"Šiauliai" kontroliniame mače įveikė Latvijos čempionus

bcsiauliai.lt
Antrąsias draugiškas rungtynes sužaidę „Šiauliai“ atidarė pergalių ruošiantis sezonui sąskaitą. Saulės miesto komanda Latvijos sostinėje Rygoje įveikė šios šalies čempioną VEF 81:76 (25:23, 18:25, 18:18, 13:17).

Jei pirmosiose rungtynėse buvo išbandomi naujokai bei NKL lygoje daugiau žaidimo laiko gausiantys krepšininkai, tai šiam mačui treneris Antanas Sireika išrikiavo pajėgiausius krepšininkus, į dvyliktuką grąžindamas Beną Griciūną, Antaną Udrą, Kristupą Žemaitį ir Evaldą Šaulį.

Būtent vos 6 minutes pirmoje mačo pusėje žaidusio ir idealiai atakavusio krepšį E.Šaulio vedami šiauliečiai sėkmingai pradėjo dvikovą ir pirmajame kėlinyje pirmavo 8 taškų pranašumu – 18:10. Tačiau griežtų trenerių žodžių sulaukusi kova dėl atšokusių kamuolių po savo krepšiu leido varžovams kelis sykius kartoti atakas, porą tolimų metimų pataikė Lietuvoje žaidęs, patyręs Janis Blumas, o skirtumas tapo lygus 21:21.

Nepaisant šios šeimininkų atkarpos, persverti rezultato jiems nepavyko, poros taškų pranašumu kėlinį laimėję „Šiauliai“ varžovų į priekį nepraleido ir antrajame ketvirtyje. Prieš ilgąją pertrauką būtent geltonieji surengė dar vieną spurtą, kurio metu tritaškius pataikė Davis Gekas, Justas Furmanavičius ir Kristupas Žemaitis. Svečių pranašumas tapo dviženklis – 46:34. Ilsėtis komandos išėjo šiauliečiams pirmaujant 50:41.

Iškart po pertraukos latviams pavyko priartėti 5 taškų atstumu, bet kėlinio viduryje „Šiauliai“ įgijo rekordinę 14 taškų persvarą – 64:50. VEF krepšininkams išlyginus žaidimą, netrūko gražių svečių epizodų gynyboje. Įspūdingais blokais varžovus „pavaišino“ Mantvydas Žukauskas ir Kevinas Hardy, dėjimu po perimto kamuolio ataką užbaigė Rokas Gustys.

Intrigą Latvijos čempionams pavyko sugrąžinti dvikovos pabaigoje. Du tritaškius pataikė legionierius Ronaldas Curry, sudėtingą metimą pataikė anksčiau Panevėžio „Lietkabelyje“ žaidęs Lukas Aukštikalnis. Turėta saugi šiauliečių persvara ištirpo iki 3 taškų, Vis tik, pergalės svečiai iš rankų nepaleido.

„Šiauliams“ taškus pelnė: B.Griciūnas (18 naud. balų) ir E.Šaulys – po 15, K.Žemaitis (6 rez. perdavimai) ir R.Gustys – po 8, A.Udras – 7, D.Gekas – 6, Š.Beniušis ir J.Furmanavičius – po 5, A.Wrightas ir A.Urbonas – po 4, K.Hardy (4 rez. perdavimai) ir M.Žukauskas – po 2.

Rugsėjo 5 - 6 dienomis „Šiauliai“ sužais dvejas draugiškas rugntynes Anykščiuose prie Ukrainos ir Rusijos komandas.

Rungtynės Šiauliuose - lankomiausios KMT ketvirtfinalio istorijoje
Šiaulių“ klubas pagerino Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalio etapo lankomumo rekordą.Antradienį vykusias pirmas ketvirtfinalio rungtynes su Kauno „Žalgiriu“
"Žalgiris" iki paskutinės minutės vargo su kovingais "Šiauliais" ir įspūdingu R.Gusčiu
Kauno „Žalgiriui“ antradienį pavyko „Citadele–Karaliaus Mindaugo taurės“ ketvirtfinalio batalijas pradėti pergale. Kauniečiai išvykoje 85:79 (20:15, 17:25, 26:16,
"Šiaulių" ir "Žalgirio" kovos Karaliaus Mindaugo taurėje paženklintos rekordais
Kauno „Žalgiris“ ir „Šiauliai“ trečius metus iš eilės susitinka Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalyje ir ligšiolės šių komandų
A.Sireika apie šiandienos rungtynes prieš "Žalgirį": jie atvažiuos susikoncentravę
„Šiaulių“ krepšininkai šį vakarą priima Kauno „Žalgirį“ praėjus 48 valandoms po netikėtos pergalės prieš šalies čempionus „Betsafe–LKL“
 Treniruotę po pralaimėjimo surengęs Šaras: į LKL rungtynes žiūrime pro pirštus
Kauno „Žalgiris“ patyrė pirmąjį „Betsafe-LKL“ sezono pralaimėjimą namuose 83:86 nusileisdamas „Šiauliams“, o vyriausiasis Lietuvos čempionų treneris Šarūnas
Sensacija LKL: "Žalgiris" namie nusileido "Šiauliams"
Sekmadienio vakarą Kauno „Žalgiris“ (17/2) patyrė pirmąjį pralaimėjimą namuose „Betsafe–LKL“ pirmenybėse, kuomet 19-ajame ture 83:86 (23:17, 14:26, 20:20, 26:23) nusileido
A.Sireika atskleidė sėkmės paslaptį: spinduliuokime ir linkėkime vienas kitam daugiau gėrio
Antanas Sireika ir jo vadovaujami „Šiauliai“ po kiek mažiau nei dvejų metų pertraukos vėl švenčia pergalę prieš šalies čempionus – šiauliečiai
A.Sireika apie pirmąją "Šiaulių" sezono pusę: pradžia buvo optimistinė
Pergalingomis rungtynėmis prieš Pasvalio „Pieno žvaigždės“ savo žiūrovų akivaizdoje „Šiauliai“ užbaigė antrąjį „Betsafe LKL“ čempionato ratą.
7 nesėkmių seriją nutraukę "Šiauliai" kyla iš lentelės dugno (komentarai)
„Šiaulių“ (5/13) ekipai pagaliau pavyko išbristi iš pralaimėjimo liūno ir pakilti iš turnyrinės lentelės paskutinės vietos. 21:2 antroje rungtynių dalyje
Palanki prognozė: "Šiauliai" šįvakar nutrauks ilgiausią pralaimėjimų seriją
„Šiauliai“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždės“ fiksuoja ilgiausias pralaimėjimų serijas „Betsafe–LKL“ čempionate šį sezoną. Tačiau viena iš
"Šiauliai" paskutinėmis sekundėmis nusileido svečiams iš Alytaus
Alytaus „Sintek–Dzūkija“ išgyveno dar vieną trilerį. Dzūkai išvykoje 73:71 (14:4, 20:24, 16:23, 23:20) palaužė „Šiaulius“ ir įsirašė šeštąją
"Šiaulių" gretose - 18-metis talentas
„Šiaulių” krepšinio klubas į sudėtį įtraukė 18-metį Šiaulių krepšinio akademijos „Saulė” auklėtinį Loreną Stoškevičių. Gynėjo
Ž.Šakičiaus ir M.Sajaus rekordais pažymėtame mače – "Lietkabelio" pergalė Šiauliuose
Panevėžio „Lietkabelio“ (10/6) komanda neturėjo lengvo gyvenimo Šiauliuose, tačiau „Betsafe–LKL“ rungtynėse per paskutinį kėlinį įrodė savo pranašumą.
Prienuose smarkiai pirmąją pusę pralaimėję "Šiauliai" varžovų nepavijo
Regimantas Miniotas pakartojo karjeros tritaškių rekordą, o tolimų metimų lietų surengę Prienų „CBet“ (7-9) krepšininkai „Betsafe-LKL“ rungtynėse namuose 85:76
Įspūdingą trečią kėlinį sužaidęs "Lietkabelis" nukovė "Šiaulius"
Panevėžio „Lietkabelio“ (9-5) krepšininkai du kėlinius vargo su svečiais iš Šiaulių (4-10), tačiau trečiajame įjungė aukštesnę pavarą, užpylė varžovus
Tragiškai tritaškius pataikęs "Žalgiris" tik paskutinę minutę palaužė "Šiaulius"
Duobę Eurolygoje išgyvenantis Kauno „Žalgiris“ (14-0) susidūrė su rimtais sunkumais ir „Betsafe-LKL“ čempionate, tačiau atsilaikius paskutinėmis sekundėmis pavyko
"Šiaulių" amerikietis atsimena ir Maidano įvykius: vyravo visiškas chaosas
„Betsafe–LKL“ TV komanda kviečia iš arčiau susipažinti su dar vienu lygos krepšininku – „Šiaulių“ amerikiečiu Akeemu Wrightu. 35–erių
"Juventus" po atkaklios kovos palaužė nukraujavusius "Šiaulius"
Utenos „Juventus“ (6/7) apgynė savo namų tvirtovę. Žydrūno Urbono auklėtiniai 77:72 (23:18, 20:19, 18:19, 16:16) nugalėjo „Šiaulius“ (4/8).Po šios pergalės
"Šiauliai" tik po atkaklios kovos nusileido į pergalių kelią grįžusiam "Rytui"
Vilniaus „Ryto“ (8-4) krepšininkai atsitiesė po dviejų nesėkmių paeiliui ir, sužaidę solidžias rungtynes Šiauliuose, iškovojo aštuntąją pergalę sezone.Dainiaus
K.Žemaitis iš "Šiaulių" keliasi į "Nevėžį"
„Nevėžio” lietuvių gretas papildė Kristupas Žemaitis. Įžaidejo pozicijoje rungtyniaujantis 23 metų kaunietis nuo 2017 metų žaidė „Šiaulių” komandoje.Praėjusį
"Šiauliai" atsisveikino su vilčių nepateisinusiu latviu
Legionierius iš Latvijos Davis Geks palieka „Šiaulius”. Nuo šio sezono pradžios vilkėjęs geltonus marškinėlius krepšininkas nesugebėjo įsitvirtinti
Pirmajame kėlinyje atitrūkę "Šiauliai" namuose parbloškė "Nevėžį"
„Šiaulių“ (4-6) krepšininkai atsitiesė po nesėkmės prieš Klaipėdos „Neptūną“ ir savo arenoje pratęsė Kėdainių „Nevėžio“ (3-8) nelaimėtų
Prognozė: "Juventus" braunasi į LKL ketvertuką, Šiauliuose - revanšo siekiantis "Nevėžis"
Utenos „Juventus“ šį vakarą sieks antrą kartą per penkias dienas įveikti Alytaus „Sintek–Dzūkiją“ ir pagal pergales pavyti ketvirtoje „Betsafe–LKL“
Šiauliuose augantis talentas R.Augustinaitė: tokiame lygyje gaunu daug patirties ir pamokų
Penkiolikmetė Rusnė Augustinaitė – viena iš šešių sidabrinės Europos jaunučių rinktinės krepšininkių, šį sezoną debiutavusių Moterų lygoje. Gimtojo
K.Žemaičio dienos "Šiaulių" klube - suskaičiuotos
Eurobasket.lt šaltinių duomenimis, nuo 2017 -ųjų metų Šiaulių "Šiaulių" spalvas ginantis įžaidėjas Kristupas Žemaitis, veikiausiai jau artimiausiu metu atsisveikins
Šiauliuose - uraganinis puolimas ir į pergalių kelią grįžusio  "Neptūno" revanšas (video)
Šiauliuose - uraganinis puolimas ir į pergalių kelią grįžusio "Neptūno" revanšas (video)
„Neptūnas“ (6/4) tęsia savo pergalių seriją „Betsafe–LKL“ pirmenybėse.Fantastišką puolimą pademonstravę klaipėdiečiai išvykoje 102:95 (26:20, 25:21,
"Šiauliai" laimėjo dramą Prienuose ir tapo paskutine KMT ketvirtfinalio dalyve
Karaliaus Mindaugo taurės turnyro aštuntfinalio antrasis mačas tarp Prienų „CBet“ ir „Šiaulių“ ekipų žiūrovams padovanojo neįtikėtiną intrigą
"CBet" vairą perimantis D.Šalenga: "Krikštą praėjau "Žalgiryje"
Dainius Šalenga pasirengęs naujam iššūkiui. Ilgametis krepšininkas šiemet pradėjo trenerio karjerą, o šį vakarą užims ir vyriausiojo trenerio postą.42-ejų