"Nevėžis" antrąjį FIBA Europos taurės etapą pradėjo dramatiška pergale

FIBA Europos taurėje prasidėjo antrasis etapas ir J grupėje „Nevėžis“ (1/0) namuose 90:87 (27:14, 14:23, 14:19, 19:18, 16:13) po pratęsimo nugalėjo Sėkešfehėrvaro ALBA (0/1) ekipą iš Vengrijos.

Pirmajame kėlinyje „Nevėžis“ pirmavo gana užtikrintai, bet vos tik ALBA priartėjo, viso mačo metu ekipos žengė koja kojon. Taip buvo ir pratęsime, bet „Nevėžis“ įmetė kelis taiklius tolimus metimus, o paskutinės minutės metu labai svarbius metimus pataikė Gabrielius Maldūnas.

Likus 26 sekundėms šeimininkai pirmavo 86:83, ALBA gavo progą priartėti mesdama baudas, bet ir „Nevėžis“ tokių progų nešvaistė, o baudų metimais įtvirtino pergalę.

„Nevėžio“ gretose dar nerungtyniavo neseniai atvykęs Tadas Sedekerskis. Dėl laiko stokos „Nevėžis“  nesuspėjo įregistruoti 19-mečio krepšininko į savo sudėtį, kadangi to padaryti tiesiog neleido FIBA reglamentas. Pagal FIBA reglameną, klubo naujokas komandoje privalo būti įregistruotas prieš tris darbo dienas iki rungtynių dienos.

„Nevėžis“: Gintautas Matulis ir Gabrielius Maldūnas – po 19, Valerijus Lichodejus 16, Vladislavas Koreniukas 12, Jamesas Woodardas 8 (11 atk. kam.).

ALBA: Trevisas Simpsonas 22, Chrisas Hortonas 20, Kasey Hillas 15 (8 atk. kam.), Peteris Lorantas 13, Akosas Kelleris 9.

"Nevėžiui" vadovaus buvęs "Neptūno" direktorius
Įpusėjus sezonui Kėdainių krepšinio klubo „Nevėžis“ vairą perima 44-erių klaipėdietis Algimantas Ercius.Klubo valdyba vienbalsiai patvirtino A. Ercių VšĮ „Veržlusis
B.Udrihas LKL debiutavo solidžiai, "Žalgiris" sutriuškino kėdainiečius
Kauno „Žalgirio“ (16-2) naujokas Benas Udrihas galingai debiutavo „Betsafe–LKL“ pirmenybėse bei atvedė savo komandą į pirmąją pergalę 2018-aisiais metais.Žalgiriečiai
Šimtas sportininkų - daugiau nei 100 tūkst. kamuolio dūžių
Šį vakarą Kėdainių arenoje susibūrę sirgaliai tapo neeilinio įvykio liudininkais. Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) mačo tarp Kėdainių „Nevėžio“
"Šiauliai" parklupdė "Nevėžį" ir atėmė jų šansus žaisti Karaliaus Mindaugo taurėje
„Šiaulių“ ekipa (5/11) LKL čempionate išvykoje 79:72 (18:10, 23:22, 20:22, 18:18) įveikė Kėdainių „Nevėžį“ (4/13) bei taip žengė žingsnį aštuntosios
"Nevėžį" palikęs R.Juknevičius keliasi į Šakius
Rytis Juknevičius palieka Kėdainių „Nevėžį“. Gynėjas iki sezono pabaigos vilkės „Mezon-NKL“ pirmenybėse rungtyniaujančios Šakių „Vyčio“ komandos marškinėlius.Rungtyniaudamas
LKL klubuose - permainų vėjai
Prieš šventes pasikeitimai įvyko Alytaus „Dzūkijos“ ir Kėdainių „Nevėžio“ komandų sudėtyse.„Dzūkija“ iš komandos išregistravo Dainių
T.Sedekerskis grįžta į Lietuvą - apsivilks "Nevėžio" aprangą
Sutartį su Vitorijos „Baskonia“ turintis Tadas Sedekerskis grįžta rungtyniauti į Lietuvą. Baskų klubas oficialiai skelbia, kad devyniolikmetis talentas pirmą kartą rungtyniaus „Betsafe–LKL“.Nuomos
Trečiajame kėlinyje nutolęs "Neptūnas" išsivežė pergalę iš Kėdainių (komentarai)
Po ilgosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungęs Klaipėdos „Neptūnas“ iškovojo dvyliktąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.Prieš paskutinįjį
"Iš pusės žodžio" rubrikoje - tobulas "Nevėžio" pasirodymas
Jeigu Kėdainių „Nevėžiui“ aikštelėje sektųsi taip pat, kaip rubrikoje „Iš pusės žodžio“, kėdainiečiai būtų „Betsafe–LKL“ turnyro lentelės
Dviejų pratęsimų trileryje "Nevėžis" parklupdė "Vytautą"
Neeiliniame dviejų pratęsimų trileryje Kėdainių „Nevėžio“ (4/10) ekipa po dramatiškos kovos iškovojo ketvirtąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.Sudėtingą
"Nevėžis“ sutriuškino danus ir iškovojo pirmąją vietą FIBA Europos taurės grupėje
Triuškinančią pergalę FIBA Europos taurėje pasiekė Kėdainių „Nevėžis“ (4/2), kuris išvykoje net 90:64 (29:9, 22:14, 17:17, 22:24) sutrypė Arhuso „Bakken Bears“
"Lietuvos rytas" neturėjo vargo su "Nevėžiu"
Nesunkią pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate iškvojo Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa.Vilniečiai namuose 98:70 (23:16, 25:18, 27:20, 23:16) nepaliko vilčių
V.Bobrovo vedamos "Pieno žvaigždės" išvykoje įveikė "Nevėžį"
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (5/7) ekipa iškovojo penktąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate ir turnyrinėje lentelėje pakilo į penktąją vietą.Rimanto Grigo
Pasikeitimai "Nevėžyje" - lyderiu tapusį latvį keičia "Vytaute" sezoną pradėjęs tautietis
Kėdainių „Nevėžyje“ suspindėjęs atvis Rihards Kuksiks pakėlė sparnus iš Lietuvos – puolėjas išvyko į aukščiausią Italijos krepšinio lygą.Tačiau
INTERVIU: G.Matulis: "Čia mano šaknys. Ir tikrai didžiuojuosi būdamas lietuviu!"
Lapkričio pabaigoje Belgijoje, NATO Jungtinių pajėgų Europoje vadavietėje praūš tarptautinis kariškių krepšinio turnyras. Jame dalyvaus ir Lietuvos kariuomenės krepšinio
Rekordiškai mažai klydęs "Vytautas" namuose įveikė "Nevėžį"
Prienų – Birštono „Vytauto“ (2/9) ekipa į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.Mačo pabaigoje 17 taškų persvarą
A.Sabonis: "Pigiausia - nedalyvauti niekur" (straipsnis)
Ketverias rungtynes Tarptautinės krepšinio federacijos (FIBA) Europos taurės B grupėje sužaidęs Kėdainių „Nevėžis“, su dvejomis pergalėmis ir dvejomis nesėkmėmis, jau buvo
"Iš pusės žodžio": latvio užduotis - suprasti latviškai kalbantį lietuvį
Vargu, ar kas abejoja, jog lietuvių ir latvių kalbos panašios. Tačiau retas kuris šių kalbų panašumą išbandė praktiškai.Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkams
"Nevėžis" įveikė Rusijos klubą ir užsitikrino vietą kitame FIBA Europos taurės etape (8)
FIBA Europos taurės turnyre Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai toliau demonstruoja puikų žaidimą. Ramūno Cvirkos auklėtiniai svečiuose 86:75 (23:18, 27:17, 19:31, 17:9) antrą
"Lietkabelis" turėjo vargti Kėdainiuose
Sunkią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ (10/1) klubas, kuris svečiuose 88:81 (14:17, 33:23, 21:21,
"Nevėžis" FIBA Europos taurėje su kaupu atsirevanšavo portugalams
Kėdainių "Nevėžis" (2/2) įspūdinga pergale pradėjo FIBA Europos taurės antrąjį ratą ir sustiprino pozicijas kovoje dėl patekimo į kitą etapą.Ramūno Cvirkos auklėtiniai savo žiūrovų
"Dzūkija" nutraukė "Nevėžio" pergalių seriją
Nuo pat rungtynių pradžios pirmavusi Alytaus „Dzūkijos“ ekipa iškovojo penktąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate ir pakilo į penktąją turnyrinės lentelės
"Nevėžis" iškovojo triuškinančią pergalę Šiauliuose
Keturiais pralaimėjimais „Betsafe–LKL“ čempionatą pradėjęs Kėdainių „Nevėžis“ (3-4) įgauna pagreitį.Buvęs „Šiaulių“ žaidėjas Vladislavas
"Nevėžis" namuose nusileido Danijos čempionams
"Nevėžis" namuose nusileido Danijos čempionams (1)
Kėdainių "Nevėžio" (1/2) komanda FIBA Europos taurės turnyre patyrė antrą pralaimėjimą.Ramūno Cvirkos auklėtiniai savo aikštėje 71:86 (27:18, 16:28, 11:15, 17:25) nusileido
R.Cvirka: "Danai - pavojingi, jie turi žaidėjus, galinčius kurti"
Šįvakar, prieš rytdienos FIBA Europos taurės B grupės rungtynes su svečiais iš Danijos – Orhuso „Bakken Bears“ (1/1), Kėdainių „Nevėžis“ (1/1),
"Lietuvos rytas" krito ir Kėdainiuose (R.Kurtinaitis: kaip vaikų darželis, video) (1)
Kėdainių „Nevėžio“ (2/4) ekipa sensacingai po įtemptos kovos įsirašė antrąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Lemiamomis akimirkomis į priekį išsiveržę
D.Dulkys svariai prisidėjo prie pirmosios pergalės FIBA Europos taurės turnyre
Pirmą pergalę FIBA Europos taurės E gruėje iškovojo Deivido Dulkio atstovaujama Stambulo BBSK (1/1) komanda.Trečiadienį Turkijos klubas namie 81:69 (22:22, 19:17, 26:19, 14:11) įveikė Sofijos

NBA 2014-2015 (1016) 01.16 06:52