NKL: "Vytis" iškovojo dešimtą pergalę iš eilės (visi rezultatai)

D.Lukštos nuotr., nklyga.lt
Šakių „Vyčio“ (12-1) vežimas toliau rieda neužsikirsdamas. Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) rungtynėse Šakiuose šeimininkai 96:72 (24:15, 28:17, 18:20, 26:19) pranoko Joniškio „Delikatesą“ (4-9) ir iškovojo 10-ąją pergalę iš eilės.

„Vytis“ pirmąjį pirmenybių ratą baigė būdamas vienvaldžiu lygos lyderiu. Tuo metu „Delikateso“ ekipa turnyrinėje lentelėje dalijasi 11-13 vietas.

„Vytis“ nuo varžovų pabėgo dar antrajame kėlinyje, kai spurtavo 17:5 ir po Edvino Jezukevičiaus dvitaškio nutolo 41:22. Vis augęs skirtumas ketvirtajame kėlinyje buvo pasiekęs 33 taškų ribą (88:55) ir „Delikatesas“ tik mačo pabaigoje jį kiek sušvelnino.

Šeštadienį šios komandos dar kartą kausis Joniškyje, jų dvikova tiesiogiai bus transliuojama NKL feisbuko grupėje.

„Vytis“: Edvinas Jezukevičius (6 atk. kam.) ir Gytis Radzevičius po 20, Šarūnas Vingelis (7 rez. perd.) ir Aurelijus Pukelis (9 atk. kam.) po 15, Marijus Užupis 13.

„Delikatesas“: Žilvinas Petraitis 21, Rytis Biliartas 16, Arminas Kelmelis 11.

E.Džiaugio vedama „Šilutė“ palaužė jaunuosius žalgiriečius

„Šilutės“ (10-3) krepšininkai Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) namuose 77:71 (23:24, 18:19, 18:9, 18:19) įveikė Kauno „Žalgirio-2“ (6-7) komandą ir pirmąjį pirmenybių ratą baigė būdami trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

Pirmuosius du kėlinius vyko apylygė kova, tačiau trečiajame kėlinyje šeimininkai spurtavo 15:2 ir susikrovė 9 taškų pranašumą (61:52).

Jaunieji žalgiriečiai ketvirtajame kėlinyje buvo sumažinę atsilikimą iki 4 taškų (64:68), tačiau tai buvo viskas, ką kauniečiai sukūrė ketvirtajame kėlinyje ir pergalę šventė šilutiškiai.

Šiose rungtynėse svečiams koją kišo klaidos, kurių jie padarė 25, kai „Šilutės“ ekipa – 12. Šeimininkai taip pat perėmė daugiau kamuolių (13-6) ir atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (17-16).

„Šilutė“: Evaldas Džiaugys 21, Justas Nausėdas 15, Calebas Brownas Oetjenas 12.

„Žalgiris-2“: Martynas Sajus 17 (10 atk. kam.), Gytis Masiulis 13 (11 atk. kam.), Marius Valinskas 9.

„Sūduva-Mantinga“ mačo pabaigoje palaužė „Ežerūno“ pasipriešinimą

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ Mezon NKL pirmenybėse iškovojo dar vieną pergalę. Sūduviečiai namuose 99:95 (25:26, 24:26, 19:21, 31:22) po atkaklios kovos nugalėjo Molėtų „Ežerūno“ žaidėjus.

Marijampoliečiams tai buvo jau šeštoji pergalė iš eilės. Sūduviečiai po šio laimėjimo ir toliau išlieka antroje vietoje, į priekį užleidžiant viena pergale daugiau turintį Šakių „Vytį“.

Šiame mače nugalėtojai paaiškėjo tik susitikimo pabaigoje. Didžiąją rungtynių dalį pirmavę molėtiškiai vis dar buvo priekyje, kai Jonas Zakas likus beveik 2 min. pataikė dvitaškį (91:90).

Vis tik netrukus iš toli atakuodamas neleistinai sulaikytas buvo Žygimantas Šimonis, o dvi baudas iš trijų realizavęs sūduvietis išvedė šeimininkus į priekį (93:92).

Kita „Sūduvos-Mantingos“ ataka apsigynus susiklostė kone identiškai – Ž.Šimonis ir vėl išprovokavo pražangą mesdamas tritaškį, ir vėl pataikė dvi baudas (95:92).

Vėliau kartą taikliai nuo baudų metimų linijos atakavo Tautvydas Kliučinykas, o Marijampolės ekipos pergalė buvo įtvirtinta.

Šįkart nesulaikomai rungtyniavo Marijampolės komandos trejetas – Antanas Udras, Žygimantas Šimonis ir Ignas Labutis. Šie žaidėjai kartu sudėjus pelnė 67 taškus. Tiesa, Ž.Šimonis dar buvo arti trigubo dublio – atkovojo 9 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Rytoj šios komandos susitiks dar kartą. Šįkart mačas vyks jau Molėtuose.

„Sūduva-Mantnga“: Antanas Udras 23, Žygimantas Šimonis (9 atk. kam. ir 8 rez. perd.) ir Ignas Labutis po 22, Rokas Stankevičius 11, Tautvydas Kliučinykas ir Ernestas Ežerskis po 5.

„Ežerūnas“: Karolis Lukošiūnas 26, Ignas Lukošius 16, Arnas Adomavičius, Laurynas Kirlys ir Marius Pociukonis po 12.

Dviženklę varžovų persvarą panaikinę jonaviečiai iškovojo šeštąją pergalę

Antrąją pergalę iš eilės Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) čempionate iškovojo „Jonavos“ (6-7) ekipa, namuose 77:72 (13:18, 17:20, 21:10, 26:24) įveikusi „Tauragės“ (7-6) krepšininkus.

Rungtynių pradžioje jonaviečius parbloškė svečių spurtas 12:0, po kurio „Tauragė“ išsiveržė į priekį grėsminga persvara (17:6). „Jonava“ susiėmė gynyboje, svečiai penkias rungtynių minutes nepelnė taškų ir šeimininkai jau buvo priekyje (20:18). Tiesa, trylikos taškų šou per keturių minučių atkarpą surengęs Aivaras Kvedaravičius padėjo „Tauragei“ po pirmųjų dviejų kėlinių pirmauti 38:30.

Trečiojo kėlinio pradžioje tauragiškiai dar labiau padidino atotrūkį nuo „Jonavos“ (43:32). Sunkiu momentu šeimininkus traukti pradėjo Lukas Grabauskas, per 4 minutes pelnęs 11 taškų, ir išvedęs komandą į priekį (49:48). Sėkmingas jonaviečių žaidimas persikėlė ir į ketvirtąjį kėlinį (62:57). Nors „Tauragė“ dar bandė perimti iniciatyvą (65:64), „Jonava“ tiksliai organizavo atakas ir netruko susigrąžinti rungtynių kontrolę bei iškovoti pergalę.

„Jonava“: Lukas Grabauskas 19, Johnas Brisco 18, Ebuka Anyoarah 14, Martynas Pacevičius 7.

„Tauragė“: Aivaras Kvedaravičius 22 taškai, Liudas Radavičius 19, Rytis Pipiras 13.

Galingai pirmąjį kėlinį sužaidęs „Perlas“ nugalėjo „Erelius“

Vilniaus „Perlas“ (4-9) Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse 97:82 (33:19, 22:22, 23:24, 19:17) susitvarkė su Mažeikių „Erelių“ (4-9) krepšininkais, kuriems tai buvo jau penktoji nesėkmė per pastarąsias šešerias rungtynes.

Šeimininkai rungtynes pradėjo kur kas užtikrinčiau ir po galingo spurto 21:4 susikrovė 18 taškų persvarą (30:12). Antrojo kėlinio viduryje „Perlas“ laimėjo dar vieną solidžią atkarpą 9:0 ir skirtumas perkopė 20-ies taškų ribą (53:30). Tiesa, mažeikiškiai ketvirčio pabaigą sužaidė kiek geriau ir po dviejų kėlinių ekipas skyrė 14 taškų (55:41)

Svečiai nebuvo linkę pasiduoti ir po ilgosios pertraukos. Trečiąjį kėlinį pradėję atkarpa 12:5, „Ereliai“ deficitą sumažino iki 7 taškų (53:60), tačiau „Perlo“ krepšininkai į tai atsakė savo spurtu 7:0 bei vėl atstatė turėtą 14 taškų pranašumą (67:54) ir daugiau šiose rungtynėse svečiams galimybių nebesuteikė.

„Perlas“: Martynas Maskolaitis 23 (4/7 dvit., 4/6 trit.), Arnas Beručka 18, Tadas Vaičiūnas 12, Domantas Pipiras 11 (7 atk. kam.), Karolis Giedraitis 10.

„Ereliai“: Laurynas Kaveckis (4/6 trit.) ir Aurimas Urbonas po 17, Ignas Razutis 15  (4/6 dvit.).

Įsibėgėjęs „Neptūnas-Akvaservis“ neturėjo problemų su KTU

Aštuntąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) įsirašė Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (8-5) komanda, kuri penktadienį namie 85:56 (15:17, 31:18, 22:11, 17:10) susitvarkė su Kauno KTU (2-11) krepšininkais.

Šeimininkai į priekį pabėgo po spurto antrojo kėlinio viduryje, kai kelių minučių atkarpą laimėjo 11:2 ir po Manto Šerkšno tolimo metimo nutolo 39:27. Skirtumas tarp komandų tapo triuškinamas trečiajame kėlinyje, kai Mindaugas Stašys ir M.Šerkšnas smeigė po tritaškį, o šeimininkų persvara pasiekė 20 taškų ribą – 60:40.

Tai buvo trečia „Neptūno-Akvaservis“ pergalė per paskutines ketverias rungtynes. Šis laimėjimas padėjo klaipėdiečiams įsitvirtinti ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje.

Tuo metu KTU komandai tai buvo nerezultatyviausios sezono rungtynės ir ji pralaimėjo trečią kartą iš eilės. Pirmąjį Mezon NKL ratą studentai baigė būdami paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje.

„Neptūnas-Akvaservis“: Mantas Šerkšnas 17 (6 atk. kam.), Aidas Einikis 16, Valdas Vasylius ir Jonas Dumašius po 9.

KTU: Ignas Daukšys 15 (10 atk. kam.), Martynas Zigmantavičius 10, Julius Kigas 8.

13 taškų deficitą panaikinusi „Palanga“ laimėjo penktą kartą per 6 turus

Galingą spurtą trečiajame kėlinyje surengusi „Palangos“ (6-7) komanda ant bangos baigė pirmąjį Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) ratą. Povilo Šakinio auklėtiniai namie 74:67 (12:18, 13:20, 30:10, 19:19) palaužė „Telšius“ (6-7) ir iškovojo penktą pergalę per paskutinius 6 turus.

Vienintelę nesėkmę per šią atkarpą pajūrio krepšininkai patyrė žaisdami su čempionais, Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkais.

Šį kartą jie „Telšius“ pavijo ir aplenkė trečiajame kėlinyje. Svečiai pirmavo 43:30, tačiau likusią kėlinio dalį „Palanga“ laimėjo 25:5 ir po Augusto Šuliausko baudų pabėgo į priekį 55:48.

Po Ovidijaus Kaminskio dvitaškio „Telšiai“ dar buvo sumažinę atsilikimą iki 62:66, tačiau šeimininkai tada pelnė 6 taškus be atsako ir po Tado Pažėros dvitaškio nutolo dviženkle taškų persvara.

„Palanga“: Augustas Šuliauskas 16, Bobas van Zijverdenas 15 (11 atk. kam.), Tadas Pažėra ir Nerijus Barauskas po 12, Haroldas Saprykinas 11.

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 21, Kajus Okmanas 17, Mindaugas Norkus 16.

"Žalgirio" ir "Neptūno" dublerių dvikovoje Klaipėdoje triumfavo kauniečiai (rezultatai)
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (2-1) patyrė pirmąjį pralaimėjimą šį sezoną. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai Nacionalinės krepšinio lygos savaitės rungtynėse namuose 80:88 (23:26,
Jaunieji žalgiriečiai laimėjo lemiamą atkarpą (visi NKL rezultatai)
Ketvirtajame kėlinyje atitrūkusi Kauno „Žalgirio-2“ (2-1) komanda užstrigo puolime besibaigiant rungtynėms, tačiau pergalės iš savo rankų neišleido. Jaunieji žalgiriečiai
"Neptūno" ir "Cmoki" dukterinių komandų akistatoje - baltarusių pergalė
Jaunųjų ekipos žaidėjų vedinas Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ patyrė pralaimėjimą tarptautiniame Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) turnyre.Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai
16-metis talentas A.Marčiulionis- apie tėčio patarimus, NBA svajonę ir pergalę prieš "Žalgirį"
Prasidėjus ilgai lauktam NKL sezonui, Vilniaus „Perlo“ komanda jį pasitinka gerokai atsinaujinusi. Vienas iš komandos naujokų – RKL pirmenybes prašokęs ir tiesiai į
"Kuršių" naujokas iš JAV į Palangą keliavo 36 valandas
Palangos „Kuršių“ komanda sulaukė papildymo priekinėje linijoje – prie ekipos prisijungė Spenseris Mitchellas. 26-erių sunkiojo krašto puolėjas iš JAV Palangą
"Sūduvos-Mantingos" įžaidėjas M.Zigmantavičius: žinomi varžovai nerimo nekelia
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ banguotai pradėjusi Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezoną, antradienį Kėdainių „Nevėžiui“ namuose užkūrė tokią pirtį, kad
Juodadarbis "Telšių" puolėjas O.Kaminskis: o kas belieka, kai tritaškių nemetu?
Septintąjį sezoną Nacionalinėje krepšinio lygoje pradėjęs „Telšių“ puolėjas Ovidijus Kaminskis antradienio rytą nudžiugo – jis pirmąjį kartą savo karjeroje
NKL savaitės gražiausių epizodų viršūnėje - įspūdingas E.Kubiliaus reidas
Nacionalinės krepšinio lygos pirmosios savaitės gražiausių epizodų viršūnę užkariavo Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ puolėjas Erikas Kubilius, kuris pirmajai vietai
"Nevėžis" išsivežė nelengvą pergalę iš Marijampolės (video komentarai)
Kėdainių „Nevėžio“ ekipa Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą pradėjo sudėtinga pergale Marijampolėje. „Nevėžis“ po atkaklios kovos 82:75 (28:17; 16:19; 19:26; 19:13) susitvarkė
KMP turnyras startavo triuškinančia "Skycop" pergale Šakiuose (komentarai)
Prienų „Skycop“ galingai pradėjo pasirodymą Karaliaus Mindaugo taurės turnyre. Praėjusį sezoną paskutinę vietą „Betsafe-LKL“ čempionate užėmusi komanda parodė savo
Nauji veidai "Šilutės" ir "Erelių" komandose
Dviem pralaimėjimais Nacionalinės krepšinio lygos sezoną pradėjusi „Šilutė“ komanda turi naujoką. Komanda į savo sudėtį įregistravo 22-ejų metų 196 cm ūgio atakuojantį
Pirmosios NKL savaitės MVP - O.Kaminskis (visi naudingiausieji)
Naudingiausiu pirmosios 2018-2019 metų sezono Nacionalinės krepšinio lygos savaitės žaidėju tapo „Telšių“ puolėjas Ovidijus Kaminskis.27-erių metų 195 cm ūgio krepšininkas
NKL trenerių žvilgsnis į KMT turnyrą: didelis iššūkis, tačiau puiki proga
Praėjusią savaitę startavo Nacionalinės krepšinio lygos sezonas, o šiandien keturios pirmenybių komandos pirmą kartą istorijoje stos į kovą Karaliaus Mindaugo taurės turnyre.Pagal
NKL apžvalga: debiutantų pergalės, L.Ulecko taiklumas ir įspūdingas kėlinys
Nacionalinėje krepšinio lygoje startavo 2018-2019 metų sezonas, o po pirmojo savaitgalio nepralaimėjusios liko tik trys komandos iš 15.Šio sezono debiutantai Gargždų SC ir Palangos
Jonavos komanda toliau stiprinasi - pasirašė kontraktą su amerikiečiu puolėju
Naująjį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezoną ne pilnos sudėties pasitikusi Jonavos „Sintek-Jonava“ ekipa pasirašė sezono trukmės sutartį su 23 metų 195 cm ūgio
"Žalgirio" ir "Ryto" dubleriams pajūryje sekėsi skirtingai (visi NKL turo mačai)
Kauno „Žalgirio“ dubleriai (1-1) reabilitavosi po vakarykštės skaudžios nesėkmės Vilniaus „Perlui“ ir išvykoje 91:80 (19:20, 26:20, 21:19, 25:21) nugalėjo Palangos
T.Gaidamavičius: iš E.Kubiliaus nesitikėti gero žaidimo būtų naivu
Čempionų titulą ginantis Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ naująjį sezoną pradėjo iškovojęs dvi pergales paeiliui. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai atidarymo rungtynėse 87:61
"Žalgirio" ir "Ryto" dublerių mūšyje - triuškinanti vilniečių pergalė (visi rezultatai)
NKL sezono starte Kauno „Žalgiris-2“ (0-1) namuose 69:94 (13:28, 17:24, 18:23, 21:19) neatsilaikė prieš Vilniaus „Perlo“ (1-0) jaunuolius.„Ryto“ dubleriai jau
Žinomas Turkijos treneris papasakojo, kaip atsidūrė prie Jonavos komandos vairo
Jonavos „Sintek-Jonava“ klubas baigė pasiruošimą naujajam sezonui ir jau šiandien Šilutėje su vietos „Šilutės“ ekipa žais pirmąsias 2018-19 m.
Penkios naujojo NKL sezono intrigos
Pusšešto mėnesio trukęs Nacionalinės krepšinio lygos tarpsezonis baigtas – šiandien penkiolika lygos komandų 18 valandą išsirikiuos prie starto linijos ir
Palangos komandoje - problemos dėl traumų
Jau šį penktadienį startuosiantis NKL sezonas, kur savaitės rungtynėmis paskelbtas susitikimas tarp Šakių „Vyčio” ir „Palangos „Kuršių”, bus kitoks
Šiaulietis "centras" R.Grabauskas grįžta į Lietuvą
Molėtų „Ežerūno“ komanda prieš Nacionalinės krepšinio lygos startą sustiprino savo priekinę liniją.Klubas į savo sudėtį įregistravo 28-erių metų 208 cm ūgio vidurio
Jonavos rajono meras palinkėjo "Sintek-Jonavos" klubui atrakinti duris į LKL
Ketvirtadienio rytą Jonavos rajono savivaldybėje rajono Jonavos rajono meras Eugenijus Sabutis kartu su vicemeru Erlandu Andrejevu surengė susitikimą su „Sintek-Jonava“ komandos žaidėjais,
KTU treneris: atsiras žmonių, kurie taps labai svarbiais krepšininkais (sudėtis)
Su svarbiais savo krepšininkais atsisveikinusi Nacionalinės krepšinio lygos Kauno KTU komanda vasarą surengė atranką, kurioje galėjo išsirinkti labiausiai ekipai tinkančius žaidėjus.Šįkart
Naujasis "Vyčio" treneris E. Kučiauskas: nusileisime centimetrais, bet lenksime greičiu
6 krepšininkus iš praėjusio sezono išsaugojusi Šakių „Vyčio“ komanda su naujomis pajėgomis pradeda dar vieną sezoną, kuriame ir vėl sieks pačių aukščiausių
Mažeikių komandoje - du nauji veidai
Mažeikių „Erelių“ komanda prieš Nacionalinės krepšinio lygos sezono startą į savo sudėtį įregistravo 26-erių metų 195 cm ūgio puolėją Kostą Jonušką ir 34-erių
"Sūduvos-Mantingos" treneris R.Vaišvila: komanda ženkliai atsinaujino, dar ieškome savęs
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ savaitgalį baigė pasiruošimą naujajam sezonui ir pluša treniruočių salėje bei šlifuoja paskutines detales prieš penktadienį
Po penkerių metų pertraukos į Jonavą sugrįžo R.Juknevičius
Į Jonavos „Sintek-Jonava“ ekipą po penkių sezonų pertraukos grįžta 24-erių metų 187 cm ūgio gynėjas Rytis Juknevičius. Krepšininkas su klubu pasirašė vienerių metų

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08