
Klaipėdos „Neptūnas“ patyrė pirmąjį šio sezono pralaimėjimą Klaipėdos „Švyturio“ arenoje. Iki šio antradienio vakaro įspūdingai kovoję ir visas 13
G.Orelikas liko komandos draugo šešėlyje, bet vistiek buvo vienas pergalės kalvių
Sunkią pergalę FIBA Čempionų lygos turnyre pasiekė Venecijos "Umana Reyer" (6/4) komanda su Gediminu Oreliku.C grupės mače Italijos čempionai namuose per pratęsimą 102:93 (21:28,
M.Gecevičiaus ekipa nutraukė nesėkmių seriją įveikdama "Bešiktaš" su J.Palaciosu
Trečią pergalę FIBA Čempionų lygoje iškovojo Martyno Gecevičiaus atstovaujama Zielionos Guros "Stelmet" (3/7) komanda.Lenkijos čempionai D grupėje savo aikštėje 99:96 (22:20,
"Juventus" po ilgosios pertraukos subyrėjo Izraelyje
Antrą mačą per tris dienas žaidę Utenos „Juventus“ (2/8) krepšininkai patyrė skaudžią nesėkmę FIBA Čempionų lygos turnyre. A grupės rungtynėse Žydrūno Urbono auklėtiniai
A.Kulboka žaidė naudingai, bet jo komanda buvo sutriuškinta
Eilinę nesėkmę FIBA Čempionų lygos turnyre patyrė Arnoldo Kulbokos atstovaujama Kapo "Betaland" (2/8) komanda, kuri svečiuose 61:79 (18:15, 17:26, 11:21, 15:17) pralaimėjo Salonikų
S.Galdikas prieš dvikovą su vokiečiais prisiminė sulaužytą nosį
Į Klaipėdą grįžta FIBA Čempionų lygos turnyro kovos. Pirmąsias 2018 metų šio turnyro rungtynes atsinaujinęs Klaipėdos „Neptūnas“ žais jau sausio 9 dieną (antradienį) 19
LKL savaitės MVP - karjeros rungtynes sužaidęs R.Seibutis
Klaipėdos „Neptūno“ atstovai ir toliau dominuoja „Betsafe–LKL“ čempionate, o šios ekipos atstovas Renaldas Seibutis tapo naudingiausiu pirmosios 2018 metų savaitės
Karaliaus Mindaugo taurės turnyro burtai - netradiciniu laiku
Aštuonios stipriausios Lietuvos krepšinio komandos, dalyvausiančios SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyre, į poras bus suskirstytos per neįprastą burtų traukimo ceremoniją.Šiemet
"Dzūkiją" treniravęs A.Urlepas tapo M.Gecevičiaus treneriu
Vieną po kito pralaimėjimus FIBA Čempionų lygoje besirinkusios Zielionos Guros "Stelmet" komandos vadovų kantrybės taurė galiausiai persipildė.Skelbiama, kad Lenkijos čempionai atleido
G.Orelikui nekrito, o Venecijos klubas neturėjo vilčių Atėnuose
Trečią nesėkmę iš eilės FIBA Čempionų lygos turnyre patyrė Gedimino Oreliko atstovaujama Venecijos "Umana Reyer" (5/4) komanda.Italijos čempionai C grupės mače išvykoje
Tuščiais šoviniais šaudęs M.Gecevičius su "Stelmet" pralaimėjo Vokietijoje
FIBA Čempionų lygos D grupės autsaiderių dvikovoje Martyno Gecevičiaus atstovaujama Zielono Guros "Stelmet" (2/7) komanda patyrė dar vieną pralaimėjimą ir jau beveik atsisveikino
K.Maksvytis: komanda sėkmingai kovoja ir be M.Girdžiūno bei A.Butkevičiaus
Klaipėdos „Neptūno” krepšininkai šįvakar autobusu išvyksta į Venstpilį (Latvija), kur rytoj 19 val. į FIBA Čempionų lygos turnyro rungtynėse susitiks su Latvijos
Trečiajame kėlinyje nutolęs "Neptūnas" išsivežė pergalę iš Kėdainių (komentarai)
Po ilgosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungęs Klaipėdos „Neptūnas“ iškovojo dvyliktąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.Prieš paskutinįjį
Triuškinančios pergalės fone A.Kulboka spindėjo visu ryškumu
Arnoldas Kulboka buvo rezultatyviausias rungtynių dalyvis, o jo vedama Kapo "Betaland" (2/6) komanda iškovojo retą pergalę FIBA Čempionų lygoje.B grupės rungtynėse Italijos ekipa
M.Gecevičius taškus rinko tik baudų metimais, o jo komanda pratęsė pralaimėjimų seriją
Martyno Gecevičiaus atstovaujamai Zielonos Guros "Stelmet" (2/6) komandai svajonės apie patekimą į kitą etapą tolsta.Lenkijos klubas D grupės susitikime namie 72:80 (12:15, 20:23, 19:18,
Oro uoste įstrigęs "Monaco" klubas į Lietuvą atvyks vėliau
Trečiadienį Utenos arenoje vyksiančios FIBA Čempionų lygos rungtynės prasidės dviem valandomis vėliau, nei buvo planuota. Dvikova tarp „Juventus“ ir Monako „Monaco Basket“

NBA 2014-2015 (1016) 01.16 06:52