NKL: žalgirietis L.Uleckas tritaškiais nužudė KTU, "Ryto" dubleriai sutriuškinti Šakiuose

D.Lukštos nuotr., nklyga.lt
Antrąją pergalę paeiliui NKL čempionate iškovojo Kauno „Žalgirio-2“ (12-15) komanda, kurios pagrindiniu vedliu mačo pabaigoje tapo Lukas Uleckas. 19-metis gynėjas lemiamu metu susmeigė du tritaškius, o jo atstovaujama ekipa namų aikštėje vykusiame Kauno derbyje 87:80 (17:20, 18:26, 24:13, 28:21) palaužė KTU (5-22) krepšininkus.

Prasidėjus priešpaskutinei minutei, Matas Ragauskas realizavo abi baudas ir priartino svečius prie jaunųjų žalgiriečių per du taškus – 78:80. Po netaiklaus Kerro Kriisos metimo KTU turėjo progą pavyti ar net persverti rezultatą savo naudai, bet Julius Liesis suklydo.

Tada L. Uleckas po minutės pertraukėlės pataikė iš toli su varžovo pražanga, paskui atkovojo kamuolį puolime ir dar įskraidino vieną tolimą metimą, taip palaidodamas KTU šansus išsigelbėti – 87:78.

KTU ekipa po pirmosios mačo dalies turėjo dviženklę persvarą – 35:46, bet žalgiriečiai trečiąjį ketvirtį laimėjo 11 taškų persvara (24:13) ir panaikino turėtą deficitą – 59:59.

L. Uleckas per 24 minutes pelnė 12 taškų (1/4 dvitaškiai, 3/12 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir įsirašė 8 naudingumo balus.

Vitalijaus Kozio sąskaitoje – dvigubas dublis: 19 taškų (4/14 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 8/8 baudos), 12 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 27 naudingumo balai.

„Žalgiris“: Vitalijus Kozys 19 (5/15 metimai, 12 atk. kam.), Erikas Venskus 18 (5/15 metimai), Arnas Adomavičius 13, Lukas Uleckas 12 (4/16 metimai).

KTU: Matas Ragauskas 17, Adomas Sidarevičius 15 (6/13 metimai), Redas Jakubauskas 12, Motiejuas Syminas 10.

Su K. Giedraičiu atsisveikinęs „Perlas“ neprilygo „Vyčiui“

Su Karoliu Giedraičiu atsisveikinęs Vilniaus „Perlas“ (16-11) lyderio netektį pajautė jau pirmajame susitikime.

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse sostinės ekipa svečiuose 66:96 (18:26, 16:23, 13:23, 19:24) neprilygo Šakių „Vyčio“ (20-7) krepšininkams, kurie įsirašė jau 9 pergalę iš eilės.

Šeimininkai iniciatyvą perėmė antrajame kėlinyje. Šarūnas Vingelis pataikė iš toli, Paulius Semaška realizavo baudų metimą, o Marijus Užupis atseikėjo dar vieną tolimą bombą ir ketvirtį spurtu 7:0 baigęs „Vytis“ prieš ilgąją petrauką įgijo 15 taškų pranašumą (49:34).

Šakiškiai rungtynių baigtį nulėmė trečiajame ketvirtyje. M. Užupis ir Lukas Grabauskas pelnė po dvitaškį, o pirmasis dar įmetė du tritaškius ir atkarpą 13:4 laimėję šeimininkai pradėjo jaunųjų vilniečių triuškinimą – 67:43.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs M. Užupis per 21 minutę pelnė 18 taškų (3/5 dvit., 4/4 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, kartą suklydo bei surinko 20 naudingumo balų.

„Vytis“: Marijus Užupis 18 (4/4 trit.), Justas Sakalauskas 16 (6/8 met.), Lukas Grabauskas 13 (6/9 dvit.), Karolis Brusokas 11 (5/5 dvit.).

„Perlas“: Domantas Vilys (3/10 dvit.) ir Einaras Tubutis (6/9 dvit.) po 15, Robertas Keliačius 14 (5/6 dvit.), Augustas Marčiulionis 10 (9 rez. perd.).

„Neptūnas-Akvaservis“ lemiamu metu įveikė Gargždų ekipą

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (16-11) krepšininkai dramatiškame ir techninėmis pražangomis paženklintame mače namuose paskutinėmis akimirkomis pranoko Gargždų SC (13-14) ekipą. Tomo Gaidamavičiaus kariauna pergalę šventė 81:79 (20:22, 26:21, 16:22, 19:14).

Dvikovos pabaigoje aikštelės šeimininkai spurtavo 5:0 bei įgijo trijų taškų persvarą (79:76). Keturis taškus per šią atkarpą pelnęs Vytautas Šarakauskas kitoje atakoje prasižengė prieš tritaškį metusį Simoną Serapiną, o Gargždų komandos puolėjas realizavo visus baudų metimus bei išlygino rezultatą – 79:79.

Pergalę „Neptūnas-Akvaservis“ ekipai nulėmė V. Šarakausko dvitaškis, pelnytas likus 15 sekundžių iki mačo pabaigos. Paskutinę akimirką pergalę svečiams galėjo išplėšti S. Serapinas, tačiau jo tritaškis iš geros padėties tikslo nepasiekė.

Šioje dvikovoje netrūko ginčų bei emocijų. Techninių pražangų susilaukė Klaipėdos komandos puolėjas Herkus Kumpys, ir Simonas Serapinas bei Arvydas Eitutavičius iš Gargždų ekipos.

Klaipėdiečiai per pirmuosius du kėlinius demonstravo puikų puolimą – 8 pataikyti tolimi metimai iš 14 (57 proc.) bei pelnyti 46 taškai. Vis dėlto gynyboje strigęs „Neptūnas-Akvaservis“ į ilgąją pertrauką nesugebėjo nusinešti didesnės persvaros – 46:43. Sunkiai kelią link svečių krepšio radęs „Neptūnas-Akvaservis“ prieš lemiamas dešimt dvikovos minučių buvo atsiliekančiųjų vaidmenyje – 62:65.

Į rikiuotę sugrįžo praeitą savaitgalį dėl ligos nerungtyniavęs Rokas Gadiliauskas, tačiau uostamiesčio ekipoje žaisti negali Jonas Dumašius, kuriam treniruotės metu skilo pirštas.

Antrąjį čempionato ratą klaipėdiečiai rytoj užbaigs dvikovoje Joniškyje, kuomet 16 val. ginklais surems su vietos „Delikatesu“.

„Neptūnas-Akvaservis“: Vytautas Šarakauskas 18 (10 atk. kam.), Tadas Pažėra 15 (6 rez. perd., 3 kld.), Deividas Anužis 12 (7 rez. perd.), Erikas Kubilius 11 (6 atk. kam., 4 kld.).

Gargždų SC: Laurynas Mikalauskas 26 (8 atk. kam.), Simonas Serapinas 25, Arvydas Eitutavičius 7.

Po ilgosios pertraukos nesulaikomai žaidęs „Delikatesas“ triumfavo Molėtuose

Įspūdingai trečiąjį kėlinį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) mače sužaidęs Joniškio „Delikatesas“ (16-11) išvykoje 94:64 (20:21, 18:14, 33:15, 23:14) pranoko Molėtų „Ežerūną“ (9-19).

Po ilgosios pertraukos Jonavos klubas turėjo viso labo 3 taškų persvarą, tačiau po jos prasidėjo svečių dominavimas.

Rytis Pipiras pelnė taškus su pražanga, kiek vėliau pridėjo tritaškį, Airidas Giedraitis bei Karolis Lukošiūnas pataikė du dvitaškius, o A. Giedraitis atseikėjo dar vieną tolimą metimą ir 13:0 spurtavę svečiai pabėgo į priekį 60:41.

Trečiąjį kėlinį 33:15 laimėję jonaviškiai prieš ketvirtąjį kėlinį turėjo 21 taško persvarą, o mačo eigos pakeisti nebesugebėjęs „Ežerūnas“ buvo priverstas taikstytis su pralaimėjimu.

„Delikateso“ lyderiu buvęs Šarūnas Beniušis pelnė 26 taškus (12/14 dvit., 0/2 trit., 2/2 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo bei surinko 29 naudingumo balus.

„Ežerūnas“: Jonas Zakas 20 (4/6 trit.), Arnas Beručka (6/10 dvit.) ir Raimondas Ambrulaitis po 12.

„Delikatesas“: Šarūnas Beniušis 26 (12/14 dvit.), Rytis Biliartas (6/10 dvit.) ir Airifas Giedraitis (7/8 met.) po 16, Rytis Pipiras 15 (6/8 met.).

„Ereliai“ savo aikštėje patiesė Jonavos klubą

Devynioliktąją nesėkmę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate patyrė Jonavos „Sintek-Jonava“ (8-19) klubas, svečiuose 87:99 (13:23, 19:29, 27:16, 28:31) nusileidęs Mažeikių „Erelių“ (9-18) krepšininkams.

Antroje pirmojo kėlinio pusėje Jonavos ekipa buvo priekyje (13:11). Tiesa, likusią 4 minučių ketvirčio atkarpą šeimininkai laimėjo net 12:0 bei išsiveržė į priekį (23:13).

Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė – fantastiškai dvitaškius metę „Ereliai“ tolo ir po dviejų kėlinių jau turėjo 20 taškų pranašumą (52:32). Dvitaškius pirmoje mačo dalyje mažeikiškiai metė net 94 procentų tikslumu (16/17).

Po didžiosios pertraukos jonaviečių deficitas išaugo iki 24 taškų (44:68). Sunkiausiu momentu „Sintek-Jonava“ bandė susiimti ir suorganizavo spurtą iki trečiojo kėlinio pabaigos 15:0 bei gerokai priartėjo prie šeimininkų (59:68).

Jonaviečių spurtas išaugo iki 17:0 ketvirtojo kėlinio pradžioje (61:68). Tiesa, intrigai atgijus, „Ereliai“ vėl nutolo (83:69) ir triumfavo susitikime.

„Sintek-Jonava“: Augustinas Jankaitis 25, Justas Vazalis 17, Martynas Pacevičius 16, Jalenas Bradley 12, Martynas Linkevičius 10, Rytis Juknevičius 5.

„Ereliai“: Haroldas Saprykinas 24, Lavellis Boydas 22, Quintonas Campbellas 21.

Universaliai pasirodęs B. Sanfordas padėjo „Šilutei“ pratęsti pergalių seriją

Pagrindinėse statistikos grafose spindėjęs Byronas Sanfordas vedė „Šilutės“ (15-13) komandą į ketvirtąją pergalę paeiliui. Laimono Eglinsko treniruojamas klubas namuose 96:86 (22:18, 27:25, 21:20, 26:23) susitvarkė su „Telšių“ (16-11) krepšininkais ir užsitikrino vietą tarp pirmojo aštuonetuko prieš antrąjį čempionato etapą, kai komandos bus padalintos į dvi grupes.

B. Sanfordas per 31 minutę pelnė 21 tašką (6/9 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 6/6 baudos), atliko 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, 3 kartus suklydo, išprovokavo 3 pražangas, 4 sykius prasižengė ir surinko 30 naudingumo balų.

Antroje ketvirtojo kėlinio pusėje Ovidijui Kaminskiui pataikius abi baudas, „Telšių“ komandos deficitas siekė tik du taškus – 79:81. Kitoje atakoje B. Sanfordas prametė dvitaškį, bet telšiškiai neatsikovojo kamuolio gynyboje. Iš toli krepšį atakavęs Mantas Šerkšnas realizavo tris baudas, paskui Paulius Gvazdaitis pridėjo du taškus ir šeimininkai atitrūko – 86:79.

Prieš prasidedant paskutinei minutei, Viliaus Pociaus taikli bauda apmažino Telšių klubo deficitą – 82:86, tačiau tuoj pat praleido M. Šerkšno tolimo metimą – 89:82. Likus žaisti 16 sekundžių, B. Sanfordas realizavo savo antrą tritaškį ir padėjo tašką rungtynėse – 94:86.

„Šilutė“: Byronas Sanfordas 21 (9 rez. perd., 7 atk. kam.), Mantas Šerkšnas 19, Jeffery Perkinsas 13 (7 atk. kam.), Paulius Gvazdaitis 10.

„Telšiai“: Mindaugas Norkus (10 atk. kam.) ir Vilius Pocius – po 18, Juozas Balčiūnas 14, Laurynas Kaveckis 10.

Dvigubą dublį surinkęs Aurimas Urbonas atvedė „Sūduvą-Mantingą“ į pergalę

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (22-5) įsirašė dar vieną pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ir namuose 76:72 (15:14, 24:17, 19:27, 18:14) įveikė „Palangos Kuršius“ (17-11).

Abi ekipos rungtynes pradėjo lygiai ir iki pat antrojo kėlinio vidurio žaidė taškas į tašką, tačiau prieš ilgąją pertrauką nedidelį spurtą surengę marijampoliečiai iššovė pirmyn.

Antrojoje mačo dalyje „Palangos Kuršiai“ prisivijo varžovus, tačiau lemiamame kėlinyje keli pro šalį skrieję Jaleno Riley tritaškiai palaidojo jų viltis.

Nugalėtojams 23 taškus pelnė Aurimas Urbonas, taip pat atkovojęs 10 kamuolių bei atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus. Jo sąskaitoje – 31 naudingumo balas.

„Palangos Kuršių“ gretose rezultatyviausiai žaidė 16 taškų pelnęs ir 5 kamuolius sugriebęs Matas Jucikas.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Urbonas 23, Aurimas Kieža 14, Martynas Zigmantavičius 12, Žygimantas Šimonis 10.

„Palangos Kuršiai“: Matas Jucikas 16, Aurimas Majauskas 15 (11 atk. kam.), Mykolas Dieninis 14, Tautvydas Paliukėnas 10.

Tauragiškiai pranoko svečius iš Baltarusijos

Tauragės krepšinio klubas (13-16) penktadienio vakarą vykusiose NKL ir Baltarusijos turnyro rungtynėse pergalės svečiams iš Minsko neatidavė – rezultatu 80:70 (22:7, 16:24, 7:23, 35:16) pranoko „Cmoki-2“ klubą.

Susitikimą tauragiškiai iš karto pradėjo galingai spurtuodami, o po pirmojo kėlinio jau pirmavo 22:7. Tiesa, antrajame ketvirtyje šeimininkai vadeles atleido, o į ilgąją pertrauką komandos išėjo Tauragės krepšinio klubui pirmaujant 38:31.

Trečiasis kėlinys ir vėl klostėsi ne namų aikštelės komandai – rezultatu 7:23 pralaimėtos 10 minučių po trijų ketvirčių privertė tauragiškius atsilikinėti 45:54.

Vis dėlto, lemiamą kėlinį geriau sužaidę ir jį 35:16 laimėję Tauragės krepšininkai šventė pergalę rezultatu 80:70.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė du krepšininkai – Paulius Morkeliūnas (8/14 dvit., 1/4 baud. met.) ir Raidas Nacius (4/8 dvit., 3/8 trit.), surinkę po 17 taškų. Pastarasis prie pergalės dar prisidėjo atkovodamas ir perimdamas po 3 kamuolius bei atlikdamas 3 rezultatyvius perdavimus.

Savo ruožtu Morkeliūnas atkovojo 8 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Svečių ekipoje labiausiai pasižymėjo Danilas Barysevičius, pelnęs 18 taškų (2/4 dvit., 4/7 trit., 2/2 baud. met.), atkovojęs 4 ir perėmęs 5 kamuolius bei atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą.

Tauragės krepšinio klubas: Paulius Morkeliūnas (8 atk. kam.) ir Raidas Nacius po 17, Deividas Keburys 12 (7 atk. kam.), Mindaugas Stašys 11.

„Cmoki-2“: Danilas Barysevičius (5 rez. perd.) ir Ivanas Aladka po 18, Jauhenijus Beliankou 13 (5 atk. kam.), Vladislavas Blizniukas 11.

Vainauskas ketinimus parduoti Palangos klubą vadina "veiklos tęstinumu"
„Situacija pasikeitė ir tai yra reakcija į ją“, – taip Jonas Vainauskas aiškino pasiūlymą Klaipėdos rajono savivaldybės administracijai perimti „Olimpo“ klubo
Kretingoje šeimininkavę ir šturmą atlaikę jurbarkiečiai išlygino finalo seriją
Iš sausakimšo Kretingos sporto centro pergalę išsivežė „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio kariai išvykoje 84:76 (23:18, 31:21, 18:21, 12:16) atlaikė „Kretingos“
Marijampoliečiai dramatiškai palaužė "Olimpą" ir išlygino bronzinės serijos rezultatą
Netekčių pažymėtose „7bet-NKL“ mažojo finalo rungtynėse triumfavo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai, kurie namų tvirtovėje 83:81 (23:20, 20:15, 22:25,
Jurbarke vos neprisižaidusi "Kretinga" finalą pradėjo pergale
Prasidėjusiame „7bet-NKL“ didžiajame finale plonu ledu vaikščiojusi „Kretinga“ įsirašė pirmąją pergalę. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 87:78
78 naudingumo balus surinkęs puolėjų duetas atvedė "Olimpą" į pergalę mažojo finalo starte
„7bet-NKL“ mažojo finalo starte pirmąjį žingsnį bronzos medalių link žengė žvėriškus pasirodymus surengęs Palangos „Olimpo“ puolėjų tandemas ir kompanija. Sandžio
Trečią sykį Marijampolėje laimėjusi "Kretinga" dramatiškai prasibrovė į finalą
10-oje vietoje reguliarųjį sezoną baigusi „Kretinga“ pratęsė pasakišką žygį atkrintamosiose ir žengė į „7bet-NKL“ finalą. Arimanto Mikaločiaus vyrai išvykoje
Fenomenaliai žaidęs Delininkaitis nužudė "Olimpą" – į finalą žengė "Jurbarkas"
Fenomenalus Tomo Delininkaičio pasirodymas nukalė „Jurbarkui-Kariui“ bilietą į „7bet-NKL“ finalą. Povilo Valaičio auklėtiniai išvykoje 87:78 (20:19, 14:13,
Delininkaitis – apie Jurbarko spartiečius, didžiausią motyvatorių ir varžovą Seibutį
Antrąjį sezoną „Jurbarko-Kario“ marškinėlius vilkintis Tomas Delininkaitis krepšinio aikštelėje puikiai atspindi antrąją komandos pavadinimo dalį. Už kelių
Prireiks lemiamo pusfinalio mačo: "Sūduva-Mantinga" užtikrintai pranoko kretingiškius
Dar viena „7bet-NKL“ pusfinalio pora pasiekė maksimalią intrigą. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ svečiuose 71:55 (22:9, 13:10, 14:15, 22:21) įveikė „Kretingą“
Veteranų Delininkaičio, Lukauskio ir Šarakausko vedami jurbarkiečiai išplėšė lemiamą mačą
Veteranų trijulės traukiamas „Jurbarkas-Karys“ išplėšė lemiamą „7bet-NKL“ pusfinalio serijos mačą. Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 71:69 (22:21,
Serijos rezultatą Marijampolėje dramatiškai persvėrusi "Kretinga" priartėjo prie finalo
„Kretinga“ po skaudžios nesėkmės reabilitavosi ir vėl persvėrė „7bet-NKL“ pusfinalio seriją savo naudai. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje  82:78 (22:18,
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs "Olimpas" – per žingsnį nuo finalo
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo. Palangiškiai namie 92:63 (28:20, 23:18, 24:13, 17:12) be
Sausakimšame Kretingos sporto centre "Sūduva-Mantinga" nupūtė žemaičius
Sausakimšame Kretingos sporto centre į pergalių kelią „7bet-NKL“ atkrintamosiose tvirtai grįžo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje
Pabaigoje išsigelbėjęs "Olimpas" Jurbarke dramatiškai išlygino pusfinalio seriją
Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilęs Palangos „Olimpas“ triumfavo dramatišku stiliumi. Sandžio Buškevico auklėtiniai išvykoje 95:89 (20:16, 20:21,
Staigmenos NKL pusfinalyje tęsiasi: kretingiškiai atėmė namų pranašumą iš marijampoliečių
Vieną staigmeną po kitos „7bet-NKL“ ir toliau kuria „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai pusfinalio starte panaikino dviženklį deficitą ir išvykoje 67:64 (13:16,
Runkausko tritaškių fiestą atlaikę jurbarkiečiai atėmė namų pranašumą iš "Olimpo"
Intriguojantis „7bet-NKL“ pusfinalio startas prasidėjo taškų lenktynėmis, kuriose pranašesnis buvo „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio auklėtiniai 100:94 (25:24,
NKL pusfinalių prognozės: Maksvytis mato autsaiderių finalą
Intriguojančios Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) atkrintamųjų kovos nenustoja stebinti komandų sirgalių, o prieš naują etapą garsūs Lietuvos krepšinio žmonės tradiciškai
Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: jie laukia tokių serijų
Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė