Ispanų pergalė prieš prancūzus garantavo klaipėdiečiams išėjimą į kitą etapą

Klaipėdos „Neptūno” krepšininkai, nors ir Graikijoje rezultatu 70:91 pralaimėjo garsiajai Salonikų PAOK ekipai, tačiau jau kišenėje turi kelialapį į FIBA Čempionų lygos atkrintamąsias varžybas.

Klaipėdiečiai, kurių sąskaitoje 7 pergalės ir 6 pralaimėjimai, šiuo metu B grupėje užima trečiąją vietą ir nukristi žemiau ketvirtosios vietos jau nebegali.

Kelialapį į kitą etapą šįvakar neptūniečiams garantavo tai, kad praėjusio sezono FIBA Čempionų lygos nugalėtojai Tenerifės „Iberostar“ krepšininkai namuose rezultatu 82:62 nugalėjo Šalono „Elan“ (Prancūzija) ekipą.

Taigi, neptūniečiai vasario 6 dieną (antradienį) 21.30 val. Klaipėdoje jau galės be didesnės įtampos žaisti paskutines B grupės rungtynes su ta pačia „Iberostar“ ekipa, kadangi bilietas į kitą turnyro etapą - jau „Neptūno” komandos kišenėje.

Tačiau, kita vertus, pernelyg atsipalaiduoti negali nei „Iberostar“ krepšininkai, nei „Neptūnas”, kadangi abiem ekipom paskutinės grupės rungtynės yra svarbios dėl geresnių turnyrinės lentelės pozicijų.

Jei pergalę iškovos neptūniečiai, tada jie B grupėje garantuotai užims trečiąją vietą. O „Iberostar“  krepšininkai siekia pirmosios turnyro lentelės pozicijos, tad jiems pergalė taip pat labai reikalinga.

Tiesa, „Neptūnas“, nors ir namuose nusileistų „Iberostar“ krepšininkams, vis tiek dar turėtų galimybių B grupėje išlikti trečioje pozicijoje. Reikia, kad paskutinėse rungtynėse padėtų mūsų broliukai latviai - „Ventspils” krepšininkai, kurie kausis su PAOK ekipa. Latvių pergalės atveju „Neptūnas”, nors ir nusileidęs Tenerifės ekipai, užimtų trečiąją vietą, o Latvijos komanda liktų ketvirta.

Visi žinome, kad „Neptūnas“  savo žiūrovų akivaizdoje yra itin galinga jėga ir gali nukauti net pačią tituluočiausią ekipą. Pergalės atveju nereikėtų mąstyti apie kitus rezultataus ir pelnytai būtume treti. Trečioji vieta lemtų sąlyginai silpnesnį varžovą atkrintamosiose rungtynėse.

„Neptūno“ sirgaliai, kviečiame Jus visus vasario 6 dieną (antradienį) 21.30 val. į „Švyturio“ areną padėti neptūniečiams kovoti su praėjusio sezono FIBA Čempionų lygos nugalėtojais - Tenerifės krepšininkais. Nenuleiskime rankų, o visi kartu kilkime į šį audringą mūšį ir parodykime svečiams iš Ispanijos, kaip galingai klaipėdiečiai gina savo namų tvirtovę. Bilietus platina Bilietai.lt.

Rungtynes Klaipėdoje buvo nutraukęs netikėtas įsibrovėlis
Sekmadienį Lietuvos krepšinio lygos dvikovoje tarp Klaipėdos "Neptūno" ir Panevėžio "Lietkabelio" įvyko kurioziškas nutikimas.Antrajame kėlinyje "Švyturio"
"Neptūnas" pratęs "Lietkabelio" nesėkmių seriją? Favoritai savaitgalį neturės problemų?
Panevėžio „Lietkabelis“ sekmadienį vyks į uostamiestį, kur bandys nutraukti dviejų pralaimėjimų seriją. Nenado Čanako laukia pasirodymą Čempionų lygoje baigusio Klaipėdos „Neptūno“
K.Maskvytis: pasiekėme tikslą, bet aukščiau bambos neiššokome
„Pasiekėme tikslą, bet aukščiau bambos neiššokome“, – Klaipėdos „Neptūno“ sezoną Čempionų lygoje įvertino treneris Kazys Maksvytis.Uostamiesčio
K.Maksvytis: galbūt perdegėme, galbūt Čempionų lygos kamuoliai, galbūt dar kažkas…
Klaipėdos „Neptūnas“ trečią sezoną iš eilės FIBA Čempionų lygos sezoną užbaigė aštuntfinalio etape. Uostamiesčio ekipa Jeruzalėje 64:84 nusileido turnyro favoritei
"Neptūno" žygis Čempionų lygoje baigėsi aštuntfinalyje
Klaipėdos „Neptūnas“ trečius metus paeiliui sezoną FIBA Čempionų lygos taurėje baigė aštuntfinalio etape. Kazio Maksvyčio auklėtiniai Jeruzalėje 64:84 (16:20, 13:16, 21:27,
K.Maksvytis: pirmą mačą sužaidėme gana vidutiniškai, tad šansų dar yra
Klaipėdos „Neptūno“ trečiadienio vakarą Jeruzalėje laukia „gyvenk arba mirk“ rungtynės. Uostamiesčio ekipa bandys pranokti „Hapoel“ krepšininkus didesniu
"Neptūnas" Alytuje laimėjo tik per pratęsimą
Amerikietiškus kalnelius priminusioje dvikovoje Alytuje nugalėtojui išsiaiškinti prireikė 45 minučių kovos. Klaipėdos „Neptūnas“ (19-5) 88:82 (15:19, 24:15, 17:21,
"Neptūnas" pirmajame aštuntfinalio mače tinkamai priešinosi Čempionų lygos favoritams
Klaipėdos „Neptūnas“ aštuntfinalio seriją pradėjo nesėkme namuose. Kazio Maksvyčio auklėtiniai permainingame mače 74:86 (14:23, 27:20, 13:18, 20:25) nusileido Jeruzalės „Hapoel“
K.Maksvytis: nesužaidėme tokių kokybiškų rungtynių, kaip su "Žalgiriu" (interviu)
Klaipėdos „Neptūnas“ FIBA Čempionų lygos aštuntfinalio seriją pradėjo pralaimėjimu namuose. Uostamiesčio ekipa „Švyturio“ arenoje 74:86 nusileido Jeruzalės
Rezultatyviai žaidusio A.Juškevičiaus komanda žengė didelį žingsnį ketvirtfinalio link
Didelį žingnį FIBA Čempionų ketvirtfinalio link žengė Ado Juškevičiaus atstovaujama Nanto "Nanterre" komanda.Trečiadienį Prancūzijos klubas namie solidžiu skirtumu 68:59 (16:18,
A.Kulbokos klubas išplėšė pergalę paskutinę minutę
Sunkią pergalę pirmajame FIBA Čempionų lygos aštuntfinalio mače iškovojo Arnoldo Kulbokos atstovaujama Bambergo "Brose" kkomanda.Vokietijos klubas savo sirgalių akivaizdoje
"Neptūnas" ir trečią kartą šiame sezone pranoko "Žalgirį" (komentaras)
Kauno „Žalgiris“ (20-3) toliau negali įminti Klaipėdos „Neptūno“ (18-5) mįslės. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai uostamiestyje krito 71:81 (15:23, 22:25,
LKL prognozė: trečias kartas nemeluos - "Žalgiris" įveiks "Neptūną"
Kauno „Žalgiris“ į Klaipėdą sekmadienį vyks kovinėmis nuotaikomis ir nestokodami motyvacijos. „Neptūnas“ yra vienintelė komanda „Betsafe–LKL“ čempionate,
O.Olisevičius: mintys apie pirmą vietą KMT turnyre mus paveikė
Klaipėdos „Neptūnas“ į rinktinių pertrauką išleido vieną krepšininką, puolėją Gytį Masiulį, kiti uostamiesčio ekipos žaidėjai gavo keturias dienas poilsio, pravėdino
Išsiskyrė G.Rutkausko ir "Brose" klubo keliai
Bambergo "Brose" klubas, kurio marškinėlius vilki Arnoldas Kulboka, išsiskyrė su Ginu Rutkausku.Trečiadienį vakare pranešta, kad Vokietijos komanda abipusiu susitarimu
Kovoje dėl "bronzos" "Lietkabelis" sumindė "Neptūną"
Penkis tritaškius smeigęs ir karjeros rekordą pakartojęs Saulius Kulvietis padėjo Panevėžio „Lietkabelio“ ekipai iškovoti „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės
Lauktos intrigos nebuvo: "Rytas" lengvai sudorojo "Neptūną"
Kaip ir pirmajame, taip ir antrajame „Kiddy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės pusfinalyje sirgaliai išvydo tritaškių lietų bei užtikrintą favoritų pergalę.Pasipriešinimo
Savaitgalis, dėl kurio gyvena komandos
„Komandos gyvena dėl tokių momentų, kaip šis savaitgalis“, – „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverto išvakarėse sakė Klaipėdos „Neptūno“
Ilgalaikį kontraktą su "Neptūnu" pasirašęs T.Pažėra: esu maksimalistas
Vasarą į uostamiestį persikėlęs ir ilgalaikį kontraktą su Klaipėdos „Neptūnu“ sudaręs Tadas Pažėra žaibiškai tapo vienu iš dublerių komandos lyderių.Nacionalinėje
D.Zavackas: manau, kad galime iškovoti taurę
Donatas Zavackas, kaip ir Klaipėdos „Neptūnas“, po dvejų metų pertraukos grįžta į „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą.Tik šį kartą jis prestižiniame
"Neptūnas" tapo pirmuoju Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverto dalyviu
Klaipėdos „Neptūno“ komanda ilgai vargo su svečiais iš Prienų, tačiau galų gale iškovojo pergalę ir po dvejų metų pertraukos iškopė į „Kidy Tour“
LKL prognozė: banguojantis "Neptūnas" į pergalių kelią sugrįš Utenoje
Utenos „Juventus“ ekipa tęsia sudėtingų rungtynių atkarpą – per pastarąsias dvi savaites jėgomis pasitikrinę su Kauno „Žalgiriu“ ir Vilniaus „Rytu“, šį
K.Maskvytis prieš lemiamą mūšį: turime realius šansus žengti tolyn
Klaipėdos „Neptūnas“ pasiruošęs stoti į lemiamą FIBA Čempionų lygos reguliaraus sezono dvikovą. Bilieto į atkrintamąsias besivaikanti uostamiesčio ekipa ne tik privalo namuose
Tritaškiais "Neptūną" užbombardavusios "Pieno žvaigždės" nugalėjo "Neptūną"
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (12/9) ir toliau demonstruoja fantastišką formą „Betsafe–LKL“ pirmenybėse. Ivaras Žviguris sužaidė geriausias karjeros rungtynes
Graikijoje šeimininkavęs "Neptūnas" pasiekė labai svarbią pergalę
Klaipėdos „Neptūnas“ (7-6) iškovojo svarbią pergalę FIBA Čempionų lygos rungtynėse Graikijoje bei išsaugojo šansus prasibrauti į atkrintamąsias varžybas.Nuo pirmųjų
"Šiauliai" po pratęsimo nusileido Masiulio ir Gailiaus vedamam "Neptūnui" (komentarai)
Klaipėdos „Neptūno“ (16/4) komanda įsirašė į sąskaitą nelengvą pergalę „Betsafe–LKL“, kur svečiuose tik po pratęsimo 106:103 (28:20, 21:29, 24:25, 20:19,
Nustebo net pats metimo autorius: Čempionų lygoje - tikslus šūvis kabliu per pusę aikštės
Nors Žemutinio Naugardo „Nizhny Novgorod“ klubas trečiadienį vykusiose FIBA Čempionų lygos rungtynėse 74:89 nusileido Le Mano „Sarthe Basket“ klubui, Rusijos ekipos puolėjas
"Lietkabelis" S.Sinoveco ir N.Čanako išvarymu pažymėtame mače prarado šansus žengti toliau
FIBA Čempionų lygos C grupės rungtynėse skaudų pralaimėjimą patyrė Panevėžio „Lietkabelis“ (4/8), kuris svečiuose 91:99 (25:20, 19:17, 20:31, 27:31) nusileido pagal pergalių skaičių