"Pieno žvaigždės" po pertraukos "surakino" šiauliečius

Nesulaikomai rungtyniaujančios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (13/9) iškovojo jau šeštąją pergalę paeiliui. Dviženklį deficitą prieš „Šiaulių“ (3/19) ekipą panaikinę pasvaliečiai iškovojo devintąją pergalę per paskutines dešimt rungtynių.

Fantastišką spurtą trečiajame kėlinyje surengusios „Pieno žvaigždės“ įveikė „Šiaulius“ 91:76 (23:23, 19:27, 26:12, 23:14), kuriems tai buvo penktasis pralaimėjimas iš eilės.

„Pieno žvaigždžių“ gretose net šeši žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, o rezultatyviausiai žaidė 20 taškų pelnęs Yannickas Franke ir 16 pridėjęs Vytautas Šulskis.

„Šiaulių“ gretose išsiskyrė 15 taškų pelnęs Kristupas Žemaitis ir 14 pridėjęs Evaldas Šaulys, kuris pataikė 4 tritaškius iš 6.

„Šiaulių“ ekipa antrojo kėlinio pabaigoje pirmavo 44:38, tačiau pasvaliečiai netrukus sumažino atsilikimą iki dviejų taškų (42:44). Vis dėlto pirmąją rungtynių dalį „Šiauliai“ užbaigė K. Žemaičio ir E. Šaulio tritaškiais, po kurių komandas skyrė jau 8 taškai – 50:42.

Po ilgosios pertraukos E. Šaulys smeigė dar vieną tolimą metimą, o „Šiauliai“ įgijo ir dviženklį pranašumą – 53:42. Po tokio smūgio „Pieno žvaigždės“ tiesiog užsikūrė ir surengė įspūdingą spurtą 26:5 bei perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas (68:58).

Ketvirtajame kėlinyje pasvaliečiai varžovų arčiau neprisileido, išlaikė saugų atstumą ir iškovojo dar vieną pergalę.

„Antra pusė buvo tai, ko mes norime ir kaip turėtume žaisti, – po susitikimo teigė pasvaliečių treneris Gediminas Petrauskas. –  Pirmoje pusėje kažkur tiesiog nepakankamai dirbome. Bet čia jau turime tai išsiaiškinti komandos viduje treneriai. O antra pusė tikrai buvo gera ir dėl geros gynybos sugebėjome perlaužti rungtynes, o tai mums leido ir bėgti į greitą puolimą, kas mums taip patinka.“

„Sužaidėme dvi labai skirtingas puses, – konstatavo „Šiaulių“ strategas Antanas Sireika. – Pirmoje rungtynių dalyje akivaizdžiai laimėjome kovą dėl atšokusių kamuolių. Nelabai suprantu, kas galėjo pasikeisti. Tikrai nedarėme jokių eksperimentų. Labai trūksta tvirtos rankos aikštelėje, kad kai kas nors nepasiseka, galėtų suimprovizuoti.“

„Šiauliai“: Kristupas Žemaitis 15 (5 rez. perd.), Evaldas Šaulys 14 (4/6 trit.), Arminas Urbutis 12, Benas Griciūnas 11 (3/10 dvit., 6 atk. kam.), Cedrickas Bowenas 9.

„Pieno žvaigždės“: Yannickas Franke 20, Vytautas Šulskis 16 (8 atk. kam., 22 n.b.), Tomas Lekūnas (6 atk. kam.) ir Dagoberto Pena po 14, Jay Threattas 11 (6 rez. perd.), Žygimantas Skučas 10.

"Žalgiris" oficialiai atsisveikino su D.Waltonu
Kauno „Žalgiris“ abipusiu susitarimu atsisveikino su 23-metų 185 cm ūgio Derricku Waltonu.Spalį į Lietuvą atvykęs ir keturis mėnesius Kaune praleidęs atakų organizatorius „Betsafe–LKL“
"Šiauliai" rado naują įžaidėją
Pajėgaus įžaidėjo niekaip nerandanti Šiaulių "Šiaulių" komanda dar kartą užmetė meškerę tikėdamiesi sugauti stambią žuvį."Sportando" šaltinių
D.J.Seeley vedamas "Rytas" išvargo pergalę Utenoje ir žais KMT finalo ketverte (komentarai)
D. J. Seeley vedama Vilniaus „Ryto“ komanda tapo antrąja „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės pusfinalio dalyve.Po pirmojo tarpusavio mačo dviejų taškų persvarą turėję
"Šiaulių" sirgalius tritaškiais lepinęs N.Zeisloftas keliasi į Ispanijos "Endesa" lygą
Praėjusį sezoną Šiaulių "Šiaulių" sirgalius tolimomis tritaškėmis bombomis džiuginęs amerikietis Nickas Zeisloftas sulaukė savojo šanso.Į Italijos antrąją
"Lietkabelis" neturėjo problemų su "Skycop" (komentarai)
Užtikrintai rungtyniavęs ir tritaškių ginklą naudojęs Panevėžio „Lietkabelis“ (13/8) pasiekė trečią pergalę iš eilės „Betsafe–LKL“.Nenado Čanako
Nesulaikomai rungtyniaujančios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (13/9) iškovojo jau šeštąją pergalę paeiliui. Dviženklį deficitą prieš „Šiaulių“
"Maccabi" įveikė "Olympiacos" ir veržiasi į kovą dėl atkrintamųjų
Labai svarbią pergalę kovoje dėl bilieto į Eurolygos atkrintamąsias varžybas pasiekė Tel Avivo "Maccabi" (10/12) komanda.Žydai namie 65:64 (14:16, 12:13, 19:13, 20:22) palaužė
"Šiauliai" atsisveikino ir su S.Nimley
Tris mėnesius Saulės mieste praleidęs legionierius Saah Nimley Šiauliuose neliks. Nors „Šiaulių“ klubas, pasibaigus bandomajam laikotarpiui, pasiūlė įžaidėjui likti ir
I.Vaitkų "Snaiperio" konkurse pakeistiantis K.Lukošiūnas tiki savo sėkme
Dėl kojos skausmų mėnesį žaisti negalėsiantis Ignas Vaitkus praleis ir „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverto metu vyksiantį LKL „Snaiperio“ konkursą, kurį
Savaitės apžvalga: galingi debiutai bei tritaškių rekordas
Sezono tritaškių rekordą pagerinusios bei Klaipėdos „Neptūną“ paskandinusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“, į rikuotę sugrįžęs Leo Westermannas,
I.Vaitkus mėnesiui iškrito iš rikiuotės
Iš nesėkmių ruožo neišlipantys „Šiauliai“ patyrė dar vieną smūgį. Komanda mažiausiai mėnesiui neteko rezultatyviausio ekipos žaidėjo Igno Vaitkaus, kuris po
Po ilgosios pertraukos spurtavęs "Lietkabelis" įveikė nukraujavusius "Šiaulius"
Pastaruoju metu Panevėžio „Lietkabelio“ klube vykstančios permainos didelės įtakos komandos pasirodymams nepadarė – „Betsafe-LKL“ pirmenybėse buvo iškovota
Tritaškiais "Neptūną" užbombardavusios "Pieno žvaigždės" nugalėjo "Neptūną"
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (12/9) ir toliau demonstruoja fantastišką formą „Betsafe–LKL“ pirmenybėse. Ivaras Žviguris sužaidė geriausias karjeros rungtynes
"Pieno žvaigždes" palieka E.Omogbo
Sėkmingai pastaruoju metu rungtyniaujančių Pasvalio „Pieno žvaigždžių sudėtyje – pasikeitimai. Klubas oficialiai informuoja, kad Aukštaitijos ekipos marškinėlių šį
LKL sausio mėnesio MVP - T.Lekūnas
Geriausią krepšinį karjeroje žaidžiantis Tomas Lekūnas išrinktas naudingiausiu sausio mėnesio „Betsafe–LKL“ čempionato krepšininku.25-erių puolėjas padėjo
"Šokėjų kovoms" ruošiasi 7 klubų palaikymo komandos
Prieš artėjantį „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverto turnyrą Vilniuje specialius derinius ir pasirodymus ruošia ne tik klubai.Šiemet
Ž.Skučas: nuo praėjusio sezono, kai žaidžiau "Lietkabelyje" buvau pasimetęs krepšinyje
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ patyliukais tapo karščiausia „Betsafe–LKL“ komanda.Aukštaitijos klubas išgyveno sunkų sezono startą, pakeitė nepasiteisinusius
E.Omogbo nebenori likti Pasvalyje
Po traumos į aikštę sugrįžęs Pasvalio "Pieno žvaigždžių" legionierius Emmanuelis Omogbo neberungtyniauja taip, kaip žaidė prieš ją ir, panašu, nėra patenkintas
Gražiausio LKL savaitės epizodo autorius - virš lankų skrajojęs A.White'as
Kauno „Žalgiris“ savaitgalį Utenoje su vietos „Juventus“ du kėlinius vargo, tačiau vėliau įjungė aukštesnę pavarą ir iškovojo dar vieną pergalę „Betsafe-LKL“
Nesulaikomai rungtyniaujančios "Pieno žvaigždės" laimėjo Prienuose (komentarai)
Septintąją pergalę per paskutines aštuonerias rungtynes iškovojusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (11/9) ir toliau demonstruoja puikią sportinę formą.Po ilgosios pertraukos
"Šiauliai" po pratęsimo nusileido Masiulio ir Gailiaus vedamam "Neptūnui" (komentarai)
Klaipėdos „Neptūno“ (16/4) komanda įsirašė į sąskaitą nelengvą pergalę „Betsafe–LKL“, kur svečiuose tik po pratęsimo 106:103 (28:20, 21:29, 24:25, 20:19,
"Šiaulių" krepšininkai išpildė jaunųjų šiauliečių svajonę
„Šiaulių“ krepšininkai galbūt nėra geriausi „Betsafe–LKL“ čempionate šį sezoną, tačiau jų indėlis į socialinę veiklą – vienas didžiausių
"Juventus" sutriuškino blankiai žaidusius "Šiaulius"
Praėjusiame ture kiek netikėtai prieš Kėdainių „Nevėžį“ suklupę Utenos „Juventus“ (8/11) savo pamokas išmoko ir su kitais autsaideriais susidorojo be didesnių
"Pieno žvaigždės" laimėjo trilerį su pratęsimu prieš "Dzūkiją" (komentarai)
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (10/9) komanda sužaidė rezultatyviausią sezono mačą „Betsafe–LKL“ ir per pratęsimą 110:107 (19:24, 21:27, 36:21, 14:18, 20:17)
Š.Beniušis vėl paliko "Šiaulius"
Po Beno Griciūno traumos gruodžio pabaigoje į „Šiaulių” sudėtį susigrąžintas vidurio puolėjas Šarūnas Beniušis vėl padės Joniškio „Delikatesui”
G.Petrauskas apie E.Omogbo: jis iki to mėnulio ir eis visą sezoną
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai „Betsafe–LKL“ sezoną pradėjo kukliu tempu, tačiau dabar Aukštaitijos klubas padidino apsukas.Dabar Gedimino Petrausko
"Žalgiris" Šiauliuose pagerino KMT rekordą ir viena koja žengė į finalo ketvertą
Rezultatyvumu pasigirti pastaruoju metu negalėjęs Kauno „Žalgiris“ atsigriebė su kaupu. Karaliaus Mindaugo taurės rezultatyvumo rekordą pagerinę kauniečiai nušlavė „Šiaulius“
D.Maskoliūnas apie "Žalgirio" varžovus "Šiaulius": atvirai kalbant, jie atrodo keistai
Į rungtynių karuselę įsisukusio Kauno „Žalgirio“ šį vakarą laukia startas Karaliaus Mindaugo taurės turnyre.Pernai taurę iškovojęs „Žalgiris“ šiemet