Naujienos kraunasi...

Tėčio laime besidžiaugiantis Šeškus: mano tikslas – sukurti šventę jonaviečiams

Tėčio laime besidžiaugiantis Šeškus: mano tikslas – sukurti šventę jonaviečiams
Dainiaus Lukštos nuotr.
Jonavos „CBet“ (3-1) ekipa per pirmąjį istorijoje klubo mėnesį „Betsafe-LKL“ jau suspėjo garsiai pareikšti apie save visai Lietuvos krepšinio bendruomenei. 

Debiutiniame mače jonaviečiai buvo tik per plauką nuo įkandimo Kauno „Žalgiriui“, o po to iškovojo tris pergales, vieną iš jų – prieš Panevėžio „Lietkabelį“.

Nuostabų pirmąjį mėnesį sužaidusiame „CBet“ klube prie pergalių prisideda dvi ryškios asmenybės, turinčios tą pačią pavardę.

Tai – šalia aikštės nurodymus savo auklėtiniams dalijantis ir vietoje nenustygstantis Virginijus Šeškus, į „Betsafe-LKL“ grįžęs po dvejų sezonų pertraukos, bei jo sūnus Edvinas Šeškus, iki šiol turintis jauniausio visų laikų lygos žaidėjo titulą bei į čempionatą sugrįžęs po kelerių metų, kuriuos praleido Azijoje.

Balandį tėvo ir sūnaus duetas Jonavos klubą užkėlė ant nugalėtojų pakylos Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo ketverte, o rudenį jau dirba petys į petį siekdami debiutiniame „CBet“ sezone įsiveržti į geriausių „Betsafe-LKL“ komandų būrį.

„Žiauriai gerai visi sutariame rūbinėje ir tas paskui matosi aikštelėje. Visi komunikuojame gerai. Aišku, tos pirmos rungtynės, startas prieš „Žalgirį“. Gerai sužaidėme, tai ir tos rungtynės mums iš karto davė pasitikėjimo“, – ankstyvos jonaviečių sėkmės esminę priežastį išskyrė su portalu LKL.lt bendravęs E. Šeškus.

– „CBet“ ekipai tai ­– puiki sezono pradžia. 3 pergalės ir pralaimėjimas tik prieš „Žalgirį“. Svajonių startas?

– Svajonių startas būtų, jeigu ir „Žalgirį“ dar būtume nukalę – 4-0 ir tada svajonių startas, o dabar taip, labai geras startas. Džiaugiamės, visiems toks startas duoda pasitikėjimo. Svarbiausia, kad ir toliau taip. Nereikia atsipalaiduoti, kad čia jau laimėjome tas trejas rungtynes, tai tik pradžia. Reikia ir toliau.

– Kas leido taip gerai startuoti? Komandos komplektacija buvo baigta vėlai, iš praėjusio sezono liko vos keli žaidėjai, o pačiai organizacijai tai – debiutas „Betsafe-LKL“.

– Vis tiek, kaip ir sakai, iš praeitų metų metų likome aš, Laimis ir Kahlilas. Paskui tas pats Palaciosas, su kuriuo tiek aš, tiek laimis esame žaidę. Bet šiaip man atrodo, kad tai mūsų komandos atmosfera – žiauriai gerai visi sutariame rūbinėje ir tas paskui matosi aikštelėje. Visi komunikuojame gerai. Aišku, tos pirmos rungtynės, startas prieš „Žalgirį“. Gerai sužaidėme, tai ir tos rungtynės mums iš karto davė pasitikėjimo.

– Anksčiau tėčio treniruojamos komandos būdavo labai lietuviškos ir turėdavo gerą atmosferą. Dabar komandoje jau yra nemažai užsieniečių, bet atmosfera vis tiek puiki. Ar tai savotiško tėčio prisitaikymo ir tobulėjimo ženklas?

– Taip taip. Dabar jis jau angliškai šneka, kiekvieną treniruotę. Būna ir pats save pasigiria, sako „va, matot, kaip angliškai pradėjau šnekėt, kaip aš patobulėjau per tuos porą metų“ (juokiasi). Tobulėja ir taikosi irgi.

– Kiek smagu ir vėl matyti tėtį visiškai savo rogėse ir prie jo darbo prisidėti dar ir pačiam?

– Oi, žiauriai smagu. Vien tik į jį žiūrėt, kad jis tą malonumą jaučia ir kad jam viskas taip susiklostė gerai, nes tikrai ne kiekvienas treneris pasiryžtų tokiam projektui, kaip eiti į NKL, ją laimėti. Vis tiek visą laiką gali būti nesėkmių. Jis pasirašo tokiems dalykams ir matosi, kad viską padarė idealiai. Nemanau, kad Lietuvoje dar yra tokių trenerių, kurie pasirašytų tokiems dalykams. Žiauriai džiaugiuosi ir man ta pradžia ypač, kai gerai sekasi, matyti jį laimingą, mažiau besinervinantį nei anksčiau... Ir mama patenkinta, o kai mama laiminga, ir aš laimingas, visi laimingi aplinkui.

– Jonavos komanda pernai garsiai apie save paskelbė sieksianti vietos „Betsafe-LKL“ ir ją pasiekė. Kaip jūsų akimis atrodo ši organizacija, įžengusi į aukščiausią lygį Lietuvoje?

– Taip, viskas čia tvarkoje. Viskas kaip ir turi būti, laiku, vietoje. Kalbant apie sirgalius, reikia tik džiaugtis, kad jie eina į tas rungtynes kiekvienas ir palaiko. Tada ir mums lengviau žaisti. Pati organizacija irgi labai tvarkinga. Nėra taip, kad atėjo iš NKL ir būtų kažkokių frazių, kad „dar gyvenate NKL laikais“. Jie irgi prisitaikė, kaip suprantu, patys padirbėjo, per vasarą klausinėjo, kaip ir kas LKL turi būti.

– Intensyvus mačas su „Žalgiriu“ sezono pradžioje visus nustebino, bet daugelis tai nurašė netikėtumo faktoriui ir sezono pradžiai. Vis tik vėliau laimėdami prieš „Lietkabelį“ tarsi įrodėte, kad tai nebuvo atsitiktinumas. Kiek tokia pergalė svarbi?

– Duoda tos motyvacijos tikrai. Matome, kad galime tiek „Lietkabelį“, tiek kitas komandas nugalėti. Motyvacijos prideda daug. Dabar jau patys mes daug labiau tikime savo jėgomis, nes prieš sezoną daug kas kalbėjo, kad tai mums pirmas sezonas, „svarbu pasirodykit, neiškriskit“ ir panašiai. Bet matome, kad galime. Galime laimėti prieš „Lietkabelį“ ir prieš „Dzūkiją“, ir kitus. Svarbiausia, be traumų, visi toliau kovojame ir tikėkimės geriausio.

– Komandoje jums skirta rimta rolė, nemažai minučių. Su kokiais asmeninais tikslais pradėjote šį sezoną? Ar svarbiausia yra komandinė sėkmė?

– Man asmeniškai viskas yra apie komandinę sėkmę. Mano tikslas yra sukurti šventę atėjusiems Jonavos žiūrovams, gyventojams, kad būtų jiems smagu. O jiems smagiausia tada, kai mes laimime – paprastas receptas (juokiasi). Tiesiog darau savo darbą, mėgaujuosi krepšiniu ir tiek.

– Esate minėjęs, kad praėję metai jums buvo sunkūs, buvo įvairių minčių, tačiau galiausiai buvo laimėta NKL ir nuskintas finalo ketverto MVP prizas. Dabar jau sugrįžote į „Betsafe-LKL“. Kiek dar yra ambicijų kilti ir toliau?

– Praeitais metais buvau po tokios traumos, kur sunkiai atsigaudinėjau, tai daugiausiai minčių buvo dėl jos. Visą laiką krepšinyje, kai atsitinka traumos, kyla visokios mintys. Bet, aišku, turiu aš tų ambicijų ir šiais, ir kitais, ir dar kitais metais. Dar tikiu, kad galiu kilti į aukštesnį lygį. Vienas iš tų tikslų yra įrodyti, kad galiu žaisti protingą ir gerą krepšinį, kilti į aukštesnį lygį.

– Į „Betsafe-LKL“ sugrįžote po kelerių metų pertraukos. Kiek pasikeitusią lygą radote?

– Man patinka, kad lyga tobulėja ir darosi labiau profesionali. Iš visų media dienų ir pati lyga atrodo patobulėjusi. Kalbant apie komandas – dabar visos komandos gali nugalėti visas, dar įdomiau. „Dzūkija“ tik po dviejų pratęsimų pralaimėjo „Žalgiriui“ ir t.t. Tas įdomiausia – kad per visas rungtynes reikia kovoti prieš visus.

– Grįžtant į jūsų patirtis Azijoje – Taivane ir Kinijoje – kaip jas prisimenate? Ar buvo verta?

– Buvo ne tai, kad labai gerai, buvo žiauriai gerai. Džiaugiuosi, kad priėmiau tokį sprendimą. Kaip į gyvenimo patirtį ir iš krepšinio pusės aš į viską žiūriu tik pozityvios pusės. Aišku, gavosi taip, kad Kinijoje nepavyko užsikabinti visam sezonui, ten jau būtų išvis svajonės išsipildymas, bet tikrai vertinu teigiamai. Žaidžiau su tokiais žaidėjais, kaip O.J. Mayo, Quincy Milleris, kurie yra žaidę NBA. Man tai buvo neįkainojama patirtis.

Kiek jūsų patirtys tokiose egzotiškose šalyse prisidėjo ir prie asmeninio tobulėjimo?

– Jaučiausi, kad patobulėjau, kaip žmogus, suvokiau gyvenimo prasmę, sutikau daug naujų žmonių, su kuriais bendrauju iki dabar, kur galėčiau važiuoti į Taivaną ir mane priimtų išskėstomis rankomis. Kai viską sudedi į vieną – vau. Aš pats kartais pašneku su draugais, jie sako, kad tai, ką ten patyriau, kiek pažinčių turiu, kiek pasaulio pamačiau, viską sudėjus, yra vau.

– Vasarą sukūrėte šeimą – kaip žiūrite į galimybę išvykti rungtyniauti į užsienį dar kartą? Galbūt dabar savo ateitį matote tik Lietuvoje?

– Šiais metais būtent buvo mano tas pagrindinis tikslas likti Lietuvoje, nors ir turėjau iš užsienio porą pasiūlymų ir jie buvo pinigine prasme geresni. Bet šiais metais norėjau tik Lietuvoje. Kadangi laimėjome su Jonava NKL praeitais metais, norėjosi pratęsti tą visą šventę Jonavos ir šiais metais kažką parodyti „Betsafe-LKL“.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Naujos "Žalgiris Shop" parduotuvės atidaryme – džiaugsmingos nuotaikos
Naujos "Žalgiris Shop" parduotuvės atidaryme – džiaugsmingos nuotaikos
Penktadienį šalia Dariaus ir Girėno stadiono bei Kauno sporto halės šurmuliavo Kauno „Žalgirio“ gerbėjai. Šį kartą jie čia susirinko ne į futbolo ar krepšinio
Blogiausias scenarijus: "Wolves" aukštaūgiui sezonas - baigtas
Blogiausias scenarijus: "Wolves" aukštaūgiui sezonas - baigtas
Vilniaus „Wolves Twinsbet“ vidurio puolėjas Garrisonas Brooksas šį sezoną nebežais. Pirmųjų „Betsafe-LKL“ ketvirtfinalio rungtynių su Klaipėdos „Neptūnu“
Gailius – prieš išgyvenimo mūšį Vilniuje: ne deriniai žais, o nusiteikimas, kova
Gailius – prieš išgyvenimo mūšį Vilniuje: ne deriniai žais, o nusiteikimas, kova
Šį šeštadienį paaiškės, kaip atrodys visos Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) pusfinalio dalyvės.Kol kas vietą šiame etape turi Kauno „Žalgiris“
Triumfuojantis Čanakas: "Žalgiris" yra geriausia komanda Lietuvoje, bet žaisime be spaudimo
Triumfuojantis Čanakas: "Žalgiris" yra geriausia komanda Lietuvoje, bet žaisime be spaudimo
Nenadas Čanakas po dramatiško triumfo Utenoje sakė, kad tai – didžiausia pergalė jam vadovaujant Panevėžio „7bet-Lietkabeliui“, o Oliveris Kostičius uteniškių sezonui
"Lietkabelis" pateko į pusfinalį itin įspūdingame trileryje su pratęsimu
"Lietkabelis" pateko į pusfinalį itin įspūdingame trileryje su pratęsimu
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ dramatiškai žengė į Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) pusfinalį.Trečiose ketvirtfinalio rungtynėse svečiuose po pratęsimo
"Rytas" džiaugiasi: vienas lyderių lieka Vilniuje (žaidėjo ir Jomanto komentarai)
"Rytas" džiaugiasi: vienas lyderių lieka Vilniuje (žaidėjo ir Jomanto komentarai)
Lemiamoms „Betsafe-LKL“ kovoms įsibėgėjus, Vilniaus „Rytas“ praneša kitam sezonui išsaugojęs vieną iš ekipos lyderių – Gytį Radzevičių. Sostinės
Kuzminskas – apie Brazdeikio padėtį, nustebinusį Tubelį bei karjeros pabaigą Lietuvoje
Kuzminskas – apie Brazdeikio padėtį, nustebinusį Tubelį bei karjeros pabaigą Lietuvoje
Visoje Europoje į krepšinio lygas atėjo lemiamų kovų metas. Komandos skina nuo pat rudens įdėto darbo vaisius ir kaunasi dėl nacionalinių trofėjų.Paskutiniąsias savaites ar net dienas
Ketvirtfinalio įdomybes su mažeikiškiais apžvelgęs Krapikas: pusfinalis – ne pageidavimo koncertas
Ketvirtfinalio įdomybes su mažeikiškiais apžvelgęs Krapikas: pusfinalis – ne pageidavimo koncertas
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai šią savaitę be didesnių problemų užbaigė „Betsafe-LKL“ ketvirtfinalio seriją ir jau kitą savaitę, antradienį, pradės kovą pusfinalio
"Wolves" kapitonas prieš lemiamą mūšį: stengsimės, kad nenuplauktų viso sezono darbas
"Wolves" kapitonas prieš lemiamą mūšį: stengsimės, kad nenuplauktų viso sezono darbas
Ketvirtfinalio serijos tarp Vilniaus „Wolves Twinsbet“ ir Klaipėdos „Neptūno“ likimas spręsis trečiose serijos rungtynėse šeštadienį sostinėje. Po jų viena
Paskelbtas LKL pusfinalių tvarkaraštis
Paskelbtas LKL pusfinalių tvarkaraštis
„Betsafe-LKL“ atkrintamosios kaip reikiant įsibėgėjo. Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Rytas“ jau laukia savo varžovų pusfinalyje, o jie paaiškės jau artimiausiomis
Žibėnas laukia pjautynių, o sezono metu trauktis norėjęs Šeškus į ateitį dar nežiūri
Žibėnas laukia pjautynių, o sezono metu trauktis norėjęs Šeškus į ateitį dar nežiūri
Į Lietuvos krepšinio lygos pusfinalį žengusio Vilniaus „Ryto“ treneris Giedrius Žibėnas pasidžiaugė, kad būtent šiame etape komanda sužaidė sunkias rungtynes, o ilsėtis
Tubelio vedamas "Neptūnas" išgelbėjo sezoną – išplėšė lemiamas ketvirtfinalio rungtynes
Tubelio vedamas "Neptūnas" išgelbėjo sezoną – išplėšė lemiamas ketvirtfinalio rungtynes
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) tęsis dar viena ketvirtfinalio serija.Lemiamas rungtynes išplėšė Klaipėdos „Neptūnas“, kuris namuose 95:76 (30:23,
Beveik visas rungtynes atsilikinėjęs "Rytas" laimėjo Jonavoje ir žengė į pusfinalį
Beveik visas rungtynes atsilikinėjęs "Rytas" laimėjo Jonavoje ir žengė į pusfinalį
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) intrigos nepašykštėjo antrosios ir septintosios geriausių reguliariojo sezono komandų susidūrimas. Antrajame ketvirtfinalio
LKL paaiškino diskusijas Panevėžyje sukėlusius epizodus
LKL paaiškino diskusijas Panevėžyje sukėlusius epizodus
Antradienį pasibaigus antrosioms ketvirfinalio serijos rungtynėms tarp Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ ir Utenos „Uniclub Casino – Juventus“, LKL teisėjų departamentas
Aukštaičių derbyje prasiveržęs serbiškas vulkanas virto tyla spaudos konferencijoje
Aukštaičių derbyje prasiveržęs serbiškas vulkanas virto tyla spaudos konferencijoje
Du specialistai iš Serbijos pažaibavo tarpusavyje po dramatiškos Panevėžio „Lietkabelio“ ir Utenos „Juventus“ ekipų akistatos Lietuvos krepšinio lygos (LKL)
Žaidimo negyręs bei Ulanovo vaidmenį pažymėjęs Trinchieri: mano komentaras trumpas – 2:0
Žaidimo negyręs bei Ulanovo vaidmenį pažymėjęs Trinchieri: mano komentaras trumpas – 2:0
LKL čempiono titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ be didesnių komplikacijų žengė ten, kur ir turėjo – į lygos pusfinalį, rašo Krepšinis.lt.Andrea Trinchieri auklėtiniai
"Lietkabelis" pralaimėjo paskutinės sekundės trilerį prieš "Juventus"
"Lietkabelis" pralaimėjo paskutinės sekundės trilerį prieš "Juventus"
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) tęsiasi atkrintamosios bei daugiausiai intrigos žadėjusios poros dvikova.Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ po itin atkaklios
Ir Mažeikiuose užtikrintai laimėjęs "Žalgiris" – LKL pusfinalyje
Ir Mažeikiuose užtikrintai laimėjęs "Žalgiris" – LKL pusfinalyje
Kauno „Žalgiris“ turėjo kiek pavargti Telšiuose, bet galiausiai iškovojo bilietą į Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) pusfinalį.Ketvirtfinalio antrajame
Su trenksmu į Lietuvą grįžęs Tubelis – LKL reguliariojo sezono MVP
Su trenksmu į Lietuvą grįžęs Tubelis – LKL reguliariojo sezono MVP
„Betsafe-LKL“ čempionate pasibaigus beveik aštuonis mėnesius trukusiam reguliariajam sezonui, paaiškėjo, kuris krepšininkas šįsyk nusipelnė būti pripažintas
"Wolves" ketvirtfinalį pradėjo dramatiška pergale prieš klaipėdiečius
"Wolves" ketvirtfinalį pradėjo dramatiška pergale prieš klaipėdiečius
Dramatiškai prasidėjo dar viena Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) ketvirtfinalio serija. Joje pirmąją pergalę iškovojo Vilniaus „Wolves Twinsbet“,
Efektingai ketvirtą kėlinį atidaręs "Rytas" smogė "CBet" ir priartėjo prie pusfinalio
Efektingai ketvirtą kėlinį atidaręs "Rytas" smogė "CBet" ir priartėjo prie pusfinalio
Vilniaus „Rytas“ priartėjo prie Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) pusfinalio.Pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse Giedriaus Žibėno auklėtiniai namie 110:77 (22:28,
"Pragaro varpai" prieš LKL ketvirtfinalius: Vilniuje išjungė elektrą arenoje
"Pragaro varpai" prieš LKL ketvirtfinalius: Vilniuje išjungė elektrą arenoje
Vilniaus „Ryto“ gerbėjai Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalio serijos startą pasitiko specialiai paruoštu choreo, bet komandų pristatymą „Jeep“ arenoje
Trinchieri – apie keistą namų aikštės situaciją, susierzinimą dėl auklėtinio ir magišką kėlinį
Trinchieri – apie keistą namų aikštės situaciją, susierzinimą dėl auklėtinio ir magišką kėlinį
Kauno „Žalgiris“ pergale pradėjo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) atkrintamąsias varžybas, po kurių Andrea Trinchieri išskyrė stebuklingą trečią kėlinį, rašo Krepšinis.lt.Lietuvos
Nervingą mūšį laimėję panevėžiečiai – per žingsnį nuo pusfinalio
Nervingą mūšį laimėję panevėžiečiai – per žingsnį nuo pusfinalio
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ ketvirtfinalio starte atėmė namų aikštės pranašumą iš savo oponentų.Nenado Čanako auklėtiniai svečiuose 84:77 (22:17,
Sunkiai ketvirtfinalyje startavęs "Žalgiris" vėliau nušlavė varžovus
Sunkiai ketvirtfinalyje startavęs "Žalgiris" vėliau nušlavė varžovus
Sekmadienį praisidėjusias „Betsafe-LKL“ atkrintamąsias varžybas pergalingai pradėjo čempionų titulą ginantis Kauno „Žalgiris“.Kardinaliai skirtingą veidą
Kokia skanduotė patiko Sumneriui ir kokią Trinchieri pastabą nugirdo amerikietis?
Kokia skanduotė patiko Sumneriui ir kokią Trinchieri pastabą nugirdo amerikietis?
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai jau šį savaitgalį pasitinka kovas „Betsafe-LKL“ čempionato atkrintamosiose.Prieš jas žalgiriečiai spėjo paskutinėse reguliariojo
"Žalgiris – tavo mokykloje" nugalėtojai žalgiriečius vėl priims Kaune
"Žalgiris – tavo mokykloje" nugalėtojai žalgiriečius vėl priims Kaune
Išskirtinis projektas „Žalgiris – tavo mokykloje“, kuris jau 13 metų skatina jaunąją kartą aktyviai palaikyti Kauno „Žalgirio“ komandą bei praleisti nepakartojamą
Kitą sezoną LKL Jurbarko klubo nebus: šiuo metu nesame pasirengę įgyvendinti reikalavimų
Kitą sezoną LKL Jurbarko klubo nebus: šiuo metu nesame pasirengę įgyvendinti reikalavimų
Balandžio 30 d. Vilniuje įvyko Lietuvos krepšinio lygos Visuotinis narių susirinkimas bei Valdybos posėdis.LKL Valdybos posėdyje svečių teisėmis dalyvavo Jurbarko „Jurbarko-Kario“

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (228) 05.16 00:00
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime