CSKA tik ketvirtajame kėlinyje palaužė bavarus

euroleague.net
Sunkią pergalę Eurolygos reguliaraus sezono devynioliktojo turo rungtynėse iškovojo Maskvos CSKA (14/5) komanda.

Labai prastai mačą pradėję armiečiai ketvirtajame kėlinyje 77:70 (13:20, 22:17, 17:20, 25:13) išvargo pergalę prieš Miuncheno "Bayern" (9/10).

Rungtynės aikštės šeimininkams prasidėjo tiesiog tragiškai - Rusijos čempionai per daugiau nei 6 kėlinio minutes buvo pelnę vos 4 taškus ir atsiliko 4:14. Vokiečių pranašumas po kelių akimirkų pasiekė 13 taškų atžymą - 20:7. Vis tik kėlinį 6:0 spurtu užbaigę CSKA žaidėjai sumažino deficitą - 13:20.

Iki ilgosios pertraukos Dmitrio Itoudžio kariauna dar labiau priartėjo, bet priekyje vis dar buvo "Bayern" - 37:35.

Trečiajame kėlinyje Vokietijos čempionai vėl atrado efektyvių ginklų puolime iš juos sėkmingai naudojo - 48:42. Prieš lemiamą ketvirtį Dejano Radonjičiaus auklėtiniai dar turėjo 5 taškų persvarą.

Aukštesnę pavarą CSKA pavyko įjungti tik lemiamo ketvirto kėlinio metu. Esminis lūžis įvyko įpusėjus kėliniui, kai armiečiai laimėjo atkarpą net 14:2 ir susikrovė dviženklę persvarą - 75:64. "Bayern" dar bandė grąžinti intrigą, bet apie pergalę galvoti aikštės šeimininkai jiems jau nebeleido - 77:70.

"CSKA": W.Clyburnas (8 atk. kam.) - 20, D.Hackettas - 12, S.Rodriguezas (6 rez. perd.) - 11, N.Kurbanovas ir J.Bolomboy'us po 9 taškus.

"Bayern": P.Koponenas ir N.Djedovičius po 12, S.Jovičius, L.Radoševičius ir D.Williamsas (7 atk. kam.) po 10, N.Dangubičius - 8 taškai.

Pasaulio čempionatą praleidusiam S.Rodriguezui - Eurolygos spalio mėnesio laurai
Eurolygos reguliariojo sezono pirmojo mėnesio – spalio – naudingiausiu krepšininku (MVP) paskelbtas Milano „Olimpia Armani“ gynėjas Sergio Rodriguezas.Praėjusį pavasarį
Baskai namie tiesiog sumindė Vokietijos čempionus
Netikėtai lengvą pergalę Eurolygos šeštajame ture šventė Vitorijos "Baskonia" (3/3) klubas.Velimiro Perasovičiaus auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje 93:60 (29:10,
"Panathinaikos" į Eurolygos rungtynes pakvietė aklą gerbėją, stebėjusį įvykius Braille'io rašto pagalba
Graikijos čempionas Atėnų "Panathinaikos" klubas į Eurolygos namų rungtynes prieš Stambulo "Anadolu Efes" ekipą pakvietė aklą komandos gerbėją.Vyriškis gavo
"Bayern" pratęsė "Real" nesėkmių seriją Eurolygoje
Madrido "Real" (2/3) klubas Eurolygos reguliariajame sezone patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės ir tai jau gali priversti rimtai sunerimti vyriausiąjį trenerį Pablo Laso."Karališkasis"
R.Giedraitis pranoko A.Gudaitį, bet pergalę iš Berlyno išsivežė "AX Armani"
Ketvirtąja pergale Eurolygoje džiaugėsi Artūras Gudaitis kartu su Milano "AX Armani" (4/1) klubu.Prastai sezoną Italijoje pradėję "dizaineriai" Europos fronte atrodo užtikrintai,
Netikėta: K.Durantas jėgas norėtų išbandyti "Barcelonoje"
Po traumos sveikstantis Kevinas Durantas karjeroje norėtų išmėginti legionieriaus duoną – tą NBA žvaigždė atskleidė vienoje internetinėje pokalbių laidoje. KevinasK. Durantas Eurolygą
Įspūdinga "Barcelonos" latvio ataka - gražiausias Eurolygos savaitės momentas
Eurolyga paskelbė ketvirtojo turo gražiausių momentų dešimtuką, kurio viršūnėje - įspūdinga Barselonos "Barcelona" komandos ataka.Trečio kėlinio pabaigoje Leandro Bolmaro
R.Kurtinaičio auklėtiniai išsivežė užtikrintą pergalę iš Miuncheno
Sėkmingą sezono pradžią Eurolygoje tęsia Rimo Kurtinaičio vadovaujama Maskvos srities "Chimki" (3/1) komanda.Rusijos vicečempionai išvykoje 87:74 (17:19, 27:18, 26:18, 17:19) nugalėjo
"Valencia" pralaimėjo Tel Avive ir toliau lieka be pergalių
Vienintele komanda neiškovojusia pergalės šiame Eurolygos sezone ir toliau išlieka Valensijos "Valencia" (0/4) komanda.Ispanijos ekipa išvykoje 63:76 (11:18, 17:15,
Fenomenaliai tritaškius pataikę "Bayern" krepšininkai sumindė išsišokėlę ASVEL
Sensacingai Eurolygoje dviem pergalėmis prieš Graikijos grandus startavę Vilerbano ASVEL (2/1) krepšininkai nuleisti ant žemės.Prancūzijos čempionai Vokietijoje 63:104 (13:30, 22:27,
Ketvirtajame kėlinyje užstrigusi "Maccabi" pranašumą įrodė pratęsime
Tel Avivo "Maccabi" (1/2) ekipa turėjo puikią progą iškovoti pergalę per pagrindinį rungtynių laiką, tačiau lemiamo ketvirčio metu užstrigę Izraelio čempionai turėjo pranašumą
Vienas lauke karys: N.De Colo nukalė pergalę "Fenerbahče"
Fenomenalų pasirodymą surengęs prancūzas Nando De Colo atvedė savo atstovaujamą Stambulo "Fenerbahče" (1/2) komandą į pirmąją pergalę Eurolygoje šiame sezone.Željko Obradovičiaus
Sensacija Vokietijoje: čempionas "Bayern" taurės varžybose eliminuotas jau aštuntfinalyje
Didžiulė sensacija Vokietijos krepšinyje: šalies čempionas ir Eurolygos dalyvis Miuncheno "Bayern" klubas taurės varžybose krito jau aštuntfinalyje.Pirmadienį Dejano
Eurolygos žaidėjai džiūgauja: ant parketo neliks traumas kainavusių lipdukų
Eurolygos žaidėjų asociacija (ELPA) galiausiai pasiekė tai, dėl ko turnyro krepšininkai skundėsi jau eilę metų.Pranešama, kad nuo šiol ant Eurolygos arenų parketo tarp tritaškio
"Žalgirį" nuskriaudę "dizaineriai" pralaimėjo nusileido artimiausiems "Neptūno" varžovams
Po penktadienį laimėtų Eurolygos rungtynių prieš Kauno "Žalgirį" Milano "AX Armani" (2/2) klubas patyrė nesėkmę Italijos pirmenybėse.Ettore Messinos auklėtiniai namie
Dramatiškame trileryje Stambule - R.Giedraičio dominavimas
Rokas Giedraitis sužaidė savo karjeros rungtynes Eurolygoje, tačiau lietuvio benefiso jo atstovaujamos Berlyno "Alba" (1/1) komandos pergalei nepakako.Vokietijos ekipa išvykoje po dramatiškos
Rungtynių eigą kontroliavusi CSKA įveikė Vokietijos čempionus
Antrą pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo Maskvos CSKA (2/0) klubas.Armiečiai namuose 79:68 (22:18, 25:22, 13:10, 19:18) nugalėjo Vokietijos čempionę Miuncheno "Bayern"
Eurolygos grandų akistatoje pergalę savo sirgaliams padovanojo "Real"
Centrinė Eurolygos dvikova ketvirtadienį vyko Madride, kur šeimininkė "Real" (1/0) priėmė kitą vieną turnyro favoričių Stambulo "Fenerbahče" (0/1).Pablo Laso auklėtiniai
"Bayern" Eurolygos sezoną pradėjo nušluostydama nosį "AX Armani"
Milano "AX Armani" (0/1) klubas, kuriam vis dar negali padėti lietuvis Artūras Gudaitis naująjį Eurolygos sezoną pradėjo nesėkme Vokietijoje.Italijos ekipa Miunchene 64:78 (23:22, 11:20,
Draugiškame turnyre "AX Armani" pranoko "Fenerbahče", "Pao" krito prieš "Maccabi"
Draugiškame keturių komandų turnyre Graikijoje jėgas tarpusavyje išbandė pajėgūs Eurolygos klubai.Stambulo "Fenerbahče" ekipa 75:79 nusileido Milano "AX Armani"
Tarp pretendentų laimėti Eurolygos A.Fordo trofėjų žalgiriečių nėra
Eurolyga sudarė būsimo sezono krepšininkų dešimtuką, kurie realiausiai pretenduoja iškovoti rezultatyviausio turnyro žaidėjo prizą pavadintą Alphonso Fordo atminimo vardu.Į
R.Kurtinaičio auklėtiniai nusileido "dizaineriams" turnyro Sardinijoje finale
Rimo Kurtinaičio treniruojamiems Maskvos srities "Chimki" krepšininkams nepavyko tapti draugiško turnyro Sardinijoje nugalėtojais.Rusijos klubas sekmadienį finale Kaljaryje 78:79
Buvęs M.Kalniečio komandos draugas sustiprino Vokietijos čempionus
Su Vilerbano ASVEL klubu Prancūzijos čempionate praėjusį sezoną triumfavęs DeMarcusas Nelsonas keliasi į Vokietijos čempionų gretas.Buvęs Manto Kalniečio komandos draugas sukirto rankomis su
ALBA oficialiai patvirtino išsaugojusi patyrusį vyr. trenerį
Roką Giedraitį ir ateinantį sezoną treniruos patyręs krepšinio specialistas iš Ispanijos.Oficialiai pranešama, kad Berlyno ALBA klubo vairas ateinančiame sezone lieka 72 -ejų
Praėjusį sezoną "Rytą" skriaudęs M.Lessortas keliasi į "Bayern"
Miuncheno "Bayern" klubas nesnaudžia tarpsezonyje ir aktyviai darbuojasi vasaros žaidėjų turguje.Kaip praneša Sportando, Vokietijos čempionai sudarys sutartį su vienu praėjusio
Oficialu: S.Rodriguezas tapo "dizaineriu"
Eurolygos ir Rusijos čempionę Maskvos CSKA ekipą palikęs Sergio Rodriguezas tapo Artūro Gudaičio bendraklubiu Milano "Olimpia" komandoje.Antradienį "dizaineriai" oficialiai paskelbė