NKL: "Žalgirio", "Ryto" ir "Neptūno" dublerių nesėkmės svečiuose

D.Lukštos nuotr., nklyga.lt
Aurelijaus Pukelio ir Paulius Beliavičiaus duetas buvo sunkiai sulaikoma jėga, o jų vedamas Šakių „Vytis“ (15-7) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) savų žiūrovų akivaizdoje 87:74 (21:11, 23:22, 22:21, 21:20) įveikė Kauno „Žalgiris-2“ (10-12) klubą.

Pukelis pelnė 19 taškų (9/10 dvitaškių, 1/2 baudų metimų), atkovojo 13 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo bei suriko 32 naudingumo balus.

Tuo metu P. Beliavičius taip pat pridėjo 19 taškų (1/2 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 5/5 baudų metimų), 8 rezultatyvius perdavimus, 3 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį ir 27 naudingumo balus.

Trečiojo kėlinio metu atrodė, jog „Vytis“ įsirašys užtikrintą pergalę. Paulius Beliavičius pataikė iš toli ir realizavo baudų metimus, o Lukas Grabauskas pridėjo dar vieną tritaškį ir šeimininkų persvara tapo triuškinama – 59:42.

Vis tik dar iki ketvirtojo kėlinio pradžios jaunieji žalgiriečiai sumažino savo atsilikimą iki 12 taškų (54:66), o lemiamą ketvirtį pradėjo 6 taškais be atsako ir Manto Šerniaus auklėtinių deficitas sumenko iki 60:66.

Kaip bebūtų į tokį svečių išpuolį „Vytis“ sureagavo. P. Beliavičius atseikėjo du tritaškius paeiliui, o Marijus Užupis pridėjo dar vieną tolimą metimą ir šeimininkų pranašumas vėl nebekėlė abejonių (75:61). Po tokio smųgio svečiai atsitiesti nebesugebėjo bei buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą.

„Vytis“: Aurelijus Pukelis (9/10 dvit., 13 atk. kam., 32 naud. bal.) ir Paulius Beliavičius (4/8 trit., 8 rez. perd., 27 naud. bal.), Lukas Grabauskas 14 (4/6 dvit.), Paulius Semaška 10 (5/8 dvit.).

„Žalgiris-2“: Lukas Uleckas 20 (4/7 trit.), Vitalijus Kozys 18 (4/10 dvit., 16 atk. kam., 28 naud. bal.), Marius Valinskas 12 (4/8 dvit.).

„Telšiai“ nukovė „Perlą“ ir iškovojo šeštąją pergalę paeiliui

Penktadienio vakarą Telšių „Telšiai“ (14-8) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate iškovojo šeštąją pergalę paeiliui, kai namuose 65:58 (22:10, 10:19, 19:13, 16:14) nugalėjo Vilniaus „Perlo“ (11-11) krepšininkus.

Rungtynės prasidėjo galingu pirmuoju kėliniu, kurį šeimininkai laimėjo rezultatu 22:10. Tiesa, antrajame ketvirtyje varžovai atsakė tuo pačiu ir priartėjo prie namų ekipos – į ilgąją pertrauką komandos patraukė „Telšiams“ pirmaujant rezultatu 32:29.

Antrojoje rungtynių pusėje pabudę šeimininkai trečiąjį ketvirtį baigė pirmaudami 9 taškais (51:42). Lemiamame kėlinyje kiek priartėjęs „Perlas“ išliko besivejančių vaidmenyje ir Telšių miesto klubas, išlaikęs pranašumą, šventė pergalę rezultatu 65:58.

Naudingiausiai šeimininkų gretose žaidė Ignas Razutis. Krepšininkas per 32 minutes pelnė 12 taškų (4/7 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir taip surinko 19 naudingumo balų.

Svečių ekipoje labiausiai pasižymėjo Einaras Tubutis užsitarnavęs dvigubą dublį – pelnęs 12 taškų (5/8 dvit., 2/3 baud. met.), atkovojęs 11 kamuolių, atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą ir surinkęs 26 naudingumo balus.

„Telšiai“: Ignas Razutis 12 (7 atk. kam., 5 rez. perd., 19 naud. bal.), Juozas Balčiūnas 12 (6 atk. kam.), Tomas Rimša 9 (7 atk. kam.).

„Perlas“: Einaras Tubutis 12 (11 atk. kam.), Karolis Giedraitis 12 (6 atk. kam.), Ąžuolas Tubelis 11.

Marijampoliečiai nubloškė be trijų naudingiausių žaidėjų likusį „Neptūną-Akvaservis“

Trijų naudingiausių ekipos krepšininkų neturėjęs Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (12-9) patyrė pralaimėjimą Marijampolėje. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 70:94 (10:17, 16:29, 21:23, 23:25) pripažino Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (17-4) pranašumą.

Uostamiesčio ekipai šiandien padėti negalėjo kapitonas Deividas Anužis, Vytautas Šarakauskas, Tadas Pažėra bei Jonas Dumašius. Pirmieji trys krepšininkai yra naudingiausi „Neptūno-Akvaservis“ komandos žaidėjai, kartu per susitikimą vidutiniškai surenkantys net 52,6 efektyvumo balo.

Klaipėdiečiai strigti Marijampolė ėmė nuo pirmųjų minučių – per pirmąjį ketvirtį buvo pelnyti vos 10 taškų (10:17). „Sūduvos-Mantingos“ traukinys antrajame kėlinyje ėmė tolti, o po dviejų Antano Bertašiaus ir Gedimino Navicko tritaškių „Neptūnas-Akvaservis“ deficitas pasiekė 20 taškų ribą – 26:46.

Antroji dvikovos dalis tebuvo formalumas, kuriame marijampoliečių pranašumas buvo išaugęs iki 25 taškų. Tritaškiais ketvirtajame ketvirtyje prabilę jaunieji uostamiesčio ekipos žaidėjai deficitą buvo sumažinę iki 14 taškų (66:80), tačiau galutinis rezultatas skelbė svečių pralaimėjimą 70:94.

„Neptūnas-Akvaservis“ nesulaikė Marijampolės toliašaudės artilerijos – „Sūduva-Mantinga“ pataikė 14 tritaškių iš 23 (10 proc.). Įžaidėjo neturėjusi Tomo Gaidamavičiaus kariauna atliko vos 11 rezultatyvių perdavimų, tuo metu „Sūduva-Mantinga“ – 27.

Geriausią mačą Klaipėdos ekipoje užfiksavo neseniai prie komandos prisijungęs Rokas Gadiliauskas. Aukštaūgis per 20 minučių pelnė 11 taškų (3/4 dvit., 1/1 trit., 2/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, dukart prasižengė bei surinko 18 naudingumo balų.

22 taškus (5/6 dvit., 3/6 trit., 3/5 baud.) pelnęs ir 23 naudingumo balus surinkęs Klaidas Metrikis užfiksavo karjeros rekordus Nacionalinėje krepšinio lygoje.

„Sūduva-Mantinga“: Antanas Bertašius 26 (5/5 trit.), Justinas Jogminas 20, Edvinas Jezukevičius, Gvidas Galinaskas ir Žygimantas Šimonis – po 13.

„Neptūnas-Akvaservis“: Klaidas Metrikis 22, Rokas Gadiliauskas ir Nojus Mineikis – po 11, Lukas Kreišmontas 8, Erikas Kubilius 7.

Mažeikiuose šeiminkavęs „Delikatesas“ pasiekė užtikrintą pergalę

Užtikrintą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje pasiekė Joniškio „Delikatesas“ (13-8), kuris išvykoje 92:70 (18:20, 26:14, 21:19, 27:17) pranoko Mažeikių „Erelių“ (7-14) krepšininkus.

Svečiai pirmuosius žingsnius pergalės link dėjo antrajame kėlinyje. Rytis Biliartas surinko 4 taškus paeiliui, Andrius Globys pridėjo metimą iš po krepšio ir po 7:0 spurto „Delikatesas“ įgijo dviženklę persvarą, kurią išlaikė ir po pirmųjų dvidešimties minučių (31:21).

Po ilgosios pertraukos joniškiečiai nesustojo ir surengė dar vieną sėkmingą atkarpą. Airidas Giedraitis smeigė du tritaškius iš eilės, o A. Globys pelnė dar du taškus ir „Delikateso“ pranašumas šoktelėjo iki 15 taškų – 54:39.

Ketvirtojo kėlinio metu mačo eiga nesikeitė ir dar vieną sėkmingą ketvirtį sužaidę Roberto Giedraičio auklėtiniai tik dar labiau padidino turėtą pranašumą.

Nugalėtojų gretose sunkiausiai sulaikomas buvo R. Biliartas, kuris pelnė 19 taškų (8/10 dvitaškių, 3/8 baudų metimų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 kartus suklydo ir surinko 19 naudingumo balų.

„Ereliai“: Haroldas Saprykinas (3/8 trit.) ir Darius Griškėnas (3/5 dvit.) po 13, Lavellas Boydas (1/6 trit.) ir Mantvydas Staniulis (3/3 dvit., 2/8 trit.) po 12.

„Delikatesas“: Rytis Biliartas 19 (8/10 dvit., 4 kld.), Šarūnas Beniušis 17 (7/11 dvit.), Andrius Globys 14 (7 atk. kam.), Airidas Giedraitis 12 (4/5 trit.).

71 tašką pelniusi „Šilutės“ trijulė padėjo įveikti „Ežerūną“

„Šilutė“ (11-11) NKL čempionate nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją. Puikų puolimą pademonstravę šilutiškiai namuose 102:86 (24:19, 28:19, 19:27, 31:21) palaužė Molėtų „Ežerūno“ (8-14) krepšininkų pasipriešinimą.

Pamario krepšininkai pirmoje rungtynių pusėje fantastiškai pataikė iš trijų taškų zonos – 8 tolimi metimai iš 11 bandymų, o tai leido šeimininkams susikrauti dviženklę persvarą (52:38).

Svečiams ketvirtojo kėlinio pradžioje pavyko išlyginti rezultatą (71:71), tačiau „Šilutė“ spurtavo ir prasidėjus priešpaskutinei minutei jų pranašumas abejonių nekėlė – 98:82.

Nugalėtojus į priekį vedė Evaldo Džiaugio, Jeffery Perkinso ir Byrono Sanfordo trijulė, kurie kartu pelnė net 71 tašką.

Lapkričio mėnesio MVP tapęs E. Džiaugys per 35 minutes pelnė 28 taškus (6/12 dvit., 4/5 trit., 4/6 baud.), o tai yra naujas žaidėjo asmeninis rezultatyvumo rekordas per karjerą NKL. Puolėjas taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 varžovų pražangas ir surinko 27 naudingumo balus.

Gynėjas B. Sanfordas buvo arti trigubo dublio – 25 taškai (10/12 dvit., 1/3 trit., 2/3 baud.), 8 atkovoti kamuoliai ir 9 rezultatyvūs perdavimas, o mačą baigė net su 41 naudingumo balu.

J. Perkinsas šilutiškiams pridėjo 18 taškų (4/10 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud.), 7 atkovotus kamuolius ir 24 naudingumo balus.

Molėtų gretose puikų pasirodymą surengė neseniai į klubą grįžęs Ignas Lukošius. Vidurio puolėjas pelnė 20 taškų (9/14 dvit., 2/5 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir surinko 29 naudingumo balus.

„Šilutė“: Evaldas Džiaugys 28 (4/5 trit., 27 naud. bal.), Byronas Sanfordas 25 (10/12 dvit., 8 atk. kam., 9 rez. perd., 41 naud. bal.), Jeffery Perkinsas 18 (24 naud. bal.).

„Ežerūnas“: Ignas Lukošius (13 atk. kam., 29 naud. bal.) ir Remigijus Sugintas (4/6 trit.) po 20, Arnas Beručka 15 (6 rez. perd.), Kostas Jonuška 14.

Veteranų traukiama Gargždų SC laimėjo Tauragėje

Antrąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje iškovojo Gargždų SC (10-12) komanda, kuri svečiuose 66:59 (17:12, 14:11, 14:24, 21:12) patiesė Tauragės krepšinio klubą (9-13).

Po trijų kėlinių priekyje dar buvo dviejų taškų persvarą turėję Tauragės krepšininkai, o iki rungtynių pabaigos likus 5 minutėms ir 46 sekundės rezultatas buvo lygus 54:54.

Tuomet Arvydas Eitutavičius, Laurynas Mikalauskas ir Vaidotas Pečiukas įmetė po dvitaškį ir Gargždų SC pabėgo 60:54.

Tauragės krepšininkų taškų badą nutraukę dvitaškiu pasižymėjęs Deividas Keburys, bet svečiai vėl šovė į priekį 6:1 ir likus 39 sekundėms įgijo 9 taškų pranašumą (66:57), kurio šeimininkai panaikinti nesugebėjo.

Tauragės krepšinio klubas: Paulius Morkeliūnas 10, Tadas Sebežiovas, Liudas Radavičius ir Mindaugas Stašys po 9.

Gargždų SC: Vaidotas Pečiukas 14, Laurynas Mikalauskas 13 (6 atk. kam.), Simonas Serapinas ir Arvydas Eitutavičius (7 atk. kam.) po 10, Aidas Viršilas 9.

„Palangos Kuršiai“ krito prieš Baltarusijos klubą

NKL ir Baltarusijos tarptautiniame turnyre pralaimėjimą patyrė „Palangos Kuršiai“, kurie savo aikštėje 67:79 (22:20, 10:23, 19:19, 16:17) pripažino MInsko „Cmoki-2“ pranašumą.

Baltarusijos ekipa į priekį šovė antrajame ketvirtyje, kurį laimėjo 23:10 bei pirmavo 43:32. Antroje mačo pusėje palangiškiai taip ir nepavijo svečių – mažiausias skirtumas tarp ekipų buvo 4 taškai.

„Palangos Kuršiai“ vertėsi su septyniais žaidėjais, o tarp jų buvo šiandien įregistruotas jauniausias NKL krepšininkas 15-metis Mantas Litvinas, taip pat įprastai mažiau žaidžiantys Laurynas Danielius ir Tomas Vanagas.

Komandoje debiutavęs M. Litvinas per 19 minučių įmetė 3 taškus (1/2 trit.), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau po dukart suklydo ir prasižengė.

„Palangos Kuršiai: Aurimas Majauskas 19 (8/9 dvit., 1/1 trit.), Tautvydas Paliukėnas 15, Spenseris Mitchellas 13 (12 atk. kam.), Grantas Vasiliauskas 11 (6 atk. kam.), Laurynas Danielius 6 (6 rez. perd.).

„Cmoki-2“: Jauhenijus Beliankou 24 (8 atk. kam.), Antonas Vaškevičius 14 (7 atk. kam.), Andrejus Rahosenko 12.

Vainauskas ketinimus parduoti Palangos klubą vadina "veiklos tęstinumu"
„Situacija pasikeitė ir tai yra reakcija į ją“, – taip Jonas Vainauskas aiškino pasiūlymą Klaipėdos rajono savivaldybės administracijai perimti „Olimpo“ klubo
Kretingoje šeimininkavę ir šturmą atlaikę jurbarkiečiai išlygino finalo seriją
Iš sausakimšo Kretingos sporto centro pergalę išsivežė „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio kariai išvykoje 84:76 (23:18, 31:21, 18:21, 12:16) atlaikė „Kretingos“
Marijampoliečiai dramatiškai palaužė "Olimpą" ir išlygino bronzinės serijos rezultatą
Netekčių pažymėtose „7bet-NKL“ mažojo finalo rungtynėse triumfavo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai, kurie namų tvirtovėje 83:81 (23:20, 20:15, 22:25,
Jurbarke vos neprisižaidusi "Kretinga" finalą pradėjo pergale
Prasidėjusiame „7bet-NKL“ didžiajame finale plonu ledu vaikščiojusi „Kretinga“ įsirašė pirmąją pergalę. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 87:78
78 naudingumo balus surinkęs puolėjų duetas atvedė "Olimpą" į pergalę mažojo finalo starte
„7bet-NKL“ mažojo finalo starte pirmąjį žingsnį bronzos medalių link žengė žvėriškus pasirodymus surengęs Palangos „Olimpo“ puolėjų tandemas ir kompanija. Sandžio
Trečią sykį Marijampolėje laimėjusi "Kretinga" dramatiškai prasibrovė į finalą
10-oje vietoje reguliarųjį sezoną baigusi „Kretinga“ pratęsė pasakišką žygį atkrintamosiose ir žengė į „7bet-NKL“ finalą. Arimanto Mikaločiaus vyrai išvykoje
Fenomenaliai žaidęs Delininkaitis nužudė "Olimpą" – į finalą žengė "Jurbarkas"
Fenomenalus Tomo Delininkaičio pasirodymas nukalė „Jurbarkui-Kariui“ bilietą į „7bet-NKL“ finalą. Povilo Valaičio auklėtiniai išvykoje 87:78 (20:19, 14:13,
Delininkaitis – apie Jurbarko spartiečius, didžiausią motyvatorių ir varžovą Seibutį
Antrąjį sezoną „Jurbarko-Kario“ marškinėlius vilkintis Tomas Delininkaitis krepšinio aikštelėje puikiai atspindi antrąją komandos pavadinimo dalį. Už kelių
Prireiks lemiamo pusfinalio mačo: "Sūduva-Mantinga" užtikrintai pranoko kretingiškius
Dar viena „7bet-NKL“ pusfinalio pora pasiekė maksimalią intrigą. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ svečiuose 71:55 (22:9, 13:10, 14:15, 22:21) įveikė „Kretingą“
Veteranų Delininkaičio, Lukauskio ir Šarakausko vedami jurbarkiečiai išplėšė lemiamą mačą
Veteranų trijulės traukiamas „Jurbarkas-Karys“ išplėšė lemiamą „7bet-NKL“ pusfinalio serijos mačą. Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 71:69 (22:21,
Serijos rezultatą Marijampolėje dramatiškai persvėrusi "Kretinga" priartėjo prie finalo
„Kretinga“ po skaudžios nesėkmės reabilitavosi ir vėl persvėrė „7bet-NKL“ pusfinalio seriją savo naudai. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje  82:78 (22:18,
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs "Olimpas" – per žingsnį nuo finalo
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo. Palangiškiai namie 92:63 (28:20, 23:18, 24:13, 17:12) be
Sausakimšame Kretingos sporto centre "Sūduva-Mantinga" nupūtė žemaičius
Sausakimšame Kretingos sporto centre į pergalių kelią „7bet-NKL“ atkrintamosiose tvirtai grįžo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje
Pabaigoje išsigelbėjęs "Olimpas" Jurbarke dramatiškai išlygino pusfinalio seriją
Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilęs Palangos „Olimpas“ triumfavo dramatišku stiliumi. Sandžio Buškevico auklėtiniai išvykoje 95:89 (20:16, 20:21,
Staigmenos NKL pusfinalyje tęsiasi: kretingiškiai atėmė namų pranašumą iš marijampoliečių
Vieną staigmeną po kitos „7bet-NKL“ ir toliau kuria „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai pusfinalio starte panaikino dviženklį deficitą ir išvykoje 67:64 (13:16,
Runkausko tritaškių fiestą atlaikę jurbarkiečiai atėmė namų pranašumą iš "Olimpo"
Intriguojantis „7bet-NKL“ pusfinalio startas prasidėjo taškų lenktynėmis, kuriose pranašesnis buvo „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio auklėtiniai 100:94 (25:24,
NKL pusfinalių prognozės: Maksvytis mato autsaiderių finalą
Intriguojančios Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) atkrintamųjų kovos nenustoja stebinti komandų sirgalių, o prieš naują etapą garsūs Lietuvos krepšinio žmonės tradiciškai
Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: jie laukia tokių serijų
Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė