Nukraujavęs "Žalgiris" krito Vilniuje

R.Vyšniausko nuotr., bcvilnius.lt
Betsafe–LKL“ 23-ojo turo rungtynėse išretėjusios sudėties Kauno „Žalgiris“ Vilniuje 68:75 (26:14, 12:24, 12:16, 18:21) pralaimėjo prieš vietos „Lietuvos ryto“ krepšininkus.

Rungtynės Vilniuje startavo Edgaro Ulanovo tolimu šūviu iš krašto po Kevino Pangoso perdavimo, netrukus tas pats K.Pangosas atrado ir į baudos aikštelę įkertantį Axelį Toupane – 5:2. Perdavimais komandos draugus maitinęs K.Pangosas aštriu reidu atsidarė savo taškų sąskaitą, taiklių tritaškių seriją tęsė atstumą iki 16:9 didinę Paulius Jankūnas bei A.Toupane. Antroje ketvirčio dalyje sudėtingą metimą tiksint paskutinėms atakos sekundėms smeigė K.Pangosas, o varžovams klimpstant organizuotoje kauniečių gynyboje, dar du taškus įrideno komandos kapitonas P.Jankūnas – 20:9. Šeimininkams tylint penkias minutes puolime, tolimu dūriu savo pasirodymą pradėjo Artūras Milaknis – 23:9. Tiesa, vilniečiams galų gale pavyko suregzti keletą sėkmingų atakų, tad nieko nelaukęs pasitarimą sušaukė Šarūnas Jasikevičius (23:14). Per likusį laiką nuostabų žalgiriečių pataikymą iš toli dar labiau pagerino šeštuoju tolimu šūviu iš septynių pirmąjį kėlinį uždaręs K.Pangosas – 26:14.

Antrasis kėlinys prasidėjo taikliomis A.Milaknio baudomis už nesportinę pražangą, tikslų Aarono White‘o perdavimą dvitaškiu pavertė pranašumą iki 30:14 auginęs Brandonas Daviesas. Tuomet savo atsaką sudavė sostinės krepšininkai, po kurių spurto komandas teskyrė vienženklis taškų skirtumas – 30:21. Lietuvos čempionams kiek užstrigus, klasę po krepšiu pademonstravo B.Daviesas, tačiau žaidimo skonį pajutę oponentai iš kantrybės vėl išvedė minutės pertraukėlę prašiusį Š.Jasikevičių (32:25). „Žalgirio“ žaidimui išsiderinus rungtynės prasidėjo nuo nulio, mat švieslentėje degė lygus rezultatas – 32:32. Gaivinti svečių puolimą bandė tritaškį smeigęs A.Milaknis, bet priekyje 35:38 jau buvo savo tolimų metimų seriją suleidę varžovai. Sunkiu komandai metu darbo ėmėsi puikiai Antanui Kavaliauskui asistavęs K.Pangosas, o baudos metimu lygybę prieš antrąją rungtynių dalį užfiksavo E.Ulanovas – 38:38.

Trečiajame kėlinyje „Žalgiris“ stengėsi puolimą grįsti per priekinę liniją, tačiau toks žaidimas didelės naudos neatnešė ir vilniečiai prabėgus trims minutėms pirmavo 40:43. Užsitęsusią tylą greitajame puolime nutraukė A.Milaknis, baudų stojo mesti A.Toupane, bet įgytų pozicijų „Lietuvos rytas“ užleisti nesiruošė – 44:46. Klampiame ir nerezultatyviame kėlinyje kauniečių puolimas strigo vis labiau ir labiau, tad tuo pasinaudoję sostinės krepšininkai sudėtingais metimais į priekį išsiveržė 45:52. Situaciją kiek stabilizavo Š.Jasikevičiaus minutės pertraukėlė, pražangą provokavo A.Kavaliauskas, o tritaškį įskraidino E.Ulanovas – 50:54.

Lemiamoje rungtynių atkarpoje iš vidutinio nuotolio pataikė A.Toupane, tolimas bombas susmeigė visą deficitą likvidavę A.Milaknis ir E.Ulanovas – 58:58. Netrukus užsivedęs E.Ulanovas galingu reidu išvedė svečius į priekį rezultatu 60:58, tad pasitarimą jau teko sušaukti kontrolę prarudusių vilniečių trenerių štabui. Po jo geresnę atkarpą sužaidė šeimininkai, kurie sulaukę labai tolimo Roko Giedraičio šūvio pirmavo 60:65. Ketvirtajam kėliniui persiritus į antrą pusę, žaidimą aštrino K.Pangosas bei A.Toupane, tačiau senkančiomis Lietuvos čempionų jėgomis puikiai naudojosi galingus žingsnius pergalės link dėję varžovai – 63:69. Artėjant paskutinei rungtynių minutei didelės svarbos taškus išdirbo E.Ulanovas, intrigą gyvą išlaikė vieną baudą įmetęs B.Daviesas – 66:71. Nuostabiai gynyboje atidirbo E.Ulanovas, o visą „Lietuvos ryto“ gynybą sudrąskė atsilikimą iki 68:71 mažinęs K.Pangosas. Tiesa, šeimininkai neklydo mesdami baudas, K.Pangoso tritaškis nepasiekė tikslo ir Vilniuje 68:75 triumfavo vilniečiai.

„Žalgiris“: E.Ulanovas 16 (3/4 trit.), A.Toupane 14, A.Milaknis 13 (3/4 trit.), K.Pangosas 11 (5 rez. perd.), B.Daviesas 5 (10 atk. kam.), P.Jankūnas 5, A.Kavaliauskas 4, A.White’as 0, P.Valinskas 0.

„Lietuvos rytas“: T.Petersonas 21 (4/4 trit., 3 per. kam.), L.Mavrokefalidis 13 (6 atk. kam.), R.Giedraitis 11 (2 blk.).

Komentuoti
Rytas2018-02-11 17:50:15 Cituoti
Kiekvienas Ryto blokas, tai kaip palka ant MrVyckos akiniu.

Pasvalyje – Prancūzijoje žibėjęs amerikietis įžaidėjas
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ rado pamainą į kitą komandą išvykusiam Lance'ui Jeteriui. Aukštaitijos klubas oficialiai sukirto rankomis su Prancūzijoje pastaruoju metu
LKL epizodų Top 5 - neįtikėtinas perdavimas, gynėjo blokas ir dėjimų gausa
„Betsafe–LKL“ komandos savo gerbėjus praėjusią savaitę džiugino įspūdingais epizodais, o LKL TV išrinko ir jums pateikia penkis gražiausius momentus.Šį kartą tarp
M.Grigonio sezono rungtynės pažymėtos galinga "Žalgirio" pergale
Marius Grigonis sužaidė geriausias karjeros rungtynes vilkėdamas Kauno „Žalgirio“ marškinėlius ir padėjo „Betsafe–LKL“ čempionams iškovoti didžiausią
P.Motiejūnas: reikia įrodyti, kad trečioji vieta Eurolygoje nebuvo atsitiktinumas
Kiekvieną sekmadienio rytą TV6 eterį nuspalvina laida „Sekmadienis su Kauno „Žalgiriu“. Šį kartą didžiausias dėmesys buvo skirtas Kauno „Žalgirio“ direktoriui
Po pertraukos Pasvalyje audrą surengę šeimininkai nubloškė "Juventus" (komentarai)
Ketvirtąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai (4/6), namų arenoje 90:71 (22:23;
"Rytas" Prienuose vargo iki paskutinės minutės (trenerių komentarai)
Vilniaus „Rytas“ (7-2) grįžo į pergalių kelią. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai svečiuose po atkaklios kovos 81:71 (22:19, 18:15, 16:16, 25:21) palaužė Prienų „Skycop“
S.Jasaitis sužaidė karjeros rungtynes ir vedė į pergalę Šiauliuose
Kaip reikiant atsinaujinęs Panevėžio „Lietkabelis“ (6/3) sugebėjo išsivežti pergalę iš Saulės miesto ir palikti „Šiaulius“ (0/10) be laimėjimų šiame
L.Williamso vedamas "Neptūnas" užtikrintai laimėjo Kėdainiuose
Klaipėdos „Neptūnas“ (9-1) iškovojo septintąją pergalę iš eilės „Betsafe–LKL“ pirmenybėse. Kazio Maksvyčio kariauna išvykoje 83:69 (22:9, 28:20,
Pasvalyje - sezoną "Estudiantes" pradėjęs Dominikos Respublikos rinktinės gynėjas
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ pasibaigus pirmajam „Betsafe–LKL“ ratui sulaukė dar vieno papildymo. Į komandą oficialiai atvyksta 30-metis gynėjas Dagoberto Pena.Naujausias
Kapitono netektis vilniečiams kortų Prienuose nesumaišys? (visos LKL turo prognozės)
Mėnesiui kapitono Chriso Kramerio netekęs Vilniaus „Rytas“ šeštadienį išvyksta į Prienus, kur prie Nemūno kilpų įsikūrusiame miestelyje sostinės klubo laukia labiausiai
"Žalgiris" iškovojo dar vieną pergalę Eurolygoje
Penktadienį Eurolygos šeštojo turo rungtynėse Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Podgoricoje išlaikė karštą vietos „Buducnost“ komandos egzaminą
Dėl kapitono sveikatos nuraminęs Šaras: nereikia meluoti - esu daug kuo nepatenkintas
Kauno „Žalgiris“ ir toliau neklumpa išvykoje – šįsyk grobis sumedžiotas teritorijoje, kurioje kauniečiai nesilankė daugiau nei 15 metų.Po ilgos pertraukos į Eurolygą
Blogos žinios "Rytui": vėl teks verstis be kapitono
Vilniaus „Rytas“ mažiausiai mėnesį turės verstis be komandos kapitono Chriso Kramerio. Tai paaiškėjo penktadienį atlikus išsamius medicininius tyrimus.Sostinės įžaidėjui
L.Westermannas: „Mūsų užduotis – neleisti oponentams rungtynėse jaustis laisvai“
Ketvirtadienį į Juodkalnijos sostinę Podgoricą atvykę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai surengė pirmąją treniruotę būsimų penktadienio Eurolygos rungtynių varžovų –
Terminas: A.Sireika aiškina "du prieš du"
„Du prieš du“ – vienas svarbiausių žaidimo elementų šių dienų krepšinyje.Lietuvos krepšinio lyga pakvietė „Betsafe–LKL“ dalyvius paaiškinti
"Pieno žvaigždes" papildys puolėjas iš Dominikos Respublikos (pakeis J.Wattsą)
Pasvalio "Pieno žvaigždžių" komandoje gręsia permainos, kurios turėtų paliesti amerikietį Justiną Wattsą."Sportando" šaltinių duomenimis, Gedimino Petrausko auklėtiniu
"Liektabelis" skolina E.Ežerskį
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda skolina 31 metų Ernestą Ežerskį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) klubui. 192 cm ūgio panevėžietis rungtyniaus Molėtų „Ežerūno“
Š.Jasikevičius apie „Budučnost“: „Tai klasikinė serbų komanda“
Kauno "Žalgirio" komanda penktadienį stos į dar vieną Eurolygos mūšį. Šįsyk kauniečiai vyksta į Juodkalnijos sostinę Podgoricą, kur susitiks su pergalių savo sąskaitoje
N.Woltersas: "Podgoricoje labai sunku iškovoti pergalę" (VIDEO)
Dvi pergales per pirmuosius penkis Eurolygos mačus iškovoję Kauno „Žalgirio“ krepšininkai penktadienį Juodkalnijos sostinėje Podgoricoje žais trečiąsias išvykos
"Žalgiris" - po sėkmingo sezono ambicijų nemažinantis žvėris
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai praėjusiame sezone padarė tai, ko iš jų tikėjosi ne daug kas – po 19 metų pertraukos pateko tarp keturių stipriausių Europos komandų
"Žalgirio" balsas A.Žiurauskas: pirmas kartas rungtynėse man padėjo įveikti baimę
Kauno „Žalgirio“ komanda tęsia projekto #MANOPIRMAS įgyvendinimą bei dalinasi žinomų žmonių pirmaisiais kartais stebint tituluočiausios Lietuvos krepšinio komandos rungtynes
Į viršūnę pakilęs M.Lukauskis: turiu kažką tokio, kas leidžia būti tuo vagimi
Kai Prienų „Skycop“ sekmadienį nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“, krepšininkai rūbinėje tradiciškai pasidarė selfį po pergalės, pasveikino gimtadienius
LKL savaitės žaidėjas - "Juventus" į pergales vedęs V.Čepukaitis
Solidžias rungtynes „Betsafe–LKL“ pirmenybėse sužaidęs Utenos „Juventus“ aukštaūgis Vaidas Čepukaitis pelnė naudingiausio savaitės žaidėjo titulą.Centras surinko
"Lietkabelis" LKL kovoms įregistravo talentingą panevėžietį
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) kovoms registruoja talentingą panevėžietį.Jau artimiausią savaitgalį dvikovoje su „Šiauliais“
Trečiajame kėlinyje spurtavęs "Žalgiris" šventė pergalę Šiauliuose (komentarai)
Du kėlinius vargęs Kauno „Žalgiris“ (8-1) spurtavo trečiajame bei „Betsafe-LKL“ čempionato pirmąjį ratą baigė užtikrinta pergale.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai
"Skycop" išgyveno dramatišką mūšį prieš "Pieno žvaigždes"
Prienų „Skycop“ (4/5) komanda „Betsafe–LKL“ čempionate namuose 93:88 (19:29, 29:13, 18:23, 27:23) susitvarkė su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ (3/6).Kuomet
M.Lukauskis tapo lygos rekordininku pagal atkovotus kamuolius
Mindaugas Lukauskis dar vienoje kategorijoje įrašė savo pavardę į Lietuvos krepšinio lygos istoriją.Vyriausias lygos žaidėjas tapo rekordininku pagal perimtus kamuolius.Prienų „Skycop“
"Neptūnas" Vilniuje ant menčių paguldė "Rytą" (komentarai)
Klaipėdos „Neptūnas“ (8-1) bent iki sekmadienio tapo vienvaldžiu „Betsafe-LKL“ lyderiu. Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje 78:66 (19:16, 22:15, 18:12, 19:23)

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08