Naujienos kraunasi...

Garsūs ir primiršti NBA pionieriai (straipsnis)

Autorius: Arūnas Abromaitis, "Respublikos" priedas "Sporto gyvenimas".
Garsūs ir primiršti NBA pionieriai (straipsnis)
Šią vasarą, kaip ir kiekvienais metais, būrys talentingų Europos krepšininkų bandys praverti NBA duris. Visi žino, kad pirmasis iš lietuvių tai padarė Šarūnas Marčiulionis. Jis į NBA atvyko 1989 m., su pirmąja didesne europiečių banga. Kartu į kitą Atlanto pusę persikraustė Draženas Petrovičius, Vladė Divacas, Žarko Paspalis, Aleksandras Volkovas. Tačiau atskirų bandymų pralaužti ledus buvo ir iki šios bangos.

Jei europiečiais vadintume visus Senajame žemyne gimusius krepšininkus, pionierių būtų galima rasti jau pirmajame NBA sezone. 1946 m. pačiose pirmosiose profesionalios lygos rungtynėse dalyvavo Hankas Biasatti. Jis gimė Italijoje, bet užaugo Kanadoje. Taigi H.Biasatį vargu ar galima pavadinti Europos krepšinio atstovu. Europietiškų šaknų turinčių žaidėjų netrūko ir vėliau. Visgi lygoje ilgą laiką nebuvo mūsų žemyne užaugusių krepšininkų.

Jų nebuvo dėl rimtos priežasties. Tarptautinė krepšinio federacija (FIBA) nebendradarbiavo su NBA. Elitinės lygos žaidėjai vadinti profesionalais. Be abejo, europiečiai irgi gaudavo atlyginimus, gyveno iš krepšinio, tačiau jie laikyti mėgėjais. Dalyvauti FIBA varžybose profesionalai negalėjo. Barjeras buvo sugriautas tik 1989 m. balandį. Tada ir kilo pirmoji banga.

Šįkart pažvelkime, kam pavyko patekti į NBA anksčiau. Kai kurie Europos krepšinio pionieriai anapus Atlanto tapo žvaigždėmis. Kiti tik apšilo kojas, o ryškaus pėdsako nepaliko.

Peturas Gudmundssonas

Ko jau ko, o Islandijos tikrai negalima vadinti krepšinio šalimi. Tačiau pradėti NBA europiečių sąrašą reikia būtent nuo islando. 218 cm ūgio milžinas iš Reikjaviko mokėsi ir studijavo JAV, o 1981 m. naujokų biržoje jį 61-uoju šaukimu pakvietė „Portland Trail Blazers“. Tais pačiais 1981-aisiais P.Gudmundsonas debiutavo NBA. Rodikliai buvo kuklūs - 3,2 tšk. ir 2,7 atkovoto kamuolio.

Po debiutinio sezono islandui teko palikti NBA. Jis žaidė tėvynėje, Didžiojoje Britanijoje ir žemesnėje JAV lygoje, dabar jau neegzistuojančioje CBA. Kad ir kaip būtų keista, milžinas sulaukė antrojo šanso. 1986 m. sezono pabaigoje jį pakvietė „Los Angeles Lakers“. Šiame klube P.Gudmundsonas sužaidė tik 8 mačus, bet pasižymėjo nebloga statistika - 7,3 tšk. ir 4,8 atkovoto kamuolio.

To meto spauda rašė, kad islandas apie istoriją diskutuodavo su pačiu Kareemu Abdul-Jabbaru. Po trumpo bendradarbiavimo su „Lakers“ vidurio puolėjas dar porą sezonų pažaidė „San Antonio Spurs“.

Per visą NBA karjerą jo vidurkiai buvo 4,6 tšk. ir 3,8 atkovoto kamuolio.

Georgijus Gluškovas

Šis bulgaras nuolat prisimenamas kaip pirmasis NBA žaidėjas iš Rytų Europos. Senajame žemyne G.Gluškovas nebuvo labai garsus, jis žaidė savo šalies klubuose, o kelią į NBA nutiesė solidus pasirodymas 1985 m. Europos čempionate. Tvirtai sudėtas 203 cm ūgio vidurio puolėjas rungtynėse su TSRS rinktine sugebėjo pranokti patį Arvydą Sabonį. G.Gluškovas tame mače pelnė 17, Sabas - 12 tšk.

Po čempionato bulgaras atsidūrė „Phoenix Suns“ komandoje. Finikso klubas aktyviai pristatinėjo savo naująjį aukštaūgį, netgi išleido lankstinuką su informacija apie jo šalį ir bulgariškomis frazėmis.

1985-1986 m. sezono pradžia buvo nebloga, bet vėliau legionierius atsidūrė atsarginių suolelio gale. Yra dvi versijos, bandančios tai paaiškinti. Viena teigia, kad aukštaūgis pernelyg mėgo greitą maistą ir saldumynus. Kita sako, jog NBA lygoje bulgaras pasigedo steroidų, kuriuos vartojo tėvynėje.

G.Gluškovas sužaidė 49 mačus, rinko 4,9 tšk., atkovojo 3,3 kamuolio ir po vieno sezono grįžo į Europą. Čia vidurio puolėjas neprapuolė. 1989 m. G.Gluškovas su Kazertos ekipa „Snaidero“ pasiekė Taurių laimėtojų taurės finalą. Toje komandoje rungtyniavo ir legendinis brazilas Oscaras Schmidtas. Dabar G.Gluškovas yra Bulgarijos krepšinio federacijos prezidentas.

Detlefas Schrempfas

Atėjo laikas parašyti apie tikrą krepšinio žvaigždę, o vokietis tokio apibūdinimo nusipelnė. D.Schrempfas gimė Leverkūzene, tačiau dar būdamas paaugliu su šeima persikraustė į JAV. Po studijų 208 cm ūgio puolėją biržoje 8-uoju šaukimu pakvietė „Dallas Mavericks“. Tai įvyko 1985 m., o karjerą D.Šremfas baigė 2001 m.

Per šį laiką vokietis žaidė „Mavericks“, „Indiana Pacers“, „Seattle SuperSonics“ ir „Blazers“ ekipose. Paskutinius du sezonus Portlande jis rungtyniavo kartu su A.Saboniu.

D.Schrepfas buvo pastebimas nuo pat pradžios, o sužydėjo 1989 m., kai persikraustė į „Pacers“. Universalus ir taiklus puolėjas 1992-1993 m. sezone buvo vienintelis NBA krepšininkas, patekęs tarp geriausių 25 žaidėjų tiek pelnytų taškų (19,1 tšk.), tiek atkovotų kamuolių (9,5), tiek rezultatyvių perdavimų (6) kategorijose. 1996 m. jis su Sietlo komanda nužygiavo iki NBA finalo, bet jame pripažino Michaelo Jordano ir „Chicago Bulls“ pranašumą.

Iš viso NBA lygoje D.Schrempfas praleido 16 sezonų. 1991 ir 1992 m. vokietis pripažintas geriausiu šeštuoju lygos žaidėju. 1993, 1995 ir 1997 m. jis dalyvavo „Visų žvaigždžių“ rungtynėse.

Vokietijos rinktinėje D.Schrempfas žaidė dar būdamas studentu. Jis dalyvavo 1983 ir 1985 m. Europos čempionatuose bei 1984 m. olimpinėse žaidynėse. 1985 m. puolėjas pateko į Europos pirmenybių simbolinį penketą.

Uwe Blabas

Dar vienas vokietis, mokyklą ir universitetą baigęs JAV. Jis, kaip ir D.Schrempfas, į NBA pateko 1985 m., jį irgi pakvietė „Mavericks“ klubas. Tik U.Blabo pasiekimai yra daug kuklesni.

Beje, 218 cm ūgio vidurio puolėjas biržoje buvo pakviestas aukštu 17-uoju numeriu. Įdomu, kad 18-uoju „Detroit Pistons“ pašaukė tikrai ryškų pėdsaką lygoje palikusį Joe Dumarsą. „Mavericks“ vadovai greitai suprato, kad prašovė pro šalį, nes U.Blabas dažniausiai šildė suolelį.

Dalase jis žaidė 1985-1989 m., po to aukštaūgis trumpam šmėstelėjo „San Antonio Spurs“ ir „Golden State Warriors“. „Warriors“ gretose U.Blabas tapo Š.Marčiulionio komandos draugu.

Penkis sezonus NBA žaidęs vokietis metraščiuose pasižymėjo tik 2,1 tšk. ir 1,8 atkovoto kamuolio vidurkiais. Grįžęs į Europą, U.Blabas žaidė „Napoli“ ir Berlyno „Alba“ ekipose. Karjerą jis baigė 1993 m. Vidurio puolėjas ne visada būdavo lyderiu ir Vokietijos rinktinėje. Pavyzdžiui, 1992 m. Barselonos olimpinėse žaidynėse jo taškų vidurkis buvo tik 3,8.

Fernando Martinas

Atletiškas ispanas devintajame dešimtmetyje buvo vienas rimčiausių A.Sabonio konkurentų po krepšiu. F.Martinas nebuvo labai aukštas (206 cm), bet pasižymėjo gerais fiziniais duomenimis. Tai patvirtina ir penki aukso medaliai, laimėti Ispanijos plaukimo čempionatuose.

Didžiąją karjeros dalį F.Martinas praleido Madrido klube „Real“. 1985 m. jis pateko į Europos čempionato simbolinį penketą. Tas penketas buvo įspūdingas. Kartu su F.Martinu ir D.Schrempfu jame atsidūrė A.Sabonis, D.Petrovičius ir latvis Valdis Valteris. Į NBA iš puikiojo penketuko nepateko tik V.Valteris.

1986 m. F.Martinas buvo pakviestas į „Blazers“, bet karjera anapus Atlanto susiklostė prastai. Prie to prisidėjo ir trauma. Ispanas sužaidė tik 24 rungtynes, pelnė 0,9 tšk. ir atkovojo 1,2 kamuolio. Pirmasis sezonas buvo ir paskutinis. F.Martinas grįžo į „Real“, tačiau neilgam. 1989 m. gruodį jo gyvybė užgeso po autokatastrofos.

Christianas Welpas

Aktyviausiai devintajame dešimtmetyje į NBA veržėsi vokiečiai. Ch.Welpas panašus D.Schrempfą ir U.Blabą tuo, kad irgi mokėsi bei studijavo JAV. Į NBA jis pateko pora metų vėliau nei tėvynainiai - 1987-aisiais. 213 cm ūgio vidurio puolėją biržoje 16-uoju šaukimu pakvietė „Philadelphia 76ers“. Filadelfijoje Ch.Welpas praleido porą sezonų. 1989 m. jis persikraustė į „San Antonio Spurs“, bet dar tą patį sezoną buvo iškeistas į „Warriors“. Iškeistas, beje, už savo tautietį U.Blabą. Tris sezonus NBA praleidęs vokietis rinko 3,3 tšk. ir 2,6 atkovoto kamuolio.

Kitaip nei U.Blabas, Ch.Welpas daug nuveikė Europoje. 1997 m. jis su Pirėjo klubu „Olympiakos“ laimėjo Eurolygą. 1993 m. Europos čempionate, kuriame vokiečiai iškovojo aukso medalius, Ch.Welpas pelnė lemiamus taškus finale ir buvo pripažintas naudingiausiu turnyro krepšininku. Baigęs karjerą 1999 m., aukštaūgis kurį laiką dirbo Vokietijos rinktinės trenerio asistentu. Deja, užpernai, eidamas 52-uosius, Ch.Welpas mirė nuo širdies smūgio.

Rikas Smitsas

Olandas yra aukščiausias šio pionierių sąrašo krepšininkas. Ir, be abejo, vienas geriausių. 224 cm ūgio centras gimė Eidhovene, bet studijavo JAV. 1988 m. biržoje R.Smitsą antruoju numeriu pakvietė „Pacers“ klubas.

Indianapolyje olandas praleido visą profesionalo karjerą, o ta karjera truko iki 2000 m. R.Smitso vidurkiai buvo 14,8 tšk., 6,1 atkovoto kamuolio ir 1,3 bloko. Milžinas iš Eindhoveno „Pacers“ ekipoje tapo geriausiu snaiperio Reggie Millerio pagalbininku. 2000 m. šis tandemas pagaliau pasiekė NBA finalą, bet jame 2-4 nusileido „Lakers“ krepšininkams. 1998 m. R.Smitsas žaidė „Visų žvaigždžių“ rungtynėse.

Baigti karjerą olandą paskatino pėdų traumos, kamavusios nuo paauglystės. Savo šalies rinktinei R.Smitsas atstovavo dar būdamas studentu, o paskui į ją grįžo tik 2000 m. Tiesa, sugrįžimas buvo trumpas. Europos čempionato atrankos rungtynėse karjerą baigiantis centras sužaidė trejas rungtynes.

Dabar R.Smitso pėdsakais bando sekti jo sūnus, taip pat vidurio puolėjas. Pats R.Smitsas gali mėgautis savo originaliu hobiu - antikvarinių lenktyninių motociklų kolekcionavimu.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Nuo koronaviruso mirė "Kings" krepšininko senelis
Nuo koronaviruso mirė "Kings" krepšininko senelis
Sakramento „Kings“ klubo naujokas Kyle’as Guy šeštadienį pasidalino liūdna žinia – koronavirusas pasiglemžė NBA krepšininko senelio gyvybę.„COVID-19
Buvęs "Warriors" gynėjas: sirgaliai norėjo, kad komanda išmainytų ne mane, o Curry
Buvęs "Warriors" gynėjas: sirgaliai norėjo, kad komanda išmainytų ne mane, o Curry
NBA lygoje 12 sezonų rungtyniavęs Monta Ellisas duodamas interviu „SLAM“ žurnalui pasidalino įdomia istorija apie pokalbį su buvusiu savo bendraklubiu Stephenu Curry, prieš šiam
K.Bryantas ir du legendiniai aukštaūgiai bus įtraukti į Šlovės muziejų
K.Bryantas ir du legendiniai aukštaūgiai bus įtraukti į Šlovės muziejų
Sausio pradžioje tragiškai žuvęs Kobe Bryantas šiais metais bus įtrauktas į Jameso Naismitho krepšinio Šlovės muziejų.Kartu su K. Bryantu į Šlovės muziejų pateks
"NBA2K" turnyre – pirmoji staigmena: D.Sabonis su K.Durantu nesusitiks
"NBA2K" turnyre – pirmoji staigmena: D.Sabonis su K.Durantu nesusitiks
Praėjusią naktį startavo didelio ažiotažo sulaukęs „NBA2K“ vaizdo žaidimo turnyras, kuriame dėl didžiojo prizo varžosi NBA lygos krepšininkai.Turnyras prasidėjo staigmena
J.J.Redickas: Z.Williamsono lygis - MVP, pirmasis lygos penketas, Šlovės muziejus
J.J.Redickas: Z.Williamsono lygis - MVP, pirmasis lygos penketas, Šlovės muziejus
NBA lygos veteranas, bet Naujojo Orleano "Pelicans" naujokas J.J.Redickas prognozuoja savo bendraklubiui Zionui Williamsonui pačią geriausią įmanomą karjerą."MVP, pirmasis geriausių
K.Perkinsas: patikrinau sąskaitą, o ji tuščia - vaikai išleido pinigus video žaidimams
K.Perkinsas: patikrinau sąskaitą, o ji tuščia - vaikai išleido pinigus video žaidimams
Buvęs ilgametis NBA žaidėjas, 2008 metų lygos čempionas, o dabar krepšinio apžvalgininkas Kendrickas Perkinsas pasiguodė, kaip vaikai gali tuštinti sąskaitas."Nekenčiu video
Žaibiški D.Sabonio atsakymai – apie Lietuvą, "Žalgirį" ir mėgstamiausią NBA žaidėją
Žaibiški D.Sabonio atsakymai – apie Lietuvą, "Žalgirį" ir mėgstamiausią NBA žaidėją
Domantas Sabonis „Instagram“ socialiniame tinkle sulaukė daugybės gerbėjų klausimų, į kuriuos aibę laiko dabar turintis lietuvis atsakė trumpai ir aiškiai.Sirgaliai domėjosi
B.Windhorstas: "Lakers" pasirinks patikrintą D.Howardą, o ne rizikingą D.Cousinsą
B.Windhorstas: "Lakers" pasirinks patikrintą D.Howardą, o ne rizikingą D.Cousinsą
ESPN apžvalgininkas Brianas Windhorstas pranašauja, kad Los Andželo "Lakers" po šio sezono pasirinks jau išbandytą centrą Dwightą Howardą, o ne rizikuos su traumų
K.Perkinsas įvardijo NBA lygos visų laikų kiečiausių žaidėjų penketą
K.Perkinsas įvardijo NBA lygos visų laikų kiečiausių žaidėjų penketą
Buvęs ilgametis NBA žaidėjas, 2008 metų lygos čempionas, o dabar krepšinio apžvalgininkas Kendrickas Perkinsas įvardijo NBA lygos visų laikų kiečiausių žaidėjų penketuką.Į jį pateko
J.Butleris savo stiliuje: nieko neveikiu, geriu vyną
J.Butleris savo stiliuje: nieko neveikiu, geriu vyną
Aikštingu charakteriu pasižymintis Majamio "Heat" komandos lyderis savo stiliuje paaiškino, ką veikia karantino koronaviruso pandemijos metu."Nieko neveikiu, tik geriu vyną
Tautiečio įtaka? K.Porzingis karantiną praleido su bokso pirštinėmis
Tautiečio įtaka? K.Porzingis karantiną praleido su bokso pirštinėmis
Latvijos krepšinio žvaigždė Kristapas Porzingis per dviejų savaičių saviizoliaciją skaitė knygas ir atsidėjo bokso treniruotėms.„Namuose turiu kampelį su sporto inventoriumi ir
NBA surengs "2K" turnyrą, kuriame dalyvaus tik lygos krepšininkai
NBA surengs "2K" turnyrą, kuriame dalyvaus tik lygos krepšininkai
Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) planuoja surengti "NBA 2K" turnyrą, kuriame dalyvautų tik lygos žaidėjai.Turnyras gali startuoti jau penktadienį, jis vyks 10 dienų ir bus
"Nets" ketina įsigyti dar vieną žvaigždę, gali išmainyti savo talentus
"Nets" ketina įsigyti dar vieną žvaigždę, gali išmainyti savo talentus
Bruklino "Nets" klubas vasarą driokstelėjo žaidėjų rinkoje įsigydamas dvi lygos superžvaigždes Keviną Durantą ir Kyrie Irvingą bei pridėdamas pastarųjų bičiulį vidurio puolėją
D.Greenas: L.Jamesas sugeba darytį tą patį, ką 2009-aisiais, tik labiau subrendo
D.Greenas: L.Jamesas sugeba darytį tą patį, ką 2009-aisiais, tik labiau subrendo
Los Andželo "Lakers" klubo gynėjas Danny Greenas papasakojo, kuo jo komandos didžiausia žvaigždė LeBronas Jamesas skiriasi nuo 2009-ųjų LeBrono."Jis ir dabar sugeba daryti tai, ką
S.Baylessas išaiškino, kodėl M.Jordanas geresnis už  L.Jamesą
S.Baylessas išaiškino, kodėl M.Jordanas geresnis už L.Jamesą
Garsus televizijos laidų vedėjas Skippas Baylessas pasidalijo savo nuomone, kodėl geriausiu visų laikų krepšininkų tituluojamas Čikagos "Bulls" legenda Michaelas Jordanas yra geresnis
J.Tatumas: NBA sezono pristabdymas pakenks "Raptors" ir "Bucks"
J.Tatumas: NBA sezono pristabdymas pakenks "Raptors" ir "Bucks"
Bostono "Celtics" lyderis Jasonas Tatumas pasvarstė, kaip NBA lygos sezono pristabdymas dėl koronaviruso pandemijos paveiks Rytų konferencijos lyderius."Varžybų pristabdymas padės
P.Pierce'as: jei anksčiau būtume sujungę jėgas su K.Garnettu, laimėtume 3-4 čempionų žiedus
P.Pierce'as: jei anksčiau būtume sujungę jėgas su K.Garnettu, laimėtume 3-4 čempionų žiedus
Bostono "Celtics" komandos legenda Paulas Pierce'as pareiškė, kad jei būtų anksčiau sujungę jėgas su Kevinu Garnettu, jie būtų daugiau kartų triumfavę NBA lygoje.Abu krepšininkai
K.Porzingio mėgstamiausių sportininkų trejete - krepšininkas, boksininkas ir UFC žvaigždė
K.Porzingio mėgstamiausių sportininkų trejete - krepšininkas, boksininkas ir UFC žvaigždė
Vienas Dalaso "Mavericks" komandos lyderių Kristapas Porzingis buvo paprašytas įvardinti tris mėgstamiausius sportininkus.Latvijos krepšinio žvaigždės trejetas buvo toks:
D.Miličičius atsikirto jo neva nežinančiam C.Anthony: nereikia šaipytis, jei neperėjote mano kelio
D.Miličičius atsikirto jo neva nežinančiam C.Anthony: nereikia šaipytis, jei neperėjote mano kelio
2003 metų Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) naujokų birža vadinama neginčyjamai geriausia šiame šimtmetyje.Detroito "Pistons" klubas joje nelauktai antruoju šaukimu
K.Bryanto rankšluostis, su kuriuo jis tarė atsisveikinimo kalbą, parduotas aukcione
K.Bryanto rankšluostis, su kuriuo jis tarė atsisveikinimo kalbą, parduotas aukcione
Rankšluostis, kuriuo apsigaubęs Los Andželo "Lakers" legenda Kobe Bryantas tarė savo atsisveikinimo kalbą po paskutinių rungtynių NBA lygoje 2016 metų balandžio 13 dieną, buvo
Pasveikęs nuo koronaviruso paskelbė ir "Celtics" gynėjas: likite kartu būdami atskirai
Pasveikęs nuo koronaviruso paskelbė ir "Celtics" gynėjas: likite kartu būdami atskirai
Bostono "Celtics" atsarginis atakų organizatorius Marcusas Smartas taip pat pareiškė pasveikęs nuo koronaviruso."Pagal dviejų pastarųjų dienų situaciją, nebeturiu koronaviruso,
D.Ainge'as: žaidžiau golfą su M.Jordanu atkrintamųjų varžybų išvakarėse
D.Ainge'as: žaidžiau golfą su M.Jordanu atkrintamųjų varžybų išvakarėse
Buvęs Bostono "Celtics" krepšininkas, o dabar generalinis vadybininkas Danny Ainge'as papasakojo kaip 1986 metų NBA atkrintamųjų varžybų pirmojo etapo prieš Čikagos "Bulls"
Legendinis H.Olajuwonas prieš 30 metų užfiksavo keturgubą dublį
Legendinis H.Olajuwonas prieš 30 metų užfiksavo keturgubą dublį
Lygiai prieš trisdešimtmetį, 1990 metų kovo 29 dieną Hjustono "Rockets" legenda Hakeemas Olajuwonas pasižymėjo retu pasiekimu - keturgubu dubliu."Blokų karalius"
Bosnijos krepšinio žvaigždė J.Nurkičius papasakojo apie savo pyktį po iškeitimo iš "Nuggets" į "Blazers"
Bosnijos krepšinio žvaigždė J.Nurkičius papasakojo apie savo pyktį po iškeitimo iš "Nuggets" į "Blazers"
Bosnijos krepšinio žvaigždė ir vienas "Trail Blazers" komandos lyderių Jusufas Nurkičius papasakojo, ką jis padarė iškart, kai sužinojo, kad yra išmainytas į Portlandą.Aukštaūgį
J.Valančiūnas ir D.Sabonis – geriausių NBA duetų sąraše (visas 30-ukas)
J.Valančiūnas ir D.Sabonis – geriausių NBA duetų sąraše (visas 30-ukas)
JAV sporto žiniasklaidos gigantas „Bleacher Report“ sudarė geriausių šio sezono NBA duetų reitingą, o į jį kartu su bendraklubiais pateko ir Jonas Valančiūnas bei Domantas Sabonis.Memfio
T.Ratliffas: A.Iversonas ryžtą ir pakantumą skausmui turėjo tokį pat kaip Kobe
T.Ratliffas: A.Iversonas ryžtą ir pakantumą skausmui turėjo tokį pat kaip Kobe
Šešiolika sezonų NBA lygoje praleidęs Theo Ratliffas papasakojo apie savo buvusį bendraklubį ir Filadelfijos "76ers" legendą Alleną Iversoną.Aukštaūgis pažymėjo,
J.R.Smithas D.Trumpui: padaryk jau ką nors, kloune
J.R.Smithas D.Trumpui: padaryk jau ką nors, kloune
Penkiolika sezonų NBA lygoje praleidęs ir 2016 metais Klivlando "Cavaliers" gretose čempionu tapęs J.R.Smithas sukritikavo JAV prezidentą dėl situacija su koronavirusu šalyje.Į
S.Marbury derasi dėl 10 mln. kaukių nuo koronaviruso pristatymo iš Kinijos į Niujorką
S.Marbury derasi dėl 10 mln. kaukių nuo koronaviruso pristatymo iš Kinijos į Niujorką
Praeityje garsus Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygos žaidėjas Stephonas Marbury nutarė padėti savo gimtajam Niujorko miestui kovojant su koronavirusu.Amerikietis bando susitarti

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime