"Žalgiris" iškovojo dar vieną pergalę Eurolygoje (spaudos konferencijos video)

Ketvirtadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ į savo sąskaitą įsirašė penktąją pergalę Eurolygoje. Devintojo turo rungtynėse „Žalgirio“ arenoje kauniečiai nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“ 91:83 (22:26, 25:18, 19:17, 25:22).

Rungtynes be didesnės žvalgybos tolimu šūviu pradėjo Edgaras Ulanovas, nieko nelaukę taikliai krepšį atakavo Axelis Toupane, Brandonas Daviesas ir Kevinas Pangosas, bet puolime nesunkiai taškus rinkosi ir svečiai – 9:13. Po A.Toupane skrydžio krepšio link ir E.Ulanovo kovingumo pamokų kauniečiai persvėrė rezultatą į 15:13. Tuomet buvusį žalgirietį Brocką Motumą pergudravo su pastarojo pražanga pasižymėjęs Paulius Jankūnas, iki galo sėkmingai sužaidė Antanas Kavaliauskas, o fantastišką Dee Bosto aikštės matymą dėjimu įtvirtino greitojo puolimo smaigalyje atsidūręs Aaronas White‘as – 22:18. Tiesa, svečiai galingai finišavo pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo – 22:26.

Antrasis kėlinukas startavo drąsiu A.White’o tritaškiu, charakterį demonstravęs baudų stojo mesti A.Toupane, o pranašumą šeimininkų pusėn grąžino ryžtingai sužaidęs K.Pangosas – 29:28. Stambulo komandos krepšininkams stringant vis geresnėje žalgiriečių gynyboje, Lietuvos čempionams atsiplėšti iki 33:28 leido geras progas susikūrę E.Ulanovas ir P.Jankūnas. Atotrūkiui ištirpus iki minimumo (33:32), žibėjo E.Ulanovas, o triukšmo bangą sprogdino tolimą šūvį iš krašto paleidęs D.Bostas – 38:32. Varžovams surengus nedidelį spurtą (38:36), nieko nelaukęs pasitarimą sušaukė žaidimu ne itin patenkintas Šarūnas Jasikevičius. Po jo Vasilije Micičiaus savalaikį perdavimą gavo P.Jankūnas, laisvu koridoriumi aikštelėje pasinaudojo didžiausią turėtą pranašumą atstatęs E.Ulanovas – 42:36. Prieš didžiąją pertrauką toliau siautė E.Ulanovas, kuris tritaškiu rinko jau 20-ąjį savo tašką, tačiau į antrą rungtynių pusę „Žalgiris“ nusinešė apmažėjusią persvarą – 47:44.

Trečiajame kėlinyje pirmieji metimai skrodė „Žalgirio“ krepšio tinklelį (47:48), tačiau ilgai netrukus kauniečių puolimą judinti ėmėsi B.Daviesas – 51:49. Vadovėlio vertą komandinę ataką tolimu šūviu užbaigė A.White‘as, o ketvirčiui įpusėjus, naują rekordinės persvaros ribą nubrėžė su šou elementais kamuolį sugrūdęs B.Daviesas – 56:49. Minutės pertraukėlę išnaudoję svečiai artėjo iki 56:53, bet apie dar pavojingesnį artėjimą nė galvoti jiems neleido iš įvairių aikštės taškų taikliai metęs komandos kapitonas P.Jankūnas – 60:55. Likusią minutę kokybiškai išnaudojo ir persvarą žalgiriečių pusėje išlaikė jaunasis Paulius Valinskas, įsmeigęs tolimą dūrį ir gudriai išprovokavęs varžovo pražangą mesdamas iš trijų taškų zonos – 66:61.

Lemiamame ketvirtyje Lietuvos čempionų pranašumas išaugo iki 71:61, kuomet krepšio konstrukcijų stiprumą dėjimais viena ranka patikrino B.Daviesas. Ledus iš tolimos distancijos Eurolygoje pagaliau pralaužė A.Toupane, bet puolime sukrutę svečiai neramino minutės pertraukėlės paprašiusio Š.Jasikevičiaus (74:66). Iš eilutės keturis taškus susirinkus P.Jankūnui, nieko nelaukus atsakomąjį pasitarimą teko sušaukti „Anadolu Efes“ trenerių štabui, mat atotrūkis pasiekė neregėtas aukštumas – 78:66. Tik pražanga svečius gelbėjo nuo Kauno komandos kapitono P.Jankūno taškų, metimą po driblingo realizavo P.Valinskas, tačiau sunkiu metu varžovai išsitraukė iki tol neišnaudotą tritaškių rezervą (84:79). Laikui sparčiai tiksint apie save priminė pirmuosius taškus po didžiosios pertraukos pelnęs E.Ulanovas (86:79), bet įsidrąsinę turkai kilo lemiamam šturmui – 86:83. Velniškai svarbiu metu iššovė K.Pangosas, ne tik realizavęs sudėtingą prasiveržimą, bet ir tolimu dūriu įtvirtinęs Lietuvos čempionų pergalę rezultatu 91:83.

„Žalgiris“: E.Ulanovas 22 (5/5 dvit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blk.), P.Jankūnas 17 (7/10 dvit., 6 atk. kam.), B.Daviesas 12 (5/7 dvit.), K.Pangosas 10 (7 rez. perd.), A.Toupane 9 (6 atk. kam.), A.White’as 8, P.Valinskas 8 (6 rez. perd.), D.Bostas 3, A.Kavaliauskas 2, A.Milaknis 0, V.Micičius 0.

„Anadolu Efes“: B.Dunstonas 17 (8/11 dvit., 6 atk. kam., 5 blk.), J.Adamsas 15 (4 rez. perd.), R.Ledo 13 (3 per. kam.), K.Simonas 12 (3/6 trit., 5 rez. perd.), B.Motumas 11 (6 atk. kam.).

Prognozė: Prienų veteranai užstrigs "Žalgirio" gynyboje (visos prognozės)
„Betsafe–LKL“ ekipos šiandien stoja į antrojo turo mūšius, o centrinė dvikova įvyks rytoj, kuomet Prienuose Kauno „Žalgirio“ lauks veteranų komandos vadinamos
"Barcelona" pagerbė J.C.Navarro
Kaip jau rašėme, gyva Europos krepšinio legenda ispanas Juanas Carlosas Navarro po ilgų dvejonių galiausiai nusprendė pakabinti sportbačius ant vinies. Buvo oficialiai pranešta,
"Baskonia" su T.Sedekerskiu pasirengimą baigė pergale prieš R.Giedraičio ekipą
Vitorijos "Baskonia" klubas su Tadu Sedekerskiu pergalingai baigė ikisezoninių rungtynių maratoną.Baskai savo žiūrovų akivaizdoje 87:77 (21:21, 14:14, 28:12, 24:30) įveikė Roko Giedraičio
"Kylančia žvaigžde" Eurolygoje tapti pretenduoja du lietuviai
Eurolygos organizacija išvardijo 10 talentingų krepšininkų, kurie šį sezoną gali realiai pretenduoti į „Kylančios žvaigždės“ titulą prestižiškiausiame
Į Eurolygą sugrįžtanti Adrijos lygos čempionė įsigijo pajėgų "centrą"
Naujojo formato Eurolygoje debiutuosianti Adrijos lygos čempionė Podgoricos "Budučnost" komanda rado kuo sustiprinti vidurio puolėjų grandį.Oficialiai paskelbta, kad Juodkalnijos klubo
Naujoji „Žalgiris TV“ rubrika #FollowMeZalgiris - pažintis su T.Walkupu
Naujam sezonui tik įsivažiuojant, „Žalgiris TV“ pristato debiutuojančią laidų rubriką #FollowMeZalgiris, kurioje „Žalgirio“ komandos žaidėjai kalba apie savo pomėgius
10 didžiausių "Betsafe–LKL" sezono intrigų
Savaitgalį prasidėjęs 26-asis „Betsafe–Lietuvos krepšinio lygos“ sezonas žada ne vieną intriguojančią dvikovą. Itin pasikeitusios jo dalyvės jau stojo į kovą dėl vietos
Į "Žalgirį" po sezono pertraukos sugrįžta L.Westermannas
Kauno „Žalgiris“ surado ilgai ieškotą patikimą atakų organizatorių. Į Kauną po sezono pertraukos sugrįžta prancūzas Leo Westermannas, su kuriuo sudaryta sutartis pagal formulę
"Žalgirio radijas" eteryje - jau tryliktą sezoną
Jau šį pirmadienį, rugsėjo 24-ąją, į eterį tryliktajam sezonui sugrįžta „Žalgirio radijas“. Laida ir vėl bus girdima kiekvieną darbo dieną nuo 15 iki 16 val. radijo stoties
Eurolygos grandų dvikovoje "Fenerbahce" palaužė CSKA ir laimėjo turnyrą Zadare
Šešių komandų turnyro Zadare (Kroatija) finale susitiko du Eurolygos grandai - Turkijos ir Rusijos čempionai.Po atkaklios kovos Stambulo "Fenerbahce" klubas 86:76 (16:10, 16:24,
Buvęs žalgirietis V.Micičius siautėja "Anadolu Efes" gretose, tapo turnyro MVP
TUBADO turnyro finale Turkijoje susitiko dvi Stambulo komandos, kurios dalyvauja Eurolygoje.Lauktos intrigos nebuvo - "Anadolu Efes" klubas su trimis buvusiais žalgiriečiais 88:68 (18:20, 19:19,
"Žalgiris" LKL starte nušlavė "Pieno žvaigždes" (trenerių video komentarai)
Kauno „Žalgirio“ (1/0) ekipa „Betsafe–LKL“ sezoną pradėjo užtikrinta pergale namuose. Kiek sunkiai įsibėgėjęs „Žalgiris“ galiausiai atitrūko nuo Pasvalio
"Žalgiryje" nepritapęs "Chimki" naujokas D.Bostas: geriausi sirgaliai - Turkijoje ir Lietuvoje
Praėjusį sezoną Kauno "Žalgiryje" nepritapęs įžaidėjas Dee Bostas Eurolygą užkariauti bandys su Maskvos srities "Chimki" klubu.Amerikietis davė interviu Rusijos dienraščiui
Žalgiriečių "Media Day" linksmybės ir kas pateisins praleistas R.Jokubaičio pamokas?
Penktadienį Kauno „Žalgirio“ arenos treniruočių salėje ir kitose patalpose vyko Eurolygos „Media Day“ užsiėmimai. Krepšininkams teko dalinti interviu, dalyvauti fotosesijose,
Prognozė: sezono starte - "Žalgirio" pamokos pasvaliečiams (visos prognozės)
Šiandien startuoja naujasis „Betsafe–LKL“ sezonas, o uždangą nukels Kauno „Žalgirio“ dvikova su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“. Šarūno Jasikevičiaus
Eurolygos grandų dvikovoje "Fenerbahce" palaužė "Maccabi" krepšininkus
Zadare (Kroatija) vykstančiame šešių komandų tarptautiniame krepšinio turnyre antrą nesėkmę iš tiek pat galimų patyrė Tel Avivo "Maccabi" krepšininkai.Penktadienį
"Žalgirio" naujokas D.Sabeckis - tarp šuolį galinčių padaryti Eurolygos žaidėjų
Vasaros viduryje netikėtai iš „Šiaulių“ į Kauno „Žalgirį“ persikėlęs Donatas Sabeckis sulaukė įvertinimo iš oficialaus Eurolygos partnerio „Eurohoops“
LKL pristato oficialias komandų sudėtis
Lietuvos krepšinio klubų vasaros darbai jau nudirbti. Rytoj Kauno „Žalgiris“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždės“ stoja prie sezono starto linijos, o LKL.LT pristato oficialias
Buvęs žalgirietis sieks įsitvirtinti "Spurs" gretose
2015 - 2016 metų sezone Kauno "Žalgirio" komandoje profesionalo karjerą pradėjęs kanadietis Olivieris Hanlanas turės glaimybę praverti NBA klubo duris.Skelbiama, kad pastarąjį sezoną
"Lietuviškas" Milano klubas nukovė "Maccabi", A.Gudaitis pasirodė puikiai
Pergalingai šešių komandų turnyre Zagrebe (Kroatija) startavo Milano "AX Armani klubas su Artūru Gudaičiu ir Mindaugu Kuzminsku.Ketvirtadienį Simeone Pianigiani treniruojami "dizaineriai"
18-metis žalgirietis seka D.Sabonio pėdomis - atstovaus Gonzagos universiteto komandai
Kaip praneša JAV žurnalistas Jeffas Goodmanas, jaunasis Kauno "Žalgirio" talentas Martynas Arlauskas susitarė dėl studijų su Gonzagos universitetu, iš kurio tiesiai į NBA
CSKA po pralaimėjimo "Žalgiriui" išsiliejo ant Kinijos komandos
Maskvos CSKA po pralaimėjimo "Žalgiriui" "Gloria Cup" varžybų finale triuškinančia pergale pradėjo šešių komandų turnyrą Zadare (Kroatija).Ketvirtadienį
LKL klubų pasiruošimo etape geriausiai pasirodė "Žalgiris", prasčiausiai - "Šiauliai"
„Betsafe–LKL“ sezonas startuos jau už dviejų dienų, o pasiruošimo etapą sėkmingiausiai įveikė be pralaimėjimų pražygiavęs ir čempionų titulą pirmenybėse ginsiantis
Žalgirietiškas "minusas": ar M.Stonkus įveiks A.Kavaliauską?
Po nedidelės pertraukėlės „Žalgiris TV“ pristato dar vieną didžiulio populiarumo tarp sirgalių sulaukusio žalgirietiško „minuso“ seriją. Įprastai žalgiriečiams
"Geležinis" K.Papanikolaou patyrė traumą ir praleis Eurolygos startą
Vienas Pirėjo "Olympiakos" lyderių patyrė dešinės kojos šlaunies traumą ir negalės rungtyniauti 2-3 savaites.Manoma, kad graikui teks praleisti pirmąsias Eurolygos rungtynes
L.Lekavičius sugrįžo į klubą ir padėjo "Panathinaikos" įveikti "Ryto" varžovus
Iš atrankos Pasaulio čempionatui varžybų su Lietuvos rinktine grįžęs Lukas Lekavičius padėjo Atėnų Panathinaikos klubui iškovoti pergalę draugiškame mače,Trečiadienį
Apžvelgia V.Čeponis. Ar kas nors mes iššūkį "Žalgiriui"?
Lietuvos krepšinio lygos naujajame sezone, kuris prasideda jau šeštadienį, ir vėl favoritas Kauno „Žalgiris“. Sustiprėjęs Vilniaus „Rytas“ pasiryžęs
"Žalgiris" ir toliau bendradarbiaus su profesionalumą pademonstravusia "Ramirent" bendrove
Praėjusiais metais Kauno „Žalgirio“ klubo užmegzta partnerystė su šalyje lyderiaujančia statybinės įrangos nuomos bendrove „Ramirent“ tęsis ir artėjantį sezoną.Puikiai

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08