Po šalto dušo atsitiesęs "Neptūnas" triumfavo Utenoje (komentarai)

Banguojantis Klaipėdos „Neptūnas“ (17-5) dramatiškai grįžo į pergalių kelią „Betsafe-LKL“ čempionate. 17 taškų deficitą panaikinę Kazio Maksvyčio auklėtiniai svečiuose 89:88 (15:29, 26:19, 22:15, 26:25) palaužė klaidose skendusią Utenos „Juventus“ (8-14) ekipą.

Žydrūno Urbono kariauna po Kenny Gaineso dvitaškio likus žaisti 10 sekundžių išsiveržė į priekį 88:87, tačiau lemiamą žodį Utenoje tarė Deividas Gailius. Neseniai į „Neptūną“ sugrįžęs klaipėdietis lemiamos atakos metu atliko aštrų reidą link krepšio ir likus žaisti 5 sekundes įmetė pergalingą dvitaškį.

Utenos klubas dar turėjo laiko savo atsakymui, tačiau sudėtingas K. Gaineso metimas skriejo pro šalį ir pergalę šventė „Neptūnas“.

Į priekį nugalėtojus vedęs ir pergalingą metimą pataikęs D. Gailius pelnė 21 tašką. Pralaimėtojų gretose žibėjęs Kenny Gainesas įmetė 23 taškus.

Susitikimą daug sėkmingiau pradėjo Utenos ekipa, kuri pirmajame kėlinyje spurtavo 17:2 bei pabėgo į priekį 27:11. Vis dėlto šaltą dušą patyręs „Neptūnas“ atsitiesė antrajame ketvirtyje – po spurto 10:1 priartėjo 41:46.

Po pertraukos klaipėdiečiai įjungė dar aukštesnę pavarą. Priversdami varžovus klysti, 8 taškus iš eilės pelniusio Gyčio Masiulio vedami svečiai išlygino rezultatą 61:61, todėl viskas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje.

Paskutinėmis susitikimo minutėmis komandos keitėsi taikliais tritaškiais, o svarbiausiu metu po tolimą metimą pataikę Deividas Gailius ir Osvaldas Olisevičius paskutinę minutę persvėrė rezultatą 87:86.

Nors Kenny Gainesas dar pataikė rezultatą persvėrusį dvitaškį, net 26 kartus suklydusios Utenos ekipos tai neišgelbėjo. Ji patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės.

„Smagu laimėti tokias rungtynes, kuriose atsilikome nuo pat pradžių, – po pergalės sakė K. Maksvytis, – kovėmės iki galo, parodėme dideles pastangas. Tiems, kurie stengiasi ir kovoja iki galo, kartais pasiseka. Taip buvo šiandien. Iš pradžių visiškai neveikė mūsų gynyba, tada ją pakeitėme. Taigi, labiausiai pasikeitusį rezultatą nulėmė pakeista gynyba, nusiteikimas ir koncentracija.“

„Paskutinės atakos metu mūsiškiai prašoko Gailių, o tada jis nuvažiavo, – apgailestavo Ž. Urbonas, – nesukontroliavome šios situacijos, bet šiandien žaidėme krepšinį. Trukdė tik klaidos, kamuolio nebranginimas mane jau pradeda erzinti. Virš 20 klaidų darant tikėtis, kad laimėsi... Na ne. Ir gerai kad pralaimėjome. Jei būtume laimėję su 26 klaidomis, būtų negerai. Nes mes statome tą pilį, statome komandą.“

„Juventus“: Kenny Gainesas 23 (25 n.b.), Arvydas Šikšnius 18 (4/4 trit.), Dovis Bičkauskis 16 (5 rez. perd., 5 kld.), Martinas Gebenas 7 (7 atk. kam., 4 per. kam., 7 rez. perd.)

„Neptūnas“: Deividas Gailius 21 (22 n.b.), Jerai Grantas 16 (6/8 dvit.), Gytis Masiulis 13, Osvaldas Olisevičius ir Kyle‘as Weaveris (6 rez. perd.) po 12, Laimonas Kisielius 9.

"Neptūnas" palaužė traumų išretintą "Lietkabelį" ir išsaugojo antrą vietą
17 taškų pranašumą ketvirtajame kėlinyje susikrovęs ir jį iššvaistęs Klaipėdos „Neptūnas“ tik po atkaklios kovos sugebėjo palaužti Panevėžio „Lietkabelio“
"Šiauliai" lemiamame kėlinyje panaikino dviženklį deficitą ir laimėjo Prienuose
„Šiaulių“ krepšininkai vis dar išsaugo teorines viltis žengti į „Betsafe-LKL“ atkrintamąsias varžybas. Antano Sireikos auklėtiniai dar kartą sugebėjo
C.J.McCollumas: negalėsiu atvykti į Europą stebėti brolio žaidimo, nes žaisiu pats
Portlando "Trail Blazers" klubas sekmadienį 111:98 įveikė Oklahomos "Thunder" ekipą ir NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:1.Puikiai
Ch.Barkley įvardijo geriausių dabar žaidžiančių NBA krepšininkų penketuką
Krepšinio Šlovės muziejaus narys Charlesas Barkley tiesioginiame laidos "NBA on TNT" eteryje įvardijo penkis geriausius šiuo metu žaidžiančius lygos krepšininkus.Į
K.Thompsonas: man padėjo persikrauti šuolis į Ramųjį vandenyną
NBA čempionai Ouklando "GoldenState Warriors" krepšininkai sekmadienį Los Andžele 113:105 įveikė "Clippers" ekipą ir Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iki keturių
Šiandien prognozuojamas įtemptas mačas tarp "Lietkabelio" ir "Neptūno"
Vilniaus „Ryto“ kluptelėjimu prieš Kėdainių „Nevėžį“ pasinaudojęs bei į antrąją „Betsafe–LKL“ čempionato poziciją sugrįžęs Klaipėdos „Neptūnas“
Liūdna rezultatyviai žaidusio Sabonio sezono pabaiga: "Celtics" eliminavo "Pacers" klubą
Savo pasirodymą NBA atkrintamosiose varžybose baigė Indianos „Pacers“ ekipa. Penktą vietą Rytų konferencijoje užėmę Indianapolio krepšininkai Šventų Velykų vakarą
Čempionai pamokė "Clippers", svečių arenose šeimininkvo "Raptors" ir "Blazers"
Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Los Andželo „Staples Center“ arenoje vykusiose ketvirtose NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalio iki keturių pergalių rungtynėse vietos „Clippers“
K.Durantas aplenkė legendinį H.Olajuwoną
Sekmadienį Ouklando "Golden State Warriors" klubas svečiuose 113:105 įveikė Los Andželo "Clippers" ekipą ir Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių
Įspūdinga: Paryžiaus katedros bokštais pasipuošęs Suttonas dėdamas apsisuko 360 laipsnių
Vilniaus „Ryto“ klube sezoną pradėjęs Dominique'as Suttonas pasižymėjo fantastišku dėjimu Ispanijos čempionato rungtynėse.Įspūdingą atletiškumą pademonstravęs
Velykos su LKL: susimuškim, Broliai, kiaušiais!
Kokia būtų jūsų reakcija pamačius margutį, ant kurio nupieštas... jūsų veidas?LKL klubų nariai šių metų Velykas sutiko su kiek netradiciniais margučiais. Krepšininkai aptarinėjo,
Geriausią mačą San Antonijuje sužaidęs Motiejūnas ir "Spurs" neatsilaikė prieš "Nuggets"
Vienoje labiausiai intriguojančių šių metų NBA atkrintamųjų varžybų pirmojo etapo serijų šiąnakt buvo atstatyta lygybė. Septintąją vietą Vakarų konferencijoje užėmę San
J.Embiidas apie J.Dudley: "Jis - niekas"
Šiąnakt išsigydęs traumą su trenksmu į rikiuotę grįžo Filadelfijos "76ers" lyderis Joelis Embiidas, o jo komanda išvykoje 1112:108 įveikė Bruklino "Nets"
J.Hardenas pasiekė NBA atkrintamųjų antirekordą
NBA superžvaigždė bei praėjusio sezono naudingiausias žaidėjas ir vienas realiausių pretendentų į šių metų MVO Jamesas Hardenas pasiekė lygos antirekordą nepataikydamas visus 15 pirmųjų
"Rockets" ir "Bucks" - per žingsnį nuo kito atkrintamųjų etapo
Hjustono „Rockets“ ir Milvokio „Bucks“ NBA atkrintamosiose varžybose toliau nepralaimi. Abi komandos savo serijose pirmauja jau 3:0 bei yra per žingsnį nuo antrojo atkrintamųjų
Emocijų kupiname mūšyje triumfavę "76ers" trečią kartą iš eilės įveikė "Nets"
Per žingsnį nuo Rytų konferencijos pusfinalio NBA atkrintamosiose varžybose atsidūrė Filadelfijos „76ers“ ekipa.Pirmąsias tarpusavio rungtynes Bruklino „Nets“ krepšininkams
"Rytas" susigrąžino N.Gigą, klubas nekomentuoja, ar aukštaūgis galės žaisti LKL
Vilniaus "Rytas" susigrąžino sezono pradžioje Stargardo-Gdansko "Spojnia" ekipai paskolintą Norbertą Gigą.Žaidėjas pranešė, kad atvyksta padėti vilniečiams, o Lenkijos
"Dzūkija" panaikino 15 taškų deficitą ir pratęsė "Pieno žvaigždžių" nesėkmių seriją
19 taškų po ilgosios pertraukos pelnęs ir tolimą tritaškį, kuris išvedė Alytaus „Dzūkiją“ (11/21) į priekį likus žaisti pusę minutės, pataikęs Elijah
T.Dimšos vedama "Juventus“ ekipa sutriuškino bedantį "Nevėžį"
Tomas Dimša sužaidė geriausias sezono rungtynes, o jo vedama Utenos „Juventus“ komanda (14-18) iškovojo užtikrintą pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Žydrūno
E.Ulanovas moko lietuvių kalbos A.White'ą
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Edgaras Ulanovas ir Aaronas White‘as priėmė naujausią „Žalgiris TV“ laidų rubrikos #ZalgirisChallenge iššūkį. Šįkart
E.Ulanovas naudingumu nusileido tik "Baskonia" centrui
Kauno "Žalgirį" į pergalę antrajame Eurolygos ketvirtfinalio mače (82:80) vedęs Edgaras Ulanovas užėmė antrą vietą turo naudingiausių žaidėjų penketuke.27 metų 199 cm ūgio puolėjas
Ž.Urbonas: šiemet čempionatas - stipriausias per LKL istoriją
Utenos „Juventus“ komanda pastaruoju metu turėjo galvoti, kaip išsaugoti šeštą vietą reguliariajame „Betsafe–LKL“ sezone.Tačiau kritusi Pasvalio „Pieno
Sabonio atkrintamųjų rekordas neišgelbėjo ant bedugnės krašto atsidūrusių "Pacers"
Trečiąjį pralaimėjimą iš eilės NBA atkrintamosiose varžybose patyrė Indianos „Pacers“ krepšininkai.Penktąją vietą Rytų konferencijos turnyrinėje lentelėje užėmęs
"Raptors" triumfavo Orlande, Westbrookas ir "Thunder" atkeršijo Portlando klubui
NBA atkrintamosiose varžybose namų aikštės pranašumą susigrąžino antrąją vietą Rytų konferencijos turnyrinėje lentelėje užėmę Toronto „Raptors“.Kanados klubas šiąnakt
"Panathinaikos" su L.Lekavičiumi antrą kartą įveikęs "Real" - per žingsnį nuo Finalo ketverto
Eurolygos ir Ispanijos čempioni Madrido "Real" krepšininkai - per žingsnį nuo Finalo ketverto turnyro."Karališkasis" klubas savo gerbėjų akivaizdoje užtikrintai
"Barcelona" laimėjo trilerį Stambule ir panaikino "Anadolu Efes" aikštės pranašumą
Barselonos "Barcelona" Turkijoje laimėjo trilerį antrajame Eurolygos ketvirtfinalio mače ir panaikino varžovų aikštės pranašumą.Ispanijos vicečempionai po itin įtemptos
P.Valinskas: apie būsimą dvikovą su "Neptūnu", "Žalgirio" žaidimą ir kita (interviu)
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda pirmadienį, antrąją Velykų dieną, „Betsafe–LKL“ rungtynėse namuose susitiks su Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkais.Šiame
Antrasis NBA biržos šaukimas M.Williamsas: noriu, kad Deonui ir "Žalgiriui" pasisektų
Eurolygos ketvirtfinalio serijoje Stambule tarp kelių šimtų sirgalių, palaikiusių Kauno „Žalgirio“ krepšininkus, buvo ir vienas NBA žaidėjas. Už žalgiriečius sirgo buvęs