Sanli vedamas "Anadolu Efes" nutraukė "Valencia" laimėjimų seriją

euroleague.net
Stambulo "Anadolu Efes" (16/10) komanda pratęsė savo pergalių seriją Eurolygoje ir nutraukė sėkmingą Valensijos "Valencia" (14/13) atkarpą.

Turkijos grandai namuose 99:83 (18:23, 28:17, 22:18, 31:25) nugalėjo svečius iš Ispanijos.

"Valencia" šiose rungtynėse pirmavo tik pirmojo ketvirčio metu. Antrajame kėlinyje rezultatą persvėrę šeimininkai (36:35), trečiajame ėmė tolti - 65:58.

Per lemiamas dešimt minučių "oranžiniams" intrigos sukurti nebepavyko, "Anadolu Efes" šventė užtikrintą pergalę - 99:83.

Turkijos klubas šiame susitikime tolimus metimus pataikė pavydėtinu taiklumu - iš 31 tikslą pasiekė 18 (58% taiklumas).

"Anadolu Efes": S.Sanli (4/6 dvit., 3/3 trit.) - 20, R.Beauboisas (5/7 trit.) - 19, V.Micičius - 16, Sh.Larkinas (5/9 trit.) - 15, K.Simonas - 14 taškų.

"Valencia": B.Dubljevičius (6 atk. kam.) - 15, K.Prepeličius ir D.Williamsas po 13, M.Tobey - 12, J.Sastre ir S.Van Rossomas po 8 taškus.

"Anadolu Efes" per plauką išvengė antrojo pralaimėjimo Turkijoje šį sezoną
Netikėto ir vos antrojo pralaimėjimo Turkijos pirmenybėse per plauką išvengė Stambulo "Anadolu Efes" (27-1) klubas.Pirmadienį Ergino Atamano auklėtiniai namie 87:85 (28:21, 22:29,
"Dizaineriai" reguliarųjį sezoną baigė sutriuškindami "Anadolu Efes"
Jokios įtakos abiem komandoms galutinėje rikiuotėje neturėjusiose paskutinio Eurolygos reguliariojo sezono turo rungtynėse triuškinančią pergalę šventė Milano "Ax Armani"
CSKA Eurolygos reguliariajame sezone užsitikrino antrą vietą
Maskvos CSKA (23/10) klubas Eurolygos reguliariajame sezone užsitikrino antrąją vietą.Stebint pustrečio tūkstančio aistruolių armiečiai ketvirtajame kėlinyje 88:70 (18:15, 24:21, 16:24,
Gynybą pamiršusi "Valencia" patyrė nesėkmę savo aikštėje
Dėl patekimo į Eurolygos atkrintamąsias varžybas kovojanti Valensijos "Valencia" (17-11) patyrė nesėkmę Ispanijos pirmenybėse.Jaume Ponsarnau auklėtiniai namie 89:102 (21:24, 22:23,
"Valencia" beveik visą laiką vijosi Vokietijos čempionus, tačiau iškovojo pergalę
Itin svarbią pergalę kovojant dėl patekimo į Eurolygos atkrintamąsias varžybas iškovojo Valensijos "Valencia" (18-15).Ispanijos klubas išvykoje po atkaklios ir permainingos
Po pertraukos netikėtai spurtavęs "Panathinaikos" nukovė "dizainerius"
Kiek nelauktą pergalę Eurolygoje iškovojo viena turnyro autsaiderių Atėnų "Panathinaikos" (11/20) komanda.Graikijos čempionai namie per pratęsimą 86:83 (15:26, 14:20, 20:13,
"Baskonia" su rezultatyviu Giedraičiu išplėšė pratęsimą, bet ne pergalę
Apmaudų pralaimėjimą Eurolygos reguliariajame sezone patyrė Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (18/15) komanda.Ispanijos čempionai savo aikštėje
Dėl Eurolygos ketvirtfinalio kovojanti "Valencia" patyrė skaudų smūgį savo aikštėje
Skaudų smūgį patyrė dėl Eurolygos ketvirtfinalio kovojantys Valensijos "Valencia" (17-15) krepšininkai.Jaume Ponsarnau auklėtiniai namie 79:88 (19:23, 12:21, 10:30, 38:14) nusileido
Uraganinis "Anadolu Efes" puolimas suniokojo "Real"
Įspūdingą pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo puikų žaidimą demonstruojanti Stambulo "Anadolu Efes" (21/11) komanda.Turkijos grandai išvykoje net 108:83 (20:20,
Kemzūros ir Vasiliausko klubas dar lemiamo kėlinio viduryje pirmavo prieš "Anadolu Efes"
Šarūno Vasiliausko atstovaujama Izmiro "Petkim Spor" (9-17) komanda kaip reikiant pasipriešino absoliutiems Turkijos pirmenybių lyderiams.Kęstučio Kemzūros auklėtiniai išvykoje
"Valencia" nukovė "Bayern" ir įsiveržė į aštuonetą
Eurolygoje į stipriausiųjų aštuonetą įsiveržė trečią pergalę iš eilės iškovoję Valensijos "Valencia" (17-14) krepšininkai.Jaume Ponsarnau auklėtiniai
Po kluptelėjimo Miunchene "Anadolu Efes" grįžo į pergalių kelią
Stambulo "Anadolu Efes" (20/11) ekipa kaip ir buvo galima prognozuoti Eurolygoje sugrįžo į pergalių kelią po kluptelėjimo praėjusiame ture Miunchene.Vasilje Micičiaus vedami Turkijos
Dėl Eurolygos ketvirtfinalio "Valencia" kovos be svarbaus gynėjo
Šiuo metu dešimtą vietą Eurolygoje užimanti ir dėl patekimo į ketvirtfinalį kovojanti Valensijos "Valencia" (16-14) patyrė gana skaudų smūgį.Ispanijos klubas pranešė,
Šaro kariauna neturėjo vargo su kitu Eurolygos klubu
Dviejų Eurolygoje rungtyniaujančių klubų akistatoje Ispanijos pirmenybėse triumfavo Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai.Barselonos "Barcelona" (21-3) išvykoje 80:64 (17:14,
Turkijos lygos lyderių dvikovoje – "Anadolu Efes" pergalė
Turkijos pirmenybėse sekmadienį susigrūmė daugiausia pergalių šį sezoną iškovojusios komandos.Stambulo "Anadolu Efes" (24-1) išvykoje po gana atkaklios kovos 98:89
Žalgiriečiai mažajame finale sutriuškino "Anadolu Efes", nugalėtojas – "Real"
Kauno „Žalgirio“ aštuoniolikmečiai Stambule vykusiame Eurolygos jaunimo atrankos turnyre užėmė trečiąją vietą. Sekmadienį kauniečiai panaikino dviženklį deficitą ir galiausiai
Įspūdinga "Anadolu Efes" pergalių serija dramatiškai nutrūko Miunchene
Eurolygoje po dramatiškos kovos nutrūko Stambulo "Anadolu Efes" (19-11) net aštuonių pergalių serija.Ergino Atamano auklėtiniai išvykokje paskutinėmis sekundėmis 79:80
Su "Chimki" turėjusi paprakaituoti "Valencia" priartėjo prie aštuoneto
Penktą pergalę per pastarąsias septynerias Eurolygos rungtynes iškovojo dėl vietos aštuonete aktyviai kovojantis Valensijos "Valencia" (16-14) klubas.Jaume Ponsarnau auklėtiniai
Fantastiškas sugrįžimas: spurtą 19:0 surengusi "Baskonia" iškovojo dramatišką pergalę
Labai reikalingą pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (16/14) komanda.Baskai Rusijoje po fantastiško
"Anadolu Efes" strategas: pradėjau sezoną be motyvacijos, pykau ant Eurolygos
Kaip jau rašėme, antradienį Eurolygos atidėto 23-ojo turo mače Stambulo "Anadolu Efes" (19-10) iškovojo aštuntą pergalę iš eilės bei vienuoliktą – per
Atidėtame Eurolygos mače "Anadolu Efes" neturėjo vargo Tel Avive ir pakilo į antrą vietą
Eurolygos atidėto 23-ojo turo mače Stambulo "Anadolu Efes" (19-10) iškovojo aštuntą pergalę iš eilės bei vienuoliktą – per dvylika pastarųjų rungtynių.Ergino
Sensacija Ispanijoje: "Valencia" sutriuškino buvusio "Nevėžio" centro vedami autsaideriai
Sensacingą Nesėkmę Ispanijos pirmenybėse patyrė Eurolygoje dėl atkrintamųjų varžybų kovojanti Valensijos "Valencia" (17-8).Jaume Ponsarnau auklėtiniai išvykoje 60:78 (8;20,
"Žalgirį" įveikęs "Anadolu Efes" nemažina apsukų – iškovojo pergalę nepadoriu skirtumu
Galingai Eurolygoje rungtyniaujantys Stambulo "Anadolu Efes" (23-1) krepšininkai iškovojo įspūdingą pergalę ir Turkijos pirmenybėse.Ergino Atamano auklėtiniai namie 102:63
"Žalgiris" gavo skaudų antausį Stambule bei prarado Lauvergne
Kauno "Žalgiris" (15-14) Eurolygos 29-ajame ture Turkijoje nesugebėjo pasipriešinti įsibėgėjusiems varžovams.Martino Schillerio auklėtiniai 62:89 (12:26, 16:23, 20:27, 14:13) nusileido
"Fenerbahče" su Ulanovu nerezultatyviame mače krito Valensijoje
Nesėkmę Eurolygoje patyrė kitą savaitę Kauno "Žalgirį" (15-14) priimsiantis Edgaro Ulanovo atstovaujamas Stambulo "Fenerbahče" (17-12) klubas.Igorio Kokoškovo auklėtiniai
Po pertraukos spurtavęs Giedraičio klubas nukovė bavarus
Labai reikalingą pergalę kovoje dėl vietos Eurolygos aštuntuke pasiekė Roko Giedraičio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (15/14) komanda.Baskai namuose po puikaus trečiojo kėlinio
Be Švedo žaidę "Chimki" neatsilaikė prieš "Crvena Zvezda" tritaškių lietų
Belgrado "Crvena Zvezda" (8-21) krepšininkai Eurolygoje nutraukė aštuonių pralaimėjimų seriją.Serbijos klubas po atkaklios kovos namie 92:81 (8:15, 26:23, 28:22, 30:21) įveikė
"Alba" sudaužė paskutines Prancūzijos čempionų dar puoselėtas viltis
Antrą pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo Berlyno "Alba" (11/18) komanda. "Albinosai" išvykoje po atkaklios kovos 95:89 (23:30, 20:22, 27:21, 25:16) palaužė