Neptūnas

Turnyre Liepojoje - užtikrinta "Neptūno" pergalė
Klaipėdos „Neptūnas“ draugišką „Wind Basket“ turnyrą Liepojoje pradėjo sutriuškindamas Latvijos čempionus.Kazio Maksvyčio auklėtiniai 82:60 (23:19,
"Neptūno" žaidėjai važinės su naujutėlaitėmis "Toyota"
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai nuo šiol vairuos naujutėlaičius „Toyota“ automobilius, kuriuos šiandien klubui pristatė rėmėjų gretas artimiausiems
Pasiruošimą pradėjęs "Neptūnas" sieks LKL bronzos, laukiama naujoko įžaidėjo
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai ketvirtadienio pavakarę centriniame miesto stadione pradėjo fizinio pasiruošimo stovyklą artėjančiam 2018 – 2019 metų sezonui.Į
O.Olisevičius iš "Pieno žvaigždžių" keliasi į "Neptūną"
Klaipėdos „Neptūnas“ toliau rikiuoja aukštaūgių gretas ir pasirašė vienerių metų sutartį su Osvaldu Olisevičiumi.„Osvaldas yra universalus žaidėjas, galintis
"Žalgiris" skolina G.Masiulį "Neptūnui"
Klaipėdos „Neptūnas“ iš Lietuvos krepšinio lygos čempionų Kauno „Žalgirio“ vienam sezonui skolinasi talentingą puolėją Gytį Masiulį.Vakar pasibaigusiame
"Lietkabelį" įveikęs "Neptūnas" - per žingsnį nuo LKL bronzos
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai pasirūpino, kad 41-asis jų trenerio Kazio Maksvyčio gimtadienis būtų geras. Nuo pirmųjų rungtynių minučių į priekį šovęs „Neptūnas“
"Lietuvos rytas" serijoje su "Neptūnu" prarado namų aikštės pranašumą
Daug intrigos žadanti pusfinalio serija tarp Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Klaipėdos „Neptūno“ prasidėjo kiek netikėta pastarųjų pergale. Gerai ketvirtąjį kėlinį pradėjęs
"Neptūnas" į Strasbūrą keliauja svarbiausioms sezono rungtynėms
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai šiandien priešpiet pradėjo kelionę iš Klaipėdos į Strasbūrą (Prancūzija), kur trečiadienį nuo 21.30 val. atsakomosiose
"Neptūnas" pirmajame aštuntfinalio mače nukovė prancūzus
Trečiadienio vakarą Klaipėdos „Neptūnas“ „Švyturio“ arenoje , palaikomas nuostabių savo krepšinio sirgalių, sukūrė tikrą šventę – pirmose FIBA
K.Maksvytis: Klaipėdoje sirgaliai yra išskirtiniai (varžovų trenerio, žaidėjų komentarai)
Klaipėdos „Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis po pirmųjų FIBA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynių, kurias neptūniečiai „Švyturio“ arenoje laimėjo
K.Maksvytis apie SIG: šiemet mažai tokio lygio komandų buvo atvykę į Klaipėdą
Klaipėdos „Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis ir jo asistentai Tomas Rinkevičius ir Jurica Žuža dėlioja įvairius žaidimo planus ir schemas, kaip kuo įspūdingiau pasirodyti FIBA
"Neptūne" - dar vienas klaipėdietis: sudėtį stiprina L.Chatkevičius
Klaipėdos „Neptūno“ gretas prieš SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą sustiprino vidurio puolėjas.Uostamiesčio klubas į namus sugrąžino klaipėdietį Laimoną Chatkevičių.
K.Maksvytis prieš dvikovą su čempionais: mūsų tikslas - trečia vieta (video)
Jau antradienį 21.30 val. „Švyturio“ arenoje Klaipėdos „Neptūnas“ susikaus su praėjusio sezono FIBA Čempionų lygos turnyro nugalėtoja Tenerifės „Iberostar“
"Pieno žvaigždės" palaužė be vyriausiojo trenerio žaidusį "Neptūną"
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (8/14) iškovojo 8-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate ir įsitvirtino šeštoje turnyrinės lentelės vietoje.Beveik visą
R.Seibučio ir E.Želionio duetas nukalė pergalę "Neptūnui" (trenerių komentarai)
Įtemptą trilerį namuose laimėjęs Klaipėdos „Neptūnas“ (16-4) reabilitavosi po pralaimėjimo Kauno „Žalgiriui“ bei grįžo į pergalių kelią „Betsafe–LKL“
"Neptūnas" Turkijoje po pratęsimo nusileido grupės autsaideriams
Klaipėdos „Neptūnas“ Turkijoje sugebėjo panaikinti 16 taškų persvarą ir net ketvirtajame kėlinyje pirmauti prieš būrį amerikiečių turinčią "Gaziantep" ekipą,
Karaliaus Mindaugo taurės turnyro burtai - netradiciniu laiku
Aštuonios stipriausios Lietuvos krepšinio komandos, dalyvausiančios SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyre, į poras bus suskirstytos per neįprastą burtų traukimo ceremoniją.Šiemet
K.Maksvytis: komanda sėkmingai kovoja ir be M.Girdžiūno bei A.Butkevičiaus
Klaipėdos „Neptūno” krepšininkai šįvakar autobusu išvyksta į Venstpilį (Latvija), kur rytoj 19 val. į FIBA Čempionų lygos turnyro rungtynėse susitiks su Latvijos
Trečiajame kėlinyje nutolęs "Neptūnas" išsivežė pergalę iš Kėdainių (komentarai)
Po ilgosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungęs Klaipėdos „Neptūnas“ iškovojo dvyliktąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.Prieš paskutinįjį
LKL numatomas "Neptūno" revanšas "Lietkabeliui" (visos prognozės)
Šeštadienį Panevėžio „Lietkabelio“ laukia ypatingai sunkus testas – laimėti Klaipėdoje, kurią nuleidę galvas šį sezoną paliko visi „Neptūno“
"Neptūno" sutriuškintas A.Kulbokos klubas iškovojo netikėtą pergalę Italijoje
Klaipėdos "Neptūno" komandos varžovė FIBA Čempionų lygoje Kapo d'Orlando "Betaland" (3/4) ekipa, kurios marškinėlius vilki Arnoldas Kulboka pasiekė netikėtą pergalę
"Neptūnas" tiesiog sutraiškė A.Kulbokos atstovaujamą klubą
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai įveikė išvykų barjerą - Kazio Maksvyčio auklėtiniai Italijoje net 30 taškų skirtumu – 90:60 (20:13, 23:15, 19:19,
Prognozė: "Žalgiris" pasieks revanšą prieš "Neptūną" (kitos turo prognozės)
Sekmadienį antrą kartą šį sezoną ginklais surems Kauno „Žalgirio“ ir Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai. Pirmąjį susitikimą uostamiestyje laimėjo Kazio Maksvyčio
"Neptūno" naujokas spėjo prisijungti prie komandos prieš dvikovą su "Žalgiriu"
Klaipėdos „Neptūno“ naujokas Jerry Johnsonas šiąnakt po daugiau nei paros laiko praleistos kelionėje iš Filadelfijos (JAV) atvyko į Klaipėdą. Penktadienį
"Neptūno" puolimo mašina sutaršė Turkijos klubą
"Neptūno" puolimo mašina sutaršė Turkijos klubą (9)
Klaipėdos „Neptūnas“ (3/1) FIBA Čempionų lygos turnyre iškovojo didžiausią pergalę – įspūdingą puolimo bangą pademontravę Kazio Maksvyčio auklėtiniai Klaipėdoje
R.Seibutis: esame sveiki, turime daug energijos ir noro laimėti (komentarai)
Klaipėdos „Neptūnas“ trečiadienį nuo 19 val. „Švyturio“ arenoje FIBA Čempionų lygos antrajame ture susikaus su dabartiniais Latvijos krepšinio lyderiais „Ventspils“
"Neptūnas" Klaipėdoje parklupdė Prancūzijos čempionus
Klaipėdos „Neptūnas“ 2017-2018 metų FIBA Čempionų lygos sezoną pradėjo pergale – Kazio Maksvyčio auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje po dramatiškos kovos rezultatu
"Neptūnas" palaužė Estijos klubą ir V.Garasto taurės finale susitiks su "Lietuvos rytu"
Klaipėdos „Neptūnas“ šeštadienio vakarą „Švyturio“ arenoje, palaikomas savų sirgalių, rezultatu 81:79 (18:18, 24:15, 16:22, 23:24) nugalėjo

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08