Naujienos kraunasi...

A.Brazys: "Laikas sūnui pačiam treniruoti komandą" (straipsnis)

Autorius: Saulius Ramoška, "Lietuvos žinios".
A.Brazys: "Laikas sūnui pačiam treniruoti komandą" (straipsnis)
kklietkabelis.lt nuotr.
Legendinio Kauno „Žalgirio“ žaidėjas Algirdas Brazys dažnai sau kartodavo niekada nebūsiąs treneriu. Prisikalbėjo. Ir komandas treniruoja jau dvidešimt metų, nuo 1995-ųjų. Jo pėdomis sekantis sūnus Mindaugas niekad nespjovė į trenerio profesiją, mat dar jaunystėje pajuto, kad jam patinka sudaryti planus, strateguoti.

Tėčio ir sūnaus kaip krepšininko keliai buvo susikirtę porą kartų. Būdamas „Žalgirio“ vyriausiuoju treneriu A. Brazys sūnų iš dublerių komandos į pagrindinę ekipą pasikvietė 2002-ųjų kovą. Antrąkart Mindaugas tėčio treniruojamame klube atsidūrė 2003–2004 metų sezoną. Tai buvo Alytaus „Alita“. O 2013-ųjų pabaigoje abu Braziai stojo prie Panevėžio „Lietkabelio“ vairo jau būdami treneriai. Vyriausiasis buvo Algirdas, bet sūnui leido dirbti taip, kad šis jaustųsi kaip pagrindinis. Šiuo metu M. Brazys, kuriam gruodžio 27 dieną sukaks 33-eji, dirba Klaipėdos „Neptūne“ ir padeda jos strategui Dainiui Adomaičiui pergalingai žygiuoti Europos taurės turnyre. Mindaugas džiaugiasi savo karjeros stotele uostamiestyje, tačiau ir pats, ir 53 metų tėtis pripažįsta: jau atėjo laikas pačiam treniruoti komandą.

Krepšininko karjera truko neilgai

„Tikriausiai sąmoningai sūnų viliojote į krepšinį?“ – „Lietuvos žinios“ teiravosi Kaune gyvenančio A. Brazio.

„Prievartos mūsų šeimoje nėra. Mindaugą vesdavausi į rungtynes, jis žiūrėdavo krepšinį. Paskui pateko į A. Sabonio krepšinio mokyklą“, – atžalos kelią prisiminė ilgametis „Žalgirio“ žaidėjas ir treneris.

Jam pritarė ir Mindaugas: „Krepšinis – ne tėčio, o mano sprendimas. Mažas būdamas matydavau sportuojantį tėtį. Žinoma, tai užkabino. Tik būdavo laisvo laiko – imdavau kamuolį į rankas ir mėtydavau į krepšį.“

Pasak jo, dar būdamas vaikas taip įgijo pranašumą prieš kitus bendraamžius, todėl natūralu, kad savo gyvenimą nutarė skirti krepšiniui.

M. Brazys buvo perspektyvus krepšininkas, žaidė „Žalgirio“ dublerių ekipoje, pateko į Lietuvos jaunimo rinktinę. Tačiau ne apie tokią karjerą jaunuolis svajojo. Jį pradėjo kamuoti bėdos dėl nugaros. Gydytojų verdiktas buvo negailestingas: jeigu nori gyventi be problemų, turi pamiršti didįjį sportą.

„Būdavo, nugarą taip surankindavo, kad dvi paras reikėdavo gulėti lovoje, – pasakojo M. Brazys. – Todėl pirmas medikų klausimas buvo toks: ar ketinu toliau profesionaliai žaisti. Atsakiau neigiamai. Tada išgirdau, kad tokiu atveju galėsiu gyventi ir be operacijos.“

Kamuolį į šoną jis padėjo būdamas 23 metų.

Iš sūnaus daugiau reikalavo

Tačiau iki to laiko spėjo parungtyniauti tėčio treniruojamose ekipose. Kartu dirbo „Žalgiryje“ ir „Alitoje“. Į reprezentacinę Kauno komandą Algirdas sūnų 2002-aisiais pasikvietė ne todėl, jog tai jo sūnus, o kad buvo geresnis už kitus.

„Žinote, kaip Lietuvoje greitai sklinda kalbos – tėvas pasiėmė sūnų. Mindaugas aikštelėje turėjo įrodyti, kad yra to vertas“, – šeiminius dalykus į šoną stūmė A. Brazys.

„Buvo metas, kai pagrindinei „Žalgirio“ komandai trūko trijų krepšininkų. Tuomet klubą treniruojantis tėtis nusprendė pasiimti tris jaunus žaidėjus. Bet „Žalgiryje“ rungtyniavau tik simboliškai, daugiau padėdavome per treniruotes“, – sakė M. Brazys.

Į Alytų A. Brazys sūnų pasikvietė burdamas išsibarsčiusį klubą. „Su „Alita“ laimėjome Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bronzos medalius. Po sezono gerai pasirodę žaidėjai sulaukė pelningesnių pasiūlymų, todėl paliko ekipą. Man teko ieškoti perspektyvių žaidėjų. Vienas tokių ir buvo Mindaugas“, – antrąjį judviejų darbo etapą prisiminė A. Brazys.

Sūnus neslėpė – tėtis iš jo daugiau reikalavo. „Jis visada man sakydavo, jog už kitus turiu būti aukštesnis visa galva“, – teigė Mindaugas. 

Kaip tampama treneriais

A. Brazys dažnai sau sakydavo niekada nebūsiąs treneriu, nes ši profesija jam atrodė sunki ir kainuojanti daug nervų.

„Prisikalbėjau“, – kalbėdamas su „Lietuvos žiniomis“ juokėsi Algirdas. Tačiau jo kelias į trenerių pasaulį buvo be staigių posūkių: „Mano gyvenime viskas ėjo palaipsniui. Nebuvo taip, kad baigiau žaisti ir galvojau, ką toliau daryti. Buvau žaidėjas, paskui – žaidžiantysis treneris, tada – asistentas, galiausiai – vyriausiasis treneris.“

O Mindaugui kaip tik imponavo trenerio darbas. Būdamas aštuoniolikos, kai „Žalgiris“ laimėjo Europos taurę, o po metų – ir Eurolygą, jis gyveno šalia komandos. Matydavo, kaip „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Jonas Kazlauskas kalbasi su tėčiu (A. Brazys buvo asistentas).

„Turėjau norą nuo mažens strateguoti“, – prisipažino sūnus. Todėl baigęs sportuoti pradėjo mokytis Lietuvos sporto universitete, o trečiame kurse jam buvo leista treniruoti vieną A. Sabonio krepšinio mokyklos vaikų grupę. Patiko. Paskui atsirado kelios grupės vaikų. Ir netrukus sulaukė „Žalgirio“ pasiūlymo ateiti į klubą dirbti skautu – analizuoti varžovų žaidimą.

J. Plazos įtaka

Skautu „Žalgiryje“ Mindaugas su pertraukomis dirbo šešerius metus. Čia vėl buvo susikirtę jo ir tėčio keliai, bet labai trumpam. Tuo metu Kauno klubas priklausė Vladimirui Romanovui, o A. Brazys „Žalgirio“ sporto direktoriumi teišdirbo... du mėnesius.

„Ar prie V. Romanovo išbūsi ilgiau? – šypsojosi A. Brazys. – Mindaugas išbuvo. Nes jo darbo specifika nelabai matoma, o visų akiratyje juk būna matomiausi – žaidėjai ir vyriausieji treneriai. Mindaugas atliko juodą darbą ir buvo nepastebimas.“

Tačiau ir per tuos du mėnesius, kai dirbo sporto direktoriumi, A. Brazys pamatė, kaip sūnus toli pažengęs. Per rungtynių ilgąją pertrauką Mindaugas vyriausiajam treneriui jau pateikdavo pirmų dviejų kėlinių svarbiausių momentų vaizdo analizę: strategas matydavo, kokios klaidos būdavo per pirmą rungtynių pusę ir galėdavo koreguoti taktiką.

„Su „skautingu“ susidūriau pirmą kartą. Mindaugas galbūt vienas pirmųjų ar pirmas Lietuvoje darė tokius stebuklus“, – sūnumi didžiavosi tėtis.

Per šešerius metus M. Brazys talkininkavo Gintarui Krapikui, Ramūnui Butautui, Dariui Maskoliūnui, Ilias Zourui, Aleksandrui Trifunovičiui, Joanui Plazai. Apie pastarąjį strategą – atskira kalba.

„J. Plaza iš Ispanijos atvažiavo turėdamas kitokią filosofiją ir kitus treniruočių metodus. Iš pradžių mums buvo keista – ką jis čia daro? Bet kai jau buvo matyti jo darbo rezultatai, pradėjome galvoti, kad čia, Lietuvoje, kažką ne taip darėme“, – apie bene svarbiausią savo gyvenimo pažintį pasakojo skautu dirbęs M. Brazys.

Specialistas iš Ispanijos padarė neišdildomą įspūdį ir jo tėčiui. „J. Plaza ir man didelis autoritetas, – sakė netikėtai nuoširdaus pasitikėjimo iš ispano sulaukęs A. Brazys. – Aš tada gruodžio mėnesį grįžau iš Rusijos. J. Plaza mane vienintelį pasikvietė stebėti komandos treniruočių ir jose dalyvauti. Ispanas man rodydavo treniruotės konspektą – ką jis planuojąs daryti. Nežinau, už ką man teko tokia garbė. Buvau maloniai nustebintas. J. Plaza man iki šiol kaip treneris ir žmogus yra iš didžiosios raidės. Neabejoju, kad taip pat apie jį mano ir Mindaugas.“

Braziai išgelbėjo Panevėžį

Matydamas sūnaus kruopštumą, pareigingumą, sukauptas žinias ir strategams siūlomas įdomias mintis A. Brazys ėmė brandinti mintį – laikas Mindaugui pačiam treniruoti komandą. Juolab panašiai kalbėjo ir J. Plaza.

„Per vieną paskutinių mūsų pokalbių su J. Plaza pasakė: palik tuos braižymus, turi lipti aukščiau. Matyt, matė, kad galiu į priekį žengti dar vieną žingsnį. Ir tai mane pastūmėjo imtis pokyčių, nes ir pats jau norėjau pabėgti nuo oponentų žaidimo analizavimo, norėjau kūrybinio darbo“, – pasakojo M. Brazys.

Ir greitai tokia galimybė atsirado. Daugybę skirtingų komandų treniravęs A. Brazys 2013-ųjų pabaigoje iš „Lietkabelio“ vadovų sulaukė viliojančio pasiūlymo – vadovauti Panevėžio ekipai.

„Pasakiau, kad ateisiu su viena sąlyga: tegul kartu dirba sūnus, nes jis yra ir asistentas, ir puikiai analizuoja varžovus. Net Panevėžio ekipos vadovams pasiūliau, kad vyriausiuoju treneriu būtų Mindaugas, kuris dirba remdamasis šiuolaikinio trenerio J. Plazos metodais“, – poros metų senumo įvykius prisiminė A. Brazys.

Vis dėlto „Lietkabelio“ vadovai vyriausiuoju skyrė A. Brazį. Ir tai buvo pirmas kartas, kai tėvas ir sūnus dirbo drauge būdami treneriai.

„Bet iš tiesų pagrindinį darbą komandoje atlikdavo Mindaugas – jis ir planavo, ir analizavo, ir vedė treniruotes. O aš tik rungtynėms vadovaudavau“, – pabrėžė A. Brazys.

„Gavau galimybę save išbandyti. O tėtis man leido daug kurti“, – suteikta proga džiaugėsi Mindaugas.

Brazių tandemas padėjo ekipai išsikapstyti iš sunkios situacijos. Klubo vadovai kėlė užduotį neiškristi iš LKL, o tėvo ir sūnaus treniruojamas „Lietkabelis“ tik per plauką nepateko į ketvirtfinalį.

Atsakingiausios pareigos

Po sezono Panevėžyje M. Brazys atsidūrė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipoje, ten buvo Manto Šerniaus asistentas. O šį sezoną Mindaugas talkininkauja Klaipėdos „Neptūną“ treniruojančiam D. Adomaičiui.

„Tai mano atsakingiausios ir aukščiausios pareigos, – savo dabartine veikla džiaugėsi M. Brazys. – Uostamiesčio komanda žaidžia Europos taurės turnyre – antroje pagal stiprumą Europos krepšinio lygoje. Ir čia esu ne ketvirtas žmogus po vyriausiojo trenerio kaip „Žalgiriyje“, o antras.“

Pasak jo, su D. Adomaičiu jis sutaria puikiai, vyriausiasis treneris visuomet jį išklauso, o jei reikia, keičia žaidimo planus. Algirdas prisipažino labai išgyvenantis dėl to, kaip sekasi „Neptūnui“. Ir kai Klaipėdos ekipa žaidžia su „Žalgiriu“, jis palaiko „Neptūną“ – komandą, kurioje dirba sūnus.

„Kai kam galbūt tai ir keista, bet yra kaip yra“, – šyptelėjo A. Brazys.

Jis dažnai su sūnumi diskutuoja, atvirai pasako, kas patinka, kas ne. „Noriu, kad Mindaugas kiltų aukštyn. Jau laikas jam vadovauti komandai. Tam jis pribrendo“, – įsitikinęs tėtis.

Paklaustas, ar ilgai Brazių pavardė mirgės krepšinyje, Mindaugas nusišypsojo. „Auga dvi dukros: Beatričei šešeri, Izabelei – aštuoneri. Gyvenime dažnai būna taip: jei nenori, kad vaikai suktų tuo keliu, jie būtent ten ir pasuka. Leisiu dukroms pačioms pasirinkti savo gyvenimą. O dabar jos nelabai linksta į krepšinį“, – aiškino M. Brazys.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Pasvalyje - Čempionų lygos finalo ketverte žaidęs "centras"
Pasvalyje - Čempionų lygos finalo ketverte žaidęs "centras"
Artėjančiam „Betsafe-LKL“ sezonui besiruošiančios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ sulaukė pastiprinimo priekinėje linijoje – į klubą atvyksta Trevoras Thompsonas.Praėjusį
"Šiauliai" suteiks šansą "Ryte" neįsitvirtinusiam gynėjui
"Šiauliai" suteiks šansą "Ryte" neįsitvirtinusiam gynėjui
Sudėtį artėjančiam sezonui jau susikomplektavusi Šiaulių "Šiaulių" komanda greičiausiai sulauks dar vieno papildymo gynėjų grandyje.Eurobasket.lt šaltinių žiniomis
"CBet" žaidėjai išsidalijo marškinėlių numerius
"CBet" žaidėjai išsidalijo marškinėlių numerius
Prienų „CBet“ komandos krepšininkai jau išsirinko marškinėlių numerius, su kuriais rungtyniaus artėjančiame Lietuvos krepšinio lygos sezone.Vieninteliai du
"Pieno žvaigždžių" kapitonas L.Kisielius: nežinau sportininko, kuris nenori pasiekti maksimumo
"Pieno žvaigždžių" kapitonas L.Kisielius: nežinau sportininko, kuris nenori pasiekti maksimumo
Kai rugpjūčio pradžioje Laimonas Kisielius sulaukė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ pasiūlymo, krepšininkas ilgai nedvejojęs sutiko.Puolėjui Pasvalyje apsiprasti laiko nereikės
"Juventus" krepšininkai išsidalijo marškinėlių numerius
"Juventus" krepšininkai išsidalijo marškinėlių numerius
Fizinio pasirengimo treniruotėse jau plušantys Utenos „Juventus“ krepšininkai išsidalijo marškinėlių numerius.Komandos garbę ir praėjusiame sezone gynęs Gytis
"Nevėžio" valdymą perėmė nauji investuotojai, jo likimą spręs valdyba
"Nevėžio" valdymą perėmė nauji investuotojai, jo likimą spręs valdyba
Kėdainių „Nevėžio“ klubas žengė svarbų žingsnį siekdamas sugrįžti į Lietuvos krepšinio lygą. Penki buvę VšĮ „Veržlusis Nevėžis“ dalininkai įgyvendino
S.Sinovecas: tikiuosi būsime geresni, nei buvome praėjusiame sezone
S.Sinovecas: tikiuosi būsime geresni, nei buvome praėjusiame sezone
Praėjusių metų lapkričio pradžioje į Panevėžio „Lietkabelį“ atvykęs Stefanas Sinovecas yra vos vienas iš trijų žaidėjų, kurie liko komandoje 2019–2020
"Juventus" sustiprino Izraelio lygoje puikiai rungtyniavęs amerikietis gynėjas
"Juventus" sustiprino Izraelio lygoje puikiai rungtyniavęs amerikietis gynėjas
Jubiliejiniam klubo sezonui besiruošianti Utenos „Juventus“ komanda baigė sudėties komplektacijos darbus. Paskutiniuoju ekipos naujoku tapo 22 metų 191 cm ūgio gynėjas iš
Į Lietuvą sugrįžęs K.Brownas: čia noriu laimėti visus trofėjus
Į Lietuvą sugrįžęs K.Brownas: čia noriu laimėti visus trofėjus
Panevėžio „Lietkabelio“ komandos atakų organizatoriumi šį tarpsezonį tapo Lietuvos krepšinio gerbėjams puikiai pažįstamas Kendrickas Brownas.Amerikietis yra žaidęs
"Šiauliai" pasikvietė NKL sužibėjusį puolėją J.Furmanavičių
"Šiauliai" pasikvietė NKL sužibėjusį puolėją J.Furmanavičių
„Šiaulių” krepšinio komandą papildė perspektyvus krašto puolėjas Justas Furmanavičius, su kuriuo buvo pasirašyta sutartis pagal formulę „1+1”.199
Rinktinės treneris pažadėjo: sirgaliai jau Belgrade išvys J.Valančiūno ir D.Sabonio duetą
Rinktinės treneris pažadėjo: sirgaliai jau Belgrade išvys J.Valančiūno ir D.Sabonio duetą
Beveik savaitę už uždarų durų padirbėję Lietuvos rinktinės krepšininkai šįvakar Belgrade laikys neeilinį išbandymą.Dainiaus Adomaičio, kuris draugiškose rungtynėse
V.Čepukaitis grįžta į Prienus
V.Čepukaitis grįžta į Prienus
Prienų ekipa sulaukė papildymo aukštaūgių gretose. Prie komandos jau trečią kartą karjeroje prisijungs 30 metų 207 cm ūgio vidurio puolėjas Vaidas Čepukaitis, kuris pastarąjį sezoną
"Rytas" pasirašė sutartį su aukštaūgiu iš Australijos
"Rytas" pasirašė sutartį su aukštaūgiu iš Australijos
Vilniaus „Rytas“ sudarė sutartį su australu Cameronu Bairstow. 28 metų amžiaus 2,06 m ūgio krepšininkas, galintis žaisti sunkiojo krašto ir vidurio puolėjo pozicijose,
A.Beručka: sirgaliai Utenoje gali lygiuotis su Lietuvos grandų fanais
A.Beručka: sirgaliai Utenoje gali lygiuotis su Lietuvos grandų fanais
Praėjusią vasarą Vilnaius „Ryto“ sistemą palikęs ir Utenos „Juventus“ gretas papildęs Arnas Beručka sezoną praleido rungtyniaudamas su dviguba licencija. Vilnietis taip
K.Gainesas iš "Juventus" keliasi į Italiją
K.Gainesas iš "Juventus" keliasi į Italiją
Dvejus metus Utenos "Juventus" aprangą vilkėjusio amerikiečio Kenny Gaineso karjera pasuko į Italiją.Pranešama, kad 25 -erių metų 191 cm ūgio atletiškas gynėjas
Su "Neptūnu" atsisveikinęs P.Dambrauskas grįžta į Lenkiją
Su "Neptūnu" atsisveikinęs P.Dambrauskas grįžta į Lenkiją
Klaipėdos "Neptūno" ekipoje savo vietos neradęs ir abipusiu susitarimu dar ateinantiems metams turėjusią galioti sutartį nutraukęs Paulius Dambrauskas grįžta rungtyniauti į Lenkiją.27
N.Balašovas išpildė savo norus ir grįžta žaisti į Rusiją
N.Balašovas išpildė savo norus ir grįžta žaisti į Rusiją
Praėjusiais metais apie didelį norą sugrįžti rungtyniauti į Rusiją viešai kalbėjęs buvęs Kėdainių "Nevėžio" krepšininkas Nikita Balašovas išpildė
Į Uteną grįžęs V.Šulskis: labiausiai įsiminė mūsų pergalė prieš "Rytą"
Į Uteną grįžęs V.Šulskis: labiausiai įsiminė mūsų pergalė prieš "Rytą"
Po dviejų metų pertraukos į Utenos „Juventus“ sugrįžęs 30-ties metų puolėjas Vytautas Šulskis su džiaugsmu prisimena Utenoje praleistus metus bei džiaugiasi galintis čia sugrįžti.
"Neptūnas" išsaugojo T.Delininkaitį
"Neptūnas" išsaugojo T.Delininkaitį
Klaipėdos „Neptūnas“ pratęsė kontraktą su 37-erių veteranu Tomu Delininkaičiu, kuriam tai bus trečiasis sezonas uostamiestyje paeiliui bei penktas karjeroje.Praėjusį sezoną „Besafe–LKL“
"Juventus" pristatė naują klubo logotipą
"Juventus" pristatė naują klubo logotipą
Metų pabaigoje dvidešimties metų komandos jubiliejų švęsianti Utenos „Juventus“ ekipa pristato pirmąją šios vasaros naujieną – atnaujintą klubo logotipą.Uteniškio
"Šiaulių" marškinėlius vilkės naudingiausias NKL čempionų žaidėjas
"Šiaulių" marškinėlius vilkės naudingiausias NKL čempionų žaidėjas
LKL lygai šią savaitę nuleidus sezono pabaigos uždangą, „Šiauliai” pristato jau antrąjį komandos pirkinį. Būsimame čempionate Saulės miesto spalvas gins naudingiausias
Boingu tapęs "kukurūznikas" ruošiasi skrydžiui su "Žalgiriu"
Boingu tapęs "kukurūznikas" ruošiasi skrydžiui su "Žalgiriu"
„Esu pasiruošęs debiutui ir nekantrauju, kada prasidės sezonas“, – praėjusių metų vasarą kalbėjo Martinas Gebenas, kuris buvo tik ką padėjęs parašą ant sutarties
Teisėjų kritiko darbo ėmęsis Ž.Urbonas nubaustas pinigine bauda
Teisėjų kritiko darbo ėmęsis Ž.Urbonas nubaustas pinigine bauda
Lietuvos krepšinio lyga (LK) skyrė piniginę baudą Utenos „Juventus“ klubui už vyriausiojo trenerio Žydrūno Urbono komentarus po gegužės 4 d. rungtynių su Alytaus „Dzūkija“.Kalbėdamas
J.Jankevičius: šį sezoną "Rytas" stipresnis už praėjusio sezono komandą
J.Jankevičius: šį sezoną "Rytas" stipresnis už praėjusio sezono komandą
Keletą kartų per mėnesį su komandos žaidėjais, treneriais ar klubo darbuotojais susitinkame prie mikrofono RYTO podkaste. Trečiuoju tinklalaidės svečiu tapo ištikimas komandos gerbėjas
Teisėjo švilpukas: numuštas kamuolys, nepastebėtos pražangos ir žingsniai
Teisėjo švilpukas: numuštas kamuolys, nepastebėtos pražangos ir žingsniai
Lietuvos krepšinio lyga, siekdama šviesti krepšinio visuomenę ir atidžiau sekti arbitrų darbą, vysto rubriką „Teisėjo švilpukas“ ir kiekvieną savaitę išskiria
"Nevėžio" centras G.Maldūnas: laimėti Vilniuje netenka dažnai, bet vis tiek esame paskutiniai
"Nevėžio" centras G.Maldūnas: laimėti Vilniuje netenka dažnai, bet vis tiek esame paskutiniai
Gabrielius Maldūnas maustė Vilniaus „Ryto“ aukštaūgius ir siuntė vieną taiklų metimą po kito. 25-erių centras sužaidė vienas geriausių karjeros Lietuvoje rungtynių ir buvo
K.Lukošiūnas: "Ryto" sistemoje vietos man neatsirado
K.Lukošiūnas: "Ryto" sistemoje vietos man neatsirado
Tolimais taikliais tritaškiais "Šiaulių" gerbėjus žavintis bei ryškų progresą rodantis snaiperis Karolis Lukošiūnas interviu GeltonaJuoda.lt papasakojo
Traumuotą Ch.Kramerį "Ryte" pakeis buvęs "Šiaulių" legionierius
Traumuotą Ch.Kramerį "Ryte" pakeis buvęs "Šiaulių" legionierius
Kovas „Betsafe-LKL“ tęsiantis Vilniaus „Rytas“ sulaukė papildymo. Nuo šiol sostinės ekipos marškinėlius vilkės 28-erių įžaidėjas Derekas Needhamas.Iš

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime