"Nevėžio" lyderis Ch.Collinsas palieka Lietuvą

Iškart po šios dienos „Betsafe–LKL“ čempionato rungtynių Alytuje su vietos „Dzūkija“ Kėdainių „Nevėžio“ lyderis Chauncey Collinsas paliks Lietuvą.

„Nevėžis“ už išpirką perleido įžaidėjo Ch. Collinso kontraktą turtingam Rusijos krepšinio klubui – Vladivostoko „Spartak Primorye“.

24-erių metų amerikietis gynėjas visais statistikos rodikliais lenkė LKL vidurkį: per 19 Lietuvoje sužaistų „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynių vidutiniškai kiekvienose rinko 14,4 taško ir yra rezultatyviausias lygoje, atkovojo 3,2 kamuolio, atliko 3,1 rezultatyvaus perdavimo, o jo naudingumo koeficientas buvo 13,7 balo.

Išvykus Ch. Collinsui ir dėl traumos iš rikiuotės iškritus Aidui Einikiui, „Nevėžis“ be antrosios pozicijos žaidėjo neliks.

Jau pirmadienį į Kėdainius atvyksta JAV ir Nigerijos pilietybę turintis Zaidas Hearstas.

27-erių metų 193 cm ūgio gynėjas 2016-2017 m. sezone buvo rezultatyviausias Ispanijos „Gold“ lygos žaidėjas, o praėjusiame sezone – rezultatyviausias Italijos II lygos „Riete“ komandos krepšininkas.

Teisėjo švilpukas: numuštas kamuolys, nepastebėtos pražangos ir žingsniai
Lietuvos krepšinio lyga, siekdama šviesti krepšinio visuomenę ir atidžiau sekti arbitrų darbą, vysto rubriką „Teisėjo švilpukas“ ir kiekvieną savaitę išskiria
"Nevėžio" centras G.Maldūnas: laimėti Vilniuje netenka dažnai, bet vis tiek esame paskutiniai
Gabrielius Maldūnas maustė Vilniaus „Ryto“ aukštaūgius ir siuntė vieną taiklų metimą po kito. 25-erių centras sužaidė vienas geriausių karjeros Lietuvoje rungtynių ir buvo
Sensacija LKL: "Rytas" namie nusileido autsaideriams, traumą patyrė A.Parachovskis
Kėdainių „Nevėžis“ (5-25) sensacingai nutraukė dvylikos pralaimėjimų seriją „Betsafe-LKL“ čempionate – lygos autsaideriai svečiuose 70:68 (13:18, 21:10, 15:23, 21:17)
Ar "Rytas" pastūmės "Nevėžį" prasčiausio sezono klubo istorijoje link? (ilgiausios serijos)
Kai Kėdainių „Nevėžis“ pastarąjį kartą žaidė su Vilniaus „Rytu“, vargu, ar kas tikėjosi tokios rungtynių pabaigos, kokia įvyko Kėdainiuose.Regimantas Miniotas tuomet
Didžiausią pergalę iškovojęs "Lietkabelis" pratęsė "Nevėžio" nesėkmių seriją (komentarai)
Panevėžio „Lietkabelio“ (19/11) komanda pasiekė didžiausią sezono pergalę, namuose 101:60 (23:23, 24:17, 27:13, 27:7) nepalikdama vilčių Kėdainių „Nevėžiui“ (4/26).Tuo
"Nevėžis" surengė šventę jauniesiems aistruoliams
Daugiausia džiaugsmo teikianti veikla dažniausiai yra susijusi su tais, kuriuos labiausiai mylime. Lietuvos krepšinio lyga (LKL) šią meilę ir artumą jau trečius metus puoselėja kartu
"Žalgiris" vėl peržengė 100 taškų ribą - šįkart Kėdainiuose (komentarai)
Kauno „Žalgirio“ (26/3) komanda sužaidė dar vieną rezultatyvų mačą „Betsafe–LKL“ pirmenybėse, kurių 29-ajame ture išvykoje 102:70 (23:17, 28:20, 23:17, 28:16)
K.Lukošiūnas: "Ryto" sistemoje vietos man neatsirado
Tolimais taikliais tritaškiais "Šiaulių" gerbėjus žavintis bei ryškų progresą rodantis snaiperis Karolis Lukošiūnas interviu GeltonaJuoda.lt papasakojo
"Skycop" privertė pasinervinti V.Šeškų - Kėdainiuose laimėjo tik po pratęsimo
„Betsafe–LKL“ čempionate Prienų „Skycop“ (10/18) komanda šiek tiek atitrūko nuo aštuntoje vietoje esančios Alytaus „Dzūkijos“ (9/19) ekipos,
Po "Žalgirio" sėkmės Eurolygoje - korekcijos LKL tvarkaraštyje
Lietuvos krepšinio lyga (LKL) atliko pakeitimus kitos savaitės „Betsafe–LKL“ čempionato tvarkaraštyje.Pakeitimai atlikti po Kauno „Žalgirio“ sėkmės Eurolygoje
18 taškų persvarą iššvaistęs "Neptūnas" turėjo paplušėti Kėdainiuose
Klaipėdos „Neptūnas“ (20-6) sugrįžo į pergalių kelią „Betsafe–LKL“ čempionate. Kazio Maksvyčio auklėtiniai neišsaugojo 18 taškų persvaros, tačiau
K.Maksvytis: nemanau, kad galime neįvertinti varžovų; D.Dimavičius: treniravomės aštuoniese
Kėdainių „Nevėžis“ ir Klaipėdos „Neptūnas“ šį vakarą baigs 26-ąjį „Betsafe–LKL“ čempionato turą.Dėl savaitgalį užimtos Kėdainių arenos
T.Gaidamavičius - apie netikėtą pasiūlymą "Nevėžyje", kuris tapo tramplinu į trenerio karjerą
LKL akademija, siekdama šviesti krepšinio visuomenę apie klubo „Nevėžis“ istoriją – spalvingiausius įvykius, didžiausius laimėjimus – vysto rubriką „Šią
Puikiai tritaškius pataikę "Skycop" krepšininkai palaužė "Nevėžį" (video komentarai)
Dar kartą panaikinę dviženklį deficitą „Betsafe-LKL“ pirmenybėse triumfavo Prienų „Skycop“ (9-16) krepšininkai. Šįkart Virginijaus Šeškaus
Traumuotą Ch.Kramerį "Ryte" pakeis buvęs "Šiaulių" legionierius
Kovas „Betsafe-LKL“ tęsiantis Vilniaus „Rytas“ sulaukė papildymo. Nuo šiol sostinės ekipos marškinėlius vilkės 28-erių įžaidėjas Derekas Needhamas.Iš
Traumą patyrusį latvį Pasvalyje keičia L.Aukštikalnis
Po trumpos pertraukos į rungtynių ritmą vėl sugrįžusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda sulaukė papildymo. Aukštaitijos klubas oficialiai sukirto rankomis su Ispanijoje
Gražiausio LKL savaitės epizodo autorius - D.Tarolis
Po rinktinių pertraukos ir „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės pailsėjusios „Betsafe–LKL“ komandos grįžo į kovas dėl aukščiausių pozicijų šalies
Nukraujavę "Šiauliai" sugebėjo išplėšti svarbią pergalę Kėdainiuose
„Šiaulių“ (4/19) ekipa į Kėdainius atvažiavo vos su aštuoniais žaisti galinčiais krepšininkais, tačiau jų pakako, kad būtų pasiekta pergalė prieš vietos
"Nevėžyje" - vienas rezultatyviausių NKL žaidėjų
Kėdainių „Nevėžis“ sulaukė pastiprinimo. Dariaus Dimavičiaus kariauną papildė 5-as rezultatyviausias NKL krepšininkas Haroldas Saprykinas.23-ejų 187 cm ūgio atakuojantis gynėjas
Pasvalyje "Rytas" nutraukė "Pieno žvaigždžių" dominavimą (komentarai)
Po pertraukos aukštesnę pavarą įjungęs Vilniaus „Rytas“ (17-5) į „Betsafe-LKL“ kovas grįžo pergalingai. Sostinės klubas pagal laimėtas rungtynes pasivijo Klaipėdos
A.Labucko vedamas "Skycop" po pratęsimo pranoko dzūkus (komentarai)
Solidžiai po rinktinių pertraukos į „Betsafe-LKL“ pirmenybes grįžo Prienų „Skycop“ (8/14) krepšininkai), kovingose ir permainingose rungtynėse iškovoję svarbią
LKL prognozė: trečias kartas nemeluos - "Žalgiris" įveiks "Neptūną"
Kauno „Žalgiris“ į Klaipėdą sekmadienį vyks kovinėmis nuotaikomis ir nestokodami motyvacijos. „Neptūnas“ yra vienintelė komanda „Betsafe–LKL“ čempionate,
Įspūdingai debiutavęs K.Kanteris - vasario mėnesio LKL MVP
Sausio pabaigoje Alytaus „Dzūkiją“ papildęs Keremas Kanteris iškart pademonstravo savo sugebėjimus bei tapo naudingiausiu „Betsafe–LKL“ vasario mėnesio krepšininku.Per
"Šiauliai" atskleidė kokią finansinę paramą gaus iš savivaldybės
Šiaulių miesto savivaldybės tarybai patvirtinus 2019 m. miesto biudžetą, „Šiaulių” klubo vadovas Mindaugas Žukauskas ir laikinai savivaldybės administracijai vadovaujantis
Septyniese žaidęs "Lietkabelis" laimėjo Kėdainiuose
Po daugiau negu dviejų savaičių pertraukos sugrįžusiose „Betsafe–LKL“ kovose – sudėtinga Panevėžio „Lietkabelio“ pergalė (14/8).Traumų išretinti panevėžiečiai
"Lietkabelį" papildė 19 -metis panevėžietis
Panevėžio „Lietkabelis“ gretas papildė dar vienas jaunas krepšininkas – į paraišką „Betsafe–LKL“ kovoms įtrauktas Ginas Mulevičius.Kovo
"Nevėžio" treneris apie galimą pastiprinimą: mums trūksta antro numerio
Kėdainių „Nevėžis“ su nerimu laukia rytojaus rungtynių su Panevėžio „Lietkabeliu“. Dariaus Dimavičiaus kariauna oficialaus mačo nežaidė jau tris savaites, o rinktinių
Š.Jasikevičiaus ir P.Jankūno protų dvikova - kas ims viršų?
„Žalgiris TV“ pristato naują laidų rubriką šiame sezone – #ZalgirisChallenge. Laidų metu protų dvikovose vienas prieš vieną susikaus žalgiriečiai – treneriai