Naujienos kraunasi...

Naujasis "Pieno žvaigždžių" vedlys Cvirka: apie neatvyksiantį amerikietį ir komplektaciją

Naujasis "Pieno žvaigždžių" vedlys Cvirka: apie neatvyksiantį amerikietį ir komplektaciją
bcpienozvaizdes.lt
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ klubas naują Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezoną pasitinka atsinaujinęs.

Pasvaliečių gretose neliko nė vieno praėjusiame sezone žaidusio krepšininko, o prie naujai besiburiančios komandos vairo stojo po penkerių metų pertraukos į Pasvalį sugrįžęs Ramūnas Cvirka.

Naują iššūkį pasitinkantis treneris R. Cvirka dar prieš sezono startą susidūrė su netikėtais nemalonumais, kurie apsunkino komandos komplektacijos dėlionę. Puolėjas Kenny Goinsas dėl sveikatos problemų neprisijungs prie „Pieno žvaigždžių“.

„Jis susidūrė su rimtomis sveikatos problemomis, – bcpienozvaigzdes.lt atskleidė R. Cvirka. – Jo nebus mūsų komandoje. Nežinau, ar jis vis dar šiuo metu yra ligoninėje, bet ten buvo patekęs. Prieš išvažiuodamas į Lietuvą, jis Amerikoje susidūrė su širdies problemomis.“

„Pieno žvaigždžių“ sudėtyje šiuo metu yra 9 žaidėjai, todėl komanda vis dar ieško per dvi pozicijas galinčio žaisti gynėjo ir pagrindinio vidurio puolėjo.

Pasiruošime Pasvalio ekipa laimėjo prieš „Šiaulius“ (83:82), bet nusileido Rygos VEF (68:84), Kėdainių „Nevėžiui-Optibet“ (73:93), Kamianskės „Prometey“ (68:78) ir Tartu „Ulikool“ (86:89).

Naujasis komandos strategas R. Cvirka pirmajame interviu su bcpienozvaigzdes.lt aptarė komplektacijos darbus, atsinaujinusios komandos žaidimo braižą, naujokų stiprybes, netikėtą žinią apie K. Goinsą bei paieškas rinkoje.

– Treneri, kiek esate patenkintas iki šiol surinkta komplektacija?
– Patenkintas galėsiu būti, kai pradėsite žaisti oficialias rungtynes. Draugiškos rungtynės parodė, kokiame stovyje šiuo metu esame. Stovis – pasiruošimas. Sudėtis surinkta dar ne visa, todėl sunku kalbėti apie ją.

– Šiuo metu „Pieno žvaigždžių“ sudėtyje – 9 žaidėjai. Kokių pozicijų žaidėjų dar dairotės?
– Ieškome pagrindinių žaidėjų penktoje ir tarp pirmosios bei antrosios pozicijų galinčio žaisti krepšininko. Dviejų žaidėjų mums dar trūksta, kuriuos tikimės rasti užsienyje.

– Kaip apskritai sekėsi prisikviesti naujokus?
– Lietuvius, kuriuos norėjome ir galėjome pagal galimybes, susirinkome. Pagal galimybes esame patenkinti. Matysime, kaip mums seksis žaisti. Su užsieniečiais kol kas stringame.

– Ar buvo žaidėjų, kurių norėjote, bet negavote?
– Tie žaidėjai, kurių dabar ieškome, yra ne pirmi mūsų pasirinkimai. Yra finansinė situacija ir žaidėjų norai. Rinka nebėra tokia, kaip būdavo praeitais metais, kai žaidėjai šiuo laikotarpiu nusileidžia kainą. Visi dar laiko kainas. Pirmųjų variantų neturime galimybes pasikviesti.

– Į komandą pavyko pasikviesti amerikietį Corey Alleną iš NCAA. Kokio tai stiliaus krepšininkas?
– Krepšininkas yra jaunas. Aišku, problema yra sprendimų priėmimas, nes pirmasis sezonas užsienyje. Kol kas tai nesijaučia, bet po 3-4 mėnesių svetimoje šalyje tas problemas reiktų išsispręsti. Kaip jam seksis žaisti – matysime, bet jau dabar matosi, kad žaidėjas su galimybėmis. Klubas prisiima riziką, kviesdamas pirmąjį numerį iš NCAA ir dar nebuvusį Europoje. Kartais ta rizika pasiteisina, kartais ne.

– Kiek komandai bus svarbu, kad ši rizika pasiteisintų?
– Nemanau, kad tai tik nuo jo (Corey Alleno) priklausys. Yra pasiruošimas, taip pat ruošimės sezono metu ir tada matysime, kaip mums pavyks sulipdyti komandą, kadangi komanda yra suburta nuo nulio. Nėra nė vieno žaidėjo iš praeito sezono ir kitas treneris. Reikia ir man prie jų priprasti, ir jiems prie manęs. Viskas priklausys nuo traumų, nuo COVID19 – ar jis bus, ar nebus. Be to, neturime mes visų žaidėjų, kad galėtume normaliai ruoštis. Todėl į tą riziką susideda labai daug veiksnių.

– Bet tai jums nėra nauja patirtis suburti komandą nuo nulio.
– Nėra, tik yra skirtumas, kai turi 10-12 silpnesnių žaidėjų. Kitokia darbo specifika, kai turi geresnius žaidėjus, bet jų yra mažai. Labai sunku perduoti informaciją, kai žaidi trys prieš tris, ar keturi prieš keturis. Tada ne taip gerai informacija ateina žaidėjams. Vienos pozicijos trūksta, todėl kiti žaidžia ne pagal savo pozicijas.

Užtai mes norėjome daugiau draugiškų rungtynių. Nors ir aštuoniese, bet per devynias dienas sužaidėme penkerias rungtynes. Aišku, krūvis – nemažas, bet tai geriau negu treniruotės. Draugiškų rungtynių metu ir man geriau sekasi suprasti juos, ir jiems mane.

– Kaip vertinate komandos pasiruošimo ciklą?
– Sunku vertinti, nes žaidėme aštuoniese ir esame mažiau pasiruošę. Tas jautėsi, bet čia nematau didelės problemos. Taip ir turi būti. Negali grupė žmonių per dvi savaites tapti komanda. Kartais per mėnesį ar net du ja netampama. Bet viskas gerai, laukiame žaidėjų ir tikimės, kad jau greitu metu pavyks susitarti. Stengsimės tas skyles užkamšyti.

Kita problema, jei turėtume 8-9 žaidėjus, kurie tarpusavyje jau yra susižaidę, tai vieną naujoką integruoti yra žymiai lengviau. Bet dabar komanda surinkta nuo nulio ir dar naujokai ateina už 2-3 savaičių. Tokioje situacijoje gaunasi, kad visi esame naujokai, kuriems trūksta susižaidimo ir vienas kito supratimo.

– Martynas Arlauskas taip pat atvyksta po mokslų Amerikoje, tačiau jo situacija kiek kitokia nei C. Alleno, nes lietuvis ten dažniausiai sėdėjo ant suolo. Kiek Martynui pavyko patobulėti Amerikoje ir kas leidžia manyti, kad jis gali įsitvirtinti LKL?
– Labai mažai mačiau Martyno žaidimo prieš Ameriką, todėl negaliu atsakyti tiksliai. Žaidėjas – su galimybėmis, tik jaučiasi žaidybinės praktikos trūkumas. Meistriškumo visiems trūksta, bet Martynui reikia tobulėti sprendimų priėmime. Per sekundę reikia priimti sprendimą tiek gynyboje, tiek puolime. Turime turbūt keturis jaunus žaidėjus, kurie dar nieko nėra įrodę. M. Arlauskas, C. Allenas, Martynas Pacevičius ar tas pats Artiomas Kovalovas turėtų būti su dviguba motyvacija. Sezono eigoje kiekvienas iš jų turės eiti į priekį.

– Kiek jums reikės keisti žaidimo braižą, kai praėjusiame sezone Alytaus „Dzūkijoje“ turėjote veteranų branduolį, o dabar jaunimą?
– Kad žinotume, koks bus mūsų žaidimo braižas, pirmiausia turime žinoti, kas bus pagrindinis mūsų centras ir gynėjas. Kai neturime visos komandos, tai sunku dar pasakyti apie žaidimo braižą. Visų pirma, aš turiu daugiau prisitaikyti prie žaidėjų, o ne jie prie manęs. Jie ateina su savo pliusais ir minusais, kažkas kažko nemoka, todėl aš turiu suprasti, kaip juos sudėlioti į tas schemas. Tas žaidimo braižas tikrai skirsis, nes praeitais metais treniravau komandą, kurioje buvo daug veteranų. Šį sezoną žaisime greičiau, kiek protingesnis tas žaidimas bus – kol kas negaliu pasakyti.

– Išvykdamas iš Alytaus į Pasvalį pasikvietėte Martyną Zigmantavičių. Kuo šis jaunuolis jums patiko, kad nusprendėte jį pasilikti?
– Čia ne mano vieno sprendimas. Jis – lietuvis, o lietuvių komandoje visada reikia turėti. Kiek jis dar galės žengti į priekį, tai nuo Martyno priklausys. Man imponuoja jo gynyba. Nors puolime dar reikėtų daug ką patobulinti, bet jo vaidmuo yra gynybinis. Taip pat jis gali žaisti per dvi pozicijas. Kaip lietuvis, jis mums tinka.

– 34-erių Rihards Kuksiks, 29-erių Evaldys Šaulys ir 29-erių Ignus Vaitkus šiuo metu yra vyriausi žaidėjai komandoje. Kiek jų indėlis bus svarbus padedant naujiems krepšininkams?
– Prie jaunų žaidėjų būtina turėti keletą patyrusių krepšininkų. R. Kuksiks gal daugiau prie tų veteranų, o I. Vaitkus ir E. Šaulys turėtų būti pačiame jėgų žydėjime. Jie irgi turėtų būti motyvuoti, nes praeitame sezone nei vienam, nei kitam iki galo nepavyko atsiskleisti. Labai norėčiau, kad iš jų pusės visada būtų motyvacija, nepaisant to, ar mums sekasi, ar nesiseka. Tikiuosi, kad jiems artėjantis sezonas individualiai bus geresnis. O patirties reikia būtinai. Nors gal jie ir lėtesni, bet vyresnių žaidėjų sprendimų priėmime daugiau ramybės. Energijos bus kam įnešti, bet žaidime reikia ir ramybės. Toks žaidėjai kaip R. Kuksiks, manau, kad šiuo klausimu irgi padės komandai.

– Draugiškose rungtynėse kapitonu buvo Ignas Vaitkus. Ar jis artėjantį sezoną ir nešios kapitono raištį?
– Dar iki galo nenusprendėme. Ne aš vienas sprendžiu, komanda ir klubo vadovybė irgi renka. Oficialių kapitonų rinkimų dar nebuvo.

– Kodėl draugiškose rungtynėse dar nepasirodė puolėjas Kenny Goinsas?
– Jis susidūrė su rimtomis sveikatos problemomis. Jo nebus mūsų komandoje. Nežinau, ar jis vis dar šiuo metu yra ligoninėje, bet ten buvo patekęs. Prieš išvažiuodamas į Lietuvą, jis Amerikoje susidūrė su širdies problemomis.

– Kada komanda sužinojo šią žinią ir kiek ji buvo netikėta?
– Labai netikėta, nes jau buvo ir bilietai nupirkti. Žaidėjas turėjo atvykti, bet likus kelioms dienoms iki atvykimo nutiko ne ekstra įvykis, bet jam tiesiog išryškėjo rimtos sveikatos problemos.

– Tęsiant priekinės linijos temą, Martynas Pacevičius yra vienintelis ekipos vidurio puolėjas. Kas klubą patraukė Martyno žaidime, kad jį matome Pasvalyje?
– Patraukė dėmesį žaidėjo noras, motyvacija ir geros fizinės savybės. Jis yra neatsiskleidęs. Kol kas jis vienintelis centras, todėl draugiškose rungtynėse žaidė daug minučių. Jam tai į naudą – gera mokykla, nes turėjo daug žaidybinio laiko. Dėl to greitai pamatėme, ką reikia taisyti jo žaidime.

– Ar trenerių štabe darbuositės tik su Dainiumi Šalenga ir kokį įspūdį jums iki šiol palieka šis kolega?
– Dar yra fizinio rengimo treneris. Tai bus pirmieji metai, kai dirbsiu su Dainiumi. Man su visais asistentais pavyksta susidirbti. Įspūdis apie jį yra geras, gerai analizuoja rungtynes ir daro skautingą. Aš asistentais niekada nesiskundžiu.

– Kiek dar laukia draugiškų rungtynių ir kada artimiausias mačas?
– Rugsėjo 21-ąją svečiuose žaisime su Utenos „Juventus“. Dabar sužaidėme penkerias rungtynes per devynias dienas, todėl turime padaryti trumpą pertrauką. Pasitreniruoti ir paanalizuoti, kas buvo blogai. Šiuo metu daugiau dėmesio skiriame treniruotėms ir klaidų taisymui. Klaidų daug, bet šiame etape tai yra normalu, nes komanda surinkta nuo nulio.

– Kokius lūkesčius komanda sau kelia sau artėjančiame LKL sezone?
– Paprasčiausiai reikia užsimerkti ir susikoncentruoti į savo darbą. Eiti ir įrodinėti aikštelėje. Dabar visi žaidėjai turi minutes aikštėje, bet tik nuo jų priklauso, ar jie tai išnaudos. Aš niekada netikiu, kad atvažiuos kažkas ir mums labai padės. Tam naujam žaidėjui taip pat reikės integruotis į komandą.

Kalbant apie rezultatus, tai viskas eina žingsnis po žingsnio: pasiruošimas, traumos, komandos chemija kaip susilipdys. Tikiuosi, kad tie žaidėjai, kurie dabar yra komandoje, bando vienas kitą geriau suprasti. Chemija – lyg nebloga, komanda dirba maksimaliai, todėl kol kas esu patenkintas.

– Pasvalyje treniravote 2016-2017 m. sezone. Gal galite pasidalinti, ką prisimenate iš to sezono?
– Prisimenu, kad trūko vos kelių pergalių iki šeštosios vietos. Patyrėme apmaudžių pralaimėjimų, nes turėjome problemų su gynėjais, tačiau po Naujųjų metų atvyko Derrickas Low ir žaidėme atkrintamosiose. Prisimenu ir visus klubo vadovybės ir salės darbuotojų veidus, kurie tuo metu buvo ir dabar yra. Atrodo, kad niekas ir nepasikeitė.

– Ar turite žinutę „Pieno žvaigždžių“ sirgaliams?
– Sirgaliai – visada laukiami. Jie ateina, kai būna rezultatas ir komanda žaidžia simpatiškai. Tikiuosi, kad sirgaliai bus pozityvūs, nes komanda laukia jų palaikymo.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
 Naujasis "Wolves" treneris Kemzūra: noriu, kad į kiekvieną varžovą žiūrėtume rimtai
Naujasis "Wolves" treneris Kemzūra: noriu, kad į kiekvieną varžovą žiūrėtume rimtai
Naujasis „Wolves“ treneris Kęstutis Kemzūra šiandien buvo pristatytai komandai ir surengė pirmąją savo treniruotę, ekipai besiruošiant svarbiai sekmadienio dvikovai su Jonavos
Rekordinis "Ryto" puolimas nušlavė vos septynis žaidėjus turėjusias "Pieno žvaigždes"
Rekordinis "Ryto" puolimas nušlavė vos septynis žaidėjus turėjusias "Pieno žvaigždes"
Vilniaus „Rytas“ (19-5) galėjo pailsinti svarbius žaidėjus ir vis tiek užfiksavo rekordą bei iškovojo lengvą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“),
Nukeliama "Žalgirio" ir "Juventus" dvikovos data
Nukeliama "Žalgirio" ir "Juventus" dvikovos data
Kauno „Žalgirio“ tvarkaraštyje „Betsafe-LKL“ čempionate įvyko korekcijos. Pasikeitė gegužės mėnesį „Žalgirio“ arenoje įvyksiančių rungtynių su Utenos
Čeponis išskyrė visų laikų geriausių LKL krepšininkų penketuką
Čeponis išskyrė visų laikų geriausių LKL krepšininkų penketuką
Prieš kiek daugiau nei mėnesį asociacija Lietuvos krepšinio lyga kartu su parduotuvių tinklu DEPO pristatė lygos 30-mečio svajonių komandos rinkimus, kurių tikslas – išrinkti
Komandą nuo techninio pralaimėjimo išgelbėję "Cbet" sirgaliai: be Virgio neįsivaizduojame savo klubo
Komandą nuo techninio pralaimėjimo išgelbėję "Cbet" sirgaliai: be Virgio neįsivaizduojame savo klubo
„Betsafe-LKL“ čempionato kovoms įžengus į pavasarį, lyga bendradarbiaudama su „Volfas Engelman“ bravoru skelbia, kam atiteks dar vienas „fair play“ apdovanojimas
Su Jankūnu rungtynių metu šnekėjęs aistruolis: įspūdį paliko jų tarpusavio šiluma
Su Jankūnu rungtynių metu šnekėjęs aistruolis: įspūdį paliko jų tarpusavio šiluma
Kauno „Žalgirio“ arenoje tęsiasi šiame sezone startavusi akcija, kurioje bilietus į rungtynes perkantys krepšinio aistruoliai turi galimybę laimėti vietą šalia Pauliaus
"Wolves" sukrėtė permainos: Kurtinaitį vyr. trenerio poste pakeitė Kemzūra
"Wolves" sukrėtė permainos: Kurtinaitį vyr. trenerio poste pakeitė Kemzūra
BC „Wolves“ krepšinio komandai likusioje debiutinio sezono dalyje vadovaus patyręs treneris Kęstutis Kemzūra, su kuriuo pasirašyta sutartis iki kito sezono pabaigos.Jis pakeis
"CBet" lyderis Watsonas – apie krepšininkų šeimą, Ilinojaus žvaigždes ir legionieriaus karjerą
"CBet" lyderis Watsonas – apie krepšininkų šeimą, Ilinojaus žvaigždes ir legionieriaus karjerą
Interviu rubrikoje, kurią pristato parduotuvių tinklas DEPO – pokalbis su viduryje sezono Jonavos „CBet“ papildžiusiu ir akimirksniu vienu ekipos lyderių tapusiu Glynnu
"Žalgirio" šansus Eurolygoje įvertinęs Kurtinaitis pateikė savo prognozę Maksvyčio kompanijai
"Žalgirio" šansus Eurolygoje įvertinęs Kurtinaitis pateikė savo prognozę Maksvyčio kompanijai
Pirmadienį vakare užtikrintą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) iškovojo Alytaus „Wolves“ (16-8). Rimo Kurtinaičio auklėtiniai savo arenoje be
Nemaloni žinia "Juventus" gerbėjams: komandos lyderis už išpirką keliasi į Lenkiją
Nemaloni žinia "Juventus" gerbėjams: komandos lyderis už išpirką keliasi į Lenkiją
Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ komandos sudėtyje – permainos. Aukštaitijos klubą paliko amerikietis Alexanderis Hamiltonas. Komandos lyderis karjerą tęs Lenkijoje,
Daviso debiutą uteniškiai pažymėjo pratęsdami "Šiaulių" nesėkmių seriją
Daviso debiutą uteniškiai pažymėjo pratęsdami "Šiaulių" nesėkmių seriją
Pirmadienio vakarą po dviejų nesėkmių į pergalių kelią „Betsafe-LKL“ čempionate sugrįžo Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (15-9) ekipa.Donaldo Kairio
"Wolves" su solidžiu naujoku sutriuškino "Pieno žvaigždes"
"Wolves" su solidžiu naujoku sutriuškino "Pieno žvaigždes"
Užtikrintą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) iškovojo Alytaus „Wolves“ (16-8). Rimo Kurtinaičio auklėtiniai savo arenoje be nesklandumų
"Papasakok apie tai plačiau" – žvilgsnis į spalvingą Lukauskio karjerą
"Papasakok apie tai plačiau" – žvilgsnis į spalvingą Lukauskio karjerą
43-ejų krepšininkas prieš kameras pasakojo apie savo karjeros pradžią Panevėžyje ir aprodė, kaip ir kur viskas prasidėjo – nuo nepasikeitusios pirmosios krepšinio salės
Penktas kartas nemelavo – "Neptūnas" pirmą sykį šį sezoną palaužė CBet"
Penktas kartas nemelavo – "Neptūnas" pirmą sykį šį sezoną palaužė CBet"
Lietuvos krepšinio lyga („Betsafe-LKL“) sekmadienio vakarą pasiūlė dar vieną puikiu reginiu virtusį susitikimą. Klaipėdos „Neptūnas“ (11-13) savo arenoje po
Lyderius pataupęs "Žalgiris" po pertraukos sutriuškino "Gargždus"
Lyderius pataupęs "Žalgiris" po pertraukos sutriuškino "Gargždus"
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) dar vienos staigmenos pateikti nepavyko „Gargždams“ (5/19). Povilo Šakinio auklėtiniai išvykoje 70:96 (19:27,
"Wolves" naujokas Kelly: Sabonis puikus krepšininkas, "Žalgiris" – stipri komanda, žinau ir "Rytą"
"Wolves" naujokas Kelly: Sabonis puikus krepšininkas, "Žalgiris" – stipri komanda, žinau ir "Rytą"
Artėjant svarbiausioms sezono kovoms „Wolves“ komandos sudėtį sustiprino puolėjas Rashardas Kelly. Krepšininkas į Lietuvą persikėlė iš Australijos, kur pasibaigusiame
Žibėnas džiaugėsi pergale, Čanakas pasigedo protingesnio žaidimo
Žibėnas džiaugėsi pergale, Čanakas pasigedo protingesnio žaidimo
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) finalininkų dvikovoje Vilniaus „Rytas“ (18 pergalių/5 pralaimėjimai) šeštadienį savo arenoje po neįtikėtino finišo
Dramatiškame LKL finalo pakartojime – "Ryto" triumfas po neįtikėtinos atomazgos
Dramatiškame LKL finalo pakartojime – "Ryto" triumfas po neįtikėtinos atomazgos
Vilniaus „Rytas“ (18-5) šeštadienio vakarą pasiekė dramatišką pergalę pernykščio „Betsafe-LKL“ finalo pakartojime.Giedriaus Žibėno auklėtiniai
Lambrechto benefisas lėmė "Nevėžio" pergalę per pratęsimą
Lambrechto benefisas lėmė "Nevėžio" pergalę per pratęsimą
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) intrigos nepašykštėjo antrosios turnyro lentelės dalies klubų mūšis. Kėdainių „Nevėžis-Optibet“
Normantas prieš finalo pakartojimą: man principų prieš panevėžiečius nėra, gal yra jiems
Normantas prieš finalo pakartojimą: man principų prieš panevėžiečius nėra, gal yra jiems
Vilniaus „Ryto“ ekipa šią savaitę užbaigė sezoną Čempionų lygoje ir pasisėmusi daug reikšmingų pamokų dabar koncentruosis į kovas „Betsafe-LKL“ fronte.Šiuo
Orelikas prieš mūšį Vilniuje: svarbu, kad nebūtų baimių žaidžiant pilnoje mažoje salėje
Orelikas prieš mūšį Vilniuje: svarbu, kad nebūtų baimių žaidžiant pilnoje mažoje salėje
„Betsafe-LKL“ čempionate šį savaitgalį laukia paskutinioji reguliariojo sezono akistata tarp praėjusio sezono finalininkų – Vilniaus „Ryto“ (17-5) ir Panevėžio
Furmanavičius – apie patirtis JAV, sutiktas NBA žvaigždes ir nepamirštus programavimo įgūdžius
Furmanavičius – apie patirtis JAV, sutiktas NBA žvaigždes ir nepamirštus programavimo įgūdžius
Betsafe-LKL TV šįkart lygos aistruoliams pateikia pokalbį su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ puolėju Justu Furmanavičiumi.28-erių krepšininkas pradžioje papasakojo, kaip
Šiaulių krepšinis: rungtynės prie minusinės temperatūros ir FIBA "tylos mokestis" nepatekus į Eurolygą
Šiaulių krepšinis: rungtynės prie minusinės temperatūros ir FIBA "tylos mokestis" nepatekus į Eurolygą
Lietuvos krepšinio sirgaliams pristatoma antroji dokumentinių apybraižų „Tylieji Lietuvos krepšinio herojai“ serija. Lietuvos krepšinio kultūros centro kartu su Lietuvos
Rekonstrukciją vasarą baigsiančioje ASG arenoje – alaus siena bei ekranai tualetuose
Rekonstrukciją vasarą baigsiančioje ASG arenoje – alaus siena bei ekranai tualetuose
Praėjusių metų rudenį rekonstrukcijai užsidariusi Vilniaus „Avia Solutions Group“ arena skelbia apie sugrįžimą ir pristato darbų progresą bei būsimus atnaujinimus nuo ženkliai pagerintos
"Juventus" gretose – amerikietis gynėjas
"Juventus" gretose – amerikietis gynėjas
Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ komanda sulaukė pastiprinimo įžaidėjų grandyje. Aukštatijos klubą papildė 26 metų 189 cm ūgio gynėjas Jonathanas Davisas.Aukštaitijos
Kurtinaičio kompaniją pranokęs "Gargždų" vedlys: gyvenime daug ką lemia tikėjimas
Kurtinaičio kompaniją pranokęs "Gargždų" vedlys: gyvenime daug ką lemia tikėjimas
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) antradienį vyko itin dramatiškos rungtynės, kuriose retą bei sunkią pergalę pasiekė „Gargždai“ (5-18). Namų arenoje
"Wolves" po dramatiškos kovos krito Gargžduose
"Wolves" po dramatiškos kovos krito Gargžduose
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) antradienį vyko itin dramatiškos rungtynės, kuriose retą bei sunkią pergalę pasiekė „Gargždai“ (5-18).Namų arenoje
Dalininkai maukšlinasi šalmus: rinkimų įsiūbuotame Utenos klube "griūva dangus"
Dalininkai maukšlinasi šalmus: rinkimų įsiūbuotame Utenos klube "griūva dangus"
Artėjant valdžios perdavimo estafetei Utenoje du ilgamečiai bendražygiai iš „Juventus“ krepšinio klubo prapliupo žaibais. Priešingose politinių barikadų pusėse

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (175) 02.16 20:51
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime