Naujienos kraunasi...

Mačiulis prieš mūšį Vilniuje: galime padėti į šoną, kad aš "Žalgirio" žmogus

Mačiulis prieš mūšį Vilniuje: galime padėti į šoną, kad aš "Žalgirio" žmogus
LKL nuotr.
Šeštadienį Lietuvos krepšinio aistruolių dėmesį pritrauks istorine tapti galinti akistata sostinėje.

Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse į žūtbūtinę kovą stos Vilniaus „Rytas“ ir Kėdainių „Nevėžis-Optibet“.

Tiesioginė rungtynių transliacija – nuo 18:25 val. per LRT Plius televiziją ir LRT.lt portale.

Pirmajame ketvirtfinalio mače Kėdainiuose, kuris vyko prieš kiek daugiau nei mėnesį, sensacingai triumfavo šeimininkai – 78:70. Todėl vilniečiams norint iškovoti kelialapį į Šiauliuose vyksiantį finalo ketvertą, reikia pergalės bent 9 taškais. Kėdainiečiams tai yra istorinis šansas pirmąkart istorijoje patekti į Citadele KMT finalo ketverto varžybas. Sostinės krepšininkai ketvirtfinalyje jau yra kritę dukart – 2017 ir 2021 m. prieš Utenos ekipą.

Prieš lemiamas rungtynes portalas LKL.lt bendravo su „Nevėžio-Optibet“ sporto direktoriumi Jonu Mačiuliu. Buvęs krepšininkas favorito etiketę be didesnių abejonių priskyrė „Rytui“.

„Iš tikrųjų jie yra tikrieji favoritai. Matome, kokią gerą formą jie dabar rodo tiek Čempionų lygoje, tiek žaisdami „Betsafe-LKL“. Jie favoritai, tokiais šioje poroje visą laiką buvo“, – teigė vienas Kėdainių klubo vadovų.

Svarbiu faktoriumi gali tapti lemiamų rungtynių patirtis. Kur kas jaunesnė svečių ekipa šiuo atžvilgiu neprilygsta Lietuvos čempionams. Be to, „Rytas“ turės ir savo sirgalių užnugarį – šiemet vilniečių aistruoliai savo ekipai padėjo įveikti ne vieną pajėgų varžovą – Kauno „Žalgirį“ ar Tenerifės „Lenovo“.

„Mūsų komanda yra jaunesnė, neturi tiek daug patirties vyrų krepšinyje. Bet mūsų jaunimas yra žaidęs tokių išlikimo rungtynių jaunimo tarpe, savo amžiaus rinktinėse. Minimalios patirties yra, bet „Rytas“ mus tuo lenkia visa galva, patirties jie turi žymiai daugiau“, – sakė „Nevėžio-Optibet“ komandos architektas.

Kalbėdamas apie tenkinantį rezultatą, J. Mačiulis neslėpė, kad komanda nori vasario 18-19 dienas praleisti Šiauliuose, tačiau tam būtina demonstruoti geriausią savo versiją.

„Gera kova yra būtina. Jei bus gera kova, sunku prognozuoti, koks bus rezultatas. Mes esame iš vienos pusės patenkinti tuo, ką turime, bet apetitas kyla bevalgant. Be geros kovos neturime jokių šansų“, – tvirtino J. Mačiulis.

– Paskutinėse rungtynėse Pasvalio „Pieno žvaigždes“ įveikėte įtikinamu skirtumu po to, kai patyrėte dvi apmaudžias nesėkmes. Kiek patenkinti esate tuo, kaip pastaruoju metu atrodo komanda?

– Nesakyčiau, kad komanda žaidė gerai prieš Pasvalį, nesvarbu, kad laimėjome 18 taškų skirtumu. Visos rungtynės prieš Uteną ir pirmi du kėlinukai prieš Pasvalį buvo tragiški. Nežinau, kas tam padarė įtakos. Gal tos 12 dienų be rungtynių jauniems žaidėjams davė tą atsipalaidavimą.

Gerai, kad su Pasvaliu antroje pusėje jie prabudo, bet rungtynės tikrai nebuvo kokybiškos. Nesame tokioje formoje, kokioje norėtume būti arba kokioje buvome, sakykime, kad ir gruodžio pradžioje.

– Kurią komandą šiose rungtynėse labiau kaustys įtampa? „Rytas“ išlieka favoritu, bet jums, kaip komandai, turinčiai gerą šansą patekti į finalo ketvertą, įtampos tikriausiai irgi netrūksta?

– Iš tikrųjų jie yra tikrieji favoritai. Matome, kokią gerą formą jie dabar rodo tiek Čempionų lygoje, tiek žaisdami „Betsafe-LKL“. Jie favoritai, tokiais šioje poroje visą laiką buvo.

Svarbiausia, kad mes, kaip jauna komanda, neišeitume pasikėlę ir per daug gerai apie save galvojantys. Mūsų, kaip klubo, yra toks didžiausias noras ir to tikimės – kad išeisime visų pirma kautis, o kaip bus, taip bus.

Vis tiek „Rytas“ yra favoritai, tarptautinio turnyro dalyviai, Lietuvos čempionai. Nemanau, kad juos kausto įtampa, jie tik turi žaisti savo žaidimą ir viskas.

– Kiek akcento dedate ties turimu 8 taškų pranašumu? Turbūt pavojinga apie tai kalbėti, nes galima iš anksto užsiprogramuoti pralaimėjimui?

– Niekas ir nededa jokio akcento ties 8 taškais. Rungtynės prasideda 0:0, o po to galvosime. Rungtynių eigoje bus galima spręsti, kaip sekasi ir kas vyksta. O rungtynės prasideda 0:0 ir abi komandos norės laimėti.

– Ar stengiatės, kaip „Žalgirio“ žmogus, papildomai nuteikti žaidėjus kovai prieš būtent „Rytą“?

– Galime padėti į šoną, kad aš „Žalgirio“ žmogus. Aš dirbu Kėdainiuose ir esu šios komandos žmogus, sporto direktorius, o ne „Žalgirio“. Kitas dalykas – bet kuriai komandai, kuriai atstovavau, asmeniškumų kažkokių per daug nebūdavo, stengdavausi laimėti visas rungtynes.

Tą patį sakau ir savo žaidėjams – nesvarbu, prieš ką žaidi, turi stengtis. Visų pirma stengtis ir įrodyti, kad esi vertas žaisti „Betsafe-LKL“, nes už tavo nugaros yra labai daug žmonių, norinčių būti tavo vietoje.

Iš tos pusės, kad augau „Žalgirio“ sistemoje, didesnės motyvacijos ar spaudimo savo žaidėjams nei duodu, nei turėčiau duoti. Mes esame Kėdainių klubas, suprantame, kokioje padėtyje esame, turime daug jaunų žaidėjų, kurie nori žaisti. Jie turi per kiekvienas rungtynes parodyti, ką moka, ką gali, nesvarbu, už ką serga ar neserga sporto direktorius. Jie turi daryti gera komandai.

– Deshawnas Freemanas jau spėjo sužaisti dvejas rungtynes, kuriose atrodė neblogai. Kiek svarbus gali būti jis ir kaip jam sekasi pakeisti Paulių Petrilevičių?

– Iš tikrųjų jie skirtingo tipo žmonės. Freemanas gal atletiškesnis, aukščiau šoka, greičiau bėga ir t.t. Paulius gal labiau mėgdavo pažaisti „ant ūselio“, Freemanas labiau eina kovoti dėl kamuolių ir žaidžia pikenrolo situacijas. Jis tas situacijas neblogai skaito, nusimetinėja kamuolius, yra kovingas žaidėjas, ko ir ieškojome.

Be to, yra tikrai naudingas ir rūbinėje, vokalus žaidėjas, kuris daug kalba, sprendžia situacijas kalbėjimu, suteikia žaidėjams daug informacijos. Tikrai yra naudingas žaidėjas komandai.

Jis beveik tris savaites dėl netekties šeimoje buvo išvykęs iš komandos Slovakijoje į JAV, ten praleido visą tą laiką. Truputėlį praleido laiko be sporto, visi suprantame, kad aklimatizacija, krūvio augimas užims laiko.

Tikimės to, ką pamatėme prieš Pasvalį. Jis turi stengtis pasitikti žmones, kai būna paskutinė mūsų viltis gynyboje su blokuojamais metimais arba paprasčiausiai stengiantis sutrukdyti žaidėjui, metančiam iš po krepšio. Reikalinga gera gynyba perimetre. Mače su Pasvaliu matėme tokį Deshawną, kokį norėjome matyti prieš jam atvykstant.

– Jūsų žaidimo ašis – Artūras Žagaras. Kiek jus neramina, kad tiek priklausote nuo jauno žaidėjo, kuris nėra žaidęs tiek daug panašios svarbos rungtynių kaip „Ryto“ krepšininkai?

– Mūsų komanda yra jaunesnė, neturi tiek daug patirties vyrų krepšinyje. Bet mūsų jaunimas yra žaidęs tokių išlikimo rungtynių jaunimo tarpe, savo amžiaus rinktinėse. Minimalios patirties yra, bet „Rytas“ mus tuo lenkia visa galva, patirties jie turi žymiai daugiau.

Mes turime jaunatviško entuziazmo. Kad priklausome nuo Žagaro – taip, priklausome daug, bet jis vienas pats sau perdavimo neatliks ir užtvaros nepasistatys. Yra daug kitų niuansų, kuriuos turi atlikti ir kiti žaidėjai.

Aišku, mes labiausiai priklausomi nuo to, kaip visa komanda bus pasiruošusi atlikti savo darbą. Žagaras turi vieną darbą, Lavrinovičius kitą, Valinskas ar Davisonas – dar kitokį. Jei visi tą darbą padarytų gerai – būtų puiku.

– Šįkart sostinėje greičiausiai bus aršesnė atmosfera nei pirmajame mače, kuomet įveikėte „Rytą“. Jūs, kaip buvęs žaidėjas, turite panašių patirčių aršioje atmosferoje. Ar gali jauniems žaidėjams drebėti kinkos?

– Man niekada nedrebėdavo kinkos, kaip tik būdavo smagu, dėl tokių rungtynių ir atmosferos gyvendavau. Man asmeniškai tai buvo super, laukdavau išlikimo rungtynių ar finalų, derbių.

Mūsų žaidėjai neturėtų labai sureikšminti tų dalykų, nes tikrai yra žaidę prie panašių atmosferų ir Ispanijoje, ir Belgijoje, ir NCAA, kur atmosfera būna nebloga.

Kad „Ryto“ fanai bus pasiruošę, bus garsūs, su savo skanduotėmis, ką jie visą laiką daro – super. Tai yra jų darbas, jų duona ir tam jie kiekvienai komandai reikalingi, kad sukurtų atmosferą arenoje. O mūsų darbas išlikti ramiems. Manau, mūsų žaidėjai tam pasiruošę.

– Ar tikitės, kad Vilniuje turėsite palaikymo ir iš atvykusių Kėdainių sirgalių?

– Manau, kad bus kažkiek, bet tikrai nebus tiek daug, kad atsvertų „Ryto“ fanus.

– „Rytas“ ką tik įveikė Salonikų PAOK ir išgyveno Čempionų lygoje. Šiemet vilniečiai daug banguoja ir kartais po tokių rungtynių seka kur kas prastesnės. Galbūt jums kažkiek ramiau, kad „Rytas“ neiškrito Čempionų lygoje ir neturėtų būti toks įtūžęs, koks būtų pralaimėjęs?

– Matome, kad jie žaidžia gerai paskutiniu metu, tą savo gerą formą demonstruoja. Tikrai nesiorientuojame į tai, kas būtų, jei jie būtų pralaimėję arba kokios nuotaikos jie bus dabar. Į bangavimą nelabai kreipiame dėmesio ir galvojame, kad jie puikiai supranta šitų rungtynių kainą ir išeis pasiruošę.

– „Rytas“ turi įspūdingai žaidžiantį Martyną Echodą ir Marcusą Fosterį, pavojingi dažnai būna ir Elvaras Fridrikssonas bei Gytis Radzevičius. Kur yra pagrindinė „Ryto“ žaidimo gija?

– Čia labiau atsakytų treneris, tai skautingo reikalai. Bet jie irgi nėra ta komanda, kuri gali priklausyti nuo vieno žaidėjo. Jie turi žaisti komandiškai, kiekvienas turi atlikti savo darbą ir jei kažkuri grandis šlubuoja, jiems irgi yra sunku, nes jie nėra tokie talentingi, kaip Eurolygos komandų žaidėjai. Ne, jie turi visi žaisti gerai ir kai jie tai daro, PAOK arba kitas komandas gali įveikti 20 taškų. Jei kažkas šlubuoja, gali būti visko. Pasikartosiu, jie žaidžia gerai ir demonstruoja gerą formą.

– Kur slypi jūsų neparankumas „Rytui“?

– Aš manau, kad mūsų pranašumo nėra jokio. Nurašyčiau tai paprasčiausiai neįvertinimui. Atvažiuoja čempionai prieš praėjusių metų vieną paskutiniųjų komandų ir tikisi laimėti. Tai pagrindinis dalykas. Jie turi tikrai gerų žaidėjų.

– Su kokiu rezultatu, kaip vienas klubo vadovų, šeštadienį iš „Jeep“ arenos išeitumėte patenkintas? Ar tenkintų gera kova, bet pralaimėjimas daugiau nei 8 taškais?

– Gera kova yra būtina. Jei bus gera kova, sunku prognozuoti, koks bus rezultatas. Mes esame iš vienos pusės patenkinti tuo, ką turime, bet apetitas kyla bevalgant. Be geros kovos neturime jokių šansų.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
"Wolves" pristatė naują klubo bei arenos pavadinimą ir rėmėją – gaus milijonus eurų
"Wolves" pristatė naują klubo bei arenos pavadinimą ir rėmėją – gaus milijonus eurų
Tik antrus metus gyvuojantis ir jokių skambių pergalių dar neiškovojęs Vilniaus „Wolves“ klubas rado generalinį rėmėją ir nuo šiol bus pavadintas „Wolves Twinsbet“,
"Wolves Twinsbet" sutriuškino lyderio neturėjusius mažeikiškius
"Wolves Twinsbet" sutriuškino lyderio neturėjusius mažeikiškius
Vilniaus „Wolves Twinsbet“ (18-8) pergalingai pašventino savo naująjį pavadinimą bei namų arenos parketą.Nedo Pacevičiaus ekipa sostinėje 104:78 (26:21, 30:23,
LKL komandų kapitonai "Fair Play" apdovanojimą vėl skyrė "Žalgirio" gynėjui
LKL komandų kapitonai "Fair Play" apdovanojimą vėl skyrė "Žalgirio" gynėjui
„Betsafe-LKL“ kartu su „Volfas Engelman“ bravoru ir toliau apdovanoja labiausiai džentelmeniškumu ir kilniu elgesiu pasižyminčius lygos bendruomenės narius.Šįsyk,
LKL ekspertai – apie likusio reguliariojo sezono intrigas bei galimą MVP
LKL ekspertai – apie likusio reguliariojo sezono intrigas bei galimą MVP
„Betsafe-LKL" reguliarusis sezonas sparčiai eina į pabaigą, liko vos mėnuo iki paskutinių reguliariojo sezono rungtynių, tačiau kova krepšinio aikštelėje tampa vis įdomesnė.
Šeškus – apie Tubelio benefisą: net "Rytas" netikėjo, kad jis gali taip žaisti
Šeškus – apie Tubelio benefisą: net "Rytas" netikėjo, kad jis gali taip žaisti
Po apmaudaus pralaimėjimo namuose Klaipėdos „Neptūnui“ (12-12) Virginijus Šeškus pripažino, kad jo vadovaujamas Jonavos „CBet“ (9-15) klubas jau atsisveikino su
LKL sezono rekordą pagerinęs Tubelis vedė į dramatišką pergalę Jonavoje
LKL sezono rekordą pagerinęs Tubelis vedė į dramatišką pergalę Jonavoje
Jonavos „CBet“ (9-15) komanda turėjo progą nutraukti Klaipėdos „Neptūno“ (12-12) penkių pergalių seriją Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“), tačiau
Nusivylęs Žibėnas siuntė signalą žaidėjams: parodėme nepagarbą sau (Čanako komentaras)
Nusivylęs Žibėnas siuntė signalą žaidėjams: parodėme nepagarbą sau (Čanako komentaras)
Vilniaus „Rytas“ (20-4) per du kėlinius pelnė 69 taškus, turėjo 27 taškų pranašumą, bet vos neprisižaidė Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mače su Panevėžio
Be gailesčio: turkus sutriuškinęs "Ryto" jaunimas triumfavo Čempionų lygos finale
Be gailesčio: turkus sutriuškinęs "Ryto" jaunimas triumfavo Čempionų lygos finale
Vengrijos mieste Debrecine vykusio FIBA Čempionų lygos jaunimo turnyro finale įspūdingai triumfavo Vilniaus "Ryto" krepšininkai.Andriaus Šležo auklėtiniai 98:62 (25:19, 15:11,
"Šiauliai" pratęsė siaubingą "Pieno žvaigždžių" atkarpą
"Šiauliai" pratęsė siaubingą "Pieno žvaigždžių" atkarpą
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (4-20) komandos duobė Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) tęsiasi.Aurimo Jasilionio auklėtiniai svečiuose 98:89 (26:28, 25:19, 15:25,
Itin permainigame bei rezultatyviame mūšyje Vilniuje – "Ryto" pergalė prieš "Lietkabelį"
Itin permainigame bei rezultatyviame mūšyje Vilniuje – "Ryto" pergalė prieš "Lietkabelį"
Kardinaliai skirtingomis rungtynių pusėmis pažymėtame mače – jubiliejinė Vilniaus „Ryto“ (20-4) pergalė „Betsafe-LKL“ čempionate.Giedriaus Žibėno
Paliukėnas buvo arti trigubo dublio, o mažeikiškiai dramatiškai palaužė "Juventus"
Paliukėnas buvo arti trigubo dublio, o mažeikiškiai dramatiškai palaužė "Juventus"
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) iš patiriamos duobės ir toliau sunkiai lipa Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (13-11). Aukštaičiai išvykoje
Vilniuje – išvarytas Petrauskas ir nelengva "Wolves" pergalė
Vilniuje – išvarytas Petrauskas ir nelengva "Wolves" pergalė
Šeštadienio vakarą Vilniaus „Wolves“ (17-8) iškovojo septynioliktąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Nedo Pacevičiaus auklėtiniai namuose 102:83 (23:27,
Gecevičiaus karjera: nuo kieme šlifuoto metimo iki LKL legendos
Gecevičiaus karjera: nuo kieme šlifuoto metimo iki LKL legendos
Betsafe-LKL TV kūrybinė komanda pristato dar vieną savo darbą – naują „Papasakok apie tai plačiau“ dokumentikos epizodą.Šįkart dėmesio centre atsidūrė Martynas Gecevičius.
Traumą patyrusiam Butkevičiui be krepšinio teks praleisti ne vieną savaitę
Traumą patyrusiam Butkevičiui be krepšinio teks praleisti ne vieną savaitę
Kauno „Žalgirio“ puolėjas Arnas Butkevičius patyrė čiurnos traumą ir kurį laiką turės praleisti be krepšinio.Žalgirietis susižeidė Eurolygos 33-iojo turo rungtynėse su Monako
Siaubingai startavęs "Ryto" jaunimas atsitiesė ir pateko į Čempionų lygos turnyro finalą
Siaubingai startavęs "Ryto" jaunimas atsitiesė ir pateko į Čempionų lygos turnyro finalą
Vilniaus "Ryto" talentai Vengrijos mieste Debrecene vykstančiame FIBA Čempionų lygos jaunimo turnyre prasibrovė į finalą.Andriaus Šležo auklėtiniai po permainingos kovos 83:76
"Šiaulių" puolėjas Romančenko: kovingumo idealas yra Skučas
"Šiaulių" puolėjas Romančenko: kovingumo idealas yra Skučas
Interviu rubrikoje, kurią pristato perkybos tinklas DEPO – trumpas pokalbis su „Šiaulių“ atstovu Dovydu Romančenko.Klaipėdietis praėjusį sezoną praleido Utenos „Uniclub
"Ryto" jaunimas tiesiog sutrypė "Promitheas" bendraamžius
"Ryto" jaunimas tiesiog sutrypė "Promitheas" bendraamžius
Vilniaus "Ryto" (2-0) talentai Vengrijos mieste Debrecene vykstančio FIBA Čempionų lygos jaunimo turnyro anrajame mače tiesiog sutrypė varžovus iš Graikijos.Andriaus Šležo
Sankcijų sulaukė dar vienas teisėjas: LKL pripažino klaidas lemiamais "CBet" ir "Šiaulių" dvikovos momentais
Sankcijų sulaukė dar vienas teisėjas: LKL pripažino klaidas lemiamais "CBet" ir "Šiaulių" dvikovos momentais
Balandžio 2 d. tarpusavyje susitiko Jonavos „Cbet“ ir Šiaulių „Šiaulių“ komandos. Karštame mūšyje 81:80 pergalę šventė šeimininkų
Po kontroversijos Jonavoje – "Šiaulių" protestas
Po kontroversijos Jonavoje – "Šiaulių" protestas
„Šiaulių“ komanda prarado beveik visus šansus žengti į LKL atkrintamąsias. Šiauliečiai išvykoje 80:81 nusileido Jonavos „CBet“ krepšininkams,
Urbono sūnaus vedamas "Ryto" jaunimas Čempionų lygo turnyro starte nukovė šeimininkus
Urbono sūnaus vedamas "Ryto" jaunimas Čempionų lygo turnyro starte nukovė šeimininkus
Vilniaus "Ryto" (1-0) talentai pergalingai pradėjo Vengrijos mieste Debrecene vykstantį FIBA Čempionų lygos jaunimo turnyrą.Andriaus Šležo auklėtiniai 77:66 (25:16, 28:12, 20:14,
Įspūdingame mūšyje Jonavoje – itin dramatiškas "Šiaulių" pralaimėjimas
Įspūdingame mūšyje Jonavoje – itin dramatiškas "Šiaulių" pralaimėjimas
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) vis dar yra nemaža intriga dėl atkrintamųjų rikiuotės – ypač, aštuntosios pozicijos.Už šanso besikabinantys „Šiauliai“
"Neptūnas" išplatino rasistinius veiksmus smerkiantį pareiškimą
"Neptūnas" išplatino rasistinius veiksmus smerkiantį pareiškimą
Klaipėdos „Neptūno” klubas, reaguodamas į viešumoje pasirodžiusią informaciją apie mūsų klubo fano galimo rasistinio išpuolio prieš Mažeikių komandos žaidėją,
"Neptūnas" pratęsė kontraktą su vidurio puolėju
"Neptūnas" pratęsė kontraktą su vidurio puolėju
Klaipėdos „Neptūno“ gretose ir kitą sezoną rungtyniaus Martynas Pacevičius. Vidurio puolėjas savo žaidimu įtikino uostamiesčio klubo vadovus, kurie nusprendė dar nepasibaigus sezonui
LKL pripažino dar vieną "Neptūnui" palankią klaidą bei perspėjo dėl rasistinių išpuolių
LKL pripažino dar vieną "Neptūnui" palankią klaidą bei perspėjo dėl rasistinių išpuolių
Pirmadienį „Betsafe-LKL“ čempionate trečią kartą šiame sezone tarpusavyje susitiko Klaipėdos „Neptūno“ ir Mažeikių „M Basket-Delamode“ komandos. Atkaklioje
LKL mėnesio MVP tapęs Watermanas: ateityje noriu pasiekti Eurolygą
LKL mėnesio MVP tapęs Watermanas: ateityje noriu pasiekti Eurolygą
Kovo mėnuo baigėsi, o Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) dar vieną MVP trofėjų susižėrė Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ lyderis Zane‘as Watermanas.Kovą
Po mačo Panevėžyje – Trinchieri įsiūtis ir žinutė auklėtiniams: tai nuodėmė (Čanako komentaras)
Po mačo Panevėžyje – Trinchieri įsiūtis ir žinutė auklėtiniams: tai nuodėmė (Čanako komentaras)
Kauno „Žalgiris“ (21-2) iškovojo tryliktą pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), tačiau treneris Andrea Trinchieri po mačo Panevėžyje neslėpė apmaudo,
Sirvydis ir Orelikas kūrė intrigą prieš be Sumnerio likusį "Žalgirį"
Sirvydis ir Orelikas kūrė intrigą prieš be Sumnerio likusį "Žalgirį"
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įvyko dar vienas Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalininkų susidūrimas. Kauno „Žalgiris“ (21-2) išvykoje
Tritaškių salvę paleidusio Tubelio klaida vos nekainavo "Neptūnui" pergalės
Tritaškių salvę paleidusio Tubelio klaida vos nekainavo "Neptūnui" pergalės
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) susigrūmė du į šeštąją vietą nusitaikę klubai. Klaipėdos „Neptūnas“ (11-12) savo arenoje 91:89 (21:21,

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime