Naujienos kraunasi...

Prie geriausios formos tik artėjantis Žagaras – apie priešišką atmosferą bei Eurolygą

Prie geriausios formos tik artėjantis Žagaras – apie priešišką atmosferą bei Eurolygą
LKL nuotr.
Ilgai lauktos pusfinalio serijos tarp Vilniaus „Ryto“ ir Vilniaus „Wolves Twinsbet“ startas neturėjo nuvilti neutralių aistruolių, besitikinčių intrigos ir kuo ilgesnės serijos kelyje link finalo.

Jau pirmojoje dvikovoje Lietuvos vicečempionai suklupo 85:96 ir prarado namų aikštės pranašumą prieš pirmą sykį pusfinalyje žaidžiantį klubą. Tiesa, tai toli gražu nereiškia, kad „vilkai“ ir kitame mače jausis kaip žaisdami namie, kadangi sostinėje jų oponentai šiuo metu palaikomi kur kas gausiau.

Visgi priešiška atmosfera tribūnose – jau nebe naujiena „Wolves Twinsbet“ treneriams bei krepšininkams, kurie spėjo prie to priprasti ir suteikti džiaugsmingų akimirkų nedidelei turkio spalvos marškinėliais pasipuošusiai fanų grupelei.

„Parodykite rungtynes, kuriose mes turėjome nepriešišką atmosferą, – po pirmojo serijos mačo spaudos konferencijoje kalbėjo ekipos vyr. treneris Nedas Pacevičius. – Ar su „Rytu“, ar su kita didesne Lietuvos komanda, visada žaidžiame taip pat. Mes tą žinome, mes tą jaučiame, mes to tikėjomės, galvojame, kad to bus dar daugiau kitose rungtynėse.“

Panašios nuomonės laikosi ir Artūras Žagaras, kuris, nors ir atvedė Latviją į istorinę penktąją vietą pasaulio čempionate, savo karjeros bagaže neturi daug minučių atkrintamųjų serijose, tad sostinės derbį pusfinalyje pasitiko kaip pirmą tokią patirtį, kuri, be kita ko, yra persmelkta ir klubų priešpriešos.

„Mėgaujuosi kiekvienu momentu ir mėginu išlikti dabartiniame momente, negalvoti apie trečiąsias ar ketvirtąsias serijos rungtynes. Reikia susikoncentruoti ties sekančiu žingsniu“, – portalui LKL.lt tvirtino Latvijos rinktinės talentas, pirmajame susitikime per 16,5 minutės pasižymėjęs 6 taškais ir 4 rezultatyviais perdavimais.

Tas sekantis žingsnis gali būti žengtas jau šįvakar, kuomet „Twinsbet“ arenoje užvirs antrojo serijos mačo kova. „Vilkams“ tai proga nustumti „Rytą“ ant bedugnės krašto, o pastarieji mėgins atstatyti pusiausvyrą ir viską pradėti iš naujo. Susitikimą nuo 18.30 val. tiesiogiai transliuos BTV televizija ir Go3.

Prieš didžiulės svarbos mūšį portalas LKL.lt kviečia paskaityti, ką per laisvą dieną tarp rungtynių kalbėjo „Wolves Twinsbet“ atakų organizatorius A. Žagaras.

– Pradėkime nuo šviežiausių dalykų – pirmosios jūsų pergalės serijoje. Pirmavote beveik visą mačą. Papasakokite, kaip pavyko pasiekti šią solidžią pergalę?

– Visų pirma, manau, kad supratome, jog tai jų namų sirgaliai ir „Rytas“ mėgins užšokti ant mūsų nuo pat pradžios. Buvome pasiruošę tam ir atsakėme savo pačių energija. Bandėme uždaryti savo krepšį, kovoje dėl atšokusių kamuolių, nes jie labai gerai dėl kamuolių puolime kovojanti komanda. Jie vis tiek sugriebė 20 kamuolių, tad su tuo turime būti geresni. Galų gale, krepšinis yra atkarpų žaidimas. Net kai jie turėjo geras savo atkarpas, kuriomis mėgino sugrįžti į rungtynes, mes išlikome ramūs, išlaikyti ir žaidėme ataka po atakos.

– Tris ankstyvas pražangas gavo Marcusas Fosteris. Akivaizdu, kad tai turėjo įtakos likusiai mačo daliai. Ar tai buvo vienas pagrindinių veiksnių, nulėmusių jūsų pergalę?

– Buvo daug faktorių. Aišku, be Fosterio jie vis tiek žaidė gerą krepšinį ir tai nebuvo iškart pralaimėtos rungtynės. Nėra taip, kad jie visiškai priklausomi nuo jo. Matėme, kad ir be jo pirmoje pusėje jie žaidė gerai. Žinoma, jis pavojingas, tad tai tikrai galėjo būti viena pergalės priežasčių.

– Ant parketo netrūko konfliktų tarp žaidėjų, į juos įsivėlėte ir jūs, o sirgaliai į viską taip pat reaguodavo audringai. Ar komandai nebuvo sunku neprarasti savo susikaupimo tokiais momentais?

– Taip, nebuvo sunku. Visi mūsų vaikinai yra tarsi didelė šeima. Nesvarbu, ar tribūnose serga už mus, ar prieš mus – žinome, kad turime vienas kitą ir jei kažkas pradeda pamesti galvą, yra dar vienuolika vyrukų, kurie sugrąžins jį į rungtynes ir privers susikoncentruoti.

– „Rytas“ serijos laukė apie savaitę, kadangi jūsų ketvirtfinalis užsitęsė. Galbūt tai buvo jūsų pranašumas, nes nepraradote ritmo ir jau susidūrėte su situacija, kuomet jūsų nugaros buvo priremtos prie sienos?

– Tame yra ir pliusų, ir minusų. Akivaizdu, kad jei žaidi daugiau rungtynių, esi ritme, bet ir esi labiau pavargęs prieš kitas rungtynes. O turėdamas savaitę pasiruošimui, turi privalumų, nes gali geriau eiti per taktiką ir ruoštis, bet gali prarasti rungtynių ritmą. Tad tokioje situacijoje nėra aiškių laimėtojų.

– Pirmajame mače kartu su Rasheedu Sulaimonu komandą į priekį vedė ir Kristupas Žemaitis. Jūsų minutės auga, o Vaidas Kariniauskas, sezono metu irgi turėjęs problemų su sveikata, nežaidžia daug. Kaip visiems jums, įžaidėjams, pavyksta pasidalinti šiomis minutėmis ir vaidmenimis komandoje?

– Manau, kad visi tiesiog pasitikime trenerio rotacijomis. Akivaizdu, kad tai nėra geriausias laikas galvoti apie individualią statistiką ar kažką kito. Kad ir ką treneris mato aikštelėje vienu ar kitu momentu, jis leidžia būtent tą žaidėją. Krisas žaidė nuostabiai ir prieš „Neptūną“, kuomet, kaip ir sakėte, buvome priremti prie sienos. Jis gerame ritme, geroje formoje, visi dėl to esame laimingi. Jei jis tęs tokį pasirodymą – leiskime jį į aikštelę (juokiasi).

– Prieš dvejus metus „Rytas“ finale pralaimėjo pirmąjį mačą, bet tuomet atsitiesė ir laimėjo titulą. Kaip jums patiems atsiriboti nuo to fakto, kad pirmaujate 1:0, jog nepaslystumėte ant to paties grėblio, kaip tai nutiko „Ryto“ varžovams tuomet?

– Tai nėra svarbu iki tol, kol kažkas laimi tris kartus. Ar 2:0, ar 0:2 – kovoji iki pabaigos. Abi komandos yra geros ir rezultatui esant 1:0, niekas dar tikrai nėra baigta.

– Kitame mače galima tikėtis reakcijos iš „Ryto“, kurio treneris Giedrius Žibėnas žiniasklaidai užsiminė, kad jam nepatiko, kaip jo komanda buvo nusiteikusi. Kokių pasikeitimų tikitės varžovų taktikoje? O gal tai turėtų būti paprasčiausiai kitoks psichologinis nusiteikimas?

– Manau, kad dabar tai tarsi šachmatų partija. Yra daug psichologinės pusės niuansų, bet taktika irgi svarbi, viskas svarbu. Mėginsime iškart pradėti dar geriau žaisti, bet jie taip pat. Viskas priklauso nuo daug faktorių, tad tai tikrai dar bus gera serija.

– Kaip jaunas žaidėjas, neturite itin daug tokios svarbos rungtynių, patirties. Ypač, kai kalba eina ne apie vienerių rungtynių atkrintamąsias, o apie serijas, kurios tęsiasi apie savaitę su visu foniniu triukšmu, emocijomis ir intensyvumu. Kaip jums patinka žaisti svarbias minutes tokiose rungtynėse?

– Nuostabu, tai tikriausiai yra mano pirmosios atkrintamosios per profesionalo karjerą. Badalonoje niekada nežaidžiau, o dabar komandoje turiu rolę. Esu su visais, mėginu padėti komandai, tai labai geras jausmas. Mėgaujuosi kiekvienu momentu ir mėginu išlikti dabartiniame momente, negalvoti apie trečiąsias ar ketvirtąsias serijos rungtynes. Reikia susikoncentruoti ties sekančiu žingsniu.

– Ar maždaug apie tokias serijas svajoja vaikai, kurie nori tapti profesionaliais krepšininkais?

– Žinoma, tai serija tarp priešpriešą turinčių komandų. Palaikymas, neapykanta, foninis triukšmas – visu tuo labai mėgaujuosi.

– Kokį mentalitetą turite žengdamas į seriją, kurioje kovojate ne tik dėl patekimo į finalą, bet ir dėl miesto, kuriame „Wolves Twinsbet“ nori auginti sirgalių bazę?

– Nesvarbu, kad ir kas yra oponentas, mėginsime būti kaip įmanoma geri ir laimėti serijas. Nenoriu išpūsti didelių burbulų apie pašalinius dalykus. Akivaizdu, kad tai priešprieša, bet nenoriu iš to padaryti pernelyg didelio reikalo. Galų gale, tai yra pusfinalis ir mes kovojame dėl titulo. Ties čia ir yra mūsų koncentracija.

– Formaliai kitame mače būsite šeimininkai, bet ko gero tribūnose vėl sutiksite priešišką atmosferą. Visgi grupelė jūsų sirgalių taip pat yra arenoje. Kaip jaučiatės tokioje atmosferoje ir ar sugebate išgirsti savo gerbėjų grupelę „Ryto“ sirgalių skanduočių fone?

– Žinoma, matome mūsų marškinėlių nedidelėje žmonių grupelėje. Esame dėkingi, kad jie ateina į rungtynes ir padeda mums. Galbūt jie nesupranta, kad padeda, nes „Ryto“ sirgaliai užpildo areną ir ji atrodo raudona. Bet kai kažkas pataiko svarbų metimą ar turi gerą gynybinį epizodą, girdime savo fanus.

– N. Pacevičiui, kuris yra jaunesnis už kai kuriuos jūsų žaidėjus, tai yra pirmoji tokios reikšmės serija. Kaip vertinate jo sugebėjimus tokioje situacijoje? Ar galima sakyti, kad matote ir jo tobulėjimą?

– Taip, kai jis perėmė komandos vairą, dar buvau Turkijoje. Nemačiau pačios pradžios, tik rezultatus. Europos taurę užbaigėme stipriai, nors ir nepatekome tolyn. Kai jau prisijungiau, pamačiau ir treniruotėse, ir rungtynėse, kad jis taip pat tobulėja.

– Ant parketo sugrįžote maždaug prieš mėnesį, tad reabilitacija tikrai buvo sėkminga. Sezonas pasiekė kulminaciją, o netrukus po jo su Latvijos rinktine mėginsite iškovoti olimpinį kelialapį. Kiek arti esame to, kad matytume 100 proc. savo galimybių išnaudojantį Artūrą Žagarą?

– Akivaizdu, kad vis dar einu link to. Su kiekvienomis rungtynėmis, su kiekviena ataka jaučiu, kad atgaunu ritmą, kojos pradeda manęs klausyti. Dabar reikalas jau tame, kad turiu teisingai skaityti situacijas, kada atakuoti, kada ir kaip gintis. Lėtai, bet einu link to. Nesu dėl to susirūpinęs, esu laimingas, kad kūnas ir kelis siunčia gerus signalus.

– Klubas, kuriam priklausote – Stambulo „Fenerbahče“ – tuo pačiu metu, kaip ir jūs Vilniuje, žengs ant parketo finalo ketverto pusfinalyje. Akivaizdu, kad palaikysite šią komandą, tačiau kokią prognozę turite jai ir apskritai visam finalo ketvertui?

– „Fenerbahče“ laimės pusfinalį ir finalą prieš Madrido „Real“ – toks mano spėjimas. Turiu jausmą, kad MVP galėtų tapti Tarikas Biberovičius, kuris turėtų turėti gerą finalo ketvertą.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Pirmasis "Žalgirio" naujokas – įspūdingą sezoną turėjęs Sirvydis
Pirmasis "Žalgirio" naujokas – įspūdingą sezoną turėjęs Sirvydis
Kauno „Žalgirio“ klubas pasipildė vienu talentingiausių savo kartos Lietuvos krepšininkų. Žaliai baltus marškinėlius nuo artėjančio sezono vilkės Deividas Sirvydis, su
"Lietkabelis" ir "Wolves" gavo vietas Europos taurės turnyre
"Lietkabelis" ir "Wolves" gavo vietas Europos taurės turnyre
Pirmadienio vakarą Eurolygos būstinėje Barselonoje buvo paskelbtos 2024-2025 metų sezono Eurolygos ir Europos taurės komandos, rašo Krepšinis.lt.Tarp Europos taurėje kitą sezoną žaisiančių
"Neptūnas" išsaugojo Janavičių, "Nevėžio" gretose – amerikietis puolėjas
"Neptūnas" išsaugojo Janavičių, "Nevėžio" gretose – amerikietis puolėjas
Klaipėdos „Neptūnas“ pratęsė sutartį su Žygimantu Janavičiumi, kuris uostamiestyje lieka dar vienam sezonui. Iš Alytaus kilęs įžaidėjas praėjusiame Lietuvos krepšinio
"Lietkabelis" pratęsė kontraktą su kapitonu
"Lietkabelis" pratęsė kontraktą su kapitonu
Bronzine nata sezoną pabaigęs Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ klubas pradeda tarpsezonio darbus – pasirašytas dvejų metų kontraktas su Vyteniu Lipkevičiumi.Praėjusią savaitę
"Žalgirio" esmines bėdas kartojęs Kurtinaitis: kaip kauniečiui, nemalonu ir sunku
"Žalgirio" esmines bėdas kartojęs Kurtinaitis: kaip kauniečiui, nemalonu ir sunku
Savaitės pradžioje Rimas Kurtinaitis prisiminė 1996-ųjų „Žalgirio“ išsigelbėjimą atsiliekant finalo serijoje 0-2. Žinomas krepšinio specialistas tikėjo, kad dabartinė
Reabilitaciją Kaune pradėjęs Evansas: linkiu visiems turėti gerus draugus ir daug pozityvios aplinkos
Reabilitaciją Kaune pradėjęs Evansas: linkiu visiems turėti gerus draugus ir daug pozityvios aplinkos
Sunkią kelio traumą paskutiniųjų „Betsafe-LKL“ pusfinalio rungtynių metu patyręs žalgirietis Keenanas Evansas pradėjo ilgą reabilitacijos procesą.Krepšininkas šią savaitę
Žvilgsnis į pirmąją finalo dvikovą su teisėjams prisegtais mikrofonais
Žvilgsnis į pirmąją finalo dvikovą su teisėjams prisegtais mikrofonais
Nuslūgus didžiojo finalo emocijoms, Betsafe-LKL TV komanda siūlo prisiminti pirmąsias serijos rungtynes tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“ bei į jas pažvelgti teisėjų
Tikėjimą sostinei sugrąžinę "Ryto" žaidėjai: per kūną ėjo šiurpuliukai, tą matėme tik vaikystėje
Tikėjimą sostinei sugrąžinę "Ryto" žaidėjai: per kūną ėjo šiurpuliukai, tą matėme tik vaikystėje
Savo miesto komanda patikėję vilniečiai trečiadienio vakarą nostalgiškai sugrąžino 15-20 metų atgal – į laikus, kai Vilniaus „Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ mūšiai
Į klausimą apie Žibėno ateitį "Ryto" sporto direktorius atsakė vienu žodžiu
Į klausimą apie Žibėno ateitį "Ryto" sporto direktorius atsakė vienu žodžiu
Antrą kartą Vilniaus „Rytui“ Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionų regalijas padėjęs užkariauti Giedrius Žibėnas teigė, jog jo sutartyje yra numatyta galimybė pratęsti
Pirmoji naujiena iš "Šiaulių": prie trenerių štabo jungiasi ilgametis komandos žaidėjas
Pirmoji naujiena iš "Šiaulių": prie trenerių štabo jungiasi ilgametis komandos žaidėjas
Vasaros darbus pradėjęs „Šiaulių“ krepšinio klubas į savo štabą pasikvietė praeityje Saulės mieste rungtyniavusį, o nuo šiol trenerio asistento pareigas
 Sugrįžti žadantis Fosteris: įrodėme, kad „Ryto“ organizacija yra geresnė už "Žalgirio"
Sugrįžti žadantis Fosteris: įrodėme, kad „Ryto“ organizacija yra geresnė už "Žalgirio"
Vilniaus „Rytas“ savo žiūrovų akivaizdoje 88:87 dramatiškai palaužė Kauno „Žalgirį“ ir laimėjęs finalo seriją 3-1 tapo Lietuvos krepšinio lygos čempionu.
Žibėnas stebėjosi Trinchieri poelgiu ir darė išvadą dėl "Ryto" pavasario sindromo
Žibėnas stebėjosi Trinchieri poelgiu ir darė išvadą dėl "Ryto" pavasario sindromo
Viduryje čempioniškos spaudos konferencijos žmonos skambučio sulaukęs Giedrius Žibėnas prašė jos luktelėti tris minutes, bet Vilniaus „Ryto“ treneris naktį anksti namo
"Žalgirio" bėdas pagarsinęs Normantas: negalėjau patikėti, kad Lekavičius metė toks laisvas
"Žalgirio" bėdas pagarsinęs Normantas: negalėjau patikėti, kad Lekavičius metė toks laisvas
Vilniaus „Ryto“ kapitonas Margiris Normantas po triumfo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo serijoje pripažino, kad vilniečiai pasinaudojo Kauno „Žalgirio“ bėdomis
Apie ateitį Kaune nekalbėjęs Trinchieri vėl laidė strėles į teisėjus: buvo pražanga prieš Butkevičių
Apie ateitį Kaune nekalbėjęs Trinchieri vėl laidė strėles į teisėjus: buvo pražanga prieš Butkevičių
Andrea Trinchieri po fiasko Lietuvos krepšinio lygos(LKL) finale ironiškai vertino paskutinių sekundžių įvykius ketvirtose serijos rungtynėse ir nepanoro kalbėti apie savo ateitį Nemuno
1 tašku laimėjęs "Rytas" po 14 metų pertraukos palaužė "Žalgirį" ir triumfavo LKL
1 tašku laimėjęs "Rytas" po 14 metų pertraukos palaužė "Žalgirį" ir triumfavo LKL
Vilnius šį vakarą švenčia. „Ryto“ komanda namuose 88:87 (23:24, 28:24, 19:17, 18:22) palaužė Kauno „Žalgirį“ ir tapo Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“)
Fosteris pripažintas LKL finalo MVP
Fosteris pripažintas LKL finalo MVP
Vilniaus „Rytas“ po dvejų metų pertraukos susigrąžino „Betsafe-LKL“ čempionų titulą įspūdingoje finalo serijoje 3:1 parklupdydamas Kauno „Žalgirį“.Kone pagrindiniu
Apie artimiausius vasaros darbus užsiminęs "Wolves" strategas: man sezonas dar nesibaigė
Apie artimiausius vasaros darbus užsiminęs "Wolves" strategas: man sezonas dar nesibaigė
„Nenoriu išskirti legionierių ir lietuvių, bet buvo grupelė žaidėjų, kurie žiauriai norėjo tos bronzos, ir buvo tokių, kurie aplaidžiau pažiūrėjo į šią seriją“,
Solidus "Juventus" žingsnis: į Lietuvą grįžta Beliauskas
Solidus "Juventus" žingsnis: į Lietuvą grįžta Beliauskas
Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ klubas tęsia vasaros darbus – prie Aukštaitijos klubo prisijungė 27-erių gynėjas Laurynas Beliauskas. Sutartis tarp krepšininko
"Lietkabelio" kapitonas: galėčiau romaną parašyti apie šį sezoną, buvo kažkas vau
"Lietkabelio" kapitonas: galėčiau romaną parašyti apie šį sezoną, buvo kažkas vau
Po pergalingų „Betsafe-LKL“ ketvirtųjų mažojo finalo rungtynių bronzą iškovojusio Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ kapitonas Vytenis Lipkevičius dėkojo sirgaliams už
11-tą medalį su „Lietkabeliu“ iškovojęs Čanakas – apie subrendusį Sirvydį ir atgaivintą Gagičių
11-tą medalį su „Lietkabeliu“ iškovojęs Čanakas – apie subrendusį Sirvydį ir atgaivintą Gagičių
Antradienį Panevėžio „Lietkabelis“ sukūrė didžiulę šventę sau ir savo atstovaujamam miestui. Nenado Čanako auklėtiniai 98:87 nugalėjo Vilniaus „Wolves“ krepšininkus,
"Lietkabelis" užtikrintai įveikė vilniečius ir iškovojo LKL bronzą
"Lietkabelis" užtikrintai įveikė vilniečius ir iškovojo LKL bronzą
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) mažasis finalas – baigtas.Jį sėkmingai uždarė Panevėžio „7bet-Lietkabelis“, kuris namuose 98:87 (23:30, 25:21, 24:15,
Dėl Sumnerio neklydęs Kurtinaitis žavisi Sirvydžiu: meta geriau nei aš prieš 50 metų
Dėl Sumnerio neklydęs Kurtinaitis žavisi Sirvydžiu: meta geriau nei aš prieš 50 metų
Pirmadienį laidoje „Krepšinio zona“ strategas Rimas Kurtinaitis negailėjo pagyrų „Žalgirio“ gynėjui Edmondui Sumneriui. Krepšinio specialistas prognozavo, jog
"Žalgirio" herojumi tapęs Sumneris – apie nuo pečių nusimestą beždžionę ir žvilgsnį į veidrodį
"Žalgirio" herojumi tapęs Sumneris – apie nuo pečių nusimestą beždžionę ir žvilgsnį į veidrodį
Prie sienos priremtą Kauno „Žalgirį“ trečiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo serijos rungtynėse į priekį tempęs Edmondas Sumneris pripažino, kad pergalė padėjo nusimesti
Favorito naštą "Rytui" metantis Trinchieri: įžengėme į seriją ir galime būti tik geresni
Favorito naštą "Rytui" metantis Trinchieri: įžengėme į seriją ir galime būti tik geresni
Prie sienos priremtas Kauno „Žalgiris“ išlaikė gyvą viltą Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finale, o dabar šalies čempionų treneris Andrea Trinchieri favorito naštą
Žibėnas po pirmos nesėkmės LKL finale: spaudimas vis dar "Žalgirio" pusėje
Žibėnas po pirmos nesėkmės LKL finale: spaudimas vis dar "Žalgirio" pusėje
Pirmadienį Kaune LKL finalo serijoje intrigą sugrąžino Kauno „Žalgirio“ komanda, kuri 91:81 patiesė Vilniaus „Rytą“ ir serijoje iki 3 pergalių atsilieka 1-2. Nors „Žalgirio“
Serijos eigą prognozavęs Fosteris metė akmenėlį į teisėjų pusę
Serijos eigą prognozavęs Fosteris metė akmenėlį į teisėjų pusę
Vilniaus „Ryto“ puolimo lyderis po pralaimėjimo prieš Kauno „Žalgirį“ teigė, jog seriją vilniečiai uždarys sostinėje. Taip pat gynėjas tarė keletą žodžių apie
Visas rungtynes kontroliavęs "Žalgiris" sušvelnino serijos rezultatą
Visas rungtynes kontroliavęs "Žalgiris" sušvelnino serijos rezultatą
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) finalas nesibaigia – Kauno „Žalgiris“ dar bent vienam mačui pratęsė kovą dėl trofėjaus.Andrea Trinchieri auklėtiniai
Kaune pagerbtas karjerą baigęs Milaknis linkėjo neprarasti tikėjimo "Žalgirio" fanams
Kaune pagerbtas karjerą baigęs Milaknis linkėjo neprarasti tikėjimo "Žalgirio" fanams
Prieš trečiąsias Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo serijos rungtynes pagerbtas legendinis Kauno „Žalgirio“ gynėjas Artūras Milaknis, nusprendęs baigti karjerą, rašo

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (228) 05.16 00:00
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime