NKL: lyderio netekę čempionai nusileido "Sūduvai-Mantingai" (visi rezultatai)

Erikas Kubilius, bcklaipeda.lt nuotr.
Po tragiško po pirmojo kėlinio neatsigavęs Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (2-2) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) patyrė pralaimėjimą namuose. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai laimėjo visus paskutinius tris kėlinius, tačiau to pasiekti pergalei nepakako – 69:75 (10:29, 22:14, 13:12, 24:20) Marijmapolės „Sūduva-Mantinga“ (4-1) krepšininkai iš uostamiesčio išsivežė pergalę.

Uostamiesčio ekipa 8-ąją rungtynių minutę prarado lyderį Eriką Kubilių – ketvirtas naudingiausias pirmenybių krepšininkas (vid. 22 naud. bal.) gindamasis susidūrė su link krepšio besiveržusiu varžovu bei susižeidęs antakį iškeliavo į ligoninę.

Klaipėdiečiams pirmasis kėlinys susiklostė labai nesėkmingai – svečiai per pirmąsias 10 minučių įsūdė visus penkis tolimus metimus, tuo metu nė vienas iš aštuonių „Nepūnas-Akvaservis“ tritaškių tikslo nepasiekė.

Po pirmojo ketvirčio „Neptūnas-Akvaservis“ turėjo didžiulį 19 taškų deficitą (10:29), tačiau antrajame kėlinyje po sėkmingo spurto 15:2 Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai sugrįžo į rungtynes (32:38).

Antroje mačo dalyje vyravo gynybinis krepšinis, o „Sūduva-Mantinga“ pranašumas laikėsi ties dviženkle riba.

„Neptūnas-Akvaservis“ dvikovą užbaigė sėkminga atkarpa 10:2, tačiau pasivyti varžovų nebespėjo. Marijampolės ekipa iš Klaipėdos išsivežė pergalę 6 taškų persvara (69:75).

Šioje dvikovoje klaipėdiečiams padėti negalėjo vis dar šaunies traumą besigydantis Deividas Anužis, tačiau į rikiuotę grįžo Jonas Dumašius. Gynėjas per 14 minučių pelnė 2 taškus.

„Neptūnas-Akvaservis“: Tadas Pažėra 21 (6/9 dvit., 1/2 trit., 6/6 baud., 4 rez. perd.), Vytautas Šarakauskas 15 (17 atk. kam., 31 naud. bal.), Klaidas Metrikis 9, Lukas Kreišmontas 8.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Kieža 15 (3/5 trit.), Aurimas Urbonas 12 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Martynas Zigmantavičius 11 (5 rez. perd.).

Dviženklį pranašumą praradęs „Perlas“ vos neatidavė pergalės „Telšiams“

Dar ketvirtojo kėlinio viduryje aikštėje rekordinę 15 taškų persvarą įgijęs Vilniaus „Perlas“ (4-1) vos neprisižaidė rungtynių pabaigoje. Vilniečiai NKL namų mače 78:72 (20:12, 15:18, 21:16, 22:16) įveikė lemiamu metu į šturmą pakilusius „Telšius“ (3-2).

Likus žaisti šešias minutes, Robertas Keliačius pataikė dvitaškį ir šeimininkai jautėsi užtikrintai – 65:50, tačiau neilgai.

Juozas Balčiūnas smeigė tris tritaškius, Ignas Razutis pridėjo vieną, o 18:3 spurtavusi Telšių ekipa likus žaisti pusantros minutės prie „Perlo“ priartėjo per vieną tašką – 68:69.

Kitoje atakoje ledus pralaužė Einaras Tubutis, pelnęs du taškus su pražanga, paskui dvi taiklias baudas įsirašė Karolis Giedraitis ir „Perlas“ šiek tiek atitrūko – 74:68.

„Telšiams“ sumažinus atsilikimą iki penkių taškų – 70:75, J. Balčiūnas perėmė kamuolį ir dar labiau leido svečiams priartėti – 72:75. Po minutės pertraukėlės pražanga sustabdytas Augustas Marčiulionis nuo baudų metimų linijos prametė antrąjį metimą, tačiau kamuolį puolime sugriebė Robertas Keliačius.

Pražangą išprovokavęs Domantas Vilys pataikė abi baudas ir įtvirtino „Perlo“ pergalę – 78:72.

„Perlas“: Karolis Giedraitis 19 (6/14 metimai), Domantas Vilys 12 (3/10 metimai), Einaras Tubutis 11 (14 atk. kam.).

„Telšiai“: Juozas Balčiūnas 25 (5/9 trit.), Mindaugas Motuzas 11, Ovidijus Kaminskis 9.

Įspūdingai žaidusio V. Pečiuko vedamas Gargždų SC nugalėjo „Tauragę“

Vaidoto Pečiuko vedamas Gargždų SC (3-2) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo užtikrintą pergalę namuose, kur namuose 88:79 (23:12, 24:20, 22:20, 19:27) pranoko Tauragės krepšinio klubą (1-4).

Nugalėtojams Vaidotas Pečiukas per 31 minutę pelnė 27 taškus (5/5 dvitaškių, 4/5 tritaškių, 5/9 baudų metimų), atkovojo 6 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, 5 kartus suklydo ir surinko 35 naudingumo balus.

Šeimininkai mačo iniciatyvą perėmė pačioje rungtynių pradžioje. Ernestas Jonkus, Vaidotas Pečiukas ir Rokas Šimkevičius pelnė po 2 taškus, o po Arvydo Eitutavičiaus tritaškio pirmojo kėlinio viduryje gargždiškiai pirmavo 13:6.

Žaidžiančiojo trenerio Simono Serapino vadovaujami šeimininkai pirmąjį ketvirtį baigė laimėdami atkarpą 10:6 ir įgijo dviženklų pranašumą – 23:12.

Galutinį tašką rungtynėse Gargždų SC padėjo po ilgosios pertraukos. S. Serapinas pataikė iš toli, A. Kačinas pelnė taškus su pražanga, o V. Pečiukas atseikėjo dar tritaškį ir šeimininkų persvara perkopė 20 taškų ribą (56:35).

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje šeimininkai kiek atsipalaidavo ir leido persvarai ištirpti iki vienženklės, tačiau įtakos rungtynių baigčiai tai neturėjo.

Šeimininkai šiame susitikime taip pat kur kas sėkmingiau atakavo iš tolį. Gargždiškiai pataikė 13 tritaškių iš 27 (48 proc.), kuomet „Tauragė“ atakavo 26 proc. tikslumu (4/15).

Gargždų SC: Vaidotas Pečiukas 27 (5/5 dvit., 4/5 trit., 35 naud. bal.), Arvydas Kačinas 12 (2/6 dvit., 7 atk. kam.), Simonas Serapinas (3/3 trit.) ir Arvydas Eitutavičius (2/6 trit.) po 11.

Tauragės krepšinio klubas: Tadas Sebežiovas 21 (8/11 dvit.), Paulius Morkeliūnas 15 (5/12 dvit., 8 atk. kam.), Mindaugas Stašys 13 (3/7 dvit.).

Ketvirtajame kėlinyje dominavusi „Šilutė“ išsivežė pergalę iš Molėtų

Galingai ketvirtąjį kėlinį sužaidusi „Šilutės“ (3-2) ekipa Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) išvykos mače 86:67 (17:17, 21:21, 17:16, 31:13) parbloškė Molėtų „Ežerūno“ (0-5) krepšininkus, kurie šiame sezone vis dar lieka be pergalių.

Prieš prasidedant lemiamam ketvirčiui, svečių persvara buvo minimali (55:54), tačiau tuomet Paulius Poška pataikė iš toli, du tritaškius paeiliui smeigė Mantas Šerkšnas, o spurtą 11:2 vainikavo Evaldo Džiaugio dėjimas ir šilutiškiai susikrovė dviženklų pranašumą – 72:59.

Tokį smūgį patyrę šeimininkai atsitiesti nebesugebėjo, o „Šilutė“ dar labiau padidino turėtą persvarą ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs Jamillas Powellas pelnė 20 taškų (2/3 dvitaškių, 5/9 tritaškių, 1/3 baudų metimų), atkovojo 1 kamuolį, kartą suklydo ir surinko 12 naudingumo balų.

„Ežerūnas“: Hubertas Pivorius 19 (5/12 trit.), Remigijus Sugintas 18 (7/9 dvit.), Kristijonas Kirlys 9 (3/7 dvit.).

„Šilutė“: Jamill Powell 20 (5/9 trit.), Mantas Šerkšnas 16 (4/7 trit.), Rokas Nikitinas ir Paulius Poška (9 atk. kam.) po 9.

Daugiau nei pusę komandos taškų pelnę amerikiečiai garantavo „Kuršių“ pergalę

Jaleno Riley ir Spenserio Mitchello vedama Palangos „Kuršių“ ekipa šventė pergalę tarptautiniame Nacionalinės krepšinio lygos turnyre.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namuose 94:76 (15:22, 19:19, 30:20, 30:15) nugalėjo Minsko „Cmoki-2“ krepšininkus.

Nugalėtojams J. Riley pelnė 32 taškus (6/11 dvitaškių, 4/11 tritaškių, 8/10 baudų metimų), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 6 ir atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas, 5 kartus suklydo ir surinko 34 naudingumo balus.

Puikiai talkinęs S. Mitchellas pridėjo 18 taškų (7/9 dvitaškių, 4/4 baudų metimų), 14 atkovotų kamuolių, rezultatyvų perdavimą ir 33 naudingumo balus.

Prieš prasidedant trečiajam kėliniui šeimininkai turėjo 7 taškų deficitą (34:41). Vis tik Aidas Viskontas pataikė dvitaškį, J. Riley surinko 5 taškus paeiliui ir 12:2 spurtavę „Kuršiai“ išsiveržė į priekį – 55:54.

Bangą pagavę palangiškiai nestojo ir ketvirtajame kėlinyje. Grantas Vasiliauskas realizavo baudų metimus, J. Riley pridėjo dvitaškį bei tritaškį, o S. Mitchellas pelnė dar du taškus ir šeimininkų pranašumas išaugo iki dviženklio (76:65).

Iniciatyvos iš rankų nepaleidę „Kuršiai“ dar labiau padidino savo pranašumą bei šventė pelnytą pergalę.

„Kuršiai“: Jalenas Riley 32 (6/11 dvit., 4/11 trit., 8 rez. perd., 6 per. kam., 34 naud. bal.), Spenseris Mitchellas 18 (7/9 dvit., 14 atk. kam., 33 naud. bal.), Olaniyi Akikugbe 14 (6/15 dvit., 9 atk. kam.), Grantas Vasiliauskas 11.

„Cmoki-2“: Ivanas Aladka 15 (3/7 trit.), Andrejus Stabruiskis 14 (6/7 dvit.), Jauhenijus Beliankou 13 (5/9 dvit., 0/4 trit.).

Š. Beniušio benefisas „Delikatesui“ atnešė pirmąją sezono pergalę

Joniškio „Delikateso“ (1-3) ekipa Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo pirmąją pergalę. Šeimininkai namuose 89:74 (18:18, 22:15, 24:20, 25:21) įveikė Mažeikių „Erelių“ (1-3) krepšininkus.

Rungtynių lūžis įvyko trečiojo kėlinio viduryje. Šarūnas Beniušis pataikė iš vidutinio nuotolio, Rytis Pipiras sėkmingai užbaigė reidą po krepšiu, o Airidas Giedraitis pelnė taškus su pražanga ir savo ekipos persvarą padidino iki 13 taškų (55:42). Per likusį rungtynių laiką „Ereliai“ rimtos kovos mesti nebesugebėjo ir turėjo taikstytis su pralaimėjimu.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė ir dvigubą dublį surinko Š. Beniušis, pelnęs 26 taškus (11/15 dvit., 4/4 baud. met.) ir atkovojęs 10 kamuolių, krepšininkas surinko 34 naudingumo balus.

Svečių ekipoje rezultatyviausiai žaidė Quintonas Campbellas (2/4 dvit., 4/6 trit., 1/1 baud. met.) ir Haroldas Saprykinas (1/1 dvit., 3/8 trit., 6/6 baud. met.), surinkę po 17 taškų. Pastarasis dar atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Q. Campbellas taip pat prisidėjo atkovodamas 2 kamuolius ir atlikdamas 2 rezultatyvius perdavimus.

„Delikatesas“: Šarūnas Beniušis 26 (11/15 dvit., 4/4 baud. met., 10 atk. kam., 34 naud. bal.), Rytis Pipiras (8 atk. kam., 3 per. kam.) ir Paulius Danusevičius (5 atk. kam.) po 13, Karolis Lukošiūnas  10 (7 rez. perd.), Rytis Biliartas 9 (5 atk. kam.).

„Ereliai“: Haroldas Saprykinas (4 rez. perd.) ir Quintonas Campbellas (2 atk. kam., 2 rez. perd.) po 17, Calebas Davisas 12 (6 atk. kam.), Darius Griškėnas 8 (3 atk. kam.).

Taškų lenktynėse – KTU triumfas prieš „Sintek-Jonavą“

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) namų rungtynėse Kauno KTU (3-2) krepšininkai, kurie namuose 99:95 (28:22, 29:27, 20:29, 22:17) pranoko Jonavos „Sintek-Jonava“ (1-4) klubą, kuriam tai buvo ketvirtasis pralaimėjimas iš eilės.

Rungtynes Kaune geriau pradėjo šemininkai, kurie taikliai svaidė tritaškius ir jau pirmojo kėlinio metu turėjo solidžią persvarą (28:19). Nors jonaviečiai antrojo kėlinio pradžioje po dviejų Ernesto Serkevičiaus tritaškių bandė stabilizuoti situaciją (28:33), KTU ketvirčio viduryje susikrovė dviženklį pranašumą (43:30). Į sunkią situaciją patekę Murato Didino auklėtiniai iki didžiosios pertraukos kiek sumažino atsilikimą (49:57).

Trečiajame kėlinyje Davaunta Thomaso vedami svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą (72:72), o po E. Serkevičiaus tritaškio kėlinio pabaigoje Jonavos klubas turėjo minimalų pranašumą (78:77).  Ketvirtojo kėlinio metu kova klostėsi taškas į tašką, o ketvirčio pabaigoje po M. Ragausko tritaškio ir dvitaškio KTU pirmavo 5 taškais (94:89). Po šešto iš eilės D. Thomaso taško, likus žaisti 43 sekundes, svečiai atsiliko tašku (93:94).

Netrukus dviem baudų metimais atsakė KTU (93:96), dvitaškiu atsakė E. Serkevičius, o M. Ragauskas vėl realizavo baudų metimus (95:98). Jonaviečiai bandė gelbėtis, tačiau suklydo puolime ir pergalę iškovojo KTU ekipa.

Kauno KTU: Matas Ragauskas 32 taškai, Justas Stakėnas 18, Gytis Asačiovas ir Adomas Sideravičius po 9.

Jonavos „Sintek-Jonava“: Davaunta Thomasas 30 taškų, Augustinas Jankaitis ir Ernestas Serkevičius po 14, Troy Franklinas 12.

A.Sidarevičius vis kartoja, kaip svarbu vykdyti trenerio nurodymus
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ šią savaitę sieks nugalėti dar vieną dublerių komandą – Vilniaus „Perlą“ išvykoje ir namuose laukia vakarų Lietuvos
J.Tayloras lieka "Erelių" gretose iki sezono pabaigos
Į Mažeikių „Erelių“ komandos peržiūrą prieš dvi savaites atvykęs Jameelas Tayloras įrodė savo vertę. Su 23-ejų metų amerikiečiu pasirašyta sutartis iki
Jonavos klubą papildė gynėjas iš egzotiškų kraštų
Gynėjas komandoje pakeis kanadietį Amisi Kapingą, kuris po patirto stresinio pėdos lūžio abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su „Jonavos“ ekipa.Samuelis Killvenas 2010 ir 2015 metais
NKL MVP antrą savaitę paeiliui tapo I.Lukošius
Nacionalinės krepšinio lygos (VIKINGLOTTO-NKL) naudingiausiu savaitės žaidėju antrą kartą paeiliui tapo Molėtų „Ežerūno“ centras Ignas Lukošius.Šįkart 26-erių
NKL apžvalga: 10 tritaškių per kėlinį, pergalingas šūvis nuo lentos ir dublerių kovoje suspindęs veteranas
Nacionalinėje krepšinio lygoje (VIKINGLOTTO-NKL) sužaista šeštoji pirmenybių savaitė, po kurios pirmenybių lyderiu išliko „Telšiai“.Ryčio Vaišvilos
"Neptūno" ir "Žalgirio" dublerių dvikovoje - V.Šarakausko vedamų klaipėdiečių pergalė
Dviejų pralaimėjimų seriją VIKINGLOTTO-NKL nutraukė Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (9-3).Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje 77:64 (23:12, 18:22, 16:10, 20:20) įveikė
G. Matulis: apie pralaimėjimų suteiktas pamokas bei patirtį kariškių žaidynėse
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ vakar 83:78 palaužė Mažeikių „Erelius“ bei VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse grįžo į pergalių kelią.Bene didžiausiu pergalės kalviu tapo komandos
Žalgiriečiai laimėjo ir atsisveikinę su lyderiu, "Ryto" dubleriai sutriuškinti Šilutėje (rezultatai)
Dvikovos pabaigoje spurtavusi Kauno „Žalgirio-2“ (6-4) komanda VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse iškovojo nelengvą pergalę. Pusantros minutės atkarpą 8:0 laimėjusi Arvydo Gronskio vadovaujama
"Neptūno-Akvaservis" kapitonas apie pralaimėjimą NKL debiutantams: užmigome ant laurų
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ šią savaitę sieks grįžti į pergalių kelią. Pirmos rungtynės laukia Joniškyje prieš vietos „Delikateso“ komandą, o
Jonavos klubas išsiskyrė su pėdos lūžį patyrusiu kanadiečiu
Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) rungtyniaujantis „Jonavos“ klubas abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su kanadiečiu Amisi Kapinga.Krepšininkas
NKL savaitės gražiausių epizodų viršūnėje - vėl Š.Beniušis
VIKINGLOTTO-NKL gražiausią penktosios savaitės epizodą sukūrė Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ duetas Tautvydas Kliučinykas ir Šarūnas Beniušis, kurie dėjimu pasibaigusią
E.Kubilius tapo žaidžiančiu "Gargždų" treneriu
„Gargždų“ komandoje – naujas veidas. Prie ekipos prisijungęs palangiškis Erikas Kubilius klube užims žaidėjo ir trenerio asistento pareigas.24-erių gynėjas praėjusį sezoną
Dvigubus dublius rinkęs I.Lukošius - NKL savaitės MVP
Naudingiausiu VIKINGLOTTO-NKL penktosios savaitės krepšininku tapo Molėtų „Ežerūno“ vidurio puolėjas Ignas Lukošius.Jis praėjusią savaitę per dvejas rungtynes vidutiniškai
Mažeikių klubui netiko "Dzūkijai" priklausantis I.Mulaomerovičius
Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) stringantys Mažeikių „Ereliai” atsisveikino Ibrahimu Mulaomerovičiumi.Alytaus „Dzūkijai“ priklausantis
NKL spalio mėnesio MVP - "Šilutės" legionierius
Naudingiausiu spalio mėnesio VIKINGLOTTO-NKL krepšininku tapo „Šilutės“ įžaidėjas Byronas Sanfordas.26-erių metų 182 cm ūgio amerikietis praėjusį mėnesį sužaidė
NKL apžvalga: naujas lyderis, nauji rekordai ir pergales atnešę spurtai
VIKINGLOTO-NKL penktąją sezono savaitę nebeliko nepralaimėjusių komandų. Iki tol visas septynias pergales iškovojusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ šįkart suklupo abu
Antrą nesėkmę paeiliui patyrusių NKL čempionų treneris: nuovargius jautėsi, bet varžovo taip pat neįvertinome
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ vakar Joniškyje 66:79 nusileido vietos „Delikateso“ ekipai ir VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse patyrė antrąją nesėkmę paeiliui.Po rungtynių
Vienas naudingiausių NKL žaidėjų R.Stankevičius iš "Vyčio" keliasi į "Erelius"
Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) buksuojantys Mažeikių „Ereliai” sulaukė solidaus pastiprinimo priekinėje linijoje. Prie raudonai baltų jungiasi vienas
NKL: žalgiriečių pergalė, čempionų bei "Ryto" ir "Neptūno" dublerių nesėkmės
Ketvirtojo kėlinio pradžioje 8 taškais atsilikinėjęs Kauno „Žalgiris-2“ (5-4) po galingo spurto nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją. Kauniečiai ketvirčio viduryje laimėjo
Mažeikių klube baltarusį keičia amerikietis
Sunkiai NKL („VIKINGLOTTO-NKL“) sezoną pradėję Mažeikių „Ereliai“ (2-6) atliko permainas sudėtyje.Komandą paliko gynėjas Ivanas Aladka, o jį pakeitė iš JAV atvykstantis
"Palangos Kuršių" gretose - galingas Čekijoje rungtyniavęs aukštaūgis
Papildomos galios po krepšiu stingantys palangiškiai dairosi į užjūrio platybes. Pirmadienį prie „Kuršių“ karių prisijungs vidurio puolėjo pozicijoje rungtyniaujantis
Mažeikių klubo peržiūroje - du amerikiečiai
Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO – NKL“) stabilumo stingantys Mažeikių „Ereliai“ į peržiūrą pasikvietė du amerikiečius.Nuo pirmadienio su komanda
NKL lyderių dvikovoje klaipėdiečiai nukovė čempionus, žalgiriečiai sutriuškinti Telšiuose
Pralaimėjusių komandų VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse nebeliko.Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (8-1) išvykoje 76:75 (21:22, 19:20, 20:13, 20:16) palaužė Marijampolės „Sūduvos-Mantinga“
"Šilutė" atsisveikino su amerikiečiu ir pasikvietė turką
„Šilutės“ komandoje – žaidėjų rokiruotė. Komanda atsisveikino su 22-ejų metų 188 cm ūgio gynėju amerikiečiu Joshua Hamiltonu ir iškart į savo sudėtį įregistravo
NKL savaitės gražiausių momentų dešimtuke triumfavo pergalingas šūvis
Gražiausią VIKINGLOTO-NKL savaitės epizodą sukūrė „Palangos Kuršių“ gynėjas Quincy Tayloras. Jis dvikovoje su „Gargždais“ lemiamomis sekundėmis ėmėsi iniciatyvos
NKL čempionai įregistravo 16-metį, "Kuršiai" jauną vilnietį paskolino "Ežerūnui"
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėms įregistravo dar vieną jauną krepšininką.Prie komandos prisijungė 16-metis 185 cm ūgio gynėjas Matas Dabulevičius,
"Juventus" tiesiog sumindė NKL čempionus
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ krepšininkai pirmojo Karaliaus Mindaugo taurės etapo antrosiose rungtynėse revanšuotis nesugebėjo.Povilo Šakinio kariauna svečiuose
"Nevėžis" sieks iškopti į antrą KMT etapą, "Juventus" - į ketvirtfinalį (prognozė)
Kėdainių „Nevėžio“ ir Utenos „Juventus“ komandos šį vakarą žais atsakomąsias Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro pirmojo etapo rungtynes, tačiau sėkmės atveju