"Zenit" VTB lygoje skėlė jau antrą antausį čempionams

VTB Vieningoje lygoje "Zenit" netikėtai svečiuose po įnirtingos kovos 82:79 (22:27, 24:22, 20:13, 16:17) palaužė čempionę Maskvos CSKA (1/2), kuriai šiame sezone tai buvo jau antrasis ankstyvas antausis VTB čempionate.

Pirmajame ture armiečiai taip pat nelauktai 71:80 nusileido Krasnojarsko "Jenisej" komandai.

Likus žaisti 2 minutes švieslentėje dar degė lygus rezultatas - 77:77. Jevgenijus Voronovas persvėrė rezultatą svečių naudai, o aikštės šeimininkams realizavus tik vieną baudos metimą "Zenit" ir prasidėjus paskutinei minutei išliko priekyje - 79:78.

Pergalę Joano Plazos auklėtiniams įtvirtino taiklūs Andrew Albicy baudų metimai, po kurių CSKA dar turėjo puikią progą išplėšti pratęsimą, kai Mike'as Jamesas išprovokavo varžovų pražangą atakuodamas iš toli, tačiau amerikiečio antrasis baudos metimas skriejo pro šalį, o "Zenit" triumfavo Maskvoje - 82:79.

CSKA: D.Hilliard (3/4 trit.) - 16, M.Jamesas - 12, J.Bolomboy'us - 9, W.Clyburnas ir D.Hackettas, K.Hinesas ir N.Kurbanovas po 8 taškus.

"Zenit": J.Voronovas - 15, A.Ponkrašovas (3/4 trit.) ir A.Hollinsas po 13, T.Abromaitis ir W.Thomasas po 9 taškus.

Eurolygos debiutantai patyrė netikėtą pralaimėjimą VTB lygoje
Netikėtą nesėkmę VTB Vieningoje lygoje patyrė Eurolygos debiutantas Sankt Peterburgo "Zenit" (2/1) klubas.Joano Plazos auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje 69:76 (19;19, 16:17, 19:17,
CSKA beveik du kėlinius vijosi svečius iš Baltarusijos, tuomet parodė čempionišką žaidimą
Eurolygos čempionas Maskvos CSKA (2/2) klubas VTB Vieningosios lygos sezono pradžioje jau patyrė dvi netikėtas nesėkmes, o ketvirtąsias rungtynes taip pat pradėjo sunkiai, tačiau vėliau parodė
Lemiamo ketvirčio metu "Barcelona" parodė jėgą Eurolygos naujokams
Iki pat ketvirtojo kėlinio pradžios buvo galima tik spėti į kurią pusę pakryps Eurolygos mačo svarstyklės Rusijoje, tačiau atėjus lemiamoms minutėms Barselonos "Barcelona" (2/0) klubas
Rungtynių eigą kontroliavusi CSKA įveikė Vokietijos čempionus
Antrą pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo Maskvos CSKA (2/0) klubas.Armiečiai namuose 79:68 (22:18, 25:22, 13:10, 19:18) nugalėjo Vokietijos čempionę Miuncheno "Bayern"
Nesėkmingai Eurolygoje praėjusią savaitę debiutavusios Sankt Peterburgo "Zenit" (2/0) ekipos pralaimėjimas Berlyne stipriai nepaveikė.VTB Vieningoje lygoje "Zenit" netikėtai
Eurolygos naujokams likimas negailestingas: prarado iškart du aukštaūgius
Praėjusią savaitę įvykęs debiutas Eurolygoje Sankt Peterburgo „Zenit“ klubui nepraėjo be nuostolių. Rusijos ekipa neteko dviejų žaidėjų: Gustavo Ayonas iš rikiuotės iškrito
Eurolygos čempionai prapliūpo tritaškiais ir šventė triuškinančią pergalę Valensijoje
Dėl savanaudiškumo kritikuotas ir Milano "AX Armani" nesibaigus kontraktui palikęs Mike'as Jamesas nepiktnaudžiavo metimais, o jo vedama Maskvos CSKA (1/0) komanda pergalingai pradėjo
R.Giedraitis su ALBA sėkmingai debiutavo Eurolygoje
Rokas Giedraitis su Berlyno ALBA (1/0) klubu pergalingai debiutavo pajėgiausiame Senojo žemyno turnyre Eurolygoje.Vokietijos vicečempionai namie be didesnių problemų 85:65 (24:18, 23:13,
18 komandų - 18 klausimų: kaip niekad stipri Eurolyga pažers daugybę intrigų
Rungtynėmis Mytiščių arenoje Maskvos priemiestyje ketvirtadienį prasidėjo jubiliejinis 20-asis moderniosios Eurolygos eros sezonas.Prie starto linijos iš viso stos 18 komandų –
CSKA vadovas norėtų Eurolygos rungtynes su "Žalgiriu" žaisti Londone
Maskvos CSKA prezidentas Andrejus Vatutinas atskleidė, jog norėtų, kad jo komanda žaistų Eurolygos rungtynes Londone. Negana to, „raudonarmiečių“ vadovas nori, jog CSKA varžovu tame
Naujasis CSKA taškų "fabrikas": nežaidžiu kaip Jasikevičius, bet dėl to nesu už jį blogesnis
Iš Milano „Olimpia“ vasarą išprašytas Mike'as Jamesas bandys įrodyti, kad Ettore Messina padarė klaidą atsisakydamas individualiais veiksmais dažnai piktnaudžiaudavusio
"Zenit" prieš debiutą Eurolygoje šventė triuškinančią pergalę Lenkijoje
Prieš debiutą Eurolygoje Sankt Peterburgo "Zenit" (1/0) klubas įspūdinga pergale startavo VTB Vieningoje lygoje.Joano Plazos auklėtiniai Lenkijoje 92:67 (19:16, 26:19, 26:14, 21:18)
D.Itoudis gyrė A.Juškevičių, K.Maksvytis apgailestavo dėl traumų
Kazio Maksvyčio debiutas Rusijoje buvo intriguojantis – lietuvio treniruojama Permės „Parma“ išvykoje tris kėlinius priešinosi VTB Vieningosios lygos čempionės titulą
K.Maksvyčio debiutas: puikus A.Juškevičiaus pasirodymas ir patampyti nervai CSKA
Kazys Maksvytis debiutavo VTB Vieningoje lygoje prie Permės "Parma" (0/1) komandos vairo."Lietuviškas" Permės klubas išvykoje tik po atkaklios kovos 74:89 (23:20, 16:21,
CSKA pirmą kartą VTB lygos sezoną pradėjo nesėkme - krito Sibire
Eurolygos čempionas maskvos CSKA klubas pirmą kartą VTB Vieningoje lygoje startavo pralaimėjimu.Šeštadienį titulą ginantys Dimitrio Itoudžio auklėtiniai Sibire 71:80 (14:23, 18:16,
A.Gomelskio taurės finale CSKA nepasigailėjo M.Kuzminsko klubo
Maskvos CSKA klubas be didesnio pasipriešinimo triumfavo Aleksandro Gomelskio taurės turnyre.Pusfinalyje be problemų susitvarkę su Graikijos "Promitheas" klubu armiečiai tą patį
Atskleisti galingiausių Rusijos klubų biudžetai: CSKA lenkė "Žalgirį" 4 kartus
Artėjant naujam krepšinio sezonui VTB Vieningosios lygos garbės prezidentas Sergejus Ivanovas surengė tradicinę konferenciją, kurioje kalbėjo ir apie praėjusių metų Rusijos klubų biudžetus.Anot
CSKA oficialiai patvirtino Eurolygos rungtynes žaisiantys Kaliningrade
Kaip jau rašėme, Maskvos CSKA klubas ketina dvejas Eurolygos rungtynes žaisti Lietuvai kaimyniniame Kaliningarde.Pirmadienį Eurolygos ir Rusijos čempionai patvirtino, kad  šiame
Kurtinaičio "Chimki" paskendo klaidose, CSKA parodė raumenis
Naujam sezonui besirengianti Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ komanda kontrolinį turnyrą Zadare pradėjo nesėkme.Eurolygoje žaisiantys Chimkų atstovai 82:90 (16:19,
CSKA dvejas Eurolygos rungtynes ketina žaisti Lietuvai kaimyniniame Kaliningrade
Maskvos CSKA klubas ketina dvejas Eurolygos rungtynes žaisti Lietuvai kaimyniniame Kaliningarde.Kaip praneša Rusijos žiniasklaida, Eurolygos čempionai planuoja šiame mieste susitikti su
Rezultatyviausias Eurolygos žaidėjas regi "Žalgirį" atkrintamosiose, savo buvusių klubų - ne
Rezultatyviausiam Eurolygos krepšininkui skiriamą Alphonso Fordo apdovanojimą praėjusį sezoną iškovojęs Mike'as Jamesas pasidalino savo prognozėmis artėjančiam sezonui.Amerikiečio
"Gloria Cup" turnyro finale pasikartojo Eurolygos scenarijus
Antalijoje vykusio tradiciniame "Gloria Cup" turnyro finalė susitiko tos pačios komandos, kurios aiškinosi ir Eurolygos lemimamoje dvikovoje - Maskvos CSKA ir Stambulo "Galatasaray".
Skauda ne tik Šarui: kurių Eurolygos klubų pasiruošimą sezonui labiausiai jaukia pasaulio čempionatas?
„Taip, kaip ir kiekvieną vasarą. Būtų geriau, kad būtų visi, bet yra, kaip yra“, – paklaustas, ar pasiruošimą naujajam sezonui apsunkina viso būrio žaidėjų, šiuo
Įspūdingu Eurolygos rėmėjų įsteigtu prizu norėjęs pasinaudoti CSKA lyderis liko nieko nepešęs
Puikiai praėjusiame Eurolygos finalo ketverte pasirodęs Maskvos CSKA lyderis Willas Clyburnas gavo įspūdingą prizą – pagrindinis turnyro rėmėjas „Turkish Airlines“ amerikiečiui
Oficialu: rezultatyviausias Eurolygos krepšininkas tapo CSKA žaidėju
Rezultatyviausias Eurolygos žaidėjas Mike'as Jamesas oficialiai pasirašė kontraktą su Maskvos CSKA klubu.Amerikietis tapo devintuoju Eurolygos bei Rusijos čempionų legionieriumi, tad "armiečiams"
Eurolygos debiutantų gretose - Europos taurės finalo MVP W.Thomasas
Eurolygos vardinį kvietimą gavusi Sank Peterburgo "Zenit" komanda pasiekė dar vieną pergalę vasaros žaidėjų rinkoje - prisiviliojo praėjusio sezono Europos taurės finalo MVP Willą
CSKA sudrebino Europos krepšinio rinką ir sumedžiojo M.Jamesą
Ettore Messinos iš Milano „AX Armani Exchange“ klubo išprašytas Mike‘as Jamesas karjerą tęs Eurolygos čempionų klube.„Eurohoops“ žurnalistas Nikos
CSKA pasipildė gynėju iš NBA, bet komplektacijos dar nebaigė (Itoudžio komentaras)
Maskvos CSKA nesusitarus su Jeremy Linu buvo griebtasi antro anksčiau viešinto varianto - Senajame žemyne dar nerungtyniavusio Rono Bakerio.Eurolygos čempionai ketvirtadienį oficialiai paskelbė