Naujienos kraunasi...

K.Maksvyčiui talkinantis J.Žuža apie trenerius: dabar kyla Jasikevičiaus žvaigždė (interviu)

K.Maksvyčiui talkinantis J.Žuža apie trenerius: dabar kyla Jasikevičiaus žvaigždė (interviu)
bcneptunas.lt nuotr.
Klaipėdos „Neptūno“ trenerio Kazio Maksvyčio asistentas Jurica Žuža Lietuvoje jau jaučiasi kaip namuose. Kroatui šioje šalyje šis sezonas jau penktasis – dvejus metus jis rungtyniavo Panevėžio „Lietkabelyje“, sezoną dirbo šio klubo trenerių štabe, o dabar jau antrus metus darbuojasi uostamiestyje.

J. Žuža per 20 metų krepšininko karjerą jokioje šalyje, apart gimtosios Kroatijos, nėra praleidęs penkerių metų. Kaip pats sako 40-metis specialistas – Lietuva jam tapo ypatinga vieta.

„Be jokios abejonės, ši šalis yra išskirtinė mano karjeroje, – tinklalapiui „bcneptunas.lt“ sakė J. Žuža. – Prieš atvykdamas rungtyniauti į Panevėžį, aš jau žinojau, kur atvykstu. Žinojau, kad tai krepšinio šalis. Galiu pasakyti, kad viena iš mano svajonių buvo sužaisti būtent Lietuvoje. Lyga sparčiai auga, o aš vis dar esu čia.

Žinoma, transformuotis iš žaidėjo į trenerio rolę nėra lengva. Džiaugiuosi, kad esu K. Maksvyčio asistentu. Jis yra sėkmingas strategas, o tą įrodinėja ne tik šį sezoną, bet daugybę metų. Turiu ko iš jo pasimokyti.“

„Neptūno“ trenerių štabo narys tinklalapiui „bcneptunas.lt“ papasakojo apie gyvenimą Lietuvoje, „Neptūno“ sezoną ir ekipos sėkmės formulę, taisytinus dalykus, norą ateityje tapti treneriu bei sektinus pavyzdžius Europos specialistų tarpe.

Kaip vertinate šį „Neptūno“ sezoną?
– Manau, kad jei kas prieš sezoną būtų pasakęs, jog žengsime antroje vietoje LKL ir pasieksime FIBA Čempionų lygos atkrintamąsias, aš būčiau apsidžiaugęs. Pakankamai neblogas sezonas, tačiau jis dar nesibaigė, tad turime tęsti darbus ir toliau žygiuoti ta pačia kryptimi.

Nebedalyvaujame Čempionų lygoje, tad galime labiau fokusuotis vietiniame čempionate. Liko du mėnesiai, tad išspauskime iš savęs ką galime geriausio. Nėra paslaptis, kad mes svajojame apie finalą.

Kokios priežastys lemia tokį gerą „Neptūno“ žaidimą?
– Pirmiausia, tai žaidėjai, nes jie yra išpildytojai aikštelėje. Antra, mes turime puikią atmosferą ekipoje. Tarp žaidėjų, trenerių, administracijos. Atrodo, kad viskas yra savo vietose, kaip ir turėtų būti.

Praėjusio sezono pradžioje klube mes turėjome daug problemų, tačiau dabar viskas yra gerai. Aš visada sakau, kad komandos rezultatus lemia dalykai užkulisiuose – kaip dirba administracija, kaip dirba treneriai.

Dabar visi dirba savo darbą, o procesas tampa lengvesnis. Komandos rezultatas yra galutinis dalykas, atspindintis mūsų visų darbą.

Šiemet mes klube turime ramybę, tad galime dirbti nesiblaškydami, žaidėjai yra susikoncertavę tik į krepšinį. Mes galime bandyti spausti iš savęs maksimumą tiek treniruotėse, tiek rungtynėse. Šie dalykai mūsų sezoną daro geru.

Kur „Neptūno“ žaidimas dar galėtų gerėti?
– Šį sezoną „Betsafe–LKL“ čempionate pralaimėjome šešerias rungtynes, iš kurių penkerias – namuose. Tai yra vieta, kurioje galime ir turime pagerėti. Kodėl mes pralaimime namie? Tai sudėtingas klausimas, kuriam reikia gilios analizės. Galbūt tai lemia psichologija, galbūt kažkuriems žaidėjams lengviau žaisti išvykose, negu namuose.

Galime gerinti gynybą, galime žaisti komandiškiau puolime. Bet kaip ir sakiau, mes turime būti labiau susikoncentravę žaisdami namuose. Rungtyniavimas „Švyturio“ arenoje turėtų virsti mūsų pranašumu, nes mus palaiko daugybė sirgalių, sukuriančių puikią atmosferą.

– Ar gali būti, kad žaidėjams trūksta motyvacijos ir nusiteikimo prieš sąlyginai silpnesnius varžovus?
– Čia yra didysis klausimas. Kai aš buvau žaidėjas, tai niekada nesirinkau prieš ką žaisti, o prieš ką ilsėtis. Kiekvienose rungtynėse atsidavimas buvo toks pat. Manau, kad ir mūsų žaidėjų požiūris turi būti toks.

Nėra lengvų ar sunkių varžovų, nes visi priešininkai ruošiasi ir nori nugalėti. Viskas paprasta, jei nebūsi pasiruošęs, būsi greitai nubaustas.

– Kokią dalį sėkmingame „Neptūno“ sezone užima treneris K. Maksvytis?
– Kazys stipriai ruošiasi kiekvienai treniruotei ir kiekvienam mačui. Visus klausimus sprendžiame keturiese – Kazys, Tomas Rinkevičius, aš bei fizinio pasirengimo treneris Robertinas Vilimas. Mes diskutuojame ir ieškome geriausio varianto, o galutinį sprendimą, žinoma, priima K. Maksvytis.

Mes jau turime savo rutiną – taip pat ruošiamės treniruotėms, taip pat ruošiamės ir rungtynėms. Svarbu tai, kad Kazys leidžia išsakyti savo nuomonę. Tai labai svarbu, nes mes siekiame bendro tikslo, tačiau kartais į dalykus galime žiūrėti iš skirtingų perspektyvų, tad svarbu dalintis nuomone.

Ši komanda yra kaip šeima. Mes iš tikrųjų esame labai artimi – tiek žaidėjai, tiek treneriai. Tai yra mūsų sėkmės priežastis. Neturime konfliktų, problemas sprendžiame komandos viduje, nieko nenešdami į išorę.

Kas yra sudėtingiau – būti žaidėju ar treneriu?
– Treneriu. Kai esi žaidėjas, tau nereikia daug galvoti už aikštelės ribų. Tu ruošiesi treniruotėms ir rungtynėms, bet daugiau galvoji apie savo užduotis.

Kai esi treneris, tu turi galvoti ir ruoštis daugybei dalykų. Kaip parengti komandą rungtynėms, kaip ji turi žaisti, kaip turime treniruotis. Ar nieko nepraleidai? Ar davei pakankamai informacijos žaidėjams? Ar informacijos nebuvo per daug? Ar nepadarei klaidų?

Turi surasti balansą tarp šių dalykų, turi surasti gerą ryšį su žaidėjais, kad pavyktų sėkmingai ruoštis rungtynėms. Būdamas treneriu negalvoji apie save, tu galvoji apie tuos 12 ar dar daugiau žaidėjų.

Tai nėra lengva. Jei galėčiau, tai mieliau toliau žaisčiau krepšinį (juokiasi).

– Esate antrasis trenerio asistentas, kokios yra Jūsų užduotys komandoje?
– Kaip ir kiekvienas asistentas, aš turiu savo užduotis. T. Rinkevičius skautina varžovus, jų žaidimo sistemą ir derinius. Aš ruošiu medžiagą konkrečiai apie varžovų krepšininkus, išsami analizė mūsų žaidėjams pateikiama popieriniame formate bei video medžiagoje.

Su visa šia informacija žaidėjai ruošiasi rungtynėms. Svarbu žinoti ne tik varžovų taktiką, bet ir individualias savybes, stipriąsias ir silpnąsias jų puses.

Taip pat pažymiu svarbiausius varžovų derinius, kad mūsų žaidėjai juos įsimintu. Padedu krepšininkams individualiai dirbti ir gerinti įgūdžius. Žinoma, dalinuosi nuomone ir pastebėjimais, o Kazys juos mielai priima ir apsvarsto.

Kada pradėjote svarstyti apie trenerio karjerą?
– Pradėjau mąstyti, kai žaidžiau Turkijoje, Bursos „Tofaš“ komandoje (2011 – 2012 m. sezonas – aut. past.). Aš ir anksčiau buvau susidomėjęs, nes kai augi kaip žaidėjas, tai supranti ir pastebi vis daugiau dalykų. Kodėl žaidžiame taip, kodėl ruošiamės taip.

Turkijoje turėjau gerą trenerį, su kuriuo galėdavau diskutuoti apie krepšinį prie kavos puodelio ar bet kada užduoti man įdomų klausimą. Jis sakė, kad manyje mato trenerį, kai baigsiu krepšininko karjerą turėčiau save išbandyti trenerio rolėje.

Krepšinį profesionaliai žaidžiau 20 metų ir jis man davė labai daug. Pamaniau, kad turiu kažką duoti ir krepšiniui. Žingsnis po žingsnio, tiesa?

Trenerio darbas nėra lengvas, bet stengiuosi mokytis ir tobulėti, dirbti kaip įmanoma geriausiai. Kaip treneris dar neturiu daug patirties, dirbu tik trejus metus. Bet kaip žaidėjas aš sukaupiau daug patirties, kurią bandau perduoti žaidėjams. Bet kada, kai žaidėjams reikia patarimo, aš mielai pasidalinu savo patirtimi. Aš esu čia, kad jiems padėčiau.

Ar ateityje save matote vyriausiojo trenerio pozicijoje?
– Taip, nors transformuotis iš žaidėjo į strategą nėra lengva. Kroatijoje dabar baiginėju trenerio kursus. Jei bus galimybė, žinoma, kad norėčiau vieną dieną save išbandyti ir vyriausiojo trenerio kėdėje.

Ar turite sektinų pavyzdžių trenerių tarpe?
– Željko Obradovičius buvo mano treneriu Atėnų „Panathinaikos“ klube. Stengiuosi dabar žiūrėti kuo įmanoma daugiau Stambulo „Fenerbahče“ rungtynių ir kažką iš to pasiimti. Eurolyga man yra įdomiausias turnyras, o NBA seku mažai. Mano nuomone, NBA reguliarusis sezonas nėra įdomus, galbūt tik kai kurios rungtynės, komandos ar atskiri žaidėjai. Žinoma, atkrintamosioms skiriu didesnį dėmesį.

Mėgstu Ž. Obradovičių. Man patinka, kad Rickas Pitino atvyko į Europą. Žinome koks griežtas treneris jis buvo NCAA lygoje ir ką ten pasiekė. Pernai „Neptūne“ žaidęs Juanas Palaciosas kadaise buvo R. Pitino auklėtiniu.

Dabar kyla Šarūno Jasikevičiaus žvaigždė, labai įdomu stebėti jo komandos žaidimą, kažką iš to pasimokyti. Jis buvo geras krepšininkas, o dabar yra jaunas, bet jau puikius rezultatus demonstruojantis treneris.

Man patiko stebėti Xavi Pascualio darbą „Panathinaikos“ klube. Manau, kad gerą žaidimą demonstruoja ir Vitorijos „Baskonia“, ypatingai žaisdama namie. Kaip jie bėga, kaip jie ginasi, koks tai intensyvumas ir agresyvumas. Puiki medžiaga tobulėjimui!

Man didelį įspūdį yra palikęs Duško Vujoševičiaus darbas Belgrado „Partizan“ klube. Kaip jis pastatė klubą per aštuonerių metų laikotarpį. Sutvarkė klubą nuo jaunimo komandų iki pagrindinės ekipos. Galiausiai, jie pasiekė Eurolygos finalo ketvertą. Ši „Partizan“ komanda per Duško aštuonerių metų erą tiesiog dominavo Adrijos bei Serbijos lygose.

Esame puikūs draugai su Aleksandru Džikičiumi, kuris kadaise dirbo Vilniaus „Lietuvos ryte“. Mes kalbamės, diskutuojame, kartu lankomės seminaruose. Aš buvau piktas, kad jį atleido Podgoricos „Budučnost“ klubas, manau, kad ta komanda rodė gerus rezultatus.

Balkanuose nėra daug kantrybės, apskritai Europoje treneriai keičiami labai dažnai. Buvau nusivylęs, bet mes bendraujame, diskutuojame ir ieškome sprendimų įvairiose krepšinio situacijose. Jei man reikia patarimo, aš paskambinu jam.

Ko galite pasimokyti iš K. Maksvyčio?
– Daugybės dalykų! Iš Kazio kasdien gali išmokti kažko naujo – apie gynybą, apie puolimą. Kaip reikia elgtis ir bendrauti su žaidėjais, kaip vesti komandą į priekį.

Manau, kad iš visų trenerių gali kažko pasiimti, net ir bloga patirtis tau ateityje gali duoti pliusų. Kasdien gali tobulėti ir judėti į priekį.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
"Šiauliai" rado pamainą išvykusiam K.Lukošiūnui
"Šiauliai" rado pamainą išvykusiam K.Lukošiūnui
Komandos komplektacijos darbus tęsiantys „Šiauliai” netruko surasti pamainą sutartį nutraukusiam Karoliui Lukošiūnui. Jį pakeis taiklią ranką turintis 24 m. atakuojantis
Desertas "Žalgirio" sirgaliams Lietuvoje ir užsienyje - pasirodė žaliai-balti ledai
Desertas "Žalgirio" sirgaliams Lietuvoje ir užsienyje - pasirodė žaliai-balti ledai
Kauno „Žalgiris“ šią vasarą gerbėjus intriguoja ne tik naujienomis apie krepšinio komandos naujokus, bet ir unikaliais ledais. Vieno populiariausių Lietuvoje „Dadu“
Vyriausias LKL žaidėjas M.Lukauskis nekabina sportbačių ant vinies
Vyriausias LKL žaidėjas M.Lukauskis nekabina sportbačių ant vinies
Prienų komandoje artėjantį sezoną išvysime visiems jau gerai pažįstamą veidą. 40 metų 198 cm ūgio puolėjas Mindaugas Lukauskis dar metus gins Prienų miesto garbę.2018-2019
"Žalgirio" aistruoliai per mėnesį iššlavė 6000 abonementų
"Žalgirio" aistruoliai per mėnesį iššlavė 6000 abonementų
Kauno „Žalgirio“ aistruoliai ir toliau demonstruoja meilę savo komandai. Praėjusį sezoną rekordiškai pildę „Žalgirio“ arenos tribūnas per Eurolygos kovas, Lietuvos
E.Ulanovas: apie Šaro baimę, Ą.Tubelio poelgį ir už kiek pinigų pereitų į "Rytą"
E.Ulanovas: apie Šaro baimę, Ą.Tubelio poelgį ir už kiek pinigų pereitų į "Rytą"
Kauno „Žalgirio“ puolėjas Edgaras Ulanovas atidavė duoklę gerbėjams ir feisbuke tiesioginėje transliacijoje gerą valandą atsakinėjo į sirgalių užduotus klausimus.E. Ulanovo sirgaliai
"Lietkabelis" "dėl kenkėjiškos" veiklos pašalino tris dalininkus, liko tik S.Gailiūnas
"Lietkabelis" "dėl kenkėjiškos" veiklos pašalino tris dalininkus, liko tik S.Gailiūnas
Panevėžio „Lietkabelio“ klube įvyko dalininkų susirinkimas, kurio metu buvo priimtas esminis pokytis.Nuo šiol vieninteliu akcininku liko panevėžietis Sigitas Gailiūnas, kadangi
Iš "Šiaulių" pašalintas I.Vaitkus lieka LKL
Iš "Šiaulių" pašalintas I.Vaitkus lieka LKL
Artėjančiam sezonui komandą komplektuojančioje Utenos „Juventus“ ekipoje – dar vienas naujokas. Uteniškių gretas sustipkontraktą Sutartis sudaryta pagal formulę 1+1.Praėjusį
K.Lukošiūnas nusprendė palikti "Šiaulius"
K.Lukošiūnas nusprendė palikti "Šiaulius"
Vienas „Šiaulių” krepšinio komandos gerbėjų mėgstamiausių krepšininkų Karolis Lukošiūnas po vasaros į Saulės miestą grįžti neketina. Gynėjas informavo
LKL apžvalga: su penkiais žaidėjais atsisveikinęs "Rytas" ir Žalgirio" gynėjų rokiruotė
LKL apžvalga: su penkiais žaidėjais atsisveikinęs "Rytas" ir Žalgirio" gynėjų rokiruotė
Radikalūs pokyčiai Vilniaus „Ryto“ ekipoje, permainos Kauno „Žalgirio“ gynėjų grandyje, sparčiai komandą komplektuojantis Panevėžio „Lietkabelis“ bei kiti sudėtis
LKL: pailginta pusfinalio serija, bausmės už nepagrįstą kritiką bei išplėstas taurės formatas
LKL: pailginta pusfinalio serija, bausmės už nepagrįstą kritiką bei išplėstas taurės formatas
Naujasis „Betsafe–LKL“ čempionatas prasidės rugsėjo 21 d. rungtynėmis Klaipėdoje tarp „Neptūno“ ir Utenos „Juventus“ komandų.Tai nuspręsta pirmadienį
LKL licencijos suteiktos 10 klubų, "Nevėžiui" - dalinė
LKL licencijos suteiktos 10 klubų, "Nevėžiui" - dalinė
isi 10 klubų, dalyvavę LKL licencijavimo procese, gavo licencijas dalyvauti 2019–2020 m. „Betsafe–LKL“ čempionate – tokį sprendimą priėmė pirmadienį posėdžiavusi
"Lietkabelį" papildė asistentas ir naujas fizinio rengimo treneris
"Lietkabelį" papildė asistentas ir naujas fizinio rengimo treneris
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda imasi formuoti trenerių štabą. Vyriausiajam treneriui Nenadui Čanakui talkins Laimonas Eglinskas.30-metis šilutiškis bus treneris-skautas,
"Žalgiris" sukirto rankomis su Z.LeDay'umi
"Žalgiris" sukirto rankomis su Z.LeDay'umi
Kauno "Žalgiris" pagaliau užkamšė paskutinę spragą priekinėje linijoje. Kaip praneša Eurobasket.com, Lietuvos čempionų gretas papildys Zachas Leday;us.Amerikietis pakeis
Pirmasis Prienų klubo naujokas - K.Guščikas
Pirmasis Prienų klubo naujokas - K.Guščikas
Prienų komandoje – pirmasis naujokas. Ekipą papildė 27 metų 206 cm ūgio puolėjas Karolis Guščikas, su kuriuo sudaryta vienerių metų trukmės sutartis.Praėjusius du sezonus Utenos
Prienų ekipos vairą perėmęs M.Šernius: LKL yra stipriausių Europos lygų penketuke
Prienų ekipos vairą perėmęs M.Šernius: LKL yra stipriausių Europos lygų penketuke
Prie Nemuno kilpų įsikūręs Prienų krepšinio klubas atvertė naujos eros puslapį– ilgametį komandos trenerį bei miesto krepšinio veidą Virginijų Šeškų pakeitė
"Lietkabelio" naujokas G.Maldūnas: sutiprinus įžaidėjų grandį galime tikėtis medalių
"Lietkabelio" naujokas G.Maldūnas: sutiprinus įžaidėjų grandį galime tikėtis medalių
Panevėžio „Lietkabelio“ klubas trečiadienį savo sudėtį sustiprino iškart dviem panevėžiečiais – ilgalaikę sutartį pasirašė 20-mečių rinktinės narys Tadas
"Rytas" išsiskyrė su keturiais žaidėjais ir stebi Ch.Kramerio reabilitaciją
"Rytas" išsiskyrė su keturiais žaidėjais ir stebi Ch.Kramerio reabilitaciją
Vilniaus „Rytas“ nepasinaudojo galimybe dar sezonui pratęsti sutartį su Chrisu Krameriu. 31 metų amerikietis sostinės klube žaidė nuo 2017 metų.„Klubui tai buvo sunkus sprendimas.
"Lietkabelio" gretas papildė G.Maldūnas ir "Perlui" atstovavęs jaunas panevėžietis
"Lietkabelio" gretas papildė G.Maldūnas ir "Perlui" atstovavęs jaunas panevėžietis
Panevėžio „Lietkabelio“ klubas sudėtį papildė iškart dviem panevėžiečiais – sutartys pasirašytos su Gabrieliumi Maldūnu ir Tadu Vaičiūnu.26 metų 204 cm ūgio
"Neptūno" trenerių štabe - lietuviams puikiai pažįstamas latvis S.Buškevicas
"Neptūno" trenerių štabe - lietuviams puikiai pažįstamas latvis S.Buškevicas
Klaipėdos „Neptūno“ vyriausiojo trenerio Tomo Rinkevičiaus asistentu tapo Lietuvoje kelerius metus dirbęs Sandis Buškevics.42-ejų latvis 2005 – 2006 metų sezone žaidė tuometiniame
"Lietkabelį" sustiprino puolėjas iš Kroatijos
"Lietkabelį" sustiprino puolėjas iš Kroatijos
Panevėžio „Lietkabelis“ turi dar vieną naujoką – į komandą atvyksta kroatas Željko Šakičius, su kuriuo pasirašyta vienerių metų sutartis.Sunkusis krašto
"Pieno žvaigždės" iš dzūkų prisiviliojo ir dar vieną žaidėją
"Pieno žvaigždės" iš dzūkų prisiviliojo ir dar vieną žaidėją
Komplektaciją naujam sezonui tęsianti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa pasipildė puolėju Pauliumi Petrilevičiumi. Su 28 metų 200 cm ūgio krepšininku kontraktas pasirašytas
S.Buterlevičius rungtyniaus Rumunijoje
S.Buterlevičius rungtyniaus Rumunijoje
Praėjusį sezoną Kėdainių "Nevėžio" komandoje pradėjęs, bet po Naujųjų į Graikijos antrą lygą rungtyniauti persikėlęs Simas Buterlevičius ir ateinantį sezoną žais užsienyje.Skelbiama,
"Lietkabelio" gretose - atletiškas aukštaūgis
"Lietkabelio" gretose - atletiškas aukštaūgis
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda savo sudėtyje turi antrąjį legionierių – vienerių metų sutartis pasirašyta su Femi Olujobi.Vidurio puolėjo ir sunkiojo krašto
"Nevėžis" stumiamas į prarają: valdžios pasiūlymas - žaisti žemesnėje lygoje
"Nevėžis" stumiamas į prarają: valdžios pasiūlymas - žaisti žemesnėje lygoje
Nuo 1992 metų gyvavęs vienintelis profesionalus Kėdainių krepšinio klubas šiuo metu sprendžia hamletišką klausimą. Tačiau tolimesnis finansinių nepriteklių prispausto klubo
OFICIALU: L.Westermanną "Žalgiryje" keičia A.Perezas
OFICIALU: L.Westermanną "Žalgiryje" keičia A.Perezas
Sudėtį artėjančiam sezonui buriantys Lietuvos čempionai gynėjų grandį stiprina Alexu Perezu. Su Kalifornijoje gimusiu ir augusiu meksikiečiu Kauno „Žalgiris“ sudarė sutartį pagal
A.Kavaliauskas paskelbė apie krepšininko karjeros pabaigą
A.Kavaliauskas paskelbė apie krepšininko karjeros pabaigą
Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėjas 34 metų 208 cm ūgio Antanas Kavaliauskas pirmadienį anksti ryte paskelbė apie savo profesionalios krepšinio karjeros pabaigą.„Tai nebuvo
LKL savaitės apžvalga: pirmieji "Ryto" žingsniai ir trenerį radę Prienai
LKL savaitės apžvalga: pirmieji "Ryto" žingsniai ir trenerį radę Prienai
Pirmieji Vilniaus „Ryto“ ėjimai tarpsezonyje, karjerą baigęs Antanas Kavaliauskas, trenerį suradęs Prienų klubas, išsaugotas snaiperis Utenoje – praėjusios savaitės
L.Westermannas gali palikti "Žalgirį"?
L.Westermannas gali palikti "Žalgirį"?
Kauno "Žalgiriui" gali tekti ieškoti naujo atakų organizatoriaus. 24sek šaltinių teigimu, Leo Westermannu rimtai domisi neįvardijamas klubas, kuris gali sumokėti išpirką

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime