Dviženklį deficitą panaikinę "Ryto" dubleriai palaužė "Sūduvą-Mantingą"

D.Lukštos nuotr., nklyga.lt
Puikiai antrąją rungtynių dalį sužaidęs Vilniaus „Perlas“ draugiškose rungtynėse namuose 68:64 (13:28, 18:13, 19:14: 18:9) įveikė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ krepšininkus.

Rungtynės prasidėjo itin rezultatyviai, sužaidus kiek daugiau nei 2 minutes rezultatu 9:5 pirmavo marijampoliečiai. Po dviejų iš eilės rezultatyvių varžovų atakų svečių pranašumas išaugo iki 7 taškų – 18:11. Kėlinio pabaigoje marijampoliečiai laimėjo atkarpą 10:2 ir įgijo rekordinę persvarą – 28:13.

Antrojo ketvirčio pradžioje iniciatyvą perėmę vilniečiai sumažino atsilikimą iki 10 taškų – 24:34. Iki kėlinio pabaigos likus vienai minutei, šeimininkai ištirpdė atsilikimą iki 5 taškų – 31:36. Dvi rezultatyvias atakas surengę svečiai atstatė dviženklį pranašumą – 31:41.

Po dviejų kėlinių rezultatyviausias buvo Einaras Tubutis, pelnęs 11 taškų bei realizavęs tris tolimus metimus iš trijų.

Antroji rungtynių dalis prasidėjo lygia kova, o įpusėjus trečiajam ketvirčiui pirmavo „Sūduva-Mantinga“ krepšininkai (48:36). Iki kėlinio pabaigos likus dviem minutėms, „Perlas“ sumažino atsilikimą iki 5 taškų – 45:50. Po trijų kėlinių rezultatu 55:50 pirmavo marijampoliečiai.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje jaunojo talento Emilio Butkaus vedamas „Perlas“ sumažino atsilikimą iki minimumo – 59:60. Po taiklaus Pijaus Rimkaus dvitaškio vilniečiai pirmą kartą išsiveržė į priekį – 61:60. Keturis taškus iš eilės pelnę svečiai ir vėl atstatė 3 taškų persvarą (64:61), tačiau „Perlo“ krepšininkai atsakė tuo pačiu ir įgijo minimalų pranašumą – 65:64. Po taiklaus Karolio Giedraičio dvitaškio ir E. Tubučio baudos metimo „Perlas“ padidino pranašumą iki 4 taškų ir šventė pergalę rezultatu 68:64.

„Perlas“: K. Giedraitis 16 (5 rez. perd.), E. Tubutis 14 (5/7 met., 14 atk. kam., 27 naud. bal.), R. Keliačius 11 (5/7 met., 6 atk. kam., 13 naud. bal.), P. Rimkus 7 (3/4 met.), E. Butkus 5.

„Sūduva-Mantinga“: A. Bertašius ir A. Kieža po 12, E. Jazukevičius 11.

NKL apžvalga: naujas etapas, nutrūkusi "Telšių" serija ir Lavrinovičių debiutas
Nacionalinėje krepšinio lygoje (VIKINGLOTTO-NKL) baigėsi antrojo rato kovos, po kurių 15 komandų buvo padalintos į dvi grupes.Apie naują etapą, nutrauktą „Telšių“
Pražangų prisirinkę Lavrinovičiai padėjo "Vyčiui" sutriuškinti NKL lyderius
VIKINGLOTTO-NKL čempionate pasitinkat pirmojo etapo pabaigą, Šakių „Vyčio“ (14-14) komanda iškovojo triuškinamą pergalę prieš pirmenybių lyderius „Telšius“
NKL paaiškėjo visos aštuonios komandos, kovas pratęsiančios stipresniųjų grupėje
Paaiškėjo visos aštuonios VIKINGLOTTO-Nacionalinės krepšinio lygos komandos, kurios po dviejų ratų persikels į stipresniųjų ekipų grupę ir užsitikrins vietą atkrintamosiose.Stipresniame
Broliai Lavrinovičiai sėkmingai debiutavo Šakių komandoje
Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai naudingai debiutavo Šakių „Vyčio“ ekipoje, o ši pasiekė pergalę Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO-NKL“)
A.Marčiulionis: apie treniruotes su tėčiu ir pasirinkimą tarp Europos ir JAV
Lietuvos krepšinio legendos Šarūno Marčiulionio sūnus septyniolikmetis Augustas Marčiulionis seka tėvo pėdomis ir šį sezoną VIKINGLOTTO Nacionalinėje krepšinio lygoje
Žalgiriečiai tiesiog sumindė svečius iš Tauragės
Kauno „Žalgiris-2“ (14-13) VIKINGLOTTO-NKL iškovojo lengvą pergalę namuose. Arvydo Gronskio treniruojama komanda 98:62 (28:18, 26:12, 25:15, 19:17) sutriuškino Tauragės krepšinio
"Neptūno" dubleriai sutriuškino "Ryto" jaunimą, lyderių mūšyje triumfavo "Telšiai"
Nuo rungtynių pradžios dominavę Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (18-9) krepšininkai Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) iškovojo užtikrintą
NKL Top 10 viršūnėje - du galingi "sūduviečio" dėjimai
Gražiausią 14-osios VIKINGLOTTO-NKL savaitės epizodą sukūrė Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ puolėjas Justinas Jogminas, kuris Tauragės komandai už spragas baudos aikštelėje
Puikiai pastaruoju metu rungtyniaujančius "Gargždus" paliko vyr. treneris
Keturis kartus per paskutiniąsias penkerias rungtynes laimėjusią „Gargždų“ komandą palietė permainos vyr. trenerio poste. Klubas oficialiai paskelbė abipusiu susitarimu išsiskyręs
NKL čempionų treneris prieš lyderių mūšį: puolimu esu patenkintas, gynyboje einame gera linkme
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pirmąjį VIKINGLOTTO-NKL pirmenybių etapą užbaigs su dviem pajėgiais varžovais: jau rytoj laukia dvikova su „Telšiais“, o šeštadienį
Į NKL persikėlę Lavrinovičiai: Šakiai jau žaidžia tarptautinėje rinkoje – perpirko mūsų kontraktą
Šakių „Vyčio“ komanda sulaukė pastiprinimo. Prie VIKINGLOTTO-NKL rungtyniaujančios komandos jungiasi neseniai su Londono „Royals“ išsiskyrę Darjušas ir
"Ryto" dubleriai namie nusileido ketvirtajame kėlinyje spurtavusiems gargždiečiams
Puikiai ketvirtąjį kėlinį sužaidę Gargždų „Gargždai“ (12-15) šventė pergalę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse.Alberto Vilimo auklėtiniai svečiuose 100:93 (25:21, 13:24, 24:18,
NKL savaitės MVP - J.Jogminas, penketuke - tik vienas legionierius
Naudingiausiu VIKINGLOTTO-NKL savaitės krepšininku tapo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ puolėjas Justinas Jogminas.22-ejų 197 cm ūgio krepšininkas praėjusią savaitę
Estas grįžta į "Žalgirį"
10 rungtynių Prienų „CBet“ ekipos gretose sužaidęs Kerras Kriisa palieka klubą. 19 metų 189 cm ūgio gynėjas grįžta į Kauno „Žalgirio“ jaunimo komandą.Lapkričio pradžioje
NKL: didžiausia sezono pergalė, 14 laimėjimų serija ir atkakli kova dėl vietos aštuonetuke
Nacionalinės krepšinio lygos (VIKINGLOTTO-NKL) antrasis ratas artėja link kulminacijos, o prieš jo pabaigą tęsiasi įnirtinga kova dėl vietos geriausių komandų aštuonetuke.Pratęsta
"Žalgiriečiai" įveikė "Neptūno" dublerius, "Ryto" jaunimas krito Telšiuose (rezultatai)
Šeštadienio vakarą Kauno „Žalgiris-2“ (13/13) svarbiose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse 93:80 (28:19, 28:23, 17:25, 20:13) parklupdė Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“
Žalgiriečiai išsivežė pergalę iš Gargždų
Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINLOTTO-NKL“) iškovojo Kauno „Žalgirio-2“ krepšininkai, kurie išvykoje 71:66 (15:20, 23:15, 14:16, 19:15)
"Telšių" kapitonas apie pergalėmis nuklotą sezoną: turime išsiugdę charakterį
Nuo „Telšių“ komandos įkūrimo – 2012 metų – ekipoje rungtyniaujantis 34-erių 200 cm ūgio Mindaugas Norkus džiaugiasi sulaukęs laikų, kai jo gimtojo miesto
Š.Beniušio įspūdingas dėjimas su varžovo pražanga - NKL savaitės epizodas
Pirmojo 2020-ųjų metų VIKINGLOTTO-NKL gražiausių savaitės epizodų dešimtuko pirmąją vietą užėmė Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ vidurio puolėjas Šarūnas Beniušis,
Prieš žalgiriečius siautėjęs M.Norkus - NKL savaitės MVP, penketuke - ir A.Marčiulionis
Naudingiausiu Nacionalinės krepšinio lygos (VIKINGLOTTO-NKL) savaitės krepšininku tapo „Telšių“ vidurio puolėjas 34-erių 200 cm ūgio Mindaugas Norkus.Praėjusią
J.Jogminas: apie patirtį trijulių krepšinyje ir dėjimus
Justinas Jogminas Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ekipoje ir VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse pradėjo savo antrąjį sezoną, kuriame dėjo dar vieną žingsnį į priekį.22-ejų puolėjas šį
Po užpuolimo atsigaunantis E.Tubutis: tikiu, kad teisingumas bus įvykdytas
Vilniaus „Perlo“ puolėjas Einaras Tubutis aikštėje įspūdingai baigė 2019 metus, tačiau tarpušvenčiu nutikę įvykiai jam neleido sėkmingai pradėti 2020 metų.Gruodžio
NKL apžvalga: trigubas dublis, du pergalingi metimai  ir šūvis iš aikštės vidurio
NKL apžvalga: trigubas dublis, du pergalingi metimai ir šūvis iš aikštės vidurio
VIKINGLOTTO-NKL 2020-uosius metus pradėjo neeiliniu savaitgaliu. Pirmenybėse buvo surinktas trigubas dublis, lemiamomis sekundėmis buvo pataikyti du pergalingi metimai, „Telšiai“
Fantastiškas A.Marčiulionio pasirodymas lėmė "Perlo" pergalę, žalgiriečiai krito paskutinę sekundę
17-metis 192 cm ūgio Augustas Marčiulionis surinko trigubą dublį, o Vilniaus „Perlas“ (13-11) VIKINGLOTTO-NKL pasiekė pergalę per pratęsimą. Edvino Justos kariauna namuose 103:99 (24:26,
"Ryto" dubleriai nesulaikė palangiškių amerikiečio
Quincy Tayloro vedami „Palangos Kuršiai“ (11-13) iškovojo užtikrintą pergalę VIKINGLOTTO-NKL savaitės rungtynėse.Palangoje vykusiame mače šeimininkai 95:80 (28:16,
Žalgiriečiai išbarstė dviženklį pranašumą ir krito Šakiuose (rezultatai)
Kauno „Žalgirio-2“ (11-12) krepšininkai išbarstė dviženklį pranašumą ir patyrė nesėkmę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse.Arvydo Gronskio auklėtiniai svečiuose 73:78
Sugrįžtančiose NKL kovose artėja svarbus metas
Po šventinės savaitės pertraukos grįžtančios VIKINGLOTTO-Nacionalinės krepšinio lygos kovos artėja link antrojo rato kulminacijos. Lygos komandoms liko sužaisti po 5-6 rungtynes,