Naujienos kraunasi...

Ulanovas: pagrindinė motyvacija – iškovoti titulą (interviu)

Ulanovas: pagrindinė motyvacija – iškovoti titulą (interviu)
LKL nuotr.
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) kulminacija – jau visai čia pat. Jau šį savaitgalį Kauną sudrebins didžiausia krepšinio šventė Lietuvoje.

Nuo 2020-ųjų karališko šalies krepšinio sosto neužleidžia Kauno „Žalgiris“, kuris po septynerių metų pertraukos vėl šeimininkaus Citadele KMT finalo ketverte.

Tris pergales paeiliui Eurolygoje iškovoję kauniečiai eilinį sykį bus favoritai sekmadienio vakarą kelti į viršų nugalėtojų trofėjų, tačiau iki to juos skiria mažiausiai 80 minučių kovos prieš įkąsti nusiteikusius „Šiaulių“, Vilniaus „Ryto“ ar Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ klubus.

Pusfinalyje „Žalgiris“ kausis su Žydrūno Urbono atgaivintais šiauliečiais. Nors visai neseniai Kauno ekipa Saulės mieste pasiekė užtikrintą pergalę (87:73), Andrea Trinchieri nenori, kad jo komanda nusviltų nuvertindama daugelio nurašytą ekipą ir pakliūtų į savotiškus spąstus. Savo strategui pritaria ir „Žalgirio“ kapitonas Edgaras Ulanovas.

„Komandinė dvasia ir vieno tikslo siekimas yra, – apie šeštadienio oponentus kalbėjo E. Ulanovas. – Pavojinga komanda, kurią potencialiai slėgs mažesnis spaudimas nei mus. Kaip ir mūsų treneris sakė, tai yra spąstai, nes visi tikisi pergalės jau dabar. Rezultatas bus 0:0. Jei klaustumėte, koks mūsų pranašumas, tai švieslentėje pranašumo nėra – pradėsime nuo nulių.“

Žalgiriečių vedlys tikisi, jog gimtojo miesto aistruoliai neleis savo namuose šeimininkauti kitų komandų sirgaliams ir „Žalgirio“ arenoje pergalės dainas galiausiai trauks pilnos tribūnos.

„Manau, kad svarbiausias dalykas ir pagrindinis motyvas yra tas, kad tai galimybė iškovoti titulą. Daugiau motyvacijos niekam iš mūsų nereikia. Pusfinaliai visada būna intriguojantys, jau nekalbant apie sekmadienį, kuris būna kulminacinė diena. Renginys visada aukšto lygio ir pastaraisiais metais tik kyla į viršų. Ištikimiausi fanai, kurie mėgsta tokius renginius, myli krepšinį, turi nepraleisti šios progos“, – teigė Kauno klubo senbuvis.

Bilietus į Citadele KMT finalo ketvertą vis dar galite įsigyti čia. Visus savaitgalio mačus tiesiogiai transliuos LRT televizija.

Citadele KMT finalo ketverto išvakarėse – LKL.lt pokalbis su E. Ulanovu.

– Nuo Naujųjų metų Eurolygoje turėjote intensyvų laikotarpį ir dabar šiame turnyre turite kelių savaičių pertrauką. Kaip kol kas einasi ši savaitė, kuomet ketvirtadienį ar penktadienį neturėsite Eurolygos rungtynių ir pagrindinis veiksmas lauks tik savaitgalį?

– Sausio mėnesį, įskaitant ir vasario pirmas dienas, buvo trys dvigubos savaitės. Be galo daug rungtynių, mažai treniruočių. Kadangi žaidėme pirmadienį, o ne savaitgalį, turime kelias dienas pilnai pasiruošti taurei. Taurės savaitę visada nebuvo Eurolygos, sąlygos visiems vienodos. Džiaugiamės, kad turime daugiau laiko pasiruošti tiek fiziškai, tiek taktiškai ir laukiame savaitgalio.

– Atrodo, kad pastaruoju metu prie A. Trinchieri atsiradusį solidumą atsinešate ir į vietines pirmenybes, kur pasiekiate triuškinančias pergales. Ar pasikeitė požiūris į „Betsafe-LKL“?

– Požiūris yra toks pats. Visada eini žaisti dėl pergalės. Kitas dalykas – kadangi paskutiniu metu žaidžiame geriau, suprantame ir papildome vienas kitą, gal dėl to ir pergalės gaunasi lengvesnės. Treneris gali panaudoti didesnę rotaciją. Per mažiau minučių žaidėjai gal ir išsikrauna maksimaliai. Dėl to ir rezultatai tokie gaunasi. Bet sezonas ilgas. Kad visada taip bus, niekas negarantuoja. Reikia pasidaryti taip patiems. Smagu, kad pergalės labiau užtikrintos, bet jokiais būdais negalima jų vadinti lengvomis. Visa tai reikia pasidaryti ir stipriai ties tuo dirbti.

– Jūsų treneris nėra tas specialistas, kuris sukasi tik savo vietinėje rinkoje, tai – savotiškas krepšinio kosmopolitas. Galbūt jaučiasi, kad jis įdeda pastangų, norėdamas ir Lietuvoje gaudytis taip, lyg būtų vietinis?

– Net neabejoju, kad jis sulaukia daug patarimo iš mūsų štabo lietuvių, kurie pažįsta lygą ir žaidėjus puikiai. Treneris turi daug patirties, dirbdamas skirtingose šalyse, moka prisitaikyti prie visko. Iškart atėjęs palaipsniui daro korekcijas, daro, ko jis nori, ką mato. Tuo pačiu nepamiršta ir kitų nuomonės.

– Keenanas Evansas Europoje šiuo metu tikriausiai neturi sau lygių. Ar tas faktas, kad savaitgalį žaisite dėl titulo, leidžia tikėtis, kad jūsų lyderis rodys eurolyginę savo versiją?

– Manau, kad noras ir tikslas būtų matyti visus pikinėje formoje, atsinešime, koncentracijoje ir išpildyme. Ne vien Keenano, visų žaidėjų. Norisi, kad visi, kurie žais, būtų maksimaliai naudingi komandai. Apie Keenano svarbą yra daug apšnekėta, nereikia kažko pridėti. Visi ir taip suprantame, kad šiomis dienomis jis žaidžia ypač gerai ir demonstruoja gerą formą.

– Pastaruoju metu išskirtinis yra ir Laurynas Birutis, kuris „Betsafe-LKL“ yra naudingiausias žalgirietis. Kaip manote, ar dabartinės formos Lauryną gali pristabdyti kažkas iš Citadele KMT finalo ketverto komandų?

– Manau, kad visi varžovų treneriai bandys atimti tiek Keenano, tiek Lauryno stipriąsias puses. Norės pastatyti juos į nepatogias situacijas. Žinote, niekas jiems tikrai neleis lengviausiais keliais pelnyti taškus. Bus rimtas ir labai svarbus komandinis darbas, kad palengvintume jiems tas situacijas ir kad jie susirinktų tuos skaičius, kuriuos renka pastaruoju metu.

– Prieš kiekvieną Citadele KMT finalo ketvertą ar „Betsafe-LKL“ finalo seriją esate priskiriamas prie favoritų laimėti MVP prizą, nes tokių apdovanojimų savo kolekcijoje turite jau daug. Šiemet jau esate vienas vyriausių žaidėjų, sukaupusių tokių rungtynių patirties. Ar su laiku vis lengviau susitvarkyti su įtampa, ar jaudulys visada išlieka toks pats?

– Kad lengviau – nepasakyčiau. Visada tik sunkiau pagal mane. Kad ir laimi titulą ar kažkokį asmeninį apdovanojimą, būna sunkiau tai pakartoti. Natūrali žmogaus psichologija. Kažkas gal sako, kad laimėsi lengvai ar panašiai, bet taip nėra. Visada sunkiau apginti titulą ar pakartoti kažką.

– Pusfinalyje su „Šiauliais“ absoliuti dauguma mato lengvą jūsų pergalę ir rezervuoja vietą finale. A. Trinchieri teigia, kad tai yra spąstai, o į tokius spąstus kiekvienais metais taurės varžybose pakliūva vienas kitas Eurolygos klubas. Kaip jums išvengti šių spąstų?

– Pasižiūrėjus paprastai, „Šiaulių“ komanda atėjus naujam treneriui yra pakilime. Emocinis fonas geresnis, žaidėjų kūno kalba visai kitokia ir žaidimas kitoks, palaikymas. Tai atsispindi rezultatuose. Jei pradžioje sezono buvo prastesni rezultatai, dabar yra visai kitaip ir tas žaidimas kitoks. Ir rungtynėse su „7bet-Lietkabeliu“ matėsi, kad panevėžiečiai pabėga, bet „Šiauliai“ greitai sugrįžta.

Komandinė dvasia ir vieno tikslo siekimas yra. Pavojinga komanda, kurią potencialiai slėgs mažesnis spaudimas nei mus. Kaip ir mūsų treneris sakė, tai yra spąstai, nes visi tikisi pergalės jau dabar. Rezultatas bus 0:0. Jei klaustumėte, koks mūsų pranašumas, tai švieslentėje pranašumo nėra – pradėsime nuo nulių.

– Kitas pusfinalis vyks dar iki jūsų mačo, tad žengdami ant parketo jau žinosite, kas lauks sekmadienį. Kokių rungtynių tikitės tarp „Ryto“ ir „7bet-Lietkabelio“?

– Bus gera kova, gero lygio pusfinalis. Abi komandos žaidė Europoje, dabar baigė tuos pasirodymus. Treneriai tikrai paruoš vieni kitiems siurprizų. Abi komandos turi pakankamai ir patyrusių, ir jaunesnių žaidėjų, tam tikrų ginklų, kuriais gali bausti varžovą. Bus įdomus pusfinalis, bent jau iš žiūrovo pusės tokio norėtųsi. Laimės tie, kurie bus geresni ir to nusipelnys.

– Pernai „Betsafe-LKL“ finalo serijoje „Rytas“ net ir Kaune liko labai netoli titulo prieš Eurolygos atkrintamųjų „Žalgirį“, taip parodydami, kad varžovai gali atlaikyti atmosferą, o tuomet paskutinėmis minutėmis gali laukti nervų karas. Pergalės atveju, kiek skiriasi titulo šventimas, kai jį laimite lengvai nuo to, kai paskutinėmis sekundėmis dar nesate užtikrinti, kad netrukus apsivilksite čempionų marškinėlius?

– Jei atvirai, tai jokio skirtumo. Jei sugebi laimėti, tai visiškai nesvarbu, ar lengvai, ar sunkiai. Statai tą namą sezono metu, keli savo žaidimo kreivę į viršų, lipdaisi, kaip komanda, ir tu nori, kad titulas būtų laimėtas. Galų gale, ar lengvai, ar sunkiai, nėra jokio skirtumo. Dėl to ir žaidi, treniruojiesi, patitri išgyvenimus visą sezoną. Visada norisi lengviau, bet nebūtinai gaunasi. Viską vainikuoja titulas – ir sunkų darbą, ir lengvesnį. Jausmas toks pats, titulai visi vienodai svarbūs. Kai pamatai, kad jį laimėjai, po metų ar dvejų nelabai kam įdomu, kaip jis buvo laimėtas, matai tik tai, kad jis buvo laimėtas.

– Akivaizdu, kad Kauno publika yra pripratusi prie Eurolygos kovų, bet Citadele KMT finalo ketvertas čia vyks tik antrą kartą. Kodėl kauniečiams vertą gyvai stebėti šio savaitgalio kovas, nepaisant to, kad neatvyksta Madrido „Real“, „Barcelona“ ar kitas Europos grandas?

– Manau, kad svarbiausias dalykas ir pagrindinis motyvas yra tas, kad tai galimybė iškovoti titulą. Daugiau motyvacijos niekam iš mūsų nereikia. Pusfinaliai visada būna intriguojantys, jau nekalbant apie sekmadienį, kuris būna kulminacinė diena. Renginys visada aukšto lygio ir pastaraisiais metais tik kyla į viršų. Ištikimiausi fanai, kurie mėgsta tokius renginius, myli krepšinį, turi nepraleisti šios progos.

– Dar vienas savaitgalio akcentas bus Danieliaus Lavrinovičiaus pasirodymas „Betsafe Casino“ snaiperio konkurse. Kiek matote jo pasiruošimą ir kokio rezultato tikitės iš komandos draugo?

– Norėčiau iš jo daugiau pasiruošimo, kad skirtų laiko metimams (juokiasi). Bet dar liko kelios dienos, manau, kad įdės darbo. Pernai jo asmeninis rezultatas nebuvo geras. Manau, kad jis prieš save ir komandos draugus, kauniečių sirgalius, kurių bus nemažai, norės reabilituotis. Norisi palinkėti sėkmės, bet suprantame, kad nėra lengvas turnyras ir papildomo spaudimo jam uždėti nesinori. Yra daug gerų metikų, kurie mes sekmadienį – daug patyrusių, mačiusių, laimėjusių ar buvusių šalia to. Sunku nuspėti tokius turnyrus, kartais juos nulemia vienas metimas. Kitą kartą neužtenka ir 19 ar 2­0 metimų, reikia daugiau.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Naujoko debiuto sulaukęs "Žalgiris" rekordiniu skirtumu nušlavė jonaviečius
Naujoko debiuto sulaukęs "Žalgiris" rekordiniu skirtumu nušlavė jonaviečius
Kauno „Žalgiris“ (23-3) labai lengvai papildė pergalių sąskaitą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir namuose 101:57 (30:15, 21:10, 26:13, 24:19) sutrypė Jonavos
Urbonas uteniškiams užkūrė pirtį, bet "Šiauliai" krito paskutinę minutę
Urbonas uteniškiams užkūrė pirtį, bet "Šiauliai" krito paskutinę minutę
Žydrūnas Urbonas stojo į kovą su klubu, kuriame praleido keliolika metų, tačiau puikiai pažįstama aplinka jo komandai svarbios pergalės neatnešė.Oliverio Kostičiaus treniruojama Utenos
Dominavęs "Rytas" privertė Mažeikių klubą kristi trečiąsyk paeiliui
Dominavęs "Rytas" privertė Mažeikių klubą kristi trečiąsyk paeiliui
Vilniaus „Ryto“ (22-5) komandai neprireikė pilnos sudėties, kad įveiktų Mažeikių „M Basket-Delamode“ (11-16) ekipą.Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“)
Į rikiuotę grįžęs Žagaras: mūsų tikslas gal ir būti finale
Į rikiuotę grįžęs Žagaras: mūsų tikslas gal ir būti finale
Ilgai lauktas sugrįžimas įvyko. Vilniaus „Wolves Twinsbet“ legionierius iš Latvijos Artūras Žagaras po sunkios traumos šeštadienį „Betsafe-LKL“ čempionato
Prienuose – ilgai lauktas Žagaro sugrįžimas ir triuškinanti "Vilkų" pergalė
Prienuose – ilgai lauktas Žagaro sugrįžimas ir triuškinanti "Vilkų" pergalė
„Betsafe-LKL“ čempionatas vienam vakarui sugrįžo į Prienus, kur dominavo latvių talento sugrįžimo sulaukę Vilniaus „Wolves Twinsbet“ (19-8) krepšininkai. Šeimininkų
Praėjusį sezoną atsimenantis Beručka: nemanau, kad yra didelis skirtumas su kuo žaisti
Praėjusį sezoną atsimenantis Beručka: nemanau, kad yra didelis skirtumas su kuo žaisti
Po susidariusios pertraukos tvarkaraštyje Vilniaus „Wolves Twinsbet“ šeštadienį grįžta į šalies čempionato kovas ir priims į svečius atvykstančią Pasvalio
Mažeikiškio Antetokounmpo pokalbiai su teisėju, treneriu ir komandos draugais
Mažeikiškio Antetokounmpo pokalbiai su teisėju, treneriu ir komandos draugais
„Betsafe-LKL TV“ dėmesio sulaukė Mažeikių „M Basket Delamode“ žaidėjas Alexas Antetokounmpo.Jauniausias iš brolių Antetokounmpo, rungtynių metu naudojo sportininkams
Generolui atiduota pagarba: Vilniuje iškelti "Ryto" legendos Eidsono marškinėliai
Generolui atiduota pagarba: Vilniuje iškelti "Ryto" legendos Eidsono marškinėliai
Ketvirtadienio vakarą Vilniaus „Rytas“, minėdamas 15-ąsias triumfo Europos taurėje metines, LKL rungtynių su Šiaulių „Šiauliais“ ilgosios pertraukos metu savo
Oficialu: "Žalgirio" gretas sustiprino amerikietis (Jankūno komentaras)
Oficialu: "Žalgirio" gretas sustiprino amerikietis (Jankūno komentaras)
Traumų išretintą Kauno „Žalgirio“ puolėjų liniją netrukus papildys naujokas. Lietuvos čempionų klubas iki sezono pabaigos pasirašė sutartį su 203 cm ūgio amerikiečiu
"Rytas" pagerbė legendą, įveikė "Šiaulius" ir pristatė jauniausią savo debiutantą
"Rytas" pagerbė legendą, įveikė "Šiaulius" ir pristatė jauniausią savo debiutantą
Vilniaus „Rytas“ (21-5) sužaidė ypatingas rungtynes Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“), pergale paženklindamas Chucko Eidsono pagerbimą.Vilniečiai savo arenoje 83:74 (24:18,
Visų laikų LKL rekordą pagerinęs Ebo nukalė triukšinančią pergalę
Visų laikų LKL rekordą pagerinęs Ebo nukalė triukšinančią pergalę
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) netikėtu rezultatu ir rekordu baigėsi dviejų antrosios lentelės dalies klubų susidūrimas. Kėdainių „Nevėžis-Optibet“
"Neptūno" gretose – gynėjas iš Graikijos
"Neptūno" gretose – gynėjas iš Graikijos
Klaipėdos „Neptūnas” pasikvietė 24 metų graiką Georgios Kamperidis, su kuriuo sutartis sudaryta iki sezono pabaigos. „Nusprendėme prieš svarbiausias kovas Lietuvos krepšinio
LKL klubai vienijasi labdaros turui "Už pergalę gyventi" (Kaukėno komentaras)
LKL klubai vienijasi labdaros turui "Už pergalę gyventi" (Kaukėno komentaras)
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) kubai vienijasi labdaros turui ir skelbia naują iniciatyvą – labdaros turą „Už pergalę gyventi“.Per artimiausias kelias
Akistatos su sūnumi laukiantis Urbonas: jis man sakė: atvažiuosite, gausite malkų
Akistatos su sūnumi laukiantis Urbonas: jis man sakė: atvažiuosite, gausite malkų
„Šiaulių“ komanda išgyvena sudėtingą savaitę: pirmadienį sužaistos rungtynės su Kėdainiu „Nevėžiu-Optibet“, o dabar prieš akis – kovos su Vilniaus
Sezono mačą sužaidęs Ebo – apie sunkų laikotarpį dėl situacijos tėvynėje bei teorines kėdainiečių viltis
Sezono mačą sužaidęs Ebo – apie sunkų laikotarpį dėl situacijos tėvynėje bei teorines kėdainiečių viltis
„Betsafe-LKL“ reguliariajame sezone likus vos kelioms savaitėms, turnyrinės lentelės apačios klubai kabinasi į paskutiniuosius šiaudus vilties pasiekti atkrintamąsias varžybas.Pasvalio
Trinchieri mojavo protokolu: nesitikėjau tokio teisėjavimo krepšinio šalyje (pretenzijų turėjo ir Vovoras)
Trinchieri mojavo protokolu: nesitikėjau tokio teisėjavimo krepšinio šalyje (pretenzijų turėjo ir Vovoras)
38 pražangos ir penki jų limitą išnaudoję vienos komandos krepšininkai – Andrea Trinchieri teatrališkai tvirtino tokio atvejo per savo karjerą nepamenantis, užtat ilgai
Net penkių žaidėjų dėl pražangų netekęs "Žalgiris" krito 50 minučių trileryje
Net penkių žaidėjų dėl pražangų netekęs "Žalgiris" krito 50 minučių trileryje
Įsibėgėjusio Klaipėdos „Neptūno“ (14-12) įspūdingo grožio trileryje, trukusiame 50 minučių, nesustabdė ir Kauno „Žalgiris“ (22-3).Georgios Vovoro kariauna
"Lietakabelis" pratęsė kontraktą su vyr. treneriu
"Lietakabelis" pratęsė kontraktą su vyr. treneriu
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ atliko svarbų ėjimą kito sezono komplektacijoje – Aukštaitijos ekipa susitarė su vyr. treneriu Nenadu Čanaku dėl naujos sutarties.Panevėžiečių
LKL paskelbė atkrintamųjų varžybų datas
LKL paskelbė atkrintamųjų varžybų datas
Iki „Betsafe-LKL“ reguliariojo sezono pabaigos liko mažiau nei mėnesis, per šį laiką galutinai paaiškės komandų rikiuotė reguliariajame sezone bei sužinosime
Vienintelį tritaškininką turėjęs "Lietkabelis" į pergalingą kelią grįžo triuškinančiai
Vienintelį tritaškininką turėjęs "Lietkabelis" į pergalingą kelią grįžo triuškinančiai
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) užtikrintą pergalę pasiekė Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (14-12). Nenado Čanako auklėtiniai savo arenoje laimėjo Aukštaitijos
"Žalgirio" fanai paaiškino, kodėl skandavo prieš Kauno merą nukreiptus šūkius
"Žalgirio" fanai paaiškino, kodėl skandavo prieš Kauno merą nukreiptus šūkius
Sekmadienį, prieš „Žalgirio“ ir „Ryto“ susitikimą krepšinio aikštelėje, žaliai baltų sirgaliai surengė triukšmingą eiseną, kurios metu aštrų
Kėdainiuose laimėję "Šiauliai" įsitvirtino devintoje vietoje
Kėdainiuose laimėję "Šiauliai" įsitvirtino devintoje vietoje
„Betsafe-LKL“ turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje triumfavę „Šiauliai“ (7-18) išsaugojo teorines viltis pasiekti atkrintamąsias varžybas.Žydrūno Urbono
Urbonas registruotas pagrindinėje "Ryto" komandoje (Žibėno komentaras)
Urbonas registruotas pagrindinėje "Ryto" komandoje (Žibėno komentaras)
Pirmadienio popietę Vilniaus „Rytas“ pasidalino naujienomis – prie pagrindinės komandos sudėties LKL kovoms prisijungs FIBA jaunimo Čempionų lygos MVP – Ignas Urbonas.Šį
"Juventus" priekinę liniją sustiprino amerikietis
"Juventus" priekinę liniją sustiprino amerikietis
Prieš lemiamą „Betsafe-LKL“ sezono atkarpą Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ sulaukė pastiprinimo puolėjų grandyje. Aukštaitijos klubą papildė 207 cm
Grįžimu į Lietuvą besidžiaugiantis Doualla puikiai atsiliepia ir apie Kėdainius, ir apie Pasvalį
Grįžimu į Lietuvą besidžiaugiantis Doualla puikiai atsiliepia ir apie Kėdainius, ir apie Pasvalį
Kovo pradžioje prie Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ prisijungęs 19-metis Darylas Doualla Lietuvoje leidžia jau antrąjį mėnesį ir džiaugiasi pasirinkimu atvykti į Aukštaitiją. Talentingas
Spindėjęs Lekavičius įvertino pasikeitimą "Žalgirio" sirgalių palaikyme
Spindėjęs Lekavičius įvertino pasikeitimą "Žalgirio" sirgalių palaikyme
Po rungtynių Lukas Lekavičius džiaugėsi pasiekta svarbia pergale ir įvertino, jog pagrindinė fanų tribūna atsidūrė už krepšio, rašo Krepšinis.lt.Kauno „Žalgiris“
Serijos su "Rytu" besitikintis Trinchieri – apie savo nuostabą dėl žiūrovų ir neįtikėtiną Lekavičių
Serijos su "Rytu" besitikintis Trinchieri – apie savo nuostabą dėl žiūrovų ir neįtikėtiną Lekavičių
Puspenkto mėnesio vietiniame fronte nepralaimintis šalies čempionas Kauno „Žalgiris“ (22-2) sekmadienį įsirašė jau keturoliktą pergalę iš eilės ir praktiškai
Pralaimėjimo priežastis įvardinęs Žibėnas su nerimu žvelgia į likusią sezono dalį
Pralaimėjimo priežastis įvardinęs Žibėnas su nerimu žvelgia į likusią sezono dalį
Po pralaimėjimo derbyje Giedrius Žibėnas kalbėjo apie pralaimėjimo priežastis bei žvelgė į likusią reguliaraus sezono dalį, rašo Krepšinis.lt.Vilniaus „Rytas“ (20/5)

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime