Fantastiško D.Bičkauskio žaidimo nepakako - "Juventus" krito Kėdainiuose

Kėdainių „Nevėžio“ (4/14) komanda siekia pakilti iš žemiausių pozicijų „Betsafe–LKL“ ir namuose 97:93 (27:21, 26:22, 21:30, 23:20) palaužė Utenos „Juventus“ (7/11) klubą.

Taip kėdainiškiai viena pergale atitrūko nuo paskutinėje vietoje esančių „Šiaulių“ (3/15).

„Nevėžis“ galingai pradėjo antrąjį kėlinį ir po atkarpos 14:2 turėjo solidų pranašumą – 41:25. Vis tik skirtumą mažinti uteniškiai ėmė tritaškiais, keturis pataikė puikiai žaidęs Gytis Radzevičius ir deficitas liko tik minimalus – 63:64.

Iki pat rungtynių pabaigos tęsėsi lygi kova. Komandos keitėsi tolimais metimais, o svarbų, likus pusantros minutės, pataikė Chauncey Collinsas, padidinęs „Nevėžio“ persvarą – 93:89. Karoliui Guščikui pataikius baudos metimą „Juventus“ turėjo 48 sekundes panaikinti 3 taškų deficitui, tačiau G. Radzevičius šįkart šovė netaikliai, o Adonte Parkeris priartino prie pergalės šeimininkus.

Nors Martinas Gebenas dar pataikė iš toli (93:95), po greitos pražangos A. Parkeris baudų metimais įtvirtino „Nevėžio“ pergalę.

Karjeros naudingiausias rungtynes sužaidė trys žaidėjai. Ch. Collinsas vedė į priekį „Nevėžį“: 24 taškai, 9 atkovoti kamuoliai, 7 išprovokuotos pražangos ir 32 naudingumo balai per 32 minutes.

„Juventus“ gretose žibėjo Dovis Bičkauskis, per 36 minutes pelnęs 24 taškus, atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų bei surinkęs 37 naudingumo balus.

Minėtas G. Radzevičius per 33 minutes surinko 19 taškų (4/5 trit.) ir 21 naudingumo balą.

"Nevėžis": Ch.Collinsas 24 (9 atk. kam., 7 išpr. praž., 32 naud. b.), G.Maldūnas 15 (5 atk. kam., 2 bl.), R.Miniotas 14 (3/4 trit., 6 atk. kam.), A.Parkeris 11 (2/7 dvit., 1/5 trit., 8 rez. perd.), G.Matulis 10 (3/4 trit., 4 rez. perd.).

"Juventus": D.Bičkauskis 24 (3/7 dvit., 4/7 trit., 6/6 baudų, 6 atk. kam., 10 rez. perd., 3 per. kam., 37 naud. b.), G.Radzevičius 19 (4/5 trit.), V.Čepukaitis 13, M.Gebenas 11 (10 atk. kam.), M.Runkauskas 7.

"Juventus" su nekantrumu laukia "gyvenk arba mirk" susitikimo
Jau šiandien Utenos „Juventus“ stoja į svarbiausią sezono mūšį – „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio atsakomąją dvikovą su Vilniaus
"Skycop" problemos tęsiasi: su "Neptūnu" žais be dviejų žaidėjų
Banguojantis Prienų „Skycop“ klubas neišbrenda iš nesėkmių ruožo – rytoj per atsakomąsias „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės turnyro rungtynes Klaipėdoje
Po šalto dušo atsitiesęs "Neptūnas" triumfavo Utenoje (komentarai)
Banguojantis Klaipėdos „Neptūnas“ (17-5) dramatiškai grįžo į pergalių kelią „Betsafe-LKL“ čempionate. 17 taškų deficitą panaikinę Kazio Maksvyčio auklėtiniai
LKL prognozė: banguojantis "Neptūnas" į pergalių kelią sugrįš Utenoje
Utenos „Juventus“ ekipa tęsia sudėtingų rungtynių atkarpą – per pastarąsias dvi savaites jėgomis pasitikrinę su Kauno „Žalgiriu“ ir Vilniaus „Rytu“, šį
"Rytas" tik per plauką išsigelbėjo Kėdainiuose (komentarai)
„Betsafe–LKL“ pirmenybėse Vilniaus „Rytas“ (16/5) iškovojo sudėtingą pergalę ir svečiuose 75:74 (19:16, 14:16, 25:20, 17:22) atsilaikė prieš Kėdainių
M.Gebenas apie debiutą Lietuvos rinktinėje: „Buvo labai smagi patirtis“
Po studijų iš už Atlanto į gimtąją Lietuvą sugrįžęs ir nuomos pagrindais prie Utenos „Juventus“ klubo prisijungęs Martinas Gebenas jau debiutiniame sezone tapo svarbia komandos
"Šiauliai" atsisveikino ir su S.Nimley
Tris mėnesius Saulės mieste praleidęs legionierius Saah Nimley Šiauliuose neliks. Nors „Šiaulių“ klubas, pasibaigus bandomajam laikotarpiui, pasiūlė įžaidėjui likti ir
L.Westermanno sugrįžimą "Žalgiris" pažymėjo sutriuškindamas "Skycop"
„Žalgiris“ (19-2) sugrįžo į legendinę Kauno sporto halę, į rikiuotę sugrįžo daugiau nei mėnesį dėl traumos nežaidęs Leo Westermannas, o šie sugrįžimai buvo pažymėti
Solidžiai debiutavę "Dzūkijos" naujokai padėjo įveikti "Nevėžį"
Alytaus „Dzūkija“ (7/13) „Betsafe–LKL“ pirmenybėse savų sirgalių akivaizdoje be didesnių problemų 86:73 (25:15, 26:15, 22:22, 13:21) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“
D.Dimavičius lieka prie "Nevėžio" vairo, R.Cvirka - sporto direktorius
Kėdainių „Nevėžio“ krepšinio klubo valdyba vyriausiojo ekipos trenerio pareigas patikėjo strategui Dariui Dimavičiui.Penkiasdešimties metų amžiaus krepšinio
"Nevėžio" lyderis Ch.Collinsas palieka Lietuvą
Iškart po šios dienos „Betsafe–LKL“ čempionato rungtynių Alytuje su vietos „Dzūkija“ Kėdainių „Nevėžio“ lyderis Chauncey Collinsas paliks
Tritaškiais "Neptūną" užbombardavusios "Pieno žvaigždės" nugalėjo "Neptūną"
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (12/9) ir toliau demonstruoja fantastišką formą „Betsafe–LKL“ pirmenybėse. Ivaras Žviguris sužaidė geriausias karjeros rungtynes
G.Radzevičiaus dėjimas per D.Sirvydį - LKL mėnesio epizodas
Gytis Radzevičius išgyveno geriausią mėnesį „Betsafe–LKL“ čempionate.Utenos „Juventus“ puolėjas įgavo daugiau trenerio pasitikėjimo, pateko į „Snaiperio“
LKL sausio mėnesio MVP - T.Lekūnas
Geriausią krepšinį karjeroje žaidžiantis Tomas Lekūnas išrinktas naudingiausiu sausio mėnesio „Betsafe–LKL“ čempionato krepšininku.25-erių puolėjas padėjo
"Šokėjų kovoms" ruošiasi 7 klubų palaikymo komandos
Prieš artėjantį „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverto turnyrą Vilniuje specialius derinius ir pasirodymus ruošia ne tik klubai.Šiemet
Į Lietuvą grįžęs M.Grantas: nekantrauju žaisti su broliais
Malcolmas Grantas buvo vienas ryškiausių „Betsafe–LKL“ krepšininkų praėjusio sezono starte, bet su pykčiais paliko Lietuvą.Praėjus kiek daugiau nei metams amerikietis
"Lietkabelis" išsiskyrė su į lažybų skandalą patekusiu V.Kariniausku
Panevėžio „Lietkabelis“ abipusiu susitarimu nutraukė kontraktą su Vaidu Kariniausku, kuris komandos garbę gynė nuo praėjusių metų lapkričio vidurio.„Dėl abipusiai turėtų
E.Omogbo nebenori likti Pasvalyje
Po traumos į aikštę sugrįžęs Pasvalio "Pieno žvaigždžių" legionierius Emmanuelis Omogbo neberungtyniauja taip, kaip žaidė prieš ją ir, panašu, nėra patenkintas
"Skycop" gretose - praėjusiame sezone Kėdainiuose spindėjęs amerikietis
Prienų „Skycop“ ekipoje – naujokas. Komandą artimiausiu metu papildys Lietuvoje praėjusiais metais rungtyniavęs 30 metų 185 cm ūgio įžaidėjas Malcolmas Grantas.Amerikietis
"Žalgiris" pristatė naują rėmėją
Kauno „Žalgiris“ sudarė 1,5 metų trukmės rėmimo sutartį su tarptautine elektronikos ir buitinės technikos gamybos ir prekybos korporacija „Vestel Poland“.„Šis
R.Kuncaitis iš "Lietkabelio" persikėlė į Eurolygos klubą
Panevėžio „Lietkabelio“ komandos trenerių štabe lieka vienu nariu mažiau – išvyko Robertas Kuncaitis.55 metų šilutiškis gavo pasiūlymą iš
"Žalgirio" neapleidžia traumų virusas: kauniečių gretose - nerimas dėl lyderio
Kauno „Žalgirio“ nenustoja persekioti traumų virusas. Šio vakaro rungtynėse su Utenos „Juventus“ Lietuvos čempionų gretose nebuvo ne tik ilgalaikes traumas besigydančių
LKL savaitės MVP -  T.Lekūnas, naudingiausiųjų penkete - ir du žalgiriečiai
LKL savaitės MVP - T.Lekūnas, naudingiausiųjų penkete - ir du žalgiriečiai
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda tęsia įspūdingą seriją – laimėjo dar vienas rungtynes, o šios komandos narys antrą savaitę paeiliui tapo naudingiausiu žaidėju.Iš
Antroje mačo pusėje 56 taškus pelnę žalgiriečiai susitvarkė su "Juventus"
Kauno „Žalgirio“ (18/2) krepšininkai „Betsafe–LKL“ pirmenybėse iškovojo aštuonioliktąją pergalę. Sekmadienį dvidešimtojo turo rungtynėse
Nesulaikomai rungtyniaujančios "Pieno žvaigždės" laimėjo Prienuose (komentarai)
Septintąją pergalę per paskutines aštuonerias rungtynes iškovojusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (11/9) ir toliau demonstruoja puikią sportinę formą.Po ilgosios pertraukos
"Rytas" nutraukė sutartį su komandoje nepritapusiu D.Suttonu
Vilniaus „Rytas“ abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su 32-ejų puolėju Dominique‘u Suttonu. Krepšininkas šią savaitę buvo suspenduotas ir nerungtyniavo pastarosiose
"Šiauliai" po pratęsimo nusileido Masiulio ir Gailiaus vedamam "Neptūnui" (komentarai)
Klaipėdos „Neptūno“ (16/4) komanda įsirašė į sąskaitą nelengvą pergalę „Betsafe–LKL“, kur svečiuose tik po pratęsimo 106:103 (28:20, 21:29, 24:25, 20:19,
P.Jankūnas apie "Juventus": tai varžovas, į kurį negalime žiūrėti pro pirštus (prognozės)
Du kartus Kauno „Žalgiriui“ nervus šį sezoną patampęs Utenos „Juventus“ ruošiasi trečiajai tarpusavio dvikovoje Aukštaitijoje, kur savų žiūrovų palaikoma