"Barcos" pergalių serija nutrūko Atėnuose, L.Lekavičius pasižymėjo tritaškiu

Barselonos "Barcelona" (5/3) komandos keturių iš eilės pergalių serija nutrūko trečiadienio vakarą Atėnuose.

Katalonai išvykoje 70:76 (10:13, 15:21, 25:21, 20:21) turėjo pripažinti Atėnų "Panathinaikos" (5/3) krepšininkų pranašumą, kurių gretose rungtyniauja ir Lukas Lekavičius.

Įžaidėjas šiame mače per 9 minutes pasižymėjo 3 taškais (1/2 trit.), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius prasižengė bei surinko 3 naudingumo balus.

"Panathinaikos": D.Thomasas - 14, S.Lasme (6 atk. kam.) - 11, K.Langfordas ir M.Lojeskis po 8, N.Pappas ir K.Mitroglu po 7 taškus.

"Barcelona": K.Kuričius (3/6 trit.) - 17, K.Seraphinas - 15, Th.Huertelis - 12, V.Claveras - 7 taškai.

E.Ulanovas – apie bendravimą su sirgaliais, bičiulius katinus ir virtualią barzdą
Šį sezoną „Žalgiris TV“ pristatė naują laidų rubriką pavadinimu #FollowMeŽalgiris. Laidų metu žalgiriečiai pasakoja apie savo įpročius socialiniuose tinkluose. Naujausiame
"Panathinaikos" ir vėl kurį laiką privalės verstis be M.Lojeskio
Atėnų "Panathinaikos" klubo strategui Rickui Pitino reikės pasukti galvą, nes vienas iš pagrindinių atakuojančiųjš gynėjų patyrė traumą dėl kurios negalės rungtyniauti
"Maccabi" įveikė "Olympiacos" ir veržiasi į kovą dėl atkrintamųjų
Labai svarbią pergalę kovoje dėl bilieto į Eurolygos atkrintamąsias varžybas pasiekė Tel Avivo "Maccabi" (10/12) komanda.Žydai namie 65:64 (14:16, 12:13, 19:13, 20:22) palaužė
Pasikartojęs scenarijus: "Žalgiris" sustojo ketvirtajame kėlinyje ir nusileido katalonams
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Eurolygos 22-ajame ture Barselonoje rimtai kibo į atlapus „FC Barcelona“ krepšininkams, tačiau lemiamu metu užstrigo ir patyrė nesėkmę
Š.Jasikevičius: „Sakyti, kad visi sveiki būtų labai stiprūs žodžiai“
Kauno "Žalgirio" komanda po ilgos pertraukos į Eurolygos mačą išvyksta pajėgiausios sudėties.Trečiadienį į Barseloną išskrendančių žalgiriečių sudėtis pasipildė
L.Westermannas: mėnuo be komandos draugų - ilgas laiko tarpas
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai trečiadienį keliaus į Barseloną, kur ketvirtadienį Eurolygos turnyre kovos su vietos „FC Barcelona“ krepšininkais.Kauniečiai rungtynes
"Skywalkeris" Graikijoje taiklumu nepasižymėjo
Atėnų "Panathinaikos" (15/0) komanda Graikijos pirmenybėse iškovojo eilinę pergalę, o ją atstovaujančio Luko Lekavičiaus taikiklis buvo nusimušęs.Graikijos čempionai išvykoje 80:55
A.Gudaičio rimta trauma aptemdė "AX Armani" pergalę Las Palme
Milano "AX Armani" (10/11) pasiekė labai reikalingą pergalę Eurolygos reguliariajame sezone, tačiau pergalės džiaugsmą aptemdė lietuvio Artūro Gudaičio patirta trauma dėl kurios aukštaūgis
"Pao" susitvarkė su "Anadolu Efes", Lekavičius žaidė nedaug, Micičius šaudė pro šalį
Užtikrintą pergalę Eurolygoje iškovojo Atėnų "Panathinaikos" (9/12) klubas, kuriam atstovauja Lukas Lekavičius.Penktadienį Graikijos čempionai namie 88:75 (24:16, 18:21, 19:19,
"Baskonia" neturėjo vargo su žydais
Svarbią pergalę kovoje dėl kelialapio į Eurolygos atkrintamąsias pasiekė Vitorijos "Baskonia" (10/11) komanda.Baskai savo aikštėje užtikrintai 97:73 (26:18, 28:23, 27:16, 16:16)
"Barcelona" Graikijoje sumindė "Olympiacos"
Kiek netikėtas rezultatas užfiksuotas Pirėjuje, kur Eurolygos dvidešimt pirmo reguliaraus sezono turo rungtynėse lengvą pergalę iškovojo svečiai.Barselonos "Barcelona" (12/9)
Ketvirtajame kėlinyje subyrėjęs "Žalgiris" antrą kartą pralaimėjo "Chimki"
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Eurolygos 21-ajame ture sužaidė vieną prasčiausių lemiamų kėlinių ir svečiuose 64:74 (17:19, 20:17, 19:11, 8:27) pripažino Maskvos srities „Chimki“
M.Grigonis: „Su R.Kurtinaičiu „Chimki“ nori žaisti greitesnį krepšinį“
Trečiadienį Pamaskvę pasiekę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai vakare surengė pirmąją treniruotę Mytiščių arenoje prieš šįvakar vyksiančias Eurolygos rungtynes
A.Kavaliauskas pasirengęs sugrįžimui į aikštelę
Kauno „Žalgirio“ komanda artimiausiu metu turėtų sulaukti Antano Kavaliausko.Po pilvo išvaržos operacijos atsigavęs aukštaūgis su „Žalgiriu“ išvyko į
"Žalgiris" pristatė naują rėmėją
Kauno „Žalgiris“ sudarė 1,5 metų trukmės rėmimo sutartį su tarptautine elektronikos ir buitinės technikos gamybos ir prekybos korporacija „Vestel Poland“.„Šis
L.Lekavičius daug laiko Graikijoje pasireikšti negavo
Įspūdingai ketvirtąjį kėlinį sužaidusi Atėnų "Panathinaikos" (14/0) su Luku Lekavičiumi iškovojo keturioliktąją pergalę Graikijos krepšinio lygos čempionate.Graikijos
Viską pataikiuso K.Pangoso vedama "Barcelona" įveikė "Unicaja" krepšininkus
Ispanijos pirmenybėse puikiai pasirodė du praėjusius sezonus Kauno "Žalgirio" marškinėlius vilkėjęs Kevinas Pangosas, o jo vedama Barselonos "Barcelona" (16/2) komanda
"Panathinaikos" su L.Lekavičiumi krito Tel Avive
Eurolygoje ketvirtadienį susitiko Izraelio ir Graikijos čempionai. Tel Avivo "Maccabi" (9/11) klubas namie 84:75 (16:17, 24:18, 22:19, 22:21) įveikė Atėnų "Panathinaikos" (8/12)
D.Itoudis gali palikti CSKA trenerio postą, jei bus pralaimėta "Barcelonai"?
Į duobę įkritęs Maskvos CSKA klubas jau šią savaitę gali padėkoti už darbą vyriausiajam treneriui Dimitriui Itoudžiui.Kaip praneša Katalonijos leidinys "Sport", graikui
L.Lekavičius Graikijoje buvo nepastebimas
Eilinę pergalę Graikijos krepšinio lygos čempionate iškovojo Atėnų "Panathinaikos" (13/0) klubas su Luku Lekavičiumi.Rico Pitino auklėtiniai išvykoje 84:62 (20:10,
Po antausio Eurolygoje atsitiesusi "Barcelona" laimėjo Vitorijoje
Skaudų antausį Tel Avive šią savaitę Eurolygos rungtynėse patyrusi Barselonos "Barcelona" (15/2) atsitiesė vietinėse pirmenybėse.Ispanijos "Endesa" čempionate katalonai
Legendos atvykimas išėjo į naudą: L.Lekavičius tapo kertine "Panathinaikos" dalimi
Kai 2017-ųjų vasarą Lietuvos krepšinio padangę sudrebino žinia apie Kauno „Žalgirį“ paliekantį ir į Atėnus persikeliantį Luką Lekavičių, daugelis manė, kad tuomet 23-ejų
Į kovą dėl atkrintamųjų grįžtanti "Maccabi" nutraukė katalonų pergalių seriją
Ant bangos pastaruoju metu esanti Tel Avivo "Maccabi" (8/11) komanda kapstosi iš turnyrinės lentelės apačios ir grįžta į kovą dėl vietos atkrintamosiose.Eurolygos reguliaraus sezono
CSKA tik ketvirtajame kėlinyje palaužė bavarus
Sunkią pergalę Eurolygos reguliaraus sezono devynioliktojo turo rungtynėse iškovojo Maskvos CSKA (14/5) komanda.Labai prastai mačą pradėję armiečiai ketvirtajame kėlinyje 77:70 (13:20,
"Panathinaikos" treneris vėl žarstė liaupses L.Lekavičiui: jis - kaip S.Curry
Savaitės pabaigoje Lietuvoje viešėsianti ir Kauno „Žalgiriui“ iššūkį mesianti Atėnų „Panathinaikos“ Graikijos čempionato rungtynėse 82:67 susitvarkė
L.Lekavičiui tritaškiai nekrito, bet lietuvis buvo naudingas
Nesunkią pergalę Graikijos čempionate iškovojo Atėnų "Panathinaikos" (12/0) klubas su Luku Lekavičiumi.Šalies čempionų titulą ginantys "žalieji" išvykoje
Krizę išgyvenantiems žalgiriečiams nosis nukabinti dar anksti - laukia dvigubos vertės mūšių maratonas
Ketverias Eurolygos rungtynės iš eilės pralaimėjęs Kauno „Žalgiris“ įklimpo į didžiausią duobę nuo 2016-ųjų, o turnyrinėje lentelėje pirmojo aštuoneto poziciją
L.Lekavičius žaidė rezultatyviai, tačiau "Pao" krito Barselonoje
Lukas Lekavičius žaidė rezultatyviai, tačiau jo atstovaujama Atėnų "Panathinaikos" (8/10) komanda Eurolygoje patyrė dar vieną nesėkmę.Penktadienį Graikijos čempionai Ispanijoje 68:79