"Pieno žvaigždės" po pertraukos "surakino" šiauliečius

Nesulaikomai rungtyniaujančios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (13/9) iškovojo jau šeštąją pergalę paeiliui. Dviženklį deficitą prieš „Šiaulių“ (3/19) ekipą panaikinę pasvaliečiai iškovojo devintąją pergalę per paskutines dešimt rungtynių.

Fantastišką spurtą trečiajame kėlinyje surengusios „Pieno žvaigždės“ įveikė „Šiaulius“ 91:76 (23:23, 19:27, 26:12, 23:14), kuriems tai buvo penktasis pralaimėjimas iš eilės.

„Pieno žvaigždžių“ gretose net šeši žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, o rezultatyviausiai žaidė 20 taškų pelnęs Yannickas Franke ir 16 pridėjęs Vytautas Šulskis.

„Šiaulių“ gretose išsiskyrė 15 taškų pelnęs Kristupas Žemaitis ir 14 pridėjęs Evaldas Šaulys, kuris pataikė 4 tritaškius iš 6.

„Šiaulių“ ekipa antrojo kėlinio pabaigoje pirmavo 44:38, tačiau pasvaliečiai netrukus sumažino atsilikimą iki dviejų taškų (42:44). Vis dėlto pirmąją rungtynių dalį „Šiauliai“ užbaigė K. Žemaičio ir E. Šaulio tritaškiais, po kurių komandas skyrė jau 8 taškai – 50:42.

Po ilgosios pertraukos E. Šaulys smeigė dar vieną tolimą metimą, o „Šiauliai“ įgijo ir dviženklį pranašumą – 53:42. Po tokio smūgio „Pieno žvaigždės“ tiesiog užsikūrė ir surengė įspūdingą spurtą 26:5 bei perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas (68:58).

Ketvirtajame kėlinyje pasvaliečiai varžovų arčiau neprisileido, išlaikė saugų atstumą ir iškovojo dar vieną pergalę.

„Antra pusė buvo tai, ko mes norime ir kaip turėtume žaisti, – po susitikimo teigė pasvaliečių treneris Gediminas Petrauskas. –  Pirmoje pusėje kažkur tiesiog nepakankamai dirbome. Bet čia jau turime tai išsiaiškinti komandos viduje treneriai. O antra pusė tikrai buvo gera ir dėl geros gynybos sugebėjome perlaužti rungtynes, o tai mums leido ir bėgti į greitą puolimą, kas mums taip patinka.“

„Sužaidėme dvi labai skirtingas puses, – konstatavo „Šiaulių“ strategas Antanas Sireika. – Pirmoje rungtynių dalyje akivaizdžiai laimėjome kovą dėl atšokusių kamuolių. Nelabai suprantu, kas galėjo pasikeisti. Tikrai nedarėme jokių eksperimentų. Labai trūksta tvirtos rankos aikštelėje, kad kai kas nors nepasiseka, galėtų suimprovizuoti.“

„Šiauliai“: Kristupas Žemaitis 15 (5 rez. perd.), Evaldas Šaulys 14 (4/6 trit.), Arminas Urbutis 12, Benas Griciūnas 11 (3/10 dvit., 6 atk. kam.), Cedrickas Bowenas 9.

„Pieno žvaigždės“: Yannickas Franke 20, Vytautas Šulskis 16 (8 atk. kam., 22 n.b.), Tomas Lekūnas (6 atk. kam.) ir Dagoberto Pena po 14, Jay Threattas 11 (6 rez. perd.), Žygimantas Skučas 10.

Prognozė: "Juventus" braunasi į LKL ketvertuką, Šiauliuose - revanšo siekiantis "Nevėžis"
Utenos „Juventus“ šį vakarą sieks antrą kartą per penkias dienas įveikti Alytaus „Sintek–Dzūkiją“ ir pagal pergales pavyti ketvirtoje „Betsafe–LKL“
Šiauliuose augantis talentas R.Augustinaitė: tokiame lygyje gaunu daug patirties ir pamokų
Penkiolikmetė Rusnė Augustinaitė – viena iš šešių sidabrinės Europos jaunučių rinktinės krepšininkių, šį sezoną debiutavusių Moterų lygoje. Gimtojo
K.Žemaičio dienos "Šiaulių" klube - suskaičiuotos
Eurobasket.lt šaltinių duomenimis, nuo 2017 -ųjų metų Šiaulių "Šiaulių" spalvas ginantis įžaidėjas Kristupas Žemaitis, veikiausiai jau artimiausiu metu atsisveikins
"Žalgiris" nepadoriu skirtumu laimėjo Pasvalyje
Kauno „Žalgirio“ (10/0) ekipa pademonstravo savo visą pajėgumą „Betsafe–LKL“ pirmenybėse ir be jokio gailesčio sutriuškino Pasvalio „Pieno žvaigždes“
Šiauliuose - uraganinis puolimas ir į pergalių kelią grįžusio  "Neptūno" revanšas (video)
Šiauliuose - uraganinis puolimas ir į pergalių kelią grįžusio "Neptūno" revanšas (video)
„Neptūnas“ (6/4) tęsia savo pergalių seriją „Betsafe–LKL“ pirmenybėse.Fantastišką puolimą pademonstravę klaipėdiečiai išvykoje 102:95 (26:20, 25:21,
"Pieno žvaigždžių" gretose - Lietuvoje puikiai pažįstamas amerikietis
Į Pasvalio „Pieno žvaigždes“ atvyksta puikiai Lietuvoje pažįstamas amerikietis. Gedimino Petrausko treniruojama ekipa pasirašė sutartį su 31-erių gynėju Malcolmu Grantu.183
"Šiauliai" laimėjo dramą Prienuose ir tapo paskutine KMT ketvirtfinalio dalyve
Karaliaus Mindaugo taurės turnyro aštuntfinalio antrasis mačas tarp Prienų „CBet“ ir „Šiaulių“ ekipų žiūrovams padovanojo neįtikėtiną intrigą
"CBet" vairą perimantis D.Šalenga: "Krikštą praėjau "Žalgiryje"
Dainius Šalenga pasirengęs naujam iššūkiui. Ilgametis krepšininkas šiemet pradėjo trenerio karjerą, o šį vakarą užims ir vyriausiojo trenerio postą.42-ejų
G.Petrauskas apibendrino pirmąjį LKL ratą ir papasakojo apie naujokų paieškas
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ „Betsafe-LKL“ pirmenybėse sužaidė pirmąjį reguliariojo sezono ratą, po kurio savo sąskaitoje turi 3 pergales ir 6 pralaimėjimus.Pirmajame rate
"Šiauliai" užtikrintai susitvarkė su svečiais iš Prienų
„Šiauliai“ (3-5) antrą kartą per savaitę nugalėjo Prienų „CBet“ (4-5) krepšininkus, tiesa, šįkart tai padarė „Betsafe–LKL“ čempionate
Dramatiškame Aukštaitijos derbyje "Juventus" per pratęsimą palaužė "Pieno žvaigždes"
Utenoje įvyko rezultatyviausias šio sezono „Betsafe–LKL“ mūšis, kuriame Laimonas Kisielius išplėšė pratęsimą, tačiau jame „Juventus“ (3/5)
Prieš "Juventus" rungtynes - "Pyragų dienos" akcija
Lapkričio 9-ąją Utenos „Juventus“ stos į dar vieną „Betsafe-LKL“ čempionato kovą, kurioje susitiks su Pasvalio „Pieno Žvaigždžių“ krepšininkais. Būtent
"Šiauliai" tikrame trileryje nukovė prieniškius
Charakterį pademonstravusi „Šiaulių“ ekipa sugebėjo išnešti sveiką kailį namuose ir antrąjį Karaliaus Mindaugo taurės etapą pradėti sudėtinga pergale.Rungtynes
"Šiauliai“ ir "CBet" pradeda maratoną: tarpusavyje žais triskart per 9 dienas
Karaliaus Mindaugo taurės turnyro II etapas prasideda šį vakarą Šiauliuose.Dvi praėjusį savaitgalį „Betsafe–LKL“ čempionate smūgius patyrusios „Šiaulių“
Legionierių vedamos "Pieno žvaigždės" sutriuškino "Nevėžį"
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (3/5) komanda sužaidė solidžią antrą mačo dalį ir Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) nutraukė trijų pralaimėjimų seriją.Gedimino
Į savo areną grįžę dzūkai sutriuškino "Šiaulius"
Alytaus „Sintek–Dzūkijos“ (2-5) krepšininkai su griausmu grįžo į savo areną. Pirmą kartą nuo spalio 12-osios Alytuje žaidę Valdemaro Chomičiaus auklėtiniai sužaidė
Sudarytas KMT antrojo etapo tvarkaraštis
Keturios komandos kitą savaitę pradės kovas dėl vietos Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalyje.Trečiadienį ištraukus antrojo etapo burtus skelbiamas šio etapo tvarkaraštis.„Šiauliai“
Ištraukti antrojo KMT etapo burtai
Trečiadienį ryte ištraukti antrojo Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) etapo burtai, kurie į poras suskirstė keturias „Betsafe-LKL“ ekipas.Per Lietuvos krepšinio lygos būtinėje
Rezultatyviausios M.Echodo karjeros rungtynės padėjo "Rytui" išbristi iš nesėkmių ruožo
Ne kartą kritikos šį sezoną sulaukęs Martynas Echodas sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes Vilniuje ir jo vedamas „Rytas“ grįžo į pergalių kelią.M. Echodas surinko
"Neptūnas" nesėkmių seriją nutraukė emocingame mūšyje Pasvalyje
Klaipėdos „Neptūnas“ (3-4) nutraukė keturių pralaimėjimų seriją „Betsafe–LKL“ pirmenybėse. Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai Pasvalyje 86:77 (23:24, 19:12, 23:12, 21:27)
M.Brazys apie šeštadienio "Ryto" varžovus: "Šiauliai" žaidžia gerą ir gražų krepšinį
Šeštadienį „Jeep“ arenoje sostinėje į „Betsafe–LKL“ akistatą stos Vilniaus „Rytas“ ir Šiaulių „Šiauliai“ – dvi
Pasvalyje - trečias jauniausias krepšininkas LKL
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda į paraišką įtraukė 17-metį Vilių Valuntonį.Jis nuo šiol galės atstovauti ekipai „Betsafe–LKL“ čempionate.„Pieno
"Pieno žvaigždės" atsisveikino su aukštaūgiu iš Ukrainos ir ieško pastiprinimo
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su Serhijumi Pavlovu.S. Pavlovas krepšininko karjerą pratęs gimtojoje Ukrainoje, o Pasvalio klubas į jo poziciją
"Šiauliai" tiesiog sumindė "Palangos Kuršius"
„Šiaulių“ ekipa Palangoje sugebėjo įgyti vos 7 taškų pranašumą prieš vietos „Kuršius“, tačiau namuose nepasigailėjo Nacionalinės krepšinio
"Pieno žvaigždės" tiesiausiu keliu žengė į KMT ketvirtfinalį
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai antrose Karaliaus Mindaugo taurės pirmojo etapo rungtynėse didesnių problemų neprisidarė – Gedimino Petrausko auklėtiniai savo
Šuolis: prieš du metus "Šiauliuose" žaidęs amerikietis keliasi į "Warriors"
Neįtikėtiną karjeros šuolį padarė dar vos prieš du metus "Šiaulių" gerbėjus tritaškiais metimais džiuginęs amerikietis Nickas Zeisloftas.Oficialiai skelbiama,
"Pieno žvaigždės" išbarstė 17 taškų pranašumą ir nusileido svečiams iš Prienų
Prienų „CBet“ (4-2) ir toliau demonstruoja charakterį – šeštajame „Betsafe–LKL“ ture Manto Šerniaus auklėtiniai vienu metu Pasvalio „Pieno
Aukštaitijos derbyje triumfavo panevėžiečiai
Panevėžio „Lietkabelis“ (3/2) sekmadienį „Betsafe-LKL“ čempionate grįžo į pergalių kelią ir namuose 75:62 (18:18, 17:17, 24:10, 16:17) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“