Olandų nesustabdę "Šiauliai" atranką į FIBA Čempionų lygą baigė anksti

bcsiauliai.lt
Praėjusį sezoną tarp Lietuvos krepšinio lygos keturių stipriausių komandų buvęs Šiaulių "Šiaulių" klubas pirmasis pradėjo kovas Europos fronte šiame sezone, tačiau pirmasis ir jas baigė.

Antano Sireikos auklėtiniai Malagoje vykstančio atrankos turnyro pirmajame etape nusileido 73:85 (18:23, 10:27, 24:12, 21:23) Hertogenboso "Heroes" krepšininkams iš Olandijos ir liūdna gaida užbaigė pasirodymą.

Saulės miesto atstovai prastai pradėjo susitikimą ir atsiliko 2:12. Vis dėlto įpusėjus ketvirčiui šiauliečiai prisivijo varžovus ir beveik panaikino deficitą - 16:18.

Antrasis kėlinys "Šiaulių" krepšininkams buvo tiesiog tragiškas. Varžovų puolimo sustabdyti niekaip nepavyko, o jie pavojingai nutolo - 26:42. Po dviejų kėlinių komandas skyrė triuškinanti praraja - 28:50.

Vis dėlto trečiajame kėlinyje šiauliečiai kilo į šturmą bei vėl priartėjo vienženkliu deficitu - 46:55. Kai jau atrodė, kad varžovai kiek sutriko ir intrigą vėl galima sugrąžinti į aukščiausią tašką, kelios "Šiaulių" atakos baigėsi nerezultatyviai, o olandai atsakė taikliais metimais. Prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė 10 taškų - 52:62.

Ketvirto kėlinio metu "Šiauliams" koją kišo klaidos neleidusios priartėti koviniu atstumu, o visus bandymus atlaikę "Heroes" žaidėjai užtikrintai laimėjo rungtynes - 85:73.

A. Sireikos kariaunai šiose rungtynėse dėl traumos negalėjo padėti Nemanja Bezbradica.

"Šiauliai": D. Sabeckis ir K. Mangas (3/9 trit., 5 atk. kam.) po 16, P. Danusevičius (6 atk. kam.) - 11, J. Zohore (8 atk. kam.) ir M. Varnas po 9, B. Douvieras - 8 taškai.

"Heroes": V. Kohs ir E. Naaras (7 rez. perd.) po 17, T. Van der Mars (11 atk. kam.) - 12, A. Price'as ir D. Thomas po 9 taškus.

Kitame atrankos etape "Heroes" susikaus su šeimininke Malagos "Unicaja".

"Šiauliai" pasirengimą baigė įveikdami estus, "Nevėžis" – LKL debiutantus
Šiaulių "Šiauliai" pasirengimą naujajam sezonui baigė iškovodami Algimanto Mikšio taurę.Antano Sireikos auklėtiniai savo arenoje 101:92 įveikė Tartu "Ulikool"
"Šiauliai" iškėlė aukštus tikslus artėjančiam sezonui
Šią savaitę vykusiame dalininkų susirinkime „Šiaulių“ vyrų krepšinio komandai prieš artėjantį 2022-2023 m. sezoną buvo iškelti tikslai.Saulės miesto
"Šiauliai" ir "Gargždai" skirtingai sužaidė prieš Vokietijos komandas
LKL sezonui besiruošiantys Šiaulių "Šiauliai" ir Gargždų "Gargždai" penktadienį sužaidė kontrolines rungtynes su Vokietijos komandomis.Antano Sireikos auklėtiniai
"Neptūnas" sutriuškino "Šiaulius"
triuškinančią perglę pasirengimo naujajam sezonui cikle dvikovoje prieš kitą LKL komandą iškovojo Klaipėdos "Neptūnas".Mindaugo Brazio auklėtiniai išvykoje
"Šiauliai" komplektacijos darbus baigė pasikviesdami "Ryto" ugdytą talentą
Šviežiai Europos U20 čempionato sidabro medalininku tapęs Jokūbas Rubinas prisijungia prie „Šiaulių“ krepšinio klubo bei uždaro komandos komplektaciją. Su mažeikiškiu
Ilgalaikę sutartį su "Šiauliais" pasirašęs talentas skolinams NKL klubui
Šią vasarą ilgalaikę sutartį su „Šiaulių“ krepšinio komanda pasirašęs devyniolikmetis Mantas Litvinas bus skolinamas Palangos „Kuršiams“
"Šiauliuose" – vienas Danijos rinktinės lyderių
„Šiaulių“ komandos marškinėlius kitą sezoną vilkės Jonas Zohore. 31-erių metų 210 cm ūgio krepšininkas šiuo metu su Danijos vyrų krepšinio rinktine
Elmore'ą Šiauliuose keičia Čekijoje siautęs amerikietis
„Šiaulių“ gretose – universalus gynėjas. Komandą papildys 193 cm ūgio 23 metų krepšininkas Kyle'as Mangas. Amerikietis praėjusį sezoną rungtyniavo Čekijos krepšinio
"Šiauliai" sužinojo kur kausis dėl vietos FIBA Čempionų lygoje
Praėjusį sezoną Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) ketvirtąją vietą užėmęs Šiaulių "Šiaulių" klubas sužinojo kur teks vykti kovoti dėl galimybės rungtyniauti
Pirmasis"Šiaulių" naujokas – Austrijos rinktinės puolėjas
Puolėjų grandį „Šiaulių” krepšinio klube papildys Austrijos ir JAV pilietybes turintis Bryce'as Douvier. 30 metų ir 201 cm ūgio krepšininkas pernai rungtyniavo
"Šiauliai" išsaugojo serbą aukštaūgį
Nemanja Bezbradica liks „Šiaulių“ krepšinio klube ir kitą sezoną. Kroatijos ir Serbijos pilietybes turintis 29 metų 207 cm ūgio krepšininkas su klubu pasirašė
"Šiauliai" susiejo ateitį su perspektyviu gynėju
„Šiaulių“ krepšinio klubas pasirašė 4 metų sutartį su devyniolikmečiu 195 cm ūgio gynėju Mantu Litvinu.Pernai rudenį „Saulės“ krepšinio akademijos
Armwoodas atmetė "Šiaulių" pasiūlymą ir pasirinko ne krepšinio šalį
Į Lietuvos krepšinio lygos (LKL) stipriausiųjų ketvertą po dešimties metų pertraukos sugrįžęs Šiaulių "Šiaulių" klubas kol kas vasaros žaidėjų turguje
Čempionų lygos burtai "Rytą" suvedė su turnyro laimėtojais, "Šiauliams" – pajėgūs varžovai
Šveicarijoje ištraukti 2022-2023 m. sezono FIBA Čempionų lygos burtai. Vilniaus „Rytas“ sužinojo savo varžovus pagrindiniame grupių etape, o nuo atrankos turnyro kovas pradėsiantys
"Šiauliai" išsaugojo Urbutį, "Neptūnas" - Janavičių
Du „Betsafe-LKL“ klubai pranešė apie pratęstas sutartis.„Šiauliai“ paskelbė, kad klube lieka Arminas Urbutis, o Klaipėdos „Neptūnas“ išsaugojo
Stankevičius dar porai sezonų lieka Šiauliuose
Gynėjas Eimantas Stankevičius ir toliau vilkės geltonus marškinėlius. Žaidėjas, kurio sutartis buvo pasibaigusi, su „Šiaulių“ krepšinio klubu sukirto rankomis dėl
"Šiaulius" palieka aukščiausias Lietuvos krepšininkas
Aukščiausias Lietuvos krepšinio lygos krepšininkas Jonas Paukštė po dviejų sezonų Šiauliuose palieka Saulės miesto komandą. „Šiaulių“ krepšinio
"Šiauliai" sužinojo FIBA verdiktą – žais Čempionų lygos atrankoje
Kaip reikiant šį sezoną patriukšmavęs Šiaulių „Šiaulių“ klubas sulaukė žinių iš FIBA Čempionų lygos turnyro organizatorių.Pusfinalį tiek LKL čempionate,
"Šiauliai" išsiskyrė su gynėju
„Šiaulių“ krepšinio klubas pasinaudojo sutartyje numatyta galimybe ir nusprendė nebepratęsti sutarties su Ernestu Jonkumi. Įžaidėjas geltonuosius marškinėlius vilkėjo
"Žalgiris" sezoną baigė pergalingai
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) mažojo finalo serija – baigta.Kauno „Žalgiris“ svečiuose 89:76 (23:26, 21:14, 23:15, 22:21) įveikė „Šiaulius-7bet“,
Jankūnui šventės "Žalgiris" neapkartino
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įvyko medalininkų nenulėmusios, bet itin sentimentalios rungtynės.Kauno „Žalgiris“ savo arenoje 85:70 (24:15, 27:20, 14:18,
Pirmadienį "Žalgirio" arenoje visų žalgiriečių marškinėlius puoš Jankūno pavardė
Trečiosios „Betsafe-LKL“ čempionato mažojo finalo serijos rungtynės „Žalgirio“ arenoje bus ypatingos – tai galimai bus paskutinės namų rungtynės Kauno „Žalgirio“
"Žalgiriui" Šiauliuose prireikė pratęsimo
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) atkrintamosios ir toliau pasižymi įtemptomis batalijomis – intrigos nešykšti ir kova dėl bronzos.Šiaulių „Šiauliai-7bet“
Tritaškiais šiauliečius užliejęs "Žalgiris" pergalingai startavo mažajame finale
Kauno „Žalgirio“ komanda pergalingai atidarė „Betsafe-LKL“ mažojo finalo seriją.Kazio Maksvyčio auklėtiniai namie 92:75 (28:18, 29:21, 14:19, 21:17) įveikė „Šiaulius-7bet“.Serija
Po ilgosios pertraukos atsigavęs "Rytas" – finale
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) aiškūs pirmieji finalo dalyviai.Vilniaus „Rytas“ perlaužė rungtynes ketvirtajame kėlinyje ir svečiuose 87:77 (17:24,
Prieš išgyvenimo mūšį baimės nejaučiantis Armwoodas: Sireika – puikus vyras
Šį vakarą „Šiaulių-7bet“ komandos laukia svarbiausias sezono mūšis – ketvirtoji „Betsafe-LKL“ pusfinalio akistata su Vilniaus „Rytu“.Jei
Pusfinalių serijose laimi tik šeimininkai: "Rytas" užtikrintai nukovė šiauliečius
Vilniaus „Ryto“ komanda atitrūko po didžiosios pertraukos ir taip priartėjo prie Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) finalo.Trečiose pusfinalio rungtynėse Giedriaus

Ką šiuo metu klausotės? (1530) 09.21 20:45