NKL čempionate - "Ryto" ir "Neptūno" dublerių pergalės (rezultatai)

Mato Baranausko nuotr.
Be Aurelijaus Pukelio, Šarūno Vingelio, Pauliaus Beliavičiaus ir Marijaus Užupio, kurie išvyko į pasaulinį 3x3 turą Saudo Arabijoje, besivertęs Šakių „Vytis“ (1-4) „VIKINGLOTTO-NKL“ lieka su viena pergale.

Eriko Kučiausko auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje 84:99 (28:34, 23:22, 22:9, 11:24) neatsilaikė prieš Vilniaus „Perlo“ (3-2) krepšininkus.

Praėjusių metų sidabrininkai dar ketvirtojo kėlinio pradžioje, po Justo Sakalausko tritaškio, buvo priekyje (76:75), tačiau tuomet svečiai spurtavo 20:2 (95:78) ir išsprendė rungtynių likimą.

Nugalėtojų gretose, kurie vertėsi be lyderio Ąžuolo Tubelio, geriausią mačą per trumpą karjerą Lietuvoje surengė graikas Andreas Kalogiros. 17-metis per aikštėje praleistas 24 minutes pelnė 20 taškų (5/6 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud.) ir atkovojo 5 kamuolius.

Solidų pasirodymą Gintauto Vileitos treniruojamoje ekipoje surengė ir Simas Jarumbauskas. Komandos kapitonas per 28 minutes pelnė 17 taškų (5/9 dvit., 2/2 trit., 1/2 baud.) ir atkovojo 8 kamuolius.

Šeimininkų neišgelbėjo fantastiškai rungtyniavęs Rokas Stankevičius. Aukštaūgis per 31 minutę pelnė 30 taškų (9/13 dvit., 4/5 trit.) ir atkovojo 6 kamuolius.

„Vytis“: Rokas Stankevičius 30 (9/13 dvit., 4/5 trit.), Justas Sakalauskas 23 (9/11 dvit.), Paulius Semaška 10 (10 rez. perd., 5 kld.).

„Perlas“: Andreas Kalogiros 20 (5/6 dvit.), Simas Jarumbauskas (8 atk. kam.) ir Einaras Tubelis (3/3 trit.) po 17, Augustas Marčiulionis 16, Adas Šimonis 12.

Jonavoje – ketvirtoji iš eilės „Neptūno-Akvaservis“ pergalė

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (4-1) iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai svečiuose 74:72 (19:29, 16:18, 22:10, 17:16) palaužė „Jonavos“ (1-3) krepšininkus.

Klaipėdiečiai į duobę įkrito antroje pirmojo ketvirčio dalyje, kuomet „Jonava“ spurtavo 11:2 bei įgijo 9 taškų persvarą – 19:28.

Klaipėdiečiai antrajame kėlinyje po Herkaus Kumpio ir Klaido Metrikio baudų metimų buvo priartėję prie šeimininkų iki 4 taškų (34:38). Arminas Kleišys ir Amisi Kapinga pelnė po 4 taškus ir klaipėdiečių deficitas pasiekė 11 taškų (35:46) .

Per pirmąją mačo dalį uostamiesčio ekipai nesisekė kova dėl atšokusių kamuolių – „Jonavos“ krepšininkai puolime atsikovojo net 11 kamuolių, tuo tarpu „Neptūnas-Akvaservis“ tik 2.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo lygiu žaidimu, tačiau įpusėjus kėliniui Nojus Mineikis pataikė tris tritaškius, vieną pridėjo Dovydas Romančenko ir klaipėdiečiai įgijo minimalią persvara (57:56).

Per paskutines 100 sek. vyko atkakli kova, Vytautas Šarakauskas su Ianu Gardeneriu apsikeitė tolimais metimais, kitoje atakoje V. Šarakauskas pridėjo dvitaškį ir klaipėdiečiai šventė ketvirtą pergalę iš eilės.

Kitą mačą uostamiesčio ekipa žais šeštadienį, kuomet 16 val. išvykoje stos į mūšį su pralaimėjimo nepatyrusią Šilutės „Šilutę“.

„Neptūnas-Akvaservis“: Deividas Rasys 15, Nojus Mineikis 13 (4/7 trit.), Klaidas Metrikis 12 (7 atk. kam.), Vytautas Šarakauskas 9 (8 atk. kam.)

„Jonava“: Kahlil Thomas 16 (8 atk. kam.), Amisi Kapinga 11, Martynas Pacevičius 10.

Aukštaūgių vedama „Sūduva-Mantinga“ pratęsė pergalių seriją NKL pirmenybėse

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (4-0) tęsia pergalingą sezono startą VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse.

Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 87:70 (22:18, 28:13, 20:15, 17:24) susitvarkė su „Palangos Kuršių“ (1-4) ekipa ir įsirašė ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų.

Šeimininkai atitrūko antrajame kėlinyje. Justinas Jogminas pataikė iš toli, dvitaškį pridėjo Tomas Galeckas, o J. Jogminas surinko dar 4 taškus paeiliui ir marijampoliečių persvara išaugo iki 13 taškų – 35:22.

Antrąjį kėlinį „Sūduva-Mantinga“ pabaigė laimėdama atkarpą 6:0 ir tokiu būdu susikrovė jau triuškinamą persvarą (50:31).

Antroje mačo dalyje vaizdas aikštelėje nesikeitė ir iniciatyvą išlaikę marijampoliečiai šventė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidęs Šarūnas Beniušis pelnė 17 taškų (5/10 dvitaškiai, 7/8 baudos), atkovojo 12 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 7 pražangas, kartą suklydo, surinko 29 naudingumo balus ir pasižymėjo įspūdingu dėjimu.

Tuo metu Edvinas Jezukevičius prie pergalės pridėjo 17 taškų (5/6 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 4/4 baudos), 2 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, vieną klaidą bei 18  naudingumo balų.

Komandai šį kartą nepadėjo apsirgęs Tautvydas Kliučinykas, traumą besigydantis Aurimas Kieža ir į kariūnų žaidynes išvykęs Gintautas Matulis.

„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis (5/10 dvit., 12 atk. kam.) ir Edvinas Jezukevičius (5/6 dvit.) po 17, Julius Liesis (2/3 trit.) ir Jonas Zakas (4/7 trit.) po 12, Justinas Jogminas (3/5 dvit.) ir Martynas Zigmantavičius (3/4 dvit.) po 10.

„Palangos Kuršiai“: Quincy Tayloras 21 (8/15 dvit.), Augustinas Jankaitis 14 (7/10 dvit.), Mindaugas Reminas 9.

Galingai mačą pradėję ir užbaigę „Telšiai“ sutriuškino „Ežerūną“

Dar vieną pergalę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse iškovojo „Telšių“ (4-1) klubas, kuris namuose 98:71 (31:15, 18:20, 17:19, 32:17) pranoko Molėtų „Ežerūno“ (1-4) krepšininkus.

Šeimininkų pergalę nulėmė puikus rungtynių startas. Antanas Bertašius pataikė metimą iš po krepšio, Ignas Razutis smeigė tritaškį, Ovidijus Kaminskis pridėjo taškus su pražanga, o „Telšiai“ spurtavo 13:2 bei nutolo 13 taškų persvara – 22:9.

Neilgai trukus šeimininkai laimėjo atkarpą 7:2 ir po Viliaus Pociaus metimo pranašumas šoktelėjo iki 18 taškų – 29:11.

O. Kaminskis pelnė taškus iš po krepšio, neilgai trukus įkrovė iš viršaus, Taurantas Tamošiūnas atseikėjo tritaškį ir ekipas skyrė jau 23 taškai (86:63).

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidęs O. Kaminskis pelnė 13 taškų (5/5 dvitaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo bei surinko 24 naudingumo balus.

„Telšiai“: Ignas Razutis (4/7 dvit.) ir Antanas Bertašius (5/11 dvit., 8 atk. kam.) po 14, Ovidijus Kaminskis (5/5 dvit., 7 atk. kam.) ir Mindaugas Norkus (6/9 dvit.) po 13, Mindaugas Stašys 12.

„Ežerūnas“: Dominykas Zupkauskas 15 (6/9 dvit., 5 kld.), Rokas Jukonis ir Rokas Gadiliauskas po 11.

B. Sanfordo vedama „Šilutė“ po penkių NKL turų išlieka nepralaimėjusi

Šilutės „Šilutė“ (5-0) Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) išlieka nepralaimėjusia komanda.

Kęstučio Macijausko auklėtiniai ketvirtadienio vakarą namuose dominavo baudos aikštelėje ir 92:85 (26:14, 27:27, 19:25, 20:19) nugalėjo „Gargždų“ (2-2) krepšininkus.

Iki susitikimo pabaigos likus kiek mažiau nei 3 minutėms Mantas Ruikis pataikė dvitaškį, o „Gargždai“ atsiliko 5 taškais (80:85). Visgi netrukus Byronas Sanfordas pasinaudojo galimybe išmesti metimą iš vidutinio nuotolio, jį realizavo ir atstatė 7 taškų persvarą – 87:80.

Likus 31 sekundei Tadas Poška realizavo du baudų metimus, o Paulius Poška atsakė tolimu metimu – „Šilutei“ iki dviženklio pranašumo trūko taško (92:83).

Paskutine ataka dar pasinaudojo M. Ruikis, kuris pataikė dvitaškį ir sumažino „Gargždų“ deficitą – 85:92.

Šilutiškių gretose labiausiai išsiskyrė B. Sanfordas, per 35 minutes surinkęs 27 taškus (12/17 dvit., 0/3 trit., 3/4 baud. met.), atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojęs 4 ir perimęs 2 kamuolius bei taip užfiksavęs 29 naudingumo balus.

Nors „Gargždai“ puikiai kovojo dėl atšokusių kamuolių ir „Šilutę“ pranoko 47:35, šilutiškiai pelnė 52 taškus iš baudos aikštelės, kai gargždiškiai – 42.

„Šilutė“: Byronas Sanfordas 27 (7 rez. perd., 29 naud. bal.), Omaras Alstonas 18 (13 atk. kam.), Simonas Serapinas 17 (5/8 trit.), Paulius Poška 13.

„Gargždai“: Laurynas Mikalauskas 26 (13 atk. kam., 26 naud. bal.), Mantas Ruikis 16 (5 atk. kam.), Jonas Dumašius 15 (7 atk. kam.), Deividas Anužis ir Tadas Poška po 13.

Trenerį pakeitusi „Lūšis“ liko be pergalių

Šilalės „Lūšies“ (0-5) komanda išliko vienintele Nacionalinėje krepšinio lygoje (VIKINGLOTTO NKL), neiškovojusia pergalės. Trenerį šią savaitę pakeitę lygos debiutantai ketvirtadienį savo namų aikštėje Rietave 75:80 (16:23, 18:17, 25:19, 16:21) nusileido Tauragės krepšinio klubui (3-1).

Antradienį buvusį vyriausiąjį trenerį Valdemarą Kasmauską pakeitę asistentu Mindaugu Kriščiokaičiu, šilališkiai buvo arti pirmosios pergalės, bet mačo pabaigoje geriau pasirodė Tauragės krepšinio klubas.

Iki mačo pabaigos likus žaisti 4 minutes „Lūšis“ dar pirmavo 73:68, tačiau netrukus Karolis Babkauskas smeigė du tritaškius iš eilės ir persvėrė rezultatą svečių naudai.

Vieną baudą, likus žaisti 2 minutes ir 8 sekundes, pataikęs Mindaugas Čapauskas išlygino rezultatą, tačiau kitoje aikštės pusėje Tadas Sebežiovas pelnė du taškus ir grąžino tauragiškiams persvarą, o po nesėkmingų „Lūšies“ antpuolių dvi baudas realizavęs Deividas Keburys nutolino svečius per saugų atstumą – 78:74.

Po vienos taiklios Šilalės krepšininko Mindaugo Kurkaičio baudos abu baudų metimus realizavo Andrius Aleksandrovas ir mačo baigtis tapo aiški.

„Lūšis“: Valdas Undraitis 15, Eimantas Žilius 14 (8 atk. kam.), Justas Košys ir Modestas Jurkaitis po 13.

Tauragės krepšinio klubas: Karolis Babkauskas 26 (6/9 trit.), Rytis Biliartas 15, Ernestas Serkevičius ir Deividas Keburys po 14.

NKL: žalgiriečių tritaškių liūtis Tauragėje ir "Neptūno" dublerių pergalė prieš "Ryto" jaunimą
Užtikrintą pergalę VIKINGLOTTO-NKL pasiekė įspūdingai tritaškius pataikiusi Kauno „Žalgirio-2“ (7-5) ekipa. Ji išvykoje 98:73 (28:22, 26:15, 25:15, 19:21) nugalėjo Tauragės
A.Sidarevičius vis kartoja, kaip svarbu vykdyti trenerio nurodymus
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ šią savaitę sieks nugalėti dar vieną dublerių komandą – Vilniaus „Perlą“ išvykoje ir namuose laukia vakarų Lietuvos
J.Tayloras lieka "Erelių" gretose iki sezono pabaigos
Į Mažeikių „Erelių“ komandos peržiūrą prieš dvi savaites atvykęs Jameelas Tayloras įrodė savo vertę. Su 23-ejų metų amerikiečiu pasirašyta sutartis iki
Jonavos klubą papildė gynėjas iš egzotiškų kraštų
Gynėjas komandoje pakeis kanadietį Amisi Kapingą, kuris po patirto stresinio pėdos lūžio abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su „Jonavos“ ekipa.Samuelis Killvenas 2010 ir 2015 metais
NKL MVP antrą savaitę paeiliui tapo I.Lukošius
Nacionalinės krepšinio lygos (VIKINGLOTTO-NKL) naudingiausiu savaitės žaidėju antrą kartą paeiliui tapo Molėtų „Ežerūno“ centras Ignas Lukošius.Šįkart 26-erių
NKL apžvalga: 10 tritaškių per kėlinį, pergalingas šūvis nuo lentos ir dublerių kovoje suspindęs veteranas
Nacionalinėje krepšinio lygoje (VIKINGLOTTO-NKL) sužaista šeštoji pirmenybių savaitė, po kurios pirmenybių lyderiu išliko „Telšiai“.Ryčio Vaišvilos
"Neptūno" ir "Žalgirio" dublerių dvikovoje - V.Šarakausko vedamų klaipėdiečių pergalė
Dviejų pralaimėjimų seriją VIKINGLOTTO-NKL nutraukė Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (9-3).Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje 77:64 (23:12, 18:22, 16:10, 20:20) įveikė
G. Matulis: apie pralaimėjimų suteiktas pamokas bei patirtį kariškių žaidynėse
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ vakar 83:78 palaužė Mažeikių „Erelius“ bei VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse grįžo į pergalių kelią.Bene didžiausiu pergalės kalviu tapo komandos
Žalgiriečiai laimėjo ir atsisveikinę su lyderiu, "Ryto" dubleriai sutriuškinti Šilutėje (rezultatai)
Dvikovos pabaigoje spurtavusi Kauno „Žalgirio-2“ (6-4) komanda VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse iškovojo nelengvą pergalę. Pusantros minutės atkarpą 8:0 laimėjusi Arvydo Gronskio vadovaujama
"Neptūno-Akvaservis" kapitonas apie pralaimėjimą NKL debiutantams: užmigome ant laurų
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ šią savaitę sieks grįžti į pergalių kelią. Pirmos rungtynės laukia Joniškyje prieš vietos „Delikateso“ komandą, o
Jonavos klubas išsiskyrė su pėdos lūžį patyrusiu kanadiečiu
Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) rungtyniaujantis „Jonavos“ klubas abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su kanadiečiu Amisi Kapinga.Krepšininkas
NKL savaitės gražiausių epizodų viršūnėje - vėl Š.Beniušis
VIKINGLOTTO-NKL gražiausią penktosios savaitės epizodą sukūrė Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ duetas Tautvydas Kliučinykas ir Šarūnas Beniušis, kurie dėjimu pasibaigusią
E.Kubilius tapo žaidžiančiu "Gargždų" treneriu
„Gargždų“ komandoje – naujas veidas. Prie ekipos prisijungęs palangiškis Erikas Kubilius klube užims žaidėjo ir trenerio asistento pareigas.24-erių gynėjas praėjusį sezoną
Dvigubus dublius rinkęs I.Lukošius - NKL savaitės MVP
Naudingiausiu VIKINGLOTTO-NKL penktosios savaitės krepšininku tapo Molėtų „Ežerūno“ vidurio puolėjas Ignas Lukošius.Jis praėjusią savaitę per dvejas rungtynes vidutiniškai
Mažeikių klubui netiko "Dzūkijai" priklausantis I.Mulaomerovičius
Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) stringantys Mažeikių „Ereliai” atsisveikino Ibrahimu Mulaomerovičiumi.Alytaus „Dzūkijai“ priklausantis
NKL spalio mėnesio MVP - "Šilutės" legionierius
Naudingiausiu spalio mėnesio VIKINGLOTTO-NKL krepšininku tapo „Šilutės“ įžaidėjas Byronas Sanfordas.26-erių metų 182 cm ūgio amerikietis praėjusį mėnesį sužaidė
NKL apžvalga: naujas lyderis, nauji rekordai ir pergales atnešę spurtai
VIKINGLOTO-NKL penktąją sezono savaitę nebeliko nepralaimėjusių komandų. Iki tol visas septynias pergales iškovojusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ šįkart suklupo abu
Antrą nesėkmę paeiliui patyrusių NKL čempionų treneris: nuovargius jautėsi, bet varžovo taip pat neįvertinome
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ vakar Joniškyje 66:79 nusileido vietos „Delikateso“ ekipai ir VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse patyrė antrąją nesėkmę paeiliui.Po rungtynių
Vienas naudingiausių NKL žaidėjų R.Stankevičius iš "Vyčio" keliasi į "Erelius"
Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) buksuojantys Mažeikių „Ereliai” sulaukė solidaus pastiprinimo priekinėje linijoje. Prie raudonai baltų jungiasi vienas
NKL: žalgiriečių pergalė, čempionų bei "Ryto" ir "Neptūno" dublerių nesėkmės
Ketvirtojo kėlinio pradžioje 8 taškais atsilikinėjęs Kauno „Žalgiris-2“ (5-4) po galingo spurto nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją. Kauniečiai ketvirčio viduryje laimėjo
Mažeikių klube baltarusį keičia amerikietis
Sunkiai NKL („VIKINGLOTTO-NKL“) sezoną pradėję Mažeikių „Ereliai“ (2-6) atliko permainas sudėtyje.Komandą paliko gynėjas Ivanas Aladka, o jį pakeitė iš JAV atvykstantis
"Palangos Kuršių" gretose - galingas Čekijoje rungtyniavęs aukštaūgis
Papildomos galios po krepšiu stingantys palangiškiai dairosi į užjūrio platybes. Pirmadienį prie „Kuršių“ karių prisijungs vidurio puolėjo pozicijoje rungtyniaujantis
Mažeikių klubo peržiūroje - du amerikiečiai
Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO – NKL“) stabilumo stingantys Mažeikių „Ereliai“ į peržiūrą pasikvietė du amerikiečius.Nuo pirmadienio su komanda
NKL lyderių dvikovoje klaipėdiečiai nukovė čempionus, žalgiriečiai sutriuškinti Telšiuose
Pralaimėjusių komandų VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse nebeliko.Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (8-1) išvykoje 76:75 (21:22, 19:20, 20:13, 20:16) palaužė Marijampolės „Sūduvos-Mantinga“
"Šilutė" atsisveikino su amerikiečiu ir pasikvietė turką
„Šilutės“ komandoje – žaidėjų rokiruotė. Komanda atsisveikino su 22-ejų metų 188 cm ūgio gynėju amerikiečiu Joshua Hamiltonu ir iškart į savo sudėtį įregistravo
NKL savaitės gražiausių momentų dešimtuke triumfavo pergalingas šūvis
Gražiausią VIKINGLOTO-NKL savaitės epizodą sukūrė „Palangos Kuršių“ gynėjas Quincy Tayloras. Jis dvikovoje su „Gargždais“ lemiamomis sekundėmis ėmėsi iniciatyvos
NKL čempionai įregistravo 16-metį, "Kuršiai" jauną vilnietį paskolino "Ežerūnui"
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėms įregistravo dar vieną jauną krepšininką.Prie komandos prisijungė 16-metis 185 cm ūgio gynėjas Matas Dabulevičius,
Įspūdingą pasirodymą surengęs bei pergalingą metimą pataikęs Q.Tayloras - NKL savaitės MVP
Ketvirtosios VIKINGLOTO-NKL savaitės MVP tapo „Palangos Kuršių“ įžaidėjas iš JAV Quincy Tayloras.28-erių metų 183 cm ūgio krepšininkas praėjusią savaitę per