Naujienos kraunasi...

Mačiulis prieš mūšį Vilniuje: galime padėti į šoną, kad aš "Žalgirio" žmogus

Mačiulis prieš mūšį Vilniuje: galime padėti į šoną, kad aš "Žalgirio" žmogus
LKL nuotr.
Šeštadienį Lietuvos krepšinio aistruolių dėmesį pritrauks istorine tapti galinti akistata sostinėje.

Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse į žūtbūtinę kovą stos Vilniaus „Rytas“ ir Kėdainių „Nevėžis-Optibet“.

Tiesioginė rungtynių transliacija – nuo 18:25 val. per LRT Plius televiziją ir LRT.lt portale.

Pirmajame ketvirtfinalio mače Kėdainiuose, kuris vyko prieš kiek daugiau nei mėnesį, sensacingai triumfavo šeimininkai – 78:70. Todėl vilniečiams norint iškovoti kelialapį į Šiauliuose vyksiantį finalo ketvertą, reikia pergalės bent 9 taškais. Kėdainiečiams tai yra istorinis šansas pirmąkart istorijoje patekti į Citadele KMT finalo ketverto varžybas. Sostinės krepšininkai ketvirtfinalyje jau yra kritę dukart – 2017 ir 2021 m. prieš Utenos ekipą.

Prieš lemiamas rungtynes portalas LKL.lt bendravo su „Nevėžio-Optibet“ sporto direktoriumi Jonu Mačiuliu. Buvęs krepšininkas favorito etiketę be didesnių abejonių priskyrė „Rytui“.

„Iš tikrųjų jie yra tikrieji favoritai. Matome, kokią gerą formą jie dabar rodo tiek Čempionų lygoje, tiek žaisdami „Betsafe-LKL“. Jie favoritai, tokiais šioje poroje visą laiką buvo“, – teigė vienas Kėdainių klubo vadovų.

Svarbiu faktoriumi gali tapti lemiamų rungtynių patirtis. Kur kas jaunesnė svečių ekipa šiuo atžvilgiu neprilygsta Lietuvos čempionams. Be to, „Rytas“ turės ir savo sirgalių užnugarį – šiemet vilniečių aistruoliai savo ekipai padėjo įveikti ne vieną pajėgų varžovą – Kauno „Žalgirį“ ar Tenerifės „Lenovo“.

„Mūsų komanda yra jaunesnė, neturi tiek daug patirties vyrų krepšinyje. Bet mūsų jaunimas yra žaidęs tokių išlikimo rungtynių jaunimo tarpe, savo amžiaus rinktinėse. Minimalios patirties yra, bet „Rytas“ mus tuo lenkia visa galva, patirties jie turi žymiai daugiau“, – sakė „Nevėžio-Optibet“ komandos architektas.

Kalbėdamas apie tenkinantį rezultatą, J. Mačiulis neslėpė, kad komanda nori vasario 18-19 dienas praleisti Šiauliuose, tačiau tam būtina demonstruoti geriausią savo versiją.

„Gera kova yra būtina. Jei bus gera kova, sunku prognozuoti, koks bus rezultatas. Mes esame iš vienos pusės patenkinti tuo, ką turime, bet apetitas kyla bevalgant. Be geros kovos neturime jokių šansų“, – tvirtino J. Mačiulis.

– Paskutinėse rungtynėse Pasvalio „Pieno žvaigždes“ įveikėte įtikinamu skirtumu po to, kai patyrėte dvi apmaudžias nesėkmes. Kiek patenkinti esate tuo, kaip pastaruoju metu atrodo komanda?

– Nesakyčiau, kad komanda žaidė gerai prieš Pasvalį, nesvarbu, kad laimėjome 18 taškų skirtumu. Visos rungtynės prieš Uteną ir pirmi du kėlinukai prieš Pasvalį buvo tragiški. Nežinau, kas tam padarė įtakos. Gal tos 12 dienų be rungtynių jauniems žaidėjams davė tą atsipalaidavimą.

Gerai, kad su Pasvaliu antroje pusėje jie prabudo, bet rungtynės tikrai nebuvo kokybiškos. Nesame tokioje formoje, kokioje norėtume būti arba kokioje buvome, sakykime, kad ir gruodžio pradžioje.

– Kurią komandą šiose rungtynėse labiau kaustys įtampa? „Rytas“ išlieka favoritu, bet jums, kaip komandai, turinčiai gerą šansą patekti į finalo ketvertą, įtampos tikriausiai irgi netrūksta?

– Iš tikrųjų jie yra tikrieji favoritai. Matome, kokią gerą formą jie dabar rodo tiek Čempionų lygoje, tiek žaisdami „Betsafe-LKL“. Jie favoritai, tokiais šioje poroje visą laiką buvo.

Svarbiausia, kad mes, kaip jauna komanda, neišeitume pasikėlę ir per daug gerai apie save galvojantys. Mūsų, kaip klubo, yra toks didžiausias noras ir to tikimės – kad išeisime visų pirma kautis, o kaip bus, taip bus.

Vis tiek „Rytas“ yra favoritai, tarptautinio turnyro dalyviai, Lietuvos čempionai. Nemanau, kad juos kausto įtampa, jie tik turi žaisti savo žaidimą ir viskas.

– Kiek akcento dedate ties turimu 8 taškų pranašumu? Turbūt pavojinga apie tai kalbėti, nes galima iš anksto užsiprogramuoti pralaimėjimui?

– Niekas ir nededa jokio akcento ties 8 taškais. Rungtynės prasideda 0:0, o po to galvosime. Rungtynių eigoje bus galima spręsti, kaip sekasi ir kas vyksta. O rungtynės prasideda 0:0 ir abi komandos norės laimėti.

– Ar stengiatės, kaip „Žalgirio“ žmogus, papildomai nuteikti žaidėjus kovai prieš būtent „Rytą“?

– Galime padėti į šoną, kad aš „Žalgirio“ žmogus. Aš dirbu Kėdainiuose ir esu šios komandos žmogus, sporto direktorius, o ne „Žalgirio“. Kitas dalykas – bet kuriai komandai, kuriai atstovavau, asmeniškumų kažkokių per daug nebūdavo, stengdavausi laimėti visas rungtynes.

Tą patį sakau ir savo žaidėjams – nesvarbu, prieš ką žaidi, turi stengtis. Visų pirma stengtis ir įrodyti, kad esi vertas žaisti „Betsafe-LKL“, nes už tavo nugaros yra labai daug žmonių, norinčių būti tavo vietoje.

Iš tos pusės, kad augau „Žalgirio“ sistemoje, didesnės motyvacijos ar spaudimo savo žaidėjams nei duodu, nei turėčiau duoti. Mes esame Kėdainių klubas, suprantame, kokioje padėtyje esame, turime daug jaunų žaidėjų, kurie nori žaisti. Jie turi per kiekvienas rungtynes parodyti, ką moka, ką gali, nesvarbu, už ką serga ar neserga sporto direktorius. Jie turi daryti gera komandai.

– Deshawnas Freemanas jau spėjo sužaisti dvejas rungtynes, kuriose atrodė neblogai. Kiek svarbus gali būti jis ir kaip jam sekasi pakeisti Paulių Petrilevičių?

– Iš tikrųjų jie skirtingo tipo žmonės. Freemanas gal atletiškesnis, aukščiau šoka, greičiau bėga ir t.t. Paulius gal labiau mėgdavo pažaisti „ant ūselio“, Freemanas labiau eina kovoti dėl kamuolių ir žaidžia pikenrolo situacijas. Jis tas situacijas neblogai skaito, nusimetinėja kamuolius, yra kovingas žaidėjas, ko ir ieškojome.

Be to, yra tikrai naudingas ir rūbinėje, vokalus žaidėjas, kuris daug kalba, sprendžia situacijas kalbėjimu, suteikia žaidėjams daug informacijos. Tikrai yra naudingas žaidėjas komandai.

Jis beveik tris savaites dėl netekties šeimoje buvo išvykęs iš komandos Slovakijoje į JAV, ten praleido visą tą laiką. Truputėlį praleido laiko be sporto, visi suprantame, kad aklimatizacija, krūvio augimas užims laiko.

Tikimės to, ką pamatėme prieš Pasvalį. Jis turi stengtis pasitikti žmones, kai būna paskutinė mūsų viltis gynyboje su blokuojamais metimais arba paprasčiausiai stengiantis sutrukdyti žaidėjui, metančiam iš po krepšio. Reikalinga gera gynyba perimetre. Mače su Pasvaliu matėme tokį Deshawną, kokį norėjome matyti prieš jam atvykstant.

– Jūsų žaidimo ašis – Artūras Žagaras. Kiek jus neramina, kad tiek priklausote nuo jauno žaidėjo, kuris nėra žaidęs tiek daug panašios svarbos rungtynių kaip „Ryto“ krepšininkai?

– Mūsų komanda yra jaunesnė, neturi tiek daug patirties vyrų krepšinyje. Bet mūsų jaunimas yra žaidęs tokių išlikimo rungtynių jaunimo tarpe, savo amžiaus rinktinėse. Minimalios patirties yra, bet „Rytas“ mus tuo lenkia visa galva, patirties jie turi žymiai daugiau.

Mes turime jaunatviško entuziazmo. Kad priklausome nuo Žagaro – taip, priklausome daug, bet jis vienas pats sau perdavimo neatliks ir užtvaros nepasistatys. Yra daug kitų niuansų, kuriuos turi atlikti ir kiti žaidėjai.

Aišku, mes labiausiai priklausomi nuo to, kaip visa komanda bus pasiruošusi atlikti savo darbą. Žagaras turi vieną darbą, Lavrinovičius kitą, Valinskas ar Davisonas – dar kitokį. Jei visi tą darbą padarytų gerai – būtų puiku.

– Šįkart sostinėje greičiausiai bus aršesnė atmosfera nei pirmajame mače, kuomet įveikėte „Rytą“. Jūs, kaip buvęs žaidėjas, turite panašių patirčių aršioje atmosferoje. Ar gali jauniems žaidėjams drebėti kinkos?

– Man niekada nedrebėdavo kinkos, kaip tik būdavo smagu, dėl tokių rungtynių ir atmosferos gyvendavau. Man asmeniškai tai buvo super, laukdavau išlikimo rungtynių ar finalų, derbių.

Mūsų žaidėjai neturėtų labai sureikšminti tų dalykų, nes tikrai yra žaidę prie panašių atmosferų ir Ispanijoje, ir Belgijoje, ir NCAA, kur atmosfera būna nebloga.

Kad „Ryto“ fanai bus pasiruošę, bus garsūs, su savo skanduotėmis, ką jie visą laiką daro – super. Tai yra jų darbas, jų duona ir tam jie kiekvienai komandai reikalingi, kad sukurtų atmosferą arenoje. O mūsų darbas išlikti ramiems. Manau, mūsų žaidėjai tam pasiruošę.

– Ar tikitės, kad Vilniuje turėsite palaikymo ir iš atvykusių Kėdainių sirgalių?

– Manau, kad bus kažkiek, bet tikrai nebus tiek daug, kad atsvertų „Ryto“ fanus.

– „Rytas“ ką tik įveikė Salonikų PAOK ir išgyveno Čempionų lygoje. Šiemet vilniečiai daug banguoja ir kartais po tokių rungtynių seka kur kas prastesnės. Galbūt jums kažkiek ramiau, kad „Rytas“ neiškrito Čempionų lygoje ir neturėtų būti toks įtūžęs, koks būtų pralaimėjęs?

– Matome, kad jie žaidžia gerai paskutiniu metu, tą savo gerą formą demonstruoja. Tikrai nesiorientuojame į tai, kas būtų, jei jie būtų pralaimėję arba kokios nuotaikos jie bus dabar. Į bangavimą nelabai kreipiame dėmesio ir galvojame, kad jie puikiai supranta šitų rungtynių kainą ir išeis pasiruošę.

– „Rytas“ turi įspūdingai žaidžiantį Martyną Echodą ir Marcusą Fosterį, pavojingi dažnai būna ir Elvaras Fridrikssonas bei Gytis Radzevičius. Kur yra pagrindinė „Ryto“ žaidimo gija?

– Čia labiau atsakytų treneris, tai skautingo reikalai. Bet jie irgi nėra ta komanda, kuri gali priklausyti nuo vieno žaidėjo. Jie turi žaisti komandiškai, kiekvienas turi atlikti savo darbą ir jei kažkuri grandis šlubuoja, jiems irgi yra sunku, nes jie nėra tokie talentingi, kaip Eurolygos komandų žaidėjai. Ne, jie turi visi žaisti gerai ir kai jie tai daro, PAOK arba kitas komandas gali įveikti 20 taškų. Jei kažkas šlubuoja, gali būti visko. Pasikartosiu, jie žaidžia gerai ir demonstruoja gerą formą.

– Kur slypi jūsų neparankumas „Rytui“?

– Aš manau, kad mūsų pranašumo nėra jokio. Nurašyčiau tai paprasčiausiai neįvertinimui. Atvažiuoja čempionai prieš praėjusių metų vieną paskutiniųjų komandų ir tikisi laimėti. Tai pagrindinis dalykas. Jie turi tikrai gerų žaidėjų.

– Su kokiu rezultatu, kaip vienas klubo vadovų, šeštadienį iš „Jeep“ arenos išeitumėte patenkintas? Ar tenkintų gera kova, bet pralaimėjimas daugiau nei 8 taškais?

– Gera kova yra būtina. Jei bus gera kova, sunku prognozuoti, koks bus rezultatas. Mes esame iš vienos pusės patenkinti tuo, ką turime, bet apetitas kyla bevalgant. Be geros kovos neturime jokių šansų.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Prisegtas mikrofonas paviešino Kurtinaičio emocijas dvikovoje prieš "Žalgirį"
Prisegtas mikrofonas paviešino Kurtinaičio emocijas dvikovoje prieš "Žalgirį"
Iki Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto liko mažiau nei mėnesis. Jame dėl čempionų taurės kovos keturios ekipos: Vilniaus „Rytas“, Jonavos
"Nevėžio" latvis – apie tobulėjimą, įspūdingą pasirodymą bei savo šalies rinktinę
"Nevėžio" latvis – apie tobulėjimą, įspūdingą pasirodymą bei savo šalies rinktinę
Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ žaidėjas Artūras Žagaras šį sezoną yra vienas labiausiai pastebimų legionierių „Betsafe-LKL“ pirmenybėse.16,7 taško,
Šiauliuose – galimybė pasigrožėti KMT trofėjumi
Šiauliuose – galimybė pasigrožėti KMT trofėjumi
Iki Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto likus vos kelioms savaitėms, turnyro trofėjus jau atkeliauja į Šiaulius.Citadele KMT taurė nuo sausio 27 d. iki vasario
"Wolves" išsiskyrė su prancūzu, kuris tapo Soroko bendraklubiu Italijoje
"Wolves" išsiskyrė su prancūzu, kuris tapo Soroko bendraklubiu Italijoje
Krašto puolėjas iš Prancūzijos Hugo Invernizzi palieka „Wolves“ komandą. Vasarą pasirašyta metų trukmės sutartis buvo nutraukta abipusiu susitarimu.Į Lietuvą iš
Staniulis – apie, karjeros pradžią Vilniuje ir sprendimus, dėl kurių gailisi
Staniulis – apie, karjeros pradžią Vilniuje ir sprendimus, dėl kurių gailisi
Betsafe-LKL TV interviu rubrikoje – pokalbis su „Gargždų“ lyderiu Giedriumi Staniuliu.Įdomus faktas pašnekovo CV – be Lietuvos klubų jame galima matyti tik vienos kitos
Lyderystę Jonavoje pajutęs Watsonas – apie Šeškaus emocijas ir bičiulystę su Websteriu
Lyderystę Jonavoje pajutęs Watsonas – apie Šeškaus emocijas ir bičiulystę su Websteriu
Glynnas Watsonas vos prieš kelias savaites leidosi į netolimą kelionę Sopotas – Jonava. Sezoną pradėjęs „Trefl“ klube ir ten atrodęs solidžiai jis sulaukė Virginijaus
Kapitonų balsas: garbingiausias lygos žaidėjas – Girdžiūnas
Kapitonų balsas: garbingiausias lygos žaidėjas – Girdžiūnas
Įpusėjus „Betsafe-LKL“ reguliariajam sezonui, lyga, bendradarbiaudama kartu su „Volfas Engelman“ bravoru, skelbia dar vieną krepšininką, kuriam atitenka Fair Play apdovanojimas,
Antausis TOP 16 starte – "Rytas" pralaimėjo Ispanijos lygos autsaideriams
Antausis TOP 16 starte – "Rytas" pralaimėjo Ispanijos lygos autsaideriams
Vilniaus „Rytas“ antradienį pradėjo kovas FIBA Čempionų lygoje „TOP 16“ etape. Pirmose J grupės rungtynėse Giedriaus Žibėno auklėtiniai svečiuose be didesnės intrigos
Paaiškėjo KMT finalo ketverto tvarkaraštis
Paaiškėjo KMT finalo ketverto tvarkaraštis
Paaiškėjo vasario 18-19 dienomis Šiaulių arenoje vyksiančio Citadele Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverto rungtynių laikai. Vasario 18-ąją (šeštadienį)
"Žalgirio" ir "Ryto" dvikova įvyks anksčiau, nei buvo numatyta
"Žalgirio" ir "Ryto" dvikova įvyks anksčiau, nei buvo numatyta
„Betsafe-LKL“ čempionato tvarkaraštyje įvyko korekcijos. Pasikeitė kovo mėnesį „Žalgirio“ arenoje įvyksiančių rungtynių su Vilniaus „Rytu“ data.Kovo
Žibėnas: pirmą kartą žaisime prieš taip greitai puolančią komandą
Žibėnas: pirmą kartą žaisime prieš taip greitai puolančią komandą
Du išlikimo mūšius praėjusią savaitę laimėjęs Vilniaus „Rytas“ pradeda naują lemiamų mūšių ciklą. FIBA Čempionų lygos Top-16 etape sostinės ekipa startuos
Lipkevičius prisiminė, kaip "Žalgirio" legionieriai senas rūbines šildė garais
Lipkevičius prisiminė, kaip "Žalgirio" legionieriai senas rūbines šildė garais
Betsafe-LKL TV krepšinio aistruoliams pateikia pokalbį su dar vienu lygos krepšininku – Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ kapitonu Vyteniu Lipkevičiumi.Pokalbio pradžioje
Naujajam "Žalgirio" atakų organizatoriui Taylorui įplyšo raumuo
Naujajam "Žalgirio" atakų organizatoriui Taylorui įplyšo raumuo
Kauno „Žalgiris“ sekmadienį žengė į Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketvertą, bet ketvirtfinalio serijos antrosiose rungtynėse dėl traumos prarado Isaiah Taylorą.Įžaidėjas ketvirtajame
Maksvytis nerimavo dėl Tayloro: šypsojosi jis gal dėl šoko; Kurtinaitis prisiminė Kalnietį
Maksvytis nerimavo dėl Tayloro: šypsojosi jis gal dėl šoko; Kurtinaitis prisiminė Kalnietį
„Noriu pasveikinti savo komandą, fanus. Ačiū komandai, kuri rimtai nusiteikė šioms rungtynėms. Nėra lengva po kelių parų vėl žaisti, išlaikyti koncentraciją ir fiziškumą.
"Žalgiris" į KMT finalo ketvertą pateko ir antrą kartą sudorojęs Kurtinaičio kariauną
"Žalgiris" į KMT finalo ketvertą pateko ir antrą kartą sudorojęs Kurtinaičio kariauną
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (Citadele KMT) aiškūs jau visi finalo ketverto dalyviai. Prie stipriausiųjų ketverto prisijungė Kauno „Žalgiris“, savo arenoje 91:72 (22:14,
Rekordiškai tritaškiais prapliupę panevėžiečiai su trenksmu žengė į KMT finalo ketvertą
Rekordiškai tritaškiais prapliupę panevėžiečiai su trenksmu žengė į KMT finalo ketvertą
Sekmadienį Panevėžyje paaiškėjo dar vienas Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto dalyvis – juo tapo Panevėžio „7bet-Lietkabelis“.Nenado Čanako
Į Panevėžį grįžęs Orelikas – apie psichologines bėdas, karčią patirtį Stambule ir pokyčius "Lietkabelyje"
Į Panevėžį grįžęs Orelikas – apie psichologines bėdas, karčią patirtį Stambule ir pokyčius "Lietkabelyje"
Solidų praeitą Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezoną sužaidęs Gediminas Orelikas vėl buvo nusprendęs išbandyti laimę Turkijoje. Šalyje, iš kurios
Žibėnas žėrė kritikos teisėjams: taip būti negali; priekaištų arbitrams turėjo ir Petrauskas
Žibėnas žėrė kritikos teisėjams: taip būti negali; priekaištų arbitrams turėjo ir Petrauskas
Vilniaus „Ryto“ krepšininkai išlipo sausi iš upės. Sostinės atstovai atsakomosiose Citadele Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio rungtynėse „Jeep“ arenoje
"Rytas" tik po pratęsimo prasibrovė į KMT finalo ketvertą
"Rytas" tik po pratęsimo prasibrovė į KMT finalo ketvertą
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (Citadele KMT) aiškūs jau pusė finalo ketverto dalyvių. Vilniaus „Rytas“ savo arenoje po pratęsimo 98:78 (22:23, 27:19, 13:20,
Šeškaus išvarymu pažymėtame mače Watsonas išvedė "CBet" į KMT finalo ketvertą
Šeškaus išvarymu pažymėtame mače Watsonas išvedė "CBet" į KMT finalo ketvertą
Jonavoje paaiškėjo pirmasis Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto dalyvis. Savo žiūrovų akivaizdoje Jonavos „CBet“ 76:75 (21:18, 15:16, 16:21, 24:20)
Kalniečio finišas: didėjantis ažiotažas ir laukianti atsisveikinimo ceremonija
Kalniečio finišas: didėjantis ažiotažas ir laukianti atsisveikinimo ceremonija
Sausio 29-osios „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynės tarp Kauno „Žalgirio“ ir Jonavos „CBet“ klubų bus paskutinės karjeroje ilgamečiui žalgiriečiui Mantui Kalniečiui.36
Mačiulis prieš mūšį Vilniuje: galime padėti į šoną, kad aš "Žalgirio" žmogus
Mačiulis prieš mūšį Vilniuje: galime padėti į šoną, kad aš "Žalgirio" žmogus
Šeštadienį Lietuvos krepšinio aistruolių dėmesį pritrauks istorine tapti galinti akistata sostinėje.Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) ketvirtfinalio atsakomosiose
"Rytas" pratęsė sutartis su Žibėnu ir jo asistentais
"Rytas" pratęsė sutartis su Žibėnu ir jo asistentais
Auksinėmis raidėmis ant Vilniaus „Ryto“ čempioniškų marškinėlių nugaros išspausdinti Giedriaus Žibėno, Georgios Dedas bei Gusto Maskoliūno vardai ir pavardės
Čeponis: "Wolves" Kaune reiktų ypatingo stebuklo, uteniškiams Panevėžyje – puikių rungtynių
Čeponis: "Wolves" Kaune reiktų ypatingo stebuklo, uteniškiams Panevėžyje – puikių rungtynių
Prieš lemiamas Citadele KMT ketvirtfinalio dvikovas savo įžvalgomis pasidalino „Betsafe-LKL“ komentatorius Vaidas Čeponis:Kauno „Žalgirio“ krepšininkams
Paryžiuje apsilankęs LaVaras Ballas prisiminė Lietuvą: buvo neįtikėtina
Paryžiuje apsilankęs LaVaras Ballas prisiminė Lietuvą: buvo neįtikėtina
Ketvirtadienį Paryžiuje vyko NBA rungtynės tarp Čikagos „Bulls“ ir Detroito „Pistons“, o jose apsilankęs LKL reporteris Aistis sutiko puikiai lietuviams pažįstamą
Prienų komandoje – puolėjas iš Kanados
Prienų komandoje – puolėjas iš Kanados
Prienų „Labas Gas” pasirašė bandomąjį kontraktą su 29-erių metų 198 cm ūgio kanadiečiu Shaquille'u Keithu.Lengvasis krašto puolėjas praėjusį sezoną žaidė
Čeponis pasvarstė, ar "Nevėžis" gali eliminuoti "Rytą", o "Neptūnas" – "CBet"
Čeponis pasvarstė, ar "Nevėžis" gali eliminuoti "Rytą", o "Neptūnas" – "CBet"
Prieš lemiamas Citadele KMT ketvirtfinalio dvikovas savo įžvalgomis pasidalino „Betsafe-LKL“ komentatorius Vaidas Čeponis:„Betsafe-LKL“ čempionų Vilniaus „Ryto“
"Lietkabelio" priekinę liniją sustiprino serbas
"Lietkabelio" priekinę liniją sustiprino serbas
Prieš tris dienas paskelbęs apie Gedimino Oreliko sugrįžimą Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ turi dar vieną papildymą – į komandą atvyksta serbas Nikola Popovičius.Sezoną

Vartotojo meniu
Diskusijos
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime