"Sūduva" reabilitavosi prieš "Tauragę", "Šilutė" palaužė "Palangą" (kiti rezultatai)

nklyga.lt

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namie 81:72 susitvarkė su „Tauragės“ ekipa.

Pirmoji rungtynių dalis Suvalkijos sostinės ekipai nebuvo itin lengva – persvarą prieš pat ilgąją pertrauką sūduviečiai suspėjo įgyti tik po paskutinę kėlinio sekundę pataikyto Manto Kadzevičiaus metimo (33:31).

Vis tik reikalus šeimininkai pradėjo tvarkyti po pertraukos. „Sūduvos-Mantingos“ žaidėjai trečiojo kėlinio pradžioje spurtavo 10:1 ir greitai susikrovė saugesnį pranašumą (43:35).

Antroje ketvirčio pusėje Marijampolės klubas dar kartą žybtelėjo, kai po tritaškį pataikė Andrius Aleksandrovas ir Ignas Labutis, po kurių tolimų metimų skirtumas tarp komandų tapo dviženklis (51:39).

Ketvirtajame kėlinyje „Sūduva-Mantinga“ vadžių iš savo rankų nebepaleido ir iškovojo 13-ąją sezono pergalę.

Tiesa, šias rungtynes sūduviečiai baigė be vieno savo lyderių Antano Udro, kuris užsidirbęs dvi nesportines pražangas mačą baigė rūbinėje. Jis spėjo pelnyti 13 taškų (5/8 dvit., 1/4 trit.,) bei atkovoti 9 kamuolius.

„Sūduva-Mantinga“: Martynas Zigmantavičius ir Rokas Stankevičius po 15, Antanas Udras ir Mantas Kadzevičius po 13, Žygimantas Šimonis 11.

„Tauragė“: Paulius Parachomikas 17, Tadas Sebežiovas 14, Paulius Morkeliūnas 12, Artūras Pelšas 10.

Kritiniu rungtynių momentu užtikrintai sužaidę „Telšiai“ (10-8) Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) įsirašė dramatišką pergalę. Augenijaus Vaškio auklėtiniai namų rungtynėse 68:63 (15:20, 14:22, 19:11, 20:10) įveikė Mažeikių „Erelius“ (8-10) bei nutraukė jų keturių pergalių seriją.

Likus žaisti tris minutes iki rungtynių pabaigos, Ignas Razutis pelnė du taškus ir išlygino rungtynių rezultatą – 60:60. Kitoje atakoje Antanas Bertašius blokavo Emilijaus Gumuliausko metimą, tačiau galimybe išsiveržti į priekį svečiams pasinaudoti nepavyko.

Aurimas Urbonas suklydo perduodamas kamuolį, o situaciją gelbėti bandęs Tomas Rimša iš karto neleistinai sustabdė Eriką Kubilų bei buvo nubaustas nesportine pražanga.

Erikas Kubilius iš pradžių realizavo baudų metimus,  paskui telšiškiai net du kartus atsikovojo kamuolį puolime, kol galiausiai Ovidijus Kaminskis pridėjo dar du taškus ir „Telšiai“ pirmavo 64:60.

Prieš prasidedant paskutinei minutei, „Ereliai“ prarado kamuolį, kuo pasinaudojęs Tomas Domarkas padidino Telšių klubo persvarą iki šešių taškų – 66:60.

Po minutės pertraukėlės I.Razutis taikliu tolimu metimu dar perpus sugebėjo sumažinti mažeikiškių atsilikimą – 63:66, tačiau pražanga sustabdytas O.Kaminskis neklydo ir įtvirtino „Telšių“ pergalę – 68:63.

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 14 (5/13 metimai), Mindaugas Norkus 13, Kajus Okmanas 12 (3/10 metmai).

„Ereliai“: Ignas Razutis 18, Tomas Rimša 16 (3 blk.), Antanas Bertašius 11 (8 atk. kam.).

Molėtų „Ežerūnas“ (7-11) išvykoje 91:84(26:19, 21:13, 25:23, 19:29) įveikė Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (12-6) ekipą.

Svečiai sužaidė puikią pirmąją rungtynių pusę, po kurios pirmavo 47:32, o prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui „Ežerūnas“ vis dar turėjo saugią 17 taškų persvarą (72:55).

Vis tik, „Neptūnas-Akvaservis“ ketvirtajame kėlinyje kilo į lemiamą šturmą. Šeimininkai ketvirtį pradėjo spurtu 8:0 ir deficitą sumažino iki vienženklio (63:72), o po kelių akimirkų ekipas teskyrė 4 taškai (76:80).

Tačiau I.Lukošius blokavo metimą, o kitoje atakoje įkrovė į krepšį ir „Ežerūnui“ sugrąžino 8 taškų persvarą (84:76), kurios pakako iki pat susitikimo pabaigos.

Mačo herojus I.Lukošius šiose rungtynėse per 38 minutes pelnė 29 taškus (14/21 dvit., 1/4 baudos), sugriebė 16 kamuolių, blokavo 7 metimus, atliko du rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 baudas, kartą suklydo, užsidirbo dvi asmenines pražangas ir surinko 45 naudingumo balus. Šis pasiekimas yra geriausias šio sezono rezultatas.

Įdomu ir tai, jog be I.Lukošiaus dar penki „Ežerūno“ krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, o rungtynėse pasižymėjo absoliučiai visi aikštelėje pasirodę žaidėjai.

„Neptūnas-Akvaservis“: Jonas Dumašius 22 (6/10 trit.), Arūnas Mikalauskas 18 (8 atk. kam.), Mindaugas Stašys 17 (5/15 metimų, 7 atk. kam., 9 rez. perd., 25 naud. bal.)

„Ežerūnas“: Ignas Lukošius 29 (14/21 dvit., 16 atk. kam., 7 blk., 45 naud. bal.), Karolis Lukošiūnas 12 (12 atk. kam.), Laurynas Kirlys 11, Jonas Zakas, Marius Pociukonis ir Arnas Adomavičius po 10.

Trečiąją pergalę iš eilės Nacionalinės krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo „Jonavos“ (9-9) klubas išvykoje 83:72 (14:15, 26:20, 28:10, 27:15) įveikęs Kauno „Žalgirio“ (8-10) dublerių krepšininkus.

Įveikę jaunuosius žalgiriečius jonaviečiai ne tik atsirevanšavo už skaudžią nesėkmę Jonavoje pirmose sezono rungtynėse (63:64), bet ir aplenkė Kauno ekipą NKL turnyrinėje lentelėje.

Po lygios rungtynių pradžios Kauno „Žalgirio“ dubleriai pirmieji pabandė susikrauti solidesnį pranašumą (9:14). Martynas Pacevičius ir Johnas Brisco kėlinio pabaigoje stabilizavo situaciją (14:15). Antrajame kėlinyje „Jonava“ spurtavo 8:0 bei atitrūko 27:19. Nors šeimininkams ketvirčio metu buvo pavykę grėsmingai priartėti ir sumažinti deficitą iki dviejų taškų (33:35), „Jonava“ išlaikė persvarą iki pirmosios mačo dalies pabaigos (40:35).

„Jonava“ surengė dar vieną spurtą trečiojo kėlinio pradžioje ir pranašumą padidino iki 12 taškų (52:40). Svečiai nemažino apsukų ir įgijo triuškinamą 23 taškų persvarą (68:45). Ketvirtasis rungtynių ketvirtis tebuvo formalumas ir užtikrintą pergalę šventė svečiai.

„Žalgiris-2“: Erikas Venskus 20 (9/13 dvit.), Lukas Uleckas 9, Grantas Vasiliauskas 8.

„Jonava“: Ebuka Anyaorah 22 (7/12 dvit.), Lukas Grabauksas 20 (6 atk. kam.), Martynas Pacevičius 12, Mykolas Dieninis 10.

Namuose rungtyniavusi „Šilutė“ (13-5) 73:70 (19:12, 17:20, 23:27, 14:11) pranoko „Palangos“ (6-12) ekipą, kuriai tai buvo penktoji nesėkmė iš eilės.

Šeimininkai gerai pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio turėjo 7 taškų pranašumą (19:12), tačiau „Palanga“ per antrąjį ir trečiąjį kėlinius šį deficitą panaikino ir ekipos į lemiamą ketvirtį žengė esant lygiam rezultatui – 59:59.

Paskutines 10 minučių kiek sėkmingiau sužaidė šilutiškiai, kurie ir šventė pergalę.

„Šilutė“ šiame susitikime pataikė net 61 procentą mestų dvitaškių (20/33), tuo metu „Palangos“ krepšininkai įmetė 13 dvitaškių iš 30 mėginimų (43 proc.).

Šeimininkus į pergalę vedė Justas Nausėdas, kuris per 32 minutes pelnė 20 taškų (5/6 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 4/8 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, kartą suklydo ir surinko 28 naudingumo balus.

„Šilutė“: Justas Nausėdas 20 (7/8 metimai, 8 atk. kam., 28 naud. bal.), Evaldas Džiaugys 15, Jeffery Perkinsas 14, Calebas Brownas Oetjenas 11.

„Palanga“: Nerijus Barauskas (7 atk. kam.), Haroldas Saprykinas ir Mantvydas Staniulis po 13, Tadas Pažėra 11, Bobas van Zijverdenas 10 (7 atk. kam.)

T.Kliučinykas: palyginus su mūsų žaidimu, turnyrinė lentelė atrodo labai gerai
Mezon NKL pirmenybių kovos į po dviejų savaičių pertraukos į Marijampolę sugrįš jau šią savaitę. Po pertraukos „Sūduva-Mantinga“ penktadienį vyks į Molėtus,
Galingai rungtynėse finišavęs "Ežerūnas" patiesė KTU
Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) nukeltame praėjusio turo mače Molėtų „Ežerūnas“ (18-16) išvykoje 81:68 (13:20, 19:17, 24:22, 25:9) palaužė Kauno KTU (7-27) krepšininkus.Dar
"Vyčio" siurprizas: buvęs žalgirietis T.Watsonas apsivilks Šakių klubo aprangą
Buvęs Kauno „Žalgirio“ legionierius T. Watsonas atgaivina profesionalaus krepšininko karjerą. Amerikietis iki sezono pabaigos vilkės Mezon-NKL rungtyniaujančios Šakių „Vyčio“
NKL savaitės MVP tapo sezono rezultatyvumo rekordą pagerinęs Ž.Petraitis
Rezultatyviausią Mezon NKL sezono pasirodymą surengęs Joniškio „Delikateso“ komandos puolėjas Žilvinas Petraitis pripažintas naudingiausiu praėjusios savaitės krepšininku.Tiesiog
NKL: jaunųjų žalgiriečių rekordai atnešė pergalę Jonavoje (visi rezultatai)
Kauno „Žalgirio-2“ (18-14) komandą į priekį vedę Rokas Jokubaitis, Martynas Sajus ir Matas Jogėla gerino asmeninius rekordus, o toks jų žaidimas buvo pažymėtas ekipos pergale
Fantastiškai žaidęs D.Redikas atvedė "Jonavą" į pergalę Tauragėje
Pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) čempionate iškovojo „Jonavos“ (16-14) klubas svečiuose po fantastiškos kovos 91:87 (10:19, 16:27, 28:20,
NKL: netikėtai lengva mažeikiškių pergalė ir D.Rediko siautėjimas (rezultatai)
Puikią pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) šventė Mažeikių „Ereliai“ (11-17), kurie namuose 94:61 (23:19, 28:11, 13:16, 30:15) neturėjo problemų su vienu
Jaunieji žalgiriečiai krito Tauragėje, "Lietuvos ryto" dublerių pergalę lėmė baudos metimas
Kauno „Žalgirio“ (16-12) dubleriai žaidė bene pajėgiausia sudėtimi, tačiau Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) susitikime Tomo Masiulio auklėtiniai 58:73 (13:25, 20:17,
Kaune "Žalgirio" jaunimas nukovė "Lietuvos ryto" dublerius
Iki pat ketvirtojo kėlinio nė taško nepelnęs Rokas Jokubaitis suspindėjo reikiamiausiu metu. Gynėjas surinko 12 taškų, įskaitant ir rezultatą Kauno „Žalgirio“ (16-11)
"Žalgirio" jaunimas nepaliko vilčių "Lietuvos ryto" dubleriams (visi rezultatai)
Kauno „Žalgirio“ jaunimas pakiliomis nuotaikomis pradėjo 2018-uosius metus. Tomo Masiulio auklėtiniai principinį mūšį prieš Vilniaus „Perlo“ krepšininkus
V.Praškevičius pradeda trenerio karjerą
Prieš aštuonerius metus krepšininko karjerą baigęs 43-ejų metų 206 cm ūgio Virginijus Praškevičius pradeda trenerio karjerą.Buvęs krepšininkas tapo Mezon NKL
D.Maskoliūno 20-metis sūnus seka tėvo pėdomis - jau tapo treneriu (interviu)
Artėjant paskutiniam 2017-ųjų metų Mezon NKL rungtynių savaitgaliui „Jonavos“ klubas sulaukė papildymo. Komandoje vyriausiojo trenerio Nerijaus Zabarausko asistentu dirbs 20-metis Gustas
K.Giedraičio vedami "Lietuvos ryto" dubleriai sutriuškino "Delikatesą"
Vienintelėse Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse namuose rungtyniavę Vilniaus „Perlo“ (8-14) krepšininkai 96:65 (24:13, 15:17, 32:19, 25:16) sutriuškino
NKL: Galingas žalgiriečių spurtas paskutinę minutę ir D.Rediko sugrįžimas (rezultatai)
Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse Kauno „Žalgiris-2“ (11-10) parodė puikią kovotojų dvasią ir išvykoje, pačioje rungtynių pabaigoje 71:66 (15:17, 16:22,
Į Lietuvą grįžęs D.Redikas: jaučiuosi labai gerai, net nesitikėjau, kad bus tokia arena
„Jonavos“ klubo naujokas Dovydas Redikas pasidalino savo mintimis apie debiutą Jonavoje, savo sportinę formą, tikslus šiame sezone bei komandos vyriausiojo trenerio filosofijos supratimą.–
Jonavos klubas pasikvietė D.Rediką
Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) čempionate rungtyniaujantis „Jonavos“ klubas pasipildė 25-erių metų 192 cm ūgio Dovydu Rediku.Įžaidėjo ir atakuojančio gynėjo pozicijose
"Lietuvos ryto" dubleriai "Perlo" krepšininkai palūžo ir Klaipėdoje
Vienintelėse Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse namuose rungtyniavęs Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (14-7) po itin atkaklios kovos 72:70 (18:14, 19:24, 19:15,
Beveik dešimtmetį "Mažeikius" treniravęs A.Rudys palieka postą
Pergalių kelyje ir vėl stringantys Mažeikių „Ereliai“ imasi permainų trenerio poste. Devynerius metus treniravusį Aloyzą Rudį keičia Arvydas Straupis.Klubas skelbia, kad A. Rudys
M.Pacevičiaus tikslas - pirmauti lygoje pagal atkovojamus kamuolius (interviu)
„Jonavos“ klubas praėjusį Mezon NKL savaitgalį pažymėjo pergalingu žaidimu ir čempionate yra pasiekę trijų iš eilės pergalių seriją. Iš viso devynias pergales savo
Vėlai krepšininko kelią pradėjęs I.Lukošius džiaugiasi tobulėjimu su G.Vileita
Naudingiausiu praėjusios savaitės Mezon NKL pirmenybių žaidėju tapusiam Ignui Lukošiui susitikimas su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“ veikiausiai įsimins ilgam.Molėtų „Ežerūno“
NKL apžvalga: nesulaikomas "Ežerūno" centras ir dukart skaudžiai nuskriausta "Palanga"
Šakių „Vytis“ ir toliau tvirtai laiko pirmaujančias pozicijas Mezon NKL pirmenybių turnyrinėje lentelėje. Šakių ekipa savaitgalį iškovojo abi pergales, taip nuo
Vakar patyrusi pralaimėjimą Jonavoje, šiandien Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ sugebėjo reabilituotis savo sirgalių akivaizdoje.Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namie 81:72 susitvarkė
I.Sargiūno metimas su sirena atnešė pergalę žalgiriečiams (visi rezultatai)
Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) itin atkaklios rungtynės vyko Palangoje, kur Kauno „Žalgiris-2“ (9-8) 74:72 (17:16, 19:19, 19:17, 19:20) įveikė „Palangos“
Gražiausius NKL savaitės momentus kūrė mažeikiškiai (TOP 10 video)
Gražiausią praėjusios savaitės Mezon NKL ataką sukūrė Mažeikių „Erelių“ krepšininkai. Ji prasidėjo akrobatiniu Igno Razučio kamuolio išsaugojimu, o dėjimu ataką
"Juventus" Molėtuose nepasigailėjo šeimininkų
Triuškinančią pergalę kontrolinėse rungtynėse iškovojo FIBA pertraukos metu dvi savaites oficialaus mačo nežaidžianti Utenos „Juventus“ komanda. Žydrūno Urbono auklėtiniai
NKL savaitė: lyderių drama ir įsimintini individualūs žaidėjų pasirodymai
Įvykių kupinas praėjęs Mezon NKL pirmenybių savaitgalis išjudino net ir lyderiaujančių čempionato komandų trejetą.Pirmenybėse šeimininkaujantis Šakių „Vytis“
"Tauragė" visam sezonui prarado vieną lyderių L.Radavičių
Mezon NKL pirmenybių „Tauragės“ komanda sulaukė nemalonių žinių – vienas naudingiausių klubo krepšininkų Liudas Radavičius šį sezoną dėl traumos nebežais.„Tauragės“
NKL: finalininkų mūšyje - atkakli klaipėdiečių pergalė (visi rezultatai)
Mindaugas Stašys, Valdas Vasylius ir Aidas Einikis kartu pelnė 60 taškų bei nukalė Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (11-5) pergalę praėjusio Nacionalinės krepšinio

NBA 2014-2015 (1016) 01.16 06:52