Naujienos kraunasi...

"Ryto" treneris: atkrintamosiose reikia turėti labai trumpą atmintį

"Ryto" treneris: atkrintamosiose reikia turėti labai trumpą atmintį
LKL nuotr.
Po dvejų metų pertraukos į „Betsafe-LKL“ finalus sugrįžo amžinų priešininkų dvikova, o jau per artimiausią savaitę paaiškės, kas kels į viršų nugalėtojų taurę jubiliejiniame 30-ajame lygos sezone.

Itin rezultatyviame pirmajame finalo mače (108:93) namų tvirtovę apgynęs Kauno „Žalgiris“ serijoje iki trijų pergalių žengė pirmą žingsnį link čempionų žiedų susigrąžinimo – 1:0.

Tačiau kauniečiai neturi itin daug laiko džiaugtis, nes praėjus vos dviem dienoms dabar jau jie ruošiasi išvykai į „Jeep“ areną, kurioje šeimininkauja Vilniaus „Rytas“ ir ištikimiausi šio klubo aistruoliai.

Tiesioginė antrosios finalo dvikovos iš sostinės transliacija – šeštadienį nuo 17.00 val. per BTV televiziją ir Go3.

Prieš artėjantį susitikimą portalo LKL.lt kalbintas Giedriaus Žibėno asistentas Georgios Dedas kalbėjo apie tai, kaip pirmojo mačo baigtį paveikė „Ryto“ pasirinkta žemo penketuko taktika.

„Kartais, kai nesi favoritas, turi pasirinkti, kur rizikuoji, o kur ne. Priklausomai nuo rezultato, supranti, ar tai pasiteisino, ar ne. Puolime mes turėjome gerą ritmą, pelnėme 93 taškus, bet tai skaudžiai atsiliepė kovojant dėl lentos po savuoju krepšiu“, – į labiausiai kamavusį skaudulį pirštu bedė graikas.

„Rytą“ be gailesčio baudė buvęs kapitonas ir praėjusių metų finalo serijos MVP Arnas Butkevičius. 30-metis puolėjas geriausią sezono pasirodymą surengė tada, kada to labiausiai reikėjo. Jo sąskaitoje – 21 taškas (4/4 dvit., 1/3 trit., 10/11 baud.), net 10 išprovokuotų pražangų ir 31 naudingumo balas.

Visa tai – praėjus vos savaitei nuo mačo Panevėžyje, kuomet po smulkios traumos sugrįžęs krepšininkas ant parketo praleido vos 7 minutes ir spėjo tik kartą atkovoti kamuolį.

„Kad jis įmetė tiek taškų, nėra siurprizas, – buvusio savo komandos vedlio pasirodymą pakomentavo G. Dedas. – Turime žiūrėti, kaip jis tai padarė, kad to išvengtume. 10 taškų jis susirinko baudų metimais. Vadinasi, buvo agresyvus, verždamasis link krepšio. Tai turime kontroliuoti geriau.“

Dabartiniai Lietuvos čempionai panašioje situacijoje buvo atsidūrę ir pernai. Pirmasis serijos mačas jiems baigėsi nesėkme prieš Nenado Čanako kariauną, bet vilniečiai įspūdingai atsitiesė ir keturiais kirčiais iš eilės nusikalė sau aukso žiedus. Galbūt ši patirtis gali praversti dabar?

„Pernai serija buvo iki keturių pergalių, dabar tik iki trijų. Buvo šiek tiek daugiau rungtynių, kad galėtum taisyti žaidimą. Dabar to laiko mažiau. Ko galėtume pasimokyti iš praeitų finalų? Atkrintamosiose reikia turėti labai trumpą atmintį, kiekvienos rungtynės yra atskira istorija“, – esminę čempionišką pamoką įvardino specialistas.

– Kokios mintys sukosi galvoje, kai po pirmojo mačo grįžote į Vilnių ir kaip jos spėjo susigulėti per laisvą dieną iki antrojo mačo?

– Tai du skirtingi jausmai. Iškart po rungtynių jautiesi kitaip nei vėliau, stebėdamas jas ir analizuodamas. Iškart po rungtynių autobuse galvojome apie tai, kad jie atkovojo daugiau kamuolių nei mes, jie buvo kovingesni, krito dėl kiekvieno kamuolio, ko išties ir tikėjomės. Būtent dėl to pralaimėjome ir paskutines reguliariojo sezono rungtynes su „Žalgiriu“ – jie atkovojo daugiau kamuolių. Pagrindinė mūsų mintis buvo ta, kad nepakankamai išstatydavome savo kūnus, jog sustabdytume varžovus.

– Kaip jaučiasi žaidėjai? Ar treniruotėje pamatėte teigiamą reakciją po pralaimėjimo?

– Žinoma, tai yra finalai. Negali liūdėti per daug. Turi prisitaikyti, nes tvarkaraštis intensyvus, žaidžiame kas antrą dieną. Žaidėjai treniruotėje dirbo neblogai. Jie žino, kad Kaune nežaidėme gerai.

– Pirmosiose rungtynėse daug naudojote žemą penketą su pataikančiais žaidėjais, bet tikriausiai dėl to nukentėjo ir kova dėl atšokusių kamuolių. Kodėl pasirinkote tokią taktiką ir ar jaučiate poreikį ją keisti antrosiose rungtynėse?

– Kartais, kai nesi favoritas, turi pasirinkti, kur rizikuoji, o kur ne. Priklausomai nuo rezultato, supranti, ar tai pasiteisino, ar ne. Puolime mes turėjome gerą ritmą, pelnėme 93 taškus, bet tai skaudžiai atsiliepė kovojant dėl lentos po savuoju krepšiu. Turime tuo pasirūpinti.

Nėra taip, kad nebežaisime žemu penketuku ar kad pralaimėjome kovą dėl kamuolių vien dėl to. Susidėjo daug dalykų, kurie mus privedė prie tokios situacijos. Turime padaryti mažus pakeitimus savo penketuose ir būsime geresni.

– Žalgiriečiai padarė nemažai „2+1” epizodų, kuriuose „Ryto“ pražangos nebuvo pakankamai kietos, kad sutrukdytų pelnyti taškus. Kiek neramina šis aspektas?

– Taip, šie epizodai buvo viena svarbiausių temų, kurias turėjome aptarti su žaidėjais. Trečią kėlinį pradėjome neblogai, pirmavome 6 taškais (52:46 – aut.), galėjome prasižengti dar iki metimo, bet pražangas atidavėme jiems atliekant metimus. Vien per tą kėlinį tokių epizodų buvo gal šeši. Sakėme, kad taip elgtis tiesiog negalime, šio fakto nuo savęs nepaslėpsime. Turime būti kietesni ir tiek.

– Pernai titulą „Rytui“ atnešęs Arnas Butkevičius dabar tą patį mėgina padaryti su „Žalgiriu“. Jį gynė Marcusas Fosteris, kuris negarsėja gera gynyba, bet tai suprantama, nes Arno rolė puolime nėra labai išreikšta. Ar jus nustebino toks rezultatyvus jo pasirodymas?

– Žinome Arną, jis geras žaidėjas, visada užsikūręs, labai svarbus „Žalgiriui“ gynyboje ir puolime su savo kovingumu. Kaip ir minėjote, jis neturi išreikštos vietos „Žalgirio“ schemose, bet suranda būdų pelnyti taškus.

Kad jis įmetė tiek taškų, nėra siurprizas. Turime žiūrėti, kaip jis tai padarė, kad to išvengtume. 10 taškų jis susirinko baudų metimais. Vadinasi, buvo agresyvus, verždamasis link krepšio. Tai turime kontroliuoti geriau.

– Arnas minėjo, kad turi sentimentų „Rytui“, bet jie virsta noru laimėti su „Žalgiriu“. Buvo ir nuomonė, kad tokiais atvejais žaidėjas nori parodyti, kad buvo pagrindinė buvusios komandos sėkmės priežastis. Jūs gerai žinote, ką gali duoti Arnas savo ekipoms. Kiek didelį pranašumą jis suteikia „Žalgiriui“ ir kas galėtų būti tokiu vyruku „Ryte“?

– Arnas turi jausmų „Rytui“, čia prabuvo penkerius metus, laimėjo Karaliaus Mindaugo taurę, tapo „Betsafe-LKL“ čempionu. Bet jis profesionalus žaidėjas ir visiškai normalu, kad jis nori laimėti su dabartine komanda. Jis mums labai padėjo pernai, bet negalime pamiršti ir kitų vyrukų, kurie tada žaidė. Jis nebuvo vienintelė pergalės priežastis, jis buvo viena jų, žinoma. Manau, kad jis lygiai taip pat svarbus dabar „Žalgiriui“.

Atsakant į jūsų klausimą, kas galėtų būti toks žaidėjas „Ryte“, kartais negali lyginti skirtingų komandų. Dabar turime kitokią sudėtį, kitokias asmenybes. Nėra taip, kad turime sulaukti iš kažkieno tokio pasirodymo, kokį surengė Arnas. Turime daryti visko daugiau kaip komanda, turime paslėpti savo silpnybes kaip įmanoma geriau.

– Trys jūsų gynėjai – Margiris Normantas, Benedekas Varadi ir Kendale‘as McCullumas – nesužaidė gerų rungtynių, tad čia turite rezervų. Ar esate ramus dėl šių žaidėjų, kad jie dar parodys, ką sugeba?

– Jie skirtingose situacijose. Benedekas ką tik ilgą laiką praleido be krepšinio dėl traumos, todėl dar tik bando surasti jėgą savo kojose. Dėl jo esu ramus, nes tai profesionalas, padėsiantis mums tiek minučių, kiek prireiks. Margiris irgi nekelia susirūpinimo. Praėjusiose rungtynėse jis galėjo sumesti savo metimus, bet tame nebuvo problemos. Kendale‘as žaidė mažiau nei įprasta, galbūt jis turėtų žaisti daugiau, nežinau, bet ir dėl jo nesu susirūpinęs.

Nėra taip, kad jie sužaidė blogai, galbūt tie momentai, kai jie buvo aikštelėje, jiems buvo neparankūs. Manau, kad jie dar tikrai gali mums padėti žymiai daugiau.

– Pernai finalo serijoje taip pat pralaimėjote pirmąsias rungtynes prieš „Lietkabelį“, bet atsitiesėte ir laimėjote seriją 4:1. Šį kartą antrosios rungtynės vyksta ne Panevėžyje, o jūsų namų aikštėje. Kokias pernykštes pamokas galite pateikti kaip pavyzdžius, kuriais reikia sekti?

– Rezultatas tas pats, kaip ir pernai, bet tada pradėjome seriją namuose, turėjome pranašumą, o šiemet neturime ir antrosios rungtynės vyks Vilniuje.

Tikiuosi, kad „Jeep“ arena bus sausakimša ir triukšminga, kaip ir visose atkrintamųjų rungtynėse bei daugelyje mačų iki tol. Fanai mums duoda papildomos energijos, kurios lengvai neišmatuosi, tą reikia pajausti, kad suprastum.

Pernai serija buvo iki keturių pergalių, dabar tik iki trijų. Buvo šiek tiek daugiau rungtynių, kad galėtum taisyti žaidimą. Dabar to laiko mažiau. Ko galėtume pasimokyti iš praeitų finalų? Atkrintamosiose reikia turėti labai trumpą atmintį, kiekvienos rungtynės yra atskira istorija. Žinoma, turi ieškoti, ką galima padaryti geriau, bet negali pernelyg apsistoti ties praėjusiomis rungtynėmis.

– Sunku įsivaizduoti, kaip atrodys ir skambės „Jeep“ arena, bet akivaizdu, kad tai bus didelis jūsų užnugaris, jau padėjęs kartą įveikti „Žalgirį“ lapkričio mėnesį. Visgi spaudimą jausite ir jūs, kadangi pralaimėjimo atveju situacija pasidarytų kritinė. Kaip išnaudoti namų aikštę, kad ji išties padėtų išmušti iš vėžių „Žalgirį“?

– Manau, kad turime žaisti savo žaidimą, žaisti tokiu tempu, kokiu esame įpratę rungtyniauti savo aikštelėje ir nepasinerti į pernelyg gilius apmąstymus, kad nepradėtume daryti to, ko nesame pratę daryti. Reikia įtraukti minią savo žaidimu kaip įmanoma anksčiau, kad jie galėtų stumtelti mus ir sukelti oponentams dar didesnį spaudimą.

Svarbu rodyti tokį žaidimą, kokį mėgsta matyti „Ryto“ sirgaliai – kovoti dėl kiekvieno kamuolio, laimėti „50 prieš 50“ situacijas. Jei tai darysime, turime gerą šansą laimėti ir neatsidurti padėtyje, kuomet pralaimime 0:2, o mūsų nugaros priremtos prie sienos trečiajame mače.

– Treneris Žibėnas minėjo, kad komanda ieško įvairios motyvacijos. Visgi nėra taip, kad visi nurašo „Rytą“, daug kas tai įvardina kaip vieną įdomiausių pastarojo dešimtmečio finalų. Kur randate motyvacijos šioje serijoje?

– Negali būti didesnės motyvacijos nei apginti titulą. Tai nėra lengva, „Rytas“ istorijoje tai yra padaręs tik kartą (2010 m. – aut.). Tai didžiausia motyvacija. Žaidžiame su Eurolygos atkrintamųjų komanda, su kuria šiame sezone mūsų tarpusavio rezultatas yra 2:2. Norime išlaikyti titulą Vilniuje – nieko daugiau ir nieko mažiau.

– Įsivaizduokime, kad kalbame pasibaigus finalo serijai, kuri pasibaigė jūsų triumfu. Koks turi būti scenarijus, kad tai taptų realybe? Kaip įsivaizduojate pergalingą kelią?

– Kad nugalėtum „Žalgirį“, tai galioja ir Eurolygoje, turi pasiūlyti ne ką mažesnį fiziškumą ir agresyvumą nei jie. Jie turi didelius kūnus, Eurolygos kūnus. Jie nuolat lipa ant lentos, neleidžia priimti kamuolio, išstumia iš pozicijų. Turime jiems tuo prilygti, kad būtume pasiruošę tikram mūšiui. Jei taip kausimės ir aukosime savo kūnus, turime gerą šansą, pradedant nuo rytojaus. Nežiūrime per daug toli, bet toks žaidimas leistų mums pradėti galvoti apie pergales.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
"Rytas" atsisveikino su Ulecku
"Rytas" atsisveikino su Ulecku
Trečiadienį apie pirmą permainą LKL čempionų gretose paskelbė Vilniaus "Rytas".Klubas padėkojo ketverius pastaruosiusmetus sostinės komandos garbę gynusiam Lukui Uleckui.Marijampolietis
Sireika – apie rinktinę be čempionų ir triumfavusį Žibėną: tegul jis pirmiausia nusilenkia fortūnai
Sireika – apie rinktinę be čempionų ir triumfavusį Žibėną: tegul jis pirmiausia nusilenkia fortūnai
„O kas neleidžia koreguoti rinktinės žaidėjų sąrašo, gal Kazys (Maksvytis) dar apsigalvos?“, – svarstė 2003-iųjų Europos čempionas Antanas Sireika, rinktinės kandidatų
Beručka iš "Wolves" perėjo į "Neptūną" (komentaras)
Beručka iš "Wolves" perėjo į "Neptūną" (komentaras)
Klaipėdos „Neptūnas” stiprina gynėjų grandį Arnu Beručka, su kuriuo sutartis sudaryta dvejiems sezonams.  Iš Vilniaus kilęs 196 cm ūgio krepšininkas pastaruosius
"Žalgirio" duris pravėręs Sirvydis – apie nuostabius jausmus ir pokalbį su Trinchieri
"Žalgirio" duris pravėręs Sirvydis – apie nuostabius jausmus ir pokalbį su Trinchieri
Kauno „Žalgirio“ klubas šią savaitę oficialiai paskelbė sudaręs ilgalaikį kontraktą su praėjusį sezoną Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ klube sėkmingai žaidusiu
Sirvydis po turo "Žalgirio" arenoje: kelis metus praleidau treniruoklių salėje, nes buvau 0
Sirvydis po turo "Žalgirio" arenoje: kelis metus praleidau treniruoklių salėje, nes buvau 0
Kontraktą su Kauno „Žalgiriu“ pasirašęs Deividas Sirvydis jau spėjo užsukti į „Žalgirio“ areną kaip šviežiai iškeptas klubo žaidėjas.Krepšininkui
Pirmasis "Žalgirio" naujokas – įspūdingą sezoną turėjęs Sirvydis
Pirmasis "Žalgirio" naujokas – įspūdingą sezoną turėjęs Sirvydis
Kauno „Žalgirio“ klubas pasipildė vienu talentingiausių savo kartos Lietuvos krepšininkų. Žaliai baltus marškinėlius nuo artėjančio sezono vilkės Deividas Sirvydis, su
Pokalbio su nauju "Barcos" strategu laukiantis Jokubaitis neatmeta "Žalgirio" varianto
Pokalbio su nauju "Barcos" strategu laukiantis Jokubaitis neatmeta "Žalgirio" varianto
„Neįprasta sezono pabaiga, turėjau daug laiko atsipūsti, nes įprastai krepšinio metus užbaigdavau birželio viduryje“, – kalbėjo į Palangą atvykęs „Barcelonos“
"Neptūnas" išsaugojo Janavičių, "Nevėžio" gretose – amerikietis puolėjas
"Neptūnas" išsaugojo Janavičių, "Nevėžio" gretose – amerikietis puolėjas
Klaipėdos „Neptūnas“ pratęsė sutartį su Žygimantu Janavičiumi, kuris uostamiestyje lieka dar vienam sezonui. Iš Alytaus kilęs įžaidėjas praėjusiame Lietuvos krepšinio
"Lietkabelis" pratęsė kontraktą su kapitonu
"Lietkabelis" pratęsė kontraktą su kapitonu
Bronzine nata sezoną pabaigęs Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ klubas pradeda tarpsezonio darbus – pasirašytas dvejų metų kontraktas su Vyteniu Lipkevičiumi.Praėjusią savaitę
"Žalgirio" taikiklyje – rezultatyviausias Italijos lygos žaidėjas su NBA ir Eurolygos patirtimi
"Žalgirio" taikiklyje – rezultatyviausias Italijos lygos žaidėjas su NBA ir Eurolygos patirtimi
Kauno "Žalgirio" akiratyje atsidūrė NBA bei Eurolygos patirties jau sukaupęs Italijos talentas Niccolo Mannionas.Graikijos žiniasklaida skelbia, kad be Lietuvos grandų krepšininku
"Žalgirio" esmines bėdas kartojęs Kurtinaitis: kaip kauniečiui, nemalonu ir sunku
"Žalgirio" esmines bėdas kartojęs Kurtinaitis: kaip kauniečiui, nemalonu ir sunku
Savaitės pradžioje Rimas Kurtinaitis prisiminė 1996-ųjų „Žalgirio“ išsigelbėjimą atsiliekant finalo serijoje 0-2. Žinomas krepšinio specialistas tikėjo, kad dabartinė
Reabilitaciją Kaune pradėjęs Evansas: linkiu visiems turėti gerus draugus ir daug pozityvios aplinkos
Reabilitaciją Kaune pradėjęs Evansas: linkiu visiems turėti gerus draugus ir daug pozityvios aplinkos
Sunkią kelio traumą paskutiniųjų „Betsafe-LKL“ pusfinalio rungtynių metu patyręs žalgirietis Keenanas Evansas pradėjo ilgą reabilitacijos procesą.Krepšininkas šią savaitę
Žvilgsnis į pirmąją finalo dvikovą su teisėjams prisegtais mikrofonais
Žvilgsnis į pirmąją finalo dvikovą su teisėjams prisegtais mikrofonais
Nuslūgus didžiojo finalo emocijoms, Betsafe-LKL TV komanda siūlo prisiminti pirmąsias serijos rungtynes tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“ bei į jas pažvelgti teisėjų
Tikėjimą sostinei sugrąžinę "Ryto" žaidėjai: per kūną ėjo šiurpuliukai, tą matėme tik vaikystėje
Tikėjimą sostinei sugrąžinę "Ryto" žaidėjai: per kūną ėjo šiurpuliukai, tą matėme tik vaikystėje
Savo miesto komanda patikėję vilniečiai trečiadienio vakarą nostalgiškai sugrąžino 15-20 metų atgal – į laikus, kai Vilniaus „Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ mūšiai
Į klausimą apie Žibėno ateitį "Ryto" sporto direktorius atsakė vienu žodžiu
Į klausimą apie Žibėno ateitį "Ryto" sporto direktorius atsakė vienu žodžiu
Antrą kartą Vilniaus „Rytui“ Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionų regalijas padėjęs užkariauti Giedrius Žibėnas teigė, jog jo sutartyje yra numatyta galimybė pratęsti
Pirmoji naujiena iš "Šiaulių": prie trenerių štabo jungiasi ilgametis komandos žaidėjas
Pirmoji naujiena iš "Šiaulių": prie trenerių štabo jungiasi ilgametis komandos žaidėjas
Vasaros darbus pradėjęs „Šiaulių“ krepšinio klubas į savo štabą pasikvietė praeityje Saulės mieste rungtyniavusį, o nuo šiol trenerio asistento pareigas
 Sugrįžti žadantis Fosteris: įrodėme, kad „Ryto“ organizacija yra geresnė už "Žalgirio"
Sugrįžti žadantis Fosteris: įrodėme, kad „Ryto“ organizacija yra geresnė už "Žalgirio"
Vilniaus „Rytas“ savo žiūrovų akivaizdoje 88:87 dramatiškai palaužė Kauno „Žalgirį“ ir laimėjęs finalo seriją 3-1 tapo Lietuvos krepšinio lygos čempionu.
Žibėnas stebėjosi Trinchieri poelgiu ir darė išvadą dėl "Ryto" pavasario sindromo
Žibėnas stebėjosi Trinchieri poelgiu ir darė išvadą dėl "Ryto" pavasario sindromo
Viduryje čempioniškos spaudos konferencijos žmonos skambučio sulaukęs Giedrius Žibėnas prašė jos luktelėti tris minutes, bet Vilniaus „Ryto“ treneris naktį anksti namo
"Žalgirio" bėdas pagarsinęs Normantas: negalėjau patikėti, kad Lekavičius metė toks laisvas
"Žalgirio" bėdas pagarsinęs Normantas: negalėjau patikėti, kad Lekavičius metė toks laisvas
Vilniaus „Ryto“ kapitonas Margiris Normantas po triumfo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo serijoje pripažino, kad vilniečiai pasinaudojo Kauno „Žalgirio“ bėdomis
Apie ateitį Kaune nekalbėjęs Trinchieri vėl laidė strėles į teisėjus: buvo pražanga prieš Butkevičių
Apie ateitį Kaune nekalbėjęs Trinchieri vėl laidė strėles į teisėjus: buvo pražanga prieš Butkevičių
Andrea Trinchieri po fiasko Lietuvos krepšinio lygos(LKL) finale ironiškai vertino paskutinių sekundžių įvykius ketvirtose serijos rungtynėse ir nepanoro kalbėti apie savo ateitį Nemuno
1 tašku laimėjęs "Rytas" po 14 metų pertraukos palaužė "Žalgirį" ir triumfavo LKL
1 tašku laimėjęs "Rytas" po 14 metų pertraukos palaužė "Žalgirį" ir triumfavo LKL
Vilnius šį vakarą švenčia. „Ryto“ komanda namuose 88:87 (23:24, 28:24, 19:17, 18:22) palaužė Kauno „Žalgirį“ ir tapo Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“)
Fosteris pripažintas LKL finalo MVP
Fosteris pripažintas LKL finalo MVP
Vilniaus „Rytas“ po dvejų metų pertraukos susigrąžino „Betsafe-LKL“ čempionų titulą įspūdingoje finalo serijoje 3:1 parklupdydamas Kauno „Žalgirį“.Kone pagrindiniu
Apie artimiausius vasaros darbus užsiminęs "Wolves" strategas: man sezonas dar nesibaigė
Apie artimiausius vasaros darbus užsiminęs "Wolves" strategas: man sezonas dar nesibaigė
„Nenoriu išskirti legionierių ir lietuvių, bet buvo grupelė žaidėjų, kurie žiauriai norėjo tos bronzos, ir buvo tokių, kurie aplaidžiau pažiūrėjo į šią seriją“,
Solidus "Juventus" žingsnis: į Lietuvą grįžta Beliauskas
Solidus "Juventus" žingsnis: į Lietuvą grįžta Beliauskas
Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ klubas tęsia vasaros darbus – prie Aukštaitijos klubo prisijungė 27-erių gynėjas Laurynas Beliauskas. Sutartis tarp krepšininko
"Lietkabelio" kapitonas: galėčiau romaną parašyti apie šį sezoną, buvo kažkas vau
"Lietkabelio" kapitonas: galėčiau romaną parašyti apie šį sezoną, buvo kažkas vau
Po pergalingų „Betsafe-LKL“ ketvirtųjų mažojo finalo rungtynių bronzą iškovojusio Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ kapitonas Vytenis Lipkevičius dėkojo sirgaliams už
11-tą medalį su „Lietkabeliu“ iškovojęs Čanakas – apie subrendusį Sirvydį ir atgaivintą Gagičių
11-tą medalį su „Lietkabeliu“ iškovojęs Čanakas – apie subrendusį Sirvydį ir atgaivintą Gagičių
Antradienį Panevėžio „Lietkabelis“ sukūrė didžiulę šventę sau ir savo atstovaujamam miestui. Nenado Čanako auklėtiniai 98:87 nugalėjo Vilniaus „Wolves“ krepšininkus,
"Lietkabelis" užtikrintai įveikė vilniečius ir iškovojo LKL bronzą
"Lietkabelis" užtikrintai įveikė vilniečius ir iškovojo LKL bronzą
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) mažasis finalas – baigtas.Jį sėkmingai uždarė Panevėžio „7bet-Lietkabelis“, kuris namuose 98:87 (23:30, 25:21, 24:15,
"Žalgiris" Eurolygoje žais dar 15 metų, A licenciją išlaikė ir CSKA
"Žalgiris" Eurolygoje žais dar 15 metų, A licenciją išlaikė ir CSKA
Kauno „Žalgiris“ ir kiti 12 A licenciją turintys klubai pasirašė naują kontraktą su Eurolyga, skelbia eurohoops.net žurnalistas Aris Barkas. Tarp 13 branduolį sudarančių klubų

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (228) 05.16 00:00
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime