RKL apžvalga: žalgiriečiams pritrūko vieno metimo, "Olimpas" po trijų pratęsimų įveikė "Biržus"

Sausio 28 dieną Nostra.lt-RKL A divizione buvo sužaistos šešerios rungtynės. Daugelyje jų netrūko intrigos: „Grafų Furniture“ komanda minimaliu skirtumu įveikė „Žalgirio“ jaunuolius, Kėdainių SC ekipai artimoje kovoje nepavyko atsilaikyti prieš „Omega-Taurą“, o Plungėje prireikė net 3 pratęsimų.

„Žalgiriui-3“ iki pergalės trūko vieno taiklaus metimo

Kauno „Žalgiris-3“ (4-15) namuose rezultatu 82:84 (21:20, 10:17, 21:28, 30:19) pralaimėjo Kuršėnų SM-„Grafų Furniture“ krepšininkams (4-13). Kauno komanda po šio savaitgalio nukrito į paskutinę turnyrinės lentelės vietą.

Net 15 minučių komandos kovojo taškas į tašką, kol „Grafų Furniture“ sugebėjo įgyti kiek rimtesnę  persvarą (29:35). Įsibėgėję kuršėniškiai po ilgosios pertraukos tempo nemažino ir per 8 minutes skirtumą padidino iki 19 taškų (44:63).

Žalgiriečiai pademonstravo nepalaužiamą dvasią ir ketvirtajame kėlinyje pradėjo sparčiai mažinti atsilikimą. Likus kiek daugiau nei minutei komandas teskyrė 2 taškai (76:78), ir užvirė kova dėl pergalės. Tiksint paskutinėms sekundėms „Žalgirio-3“ Kristupas Kepežinskas mėgino dvitaškiu išplėšti pratęsimą, tačiau nesėkmingai.

Kauno „Žalgirio-3“ ekipoje geriausiai pasirodė Vytautas Žygas, per 33 minutes pelnęs 31 tašką (5/7 dvit., 6/10 trit., 3/5 baud.), atkovojęs 5 kamuolius, atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą bei surinkęs 29 naudingumo balus.

„Grafų Furniture“ komandoje naudingiausias buvo Kajus Leliukas. Žaidėjas per 33 minutes pelnė 22 taškus (6/9 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

Kovoje taškas į tašką – „Omega-Tauro“ pergalė

Kauno rajono „Omega-Tauras“ (14-4) netolimoje išvykoje rezultatu 78:72 (21:21, 19:15, 19:19, 19:17) įveikė Kėdainių sporto centro krepšininkus (9-10). Kėdainiškiai turnyrinėje lentelėje susilygino su tiek pat pergalių ir pralaimėjimų turinčia Kuršėnų SM-„Grafų Furniture“ ekipa.

Geriau startavęs „Omega-Tauras“ pirmavo didžiąją dalį rungtynių laiko, bet kėdainiškiai neleido jiems nė sekundei ramiau atsikvėpti ir kovojo atkakliai. Antrajame ketvirtyje svečiai įgijo didžiausią 8 taškų persvarą (38:30). Antrojoje rungtynių pusėje skirtumas tarp komandų buvo dar mažesnis – tik paskutiniojo kėlinio pabaigoje Kauno rajono krepšininkams pavyko palaužti varžovus ir susikurti pergalingą persvarą.

„Omega-Tauro“ gretose labiausiai pasižymėjo Ovidijus Varanauskas, kuris per 33 minutes pelnė 23 taškus (9/13 dvit., 1/6 trit., 2/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir užsidirbo 23 naudingumo balus.

Kėdainių sporto centro ekipoje rezultatyviausias buvo Lorenas Stoškevičius, per 29 minutes pelnęs 17 taškų (3/7 dvit., 1/4 trit., 8/14 baud.), atkovojęs 9 kamuolius, atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą bei surinkęs 21 naudingumo balą.

Tris pratęsimus ištvėręs „Olimpas“ nugalėjo „Biržus“

Plungės „Olimpas“ (11-9) po net trijų pratesimų šventė pergalę prieš BC „Biržus“ (11-9) rezultatu 112:111 (23:16, 13:17, 17:21, 25:24, 34:33). Tai buvo trečioji Plungės „Olimpo“ pergalė iš eilės.

Plungiškiai rungtynes pradėjo spurtu 12:0 ir pirmojo kėlinio pabaigoje jau turėjo net 13 taškų pranašumą (21:8). Biržiškiai nenuleido rankų ir per 2 kėlinius varžovus pavijo – trečiojo ketvirčio pabaigoje rezultatas buvo lygus (46:46). Aplenkę „Olimpą“ „Biržai“ nestabdė ir pamažu susikrovė 10 taškų persvarą (57:67), bet Plungės ekipa žaibiškai skirtumą panaikino. Po kelias minutes trukusios kovos taškas į tašką komandos keliavo į pratęsimą.

Pirmajame pratęsime „Biržai“ šovė pirmyn (80:85), tačiau plungiškiai ne tik pavijo varžovus, bet ir išsiveržė į priekį (88:85). Paskutinę sekundę mestas Vytauto Saulio tritaškis buvo taiklus – prireikė antrojo pratęsimo.

Jame komandos kovojo artimiau, bet likus 11 sekundžių vėl pirmavo „Olimpas“ (99:97). Kipro Urbanavičiaus išprovokuota pražanga bei du realizuoti baudos metimai suteikė „Biržams“ dar vieną šansą laimėti.

Trečiajame pratęsime iniciatyvos ėmėsi „Biržai“ (104:109). Plungės krepšininkai skirtumą panaikino ir likus 23 sekundėms pirmavo (112:111). Paskutinėje atakoje biržiškiams nepavyko pelnyti taškų, ir pergalė galiausiai atiteko „Olimpui“.

„Olimpo“ komandoje daugiausiai laiko – 47 minutes – žaidė Tomas Domarkas. Tomas pelnė 10 taškų (1/2 dvit., 1/5 trit., 5/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 varžovų pražangas ir surinko 16 naudingumo balų.

Iš Žydrūno Kačinsko auklėtinių geriausiai pasirodė Darius Griškėnas, kuris per 44 minutes pelnė 29 taškus (7/8 dvit., 4/10 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 24 naudingumo balus.

Akmenės r. „Patriots“ (9-11) – KTU (5-15) 81:66 (15:20, 28:20, 18:14, 20:12);

Kazlų Rūdos SC-„Ataka“ (16-3) – LCC tarptautinis universitetas (8-10) 85:74 (24:15, 22:16, 17:18, 22:25);

Raseinių „Raseiniai“ (13-8) – VDU (5-13) 108:73 (34:19, 29:25, 22:16, 23:13).

NKL išrinko naują prezidentą, į čempionatą grįžta Plungės "Olimpas"
Antradienį, birželio 11 d., „Krepšinio namuose“ vykusioje Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) neeilinėje rinkiminėje konferencijoje buvo išrinktas naujasis lygos
Surengtas "Žalgirio" auklėtinių įvairių kartų susitikimas
Trečiadienį „Žalgirio“ arenoje įvyko ne tik „Betsafe-LKL“ finalo serijai besiruošiančių žalgiriečių treniruotė, bet ir kiek neįprastos rungtynės. Jose susitiko
LKF siūlo ilginti NKL ir RKL čempionatus
Antradienį Lietuvos krepšinio federacijoje (LKF) vyko Vykdomojo komiteto posėdis, kuriame buvo patvirtinti jaunimo rinktinių trenerių asistentai bei personalo nariai ir diskutuota dėl Lietuvos
Prireiks lemiamų rungtynių: "Olimpas" dramatiškai laimėjo Marijampolėje
Palangos „Olimpas“ išsitraukė lemiamą „7bet-NKL“ mažojo finalo mačą. Sandžio Buškevico auklėtiniai svečiuose 84:81 (21:21, 16:13, 26:26, 21:21) palaužė Marijampolės
Išretėjusius palangiškius pranokusi "Sūduva-Mantinga" – per žingsnį nuo bronzos
Dar vienoje atkaklioje „7bet-NKL“ bronzinės serijos akistatoje triumfavo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, kuri išvykoje 81:76 (22:17, 22:16, 12:23, 25:20) įrodė pranašumą
Vainauskas ketinimus parduoti Palangos klubą vadina "veiklos tęstinumu"
„Situacija pasikeitė ir tai yra reakcija į ją“, – taip Jonas Vainauskas aiškino pasiūlymą Klaipėdos rajono savivaldybės administracijai perimti „Olimpo“ klubo
Neįtikėtinas Varanausko šou dramatiškai išvedė Birštono klubą į finalą
Penktadienio vakarą, Utenoje paaiškėjo antrasis Nostra.lt-RKL B diviziono finalo dalyvis. Juo tapo Birštono „Milasta“, kuri pusfinalyje 92:88 (27:20, 19:28, 21:14, 25:26) nugalėjo
Marijampoliečiai dramatiškai palaužė "Olimpą" ir išlygino bronzinės serijos rezultatą
Netekčių pažymėtose „7bet-NKL“ mažojo finalo rungtynėse triumfavo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai, kurie namų tvirtovėje 83:81 (23:20, 20:15, 22:25,
B divizionas: finalo ketverto apžvalga ir lygos geriausiųjų apdovanojimai
Balandžio 19-20 dienomis, Utenoje įvyks 2023/2024 metų sezono Nostra.lt-RKL B diviziono finalo ketvertas.Į lemiamų rungtynių etapą šiemet iškopė Birštono „Milasta“,
Žalgiriečiai pirmajame ketvirtfinalio mače skaudžiai nusvilo Kėdainiuose
Balandžio 16 dieną Nostra.lt-RKL pirmenybėse prasidėjo dar viena A diviziono ketvirtfinalio serija, kurioje pirmąją pergalę pasiekė Kėdainių sporto centras.Gedimino Butkaus auklėtiniai namuose
78 naudingumo balus surinkęs puolėjų duetas atvedė "Olimpą" į pergalę mažojo finalo starte
„7bet-NKL“ mažojo finalo starte pirmąjį žingsnį bronzos medalių link žengė žvėriškus pasirodymus surengęs Palangos „Olimpo“ puolėjų tandemas ir kompanija. Sandžio
RKL ketvirtfinalio starte – favoritų nesėkmės
Balandžio 13 dieną Nostra.lt-RKL čempionate įvyko trys atkrintamųjų susitikimai bei startavo A diviziono ketvirtfinalio etapas.A divizionas„Tauragė“ parklupdė reguliaraus sezono nugalėtojusSkambia
Principiniame derbyje – išskirtinė atmosfera, lankomumo rekordas ir žalgiriečių triumfas
Balandžio 12 dieną Nostra.lt-RKL pirmenybėse įvyko du atkrintamųjų susitikimai.A divizione santykius išsiaiškino Kauno „Žalgirio-3“ ir Vilniaus „Ryto-MRU“ ekipos.
RKL: žalgiriečiai sutriuškino "Ryto" jaunimą, Prienuose – Šeškaus benefisas ir drama su pratęsimu
Balandžio 10 dieną Nostra.lt-RKL pirmenybėse įvyko trys atkrintamųjų susitikimaiA divizionasDramatiškai triumfavęs Prienų klubas – A diviziono ketvirtfinalyjeDidelę intrigą serijoje
Fenomenaliai žaidęs Delininkaitis nužudė "Olimpą" – į finalą žengė "Jurbarkas"
Fenomenalus Tomo Delininkaičio pasirodymas nukalė „Jurbarkui-Kariui“ bilietą į „7bet-NKL“ finalą. Povilo Valaičio auklėtiniai išvykoje 87:78 (20:19, 14:13,
Veteranų Delininkaičio, Lukauskio ir Šarakausko vedami jurbarkiečiai išplėšė lemiamą mačą
Veteranų trijulės traukiamas „Jurbarkas-Karys“ išplėšė lemiamą „7bet-NKL“ pusfinalio serijos mačą. Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 71:69 (22:21,
RKL: "Raseiniai" ir "Tauragė" – ketvirtfinalyje, Prienų klubas išplėšė lemiamas rungtynes
Balandžio 6 dieną Nostra.lt-RKL čempionate įvyko šeši atkrintamųjų susitikimai.A divizionas„Raseiniai“ ir „Tauragė“ įveikė aštuntfinalio barjerąTrečiąją
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs "Olimpas" – per žingsnį nuo finalo
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo. Palangiškiai namie 92:63 (28:20, 23:18, 24:13, 17:12) be
Pabaigoje išsigelbėjęs "Olimpas" Jurbarke dramatiškai išlygino pusfinalio seriją
Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilęs Palangos „Olimpas“ triumfavo dramatišku stiliumi. Sandžio Buškevico auklėtiniai išvykoje 95:89 (20:16, 20:21,
Žalgiriečiai aštuntfinalio starte sutriuškino "Ryto" jaunimą
Nostra.lt-RKL čempionate tęsiasi aštuntfinalio etapas. Kovo 28 dieną pirmenybėse įvyko pirmoji Kauno „Žalgirio-3“ ir Vilniaus „Ryto-MRU“ atkrintamųjų akistata bei
Runkausko tritaškių fiestą atlaikę jurbarkiečiai atėmė namų pranašumą iš "Olimpo"
Intriguojantis „7bet-NKL“ pusfinalio startas prasidėjo taškų lenktynėmis, kuriose pranašesnis buvo „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio auklėtiniai 100:94 (25:24,
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Biržuose pradėta Garasto sporto ir sveikatingumo centro statyba
Kovo 14-ąją į statomo Biržų Vlado Garasto sporto ir sveikatingumo centro pamatus buvo įkasta simbolinė Laiko kapsulė. Kapsulę su laišku ateities kartoms įkasė Biržų rajono
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,
Vainauskas: stengiuosi nesikišti, tačiau duodu individualius patarimus savo žaidėjams
Devintoji serialo „Tikslo link. Olimpas“ serija „Atvertos galimybės“ pasakoja apie studentų krepšinį ir Palangos „Olimpo“ bei Kauno kolegijos bendrystę. Klubo

Krepšinio torentai (228) 05.16 00:00