Naujienos kraunasi...

Naujasis "Pieno žvaigždžių" vedlys Cvirka: apie neatvyksiantį amerikietį ir komplektaciją

Naujasis "Pieno žvaigždžių" vedlys Cvirka: apie neatvyksiantį amerikietį ir komplektaciją
bcpienozvaizdes.lt
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ klubas naują Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezoną pasitinka atsinaujinęs.

Pasvaliečių gretose neliko nė vieno praėjusiame sezone žaidusio krepšininko, o prie naujai besiburiančios komandos vairo stojo po penkerių metų pertraukos į Pasvalį sugrįžęs Ramūnas Cvirka.

Naują iššūkį pasitinkantis treneris R. Cvirka dar prieš sezono startą susidūrė su netikėtais nemalonumais, kurie apsunkino komandos komplektacijos dėlionę. Puolėjas Kenny Goinsas dėl sveikatos problemų neprisijungs prie „Pieno žvaigždžių“.

„Jis susidūrė su rimtomis sveikatos problemomis, – bcpienozvaigzdes.lt atskleidė R. Cvirka. – Jo nebus mūsų komandoje. Nežinau, ar jis vis dar šiuo metu yra ligoninėje, bet ten buvo patekęs. Prieš išvažiuodamas į Lietuvą, jis Amerikoje susidūrė su širdies problemomis.“

„Pieno žvaigždžių“ sudėtyje šiuo metu yra 9 žaidėjai, todėl komanda vis dar ieško per dvi pozicijas galinčio žaisti gynėjo ir pagrindinio vidurio puolėjo.

Pasiruošime Pasvalio ekipa laimėjo prieš „Šiaulius“ (83:82), bet nusileido Rygos VEF (68:84), Kėdainių „Nevėžiui-Optibet“ (73:93), Kamianskės „Prometey“ (68:78) ir Tartu „Ulikool“ (86:89).

Naujasis komandos strategas R. Cvirka pirmajame interviu su bcpienozvaigzdes.lt aptarė komplektacijos darbus, atsinaujinusios komandos žaidimo braižą, naujokų stiprybes, netikėtą žinią apie K. Goinsą bei paieškas rinkoje.

– Treneri, kiek esate patenkintas iki šiol surinkta komplektacija?
– Patenkintas galėsiu būti, kai pradėsite žaisti oficialias rungtynes. Draugiškos rungtynės parodė, kokiame stovyje šiuo metu esame. Stovis – pasiruošimas. Sudėtis surinkta dar ne visa, todėl sunku kalbėti apie ją.

– Šiuo metu „Pieno žvaigždžių“ sudėtyje – 9 žaidėjai. Kokių pozicijų žaidėjų dar dairotės?
– Ieškome pagrindinių žaidėjų penktoje ir tarp pirmosios bei antrosios pozicijų galinčio žaisti krepšininko. Dviejų žaidėjų mums dar trūksta, kuriuos tikimės rasti užsienyje.

– Kaip apskritai sekėsi prisikviesti naujokus?
– Lietuvius, kuriuos norėjome ir galėjome pagal galimybes, susirinkome. Pagal galimybes esame patenkinti. Matysime, kaip mums seksis žaisti. Su užsieniečiais kol kas stringame.

– Ar buvo žaidėjų, kurių norėjote, bet negavote?
– Tie žaidėjai, kurių dabar ieškome, yra ne pirmi mūsų pasirinkimai. Yra finansinė situacija ir žaidėjų norai. Rinka nebėra tokia, kaip būdavo praeitais metais, kai žaidėjai šiuo laikotarpiu nusileidžia kainą. Visi dar laiko kainas. Pirmųjų variantų neturime galimybes pasikviesti.

– Į komandą pavyko pasikviesti amerikietį Corey Alleną iš NCAA. Kokio tai stiliaus krepšininkas?
– Krepšininkas yra jaunas. Aišku, problema yra sprendimų priėmimas, nes pirmasis sezonas užsienyje. Kol kas tai nesijaučia, bet po 3-4 mėnesių svetimoje šalyje tas problemas reiktų išsispręsti. Kaip jam seksis žaisti – matysime, bet jau dabar matosi, kad žaidėjas su galimybėmis. Klubas prisiima riziką, kviesdamas pirmąjį numerį iš NCAA ir dar nebuvusį Europoje. Kartais ta rizika pasiteisina, kartais ne.

– Kiek komandai bus svarbu, kad ši rizika pasiteisintų?
– Nemanau, kad tai tik nuo jo (Corey Alleno) priklausys. Yra pasiruošimas, taip pat ruošimės sezono metu ir tada matysime, kaip mums pavyks sulipdyti komandą, kadangi komanda yra suburta nuo nulio. Nėra nė vieno žaidėjo iš praeito sezono ir kitas treneris. Reikia ir man prie jų priprasti, ir jiems prie manęs. Viskas priklausys nuo traumų, nuo COVID19 – ar jis bus, ar nebus. Be to, neturime mes visų žaidėjų, kad galėtume normaliai ruoštis. Todėl į tą riziką susideda labai daug veiksnių.

– Bet tai jums nėra nauja patirtis suburti komandą nuo nulio.
– Nėra, tik yra skirtumas, kai turi 10-12 silpnesnių žaidėjų. Kitokia darbo specifika, kai turi geresnius žaidėjus, bet jų yra mažai. Labai sunku perduoti informaciją, kai žaidi trys prieš tris, ar keturi prieš keturis. Tada ne taip gerai informacija ateina žaidėjams. Vienos pozicijos trūksta, todėl kiti žaidžia ne pagal savo pozicijas.

Užtai mes norėjome daugiau draugiškų rungtynių. Nors ir aštuoniese, bet per devynias dienas sužaidėme penkerias rungtynes. Aišku, krūvis – nemažas, bet tai geriau negu treniruotės. Draugiškų rungtynių metu ir man geriau sekasi suprasti juos, ir jiems mane.

– Kaip vertinate komandos pasiruošimo ciklą?
– Sunku vertinti, nes žaidėme aštuoniese ir esame mažiau pasiruošę. Tas jautėsi, bet čia nematau didelės problemos. Taip ir turi būti. Negali grupė žmonių per dvi savaites tapti komanda. Kartais per mėnesį ar net du ja netampama. Bet viskas gerai, laukiame žaidėjų ir tikimės, kad jau greitu metu pavyks susitarti. Stengsimės tas skyles užkamšyti.

Kita problema, jei turėtume 8-9 žaidėjus, kurie tarpusavyje jau yra susižaidę, tai vieną naujoką integruoti yra žymiai lengviau. Bet dabar komanda surinkta nuo nulio ir dar naujokai ateina už 2-3 savaičių. Tokioje situacijoje gaunasi, kad visi esame naujokai, kuriems trūksta susižaidimo ir vienas kito supratimo.

– Martynas Arlauskas taip pat atvyksta po mokslų Amerikoje, tačiau jo situacija kiek kitokia nei C. Alleno, nes lietuvis ten dažniausiai sėdėjo ant suolo. Kiek Martynui pavyko patobulėti Amerikoje ir kas leidžia manyti, kad jis gali įsitvirtinti LKL?
– Labai mažai mačiau Martyno žaidimo prieš Ameriką, todėl negaliu atsakyti tiksliai. Žaidėjas – su galimybėmis, tik jaučiasi žaidybinės praktikos trūkumas. Meistriškumo visiems trūksta, bet Martynui reikia tobulėti sprendimų priėmime. Per sekundę reikia priimti sprendimą tiek gynyboje, tiek puolime. Turime turbūt keturis jaunus žaidėjus, kurie dar nieko nėra įrodę. M. Arlauskas, C. Allenas, Martynas Pacevičius ar tas pats Artiomas Kovalovas turėtų būti su dviguba motyvacija. Sezono eigoje kiekvienas iš jų turės eiti į priekį.

– Kiek jums reikės keisti žaidimo braižą, kai praėjusiame sezone Alytaus „Dzūkijoje“ turėjote veteranų branduolį, o dabar jaunimą?
– Kad žinotume, koks bus mūsų žaidimo braižas, pirmiausia turime žinoti, kas bus pagrindinis mūsų centras ir gynėjas. Kai neturime visos komandos, tai sunku dar pasakyti apie žaidimo braižą. Visų pirma, aš turiu daugiau prisitaikyti prie žaidėjų, o ne jie prie manęs. Jie ateina su savo pliusais ir minusais, kažkas kažko nemoka, todėl aš turiu suprasti, kaip juos sudėlioti į tas schemas. Tas žaidimo braižas tikrai skirsis, nes praeitais metais treniravau komandą, kurioje buvo daug veteranų. Šį sezoną žaisime greičiau, kiek protingesnis tas žaidimas bus – kol kas negaliu pasakyti.

– Išvykdamas iš Alytaus į Pasvalį pasikvietėte Martyną Zigmantavičių. Kuo šis jaunuolis jums patiko, kad nusprendėte jį pasilikti?
– Čia ne mano vieno sprendimas. Jis – lietuvis, o lietuvių komandoje visada reikia turėti. Kiek jis dar galės žengti į priekį, tai nuo Martyno priklausys. Man imponuoja jo gynyba. Nors puolime dar reikėtų daug ką patobulinti, bet jo vaidmuo yra gynybinis. Taip pat jis gali žaisti per dvi pozicijas. Kaip lietuvis, jis mums tinka.

– 34-erių Rihards Kuksiks, 29-erių Evaldys Šaulys ir 29-erių Ignus Vaitkus šiuo metu yra vyriausi žaidėjai komandoje. Kiek jų indėlis bus svarbus padedant naujiems krepšininkams?
– Prie jaunų žaidėjų būtina turėti keletą patyrusių krepšininkų. R. Kuksiks gal daugiau prie tų veteranų, o I. Vaitkus ir E. Šaulys turėtų būti pačiame jėgų žydėjime. Jie irgi turėtų būti motyvuoti, nes praeitame sezone nei vienam, nei kitam iki galo nepavyko atsiskleisti. Labai norėčiau, kad iš jų pusės visada būtų motyvacija, nepaisant to, ar mums sekasi, ar nesiseka. Tikiuosi, kad jiems artėjantis sezonas individualiai bus geresnis. O patirties reikia būtinai. Nors gal jie ir lėtesni, bet vyresnių žaidėjų sprendimų priėmime daugiau ramybės. Energijos bus kam įnešti, bet žaidime reikia ir ramybės. Toks žaidėjai kaip R. Kuksiks, manau, kad šiuo klausimu irgi padės komandai.

– Draugiškose rungtynėse kapitonu buvo Ignas Vaitkus. Ar jis artėjantį sezoną ir nešios kapitono raištį?
– Dar iki galo nenusprendėme. Ne aš vienas sprendžiu, komanda ir klubo vadovybė irgi renka. Oficialių kapitonų rinkimų dar nebuvo.

– Kodėl draugiškose rungtynėse dar nepasirodė puolėjas Kenny Goinsas?
– Jis susidūrė su rimtomis sveikatos problemomis. Jo nebus mūsų komandoje. Nežinau, ar jis vis dar šiuo metu yra ligoninėje, bet ten buvo patekęs. Prieš išvažiuodamas į Lietuvą, jis Amerikoje susidūrė su širdies problemomis.

– Kada komanda sužinojo šią žinią ir kiek ji buvo netikėta?
– Labai netikėta, nes jau buvo ir bilietai nupirkti. Žaidėjas turėjo atvykti, bet likus kelioms dienoms iki atvykimo nutiko ne ekstra įvykis, bet jam tiesiog išryškėjo rimtos sveikatos problemos.

– Tęsiant priekinės linijos temą, Martynas Pacevičius yra vienintelis ekipos vidurio puolėjas. Kas klubą patraukė Martyno žaidime, kad jį matome Pasvalyje?
– Patraukė dėmesį žaidėjo noras, motyvacija ir geros fizinės savybės. Jis yra neatsiskleidęs. Kol kas jis vienintelis centras, todėl draugiškose rungtynėse žaidė daug minučių. Jam tai į naudą – gera mokykla, nes turėjo daug žaidybinio laiko. Dėl to greitai pamatėme, ką reikia taisyti jo žaidime.

– Ar trenerių štabe darbuositės tik su Dainiumi Šalenga ir kokį įspūdį jums iki šiol palieka šis kolega?
– Dar yra fizinio rengimo treneris. Tai bus pirmieji metai, kai dirbsiu su Dainiumi. Man su visais asistentais pavyksta susidirbti. Įspūdis apie jį yra geras, gerai analizuoja rungtynes ir daro skautingą. Aš asistentais niekada nesiskundžiu.

– Kiek dar laukia draugiškų rungtynių ir kada artimiausias mačas?
– Rugsėjo 21-ąją svečiuose žaisime su Utenos „Juventus“. Dabar sužaidėme penkerias rungtynes per devynias dienas, todėl turime padaryti trumpą pertrauką. Pasitreniruoti ir paanalizuoti, kas buvo blogai. Šiuo metu daugiau dėmesio skiriame treniruotėms ir klaidų taisymui. Klaidų daug, bet šiame etape tai yra normalu, nes komanda surinkta nuo nulio.

– Kokius lūkesčius komanda sau kelia sau artėjančiame LKL sezone?
– Paprasčiausiai reikia užsimerkti ir susikoncentruoti į savo darbą. Eiti ir įrodinėti aikštelėje. Dabar visi žaidėjai turi minutes aikštėje, bet tik nuo jų priklauso, ar jie tai išnaudos. Aš niekada netikiu, kad atvažiuos kažkas ir mums labai padės. Tam naujam žaidėjui taip pat reikės integruotis į komandą.

Kalbant apie rezultatus, tai viskas eina žingsnis po žingsnio: pasiruošimas, traumos, komandos chemija kaip susilipdys. Tikiuosi, kad tie žaidėjai, kurie dabar yra komandoje, bando vienas kitą geriau suprasti. Chemija – lyg nebloga, komanda dirba maksimaliai, todėl kol kas esu patenkintas.

– Pasvalyje treniravote 2016-2017 m. sezone. Gal galite pasidalinti, ką prisimenate iš to sezono?
– Prisimenu, kad trūko vos kelių pergalių iki šeštosios vietos. Patyrėme apmaudžių pralaimėjimų, nes turėjome problemų su gynėjais, tačiau po Naujųjų metų atvyko Derrickas Low ir žaidėme atkrintamosiose. Prisimenu ir visus klubo vadovybės ir salės darbuotojų veidus, kurie tuo metu buvo ir dabar yra. Atrodo, kad niekas ir nepasikeitė.

– Ar turite žinutę „Pieno žvaigždžių“ sirgaliams?
– Sirgaliai – visada laukiami. Jie ateina, kai būna rezultatas ir komanda žaidžia simpatiškai. Tikiuosi, kad sirgaliai bus pozityvūs, nes komanda laukia jų palaikymo.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Sudarytas pirmasis LKL gražiausių epizodų penketukas
Sudarytas pirmasis LKL gražiausių epizodų penketukas
Savaitgalį startavęs jubiliejinis „Betsafe-LKL“ sezonas pirmąją savaitę pažėrė ne vieną įsimintiną momentą.LKL kviečia krepšinio aistruolius pasigrožėti įspūdingiausiais
Pasipriešinimo sulaukęs "Žalgiris" išsivežė sunkią pergalę iš Klaipėdos (komentarai)
Pasipriešinimo sulaukęs "Žalgiris" išsivežė sunkią pergalę iš Klaipėdos (komentarai)
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įsibėgėja pirmojo turo kovos.Kauno „Žalgiris“ (1-0) svečiuose įsirašė pirmąją jubiliejinio sezono pergalę ir 79:71
Žukauskas apie "Wolves": net pačiam įdomu, ką mes galime parodyti
Žukauskas apie "Wolves": net pačiam įdomu, ką mes galime parodyti
Vienas anksčiausiai sutartį su BC „Wolves“ klubu pasirašęs puolėjas Eigirdas Žukauskas kone visą pasirengimo sezonui ciklą praleido pirmą kartą karjeroje vilkėdamas nacionalinės
Beržinš papildys "Juventus" gretas
Beržinš papildys "Juventus" gretas
Aukštaūgio ieškojusi Utenos "Juventus" ekipa, panašu, rado kandidatą, kuris jau netrukus oficialiai papildys uteniškių gretas."Juventus" aprangą apsivilks
"Barca" žengė į Ispanijos Supertaurės finalą
"Barca" žengė į Ispanijos Supertaurės finalą
Ispanijos Supertaurės finale ir vėl išvysime bekompromisę kovą tarp amžinų varžovų - Barselonos "Barcelona" ir Madrido "Real".Šarūno Jasikevičiaus treniruojama
Aukštaitijos derbyje - "Lietkabelio" pergalė
Aukštaitijos derbyje - "Lietkabelio" pergalė
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) jau pirmąjį savaitgalį įvyko Aukštaitijos derbis. Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (1-0) savo arenoje 86:74 (19:15,
LKL sezono starte - fantastiškai "Labas Gas" išplėštas pratęsimas
LKL sezono starte - fantastiškai "Labas Gas" išplėštas pratęsimas
Pirmajai „Betsafe-LKL“ jubiliejinio sezono pergalei iškovoti neužteko 4 kėlinių – po papildomų 5 minučių ja džiaugėsi Jonavos „CBet“ (1-0).Virginijaus
Lukauskis ištempė "Wolves" į istorinę pergalę (trenerių komentarai)
Lukauskis ištempė "Wolves" į istorinę pergalę (trenerių komentarai)
Alytaus „Wolves“ (1-0) komanda vangokai pradėjo rungtynes, bet galiausiai pergale atidarė jubiliejinį „Betsafe-LKL“ sezoną.Rimo Kurtinaičio auklėtiniai svečiuose 81:76 (16:26,
Pirmosios pergalės su "Wolves" sieksiantis Juškevičius: kėdainiečiai turi daug gerų metikų
Pirmosios pergalės su "Wolves" sieksiantis Juškevičius: kėdainiečiai turi daug gerų metikų
Laukimas baigėsi – jau šį šeštadienį bus duotas startas jubiliejinio 30-ojo „Betsafe-LKL“ sezono kovoms.Čempionato atidarymo rungtynės vyks šeštadienį
"Wolves" papildė legendinis Juozukas
"Wolves" papildė legendinis Juozukas
Lietuvos krepšinio lygos (LKL) debiutantų Alytaus "Wolves" gretas papildė legendinis masažuotojas Juozas Petkevičius-Juozukas.Klubo gretas papildęs patyręs specialistas pasidalino
Kontrolinių rungtynių ciklą "Žalgiris" uždarė įveikdamas Latvijos čempionus
Kontrolinių rungtynių ciklą "Žalgiris" uždarė įveikdamas Latvijos čempionus
Kauno „Žalgirio“ komanda pergalingai baigė ikisezoninių rungtynių ciklą. Ketvirtadienį kauniečiai „Žalgirio“ arenos treniruočių salėje įveikė Rygos VEF ekipą 90:77
Mačiulis: apie naujas pareigas Kėdainiuose ir komandos veidą
Mačiulis: apie naujas pareigas Kėdainiuose ir komandos veidą
Jonas Mačiulis vos prieš metus atsisveikino su krepšininko karjera ir per šį laikotarpį susidūrė su nemažai naujų iššūkių.Pernai jis prisijungė prie Kėdainių
"Wolves" pasipildė Čepukaičiu
"Wolves" pasipildė Čepukaičiu
Sezono startui mūsų komandą oficialiai papildė Vaidas Čepukaits. Su 207 cm ūgio vidurio puolėju pasirašyta 1 mėnesio trukmės sutartis, kurioje yra numatyta galimybė ją pratęsti
"Žalgiris" sutriuškino Kurtinaičio kariauną
"Žalgiris" sutriuškino Kurtinaičio kariauną
Po stovyklos Ispanijoje į Lietuvą sugrįžę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo dar vieną pergalę kontrolinėse rungtynėse. Kazio Maksvyčio auklėtiniai „Žalgirio“
Milašius: šis sezonas bus ypatingas tuo, kad bus daugiau televizinių rungtynių
Milašius: šis sezonas bus ypatingas tuo, kad bus daugiau televizinių rungtynių
„Betsafe-LKL“ naujojo sezono kovos nenumaldomai artėja – pirmasis mačas vyks jau šį šeštadienį. Tačiau prieš tai sostinėje pirmadienį buvo surengta
Skučo vedama "Juventus" įveikė lietuvio treniruojamą Latvijos ekipą
Skučo vedama "Juventus" įveikė lietuvio treniruojamą Latvijos ekipą
Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ iškovojo dar vieną pergalę kontrolinių rungtynių cikle. Uteniškiai namuose palaužė T.Keršio treniruojamą komandą iš
Šeškaus kariauna pasirengimą sezonui baigė pralaimėjimu
Šeškaus kariauna pasirengimą sezonui baigė pralaimėjimu
Jonavos "CBet" klubas pasirengimo naujajam sezonui kontrolinių rungtynių ciklą baigė nesėkme Lenkijoje vykstančiame Adamo Wojciko atminimui skirtame ALBA turnyre.Sekmadienį Virginijaus
Techninę pražangą užsidirbusio Šeškaus kariauna nusileido Lenkijos čempionams
Techninę pražangą užsidirbusio Šeškaus kariauna nusileido Lenkijos čempionams
Šeštadienio vakarą Virginijaus Šeškaus auklėtiniai Vroclave vykstančiame Adamo Wojciko atminimui skirtame „ALBA“ turnyre susitiko su šeimininkų „Šlask“
"Lietkabelis" turnyro finale nukovė "Rytą"
"Lietkabelis" turnyro finale nukovė "Rytą"
Raimundo Sargūno taurės finale Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ namie 76:71 (19:21, 22:13, 22:16, 13:21) palaužė Vilniaus „Rytą“ bei apgynė titulą.Šeimininkų komandoje
"Neptūnas" pasirengimą sezonui užbaigė sutriuškindamas Latvijos ekipą
"Neptūnas" pasirengimą sezonui užbaigė sutriuškindamas Latvijos ekipą
Klaipėdos "Neptūno" krepšininkai pasirengimą naujajam sezonui užbaigė sutriuškindamas komandą iš Latvijos.Mindaugo Brazio auklėtiniai namie 73:46 (14:17, 24:11, 16:7,
Naujasis "Pieno žvaigždžių" vedlys Cvirka: apie neatvyksiantį amerikietį ir komplektaciją
Naujasis "Pieno žvaigždžių" vedlys Cvirka: apie neatvyksiantį amerikietį ir komplektaciją
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ klubas naują Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezoną pasitinka atsinaujinęs.Pasvaliečių gretose neliko nė vieno praėjusiame
"Šiauliai" pasirengimą baigė įveikdami estus, "Nevėžis" – LKL debiutantus
"Šiauliai" pasirengimą baigė įveikdami estus, "Nevėžis" – LKL debiutantus
Šiaulių "Šiauliai" pasirengimą naujajam sezonui baigė iškovodami Algimanto Mikšio taurę.Antano Sireikos auklėtiniai savo arenoje 101:92 įveikė Tartu "Ulikool"
Vargo su estais neturėjęs "Lietkabelis" – Sargūno taurės finale
Vargo su estais neturėjęs "Lietkabelis" – Sargūno taurės finale
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ Raimundo Sargūno taurės turnyrą pradėjo pergalingai. Panevėžiečiai namų arenoje 90:73 (25:14, 22:21, 21:20, 22:18) palaužė Pernu „Pärnu Sadam“
Čanakas: Sargiūno taurėje didelių lūkesčių neturiu (Blūmo, Kullamae, Maskoliūno komentarai)
Čanakas: Sargiūno taurėje didelių lūkesčių neturiu (Blūmo, Kullamae, Maskoliūno komentarai)
Jau šį penktadienį ir šeštadienį (rugsėjo 16-17 d.) Panevėžio universalioje sporto arenoje vyks kasmetinis krepšinio legendos Raimundo Sargūno vardo turnyras.Dėl taurės
"Neptūnas" sudarė ilgalaikę sutartį su dubleriuose sužibėjusiu gynėju
"Neptūnas" sudarė ilgalaikę sutartį su dubleriuose sužibėjusiu gynėju
Klaipėdos „Neptūnas“ pasirašė ilgalaikę sutartį su gynėju Matu Vaitkumi.22 metų metų klaipėdietis nuo 2019 metų atstovavo „Neptūnas-Akvasevis“ komandai NKL čempionate.„Matas
Klaipėdos savivaldybė perima "Neptūno" valdymą – kalbėta apie biudžetą bei skolas
Klaipėdos savivaldybė perima "Neptūno" valdymą – kalbėta apie biudžetą bei skolas
Klaipėdos miesto taryba ketvirtadienį nusprendė, jog savivaldybė prisiims tiesioginę atsakomybę už krepšinio klubo „Neptūnas” likimą – tapo devynių įstaigos dalių savininke.Žinia,
Naujame sezone "Žalgirio" sirgalių laukia net du bendruomenių projektai
Naujame sezone "Žalgirio" sirgalių laukia net du bendruomenių projektai
2022–2023 m. krepšinio sezonas prasidės jau visai netrukus, o jo metu „Žalgirio“ sirgaliai galės dalyvauti net dviejuose bendruomenių projektuose. Po poros metų pertraukos
"Wolves" klubo biudžetą atskleidęs klubo direktorius: suprantame situaciją blaiviai
"Wolves" klubo biudžetą atskleidęs klubo direktorius: suprantame situaciją blaiviai
„Wolves“ komandos direktoriumi tapęs Andrius Žiauberis atskleidė, su kokiu biudžetu artėjantį sezoną pasitinka komanda.„Jau ne kartą apie jį kalbėjome. Niekas nesikeičia. Mūsų

Vartotojo meniu
Diskusijos
Ką šiuo metu klausotės? (1530) 09.21 20:45
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime