Žalgiriečiai pratęsė nesėkmių seriją, galingu spurtu pradėję čempionai įveikė debiutantus

Algimanto Čižos nuotr.
Molėtų „Ežerūno“ (8-7) krepšininkai šeštadienio vakarą iškovojo pergalę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse.

Mariaus Pociukonio auklėtiniai išvykoje 89:79 (18:19, 22:19, 22:21, 27:20) įveikė Kauno „Žalgirio-2“ (7-8) ekipą ir privertė ją patirti trečiąją nesėkmę iš eilės.

Svečiai savo pranašumą įrodė ketvirtajame kėlinyje. Iki rungtynių pabaigos likus pusketvirtos minutės, „Ežerūnas“ pirmavo 5 taškais (73:68), tačiau jau netrukus Rokas Jukonis pelnė dvitaškį bei sumetė dvi baudas ir padidino atotrūkį iki 9 taškų (77:68).

Per likusį laiką šeimininkams varžovų prisivyti nepavyko ir „Ežerūnas“ išsivežė pergalę iš Kauno.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Ignas Lukošius, kuris per 23 aikštelėje praleistas minutes pelnė 11 taškų (4/4 dvit., 3/4 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, kartą perėmė kamuolį bei blokavo 5 varžovų metimus ir surinko 31 naudingumo balą.

„Žalgiris-2“: Karolis Babušis 15 (5 atk. kam.),  Erikas Venskus 14 (7 atk. kam.), Vitalijus Kozys 11 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Justinas Ramanauskas 7.

„Ežerūnas“: Dominykas Zupkauskas (5 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.) ir Rokas Jukonis po 16 (7 atk. kam., 4 rez. perd., 6 kld.), Justas Šukelis 14 (6 atk. kam.), Mantas Šerkšnas 13, Ignas Lukošius 11 (10 atk. kam., 5 blk.).

Galingu spurtu mačą pradėjusi „Sūduva-Mantinga“ antrą kartą paeiliui įveikė „Lūšį“

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (12-3) antrą kartą per pastarąsias tris dienas VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse pranoko Šilalės „Lūšies“ (4-11) krepšininkus.

Šį kartą Povilo Šakinio auklėtiniai namuose varžovus pranoko rezultatu 83:67 (27:9, 12:16, 22:22, 22:20). Ketvirtadienį „Sūduva-Mantinga“ išvykoje laimėjo 83:73.

Marijampoliečiai rungtynių iniciatyvą perėmė nuo pirmųjų minučių. Tomas Galeckas pataikė iš toli, Martynas Zigmantavičius realizavo tris baudų metimus, dar vieną tolimą metimą pridėjo Aurimas Kieža ir „Sūduva-Mantinga“ pirmąjį kėlinį baigė spurtu 24:0 ir po jo pirmavo 27:9.

„Lūšis“ per šią atkarpą taškų nepelnė beveik 10 minučių, o taškų sausrą nutraukė Justas Košys, kuris pataikė dvitaškį 12-ąją mačo minutę.

„Sūduva-Mantinga“ mačo eigą kontroliavo visą likusį laiką. Tiesa, „Lūšis“ ketvirtąjį kėlinį pradėjo atkarpa 8:2 bei buvo sumažinusi deficitą iki 7 taškų (58:65). Vis tik neilgai trukus marijampoliečiai atstatė dviženklę persvarą bei iškovojo pergalę.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidęs A. Kieža pelnė 15 taškų (1/3 dvit., 3/5 trit., 4/4 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas bei surinko 24 naudingumo balus.

„Sūduva-Mantinga“: Martynas Zigmantavičius 17 (3/4 dvit., 8/8 baudos), Aurimas Kieža (3/5 trit., 7 atk. kam.) ir Šarūnas Beniušis (5/7 dvit.) po 15, Gintautas Matulis 11 (4/7 dvit.), Tomas Galeckas 10 (8 rez. perd.).

„Lūšis“: Martynas Šeputis (3/5 trit.) ir Mindaugas Čepukauskas (4/10 trit.) po 14, Valdas Undraitis 13 (3/6 dvit., 2/6 trit.), Modestas Jurkaitis ir Justas Košys (3/4 trit.) po 12.

Antrojoje dalyje sužibęs „Delikatesas“ susitvarkė su „Gargždais“

Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) pasiekė Joniškio „Delikatesas“ (7-8), kuris namuose 77:56 (14:19, 15:12, 22:12, 26:13) nugalėjo „Gargždų“ (6-9) krepšininkus.

Pirmojoje rungtynių pusėje paskutinius taškus pelnė Eimantas Stankevičius, priartinęs „Delikatesą“ prie varžovų dviem taškais – 29:31.

Visgi po ilgosios pertraukos sugrįžę Joniškio krepšininkai greitai persvėrė rezultatą ir trečiąjį kėlinį būtų užbaigę turėdami dviženklį pranašumą, tačiau Tadas Poška ir Deividas Anužis pataikė po baudą ir sumažino „Gargždų“ atsilikimą iki 8 taškų – 43:51.

Lemiamame ketvirtyje „Delikateso“ krepšininkai dvigubai pranoko varžovus, kai patys įmetė 26 taškus, o „Gargždams“ leido surinkti 13 ir taip šventė pergalę.

„Gargždų“ komandoje atkovotų kamuolių rekordą pagerino Laurynas Mikalauskas, kuris per 33 minutes pelnė 6 taškus (3/7 dvit., 0/7 baud. met.), sugriebė 22 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 25 naudingumo balus.

„Delikatesas“: Airidas Giedraitis 22, Eimantas Stankevičius 19 (6 atk. kam.), Rokas Ulvydas 11 (6 atk. kam.), Andrius Globys 8 (7 atk. kam.), Šarūnas Valunta ir Mantvydas Žukauskas (5 rez. perd.) po 6.

„Gargždai“: Jonas Dumašius 16, Mantas Ruikis 11 (5 atk. kam.), ..., Laurynas Mikalauskas 6 (22 atk. kam., 7 išprov. praž., 25 naud. bal.), Deividas Anužis 4 (6 rez. perd.).

Anksti pranašumą susikrovusi „Šilutė“ nugalėjo svečius iš pajūrio

Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) pasiekė „Šilutė“ (12-3), kuri namuose 98:77 (23:16, 24:17, 24:14, 27:30) nugalėjo svečius iš pajūrio – „Palangos Kuršių“ (5-10) krepšininkus.

Šilutiškiai nuosekliai tolo viso susitikimo metu. Pirmąjį kėlinį dvitaškiu užbaigė Mykolas Dieninis, tačiau „Šilutė“ buvo priekyje jau 7 taškais – 23:16.

Pirmąją susitikimo dalį pataikyta bauda užbaigė Omaras Alstonas – „Šilutė“ į ilgąją pertrauką patraukė pirmaudama 14 taškų (47:33).

Trečiajame kėlinyje šilutiškių pranašumas išaugo tiek, kad po Simono Serapino dvitaškio ketvirčio pabaigoje komandas skyrė 24 taškai – 71:47.

Nors lemiamą rungtynių ketvirtį laimėjo „Kuršiai“, „Šilutė“ šventė užtikrintą pergalę.

Šeimininkus į pergalę vedė Byronas Sanfordas, kuris per 25 minutes pelnė 20 taškų (7/10 dvit., 0/2 trit., 6/6 baud. met.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, perėmė 3 ir atkovojo 2 kamuolius.

„Šilutė“: Byronas Sanfordas 20 (7 rez. perd.), Paulius Poška 14 (10 atk. kam.), Linas Lekavičius 13, Simonas Serapinas ir Andrius Gaidys (7 rez. perd.) po 12, Omaras Alstonas 9 (13 atk. kam.).

„Kuršiai“: Quincy Tayloras 20, Luha Zaharijevičius 17 (12 atk. kam.), Taurantas Tamošiūnas ir Rimantas Daunys po 12, …, Karolis Sapiega 7 (6 atk. kam.).

Ištraukti pirmojo Karaliaus Mindaugo taurės etapo burtai
Šiandien paaiškėjo pirmojo Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) etapo poros – burtų traukimo ceremonija, kurioje dalyvavo broliai Lavrinovičiai, surengta sostinėje esančioje
Į simbolinį NKL penketą patekęs L.Mikalauskas keliasi į Palangą
Praėjusį sezoną „Gargždų“ ekipoje žaidęs Laurynas Mikalauskas keičia atstovaujamą komandą.„Palangos Kuršiai“ oficialiai patvirtino, jog sudarė sutartį su šiuo
"Ryto" dublerių gretose sužibėjęs centras keliasi į Molėtus
Molėtų „Ežerūno-Atleto“ komanda sulaukė pastiprino priekinėje linijoje.Klubas oficialiai pranešė, jog sudarė sutartį su 29-erių 201 cm ūgio vidurio puolėju Ignu Juškevičiumi.I.
"Žalgirio" dublerių treneris: čia jaučiuosi įvertintas, o ši organizacija – išskirtinio lygio
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui besiruošianti Kauno „Žalgirio-2“ komanda praėjusį šeštadienį namų aikštėje rezultatu 77:68 įveikė Klaipėdos
Buvęs "Šiaulių" gynėjas karjerą tęs Molėtuose
Molėtų „Ežerūnas-Atletas“ paskelbė pirmąjį sudėties narį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) 2020-2021 metų sezonui.Molėtų klubas pranešė apie susitarimą su 27-erių
"Sūduvos-Mantingos" treneris apie ateinantį sezoną: liko neužbaigtų darbų
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komanda pluša pasiruošimo artėjančiam NKL sezonui etape. Vyr. treneris Povilas Šakinis pasidžiaugė ilgai laukta galimybe vėl grįžti
Žalgiriečiai įveikė svečius iš Klaipėdos
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui besiruošianti Kauno „Žalgiris-2“ komanda iškovojo pirmąją pergalę pasirengimo cikle. Arvydo Gronskio auklėtiniai namų
Ruikio ir Kumpio pastangų nepakako - "Gargždai" neatsilaikė prieš mažeikiškius
Mažeikių „Ereliai“ sužaidė antrąsias rungtynes pasiruošimo etape prieš „Gargždų“ komandą ir iškovojo pergalę rezultatu 97:85 (23:11, 25:20, 27:27,
"Vyčio", "Šilutės" ir "Perlo" gretas papildė naujokai
Šakių „Vytis“ paskelbė, kad komandą papildė du naujokai – Deividas Kumelis ir Henrikas Alekna.25-erių 188 cm ūgio vilnietis D. Kumelis praėjusį sezoną NKL žaidė
Ryškiu naujoku pasipildę "Gargždai" NKL sieks aukščiausių tikslų (interviu)
Trečiąjį sezoną Nacionalinėje krepšinio lygoje pasitinkanti „Gargždų“ komanda subūrė ambicingą ir aukščiausių tikslų sieksiančią ekipą.Komandai vadovaus nuo šių
"Ryto" išugdytas bei "Šiauliuose" žaidęs gynėjas keliasi į "Telšius"
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) vicečempionai „Telšiai“ sulaukė dar vieno naujoko. Prie žemaičių prisijungė 22-ejų gynėjas Aistis Pilauskas.Vilniaus „Ryto“
Broliai Lavrinovičiai sportbačių ant vinies nekabina - dar žais Lietuvoje
Artėjantį NKL sezoną išvysime mažai pasikeitusią Šakių „Vyčio“ komandą, kurioje rungtyniaus ir 40-mečiai broliai dvyniai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai.Klubas
Vienas "Neptūno" dublerių lyderių grįžta į "Telšius"
Komplektaciją tęsiantys Telšių „Telšiai“ į komandą susigrąžino jau matytą veidą.Prie Žemaitijos klubo prisijungė 197 cm ūgio puolėjas Deividas Rasys. Netrukus savo
"Neptūno" dubleriai nusileido latviams, "Ereliai" ir "Gargždai" sužaidė lygiosiomis
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ pasiruošimą sezonui pradėjo nesėkmę prieš Latvijos aukščiausios lygos komandą. Simono Serapino auklėtiniai po atkaklios kovos svečiuose
"Perlas" jau debiutiniame sezone nusitaikė į geriausių aštuonetą
2020-2021 metų Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezone debiutuos viena komanda – ja taps geriausiai Regionų krepšinio lygoje pasirodžiusi Vilkaviškio „Perlo“
Jaunieji talentai nuo šiol augs "Žalgirio" akademijoje
Naujus mokslo metus Kauno „Žalgirio“ klubas pasitinka pristatydamas pokyčius vienoje iš klubo piramidės dalių. Nuo šiol jaunieji sportininkai Kaune bus ugdomi krepšinio
NKL debiutantų gretose - LKL patirties turintis kaunietis
NKL debiutantė Vilkaviškio „Perlo“ komanda paskelbė, kad pasirašė sutartį su puolėju Martynu Linkevičiumi.Anksčiau kaunietis yra rungtyniavęs LKL - vilkėjo „Šiaulių“
"Delikatesas" pasikvietė žalgirietį ir dar vieną naujoką, "Kuršiai" išsaugojo snaiperį
Palangos „Kuršiai“ paskelbė, kad pratęsė bendradarbiavimą su snaiperiu Taurantu Tamošiūnu.28-erių 196 cm ūgio gynėjas praėjusį sezoną Palangos komandoje fiksavo 8,1
Puiki žinia "Telšių" gerbėjams: išlaikyti abu lyderiai
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) vicečempionai „Telšiai“ tarpsezonyje pasiekė dar vieną pergalę.Ekipos gretose lieka abu naudingiausi komandos krepšininkai. Žemaičių
"Telšiai" išsaugojo R.Vaišvilą ir A.Maneikį
Antrąją vietą Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) nutraukus 2019-2020 metų sezoną užėmę „Telšiai“ pergalių artėjantį sezoną sieks su tuo pačiu trenerių štabu.Žemaičių
Palangos klubo gretas sustiprino du puolėjai
Artėjančiam NKL sezonui besiruošianti „Palangos Kuršių“ ekipa tęsia komplektacijos darbus ir pasipildė dar dviem naujokais.Klubas oficialiai paskelbė, kad buvo sudarytos
"Ryto" dublerių įžaidėjas savo ateitį mato Eurolygoje ir rinktinėje
Iš Mažeikių kilęs Jokūbas Rubinas prie Vilniaus „Ryto“ jaunimo sistemos prisijungė 2019 m. vasarą. „Perlo“ komandoje debiutavęs puikiai susitvarkė su atsarginio įžaidėjo
Buvęs "Šiaulių" puolėjas grįžo į Marijampolę
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pasipildė komandoje jau žaidusiu puolėju Roku Stankevičiumi.„Klubas visada siekia aukščiausių tikslų ir yra labai profesionalus. Džiaugiuosi
NKL pirmenybėse išvysime australą
24-erių Benjaminas Ayre tapo pirmuoju Mažeikių „Erelių“ legionieriumi šiame tarpsezonyje.188 cm ūgio australas 2017 metais pradėjo studijas Newmano universitete, kurio komanda
Du kėlinius laimėję žalgiriečiai nusileido "CBet" krepšininkams
Kauno „Žalgiris-2“ komanda tęsia pasiruošimą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui. Sekmadienį jaunieji žalgiriečiai dar kartą išbandė jėgas su laipteliu
"Kuršius" papildė amerikietis, "Erelius" - vilnietis ir mažeikiškis
Mažeikių „Ereliai“ toliau sparčiai pildo komandos gretas. Prie komandos prisijungė 21-erių metų puolėjas Dominykas Bučas ir mažeikiškis Edgaras Preibys.201 cm ūgio vilnietis
Jaunieji žalgiriečiai LKL klubui pralaimėjo tik pirmąjį kėlinį
Su dar vienu LKL klubu jėgas pasitikrinę Kauno „Žalgirio“ dubleriai patyrė nesėkmę. Arvydo Gronskio vadovaujama komanda namų arenoje 75:88 (7:28, 20:17, 27:20, 21:23) neprilygo