Eurolygos debiutantai patyrė netikėtą pralaimėjimą VTB lygoje

Netikėtą nesėkmę VTB Vieningoje lygoje patyrė Eurolygos debiutantas Sankt Peterburgo "Zenit" (2/1) klubas.

Joano Plazos auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje 69:76 (19;19, 16:17, 19:17, 15:23) turėjo pripažinti Žemutinio Naugardo "Nižnij Novgorod" (2/1) krepšininkų pranašumą.

Likus pusei minutės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos aikštės šeimininkai atsiliko minimaliu skirtumu (69:70). Svečiai greitai atsakė dvitaškiu, o rezultatą galėjęs išlyginti Jevgenijaus Voronovo tolimas metimas tikslo nepasiekė. Gustavo Ayono pražanga nepasiuntė svečių prie baudų metimo linijos, nes "Zenit" krepšininkai nebuvo išnaudoję pražangų limito, o štai Alexo Renfroe taisyklių pažeidimas buvo traktuotas kaip nesportinis, tad varžovai ne tik realizavo abu baudų metimus, bet dar ir pridėjo dvitaškį.

"Zenit": Gustavo Ayonas 14 (7/8 dvit., 5 atk. kam., 3 per. kam.), Alexas Renfroe 13 (4/5 dvit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Willas Thomasas 11 (7 atk. kam.), Vladislavas Truškinas (3/3 trit.) ir Jevgenijus Voronovas (1/5 trit.) po 9.

"Nižnij Novgorod": Darralas Willisas 14 (7/9 dvit.), Ivanas Strebkovas 11, Brandonas Brownas 10 (5 kl.), Alecas Brownas ir Pavelas Antipovas po 9.

Naudingas M.Kalnietis ir rezultatyvus M.Kuzminskas svariai prisidėjo prie "Loko" pergalės
Vyriausiaji trenerį atleidusi Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (4/2) komanda su Mantu Kalniečiu iškovojo triuškinančią pergalkę VTB Vieningoje lygoje, o abu lietuviai žaidė labai
Dar vienas fantastiškas A.Juškevičiaus šou nepadėjo: K.Maksvyčio auklėtiniai nusileido "Uniks"
Adas Juškevičius antrose VTB Vieningosios lygos rungtynėse surengė įspūdingą šou, tačiau jo komanda pralaimėjo paskutinių sekundžių trilerį.Permės "Parma" (1/6) klubas,
"Lokomotiv" prezidentas apie trenerio atleidimą: ši sudėtis gali daugiau!
Kaip jau rašėme, Vilniaus "Ryto" varžovas Europos taurės B grupėje Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" klubas atleido vyriausiąjį trenerį Luca Banchi ir jau ieško jam
Viską pataikęs buvęs žalgirietis išplėšė pergalę prieš Eurolygos debiutantus
Eurolygos aštuntajame ture susitiko turnyro vicečempionai ir debiutantai iš Rusijos.Stambulo "Anadolu Efes" (6/2) klubas savo gerbėjų akivaizdoje tik paskutinėmis sekundėmis
Rusijoje - lietuvių sambrūzdis: R.Kurtinaitis vadino A.Juškevičių nesustabdomu, K.Maksvyčiui trūko pergalės
Po trilerio VTB lygos rungtynėse pirmadienį Maskvoje prie dviejų skirtingų Rusijos komandų vairo stovintys lietuviai negailėjo pagyrų Adui Juškevičiui, pelniusiam net 37 taškus.A.
M.Kuzminskas keliasi pas M.Kalnietį, rusai puolėjui atseikės 1,5 mln.
Neseniai Kęstučio Kemzūros treniruojamą Pirėjo "Olympiakos" palikęs Mindaugas Kuzminskas pasiekė žodinį suitarimą su Vilniaus "Ryto" varžove Europos taurės B grupėje Krasnodaro
Ch.Kramerio debiutas R.Kurtinaičio kariaunoje paženklintas pergale Sankt Peterburge
Septintasis Eurolygos turas startavo Rusijos komandų dvikovoje, kurioje triumfavo Rimo Kurtinaičio auklėtiniai.Maskvos srities "Chimki" (5/2) klubas išvykoje 87:73 (28:28, 24:15, 16:17,
Naudingas lietuvių žaidimas K.Maksvyčio komandai nepadėjo
Dar vieną nesėkmę VTB Vieningoje lygoje patyrė Permės "Parma" (1/4) klubas, kuriame vyriausiuoju treneriu dirba Kazys Maksvytis, jam talkina Gintaras Kadžiulis bei rungtyniauja Eigirdas
Sensacija VTB lygoje: "Zenit" po pratęsimo krito Kazachstane (CSKA neturėjo vargo)
Praėjusią savaitę Eurolygos rungtynėse Kaune prieš "Žalgirį" triumfavęs Sankt Peterburgo "Zenit" (2/4 klubas) patyrė sensacingą pralaimėjimą VTB Vieningoje lygoje.Pirmadienį
R.Kurtinaičio kariaunos puolimo mašina nepaliko vilčių principiniams varžovams
VTB Vieningoje lygoje principinių varžovų dvikovoje lauktos intrigos nebuvo - labiau nei užtikrintą pergalę pasiekė toliau be pralaimėjimų žengiantys Maskvos srities "Chimki" (6/0)
CSKA atsitiesė "ant žemės" sugrąžindama "Zenit" krepšininkus
Sankt Peterburgo "Zenit" (2/4) komandos išaugusius sparnus po trečiadienį iškovotos pergalės Kaune "apkarpė" Eurolygos čempionė Maskvos CSKA (5/1).Joano Plazos auklėtiniai
Šaro kritika žalgiriečiams: nesusikalbu su žaidėjais
Pastaruoju metu žaidėjams nemažai pastabų paberiantis Kauno „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius po pralaimėjimo Sankt Peterburgo „Zenit“ kirto iš peties
"Žalgiris" neįtikėtinai išplėšė pratęsimą, tačiau nusileido Eurolygos debiutantams
Kauno "Žalgiriui" (2/3) nepavyko pratęsti pergalių serijos - savo gerbėjų akivaizdoje pralaimėta Eurolygos debiutantams.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai subyrėjo per pratęsimą
"Zenit" treneriui "Žalgiris" - pavyzdys, į kurį nori lygiuotis
Sankt Peterburgo „Zenit“ komanda žaisti Eurolygos rungtynių į Kauną atvyko po kelių pralaimėjimų serijos.„Zenit“ krepšininkai rusų organizuojamos VTB Jungtinės lygos
Į Lietuvą su "Zenit" atvykęs Plaza: apie darbą Rusijoje, namus Kaune ir „chuliganavimą“ per „Žalgirio“ kovas
Antradienio vakarą į Kauną atskrido Sankt Peterburgo „Zenit“ krepšininkai, rytoj žaisiantys Eurolygos 5-ojo turo rungtynes su Kauno „Žalgiriu“. Rusijos klubą treniruoja
"Zenit" patirtį ir jėgą išskyręs Š.Jasikevičius prieš dvigubą Eurolygos savaitę turi gerų naujienų
Eurolygos penktame ture Kauno „Žalgiris“ sieks pratęsti pergalių seriją ir trečiadienį namuose priims turnyro naujokę, Joano Plazos vadovaujamą Sankt Peterburgo „Zenit“
"Žalgirio" kelyje - stringantis Eurolygos naujokas (transliacijų tvarkaraštis)
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Eurolygoje sieks trečiosios pergalės iš eilės. Į Kauną atvyksta buvęs žalgiriečių strategas Joanas Plaza. Lietuvos čempionai trečiadienį
"Zenit" kapitonas artėjant rungtynėms su "Žalgiriu" kreipėsi į sirgalius: prašo kantrybės
Trečiadienio vakarą Eurolygos 5-ajame ture Kaune „Žalgiris“ priims turnyro naujokus „Zenit“ krepšininkus, sezono pradžioje dažniau klumpančius nei laiminčius. Eurolygoje
"Žalgiris" ruošia helovynišką pasitikimą "Zenit" krepšininkams
Tikrosios Helovyno dienos išvakarėse Kauno „Žalgiris“ suteikė temą Eurolygos rungtynėms su Sankt Peterburgo „Zenit“ ir kviečia sirgalius visiems kartu pasinerti į
J.Plaza: mes galėjome nugalėti "Lokomotiv", tačiau neišėjo
Kaip jau rašėme, prieš trečiadienį vyksiančią dvikovą kaune su "Žalgiriu" nesėkmę VTB Vieningoje lygoje patyrė Sank Peterburgo "Zenit" (2/3) klubas. Joano Plazos
Prieš dvikovą su "Žalgiriu" J.Plazos auklėtiniai pralaimėjo M.Kalniečio klubui
Prieš trečiadienį vyksiančią dvikovą kaune su "Žalgiriu" nesėkmę VTB Vieningoje lygoje patyrė Sank Peterburgo "Zenit" (2/3) klubas.Joano Plazos auklėtiniai savo gerbėjų
K.Maksvytis nugalėjo R.Štelmaherį - pirmoji "lietuviško" Permės klubo pergalė
VTB Vieningoje lygoje šeštadienį susirėmė komandos, kurioms vadovauja strategai iš Lietuvos ir Latvijos, o pirmąją pergalę iškovojo "lietuviška" Permės
"Panathinaikos" išsivežė nelengvą pergalę iš Sankt Peterburgo
Eurolygos debiutantei Sankt Peterburgo "Zenit" (1/3) komandai nepavyko į savo sąskaitą įsirašyti antros pergalės.Joano Plazos auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje 79:89 (20:22,
"Zenit"mače su "Pao" versis be kapitono (J.Plazos komentaras apie varžovus)
Eurolygos debiutantas Sankt Peterburgo "Zenit" (1/2) klubas šiandien dvikovoje namie prieš Graikijos čempionus Atėnų "Panathinaikos" (1/2) krepšininkus turės
Netikėtumas VTB lygoje: Taline krito ir Eurolygos debiutantai
Vieną Rusijos krepšinio grandą Kazanės "Uniks" (1/2) nukovęs Estijos čempionas Talino "Kalev" (3/1) klubas nugalėjo ir kitą.Pirmadienį Roberto Štelmaherio auklėtiniai
Vėl nusimušęs J.Timmos taikiklis nesutrukdė R.Kurtinaičio auklėtiniams laimėti VTB lygoje
Vieninteliu VTB Vieningoje lygoje nepralaimėjusiu klubu išlieka Rimo Kurtinaičio vadovaujamas "Chimki" (5/0).Sekmadienį Rusijos vicečempionai savo gerbėjų akivaizdoje 73:56 (20:13,
"Lokomotiv" pirmąkart per dvejus metus įveikė "Uniks", M.Kalniečio pagalbos neprireikė
VTB Vieningoje lygoje šeštadienį susirėmė Rusijos krepšinio grandai, o pergalę šventė Manto Kalniečio atstovaujamas Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (2/1) klubas.Vilniaus
Įspūdingas J.Timmos pasirodymas lėmė R.Kurtinaičio auklėtinių pergalę Saratove
VTB Vieningoje lygoje be pralaimėjimų žengia vienintelis Maskvos srities "Chimki" (4/0) klubas.Pirmadienį Rimo Kurtinaičio auklėtiniai išvykoje 101:84 (23:22, 27:27, 23:19, 28:16)