"Sūduva" reabilitavosi prieš "Tauragę", "Šilutė" palaužė "Palangą" (kiti rezultatai)

nklyga.lt
Vakar patyrusi pralaimėjimą Jonavoje, šiandien Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ sugebėjo reabilituotis savo sirgalių akivaizdoje.

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namie 81:72 susitvarkė su „Tauragės“ ekipa.

Pirmoji rungtynių dalis Suvalkijos sostinės ekipai nebuvo itin lengva – persvarą prieš pat ilgąją pertrauką sūduviečiai suspėjo įgyti tik po paskutinę kėlinio sekundę pataikyto Manto Kadzevičiaus metimo (33:31).

Vis tik reikalus šeimininkai pradėjo tvarkyti po pertraukos. „Sūduvos-Mantingos“ žaidėjai trečiojo kėlinio pradžioje spurtavo 10:1 ir greitai susikrovė saugesnį pranašumą (43:35).

Antroje ketvirčio pusėje Marijampolės klubas dar kartą žybtelėjo, kai po tritaškį pataikė Andrius Aleksandrovas ir Ignas Labutis, po kurių tolimų metimų skirtumas tarp komandų tapo dviženklis (51:39).

Ketvirtajame kėlinyje „Sūduva-Mantinga“ vadžių iš savo rankų nebepaleido ir iškovojo 13-ąją sezono pergalę.

Tiesa, šias rungtynes sūduviečiai baigė be vieno savo lyderių Antano Udro, kuris užsidirbęs dvi nesportines pražangas mačą baigė rūbinėje. Jis spėjo pelnyti 13 taškų (5/8 dvit., 1/4 trit.,) bei atkovoti 9 kamuolius.

„Sūduva-Mantinga“: Martynas Zigmantavičius ir Rokas Stankevičius po 15, Antanas Udras ir Mantas Kadzevičius po 13, Žygimantas Šimonis 11.

„Tauragė“: Paulius Parachomikas 17, Tadas Sebežiovas 14, Paulius Morkeliūnas 12, Artūras Pelšas 10.

Kritiniu rungtynių momentu užtikrintai sužaidę „Telšiai“ (10-8) Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) įsirašė dramatišką pergalę. Augenijaus Vaškio auklėtiniai namų rungtynėse 68:63 (15:20, 14:22, 19:11, 20:10) įveikė Mažeikių „Erelius“ (8-10) bei nutraukė jų keturių pergalių seriją.

Likus žaisti tris minutes iki rungtynių pabaigos, Ignas Razutis pelnė du taškus ir išlygino rungtynių rezultatą – 60:60. Kitoje atakoje Antanas Bertašius blokavo Emilijaus Gumuliausko metimą, tačiau galimybe išsiveržti į priekį svečiams pasinaudoti nepavyko.

Aurimas Urbonas suklydo perduodamas kamuolį, o situaciją gelbėti bandęs Tomas Rimša iš karto neleistinai sustabdė Eriką Kubilų bei buvo nubaustas nesportine pražanga.

Erikas Kubilius iš pradžių realizavo baudų metimus,  paskui telšiškiai net du kartus atsikovojo kamuolį puolime, kol galiausiai Ovidijus Kaminskis pridėjo dar du taškus ir „Telšiai“ pirmavo 64:60.

Prieš prasidedant paskutinei minutei, „Ereliai“ prarado kamuolį, kuo pasinaudojęs Tomas Domarkas padidino Telšių klubo persvarą iki šešių taškų – 66:60.

Po minutės pertraukėlės I.Razutis taikliu tolimu metimu dar perpus sugebėjo sumažinti mažeikiškių atsilikimą – 63:66, tačiau pražanga sustabdytas O.Kaminskis neklydo ir įtvirtino „Telšių“ pergalę – 68:63.

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 14 (5/13 metimai), Mindaugas Norkus 13, Kajus Okmanas 12 (3/10 metmai).

„Ereliai“: Ignas Razutis 18, Tomas Rimša 16 (3 blk.), Antanas Bertašius 11 (8 atk. kam.).

Molėtų „Ežerūnas“ (7-11) išvykoje 91:84(26:19, 21:13, 25:23, 19:29) įveikė Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (12-6) ekipą.

Svečiai sužaidė puikią pirmąją rungtynių pusę, po kurios pirmavo 47:32, o prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui „Ežerūnas“ vis dar turėjo saugią 17 taškų persvarą (72:55).

Vis tik, „Neptūnas-Akvaservis“ ketvirtajame kėlinyje kilo į lemiamą šturmą. Šeimininkai ketvirtį pradėjo spurtu 8:0 ir deficitą sumažino iki vienženklio (63:72), o po kelių akimirkų ekipas teskyrė 4 taškai (76:80).

Tačiau I.Lukošius blokavo metimą, o kitoje atakoje įkrovė į krepšį ir „Ežerūnui“ sugrąžino 8 taškų persvarą (84:76), kurios pakako iki pat susitikimo pabaigos.

Mačo herojus I.Lukošius šiose rungtynėse per 38 minutes pelnė 29 taškus (14/21 dvit., 1/4 baudos), sugriebė 16 kamuolių, blokavo 7 metimus, atliko du rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 baudas, kartą suklydo, užsidirbo dvi asmenines pražangas ir surinko 45 naudingumo balus. Šis pasiekimas yra geriausias šio sezono rezultatas.

Įdomu ir tai, jog be I.Lukošiaus dar penki „Ežerūno“ krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, o rungtynėse pasižymėjo absoliučiai visi aikštelėje pasirodę žaidėjai.

„Neptūnas-Akvaservis“: Jonas Dumašius 22 (6/10 trit.), Arūnas Mikalauskas 18 (8 atk. kam.), Mindaugas Stašys 17 (5/15 metimų, 7 atk. kam., 9 rez. perd., 25 naud. bal.)

„Ežerūnas“: Ignas Lukošius 29 (14/21 dvit., 16 atk. kam., 7 blk., 45 naud. bal.), Karolis Lukošiūnas 12 (12 atk. kam.), Laurynas Kirlys 11, Jonas Zakas, Marius Pociukonis ir Arnas Adomavičius po 10.

Trečiąją pergalę iš eilės Nacionalinės krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo „Jonavos“ (9-9) klubas išvykoje 83:72 (14:15, 26:20, 28:10, 27:15) įveikęs Kauno „Žalgirio“ (8-10) dublerių krepšininkus.

Įveikę jaunuosius žalgiriečius jonaviečiai ne tik atsirevanšavo už skaudžią nesėkmę Jonavoje pirmose sezono rungtynėse (63:64), bet ir aplenkė Kauno ekipą NKL turnyrinėje lentelėje.

Po lygios rungtynių pradžios Kauno „Žalgirio“ dubleriai pirmieji pabandė susikrauti solidesnį pranašumą (9:14). Martynas Pacevičius ir Johnas Brisco kėlinio pabaigoje stabilizavo situaciją (14:15). Antrajame kėlinyje „Jonava“ spurtavo 8:0 bei atitrūko 27:19. Nors šeimininkams ketvirčio metu buvo pavykę grėsmingai priartėti ir sumažinti deficitą iki dviejų taškų (33:35), „Jonava“ išlaikė persvarą iki pirmosios mačo dalies pabaigos (40:35).

„Jonava“ surengė dar vieną spurtą trečiojo kėlinio pradžioje ir pranašumą padidino iki 12 taškų (52:40). Svečiai nemažino apsukų ir įgijo triuškinamą 23 taškų persvarą (68:45). Ketvirtasis rungtynių ketvirtis tebuvo formalumas ir užtikrintą pergalę šventė svečiai.

„Žalgiris-2“: Erikas Venskus 20 (9/13 dvit.), Lukas Uleckas 9, Grantas Vasiliauskas 8.

„Jonava“: Ebuka Anyaorah 22 (7/12 dvit.), Lukas Grabauksas 20 (6 atk. kam.), Martynas Pacevičius 12, Mykolas Dieninis 10.

Namuose rungtyniavusi „Šilutė“ (13-5) 73:70 (19:12, 17:20, 23:27, 14:11) pranoko „Palangos“ (6-12) ekipą, kuriai tai buvo penktoji nesėkmė iš eilės.

Šeimininkai gerai pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio turėjo 7 taškų pranašumą (19:12), tačiau „Palanga“ per antrąjį ir trečiąjį kėlinius šį deficitą panaikino ir ekipos į lemiamą ketvirtį žengė esant lygiam rezultatui – 59:59.

Paskutines 10 minučių kiek sėkmingiau sužaidė šilutiškiai, kurie ir šventė pergalę.

„Šilutė“ šiame susitikime pataikė net 61 procentą mestų dvitaškių (20/33), tuo metu „Palangos“ krepšininkai įmetė 13 dvitaškių iš 30 mėginimų (43 proc.).

Šeimininkus į pergalę vedė Justas Nausėdas, kuris per 32 minutes pelnė 20 taškų (5/6 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 4/8 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, kartą suklydo ir surinko 28 naudingumo balus.

„Šilutė“: Justas Nausėdas 20 (7/8 metimai, 8 atk. kam., 28 naud. bal.), Evaldas Džiaugys 15, Jeffery Perkinsas 14, Calebas Brownas Oetjenas 11.

„Palanga“: Nerijus Barauskas (7 atk. kam.), Haroldas Saprykinas ir Mantvydas Staniulis po 13, Tadas Pažėra 11, Bobas van Zijverdenas 10 (7 atk. kam.)

NKL čempionai - "Neptūno" dubleriai, žalgiriečiams - sidabras
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ atsiteisė už praėjusio sezono nesėkmę Mezon NKL finale. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai Jonavoje lygos superfinale palaužė Kauno „Žalgirio-2“
Legendinio G.Einikio sūnus Aidas įrodinėja savo vertę - tapo NKL finalo ketverto MVP
Aidas Einikis trečią kartą per pastaruosius ketverius metus su komanda buvo Mezon NKL finale, tačiau pirmą kartą jame žaidė ir svariai prisidėjo prie pergalės. Tiek svariai, kad tai jam lėmė
"Vytis" antrus metus iš eilės iškovojo NKL bronzą
Šakių „Vytis“ antrus metus iš eilės pasidabino Mezon NKL bronzos medaliais. Aurimo Jasilionio auklėtiniai Jonavoje rungtynėse dėl trečiosios vietos 90:76 (25:10,
Klaipėdiečiai parbloškė NKL čempionus ir tapo antraisiais finalo dalyviais
Klaipėdos „Neptūnas-Akvasevis“ antrąjį sezoną iš eilės žais Mezon NKL finale. Tomo Gaidamavičiaus kariauna pusfinalyje po kovos iki paskutinių sekundžių 77:73 (26:17, 15:19,
Žalgiriečiai eliminavo NKL reguliariojo sezono nugalėtojus ir žengė į finalą
Mezon NKL finalinis ketvertas prasidėjo Kauno „Žalgirio-2“ komandos pergale. Tomo Masiulio auklėtiniai pusfinalyje po atkaklios kovos 82:77 (18:16, 23:18, 15:22, 28:19) įveikė reguliaraus
T.Masiulis: sezono pradžioje galvojome, kaip neiškristi iš lygos (video interviu
Bene didžiausią sezono sensaciją pateikęs Kauno „Žalgiris-2“ Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) pusfinalyje eliminavo visus metus dominavusį Šakių „Vytį“
Gražiausias NKL sezono epizodas - įspūdingas I.Labučio dėjimas 360 laipsnių kampu
Mezon NKL sezonas pasiekė finišo tiesiąją. Jau šiandien Jonavoje prasidės finalo ketverto kovos, o tinklalapis „nklyga.lt“ kviečia apžvelgti tai, kad buvo įspūdingiausia
G.Radzevičius: su M.Sajumi ir G.Masiuliu "Žalgiris-2" priekinė linija yra yra geriausia
Jau šiandien prasidėsiančiame Mezon NKL finaliniame ketverte pirmajame pusfinalyje Šakių „Vytis“ ir Kauno „Žalgiris-2“ galės pademonstruoti geriausią savo žaidimą,
NKL finalo ketvertas startuoja rytoj! Septynios intrigos
Keturios stipriausios Mezon NKL komandos savaitgalį santykius aiškinsis Jonavoje. Penktadienį prasidėsiančiame finalo ketverto renginyje pusfinaliuose kausis Šakių „Vyčio“
A.Straupis NKL finale mato "Vytį" ir "Sūduvą-Mantingą" 2018-04-07 11:41
Mažeikių „Erelių“ vyriausiasis treneris Arvydas Straupis mato dvi ryškias favorites, kurios turėtų įveikti Mezon NKL finalinio ketverto pusfinalio barjerą, tačiau dėl pirmenybių
Stebuklingai išsigelbėję žalgiriečiai - finaliniame ketverte
Ant prarajos ribos buvęs Kauno „Žalgiris-2“ į finalinį ketvertą Jonavoje žengė pačiu dramatiškiausiu būdu. Mato Jogėlos ketvirtajame kėlinyje vedami ir Igno Sargiūno metimo
Žalgiriečiai išlygino serijos rezultatą, klaipėdiečiai - NKL finalo ketverte (video)
Ignas Sargiūnas per paskutines 3 rungtynių minutes pelnė 10 taškų, o Kauno „Žalgiris-2“ Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) namų rungtynėse 89:77 (23:17, 21:28, 15:16,
A.Kieža: nežinau, kiek dar žaisiu krepšinį, reikia naudotis tokiomis galimybėmis
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ veteranas Aurimas Kieža yra vienas iš trijų dabartinių marijampoliečių klubo žaidėjų, kuris su šia komanda buvo visuose trijuose Mezon
T.Gaidamavičius po antrosios pergalės: „Dar karas nelaimėtas“
Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ treneris Tomas Gaidamavičius po Klaipėdoje iškovotos skambios NKL ketvirtfinalyje pergalės - 113:82 prieš Mažeikių „Erelius“
"Žalgiriečiai" krito lemiamu metu, čempionai ir "Vytis" - finalo ketverte
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ – ketvirtus metus iš eilės tarp keturių stipriausiųjų Mezon NKL čempionato komandų.Tai paaiškėjo po trečiųjų lygos ketvirtfinalio
NKL ketvirtfinalis: žalgiriečius pražudė "Šilutės" tritaškių lietus (rezultatai, video)
„Šilutės“ krepšininkai realizavo 17 tritaškių ir jais surinko daugiau nei pusę komandos taškų, o toks pasirodymas padėjo išlyginti Mezon NKL ketvirtfinalio
Siautėjusio ir atleisto "Šilutės" amerikiečio treneris: nemanau, kad tai turės didelį poveikį
Skaudžia nesėkme prasidėjęs Mezon NKL ketvirtfinalis, prarastas namų pranašumas ir skandalas, dėl kurio komandą priverstas palikti vienas svarbiausių žaidėjų. Ar įmanomas dar blogesnis
"Šilutė" atleido naktiniame klube siautėjusį amerikietį
Mezon NKL atkrintamosiose varžybose kovojančią „Šilutės“ komandą supurtė pokyčiai – ketvirtąją vietą reguliariajame sezone užėmusi ekipa paskelbė nutraukusi sutartį
NKL ketvirtfinalis: žalgiriečiai perėmė namų aikštės pranašumą (rezultatai)
Kauno „Žalgiris-2“ toliau pergalingai žygiuoja Mezon NKL atkrintamosiose varžybose. Pirmosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse Tomo Masiulio auklėtiniai išvykoje 85:75 (23:27,
NKL ketvirtfinalis: kas pateks į finalo ketvertą?
Šeštadienio popietę Mezon NKL pirmenybėse startuos ketvirtfinalio etapas, kuriame aštuonios komandos serijose iki 3 pergalių susikaus dėl vietos balandžio 13-14 d. Jonavoje vyksiančiame
Įspūdingas N.Anyaorah dėjimas - gražiausias NKL aštuntfinalio etape
Mezon NKL aštuntfinalio etapas sirgaliams padovanojo ne tik intriguojančias kovas, bet ir gausybę įsimintinų epizodų.Du iš trijų gražiausių epizodų šiame etape sukūrė jaunieji
T.Sebežiovas Mezon NKL aštuntfinalį baigė dar vienu MVP titulu
Puikiai visos aštuntfinalio serijos metu rungtyniavęs „Tauragės“ gynėjas Tadas Sebežiovas padarė viską, kad jo komanda būtų tarp aštuonių stipriausių Mezon NKL ekipų
"Tauragė" palaužė "Ežerūną" ir įveikė aštuntfinalio barjerą
Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) aštuntfinalyje startavusi dviem pergalėmis, tačiau vėliau dusyk paeiliui suklupusi Tauragės komanda galiausiai įtvirtino savo persvarą ir žengė
"Perlą" nuskandinęs "erelis" N.Barauskas - aštuntfinalio turo MVP
Mažeikių „Erelių“ aukštaūgis Nerijus Barauskas padarė viską, kad jo vedama komanda prasimuštų į Mezon NKL ketvirtfinalį.Solidus krepšininko pasirodymas neliko
Draugiškose rungtynėse "Dzūkija" įveikė NKL čempionus, "Nevėžis" nusileido "Vyčiui"
Jau šį savaitgalį Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pradės kovas Mezon NKL ketvirtfinalio serijoje, o antradienio vakarą marijampoliečiai dar spėjo sužaisti kontrolines rungtynes.Antradienio
NKL: "Ežerūnas" išsisaugojo, "Lietuvos ryto" dubleriai ir "Telšiai" baigė sezoną
Kertiniu rungtynių metu galingai spurtavęs Molėtų „Ežerūnas“ išsigelbėjo Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) aštuntfinalyje. Gintauto Vileitos auklėtiniai
"Ežerūne" atsiskleidusio I.Lukošiaus sėkmės istorija: iš kaimo kiemo - į NKL lyderius
Igno Lukošiaus kelias link profesionalo karjeros nėra tradicinis. Jis nekrimto krepšinio pradmenų sporto mokykloje, nebuvo ir vėlai sužydęs talentas. Tiesą sakant, didesnė dalis Lietuvos
"Žalgirio" talentas M.Jogėla - antrųjų NKL aštuntfinalio rungtynių MVP (apžvalga)
Kauno „Žalgirio“ dubleriai atsidūrė per žingsnį nuo Mezon NKL ketvirtfinalio, o komandos puolėjas Matas Jogėla tapo naudingiausiu antrųjų aštuntfinalio rungtynių žaidėju

NBA 2014-2015 (1019) 06.17 03:39