M.Gecevičiaus ir A.Juškevičiaus ekipa vos nenukalė "Barcos", išgelbėjo T.Rice'as

Ispanijos pirmenybėse staigmenos vos nepateikė Martyno Gecevičiaus ir Ado Juškevičiaus atstovaujama Saragosos "Tecnyconta" (8/19) komanda.

Į priešpaskutinę turnyrinės lentelės vietą nukritęs ir dėl išlikimo "Liga Endesa" kovosiantis Saragosos klubas tik paskutinę akimirką 88:91 (20:21, 20:25, 27:26, 21:19) nusileido vicečempionams Barselonos "Barcelona" (18/8) krepšininkams.

Likus minutei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos buvęs Vilniaus "Lietuvos ryto" legionierius Stevanas Jelovacas įmetė dvitaškį su varžovo pražanga ir sumažino skirtumą iki minimumo - 86:87. Kitas buvęs "rytietis" Tyrese'as Rice'as pataikė tik vieną baudos metimą, tačiau svečiai netiksliai atakavo iš toli, o T.Rice'as prametė dvitaškį ir prasižengė. Tomas Bellas išlygino rezultatą, tačiau pratęsimo neprireikė, likus sekundei tašką taikliu tolimu metimu padėjo T.Rice'as.

Abu lietuviai šį kartą pasirodė labai blankiai.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Gecevičius per 31 minutę pelnė 3 taškus (0/1 dvit., 1/3 trit.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, sykį suklydo, dukart pažeidė taisykles ir surinko 6 naudingumo balus.

A.Juškevičius per 9 minutes į krepšį nemetė, kartą suklydo ir du sykius prasižengė.

"Barcelona": Aleksandras Vezenkovas 21 (5/7 dvit., 3/5 trit.), Tyrese'as Rice'as (3/6 trit., 4 rez. perd.) ir Stratosas Perperoglou (3/4 trit.) po 17, Petteri Koponenas 11, Ante Tomičius 8 (10 atk. kam., 5 rez. perd.).

"Tecnyconta": Stevanas Jelovacas 25 (4/6 dvit., 3/7 trit., 8/9 baudų, 9 išpr. praž., 30 naud. b.), Tomas Bellas (1/6 dvit., 3/6 trit.) ir Robinas Benzingas po 17, Isaacas Fotu 10, Marcosas Knightas 8.

M.Gecevičiaus klubas netikėtai pralaimėjo namie
Netikėtą nesėkmę Lenkijos pirmenybėse patyrė Martyno Gecevičiaus atstovaujama komanda.Zeliona Guros "Stelmet" (12/5) klubas namie 90:94 (22:25, 22:32, 31:18, 15:19) nusileido Sopoto "Trefl"
"Panathinaikos" įveikė "Barcą", L.Lekavičius žaidė tik epizodiškai
Dvyliktą pergalę Eurolygoje iškovojo Atėnų "Panathinaikos" (12/5) komanda su Luku Lekavičiumi, kuri savo aikštėje 84:75 (17:19, 19:15, 18:14, 30:27) nugalėjo Barselonos "Barcelona
Triuškinant varžovus Lenkijoje M.Gecevičiaus mėgavosi tritaškiais
Lengvą pergalę Lenkijos krepšinio lygos čempionate iškovojo Martyno Gecevičiaus atstovaujama Zielionos Guros "Stelmet" (12/4) komanda.Lenkijos čempionai savo aikštėje
A.Juškevičius paliks "Lietkabelį"?
Pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate šeštadienio vakarą iškovojęs Panevėžio "Lietkabelis" tai padarė be vieno ekipos lyderių Ado Juškevičiaus
"Barcelona" savo sirgalių akivaizdoje patiesė CSKA
Kiek netikėtą pergalę Eurolygos reguliaraus sezono antrojo rato ptadžioje iškovojo Barselonos "Barcelona Lassa" (6/10).Katalonai savo sirgalių akivaizdoje nelauktai lengvai 85:72
J.Mačiulis nuo suolo stebėjo, kaip L.Dončičius atvedė "Real" į pergalę
Vienintelėse trečiadienį vykusiose Ispanijos krepšinio pirmenybių rungtynėse susitiko dvi Eurolygoje dalyvaujančios komandos.Čempionato lyderis Madrido "Real" (13/1) klubas, kurio
Rezultatyvus M.Gecevičiaus žaidimas padėjo įveikti turnyrinės lentelės lyderius
Pergalę Lenkijos krepšinio lygos čempionate iškovojo čempionų titulą ginanti Martyno Gecevičiaus atstovaujama Zielionos Guros "Stelmet" (11/4) komanda, kuri savo aikštėje
M.Gecevičius taiklumu nespindėjo, bet žaidė naudingai
Martynas Gecevičius buvo vienas komandos lyderių, o jo atstovaujama Zielionos Guros "Stelmet" (9/4) komanda iškovojo pirmą prgalę Lenkijos čempionate vadovaujant naujajam strategui
"Barcelonos" bėdos nesibaigia - pralaimėta ir Vitorijoje
Eurolygoje nesibaigia Barselonos "Barcelona" (4/10) komandos, kuri nusirito į keturioliktą vietą, problemos.Šį kartą Pedro Martinezo treniruojami Vitorijos "Baskonia" (7/7)
"Barcelona" žaidimas toliau stringa - namie nusileista "Unicaja" ekipai
Eurolygoje toliau stringa Barselonos "Barcelona" (4/9) klubo, kuris nusirito į tryliktą turnyrinės lentelės vietą, žaidimas.Katalonai namie 83:90 (24:26, 21:18, 19:22, 19:24) nusileido
Tuščiais šoviniais šaudęs M.Gecevičius su "Stelmet" pralaimėjo Vokietijoje
FIBA Čempionų lygos D grupės autsaiderių dvikovoje Martyno Gecevičiaus atstovaujama Zielono Guros "Stelmet" (2/7) komanda patyrė dar vieną pralaimėjimą ir jau beveik atsisveikino
"El Clasico" vainikavo L.Dončičiaus tritaškis iš savo aikštės pusės ir "Real" pergalė
Trijų pralaimėjimų seriją Eurlygoje pavyko nutraukti Madrido "Real" (6/6) komandai su Jonu Mačiuliu."El Clasico" mūšyje madridiečiai savo sirgalių akivaizdoje įtikinamai
M.Gecevičius taškus rinko tik baudų metimais, o jo komanda pratęsė pralaimėjimų seriją
Martyno Gecevičiaus atstovaujamai Zielonos Guros "Stelmet" (2/6) komandai svajonės apie patekimą į kitą etapą tolsta.Lenkijos klubas D grupės susitikime namie 72:80 (12:15, 20:23, 19:18,
M.Gecevičius Lenkijoje daug laiko pasireikšti negavo
Aštuntą pergalę Lenkijos krepšinio lygos pirmenybėse į savo sąskaitą įsirašė Zielonos Guros "Stelmet" (8/3) ekipa, kuri išvykoje per pratęsimą 71:70
M.Gecevičiaus tritaškių Lenkijos čempionų pergalei nepakako
Dar vieną pralaimėjimą FIBA Čempionų lygoje patyrė ir padėtį kovojant dėl patekimo į kitą etapą dar labiau susikomplikavo Zielonos Guros "Stelmet" (2/5) komanda su Martynu Gecevičiumi.Lietuvios
M.Gecevičius buvo rezultatyviausias pergalingame mače
Martynas Gecevičius buvo rezultatyviausias, o jo atstovaujama komanda iškovojo pergalę bei išliko Lenkijos pirmenybių turnyrinės lentelės ntroje vietoje.Sekmadienį Zelionos Guros "Stelmet"
J.Mačiulis "šaudė" pro šalį, bet "Real" šventė triuškinančią pergalę
Įtikinamą pergalę Ispanijos pirmenybėse šventė Jono Mačiulio atstovaujamas Madrido "Real" (9/1) klubas.Lygoje pirmaujantys vicečempionai savo žiūrovų akivaizdoje 96:72 (23:17,
Amerikiečių ir N.De Colo vedama CSKA katalonams įrašė dar vieną pralaimėjimą
Dar vieną pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo Maskvos CSKA (8/2) komanda. Turnyrinės lentelės viršuje besirikiuojantis Rusijos klubas šįsyk namuose 92:78 (24:24,
P.Koponeno ir R.Sanderso duetas nutiesė pergalę katalonams
Lengvą pergalę Eurolygos reguliaraus sezono devinto turo rungtynėse pasiekė Barselonos "Barcelona Lassa" (4/5) komanda. Katalonai vedami amerikiečio Rakimo Sanderso ir suomio Petteri
"Lietkabelio" krepšininkai laisvas dienas išnaudojo turiningai
Dėl Pasaulio taurės atrankai skirtos pertraukos Panevėžio „Lietkabelio“ komanda neturės oficialių rungtynių net trylika dienų.Vyriausiasis treneris Artūras Štalbergas suteikė
"Barcelona" dublerių gretose užsibuvęs T.Rice'as siūlomas italams
Barselonos "Barcelona Lassa" ekipai nereikalingu po praėjusio sezono tapęs, bet sutartį su katalonais ir šiam sezonui turintis Tyrese'as Rice'as jau ilgą laiką treniruojasi
J.Mačiulis sužaidė vienas geriausių rungtynių sezone, "Real" sumindė varžovus
Po antradienį patirtos itin skaudžios nesėkmės Madrido "Real" (8/1) klubas su vienas geriausių rungtynių šiame sezone sužaidusiu Jonu Mačiuliu triuškina varžovus tiek Eurolygoje,
"Lietuviškų" klubų dvikovoje Lenkijoje M.Gecevičius gerokai nusileido M.Česnauskiui
Lenkijos krepšinio pirmenybėse šeštadienį susitiko dvi komandos, kurių marškinėlius vilki žaidėjai iš Lietuvos.Manto Česnauskio atstovaujamas Slupsko "Czarni"
"Barcelona" atsigauna - sutriuškino Ispanijos čempionus
Nesėkmingai sezoną pradėjusi Barselonos "Barcelona" (3/5) komanda parodė, kad yra per anksti nurašoma ir iškovojo įtikinamą pergalę Eurolygoje.Katalonai savo žiūrovų akivaizdoje
"Barcelona" iššvaistė milžinišką pranašumą ir pralaimėjo Bamberge
Praėjusiame sezone daug kritikos sulaukusi ir šiame žadėjusi padėtį pagerinti Barselonos "Barcelona" (2/5) neišlipa iš nesėkmių liūno.Katalonai Eurolygos mače išvykoje
Rezultatyvaus M.Gecevičiaus žaidimo Čempionų lygos mače nepakako
Rezultatyvaus Martyno Gecevičiaus žaidimo nepakako jo atstovaujamai Zielonos Goros "Stelmet" (2/4) komandai iškovoti pergalės FIBA Čempionų lygoje.Lenkijos klubas Prancūzijoje 82:95
"El Clasico" mūšyje pergalę šventė "Barca", J.Mačiulis - neregistruotas
Ispanijoje pirmą kartą šiame sezone krepšinio aistruoliai turėjo progą išvysti laukiamiausią akistatą - "El Clasico" ginklus surėmė Madrido "Real" (7/1),
Pergalingose rungtynėse M.Gecevičius buvo tarp rezultatyviausių
Pergalių seriją po Martyno Gecevičiaus atvykimo į Lenkiją šalies čempionate pratęsė jo atstovaujama Zielonos Guros "Stelmet" (5/3) komanda.Ji išvykoje po permainingos kovos

NBA 2014-2015 (1016) 01.16 06:52