Naujienos kraunasi...

Tėčio laime besidžiaugiantis Šeškus: mano tikslas – sukurti šventę jonaviečiams

Tėčio laime besidžiaugiantis Šeškus: mano tikslas – sukurti šventę jonaviečiams
Dainiaus Lukštos nuotr.
Jonavos „CBet“ (3-1) ekipa per pirmąjį istorijoje klubo mėnesį „Betsafe-LKL“ jau suspėjo garsiai pareikšti apie save visai Lietuvos krepšinio bendruomenei. 

Debiutiniame mače jonaviečiai buvo tik per plauką nuo įkandimo Kauno „Žalgiriui“, o po to iškovojo tris pergales, vieną iš jų – prieš Panevėžio „Lietkabelį“.

Nuostabų pirmąjį mėnesį sužaidusiame „CBet“ klube prie pergalių prisideda dvi ryškios asmenybės, turinčios tą pačią pavardę.

Tai – šalia aikštės nurodymus savo auklėtiniams dalijantis ir vietoje nenustygstantis Virginijus Šeškus, į „Betsafe-LKL“ grįžęs po dvejų sezonų pertraukos, bei jo sūnus Edvinas Šeškus, iki šiol turintis jauniausio visų laikų lygos žaidėjo titulą bei į čempionatą sugrįžęs po kelerių metų, kuriuos praleido Azijoje.

Balandį tėvo ir sūnaus duetas Jonavos klubą užkėlė ant nugalėtojų pakylos Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo ketverte, o rudenį jau dirba petys į petį siekdami debiutiniame „CBet“ sezone įsiveržti į geriausių „Betsafe-LKL“ komandų būrį.

„Žiauriai gerai visi sutariame rūbinėje ir tas paskui matosi aikštelėje. Visi komunikuojame gerai. Aišku, tos pirmos rungtynės, startas prieš „Žalgirį“. Gerai sužaidėme, tai ir tos rungtynės mums iš karto davė pasitikėjimo“, – ankstyvos jonaviečių sėkmės esminę priežastį išskyrė su portalu LKL.lt bendravęs E. Šeškus.

– „CBet“ ekipai tai ­– puiki sezono pradžia. 3 pergalės ir pralaimėjimas tik prieš „Žalgirį“. Svajonių startas?

– Svajonių startas būtų, jeigu ir „Žalgirį“ dar būtume nukalę – 4-0 ir tada svajonių startas, o dabar taip, labai geras startas. Džiaugiamės, visiems toks startas duoda pasitikėjimo. Svarbiausia, kad ir toliau taip. Nereikia atsipalaiduoti, kad čia jau laimėjome tas trejas rungtynes, tai tik pradžia. Reikia ir toliau.

– Kas leido taip gerai startuoti? Komandos komplektacija buvo baigta vėlai, iš praėjusio sezono liko vos keli žaidėjai, o pačiai organizacijai tai – debiutas „Betsafe-LKL“.

– Vis tiek, kaip ir sakai, iš praeitų metų metų likome aš, Laimis ir Kahlilas. Paskui tas pats Palaciosas, su kuriuo tiek aš, tiek laimis esame žaidę. Bet šiaip man atrodo, kad tai mūsų komandos atmosfera – žiauriai gerai visi sutariame rūbinėje ir tas paskui matosi aikštelėje. Visi komunikuojame gerai. Aišku, tos pirmos rungtynės, startas prieš „Žalgirį“. Gerai sužaidėme, tai ir tos rungtynės mums iš karto davė pasitikėjimo.

– Anksčiau tėčio treniruojamos komandos būdavo labai lietuviškos ir turėdavo gerą atmosferą. Dabar komandoje jau yra nemažai užsieniečių, bet atmosfera vis tiek puiki. Ar tai savotiško tėčio prisitaikymo ir tobulėjimo ženklas?

– Taip taip. Dabar jis jau angliškai šneka, kiekvieną treniruotę. Būna ir pats save pasigiria, sako „va, matot, kaip angliškai pradėjau šnekėt, kaip aš patobulėjau per tuos porą metų“ (juokiasi). Tobulėja ir taikosi irgi.

– Kiek smagu ir vėl matyti tėtį visiškai savo rogėse ir prie jo darbo prisidėti dar ir pačiam?

– Oi, žiauriai smagu. Vien tik į jį žiūrėt, kad jis tą malonumą jaučia ir kad jam viskas taip susiklostė gerai, nes tikrai ne kiekvienas treneris pasiryžtų tokiam projektui, kaip eiti į NKL, ją laimėti. Vis tiek visą laiką gali būti nesėkmių. Jis pasirašo tokiems dalykams ir matosi, kad viską padarė idealiai. Nemanau, kad Lietuvoje dar yra tokių trenerių, kurie pasirašytų tokiems dalykams. Žiauriai džiaugiuosi ir man ta pradžia ypač, kai gerai sekasi, matyti jį laimingą, mažiau besinervinantį nei anksčiau... Ir mama patenkinta, o kai mama laiminga, ir aš laimingas, visi laimingi aplinkui.

– Jonavos komanda pernai garsiai apie save paskelbė sieksianti vietos „Betsafe-LKL“ ir ją pasiekė. Kaip jūsų akimis atrodo ši organizacija, įžengusi į aukščiausią lygį Lietuvoje?

– Taip, viskas čia tvarkoje. Viskas kaip ir turi būti, laiku, vietoje. Kalbant apie sirgalius, reikia tik džiaugtis, kad jie eina į tas rungtynes kiekvienas ir palaiko. Tada ir mums lengviau žaisti. Pati organizacija irgi labai tvarkinga. Nėra taip, kad atėjo iš NKL ir būtų kažkokių frazių, kad „dar gyvenate NKL laikais“. Jie irgi prisitaikė, kaip suprantu, patys padirbėjo, per vasarą klausinėjo, kaip ir kas LKL turi būti.

– Intensyvus mačas su „Žalgiriu“ sezono pradžioje visus nustebino, bet daugelis tai nurašė netikėtumo faktoriui ir sezono pradžiai. Vis tik vėliau laimėdami prieš „Lietkabelį“ tarsi įrodėte, kad tai nebuvo atsitiktinumas. Kiek tokia pergalė svarbi?

– Duoda tos motyvacijos tikrai. Matome, kad galime tiek „Lietkabelį“, tiek kitas komandas nugalėti. Motyvacijos prideda daug. Dabar jau patys mes daug labiau tikime savo jėgomis, nes prieš sezoną daug kas kalbėjo, kad tai mums pirmas sezonas, „svarbu pasirodykit, neiškriskit“ ir panašiai. Bet matome, kad galime. Galime laimėti prieš „Lietkabelį“ ir prieš „Dzūkiją“, ir kitus. Svarbiausia, be traumų, visi toliau kovojame ir tikėkimės geriausio.

– Komandoje jums skirta rimta rolė, nemažai minučių. Su kokiais asmeninais tikslais pradėjote šį sezoną? Ar svarbiausia yra komandinė sėkmė?

– Man asmeniškai viskas yra apie komandinę sėkmę. Mano tikslas yra sukurti šventę atėjusiems Jonavos žiūrovams, gyventojams, kad būtų jiems smagu. O jiems smagiausia tada, kai mes laimime – paprastas receptas (juokiasi). Tiesiog darau savo darbą, mėgaujuosi krepšiniu ir tiek.

– Esate minėjęs, kad praėję metai jums buvo sunkūs, buvo įvairių minčių, tačiau galiausiai buvo laimėta NKL ir nuskintas finalo ketverto MVP prizas. Dabar jau sugrįžote į „Betsafe-LKL“. Kiek dar yra ambicijų kilti ir toliau?

– Praeitais metais buvau po tokios traumos, kur sunkiai atsigaudinėjau, tai daugiausiai minčių buvo dėl jos. Visą laiką krepšinyje, kai atsitinka traumos, kyla visokios mintys. Bet, aišku, turiu aš tų ambicijų ir šiais, ir kitais, ir dar kitais metais. Dar tikiu, kad galiu kilti į aukštesnį lygį. Vienas iš tų tikslų yra įrodyti, kad galiu žaisti protingą ir gerą krepšinį, kilti į aukštesnį lygį.

– Į „Betsafe-LKL“ sugrįžote po kelerių metų pertraukos. Kiek pasikeitusią lygą radote?

– Man patinka, kad lyga tobulėja ir darosi labiau profesionali. Iš visų media dienų ir pati lyga atrodo patobulėjusi. Kalbant apie komandas – dabar visos komandos gali nugalėti visas, dar įdomiau. „Dzūkija“ tik po dviejų pratęsimų pralaimėjo „Žalgiriui“ ir t.t. Tas įdomiausia – kad per visas rungtynes reikia kovoti prieš visus.

– Grįžtant į jūsų patirtis Azijoje – Taivane ir Kinijoje – kaip jas prisimenate? Ar buvo verta?

– Buvo ne tai, kad labai gerai, buvo žiauriai gerai. Džiaugiuosi, kad priėmiau tokį sprendimą. Kaip į gyvenimo patirtį ir iš krepšinio pusės aš į viską žiūriu tik pozityvios pusės. Aišku, gavosi taip, kad Kinijoje nepavyko užsikabinti visam sezonui, ten jau būtų išvis svajonės išsipildymas, bet tikrai vertinu teigiamai. Žaidžiau su tokiais žaidėjais, kaip O.J. Mayo, Quincy Milleris, kurie yra žaidę NBA. Man tai buvo neįkainojama patirtis.

Kiek jūsų patirtys tokiose egzotiškose šalyse prisidėjo ir prie asmeninio tobulėjimo?

– Jaučiausi, kad patobulėjau, kaip žmogus, suvokiau gyvenimo prasmę, sutikau daug naujų žmonių, su kuriais bendrauju iki dabar, kur galėčiau važiuoti į Taivaną ir mane priimtų išskėstomis rankomis. Kai viską sudedi į vieną – vau. Aš pats kartais pašneku su draugais, jie sako, kad tai, ką ten patyriau, kiek pažinčių turiu, kiek pasaulio pamačiau, viską sudėjus, yra vau.

– Vasarą sukūrėte šeimą – kaip žiūrite į galimybę išvykti rungtyniauti į užsienį dar kartą? Galbūt dabar savo ateitį matote tik Lietuvoje?

– Šiais metais būtent buvo mano tas pagrindinis tikslas likti Lietuvoje, nors ir turėjau iš užsienio porą pasiūlymų ir jie buvo pinigine prasme geresni. Bet šiais metais norėjau tik Lietuvoje. Kadangi laimėjome su Jonava NKL praeitais metais, norėjosi pratęsti tą visą šventę Jonavos ir šiais metais kažką parodyti „Betsafe-LKL“.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Vilniaus savivaldybė išdalijo milijonus sporto projektams, daugiausia lėšų – "Rytui"
Vilniaus savivaldybė išdalijo milijonus sporto projektams, daugiausia lėšų – "Rytui"
Vilniaus miesto savivaldybė ketvirtadienį paskelbė 2022-2024 metų biudžeto lėšomis finansuojamų aukšto meistriškumo sporto projektų konkurso rezultatus.Viso vyrų ir moterų
Nuotaikinga Žvagulio gerbėjų Giedraičio ir Žemaičio dvikova
Nuotaikinga Žvagulio gerbėjų Giedraičio ir Žemaičio dvikova
LKL TV rubrikoje „5 sekundžių iššūkis“, kurį veda jaunasis reporteris Aistis, reakcijos greičiu susirungė du Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai –
Šležas – apie galimybę žaisti su Sabu bei tai, kad buvo per pigus "Unics"
Šležas – apie galimybę žaisti su Sabu bei tai, kad buvo per pigus "Unics"
„7bet-Ryto Podkaste“ apsilankė rezultatyviausias visų laikų Vilniaus „Ryto“ klubo krepšininkas Andrius Šležas. „Tai yra žmogus, kurį žino kiekvienas
Gražiausias LKL savaitės momentas - Stankevičiaus šūvis su sirena
Gražiausias LKL savaitės momentas - Stankevičiaus šūvis su sirena
„Betsafe-LKL“ čempionate ­– beveik dviejų savaičių pertrauka. Portalas LKL.lt apžvelgia paskutiniosios pirmojo turo savaitės gražiausius epizodus.Gražiausio turo epizodo laurus
Po pertraukos pabudęs "Žalgiris" Minioto debiutą pažymėjo 100 taškų
Po pertraukos pabudęs "Žalgiris" Minioto debiutą pažymėjo 100 taškų
Kauno „Žalgiris“ (9/1) pozityvią savaitę užbaigė grįždamas į pergalių kelią ir „Betsafe-LKL“ čempionate.Jure Zdovco auklėtiniai namuose 101:77 (18:21,
Blaževičius prieš mūšį su Utena: akivaizdu, kad lipame iš duobės
Blaževičius prieš mūšį su Utena: akivaizdu, kad lipame iš duobės
„Betsafe-LKL“ čempionate finišuoja pirmasis varžybų ratas. Beveik visos komandos jau spėjo po kartą sužaisti tarpusavyje, tačiau šiame sezone akis į akį dar nė karto
Įsibėgėjęs „Rytas“ prieš dzūkus pratęsė pergalių seriją LKL
Įsibėgėjęs „Rytas“ prieš dzūkus pratęsė pergalių seriją LKL
Vilniaus „Ryto“ (9/1) komanda rungtynes pradėjo slogiau, bet galiausiai įsirašė dar vieną pergalę į sąskaitą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Giedriaus
Šeškaus auklėtiniai susitvarkė su "Labas Gas" klubu
Šeškaus auklėtiniai susitvarkė su "Labas Gas" klubu
Virginijaus Šeškaus Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) laukė dar viena akistata su buvusia savo komanda ir ši pasibaigė pergalingai.Jonavos „CBet“
„Pieno žvaigždės“ išvykoje palaužė Kėdainių ekipą (komentarai)
„Pieno žvaigždės“ išvykoje palaužė Kėdainių ekipą (komentarai)
„Betsafe-LKL“ čempionate Manto Šerniaus vadovaujami Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (2/8) krepšininkai rezultatu 79:73 (21:21, 24:15, 20:18, 14:19) įveikė
Pastiprinimas Prienuose: atvyksta Eurolygos patirties turintis serbas
Pastiprinimas Prienuose: atvyksta Eurolygos patirties turintis serbas
Sezono pradžioje kelio į pergales Lietuvos krepšinio lygoje vis dar ieškanti Prienų „Labas GAS“ komanda sulaukė pastiprinimo. Prie ekipos jungiasi 24 metų 198 cm ūgio gynėjas Stefanas
Ar gerai mane pažįsti: Jankūnas prieš Kalnietį
Ar gerai mane pažįsti: Jankūnas prieš Kalnietį
LKL TV rubrikoje „Ar gerai mane pažįsti?“ žinias apie vienas kitą išbandė du Kauno „Žalgirio“ mohikanai – Paulius Jankūnas ir Mantas Kalnietis.Ilgamečiai bendražygiai
Gražiausias LKL savaitės epizodas - Radzevičius abiejose aikštės pusėse
Gražiausias LKL savaitės epizodas - Radzevičius abiejose aikštės pusėse
LKL.lt portalas „Betsafe-LKL“ gerbėjams pristato gražiausių praėjusios savaitės epizodų rinkinį.Pirmoje penketuko vietoje sutinkame Vilniaus "Ryto" žaidėją Gytį Radzevičių,
Prienuose dominavęs "Neptūnas" nutraukė pralaimėjimų seriją
Prienuose dominavęs "Neptūnas" nutraukė pralaimėjimų seriją
Antrajame kėlinyje į priekį nurūkęs ir atgal nebesidairęs Klaipėdos „Neptūnas“ (2-6) nutraukė penkių pralaimėjimų seriją „Betsafe-LKL“ čempionate.Po krepšiais
Beručka neišgelbėjo: „Pieno žvaigždės“ krito Utenoje
Beručka neišgelbėjo: „Pieno žvaigždės“ krito Utenoje
Trečiąją pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (7/2) ekipa, kuri namuose 94:82 (25:14,
Želionis - apie legionieriaus patirtis, ryšį su Ukraina ir "Neptūno" sirgalius
Želionis - apie legionieriaus patirtis, ryšį su Ukraina ir "Neptūno" sirgalius
LKL TV interviu rubrikoje šįkart prieš kameras atsisėdo Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkas Edgaras Želionis.Jis į uostamiesčio ekipą sugrįžo po kelerių metų pertraukos.
"Šiauliai" pratęsė pergalių seriją nugalėdami kėdainiškius (komentarai)
"Šiauliai" pratęsė pergalių seriją nugalėdami kėdainiškius (komentarai)
„Šiaulių-7bet“ (6/3) ekipa sekmadienio vakarą iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui „Betsafe-LKL“ čempionate.Antano Sireikos kariauna namuose 91:77 (26:13,
"Rytas" susitvarkė su kuklią rotaciją turėjusia Jonava
"Rytas" susitvarkė su kuklią rotaciją turėjusia Jonava
onavos „CBet“ komanda (4/4) vertėsi septynių žaidėjų rotacija ir pritrūkusi jėgų subyrėjo sostinėje po didžiosios pertraukos.Vilniaus „Ryto“ (8/1) klubas namuose vykusiose
Gagičius atvedė "Lietkabelį" į pergalę
Gagičius atvedė "Lietkabelį" į pergalę
Po ilgosios pertraukos veidą pakeitęs Panevėžio „Lietkabelis“ (6/4) papildė pergalių sąskaitą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir išvykos mače 76:65
Guščikas - apie sugrįžimą po metų ir kontraktą su "Rytu"
Guščikas - apie sugrįžimą po metų ir kontraktą su "Rytu"
Karolis Guščikas vėl gali šypsotis aikštėje – metus be krepšinio dėl sunkios traumos praleidęs kelmiškis vasarą prisijungė prie Pasvalio „Pieno žvaigždžių“.Praėjusį
Treneriui Šeškui dėkingas Šaulys: tai man labai tinkanti komanda
Treneriui Šeškui dėkingas Šaulys: tai man labai tinkanti komanda
„Betsafe-LKL“ čempionate jau beveik praskriejo pirmasis varžybų ratas, o tuo pačiu ima ryškėti ir patys geriausi šio sezono žaidėjai. Vienas tokių – Jonavos „Cbet“
„Ausinių iššūkyje“ – Sabeckio ir Danusevičaus dvikova
„Ausinių iššūkyje“ – Sabeckio ir Danusevičaus dvikova
LKL TV aistruoliams pristato tarp šio sezono rubrikų sugrįžusį „Ausinių iššūkį“.Iššūkio metu krepšininkai savo komandos draugams mėgins išaiškinti
Jonavos "Cbet" nepratęsė sutarties su blankiai atrodžiusiu amerikiečiu
Jonavos "Cbet" nepratęsė sutarties su blankiai atrodžiusiu amerikiečiu
Sezoną su Jonavos “CBet” komanda pradėjęs Jacksonas Dubinskis paliko Lietuvą. Pasibaigus bandomajam laikotarpiui su krepšininku sutartis nebuvo pratęsta.Klubas dėkoja lietuvių
"Žalgirio" ir "Ryto" akistata - žiūrimiausia sporto transliacija šį sezoną
"Žalgirio" ir "Ryto" akistata - žiūrimiausia sporto transliacija šį sezoną
Savaitgalį Kaune praūžė pirmasis šio sezono derbis tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“ komandų, o tiesioginė šių rungtynių televizijos transliacija sulaukė
Įspūdingiausias savaitės epizodas - Kljajičiaus dėjimas per Sabeckį
Įspūdingiausias savaitės epizodas - Kljajičiaus dėjimas per Sabeckį
Portalas LKL.lt „Betsafe-LKL“ aistruoliams pristato gražiausių praėjusios savaitės epizodų penketuką.Pirmojoje vietoje šįkart atsidūrė Prienų "Labas Gas" gynėjas
"Rytas" atsisveikino su Tejičiumi
"Rytas" atsisveikino su Tejičiumi
Prieš mėnesį į Lietuvą atvykęs Marko Tejičius sostinėje daugiau nerungtyniaus. Vilniaus „Rytas“ pasinaudojo galimybe nepratęsti sutarties su 26-erių puolėju. „Vertindami
Motyvacijos bėdas išskyręs Zdovcas: tai nėra tikras "Žalgirio" veidas
Motyvacijos bėdas išskyręs Zdovcas: tai nėra tikras "Žalgirio" veidas
Vilniaus „Rytas“ (7-1) sekmadienio vakarą iškovojo kol kas svarbiausią šio „Betsafe-LKL“ čempionato sezono pergalę. Sostinės ekipa išvykoje dominavo ir
Lekavičius sugrąžino intrigą, bet "Žalgiris" pralaimėjo ir "Rytui"
Lekavičius sugrąžino intrigą, bet "Žalgiris" pralaimėjo ir "Rytui"
Kaune šeimininkais pasijutę Vilniaus „Ryto“ (7-1) krepšininkai pasirūpino tuo, kad „Žalgirio“ (8-1) krizė tęstųsi. Eurolygoje kelio į pergales nerandantys Lietuvos
Kėdainių ekipa netikėtai skėlė antausį "Lietkabeliui"
Kėdainių ekipa netikėtai skėlė antausį "Lietkabeliui"
„Betsafe-LKL“ čempionate vėlyvą sekmadienio popietę Panevėžyje į kovą stojo vietos „Lietkabelis“ ir Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ ekipos.Gedimino Petrausko

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime