Naujienos kraunasi...

"Neptūno vadovas D.Zavackas: nesame apsisprendę kiek žaidėjų turėtume įsigyti

"Neptūno vadovas D.Zavackas: nesame apsisprendę kiek žaidėjų turėtume įsigyti
Klaipėdos „Neptūno“ pajėgų rikiavimo darbai artėjančiam sezonui įgavo pagreitį – uostamiesčio ekipa per praėjusią savaitę paskelbė apie sutartis su penkiais žaidėjais bei žengė didelį žingsnį link sudėties komplektacijos pabaigos.

„Neptūno“ atakoms diriguos į praėjusio „Betsafe–LKL“ sezono simbolinį penketuką patekęs 30-metis įžaidėjas Žygimantas Janavičius, komandoje lieka ir kitas su Lietuvos rinktine pasaulio čempionatui besiruošiantis žaidėjas – geriausias jaunasis praėjusio sezono lygos krepšininkas 21-erių Gytis Masiulis.

Uostamiestyje kitą sezoną rungtyniaus Vitorijos „Baskonia“ ekipai priklausantis 21-erių lietuvis Tadas Sedekerskis, 29-erių amerikietis vidurio puolėjas Andre Williamsonas bei 21-erių Džiugas Slavinskas.

Šiuo metu sutartis su „Neptūnu“ turi 10 žaidėjų. Kiek žaidėjų praėjusio sezono „Betsafe–LKL“ trečios vietos laimėtojai dar nori įsigyti?

„Mes dar žvalgomės žaidėjų rinkoje bei nesame pilnai susikomplektavę. Nesame apsisprendę kiek žaidėjų turėtume įsigyti. Viskas priklauso nuo to, kokius krepšininkus mes būsime pajėgūs pasirašyti“, – tinklalapiui LKL.LT teigė „Neptūno“ sporto direktorius Donatas Zavackas.

D. Zavackas tinklalapiui „LKL.LT“ papasakojo apie „Neptūno“ vasaros darbus, žaidėjų pasirinkimą bei tikslus artėjančiam sezonui.

– Ar išvykus Kaziui Maksvyčiui sudėties komplektacijos darbai nepasunkėjo?
– Nepasakyčiau, kad Kazio išvykimas apsunkino komplektacijos darbus. Žinoma, Tomas Rinkevičius yra naujas treneris, turintis savų privalumų ar kažkokių savų minusų, nes nėra turėjęs vyriausiojo trenerio patirties, o žaidėjai nėra susidarę nuomonės apie jį. Vis dėlto negalėčiau teigti, kad „Neptūno“ komplektacijos darbai tapo sunkesni.

– Svarbias roles „Neptūne“ artėjančiame sezone užims 21-erių Gytis Masiulis ir Tadas Sedekerskis. Kiek klubas rizikuoja ties jaunais žaidėjais?
– Nepasakyčiau, kad rizikuojame, nes prieš priimdami sprendimus juos labai stipriai pasveriame. Prieš praėjusį sezoną įdėjome daug darbo dėl Gyčio, pačiam teko važiuoti ir žiūrėti kaip jis žaidžia, kaip jis žaidė  Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), ką jis gali ir sugeba. Stengiamės atlikti analizę, surinkti pirminę informaciją ir tikimės, kad žaidėjas lūkesčius pateisins. Trenerio kompetencijoje yra išnaudoti kiekvieno žaidėjo gerąsias puses. Kartais žaidėjai nepateisina lūkesčių, bet kai pateisina, tai džiaugiasi visi.

Ar yra galimybių, kad „Neptūne“ liks daugiau praėjusiame sezone rungtyniavusių žaidėjų?
– Kol nei jie, nei mes nesame pasirašę kažkokių sutarčių, manau, kad variantų yra. Kol žaidėjas yra laisvas, kažkokia tikimybė jam likti tikrai yra.

 „Neptūną“ papildė amerikietis centras Andre Williamsonas, ar žaidimo stiliumi jis panašus į išvykusį Jerai Grantą?
– Sunku pasakyti, nes kiekvienas krepšininkas turi savų stiprybių. Andre yra labai mobilus, mums to reikės. Renkantis jį atsižvelgėme į J. Grantą, bet J. Grantas savo atletiškumu kompensuodavo labai daug dalykų. Sunku pasakyti, ar Andre bus toks atletiškas, turbūt ne, nes Jerai buvo išskirtinis. Kad A. Williamsonas yra mobilus, manau, mes greitai įsitikinsime.

Ar G. Masiuliui esate numatę lyderio vaidmenį?
– Galime prieš sezoną daug ką numatyti, bet būna, kad tas dalykas kartais įvyksta, o kartais ne. Tai yra trenerio kompetencija sudaryti kiekvienam žaidėjui rolę, kurioje jis jaustųsi komfortabiliai ir atsiskleistų iš gerosios savo pusės.

Nebūtume siekę išlaikyti Gyčio, jei jame nematytume didelės perspektyvos, jog žaidėjas gali žengti dar vieną didelį žingsnį į priekį. Tai tikrai buvo vienas iš faktorių. Gytis irgi rodė nemenką norą likti Klaipėdoje, manau, kad tai turėjo nemažą įtaką „Žalgirio“ apsisprendimui skolinti jį „Neptūnui“ dar vienam sezonui.

Ko tikitės iš Tado Sedekerskio, kurį įsigyti „Neptūnas“ siekė ir praeityje?
– Niekam nėra paslaptis, kad tai buvo vienas perspektyviausių savo kartos žaidėjų, kuris eilę metų turėjo šiokių tokių problemų. Pirmą kartą, kai bandėme jį pasikviesti, jis nuėjo į Kėdainių „Nevėžį“. Vėliau turėjo traumų, dėl kurių negalėjo įsivirtinti Vitorijos „Baskonia“ klube.

Manau, kad dabar suradome bendrą sprendimą, o Tadas turėtų gauti lengvesnes galimybes atsiskleisti kaip pilnavertis žaidėjas. Tadas „Neptūne“ turės svarbią rolę, į jį dedame nemažai vilčių, manome, kad savo kartoje jis bus vienas iš tų, kuris ateityje parodys ką iš tikrųjų gali.

Ar Tado traumų istorija Jūsų negąsdina?
– Kiek teko bendrauti su Tadu, su jo atstovais, tai informacija yra tokia, kad jis jaučiasi gerai. Traumos toks dalykas, kad sporte jų neišvengsi, žinoma, mes tikimės, kad T. Sedekerksis bus sustiprėjęs ir parodys pilną savo pajėgumą.

 

Ar Ž. Janavičiaus įsigijimas yra didelis klubo laimėjimas, kaip pavyko nukonkuruoti Permės ekipą?
– Spaudoje buvo eskaluojamas šis dalykas. Finansai kiekvienam žaidėjui yra ne paskutinėje vietoje, bet „Neptūnas“ per eilę metų užsitarnavo stabilaus klubo vardą. Daugelis žaidėjų po „Neptūno“ gauna vertingesnius pasiūlymus, manau, kad Žygiui atsivers naujos galimybės. Jis ant savo pečių neš nemažą atsakomybę, manau, kad Žygis norėjo save išbandyti šioje rolėje.

Ar rinkdamiesi paskutinius žaidėjus akcentuosite tolimus metimus, kurių dabar gal kiek trūksta?
– Metikų visada komandoje norisi kuo daugiau, kitą vertus, esamoje sudėtyje pataikyti gali tiek Osvaldas Olisevičius, tiek Gytis Masiulis, tiek Tomas Delininkaitis. Turime metikų, bet, žinoma, žvalgomės jų ir toliau. Krepšinis susideda iš to, kas gali pataikyti į krepšį, tad be to niekur toli nenujudėsime.

– Kokius tikslus „Neptūnas“ keliasi artėjančiam sezonui?
– Kol neturime pilnos sudėties, tol nesinori tiksliai atsakyti. Manau, kad mūsų tikslai turi būti kaip ir kiekvieną sezoną – „Betsafe–LKL“ ketvertas, o FIBA Čempionų lygoje – nužygiuoti kiek galime toliau. Tai nebūtinai yra tik kitas etapas, norėtųsi kažkada žengti ir į tą aštuntuką. Tai sunkiai įgyvendinama, bet visada norisi pasirodyti geriau, nei buvo praėjusį sezoną. Ar bent pakartoti buvusius pasiekimus.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Žalgiriečiai atliko pirmąsiais procedūras ir pasidalijo vasaros įspūdžiais
Žalgiriečiai atliko pirmąsiais procedūras ir pasidalijo vasaros įspūdžiais
Į Kauną jau atvykę „Žalgirio“ komandos naujokai bei Lietuvoje likę žalgiriečiai trečiadienį pradėjo pirmąjį pasiruošimo naujajam sezonui etapą – atliko medicininius
"Neptūno" naujokas A.Williamsonas: treniruotėse tvyro komandiškumo jausmas
"Neptūno" naujokas A.Williamsonas: treniruotėse tvyro komandiškumo jausmas
Klaipėdos „Neptūnas“ tęsia pasiruošimą artėjančiam sezonui. Krepšininkai darbą kieme jau derina su sportu salėje, o treniruočių procese trūksta tik su Lietuvos rinktinė
Jonavos klubas atsisakė galimybės žengti į LKL
Jonavos klubas atsisakė galimybės žengti į LKL
Jonavos krepšinio klubas informavo Lietuvos krepšinio lygos administraciją, kad nepasinaudos LKL valdybos pateiktu siūlymu ir kitą sezoną „Betsafe–LKL“ čempionate nedalyvaus.Trečiadienį
M.Varnas prisijungė prie kitų Prienų klubo peržiūroje dalyvaujančių lietuvių
M.Varnas prisijungė prie kitų Prienų klubo peržiūroje dalyvaujančių lietuvių
Artėjančiam Lietuvos krepšinio lygos sezonui besiruošianti Prienų „CBet“ ekipa į peržiūrą pasikvietė dar vieną žaidėją. Prie komandos treniruočių prisijungė 22
"Žalgirio" naujokas N.Hayesas: nesu tikras aukštaūgis, esu daugiau "tweeneris"
"Žalgirio" naujokas N.Hayesas: nesu tikras aukštaūgis, esu daugiau "tweeneris"
Antradienį Kauno „Žalgirio“ komandos naujokui iš JAV Nigelui Hayesui sėkmingai atlikta sveikatos patikra, o krepšininkas spėjo susipažinti su „Žalgirio“ arena
Praviras duris "Nevėžiui" palikusi LKL neįsiklausė į "Žalgirio" norą
Praviras duris "Nevėžiui" palikusi LKL neįsiklausė į "Žalgirio" norą
Lietuvos krepšinio lyga (LKL) ir toliau neuždaro durų Kėdainių „Nevėžiui“. Prieš kelias dienas paskelbusi, jog 17 metų aukščiausiame šalies divizione žaidusi
A.Perezas apie "Žalgirį" galvojo ne pirmus metus metus ir nori būti lyderiu
A.Perezas apie "Žalgirį" galvojo ne pirmus metus metus ir nori būti lyderiu
Naujasis Kauno „Žalgirio“ atakų organizatorius Alexas Perezas jau gavo pirmąją progą susipažinti su savo naujaisiais „namais“ – „Žalgirio“ arena ir dalimi
V.Lipkevičius pasiruošęs perimti estafetę iš S.Jasaičio
V.Lipkevičius pasiruošęs perimti estafetę iš S.Jasaičio
Praėjusių metų vasarą su Panevėžio „Lietkabeliu“ dvejų metų sutartį pasirašęs Vytenis Lipkevičius sezono eigoje buvo paskolintas Prienų ekipai, bet šiame tarpsezonyje
Z.LeDay'us: "Žalgiryje" žaidžiamas kietas krepšinis, noriu būti viso to dalimi
Z.LeDay'us: "Žalgiryje" žaidžiamas kietas krepšinis, noriu būti viso to dalimi
Pirmadienio popietę „Žalgirio“ arenoje apsilankė pirmasis artėjančio 2019–2020 m. sezono Kauno „Žalgirio“ komandos naujokas – amerikietis Zachas LeDay.25-erių
"Nevėžio" krachas: komanda nedalyvaus LKL čempionate, šaukiamas neeilinis posėdis
"Nevėžio" krachas: komanda nedalyvaus LKL čempionate, šaukiamas neeilinis posėdis
Septyniolika sezonų Lietuvos krepšinio lygoje praleidęs Kėdainių „Nevėžis“ kitą sezoną „Betsafe–LKL“ čempionate nedalyvaus.„Nevėžis“ neįvykdė
Į Kauną atvykusiam "Žalgirio" naujokui Z.LeDay'ui gidu tapo T.Walkupas
Į Kauną atvykusiam "Žalgirio" naujokui Z.LeDay'ui gidu tapo T.Walkupas
"Žalgirio" legionieriai jau renkasi Kaune, kur netrukus Lietuvos čempionai pradės pasirengimą naujajam sezonui.Amerikiečiui Zachui LeDay'ui viską parodė jo tautietis, antrus metus
Prienų klubo peržiūroje - su "Rytu" išsiskyręs M.Normantas ir dar du žaidėjai
Prienų klubo peržiūroje - su "Rytu" išsiskyręs M.Normantas ir dar du žaidėjai
Pasiruošimo stovyklą 2019-2020 metų Lietuvos krepšinio lygos sezonui pradėję Prienų „CBet“ krepšininkai sulaukė papildymo. Prieniškių komandos peržiūroje
"Šiauliai" jubiliejiniam sezonui pristatė naują logotipą (komentarai)
"Šiauliai" jubiliejiniam sezonui pristatė naują logotipą (komentarai)
Ketvirtį amžiaus skaičiuojantis „Šiaulių“ krepšinio klubas šią sukaktį pažymi pristatydamas atnaujintą logotipą. Dėl viduramžiais netoliese įvykusio mūšio
R.Miniotas nutraukė sutartį su "Nevėžiu" ir grįžo į Prienus
R.Miniotas nutraukė sutartį su "Nevėžiu" ir grįžo į Prienus
Prienų „CBet“ ekipoje artėjantį sezoną išvysime dar vieną visiems gerai pažįstamą veidą. Į komandą po metų pertraukos grįžta 23 metų 206 cm ūgio puolėjas Regimantas
LKL apžvalga: galingas "Juventus" papildymas, naujokai Šiauliuose, Alytuje, Pasvalyje
LKL apžvalga: galingas "Juventus" papildymas, naujokai Šiauliuose, Alytuje, Pasvalyje
Sezonui pasiruošimą pradėję „Betsafe–LKL“ klubai, į Lietuvą atvykę „Ryto“ legionieria, įspūdingas naujokas Utenoje, papildymai „Šiauliuose“
"Dzūkijos" gretose - Rusijoje rungtyniavęs aukštaūgis iš Serbijos
"Dzūkijos" gretose - Rusijoje rungtyniavęs aukštaūgis iš Serbijos
Alytaus "Dzūkijos" komanda artėjant 2019 - 2020 metų Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezonui toliau rikiuoja savo gretas.Neoficialiais duomenimis, dzūkai dėl kontrakto sąlygų sutarė
"Ryto" naujokas P.Cruzas mėgsta laimėti, kurti, pelnyti taškus ir atiduoda jėgas gynybai
"Ryto" naujokas P.Cruzas mėgsta laimėti, kurti, pelnyti taškus ir atiduoda jėgas gynybai
Iš Meksikos į sostinę atvykęs „Ryto“ legionierius Pako Cruzas turėjo tris skrydžių persėdimus keliaujant į Lietuvą. Po nuobodžios kelionės 29 metų amžiaus 1,91 m ūgio krepšininkas
"Nevėžis" paprašė LKL pavėlinti terminą reikiamiems dokumentams pateikti
"Nevėžis" paprašė LKL pavėlinti terminą reikiamiems dokumentams pateikti
Lietuvos krepšinio lyga sulaukė Kėdainių „Nevėžio“ klubo prašymo savaite pavėlinti terminą, per kurį klubas įpareigotas pateikti dokumentus siekiant teisės dalyvauti
"Neptūnas" pradėjo pasiruošimą sezonui bei pristatė naują logotipą
"Neptūnas" pradėjo pasiruošimą sezonui bei pristatė naują logotipą
Klaipėdos „Neptūnas“ vakar Klaipėdos miesto centriniame stadione susirinko į pirmąją treniruotę. Treniruotės metu netrūko džiugių emocijų ir naujų pažinčių.Susipažinti su komanda
"Ryto" vadovas: mūsų finansinės galimybės kuklesnės, tačiau tikslai išlieka tie patys
"Ryto" vadovas: mūsų finansinės galimybės kuklesnės, tačiau tikslai išlieka tie patys
Vilniaus „Ryto“ krepšininkai šią savaitę grįžta į Lietuvos sostinę, kurioje pamažu pradės pasirengimą artėjančio sezono kovoms. Savaitės pradžioje krepšininkams
T.Delininkaitis: ačiū "Neptūnui", kad suteikė šansą
T.Delininkaitis: ačiū "Neptūnui", kad suteikė šansą
Klaipėdos „Neptūnas“ jau rytoj pradės pasiruošimą artėjančiam sezonui, o į pirmąją fizinio pasirengimo treniruotę susirinks septyni pernai uostamiestyje rungtyniavę krepšininkai.Vienas
"Juventus" naujokas N.Giga: bus malonu vėl vilkėti raudonai baltą aprangą
"Juventus" naujokas N.Giga: bus malonu vėl vilkėti raudonai baltą aprangą
Trejų metų sutartį su Utenos klubu pasirašęs aukštaūgis Norbertas Giga tapo paskutiniuoju šią vasarą ekipą sustiprinusiu lietuviu, kuriam numatomas vaidmuo pagrindinėje ekipos
"Pieno žvaigždžių" gretose - Slovėnijos rinktinėje debiutavęs gynėjas
"Pieno žvaigždžių" gretose - Slovėnijos rinktinėje debiutavęs gynėjas
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda sulaukė pastiprinimo gynėjų grandyje. Aukštaitijos klubas pasirašė sutartį su Miha Laporniku. 25-erių atakuojantis gynėjas
Paskelbtas 2019-2020 metų "Betsafe-LKL" tvarkaraštis
Paskelbtas 2019-2020 metų "Betsafe-LKL" tvarkaraštis
Krepšinio sirgaliai gali pradėti žymėtis svarbiausias datas savo kalendoriuose – LKL valdybos nariai patvirtino 2019–2020 m. „Betsafe–LKL“ sezono tvarkaraštį.Naujasis
"Dzūkiją" papildė iš Lenkijos atvykstantis amerikietis
"Dzūkiją" papildė iš Lenkijos atvykstantis amerikietis
Profesionalo karjerą Lenkijoje pradėjęs Gabe‘as DeVoe tapo naujausiu Alytaus „Dzūkijos“ komandos nariu.23 metų 191 cm ūgio atakuojantis gynėjas atvyksta iš Zelionos Guros
"Lietkabelis" jau pradėjo treniruotes, peržiūroje - R.Stankevičius
"Lietkabelis" jau pradėjo treniruotes, peržiūroje - R.Stankevičius
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda pirmadienį pradėjo pasiruošimą 2019–2020 metų sezonui. Į pirmąją treniruotę susirinko 12 krepšininkų.11 iš jų turi sutartis
Į Vilnių atvykęs C.Bairstow: apie Lietuvą ir "Rytą" nemažai sužinojau iš B.Motumo ir B.Magdeno
Į Vilnių atvykęs C.Bairstow: apie Lietuvą ir "Rytą" nemažai sužinojau iš B.Motumo ir B.Magdeno
Po daugiau nei 30 valandų trukusios kelionės iš gimtosios Australijos naujasis Vilniaus „Ryto“ legionierius Cameronas Bairstow pasiekė Lietuvą. Ilgos kelionės nuovargio į Vilnių
"Neptūnas" komplektaciją baigė pasikviesdamas patyrusį atakų organizatorių
"Neptūnas" komplektaciją baigė pasikviesdamas patyrusį atakų organizatorių
Klaipėdos „Neptūnas“ baigė antrojo įžaidėjo paieškas – juo tapo 32-ejų amerikietis Darrinas Dorsey. Uostamiesčio ekipa su 188 cm ūgio krepšininku sukirto rankomis

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime