Naujienos kraunasi...

Vaitkus: kiekviena komanda prieš dvikovą su "Žalgiriu" žiūri, ar jie atvyksta po Eurolygos savaitės

Vaitkus: kiekviena komanda prieš dvikovą su "Žalgiriu" žiūri, ar jie atvyksta po Eurolygos savaitės
LKL nuotr.
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ naujokas Ignas Vaitkus pirmą kartą karjeroje tapo kapitonu. 29-erių šiaulietis anksčiau LKL yra žaidęs „Mažeikiuose“, Kėdainių „Nevėžyje-Optibet“, „Šiauliuose“ ir tris pastaruosius sezonus Utenos „Uniclub Casino–Juventus“ gretose, tačiau tai pirmas kartas, kai krepšininkas gavo išsibandyti didesniame vaidmenyje.

I. Vaitkus turi ne tik užsiimti jam iki šiol nepažintomis kapitono pareigomis, tačiau ir prisiimti didesnę atsakomybę pačiame žaidime.

Per kelias pozicijas galintis žaisti 196 cm ūgio krepšininkas aštuntąjį savo sezoną Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtyniauja rekordinį kiekį minučių – 32.

Jis per 8 LKL mačus vidutiniškai renka po 9,4 taško, 3,6 atkovoto kamuolio, 2,1 rezultatyvaus perdavimo, 1,3 perimto kamuolio bei 9,6 naudingumo balo. „Pieno žvaigždžių“ atstovo taiklumas iš dviejų taškų vertės zonos siekia 53,5 proc. (23/43), o iš toli – 20 proc. (5/25).

„Turime tikrai gerą atmosferą rūbinėje, nors komandoje ir yra penki užsieniečiai, bet su jais sutariame puikiai. Neturime nusiminusių ar nepatenkintų veidų, todėl tas mane džiugina, – bcpienozvaigzdes.lt tinklalapiui pasakojo I. Vaitkus. –  Svarbu dabar tai išlaikyti ir viso sezono metu.

Kalbant apie žaidimą, tai krepšinyje visada yra didesnių pergalių ir skaudesnių pralaimėjimų. Žinoma, iš kiekvieno pralaimėjimo norisi pasiimti kažką, kad to išvengtume ateityje. Pozityvu dar yra tai, kad turime komandoje potencialo, kuris nėra iki galo atsiskleidęs.“

Su nauju kapitonu priešakyje Pasvalio komanda iškovojo 3 pergales ir patyrė 5 pralaimėjimus bei rikiuojasi 9-oje LKL turnyrinės lentelės vietoje. Tuo metu Karaliaus Mindaugo taurės turnyre situacija kiek keblesnė – per trejas rungtynes pasvaliečiai nė karto netriumfavo B grupėje.

„Pieno žvaigždės“ šį sezoną jau sužaidė tris pratęsimus, iš kurių net dukart prireikė 50 minučių kovos.

„Per tokį trumpą laiką nesu karjeroje žaidęs tiek pratęsimų. Sunku pasakyti, kas tai lemia, bet kartais mūsų komandoje atsiranda kažkoks neužtikrintumas, – tvirtino pratęsimų gausa nustebintas pasvaliečių kapitonas. – Vienu momentu atrodo, kad solidžia persvara kontroliuojame rungtynes, bet per minutę paleidžiame tą pranašumą ir vėl tenka kovoti apylygėje kovoje.“

Apie komandos banguoto žaidimo priežastis, pirmąjį kapitono raištį, labiausiai stebinantį legionierių, komandos gynybos skyles bei darbą su Ramūnu Cvirka, bcpienozvaigzdes.lt tinklalapiui plačiai papasakojo I. Vaitkus.

– Kodėl po trijų sezonų Utenoje apskritai nusprendėte prisijungti prie „Pieno žvaigždžių“?
– Pagrindinis faktorius – arti namai. Man ir mano šeimai tai yra labai svarbu. Kartais sezone ateina toks momentas, kai labai norisi sugrįžti namo, bet nėra tokios galimybės. Dabar turiu galimybę sugrįžti namo tada, kada noriu.

Taip pat kalbėjau su R. Cvirka ir kitais žaidėjais prieš pasirašant sutartį. Treneris paliko gerą įspūdį bei komandoje surinkta gera chebra, kuri man yra pažįstama.

Na, ir aišku, didesnis vaidmuo komandoje, dėl kurio galiu geriau save parodyti. Gaunu daugiau laiko pasireikšti, o tai man labai daug reiškia.

– Esate vienas vyresnių žaidėjų ekipoje. Ar tenka imtis mentoriaus vaidmens ir padėti jaunesniems krepšininkams?
– Taip, komanda išrinko mane kapitonu, todėl turiu tokią pareigą. Stengiuosi nerėkti ant jaunimo, o kitokiais metodais duoti patarimų. Malonu dalintis patirtimi, kurią gavau iš anksčiau sutiktų vyresnių žaidėjų. Neturime superžvaigždžių, bet kiekvienas iš mūsų gali kažką iš kito pasiimti.

Stengiuosi viską daryti pozityviai, kad komandoje išliktų gera atmosfera. Į šiuos dalykus labai kreipiu dėmesį, o aikštelėje pasikalbame vienas su kitu ir randame sprendimus, kuriuos nurodo treneris.

– Ar tai pirmas kartas karjeroje, kai tapote kapitonu?
– Taip, pirmas kartas. Įdomi patirtis, nes man dabar priklauso šiek tiek daugiau atsakomybės. Ypač kai nesiseka, turi pozityviai nuteikti chebrą. Naujas vaidmuo, bet kitose komandose turėjau gerus kapitonus, kurie man buvo geri pavyzdžiai. Tai – Gintautas Matulis ir Vytautas Šulskis. Manau, kad šie du žmonės puikiai apjungia komandas tiek aikštelėje, tiek už jos ribų. Jie žino, kaip reikia komandą sulipdyti. Aš iš jų ir kaip žmogus, ir kaip kapitonas pasiėmiau labai daug.

– Ar buvo daugiau kandidatų į šias pareigas?
– Iš pradžių neturėjome daug žaidėjų, todėl buvau išrinktas kaip laikinas kapitonas, kol užpildėme sudėtį. Vėliau viskas natūraliai gavosi – komanda sutiko, kad aš toliau būsiu kapitonu. Taip ir užsikabinau kapitono raištį, o vicekapitonais tapo Justas Furmanavičius ir Evaldas Šaulys.

– Šį sezoną sužaidėte tris pratęsimų dramas, iš kurių dvi pareikalavo net 50 minučių. Kodėl Pasvalio komandai tenka rungtyniauti tiek įtemptų rungtynių?
– Per tokį trumpą laiką nesu karjeroje žaidęs tiek pratęsimų. Sunku pasakyti, kas tai lemia, bet kartais mūsų komandoje atsiranda kažkoks neužtikrintumas. Vienu momentu atrodo, kad solidžia persvara kontroliuojame rungtynes, bet per minutę paleidžiame tą pranašumą ir vėl tenka kovoti apylygėje kovoje. Manau, kad tie pratęsimai galėjo pasibaigti visai kitaip.

Tikiuosi, kad ateityje išpildysime tuos dalykus ir tų pratęsimų išvengsime. Tačiau tokia patirtis yra gerai, nes ateičiai tai duos naudos – šaltų nervų ir užtikrintesnio žaidimo įtemptose situacijose, kai lygus rezultatas ir viskas sprendžiasi paskutinėse atakose.

– Dėl kokių priežasčių atsiranda tas jūsų minėtas minutės tarpas, kai paleidžiate rungtynes?
– Turime geriau kontroliuoti rungtynių ritmą. Kai turime pranašumą, reikia sulėtinti žaidimą, nes įsivėlęs į greitą krepšinį, gali labai greitai prarasti turimą persvarą. Be to, rungtynių pabaigoje darome kvailų klaidų, kurių galėtume išvengti tiek gynyboje, tiek puolime. Bet tai ateis su treniruočių procesu, nes visgi dar žaidžiame kartu apie pusantro mėnesio. Dar vis esame ieškojimo kelyje ir bandome atrasti savo žaidimą, kad galėtume išvengti tų duobių.

– Kalbant apie pozityvius dalykus, kas patį stebina šį sezoną „Pieno žvaigždžių“ žaidime?
– Turime tikrai gerą atmosferą rūbinėje, nors komandoje ir yra penki užsieniečiai, bet su jais sutariame puikiai. Rūbinėje nėra nusiminusių ar nepatenkintų veidų, todėl tas mane džiugina. Svarbu dabar tai išlaikyti ir viso sezono metu. Kalbant apie žaidimą, tai krepšinyje visada yra didesnių pergalių ir skaudesnių pralaimėjimų. Žinoma, iš kiekvieno pralaimėjimo norisi pasiimti kažką, kad to išvengtume ateityje. Pozityvu dar tai, kad turime komandoje potencialo, kuris nėra iki galo atsiskleidęs.

– Treneris spaudos konferencijose dažnai atsakinėja į klausimą dėl skylės priekinėje linijoje. Ar komandai sunkiau gintis, kai reikia papildomos pagalbos priekinės linijos gynyboje?
– Žinoma, kad sunkiau, nes pažiūrėjus į LKL komandų sudėtis, galima matyti, kad beveik visos jos turi bent vieną galingą centrą, kuris sukelia mums problemų. Dėl to turime eiti į pagalbą ir galvoti, kaip juos sustabdyti. Tai pasunkina gynybą, bet situacija yra tokia, kokia yra, todėl turime su tuo susigyventi. Jeigu gerai įgyvendinsime taktinius dalykus, tai ši problema neišryškės. Taigi turime šlifuoti savo gynybą.

– Su treneriu R. Cvirka dirbate pirmą kartą karjeroje. Kokį įspūdį buvote susidaręs apie šį trenerį, kai žaisdavote prieš jo treniruojamas ekipas ir dabar?
– Treneris palieka tikrai gerą įspūdį, nes taktiškai būname gerai pasirengę ir žinome, ko tikėtis iš kitų komandų, bei paruošiame savo puolimo ir gynybos planą. Visi žaidėjai jaučia pagarbą šiam treneriui ir klauso nurodymų. Tai treneris, turintis savo braižą, bet praeitais metais jis turėjo kitokius žaidėjus, todėl dabar pasikeitė jo sistema. Aišku, gal ta sistema sezono metu irgi keisis, atsižvelgus į tai, kaip mums seksis. Trenerių nurodymai yra aiškūs, tik mums, žaidėjams, reikia didesnio vienas kito supratimo ir geresnio išpildymo.

– Kurie iš naujų Pasvalio ekipos žaidėjų jus asmeniškai stebina šį sezoną?
– Pirmiausia smagu, kad rūbinėje susirinkę geri žmonės, su kuriais gali laisvai bendrauti, pajuokauti ir duoti patarimų. Labai džiaugiuosi už Dustiną Ware'ą, kuriam pavyko jau pasirodyti. Kuo daugiau komandoje turėsime pavojingesnių žaidėjų, tuo kitiems komandos draugams lengviau bus, nes atsidarys daugiau galimybių. Žinojau, kad jis gali sužaisti ir jis tai padarė rungtynėse su „Nevėžiu-Optibet“. Tikiuosi, kad jis ateityje dar geriau žais ir bus dar pavojingesnis. Labai gerai, kad vieną dieną gali iššauti vienas žaidėjas, o kitą dieną – kitas.

– Su Evaldu Šauliu prieš tai žaidėte 2019 m. Šiauliuose. Ar per šiuos kelerius metus jis pasikeitė?
– Aišku, kad keičiasi. Mes su Evaldu esame pažįstami nuo pat NKL laikų ir studentų olimpiadą kartu laimėjome. Dabar jis vienas iš vyresnių žaidėjų, todėl normalu, kad tiek jis, tiek aš esame prikaupę patirties ir galima suprasti vienas kitą iš mirksnio ar iš pusės žodžio.

Matosi, kad jis LKL jau žaidžia ilgą laiką ir demonstruoja gerą krepšinį. Tačiau Evaldas per daug nepasikeitęs. Jis – pavojingas metikas. Smagu, kad mūsų keliai vėl susikirto. Aš jį ir kviečiau pasirašyti sutartį su Pasvalio komanda. Plius minus visi rūbinėje vieni kitus pažįsta, todėl tai nuteikia pozityviai ateičiai. Aišku, bus visokių momentų, bet turime tai išgyventi kaip vienas kumštis ir eiti į priekį.

– Vienas iš tų prastesnių aspektų yra trys pralaimėjimais KMT turnyre. Liko trejos rungtynės, ar vis dar tikite savo šansais žengti į kitą etapą?
– Viskas mūsų rankose, nes visas trejas likusias rungtynes žaisime namuose. Man pačiam su kitomis komandomis būdavo sunku žaisti Pasvalyje. Visus pralaimėjimus patyrėme nedideliu skirtumu, todėl tikime, kad galime įveikti šias tris komandas. Dabar žiūrime, kaip galime pagerinti savo žaidimą ir išvengti tų duobių ir duobelių, dėl kurių vėliau labai skaudžiai reikia mokėti.

– Žiūrint į LKL lentelę, ar dabartinis turnyrinės lentelės rezultatas tenkina komandą?
– Skaudžiai pralaimėjome Jonavos ir Utenos klubams. Atrodo, kad nuo pat pradžių kontroliavome rungtynes, bet atsirado tuos duobės. Visada norėtųsi geriau, bet nematau didelės tragedijos. Sezonas tik prasidėjo, tad dar sunku pasakyti, kaip viskas atrodys kitame rate. Dabar turime tris pergales ir žiūrime į artėjančias rungtynes kaip į svarbiausias. Kovojame dėl atkrintamųjų, todėl žinome, kas mūsų lentelės kaimynai.

– Artimiausios LKL rungtynės bus su Kauno „Žalgiriu“. Kaip manote, ar įmanoma nustebinti žalgiriečius?
– „Žalgiris“ turi žaisti žemiau savo galimybių, o mes turime sužaisti bent pagal savo galimybes. Matysime, gal jie bus nenusiteikę. Kiekviena LKL komanda susitikdama su „Žalgiriu“ žiūri, ar jie atvyksta po Eurolygos savaitės, ir tikisi užsikabinti, kad galėtų laimėti. Tai – Eurolygos komanda, kuri demonstruoja gerą žaidimą. Turime išeiti į aikštę ir nepaisyti autoritetų, nes neturime, ko prarasti. Svarbiausia mums su kiekvienomis rungtynėmis žengti į priekį ir tobulėti. Tas pats galioja ir mače su „Žalgiriu“.

– Kokie jūsų asmeniniai tikslai šiam sezonui?
– Mane labiausiai džiugina pergalės. Žinau, kad gausiu žaisti daug laiko, bet nematau problemos, jeigu kiti sužais geriau ir daugiau minučių, o mes laimėsime. Nenoriu žaisti gerai, bet pralaimėti. Mano tokie prioritetai. Kai bus pergalės, tai bus visiems gerai. Kitu atveju, niekas nekreips į mus dėmesio. Norisi, kad kiekvienas žaidėjas duotų maksimalią naudą komandai. Žinome, kad bus ir geresnių, ir blogesnių rungtynių, po pralaimėjimų nemiegotų naktų, bet tai mūsų gyvenimas.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
"Wolves" turėjo paplušėti prieš mažeikiškius su debiutavusiu Antetokounmpo
"Wolves" turėjo paplušėti prieš mažeikiškius su debiutavusiu Antetokounmpo
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) kovos grįžo į ekranus. Pergalių skaičių šeštadienio popietę pasipildė Vilniaus „Wolves“ (14-6) vyrai, kurie
"Šiaulius" paliko klubo legenda
"Šiaulius" paliko klubo legenda
„Šiaulių“ krepšinio klubo laukia pokyčiai direktoriaus pozicijoje.Kiek ilgiau nei trejus metus organizacijai vadovavusį Donatą Slaniną direktoriaus pareigose pakeis klubo
Vainauskas: kad  "Žalgiris" visose grandyse yra patraukliausias klubas jaunimui – abejonių nėra
Vainauskas: kad "Žalgiris" visose grandyse yra patraukliausias klubas jaunimui – abejonių nėra
Jauni, talentingi, tobulėjantys sulig kiekviena savaite, todėl pavojingiausi paskutinėje sezono stadijoje – Kauno „Žalgirio“ dubleriai tai įrodė praėjusiais metais, tapdami Nacionalinės
"Wolves" kapitonas Miniotas: svarbiausia – neatsipalaiduoti
"Wolves" kapitonas Miniotas: svarbiausia – neatsipalaiduoti
Dėl rinktinių pertraukos tris savaites be krepšinio buvusi Vilniaus „Wolves“ komanda šeštadienį sugrįš į „Betsafe-LKL“ čempionato kovas. Sostinės
"Neptūnas" sudarė ilgalaikę sutartį su perspektyviu klaipėdiečiu
"Neptūnas" sudarė ilgalaikę sutartį su perspektyviu klaipėdiečiu
Klaipėdos „Neptūnas” susiejo ateitį su vienu perspektyviausių savo kartos krepšininkų Kristupu Leščiausku. 18-metis gynėjas su uostamiesčio klubu sudarė naują ilgalaikę
Prie "Wolves" prisijungęs Brazys: yra šansų iškovoti titulus?
Prie "Wolves" prisijungęs Brazys: yra šansų iškovoti titulus?
Po išsiskyrimo su Klaipėdos “Neptūnu” interviu spaudai kalbėjote, kad galvojate apie stažuotės galimybę JAV. Tačiau po kelių savaičių jūs – jau “Wolves”
"Wolves" treniruotėse – pasiilgtas veidas
"Wolves" treniruotėse – pasiilgtas veidas
Iš Turkijos grįžęs Artūras Žagaras pradėjo sportuoti kartu su Vilniaus „Wolves“ krepšininkais. Tiesa, apie tai pranešęs sostinės klubas nepatikslina, kada sunkią
Mikrofonas atlape: KMT finalas teisėjų akimis
Mikrofonas atlape: KMT finalas teisėjų akimis
Vasario 18 dieną vykusiame Citadele Karaliaus Mindaugo taurės didžiajame finale Kauno „Žalgiris“ apgynė čempionų titulą 86:70 įveikdami Panevėžio „7bet-Lietkabelį“.Tuo,
"Wolves" treneris Leonavičius apie brolius Ballus ir Valančiūno bei Sabonio duetą
"Wolves" treneris Leonavičius apie brolius Ballus ir Valančiūno bei Sabonio duetą
Praėjusių metų balandį iš Breso Burgo JL klubo į Lietuvą grįžęs ir prie Vilniaus „Wolves“ prisijungęs asistentas Marius Leonavičius šio sprendimo nesigaili. Nors ir
"Žalgiris" pradeda bilietų prekybą 2024-2025 m. sezonui (daug papildomos informacijos)
"Žalgiris" pradeda bilietų prekybą 2024-2025 m. sezonui (daug papildomos informacijos)
Citadele KMT čempionu vėl tapęs Kauno „Žalgiris“ savo gerbėjams turi žinią – kovo 1 d. startuoja abonementų prekyba į 2024–2025 m. sezono rungtynes „Žalgirio“
Du "Ryto" gynėjai kovoja su traumomis
Du "Ryto" gynėjai kovoja su traumomis
Vilniaus "Rytas" oficialiai pranešė, kad du svarbūs gynėjai kovoja su traumomis, patirtomis "Citadele-KMT" finalo ketverto metu.Amerikiečiui atliekami papildomi tyrimai dėl
Antetokounmpo puikiai debiutavo Mažeikių komandoje
Antetokounmpo puikiai debiutavo Mažeikių komandoje
Mažeikių „M Basket-DELAMODE“ krepšininkai sužaidė draugiškas rungtynes Mažeikiuose, kuriose 88:102 (16:24, 27:22, 31:22, 14:34) neatsilaikė prieš svečius iš
"Neptūno" vairą palikęs Brazys keliasi į Vilnių
"Neptūno" vairą palikęs Brazys keliasi į Vilnių
Vilniaus „Wolves“ trenerių štabą sustiprino Mindaugas Brazys. 41-erių krepšinio specialistas komandoje užims asistento vietą ir kartu su Mariumi Leonavičiumi talkins vyriausiajam
"Wolves" strategas: buvo labai svarbu išsivalyti galvas
"Wolves" strategas: buvo labai svarbu išsivalyti galvas
Vilniaus „Wolves“ komanda turimą kelių savaičių FIBA pertrauką išnaudoja tiek poilsiui po įtempto sezono Europos taurės turnyre, tiek pasiruošimui laukiančioms svarbiausioms
Prie "Neptūno" vairo stojo žinomas Graikijos treneris
Prie "Neptūno" vairo stojo žinomas Graikijos treneris
Klaipėdos „Neptūnas” pasiekė susitarimą su Georgios Vovoras, kuris perims uostamiesčio komandos vyr. trenerio postą. Graikas ilgus metus leido Atėnų „Panathinaikos“
Q&A su "Neptūnu": kas mėgstamiausias Janavičiaus komikas ir kokį užkandį kramsnoja veteranai?
Q&A su "Neptūnu": kas mėgstamiausias Janavičiaus komikas ir kokį užkandį kramsnoja veteranai?
Betsafe-LKL TV Q&A rubrikoje, kurią pristato parduotuvių tinklas DEPO, trumpų klausimų šįkart sulaukė Klaipėdos „Neptūno“ atstovai.Trumpame klausimų sprinte į paprastus
Be trenerio ir poros į savo rinktines išvykusių žaidėjų "Juventus" nusileido "Nevėžiui"
Be trenerio ir poros į savo rinktines išvykusių žaidėjų "Juventus" nusileido "Nevėžiui"
FIBA rinktinių lango pertraukos metu Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ krepšininkai viešėjo Druskininkuose, kur sužaidė kontrolines rungtynes su čia stovyklaujančiais
Pragiedruliai apsiblaususioje Dzūkijos krepšinio padangėje: akademijos planuose – ir vyrų komanda
Pragiedruliai apsiblaususioje Dzūkijos krepšinio padangėje: akademijos planuose – ir vyrų komanda
Nuo šio sezono Alytaus arenoje nebeliko aukščiausio lygio krepšinio – „Wolves“ persikėlus į Vilnių, Dzūkijos sostinė neturi komandos nei Lietuvos krepšinio
Įspūdingą sezoną žaidžiantis Tubelis stengiasi blokuoti triukšmą dėl savo ateities
Įspūdingą sezoną žaidžiantis Tubelis stengiasi blokuoti triukšmą dėl savo ateities
Įspūdingai į Lietuvos krepšinio padangę po etapo JAV įsiveržęs Ąžuolas Tubelis prisijungė prie nacionalinės komandos, kuriai padės kovoje dėl bilieto į kitų metų Europos čempionatą,
10 netikėtų klausimų Butkevičiui – kokią taisyklę krepšinyje jis pakeistų?
10 netikėtų klausimų Butkevičiui – kokią taisyklę krepšinyje jis pakeistų?
Vasario mėnuo krepšinio pasaulyje – itin dinamiškas. Netrukus prasidėsiantis atrankos į 2025 m. Europos krepšinio čempionatą „langas“ suburs vyrų rinktinę
Po dar vieno "Ryto" fiasko KMT – "B Tribūnos" kirtis komandai
Po dar vieno "Ryto" fiasko KMT – "B Tribūnos" kirtis komandai
Vilniaus „Rytas“ dar kartą nesugebėjo patekti į Karaliaus Mindaugo taurės finalą. Vilniečiai turnyre finišavo treti ir ketvirtus metus paeiliui neprasibrovė tarp dviejų stipriausių
Trinchieri: noriu užpildyti baseiną geru vynu; Čanakas: "Žalgiris" nusipelnė pergalės
Trinchieri: noriu užpildyti baseiną geru vynu; Čanakas: "Žalgiris" nusipelnė pergalės
Kauno „Žalgiris“ iškovojo pirmą šio sezono trofėjų – Citadele Karaliaus Mindaugo taurę. Finale 86:70 buvo nugalėtas Panevėžio „7bet-Lietkabelis“.Žalgiriečių
MVP tapęs ir Sabonio sveikinimų sulaukęs Birutis atskleidė, kad neprisijungs prie rinktinės
MVP tapęs ir Sabonio sveikinimų sulaukęs Birutis atskleidė, kad neprisijungs prie rinktinės
Kauno „Žalgiris“ apgynė KMT titulą ir jau penktus metus iš eilės išlaikė katališką skeptrą savo rankose bei įteikė pirmą trofėjų dar nė 50 dienų Lietuvoje
"Žalgiris" 5 metus iš eilės triumfavo KMT finale
"Žalgiris" 5 metus iš eilės triumfavo KMT finale
Kauno „Žalgirio“ komanda apgynė čempionė titulą Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) turnyre.Andrea Trinchieri auklėtiniai Kauno arenoje 86:70 (23:19, 29:19, 18:18, 16:14)
Urbonas: sūnus paprašė neskriausti "Ryto"; Žibėnas: sezoną reikia baigti skambia nata
Urbonas: sūnus paprašė neskriausti "Ryto"; Žibėnas: sezoną reikia baigti skambia nata
Vilniaus „Rytas“ iškovojo Citadele Karaliaus Mindaugo taurės bronzą, tačiau treneris Giedrius Žibėnas po mačo daug džiugesio neturėjo – vilniečių treneris neslėpė,
Snaiperių konkurse triumfavo "Wolves" lyderis
Snaiperių konkurse triumfavo "Wolves" lyderis
Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyko „Betsafe Casino“ snaiperio konkursas, kuriame geriausio tritaškininko titulą iškovojo Vilniaus „Wolves“ vedlys Rasheedas
"Rytas" po atkaklios kovos triumfavo KMT mažajame finale
"Rytas" po atkaklios kovos triumfavo KMT mažajame finale
Vilniaus „Ryto“ komanda iškovojo Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) bronzą.Giedriaus Žibėno auklėtiniai mažajame finale 94:89 (29:21, 23:23, 22:21, 20:24) susitvarkė
Dėl Giedraičio traumos sunerimęs Trinchieri įvertino varžovą finale
Dėl Giedraičio traumos sunerimęs Trinchieri įvertino varžovą finale
Sunkia pergale pasidžiaugęs Kauno „Žalgirio“ treneris Andrea Trinchieri kalbėjo apie komandos charakterį bei įvertino būsimą finalinę akistatą prieš Panevėžio „Lietkabelį“,

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime