Naujienos kraunasi...

"Ryto" treneris: atkrintamosiose reikia turėti labai trumpą atmintį

"Ryto" treneris: atkrintamosiose reikia turėti labai trumpą atmintį
LKL nuotr.
Po dvejų metų pertraukos į „Betsafe-LKL“ finalus sugrįžo amžinų priešininkų dvikova, o jau per artimiausią savaitę paaiškės, kas kels į viršų nugalėtojų taurę jubiliejiniame 30-ajame lygos sezone.

Itin rezultatyviame pirmajame finalo mače (108:93) namų tvirtovę apgynęs Kauno „Žalgiris“ serijoje iki trijų pergalių žengė pirmą žingsnį link čempionų žiedų susigrąžinimo – 1:0.

Tačiau kauniečiai neturi itin daug laiko džiaugtis, nes praėjus vos dviem dienoms dabar jau jie ruošiasi išvykai į „Jeep“ areną, kurioje šeimininkauja Vilniaus „Rytas“ ir ištikimiausi šio klubo aistruoliai.

Tiesioginė antrosios finalo dvikovos iš sostinės transliacija – šeštadienį nuo 17.00 val. per BTV televiziją ir Go3.

Prieš artėjantį susitikimą portalo LKL.lt kalbintas Giedriaus Žibėno asistentas Georgios Dedas kalbėjo apie tai, kaip pirmojo mačo baigtį paveikė „Ryto“ pasirinkta žemo penketuko taktika.

„Kartais, kai nesi favoritas, turi pasirinkti, kur rizikuoji, o kur ne. Priklausomai nuo rezultato, supranti, ar tai pasiteisino, ar ne. Puolime mes turėjome gerą ritmą, pelnėme 93 taškus, bet tai skaudžiai atsiliepė kovojant dėl lentos po savuoju krepšiu“, – į labiausiai kamavusį skaudulį pirštu bedė graikas.

„Rytą“ be gailesčio baudė buvęs kapitonas ir praėjusių metų finalo serijos MVP Arnas Butkevičius. 30-metis puolėjas geriausią sezono pasirodymą surengė tada, kada to labiausiai reikėjo. Jo sąskaitoje – 21 taškas (4/4 dvit., 1/3 trit., 10/11 baud.), net 10 išprovokuotų pražangų ir 31 naudingumo balas.

Visa tai – praėjus vos savaitei nuo mačo Panevėžyje, kuomet po smulkios traumos sugrįžęs krepšininkas ant parketo praleido vos 7 minutes ir spėjo tik kartą atkovoti kamuolį.

„Kad jis įmetė tiek taškų, nėra siurprizas, – buvusio savo komandos vedlio pasirodymą pakomentavo G. Dedas. – Turime žiūrėti, kaip jis tai padarė, kad to išvengtume. 10 taškų jis susirinko baudų metimais. Vadinasi, buvo agresyvus, verždamasis link krepšio. Tai turime kontroliuoti geriau.“

Dabartiniai Lietuvos čempionai panašioje situacijoje buvo atsidūrę ir pernai. Pirmasis serijos mačas jiems baigėsi nesėkme prieš Nenado Čanako kariauną, bet vilniečiai įspūdingai atsitiesė ir keturiais kirčiais iš eilės nusikalė sau aukso žiedus. Galbūt ši patirtis gali praversti dabar?

„Pernai serija buvo iki keturių pergalių, dabar tik iki trijų. Buvo šiek tiek daugiau rungtynių, kad galėtum taisyti žaidimą. Dabar to laiko mažiau. Ko galėtume pasimokyti iš praeitų finalų? Atkrintamosiose reikia turėti labai trumpą atmintį, kiekvienos rungtynės yra atskira istorija“, – esminę čempionišką pamoką įvardino specialistas.

– Kokios mintys sukosi galvoje, kai po pirmojo mačo grįžote į Vilnių ir kaip jos spėjo susigulėti per laisvą dieną iki antrojo mačo?

– Tai du skirtingi jausmai. Iškart po rungtynių jautiesi kitaip nei vėliau, stebėdamas jas ir analizuodamas. Iškart po rungtynių autobuse galvojome apie tai, kad jie atkovojo daugiau kamuolių nei mes, jie buvo kovingesni, krito dėl kiekvieno kamuolio, ko išties ir tikėjomės. Būtent dėl to pralaimėjome ir paskutines reguliariojo sezono rungtynes su „Žalgiriu“ – jie atkovojo daugiau kamuolių. Pagrindinė mūsų mintis buvo ta, kad nepakankamai išstatydavome savo kūnus, jog sustabdytume varžovus.

– Kaip jaučiasi žaidėjai? Ar treniruotėje pamatėte teigiamą reakciją po pralaimėjimo?

– Žinoma, tai yra finalai. Negali liūdėti per daug. Turi prisitaikyti, nes tvarkaraštis intensyvus, žaidžiame kas antrą dieną. Žaidėjai treniruotėje dirbo neblogai. Jie žino, kad Kaune nežaidėme gerai.

– Pirmosiose rungtynėse daug naudojote žemą penketą su pataikančiais žaidėjais, bet tikriausiai dėl to nukentėjo ir kova dėl atšokusių kamuolių. Kodėl pasirinkote tokią taktiką ir ar jaučiate poreikį ją keisti antrosiose rungtynėse?

– Kartais, kai nesi favoritas, turi pasirinkti, kur rizikuoji, o kur ne. Priklausomai nuo rezultato, supranti, ar tai pasiteisino, ar ne. Puolime mes turėjome gerą ritmą, pelnėme 93 taškus, bet tai skaudžiai atsiliepė kovojant dėl lentos po savuoju krepšiu. Turime tuo pasirūpinti.

Nėra taip, kad nebežaisime žemu penketuku ar kad pralaimėjome kovą dėl kamuolių vien dėl to. Susidėjo daug dalykų, kurie mus privedė prie tokios situacijos. Turime padaryti mažus pakeitimus savo penketuose ir būsime geresni.

– Žalgiriečiai padarė nemažai „2+1” epizodų, kuriuose „Ryto“ pražangos nebuvo pakankamai kietos, kad sutrukdytų pelnyti taškus. Kiek neramina šis aspektas?

– Taip, šie epizodai buvo viena svarbiausių temų, kurias turėjome aptarti su žaidėjais. Trečią kėlinį pradėjome neblogai, pirmavome 6 taškais (52:46 – aut.), galėjome prasižengti dar iki metimo, bet pražangas atidavėme jiems atliekant metimus. Vien per tą kėlinį tokių epizodų buvo gal šeši. Sakėme, kad taip elgtis tiesiog negalime, šio fakto nuo savęs nepaslėpsime. Turime būti kietesni ir tiek.

– Pernai titulą „Rytui“ atnešęs Arnas Butkevičius dabar tą patį mėgina padaryti su „Žalgiriu“. Jį gynė Marcusas Fosteris, kuris negarsėja gera gynyba, bet tai suprantama, nes Arno rolė puolime nėra labai išreikšta. Ar jus nustebino toks rezultatyvus jo pasirodymas?

– Žinome Arną, jis geras žaidėjas, visada užsikūręs, labai svarbus „Žalgiriui“ gynyboje ir puolime su savo kovingumu. Kaip ir minėjote, jis neturi išreikštos vietos „Žalgirio“ schemose, bet suranda būdų pelnyti taškus.

Kad jis įmetė tiek taškų, nėra siurprizas. Turime žiūrėti, kaip jis tai padarė, kad to išvengtume. 10 taškų jis susirinko baudų metimais. Vadinasi, buvo agresyvus, verždamasis link krepšio. Tai turime kontroliuoti geriau.

– Arnas minėjo, kad turi sentimentų „Rytui“, bet jie virsta noru laimėti su „Žalgiriu“. Buvo ir nuomonė, kad tokiais atvejais žaidėjas nori parodyti, kad buvo pagrindinė buvusios komandos sėkmės priežastis. Jūs gerai žinote, ką gali duoti Arnas savo ekipoms. Kiek didelį pranašumą jis suteikia „Žalgiriui“ ir kas galėtų būti tokiu vyruku „Ryte“?

– Arnas turi jausmų „Rytui“, čia prabuvo penkerius metus, laimėjo Karaliaus Mindaugo taurę, tapo „Betsafe-LKL“ čempionu. Bet jis profesionalus žaidėjas ir visiškai normalu, kad jis nori laimėti su dabartine komanda. Jis mums labai padėjo pernai, bet negalime pamiršti ir kitų vyrukų, kurie tada žaidė. Jis nebuvo vienintelė pergalės priežastis, jis buvo viena jų, žinoma. Manau, kad jis lygiai taip pat svarbus dabar „Žalgiriui“.

Atsakant į jūsų klausimą, kas galėtų būti toks žaidėjas „Ryte“, kartais negali lyginti skirtingų komandų. Dabar turime kitokią sudėtį, kitokias asmenybes. Nėra taip, kad turime sulaukti iš kažkieno tokio pasirodymo, kokį surengė Arnas. Turime daryti visko daugiau kaip komanda, turime paslėpti savo silpnybes kaip įmanoma geriau.

– Trys jūsų gynėjai – Margiris Normantas, Benedekas Varadi ir Kendale‘as McCullumas – nesužaidė gerų rungtynių, tad čia turite rezervų. Ar esate ramus dėl šių žaidėjų, kad jie dar parodys, ką sugeba?

– Jie skirtingose situacijose. Benedekas ką tik ilgą laiką praleido be krepšinio dėl traumos, todėl dar tik bando surasti jėgą savo kojose. Dėl jo esu ramus, nes tai profesionalas, padėsiantis mums tiek minučių, kiek prireiks. Margiris irgi nekelia susirūpinimo. Praėjusiose rungtynėse jis galėjo sumesti savo metimus, bet tame nebuvo problemos. Kendale‘as žaidė mažiau nei įprasta, galbūt jis turėtų žaisti daugiau, nežinau, bet ir dėl jo nesu susirūpinęs.

Nėra taip, kad jie sužaidė blogai, galbūt tie momentai, kai jie buvo aikštelėje, jiems buvo neparankūs. Manau, kad jie dar tikrai gali mums padėti žymiai daugiau.

– Pernai finalo serijoje taip pat pralaimėjote pirmąsias rungtynes prieš „Lietkabelį“, bet atsitiesėte ir laimėjote seriją 4:1. Šį kartą antrosios rungtynės vyksta ne Panevėžyje, o jūsų namų aikštėje. Kokias pernykštes pamokas galite pateikti kaip pavyzdžius, kuriais reikia sekti?

– Rezultatas tas pats, kaip ir pernai, bet tada pradėjome seriją namuose, turėjome pranašumą, o šiemet neturime ir antrosios rungtynės vyks Vilniuje.

Tikiuosi, kad „Jeep“ arena bus sausakimša ir triukšminga, kaip ir visose atkrintamųjų rungtynėse bei daugelyje mačų iki tol. Fanai mums duoda papildomos energijos, kurios lengvai neišmatuosi, tą reikia pajausti, kad suprastum.

Pernai serija buvo iki keturių pergalių, dabar tik iki trijų. Buvo šiek tiek daugiau rungtynių, kad galėtum taisyti žaidimą. Dabar to laiko mažiau. Ko galėtume pasimokyti iš praeitų finalų? Atkrintamosiose reikia turėti labai trumpą atmintį, kiekvienos rungtynės yra atskira istorija. Žinoma, turi ieškoti, ką galima padaryti geriau, bet negali pernelyg apsistoti ties praėjusiomis rungtynėmis.

– Sunku įsivaizduoti, kaip atrodys ir skambės „Jeep“ arena, bet akivaizdu, kad tai bus didelis jūsų užnugaris, jau padėjęs kartą įveikti „Žalgirį“ lapkričio mėnesį. Visgi spaudimą jausite ir jūs, kadangi pralaimėjimo atveju situacija pasidarytų kritinė. Kaip išnaudoti namų aikštę, kad ji išties padėtų išmušti iš vėžių „Žalgirį“?

– Manau, kad turime žaisti savo žaidimą, žaisti tokiu tempu, kokiu esame įpratę rungtyniauti savo aikštelėje ir nepasinerti į pernelyg gilius apmąstymus, kad nepradėtume daryti to, ko nesame pratę daryti. Reikia įtraukti minią savo žaidimu kaip įmanoma anksčiau, kad jie galėtų stumtelti mus ir sukelti oponentams dar didesnį spaudimą.

Svarbu rodyti tokį žaidimą, kokį mėgsta matyti „Ryto“ sirgaliai – kovoti dėl kiekvieno kamuolio, laimėti „50 prieš 50“ situacijas. Jei tai darysime, turime gerą šansą laimėti ir neatsidurti padėtyje, kuomet pralaimime 0:2, o mūsų nugaros priremtos prie sienos trečiajame mače.

– Treneris Žibėnas minėjo, kad komanda ieško įvairios motyvacijos. Visgi nėra taip, kad visi nurašo „Rytą“, daug kas tai įvardina kaip vieną įdomiausių pastarojo dešimtmečio finalų. Kur randate motyvacijos šioje serijoje?

– Negali būti didesnės motyvacijos nei apginti titulą. Tai nėra lengva, „Rytas“ istorijoje tai yra padaręs tik kartą (2010 m. – aut.). Tai didžiausia motyvacija. Žaidžiame su Eurolygos atkrintamųjų komanda, su kuria šiame sezone mūsų tarpusavio rezultatas yra 2:2. Norime išlaikyti titulą Vilniuje – nieko daugiau ir nieko mažiau.

– Įsivaizduokime, kad kalbame pasibaigus finalo serijai, kuri pasibaigė jūsų triumfu. Koks turi būti scenarijus, kad tai taptų realybe? Kaip įsivaizduojate pergalingą kelią?

– Kad nugalėtum „Žalgirį“, tai galioja ir Eurolygoje, turi pasiūlyti ne ką mažesnį fiziškumą ir agresyvumą nei jie. Jie turi didelius kūnus, Eurolygos kūnus. Jie nuolat lipa ant lentos, neleidžia priimti kamuolio, išstumia iš pozicijų. Turime jiems tuo prilygti, kad būtume pasiruošę tikram mūšiui. Jei taip kausimės ir aukosime savo kūnus, turime gerą šansą, pradedant nuo rytojaus. Nežiūrime per daug toli, bet toks žaidimas leistų mums pradėti galvoti apie pergales.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Auklėtinių atsipalaidavimu ir atkarpa 0:17 nepatenkintas Maksvytis: pernai to nebūdavo
Auklėtinių atsipalaidavimu ir atkarpa 0:17 nepatenkintas Maksvytis: pernai to nebūdavo
Iš po išvykos į Kiprą sugrįžęs Kauno „Žalgiris“ pergalingai tęsė kelią LKL čempionate, kai 79:69 įveikė Utenoje šeimininkavusius „Juventus“ krepšininkus.
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Žalgiris" iškovojo pergalę Utenoje
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Žalgiris" iškovojo pergalę Utenoje
Kauno „Žalgiris“ (2-0) ketvirtadienio vakarą Utenoje iškovojo antrąją pergalę naujajame „Betsafe-LKL“ sezone.Kazio Maksvyčio kariauna išvykoje 79:69 (15:17,
Lietuvą kompiuterizavęs Kurtinaitis: Tarybų Sąjungoje apie tokią naujovę mažai kas žinojo
Lietuvą kompiuterizavęs Kurtinaitis: Tarybų Sąjungoje apie tokią naujovę mažai kas žinojo
Spalio 17 d. kinuose pasirodys dokumentika „Bilietas. The Ticket“ apie legendinę 1979–1989 m. Kauno „Žalgirio” komandą ir jos kovas prieš Maskvos CSKA. Filme prisimenamos
Gagičius: turėjome nepaprastą sezoną, kai išspyrėme "Žalgirį", dabar "Wolves" turi didelių planų
Gagičius: turėjome nepaprastą sezoną, kai išspyrėme "Žalgirį", dabar "Wolves" turi didelių planų
Legionierius iš Serbijos Džordže Gagičius tebelaukia savo debiuto vilkint Vilniaus „Wolves“ marškinėlius. Tarpsezoniu gauta čiurnos trauma dar neleido 210 cm ūgio milžinui
"Juventus" komplektaciją baigė Bosnijos ir Hercegovinos rinktinės aukštaūgis
"Juventus" komplektaciją baigė Bosnijos ir Hercegovinos rinktinės aukštaūgis
Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ komanda užbaigė komplektacijos darbus. Aukštaitijos klubą papildė Bosnijos ir Hercegovinos rinktinės puolėjas Ajdinas Penava.Su 206
Smūgis "Wolves": vienam lyderių atlikta kelio operacija
Smūgis "Wolves": vienam lyderių atlikta kelio operacija
Krepšininkui Ispanijoje buvo atlikta atroskopinė kelio operacija, dėl kurios jis negalės rungtyniauti bent keturias savaites.Po vasaros sugrįžęs į Lietuvą J. Tayloras bandė ruoštis
Patvirtinti du KMT taurės formatai: iš NKL dalyvaus "Olimpas", 5 klubai prisijungs ketvirtfinalyje
Patvirtinti du KMT taurės formatai: iš NKL dalyvaus "Olimpas", 5 klubai prisijungs ketvirtfinalyje
Antradienį įvykusiame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) valdybos posėdyje buvo patvirtinti 2023-2024 m. Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) turnyro du galimi formatai.Penkios tarptautinėse
Oreliko karjeros rungtynės nukalė pergalę Aukštaitijos derbyje
Oreliko karjeros rungtynės nukalė pergalę Aukštaitijos derbyje
Naujajame Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezone įvyko pirmasis Aukštaitijos klubų derbis. Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (1-1) namais vadinamoje „Kalnapilio“
Panašumų su Maksvyčiu radęs Šeškus būtų nieko prieš išbandyti jėgas rinktinėje
Panašumų su Maksvyčiu radęs Šeškus būtų nieko prieš išbandyti jėgas rinktinėje
Betsafe-LKL TV krepšinio aistruoliams naujajame sezone ir vėl pateiks daug turinio su įvairiomis lygos asmenybėmis, o pirmuoju pašnekovu šįkart tapo Jonavos „CBet“
Valinskas – apie Štelmaherio užduotį, reikalingą kantrybę ir laukiamą dvikovą prieš brolį
Valinskas – apie Štelmaherio užduotį, reikalingą kantrybę ir laukiamą dvikovą prieš brolį
Dar pavasarį, svarstydamas apie kitą savo karjeros stotelę, Paulius Valinskas manė, kad jo laukia dar vieneri metai užsienio klube.Visgi po etapų Belgijoje ir Serbijoje lietuvis galiausiai rugsėjį
Likus daugiau nei dviem savaitėms, "Žalgiris" išpardavė visus bilietus į Eurolygos rungtynes
Likus daugiau nei dviem savaitėms, "Žalgiris" išpardavė visus bilietus į Eurolygos rungtynes
Kauno „Žalgirio“ gerbėjai nuo pat sezono pradžios tęsia praėjusio sezono tradicijas ir šluoja bilietus į Eurolygos namų rungtynes „Žalgirio“ arenoje.Praėjusiame
"Šiauliai" savo gerbėjų akivaizdoje palaužė "Neptūną"
"Šiauliai" savo gerbėjų akivaizdoje palaužė "Neptūną"
„Šiauliai“ (1-1) savo sirgalius pradžiugino pirma pergale naujajame Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezone. Namuose pavyko 90:82 (30:25, 18:17, 16:24, 26:16)
"Rytas" palaužė pagirtiną kovą demonstravusį "Nevėžį"
"Rytas" palaužė pagirtiną kovą demonstravusį "Nevėžį"
Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (0-2) rodė gerą kovingumą, tačiau galiausiai pralaimėjo rungtynes savų sirgalių akivaizdoje.Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“)
"Žalgiris" Kipre dramatiškai nukovė "Crvena Zvezda"
"Žalgiris" Kipre dramatiškai nukovė "Crvena Zvezda"
Kauno „Žalgiris“ pergale užbaigė draugišką turnyrą Kipre. Nikosijoje žalgiriečiai iššvaistė 15 taškų pranašumą, bet galiausiai įveikė Belgrado
Staniulio dublis neišgelbėjo – mažeikiškiai Telšiuose nusileido Šeškaus kariaunai
Staniulio dublis neišgelbėjo – mažeikiškiai Telšiuose nusileido Šeškaus kariaunai
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezonas pirmą kartą užsuko į Žemaitijos sostinę Telšius, kuriuose šeimininkų teisėmis rungtyniauja Mažeikių „M
"Wolves" debiutas sostinėje pažymėtas triuškinančia pergale
"Wolves" debiutas sostinėje pažymėtas triuškinančia pergale
Pirmąsyk ASG arenoje šeimininkavę Vilniaus „Wolves“ (2-0) krepšininkai galingu pasirodymu prisistatė sostinės publikai.Kęstučio Kemzūros auklėtiniai naujuose savo
Į replikas atsakęs "Wolves" vadovas – apie Dubajų, ūgtelėjusį biudžetą ir Kariniausko liežuvį
Į replikas atsakęs "Wolves" vadovas – apie Dubajų, ūgtelėjusį biudžetą ir Kariniausko liežuvį
Vilniaus „Wolves“ šį šeštadienį sužais pirmas oficialias rungtynes naujuose savo namuose – „Avia Solutions Group“ arenoje. Pernai Alytuje glaudęsi
Kariniauskas: "Žalgiryje" tu negali pralaimėti, "Ryte" kažkiek gali
Kariniauskas: "Žalgiryje" tu negali pralaimėti, "Ryte" kažkiek gali
Vaidui Kariniauskui pastarieji keli mėnesiai buvo neabejotinai pilni emocijų.Įžaidėjas su rinktine vyko į Pasaulio taurės turnyrą, ten sutraukė į save fotografų žvilgsnius po įspūdingo pasirodymo
"Lietkabelio" fanų pasiilgusiam Popovičiui ptinka naujasis treneris bei tai, kad atvyko buvęs bendraklubis Valinskas
"Lietkabelio" fanų pasiilgusiam Popovičiui ptinka naujasis treneris bei tai, kad atvyko buvęs bendraklubis Valinskas
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ jau pirmadienį (rugsėjo 25 d.) 18.30 val. Kalnapilio arenoje priims Pasvalio „Pieno žvaigždes“ – tai bus pirmosios šio sezono panevėžiečių
Žukauskas nepergyvena dėl "Wolves" rungtynių lankomumo: bus pergalių, bus ir žiūrovų
Žukauskas nepergyvena dėl "Wolves" rungtynių lankomumo: bus pergalių, bus ir žiūrovų
Vilniaus „Wolves“ šeštadienį atvers dar vieną naują lapą jauno klubo istorijoje. Po debiutinio sezono Alytuje, antrajam savo sezonui į Vilnių persikėlusi komanda sužais
"Žalgiris" po inirtingos kovos nusileido Eurolygos vicečempionams
"Žalgiris" po inirtingos kovos nusileido Eurolygos vicečempionams
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pralaimėjimo pirmąsias kontrolines rungtynes stovykloje Kipre. Kazio Maksvyčio auklėtiniai rezultatu 72:75 (15:13, 15:21, 24:21, 18:20) nusileido Pirėjo
LKL rungtyniaus Suomijos rinktinės gynėjas
LKL rungtyniaus Suomijos rinktinės gynėjas
Mažeikių „M Basket-Delamode“ sulaukė pastiprinimo. Prie mažeikičių prisijungė 198 cm ūgio įžaidėjas iš Suomijos Henri Kantonen.26-erių krepšininkas šią vasarą
"Žalgirio" naujokas – apie senų žalgiriečių rungtynių žiūrėjimą bei šmaikščiausius komandos draugus
"Žalgirio" naujokas – apie senų žalgiriečių rungtynių žiūrėjimą bei šmaikščiausius komandos draugus
Kipre treniruočių stovyklą tęsiantys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai penktadienio popietę persikels iš Larnakos miesto į šalies sostinę Nikosiją, kur dalyvaus keturių
"Wolves" priekinę liniją sustiprino Mockevičius
"Wolves" priekinę liniją sustiprino Mockevičius
Vidurio puolėjas Egidijus Mockevičius sustiprins išretėjusią Vilniaus „Wolves“ priekinę liniją ir apsivilks komandos marškinėlius sezono pradžioje. Su krepšininku
Ypatingą vasarą turėjęs "Lietkabelio" senbuvis: kaip įprasta, liekame su Lipkevičiumi, o aplink daug kas keičiasi
Ypatingą vasarą turėjęs "Lietkabelio" senbuvis: kaip įprasta, liekame su Lipkevičiumi, o aplink daug kas keičiasi
„7bet-Lietkabelio“ krepšininkai jau rugsėjo 25 d. (pirmadienį) stoja į kovą pirmosiose šio sezono namų rungtynėse – į Panevėžį atvyksta Pasvalio „Pieno žvaigždės“.Pirmąjį
"Wolves" atsisakė savo šokėjų – per pertraukėles karaliaus gatvės šokiai
"Wolves" atsisakė savo šokėjų – per pertraukėles karaliaus gatvės šokiai
Vilniaus „Wolves“ rungtynėse pertraukėlių ir pertraukų metu šį sezoną karaliaus ANT šokių studijos šokėjai. Jų atliekami gatvės šokiai pakeis krepšinio
Vainauskas: man įdomu, kur nuves Palangos klubo projektas – LKL ar Europos taurė
Vainauskas: man įdomu, kur nuves Palangos klubo projektas – LKL ar Europos taurė
Krepšinis Palangoje verčia naują lapą. „Olimpo“ vardu Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezoną pasitinkantį klubą į priekį ves puikiai Lietuvos krepšinyje žinomi
"Ryto" jaunimo programa turi naują vadovą
"Ryto" jaunimo programa turi naują vadovą
Sostinėje – atsinaujinimas: „Ryto“ jaunimo programa turi naują vadovą. Šias pareigas pastaruosius metus užėmusį Mindaugą Noreiką keičia Matas Urbonas.Dvejus pastaruosius

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (212) 06.29 11:10
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime